О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 1237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 228. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 995
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 1237 "Некоторые вопросы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 47, ст. 586) следующее дополнение и изменение:
1) перечень организаций, находящихся в ведении Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить разделом "Государственные учреждения" следующего содержания:
"Государственные учреждения
1. Республиканское государственное учреждение "Дирекция специальной экономической зоны "Парк информационных технологий", город Алматы.";
2) в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Государственные учреждения" строку, порядковый номер 2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 1237 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 228 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 995 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 1237 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 47, 586-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы «Мемлекеттік мекемелер» деген бөліммен толықтырылсын:
«Мемлекеттік мекемелер
1. «Ақпараттық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының дирекциясы» республикалық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы.»;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«Мемлекеттік мекемелер» деген бөлімдегі реттік нөмірі 2-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К Мәсімов