О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2000 года № 1625 "Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы открытого акционерного общества "Костанайдизель"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 1071
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2000 года № 1625 "Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы открытого акционерного общества "Костанайдизель" следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками следующего содержания:
"

"Қостанайдизель" ашық акционерлік қоғамының конкурстық массасын сатудың айрықша шарттары мен тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қазандағы № 1625 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1071 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қостанайдизель» ашық акционерлік қоғамының конкурстық массасын сатудың айрықша шарттары мен тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қазандағы № 1625 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«