О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1375 "Об утверждении образцов дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан и образцов дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан, содержащих электронные носители информации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года № 1079. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2013 года № 927
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.09.2013 № 927.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1375 "Об утверждении образцов дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан и образцов дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан, содержащих электронные носители информации" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 45, ст. 513) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
абзац второй пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
шет мемлекеттердің барлық құзыретті қызмет
органдарынан дипломаттық паспорт иесінің
бөгетсіз жүріп-тұруын қамтамасыз
етуді және қажет болған жағдайда заңды
қолдау көрсетіліп, қорғалуын өтінеді.";
в абзаце четвертом пункта 13:
изменения вносятся только на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
абзац четвертый пункта 13 изложить в следующей редакции:
"Бұл дипломаттық паспорт Қазақстан
Республикасына шетелдік сапардан
оралғаннан кейін Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне тапсырылады.";
в приложении 2 к указанному постановлению:
абзац третий пункта 7 изложить в следующей редакции:
"All competent authorities of foreign states
are requested to extend all courtesies
to the bearer of this passport, a citizen
of the Republic of Kazakhstan,
traveling abroad.";
в абзаце третьем пункта 13:
изменения вносятся только на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
абзац третий пункта 13 изложить в следующей редакции:
"This service passport contains sensitive elecftronic
technology and should be handled with the same care as
other electronic devices. To ensure that it functions
properly, please do not bend, perforate or subject it to
extreme temperatures or excessive moisture.".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының электрондық ақпарат тасымалдағыштары бар дипломаттық және қызметтік паспорттарының үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1375 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 1079 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 927 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.09.2013 № 927 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының электрондық ақпарат тасымалдағыштары бар дипломаттық және қызметтік паспорттарының үлгілерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1375 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 45, 513-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
7-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
шет мемлекеттердің барлық құзыретті қызмет
органдарынан дипломаттық паспорт иесінің
бөгетсіз жүріп-тұруын қамтамасыз
етуді және қажет болған жағдайда заңды
қолдау көрсетіліп, қорғалуын өтінеді.»;
13-тармақтың төртінші абзацында:
өзгерістер тек орыс тілінде енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
13-тармақтың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Бұл дипломаттық паспорт Қазақстан
Республикасына шетелдік сапардан
оралғаннан кейін Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне тапсырылады.»;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
7-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«All competent authorities of foreign states
are requested to extend all courtesies
to the bearer of this passport, a citizen
of the Republic of Kazakhstan,
traveling abroad.»;
13-тармақтың үшінші абзацында:
өзгерістер тек мемлекеттік тілде енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
13-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«This service passport contains sensitive electronic
technology and should be handled with the same care as
other electronic devices. To ensure that it functions
properly, please do not bend, perforate or subject it to
extreme temperatures or excessive moisture.».
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов