О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года № 1190
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 994
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года № 1190 "О Концепции гендерной политики в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 45, ст. 490).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 қарашадағы № 1190 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 994 Қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасындағы гендерлік саясат тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 қарашадағы № 1190 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 45, 490-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов