О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 514
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2011 года № 108. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2017 года № 29
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 514 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности нефтебаз и автозаправочных станций" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 28, ст. 267) следующие изменения и дополнение:
в Техническом регламенте "Требования к безопасности нефтебаз и автозаправочных станций", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 64:
в части первой:
слова "должны быть", "для перекачки этилированных бензинов должны" и "со сборным резервуаром, в остальных случаях - " исключить;
слова "изготовлены", "иметь" и "соединяться" заменить соответственно словами "изготавливаются", "имеют" и "соединяются";
в части второй:
слова "должны систематически" исключить;
слово "осматриваться" заменить словом "осматриваются";
в части первой пункта 81:
слова "этилированных," и "должны" исключить;
слово "размещаться" заменить словом "размещаются";
пункт 84 исключить;
главы 12 и 13 исключить;
главу 14. "Сроки и условия введения в действие" дополнить пунктом 221-1 следующего содержания:
"221-1. Применяемые для выполнения требований настоящего Технического регламента нормативные документы по стандартизации и иные документы государственных органов, формируемые в пределах их компетенции, подлежат гармонизации в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан в области технического регулирования.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 514 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № 108 Қаулысы. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 29 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнай базалары мен автожанармай құю станцияларының
қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 514 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 28, 267-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мұнай базалары мен автожанармай құю станцияларының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінде:
64-тармақта:
бірінші бөлікте:
"болуы тиіс", "дайындалуы" және "біріктірілуі тиіс" деген сөздер "болады", "дайындалады" және "біріктіріледі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"этилденген бензиндерді айдау үшін жинақ резервуарымен, қалған жағдайларда" деген сөздер алынып тасталсын;
екінші бөлікте:
"жүйелі түрде" деген сөздер алынып тасталсын;
"тексеруі тиіс" деген сөздер "тексереді" деген сөзбен ауыстырылсын;
81-тармақтың бірінші бөлігінде:
"этилденген,", "тиіс" деген сөздер алынып тасталсын;
"орналасуы" деген сөз "орналасады" деген сөзбен ауыстырылсын;
84-тармақ алынып тасталсын;
12 және 13-тараулар алынып тасталсын;
"Қолданысқа енгізілу мерзімдері мен талаптары" деген 14-тарау мынадай мазмұндағы 221-1-тармақпен толықтырылсын:
"221-1. Осы Техникалық регламенттің талаптарын орындау үшін қолданылатын стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттар және мемлекеттік органдардың құзыреттері шегінде қалыптастырылатын өзге де құжаттар Қазақстан Республикасының техникалық реттеу саласындағы заңнамасында белгіленген тәртіппен үйлестірілуге жатады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов