О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 825. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам таможенного регулирования и налогообложения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и правил его формирования" следующие изменения:
1) в Перечне импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденном указанным постановлением:
в графе 3:
слова "Код товара по ТН ВЭД РК" заменить словами "Код товара по ТН ВЭД ТС";
в строке, порядковый номер 4, цифры "4016 93 000 9" заменить цифрами "4016 93 000 8";
в строке, порядковый номер 11, цифры "7320 20 850 9" заменить цифрами "7320 20 850 8";
в строке, порядковый номер 12, цифры "7320 90 900 0" заменить цифрами "7320 90 900 8";
в строке, порядковый номер 34, цифры "8411 91 000 0" заменить цифрами "8411 91 000 2";
в строке, порядковый номер 36, цифры "8412 21 200 2" заменить цифрами "8412 21 200 8";
в строке, порядковый номер 38, цифры "8412 31 000 0" заменить цифрами "8412 31 000 1";
в строке, порядковый номер 39, цифры "8412 39 000 0" заменить цифрами "8412 39 000 1";
в строке, порядковый номер 135, цифры "8481 20 100 0" заменить цифрами "8481 20 100 9";
в строке, порядковый номер 137, цифры "8482 20 000 0" заменить цифрами "8482 20 000";
в строке, порядковый номер 138, цифры "8482 30 000 0" заменить цифрами "8482 30 000";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 825 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кедендік реттеу және салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 маусымдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесінде:
3-бағанда:
«ҚР СЭҚ ТН бойынша тауардың коды» деген сөздер «КО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «4016 93 000 9-дан» деген сөздер «4016 93 000 8-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы «7320 20 850 9-дан» деген сөздер «7320 20 850 8-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «7320 90 900 0-ден» деген сөздер «7320 90 900 8-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 34-жолдағы «8411 91 000 0-ден» деген сөздер «8411 91 000 2-ден» деген сездермен ауыстырылсын;
реттік немірі 36-жолдағы «8412 21 200 2» деген сандар «8412 21 200 8» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 38-жолдағы «8412 31 000 0-ден» деген сездер «8412 31 000 1-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 39-жолдағы «8412 39 000 0-ден» деген сөздер «8412 39 000 1-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 135-жолдағы «8481 20 100 0-ден» деген сөздер «8481 20 100 9-дан» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 137-жолдағы «8482 20 000 0» деген сандар «8482 20 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 138-жолдағы «8482 30 000 0» деген сандар «8482 30 000» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 139, цифры "8482 40 000 0" заменить цифрами "8482 40 000";
в строке, порядковый номер 140, цифры "8482 50 000 0" заменить цифрами "8482 50 000";
в строке, порядковый номер 141, цифры "8482 80 000 0" заменить цифрами "8482 80 000";
в строке, порядковый номер 145, цифры "8483 10 210 9" заменить цифрами "8483 10 210 8";
в строке, порядковый номер 149, цифры "8483 30 320 0" заменить цифрами "8483 30 320";
в строке, порядковый номер 181, цифры "8536 20 900 9" заменить цифрами "8536 20 900 8";
в строке, порядковый номер 189, цифры "8544 20 000 0" заменить
цифрами "8544 20 000";
в строке, порядковый номер 191, цифры "8544 42 900 1" заменить цифрами "8544 42 900 8";
в строке, порядковый номер 198, цифры "8603 10 000 0" заменить цифрами "8603 10 000";
в строке, порядковый номер 200, цифры "8605 00 000 0" заменить цифрами "8605 00 000";
в строке, порядковый номер 212, цифры "8708 29 900 0" заменить цифрами "8708 29 900";
в строке, порядковый номер 213, цифры "8708 50 300 0" заменить цифрами "8708 50 300";
в строке, порядковый номер 214, цифры "8708 70 990 0" заменить цифрами "8708 70 990";
в строке, порядковый номер 221, цифры "8802 11 000 0 - 8802 40 000" заменить цифрами "8802 11 000 0 - 8802 40 00";
в строке, порядковый номер 239, цифры "9014 80 300 0" заменить цифрами "9014 80 000 0";
в строке, порядковый номер 253, цифры "9406 00 800 0" заменить цифрами "9406 00 800 9";
2) в Правилах формирования Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слово "фискальной" заменить словами "налоговой и таможенной";
подпункт 6) пункта 3, подпункт 5) пункта 4 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірі 139-жолдағы «8482 40 000 0» деген сандар «8482 40 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 140-жолдағы «8482 50 000 0» деген сандар «8482 50 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 141-жолдағы «8482 80 000 0» деген сандар «8482 80 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 145-жолдағы «8483 10 210 9-дан» деген сөздер «8483 10 210 8-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 149-жолдағы «8483 30 320 0» деген сандар «8483 30 320» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 181-жолдағы «8536 20 900 9» деген сандар «8536 20 900 8» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 189-жолдағы «8544 20 000 0» деген сандар «8544 20 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 191-жолдағы «8544 42 900 1-ден» деген сөздер «8544 42 900 8-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 198-жолдағы «8603 10 000 0-ден» деген сөздер «8603 10 000-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 200-жолдағы «8605 00 000 0» деген сандар «8605 00 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 212-жолдағы «8708 29 900 0-ден» деген сөздер «8708 29 900-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 213-жолдағы «8708 50 300 0-ден» деген сөздер «8708 50 300-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 214-жолдағы «8708 70 990 0-ден» деген сөздер «8708 70 990-ден» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 221-жолдағы «8802 11 000 0 - 8802 40 000» деген сандар «8802 11 000 0 - 8802 40 00» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 239-жолдағы «9014 80 300 0» деген сандар «9014 80 000 0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 253-жолдағы «9406 00 800 0» деген сандар «9406 00 800 9» деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін қалыптастыру ережесінде:
2-тармақтағы «фискалдық саясатты» деген сөздер «салық және кеден саясатын» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың 6) тармақшасы, 4-тармақтың 5) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов