О некоторых вопросах налогового администрирования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1247. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
В соответствии с пунктом 2 статьи 569, пунктом 4 статьи 571, пунктом 4 статьи 576, пунктом 9 статьи 646, пунктом 5 статьи 650 Кодекса Республики Казахстан  от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 27.03.2013 № 280 (вводится в действие с 01.01.2013).
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 27.03.2013 № 280 (вводится в действие с 01.01.2013);
2) форму решения об отказе в постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость;
3) форму решения о снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную стоимость;
4) форму решения о снятии с регистрационного учета налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности;
5) форму регистрационной карточки контрольно-кассовой машины;
6) форму разрешения налогового органа на нарушение целостности пломбы контрольно-кассовой машины.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.03.2013 № 280 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1247
форма
Решение
об отказе в выдаче патента
Сноска. Решение исключено постановлением Правительства РК от 27.03.2013 № 280 (вводится в действие с 01.01.2013).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1247
форма
РЕШЕНИЕ
об отказе в постановке на регистрационный учет
по налогу на добавленную стоимость
"_____" _____________ 20__ год                             № ________
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" ______________________________
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
рассмотрев налоговое заявление ______________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
ИИН /БИН, РНН (при его наличии))
о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость от "__"
___________ 20__ года, РЕШИЛ:
отказать в добровольной постановке на регистрационный учет по налогу
на добавленную стоимость по следующему (-им) условию (-ям):
_____________________________________________________________________
(налоговый орган указывает одно или несколько условий,
_____________________________________________________________________

Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1247 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 569-бабының 2-тармағына, 571-бабының 4-тармағына, 576-бабының 4-тармағына646-бабының 9-тармағына, 650-бабының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 27.03.2013 № 280 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған:
1) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.03.2013 № 280 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі);
2) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас тарту туралы шешімнің нысаны;
3) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығару туралы шешімнің нысаны;
4) жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеушіні тіркеу есебінен шығару туралы шешімнің нысаны;
5) бақылау-касса машинасын тіркеу карточкасының нысаны;
6) бақылау-касса машинасы пломбасының бүтіндігін бұзуға салық органы рұқсатының нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.03.2013 № 280 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1247 қаулысымен
бекітілген
нысан
Патент беруден бас тарту туралы шешім
Ескерту. Нысан алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.03.2013 № 280 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1247 қаулысымен
бекітілген
нысан
Қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас тарту
ШЕШІМ
20 ___ жыл «_____» ________________                     № ________
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә немесе салық төлеушінің атауы, ЖСН/БСН, СТН (бар болса))
_____________________________________________________________________
20__ жылғы «____» _______________ қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы cалықтық өтінішті қарап ШЕШТІ:
қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан ерікті түрде мынадай жағдайлар бойынша бас тартты:
_____________________________________________________________________
(салық органы бір немесе бірнеше шарттарды көрсетті,
_____________________________________________________________________

предусмотренных пунктом 3 статьи 569 Кодекса Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс))
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Решение получил
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента),
подпись, (печать), дата)
Решение вручено налогоплательщику
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Решение отправлено налогоплательщику
_____________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1247
форма
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1247
форма
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1247
форма
Регистрационная карточка контрольно-кассовой машины
РЕГИСТРАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
№ _______________
контрольно-кассовой машины
________________________________________
Заводской номер ___________________ Год выпуска ___________
принадлежащей налогоплательщику:
___________________________________________________
РНН
ИИН (БИН)
зарегистрированной по адресу: __________________________________
________________________________________________________________
Руководитель
(заместитель руководителя)
________________________________  _________  ___________________
наименование налогового органа      Подпись         Ф.И.О.
Дата постановки
контрольно-кассовой машины
на учет в налоговом органе:
"__" ___________ 20__ года
М.Ш.
ОТМЕТКА О ЗАКРЫТИИ РЕГИСТРАЦИОННОЙ КАРТОЧКИ
Период снятого фискального отчета: с "__" _________ 20__ г.
по "__"_________ 20__ г.
Итоговые показания счетчика:
оборот продаж
оборот покупок
Руководитель
(заместитель руководителя)
________________________________    ________     ___________________
наименование налогового органа       Подпись             Ф.И.О.
Дата снятия
контрольно-кассовой машины
с учета в налоговом органе:
"__" ___________ 20__ года
М.Ш.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1247
форма
РАЗРЕШЕНИЕ
налогового органа на нарушение целостности пломбы
контрольно-кассовой машины
"___" ___________ 20__ года                   ______________________
(место составления)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
в соответствии с налоговым заявлением об исполнении обязательств,
возникающих при эксплуатации контрольно-кассовой машины,
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
РНН, ИИН/БИН
от "____" _____________ 20__ года, а также на основании заключения
Центра технического обслуживания ____________________________________
(наименование Центра технического обслуживания)
от "___" _____________ 20___ года № ________________________ о
технической неисправности по причине ________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
______________________________________________________ принял решение
РАЗРЕШИТЬ нарушение целостности пломбы № _______________________ для
устранения технической неисправности контрольно-кассовой машины
____________________________, заводской номер ________________,
регистрационная карточка № ______________________ дата выдачи
"___" __________ 20__ года.
Для установки пломбы налогового органа Вам необходимо после
устранения неисправности представить контрольно-кассовую машину в
налоговый орган в срок не позднее "___" ______________ 20__ года.
Должностное лицо налогового
органа, ответственное
за установку пломбы    __________     ______________________
(Подпись)              (Ф.И.О.)
М.Ш.
Разрешение получил ____________________________________________
(Ф.И.О. либо наименование налогоплательщика, подпись,
(печать), дата)

Қазақстан Республикасы Кодексінің 569-бабының 3-тармағында көзделген
_____________________________________________________________________
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық қызметі органының басшысы
(басшының орынбасары)
_____________________________________________________________________
(Т А.Ә., қолы, мөр)
Шешімді алдым
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә., салық төлеушінің атауы (салық агенті), қолы, (мөр), күні)
Шешім салық төлеушіге берілді
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының лауазымды адамының Т.А.Ә., қолы, күні)
Шешім салық төлеушіге жолданды
_____________________________________________________________________
(жолданған және (немесе) алған фактісі туралы растайтын құжат)
нысан
нысан
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1247 қаулысымен
бекітілген
нысан
Бақылау-касса машинасын тіркеу карточкасы
ТІРКЕУ КАРТОЧКАСЫ
№ _______________
________________________________
бақылау-касса машинасы Зауыттық нөмірі _________________________ Шыққан жылы _______________
_____________________________________________________________________
салық төлеушіге тиесілі
СТН
ЖСН (БСН)
________________________________________мекен-жайы бойынша орналасқан Басшысы
(Басшының орынбасары)
_________________________  ____________ _________________
(салық органының атауы)       (қолы)      (аты-жөні)
Бақылау-касса машинасын
салық органында
тіркеу есебіне қойылған күн:
20__ жыл «___» ___________
М.О.
_________________________________________ ТІРКЕУ КАРТОЧКАСЫН ЖАБУ ТУРАЛЫ БЕЛГІ Фискалды есеп алынған кезең: 20___ж. «____»_________ бастап
20___ж. «____»_________ дейін Есептеуіштің қорытынды көрсеткіштері:
сату айналымы
сатып алу
айналымы
Басшы
(басшының орынбасары) _________________________ _________________ _______________
(салық органының атауы) (қолы) (аты-жөні)
Бақылау-касса машинасын
салық органында
есептен шығарған күн:
20__ жыл «___» ___________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1247 қаулысымен
бекітілген
нысан
Бақылау-касса машинасы пломбасының бүтіндігін бұзуға салық органының
РҰҚСАТЫ
20___ жыл «____»                               _____________________
(жасалған орны)
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні немесе атауы,
_________________________________ 20___ жылғы «____»_________________
СТН, ЖСН/БСН
Бақылау-касса машинасын пайдалану кезінде туындайтын міндеттемелерді орындау туралы салықтық өтінішіне сәйкес, сондай-ақ
_____________________________________________________________________
(Техникалық қызмет көрсету орталығының атауы)
Техникалық қызмет көрсету орталығының
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_____________________________________ себепті техникалық ақаулығы туралы 20___ жылғы «_____» _________________ № _______ қорытындысының негізінде зауыттық нөмірі ________________, тіркеу карточкасы №______________________, берілген күні 20___жылғы «____»_______________ _________________________ бақылау-касса машинасының техникалық ақаулығын жою үшін № _______________________ пломбасының тұтастығын бұзуға РҰҚСАТ етуге шешім қабылдады.
Салық органының пломбасын орнату үшін Сізге ақаулықты жойғаннан кейін бақылау-касса машинасын салық органына 20___ жылдың «____» __________________ кешіктірмейтін мерзімде беруіңіз қажет.
Пломба орнатуға жауапты
салық органының
лауазымды тұлғасы ___________ _____________________
(қолы)             (аты-жөні)
M.О.
Рұқсатты алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні не атауы, қолы, (мөрі), күні)