Об утверждении Правил формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2010 года № 978. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 675
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 675 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 16) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 334 "Об утверждении Правил формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 179);
2) пункт 31 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 268 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 334" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 27, ст. 209).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2010 года № 978
Правила
формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг,
используемых при проведении операций по недропользованию, и их
производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр

Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 қыркүйектегі № 978 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 675 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 675 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 16-бабы 16) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидасы бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 334 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 179-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 31-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат);
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 334 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 268 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 27, 209-құжат).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 978 қаулысымен
бекітілген
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде
пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін
қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау
өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін
қалыптастыру және жүргізу қағидасы

1. Общие положения
1. Настоящие Правила формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр, (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 16) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" (далее - Закон) и определяют порядок формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр (далее - реестр).
2. В Правилах используются понятия и определения, установленные в Законе, а также следующие понятия:
1) реестр - перечень товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей;
2) производитель - физическое или юридическое лицо, производящее и (или) поставляющее товары и (или) выполняющее работы и (или) оказывающее услуги, используемые при проведении операции по недропользованию.
3. Реестр формируется и ведется уполномоченным органом в области регулирования индустриальной политики (далее - уполномоченный орган), посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей".
2. Порядок формирования и ведения реестра
4. Формирование сведений о товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, в реестре осуществляется на основании сведений годовых программ закупа товаров, работ и услуг, представляемых недропользователями по форме и в порядке, утвержденным Правительством Республики Казахстан.
5. Под формированием и ведением реестра понимается:
1) внесение сведений о товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителях в реестр;
2) обновление реестра при изменении сведений, представленных производителями, а также при исключении производителей из реестра;
3) обновление реестра при изменении сведений, представленных недропользователями;
4) размещение реестра в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей".

1. Жалпы ережелер
1. Осы Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидасы (бұдан әрі - Қағида) «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының (бұдан әрі - Заң) 16-бабының 16) тармақшасына сәйкес әзірленген және жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін оларды бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін (бұдан әрі - тізілім) қалыптастыру және жүргізу тәртібін белгілейді.
2. Қағидада Заңда белгіленген ұғымдар мен анықтамалар, сондай-ақ мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тізілім - жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізбесі;
2) өндіруші - жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды өндіретін және (немесе) жеткізетін және (немесе) жұмыстарды орындайтын және (немесе) қызметтерді көрсететін жеке немесе заңды тұлға.
3. Тізілімді индустриялық саясатты реттеу саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы қалыптастырады және жүргізеді.
2. Тізілімді қалыптастыру және жүргізу тәртібі
4. Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтердің қалыптастырылуы Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен нысан бойынша және тәртіппен тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді жылдық сатып алу бағдарламаларының мәліметтері негізінде жүзеге асырылады.
5. Тізілімді қалыптастыру және жүргізу деп:
1) жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер және оларды өндірушілер туралы мәліметтерді тізілімге енгізу;
2) өндірушілер ұсынған мәліметтер өзгерген кезде, сондай-ақ өндірушілер тізілімнен шығарылған кезде тізілімді жаңарту;
3) жер қойнауын пайдаланушылар ұсынған мәліметтер өзгерген кезде тізілімді жаңарту;
4) тізілімді «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесіне орналастыру түсініледі.

6. Областные (города республиканского значения, столицы) исполнительные органы ежеквартально представляют уполномоченному органу перечень товаров, работ и услуг, производимых на территории области (города республиканского значения, столицы), и их производителей согласно приложению 1 к настоящим Правилам, на бумажном носителе, подписанный уполномоченным лицом и заверенный печатью.
7. Уполномоченный орган в целях формирования и ведения реестра направляет оповещение производителям, приведенным в сведениях, представленных областными (города республиканского значения, столицы) исполнительными органами о возможности их внесения в реестр и сведений о предлагаемых ими товарах, работах, услугах, используемых при проведении операций по недропользованию.
8. Для формирования в реестре сведений о товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, уполномоченный орган в области нефти и газа предоставляет в уполномоченный орган по совместно утвержденным форме и срокам общую информацию по годовым программам закупа товаров, работ и услуг недропользователей, осуществляющих свою деятельность по контрактам на разведку и (или) добычу углеводородного сырья.
9. Для формирования сведений о производителях товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, в реестре производитель на добровольной основе:
1) регистрируется в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей" путем заполнения регистрационной анкеты;
2) представляет регистрационную анкету на бумажном носителе, подписанную руководителем или иным уполномоченным лицом и заверенную печатью, а также свидетельство* или справку о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или копию документа о регистрации в качестве субъекта предпринимательства, в уполномоченный орган. Нерезиденты представляют легализованную выписку из торгового реестра или другой легализованный документ, удостоверяющий, что иностранное юридическое лицо является юридическим лицом по законодательству иностранного государства, с нотариально засвидетельствованным переводом на государственный и русский языки.
Примечание: * Свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;

6. Облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) атқарушы органдар облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) аумағында өндірілетін тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер және оларды өндірушілер тізбесін осы Қағиданың 1-қосымшасына сәйкес уәкілетті адам қол қойған және мөрмен куәландырылған қағаз тасығышта тоқсан сайын уәкілетті органға ұсынады.
7. Уәкілетті орган тізілімді қалыптастыру және жүргізу мақсатында облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) атқарушы органдар ұсынған мәліметтерде көрсетілген өндірушілерге оларды және жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын, олар ұсынатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтерді тізілімге енгізу мүмкіндігі туралы хабарлама жіберіледі.
8. Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтерді қалыптастыру үшін мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган бірлесіп бекітілген нысан мен мерзім бойынша өз қызметін көмірсутек шикізатын барлау және (немесе) табуға арналған келісімшарттар бойынша жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылардың тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламалары бойынша жалпы ақпаратты уәкілетті органға ұсынады.
9. Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді өндірушілер туралы мәліметтерді қалыптастыру үшін өндіруші ерікті негізде:
1) тіркеу сауалнамасын толтыру жолымен «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде тіркеледі;
2) қағаз тасығышта басшы немесе өзге уәкілетті адам қол қойған және мөрмен куәландырылған тіркеу сауалнамасын, сондай-ақ заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті* немесе анықтаманы немесе кәсіпкерлік субъектісі ретінде тіркеу туралы құжаттың көшірмесін уәкілетті органға ұсынады. Резидент еместер сауда тізілімінен ресмиленген көшірмені немесе шетелдік заңды тұлға шет мемлекеттің заңнамасы бойынша заңды тұлға болып табылатындығын куәландыратын басқа ресмиленген, мемлекеттік және орыс тілдеріне нотариалды куәландырылған аудармасы бар құжатты ұсынады.
Ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;

3) вносит в государственную информационную систему "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей" сведения о предлагаемых товарах, работах и услугах с использованием имени пользователя и пароля, предоставляемого в соответствии с пунктом 10 настоящих Правил.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 10.07.2013 № 706 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
10. Уполномоченный орган:
1) в течение трех рабочих дней после получения от производителя документов согласно подпункту 2) пункта 9 настоящих Правил проверяет соответствие производителя критерию, приведенному в подпункте 1) пункта 11 настоящих Правил и посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей" направляет имя пользователя и пароль на электронный адрес, указанный в регистрационной анкете производителя;
2) в течение одного рабочего дня после внесения производителем сведений о предлагаемых товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, проверяет соответствие производителя критерию, приведенному в подпункте 2) пункта 11 настоящих Правил, посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей";
3) в случае его соответствия критериям, приведенным в пункте 11 настоящих Правил, вносит производителя в реестр посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей".
11. Критериями оценки производителей товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, для внесения в реестр являются:
1) регистрация в качестве юридического лица или индивидуального предпринимателя;
2) наличие товаров, работ и услуг, указанных производителем в соответствии с подпунктом 3) пункта 9 настоящих Правил, в годовых программах закупа товаров, работ и услуг недропользователей.
12. Обновление реестра осуществляется при изменении сведений, представленных производителями, недропользователями, а также при исключении производителей из реестра.

3) осы Қағиданың 10-тармағына сәйкес ұсынылатын пайдаланушының атын және құпия сөзін қолдана отырып ұсынылатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтерді «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесіне енгізеді.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 10.07.2013 № 706 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10. Уәкілетті орган:
1) өндірушіден құжаттарды алғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде осы Қағиданың 9-тармағы 2) тармақшасына сәйкес өндірушінің осы Қағиданың 11-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген өлшемге сәйкестігін тексереді және «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы пайдаланушының атын және құпия сөзін өндірушінің сауалнамасында көрсетілген электрондық мекенжайға жібереді;
2) жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын, ұсынылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы мәліметтерді өндіруші енгізгеннен кейін бір жұмыс күні ішінде «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы өндірушінің осы Қағиданың 11-тармағы 2) тармақшасында көрсетілген өлшемге сәйкестігін тексереді;
3) ол осы Қағиданың 11-тармағында көрсетілген өлшемдерге сәйкес болған жағдайда, өндірушіні «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы тізілімге енгізеді.
11. Мыналар тізілімге енгізу үшін жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді өндірушіні бағалау өлшемдері болып табылады:
1) заңды тұлға немесе дара кәсіпкер ретінде тіркелу;
2) осы Қағиданың 9-тармағы 3) тармақшасына сәйкес өндіруші көрсеткен тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің жер қойнауын пайдаланушылардың тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді жылдық сатып алу бағдарламаларында болуы.
12. Тізілімді жаңарту өндірушілер, жер қойнауын пайдаланушылар ұсынған мәліметтер өзгерген кезде, сондай-ақ өндірушілері тізілімнен шығарылған кезде жүзеге асырылады.

13. Исключение производителя из реестра осуществляется уполномоченным органом в случае:
1) ликвидации производителя;
2) по инициативе производителя;
3) изменения сведений, представленных производителями, недропользователями, приводящих к несоответствию производителя критерию, указанному в подпункте 2) пункта 11 настоящих Правил.
14. Для исключения из реестра в соответствии с подпунктом 2) пункта 13 настоящих Правил производитель представляет в уполномоченный орган заявление об его исключении из реестра.
Уполномоченный орган исключает производителя из реестра в течение трех рабочих дней после получения заявления и (или) при наступлении случаев, указанных в подпунктах 1),и 3) пункта 13 настоящих Правил, посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей".
15. Размещение реестра осуществляется по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей".
Приложение 1
к Правилам формирования и ведения
реестра товаров, работ и услуг, используемых
при проведении операции по недропользованию,
и их производителей, включая критерии их
оценки для внесения в данный реестр
Перечень
товаров, работ и услуг, производимых на территории области
(города республиканского значения, столицы), и их производителей
1.
Наименование производителя
2.
Область
3.
Город (населенный пункт)
4.
Улица, дом, офис
5.
Телефон
6.
Электронный адрес
7.
Интернет-ресурс
8.
Наименование товара, работы, услуги
______________________________         _____________
(Ф.И.О. первого руководителя             (подпись)
или лица его замещающего)
М.П.
Приложение 2
к Правилам формирования и ведения
реестра товаров, работ и услуг, используемых
при проведении операции по недропользованию,
и их производителей, включая критерии их
оценки для внесения в данный реестр
Реестр
товаров, работ и услуг, используемых при проведении
операций по недропользованию, и их производителей
п/п
Код и наименование
товара, работы/услуги
по СКП1
Дополнительное
описание товара,
работы/услуги
Наименование
производителя
___________________
1 Статистический классификатор продукции Республики Казахстан

13. Уәкілетті орган өндірушіні мынадай жағдайларда тізілімнен шығаруды жүзеге асырады:
1) өндіруші жабылғанда;
2) өндірушінің бастамасы бойынша;
3) осы Қағиданың 11-тармағы 2) тармақшасында көрсетілген сәйкес келмейтін өндіруші өлшеміне алып келетін, өндірушілермен, жер қойнауын пайдаланушылармен ұсынылған мәліметтері өзгергенде.
14. Осы Қағиданың 13-тармағы 2) тармақшасына сәйкес өндірушінің бастамашылығымен тізілімнен алып тастау үшін, ол уәкілетті органға оны тізілімнен алып тастау туралы өтініш ұсынады.
Уәкілетті орган өтінішті алғаннан кейін және (немесе) осы Қағиданың 13-тармағы 1) және 3) тармақшаларында көрсетілген оқиға болған жағдайда үш жұмыс күн аралығында «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйе құралымен тізілімнен алып тастайды.
15. Тізілімді орналастыру «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде осы Қағиданың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жүзеге асырылады.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды
жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың
жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы
тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса
алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін
қалыптастыру және жүргізу қағидасына
1-қосымша
Облыстар аумағында (республикалық маңызы бар қалалар, астана)
өндірілетін және оларды өндірушілердің тауарлардың,
жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі
1.
Өндірушінің атауы
2.
Облыс
3.
Қала (елді мекен)
4.
Көше, үй, кеңсе
5.
Телефон
6.
Электрондық мекенжайы
7.
Интернет-ресурс
8.
Тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің атауы
____________________________________     ______________
(Бірінші басшының немесе оны                 (қолы)
алмастыратын адамның аты-жөні)
М.О.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды
жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың
жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы
тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса
алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін
қалыптастыру және жүргізу қағидасына
2-қосымша
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде
пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтердің және оларды өндірушілердің тізбесі
Р/с
ӨСК1 бойынша тауардың, жұмыстың/көрсетілетін қызметтің атауы және коды
Тауардың, жұмыстың/көрсетілетін қызметтің қосымша сипаттамасы
Өндірушінің атауы
________________________________________________________
1Қазақстан Республикасы өнімінің статистикалық жіктеуіші