О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 марта 2011 года № 272
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 года № 352 "Об изменении ставки таможенной пошлины на экспорт урановой продукции".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 года № 353 "Об изменении ставки таможенной пошлины на продукцию Джетыгаринского ГОК "Кустанайасбест".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 июня 1993 года № 529 "Об обложении таможенной пошлиной экспортных поставок производственного объединения "Карагандарезинотехника".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1997 года № 907 "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 23).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года № 258 "О таможенном оформлении транзитных товаров, перемещаемых железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 9, ст. 75).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 849 "Некоторые вопросы материально-технического обеспечения таможенных органов Республики Казахстан".
7. Пункты 2, 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2003 года № 357 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 16, ст. 168).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2003 года № 444 "Об утверждении Правил оплаты услуг независимому эксперту за дополнительно поступившие таможенные платежи и налоги в бюджет" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 19, ст. 196).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 524 "Об утверждении Перечня товаров, перемещаемых по территории Республики Казахстан с обязательным обеспечением уплаты таможенных платежей и налогов" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 25, ст. 230).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 272 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Уран өнімдерін экспортқа шығару кедендік баждар мөлшерін өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 4 мамырдағы № 352 қаулысы.
2. «Кустанайасбест» Жетіқара КБК өнімдеріне кедендік баж ставкасын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 4 мамырдағы № 353 қаулысы.
3. «Карагандарезинотехника» өндірістік бірлестігінің экспортқа жеткізулеріне кедендік баж салу туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 24 маусымдағы № 529 қаулысы.
4. «Импортталатын акцизделетін тауарларға арналған ставкалары және акциздерді қолдануға жатпайтын акцизделетін тауарларды Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы жеке тұлғалардың өткізу нормалары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 мамырдағы № 907 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 23).
5. «Темір жол көлігімен тасымалданатын транзиттік тауарларды кедендік ресімдеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 наурыздағы № 258 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 9, 75-құжат).
6. «Қазақстан Республикасының кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз етудің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы № 849 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 сәуірдегі № 357 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 23-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 16, 168-құжат).
8. «Бюджетке қосымша түскен кеден төлемдері мен салықтар үшін тәуелсіз сарапшының көрсеткен қызметіне ақы төлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 мамырдағы № 444 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 19, 196-құжат).
9. «Қазақстан Республикасының аумағы бойынша кеден төлемдері мен салықтарының төленуін міндетті түрде қамтамасыз ете отырып, өткізілетін тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы № 524 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 25, 230-құжат).

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 668 "Об утверждении Перечня товаров, временно ввозимых с полным освобождением от уплаты таможенных пошлин и налогов и временно вывозимых с полным освобождением от уплаты таможенных пошлин" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 28, ст. 276).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681 "Об утверждении запретов на ввоз в Республику Казахстан и вывоз из Республики Казахстан товаров и транспортных средств, перечней товаров, запрещенных к помещению под некоторые таможенные режимы, а также запретов и ограничений на проведение операций с товарами, помещенными под отдельные таможенные режимы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 29, ст. 284).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2004 года № 742 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 668" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 27, ст. 349).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2004 года № 797 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 371).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года № 1142 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 550).
15. Подпункты 2)3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 353 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 16, ст. 191).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 617 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 26, ст. 323).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2005 года № 717 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 364).
18. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года № 38 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 4, ст. 32).

10. «Кедендік баждар мен салықтар төлеуден толық босатыла отырып, уақытша әкелінетін және кедендік баждар төлеуден толық босатыла отырып, уақытша әкетілетін тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі № 668 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 28, 276-құжат).
11. «Тауарлар мен көлік құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салуларды, кейбір кедендік режимдерге орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тізбелерін, сондай-ақ жекелеген кедендік режимдерге орналастырылған тауарлармен жасалатын операцияларды жүргізуге арналған тыйым салулар мен шектеулерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 29, 284-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі № 668 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2004 жылғы 7 шілдедегі № 742 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 27, 349-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 шілдедегі № 797 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 28, 371-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы № 1142 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 550-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі № 353 қаулысының 1-тармағының 2), 3) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 16, 191-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 617 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 26, 323-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 шілдедегі № 717 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 29, 364-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 38 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 4, 32-құжат).

19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 1301 "О дополнительных мерах по обеспечению безопасности дорожного движения" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 539).
20. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2007 года № 571 "О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 271).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 260 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 135).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 343 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 20, ст. 186).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 448 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 238).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2008 года № 748 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 369).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года № 777 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 381).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2008 года № 930 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года  № 681" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 40, ст. 441).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2009 года № 155 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 11, ст. 59).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 169 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 11, ст. 66).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2009 года № 931 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 681" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 30, ст. 274).

19. «Жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 1301 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 539-құжат).
20. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 шілдедегі № 571 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 271-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 260 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 135-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 20, 186-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы № 448 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 238-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 тамыздағы № 748 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 369-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы № 777 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 381-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қазандағы № 930 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 40, 441-құжат).
27. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 155 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 11, 59-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы № 169 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 11, 66-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі № 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 маусымдағы № 931 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 30, 274-құжат).