О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 821
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1993 года № 152 "Об усилении ответственности за нарушения правил торговли и ущемление прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 5, ст. 63);
2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1993 года № 960 "Об утверждении перечня непродовольственных товаров, не подлежащих обмену в предприятиях розничной торговли" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 40, ст. 464);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1996 года № 639 "Об утверждении Типового положения о независимой потребительской экспертизе в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 24, ст. 201).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 821 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Сауда ережелерін бұзғаны және тұтынушылардың құқықтарына қысым жасағаны үшін жауапкершілікті күшейту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 25 ақпандағы № 152 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., № 5, 63-құжат);
2) «Бөлшек сауда кәсіпорындарында алмастыруға жатпайтын азық-түлік емес тауарлар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 29 қыркүйектегі № 960 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., № 40, 464-құжат);
3) «Қазақстан Республикасындағы Тәуелсіз тұтыну сараптамасы туралы үлгілік ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 24 мамырдағы № 639 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж, № 24, 201-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов