О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2011 года № 1277. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 759.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 759.
В соответствии с пунктом 2 статьи 77 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 35, ст. 462) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) полномочия, обязанности и обязательный состав приемочной и рабочей комиссий;
2) Правила приемки объекта приемочной и рабочей комиссиями (далее - Правила);
3) формы заключения рабочей комиссии и акта приемочной комиссии;
4) единую форму акта государственной приемочной комиссии о приемке построенного объекта в эксплуатацию.";
2) Правила установления полномочий, обязанностей, а также обязательного состава приемочной и рабочей комиссий по приемке построенных объектов в эксплуатацию в Республике Казахстан, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
3) единую форму акта государственной приемочной комиссии о приемке построенного объекта в эксплуатацию, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования, за исключением части второй пункта 2 полномочий, обязанностей и обязательного состава приемочной и рабочей комиссий, пунктов 9, 10 Правил и единой формы акта государственной приемочной комиссии о приемке построенного объекта в эксплуатацию, которые вводятся в действие с 31 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 1277
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2001 года № 1328
Правила приемки объекта
приемочной и рабочей комиссиями

"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1277 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 759 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 759 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 77-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 35, 462-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) қабылдау және жұмыс комиссияларының өкілеттіктері, міндеттері, міндетті құрамы;
2) Қабылдау және жұмыс комиссияларының объектiлердi қабылдау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар);
3) жұмыс комиссиясы қорытындысының және қабылдау комиссиясы актісінің нысандары;
4) мемлекеттік қабылдау комиссиясының салынған объектіні пайдалануға қабылдау туралы актісінің бірыңғай нысаны бекітілсін.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында салынған объектiлердi пайдалануға қабылдау жөнiндегi қабылдау және жұмыс комиссияларының өкiлеттiктерiн, мiндеттерiн, сондай-ақ мiндеттi құрамын белгілеу ережесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік қабылдау комиссиясының салынған объектіні пайдалануға қабылдау актісінің бірыңғай нысаны осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 31 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін қабылдау және жұмыс комиссиялары өкілеттіктерінің, міндеттерінің, міндетті құрамының 2-тармағының екінші бөлігін, Қағидалардың 9, 10-тармақтарын және қабылдау комиссиясының салынған объектіні пайдалануға қабылдау актісінің бірыңғай нысанын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қарашадағы
№ 1277 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 15 қазандағы
№ 1328 қаулысымен
бекітілген
Қабылдау және жұмыс комиссияларының объектiлердi қабылдау қағидалары

1. Общие положения
1. Настоящие Правила приемки объекта приемочной и рабочей комиссиями (далее - Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 77 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (далее - Закон) и устанавливают порядок приемки построенных объектов (комплексов) в эксплуатацию.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) приемочная комиссия - временный коллегиальный орган, проводящий комплексную проверку готовности объекта (комплекса), контрольное испытание технологического оборудования и инженерных систем и принимающий построенный объект в эксплуатацию;
2) рабочая комиссия - временный коллегиальный орган, проводящий комплексную проверку готовности объекта (комплекса) для предъявления ее результатов государственной приемочной комиссии;
3) полная готовность - построенные объекты (комплексы), в которых завершены внутренние отделочные (облицовочные, малярные, обойные) работы, обустроены чистые полы, установлены санитарно-технические оборудования и приборы, электротехнические приборы бытового назначения, газовые или электрические кухонные плиты и внутриквартирные дверные блоки.
В случаях, если утвержденным проектом это предусмотрено, то к полной готовности могут относиться общественные здания без внутренних облицовочных, малярных, обойных работ, устройства чистых полов, установки санитарно-технического оборудования и приборов, электротехнических приборов бытового назначения, газовых и электрических кухонных плит, внутриквартирных дверных блоков, впоследствии выполняемых с учетом возможностей и пожеланий покупателей.
При этом наружные отделочные работы по объекту (комплексу), а также внутренние отделочные и монтажные работы в помещениях (частях здания) общего пользования должны быть выполнены в полном объеме.
2. Порядок приемки объекта приемочной комиссией
3. После выполнения на объекте (комплексе) всех строительно-монтажных работ, благоустройства территории, обеспеченности оборудованием и инвентарем в полном соответствии с утвержденными проектами, генеральный подрядчик извещает заказчика (инвестора, застройщика) о готовности объекта к сдаче.
Заказчик (инвестор, застройщик) не позднее чем в пятидневный срок после получения письменного извещения от генерального подрядчика о готовности объекта к процедуре приемки в эксплуатацию создает приемочную комиссию.
4. Заказчик (инвестор, застройщик) назначает дату начала работы приемочной комиссии и не позднее семи рабочих дней до начала приемочных процедур письменно извещает всех членов приемочной комиссии о дате начала работы приемочной комиссии, с письменным подтверждением о получении данного извещения членами комиссии.

1. Жалпы ережелер
1. Осы қабылдау және жұмыс комиссияларының объектiлердi қабылдау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының (бұдан әрі – Заң) 77-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және салынған объектiлердi (кешендердi) пайдалануға қабылдау тәртібін белгілейді.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
қабылдау комиссиясы – объектiнiң (кешеннiң) дайындығына кешендi тексеру, технологиялық жабдықтар мен инженерлiк жүйелерге бақылау сынағын жүргiзетiн және салынған объектiнi пайдалануға қабылдайтын уақытша алқа органы;
жұмыс комиссиясы – нәтижелерiн мемлекеттiк қабылдау комиссиясына ұсыну үшiн объектiнiң дайындығына кешендi тексеру жүргiзетiн уақытша алқа органы;
толық дайындық – ішкі әрлеу (қаптау, сылау, тұсқағаз жапсыру) жұмыстары аяқталып, таза едендер төселген, санитарлық-техникалық жабдықтар мен аспаптар, тұрмыстық мақсаттағы электрлік техникалық аспаптар, асүй газ немесе электр плиталары және пәтерішілік есік блоктары орнатылып салынған объектілер (кешендер).
Егер, бекiтiлген жобада бұл көзделген жағдайда, толық дайындыққа кейiннен сатып алушылардың мүмкiндiктерi мен қалаулары ескерiле отырып, орындалатын ішкi қаптау, сылау, тұсқағаз жапсыру жұмыстары орындалмаған, таза едендер, санитарлық-техникалық жабдықтар мен аспаптар, тұрмыстық мақсаттағы электр техникалық аспаптар, асүй газ және электр плиталары, пәтерiшiлiк есiк блоктары орнатылмаған қоғамдық ғимараттар жатқызылуы мүмкiн.
Бұл ретте объект (кешен) бойынша сыртқы әрлеу жұмыстары, сондай-ақ жалпы пайдаланудағы үй-жайларда (ғимараттың бөлiктерiнде) iшкi әрлеу мен монтаждау жұмыстары толық көлемде орындалуға тиiс.
2. Қабылдау комиссиясының объектіні қабылдау тәртібі
3. Объектіде барлық құрылыс-монтаж жұмыстары, аумақты абаттандыру, бекітілген жобаға сәйкес толық жабдықпен және құрал-сайманмен қамтамасыз ету орындалғаннан кейін бас мердiгер объектінің тапсыруға дайын екендiгi туралы тапсырыс берушіге (инвесторға, құрылыс салушыға) хабарлайды.
Тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) объектiнiң пайдалануға қабылдау рәсіміне дайын екендiгi туралы бас мердiгерден жазбаша хабар алғаннан кейiн бес күн мерзiмнен кешiктiрмей қабылдау комиссиясын құрады.
4. Тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) қабылдау комиссиясының жұмысты бастау күнін тағайындайды және қабылдау рәсімі басталғанға дейін жеті жұмыс күнінен кешіктірмей, осы хабарламаны комиссия мүшелері алғаны туралы жазбаша растап, комиссияның барлық мүшелеріне жұмыстың басталатын күні туралы жазбаша хабарлайды.

5. Продолжительность процедуры приемки построенного объекта (комплекса) в эксплуатацию (сроки приемки) приемочной комиссией устанавливается заказчиком (инвестором, застройщиком) в зависимости от сложности и функциональной предназначенности построенного объекта (комплекса), его технологических и эксплуатационных характеристик и параметров.
6. Генеральный подрядчик предоставляет приемочной комиссии документы, необходимые для осуществления приемки в эксплуатацию построенных объектов (комплексов).
7. Заказчик (инвестор, застройщик) при получении заключения от приемочной комиссии о непригодности объекта (комплекса) к эксплуатации или некачественном выполнении строительно-монтажных работ обращается в соответствующие государственные органы для привлечения к ответственности участников строительства, допустивших нарушение, а также принимает меры в соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан за ненадлежащее исполнение договорных обязательств.
8. Приемка в эксплуатацию законченного строительством объекта (комплекса) приемочной комиссией оформляется по установленной форме акта.
9. Акт приемочной комиссии о приемке построенного объекта (комплекса) в эксплуатацию подписывается председателем и всеми членами комиссии.
Подписание председателем и членами комиссии акта приемочной комиссии с замечаниями или особыми мнениями не допускается.
10. Датой ввода объекта (комплекса) в эксплуатацию принятого приемочной комиссией считается дата подписания акта о вводе объекта (комплекса) в эксплуатацию.
Акт приемочной комиссии о приемке построенного объекта (комплекса) в эксплуатацию, подписанный всем составом приемочной комиссии является исключительным исходным документом при регистрации имущественного права на готовую строительную продукцию, подтверждающий ввод объекта (комплекса) в эксплуатацию.
3. Порядок приемки объекта рабочей комиссией
11. Рабочая комиссия создается не позднее чем в пятидневный срок после получения письменного извещения генерального подрядчика о готовности объекта (комплекса) к процедуре приемки в эксплуатацию.
Рабочая комиссия назначается решением (приказом) заказчика (инвестора, застройщика).
12. Генеральный подрядчик предоставляет рабочей комиссии документы, необходимые для осуществления проведения комплексной проверки полной готовности объектов (комплекса).
13. Дата начала и окончания работы рабочей комиссии устанавливается заказчиком.
Заказчик не позднее семи рабочих дней до начала приемочных процедур письменно извещает всех членов рабочей комиссии о дате начала работы рабочей комиссии, с письменным подтверждением о получении данного извещения членами рабочей комиссии.

5. Мемлекеттік қабылдау комиссиясының объектіні (кешенді) пайдалануға қабылдау рәсімінің ұзақтығын (қабылдау мерзімдерін) салынған объектінің күрделілігіне және функционалдық арналуына, оның технологиялық және пайдалану сипаты мен параметрлеріне қарай тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) белгілейді.
6. Бас мердігер салынған объектілерді (кешенді) пайдалануға қабылдауды жүзеге асыруға қажетті құжаттарды қабылдау комиссиясына ұсынады.
7. Тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) объектiнiң (кешеннiң) жарамсыздығы туралы қабылдау комиссиясының қорытындысын алған кезде тиісті мемлекеттік органдарға құрылыс-монтаж жұмыстарының сапасыз орындалуына жол берген құрылысқа қатысушыларды жауапқа тарту жөнiнде өтініш жасайды, сондай-ақ шарттық міндеттемелерді тиісінше орындамағаны үшін Қазақстан Республикасының Азаматттық кодексіне сәйкес шаралар қабылдайды.
8. Қабылдау комиссиясы құрылысы аяқталған объектіні (кешенді) пайдалануға қабылдауды белгіленген нысандағы акті бойынша ресімдейді.
9. Салынған объектіні (кешенді) пайдалануға қабылдау туралы қабылдау комиссиясының актісіне комиссия төрағасы мен барлық мүшелері қол қояды.
Ескертулер мен айрықша пiкiрлер бар қабылдау комиссиясының актісіне комиссия төрағасы мен мүшелерінің қол қоюына жол берілмейді.
10. Объектiнiң пайдалануға қосылғандығы туралы актiге қол қойылған күн қабылдау комиссиясы объектiнi (кешенді) пайдалануға қабылдаған күн болып есептеледi.
Барлық комиссия мүшелері қол қойған қабылдау комиссиясының салынған объектiлердi (кешенді) пайдалануға қабылдау туралы актiсi дайын құрылыс өнімiне мүлiктiк құқықты тiркеу кезiнде объектінің (кешеннің) пайдалануға қабылданғанын растайтын бастапқы ерекше құжат болып табылады.
3. Жұмыс комиссиясының объектіні қабылдау тәртібі
11. Объектiнiң пайдалануға қабылдау рәсіміне дайын екендiгi туралы бас мердiгерден жазбаша хабар алғаннан кейiн бес күн мерзiмнен кешiктiрмей жұмыс комиссиясы құрылады.
Комиссия тапсырыс берушінің (инвестордың, құрылыс салушының) шешiмiмен тағайындалады.
12. Бас мердігер объектілердің (кешеннің) толық дайындығына кешенді тексеруді жүзеге асыруға қажетті құжаттарды жұмыс комиссиясына ұсынады.
13. Жұмыс комиссиясы жұмысының басталу және аяқталу мерзiмдерiн тапсырыс беруші белгiлейдi.
Тапсырыс беруші осы хабарламаны комиссия мүшелерінің алғаны туралы жазбаша растай отырып, қабылдау рәсімі басталғанға дейін жеті жұмыс күнінен кешіктірмей барлық комиссия мүшелеріне жұмыс комиссиясы жұмысының басталатын күні туралы жазбаша хабарлайды.

14. Результаты работы рабочей комиссии оформляются по установленной форме заключения.
Заключение рабочей комиссии подписывается председателем и всеми членами после устранения всех недоделок.
Подписание председателем и членами рабочей комиссии заключения рабочей комиссии с замечаниями или особыми мнениями не допускается.
15. При получении замечаний о неготовности объекта (комплекса) к началу эксплуатации, заказчик (инвестор, застройщик) направляет замечания в адрес генерального подрядчика.
Генеральный подрядчик составляет план мероприятий по устранению замечаний.
При устранении замечаний генеральный подрядчик предоставляет заказчику (инвестору, застройщику) результаты об их устранении.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 1277
Полномочия, обязанности и обязательный состав
приемочной и рабочей комиссии
1. Полномочия, обязанности и обязательный состав
приемочной комиссии
1. В полномочия приемочной комиссии входят:
1) приемка объектов в эксплуатацию, предусмотренных статьей 76 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (далее - Закон), при их полной готовности в соответствии с утвержденным проектом и оформлением акта о приемке объекта в эксплуатацию;
2) проведение контрольного опробования и испытаний технологического оборудования и инженерных систем;
3) представление заказчику (инвестору, застройщику) и генеральному подрядчику заключения о непригодности объекта (комплекса) к эксплуатации для устранения выявленных нарушений, с предложениями по привлечению в установленном законодательством порядке к ответственности лиц, допустивших невыполнение либо некачественное выполнение проектных, изыскательских и (или) строительно-монтажных работ.
2. Полномочия приемочной комиссии распространяются только на объект (комплекс), для которого комиссия была назначена.
Полномочия приемочной комиссии начинаются с момента ее назначения заказчиком (инвестором, застройщиком) и заканчиваются после подписания акта о приемке объекта (комплекса) в эксплуатацию.
3. В обязанности приемочной комиссии входят:
1) проведение комплексной проверки готовности объекта (комплекса) к вводу в эксплуатацию;
2) проверка действий исполнителя работ по соблюдению нормативных требований, утвержденного проекта либо по наличию отклонений и согласования их в установленном государственными нормативами порядке;
3) проверка соответствия вводимой в действие мощности (вместимости, пропускной способности) объекта (комплекса) утвержденным в проекте показателям;

14. Жұмыс комиссиясы жұмысының қорытындылары қорытындының белгіленген нысаны бойынша ресімделеді.
Барлық кемшіліктер жойылғаннан кейін комиссия төрағасы мен комиссия мүшелері жұмыс комиссиясының қорытындысына қол қояды.
Ескертулер мен айрықша пiкiрлері бар жұмыс комиссиясының қорытындысына комиссия төрағасы мен мүшелерінің қол қоюына жол берілмейді.
15. Объектіні (кешенді) пайдалана бастауға дайын еместігі туралы ескерту алған кезде тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) бас мердігердің атына ескерту жібереді.
Бас мердігер ескертуді жою бойынша іс-шаралар жоспарын жасайды.
Ескертулер жойылған кезде бас мердігер тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) оларды жою туралы нәтижелер ұсынады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қарашадағы
№ 1277 қаулысымен
бекітілген
Қабылдау комиссиясының өкілеттіктері, міндеттері, міндетті құрамы
1. Қабылдау комиссиясының өкілеттіктері, міндеттері, міндетті құрамы
1. Қабылдау комиссиясының өкілеттігіне мыналар кiредi:
1) "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының (бұдан әрі – Заң) 76-бабында көзделген объектiлердi олар бекiтiлген жобаға сәйкес пайдалануға толық дайын болған кезде пайдалануға қабылдау туралы актiнi ресiмдей отырып, қабылдау;
2) технологиялық жабдықтар мен инженерлiк жүйелерге бақылау байқауын және сынағын жүргiзу;
3) жобалау-іздестiру және (немесе) құрылыс-монтаж жұмыстарының орындалмауына немесе сапасыз орындалуына жол берген адамдарды заңнамада белгiленген тәртiппен жауапқа тарту жөнiндегі ұсыныстары бар, анықталған бұзушылықтарды жою үшін тапсырысшыға (инвесторға, құрылыс салушыға) және бас мердiгерге пайдалануға берiлетiн объектiнiң (кешеннiң) толық дайын еместiгi туралы қорытынды беру.
2. Қабылдау комиссиясының өкiлеттiктерi оны қабылдау үшiн комиссия тағайындалған объектiге (кешенге) ғана қолданылады.
Қабылдау комиссиясының өкiлеттiктерi тапсырысшы (инвестор, құрылыс салушы) оны тағайындаған кезден басталады және объектiнi (кешенді) қабылдау туралы актіге қол қойғаннан кейін аяқталады.
3. Қабылдау комиссиясының мiндетiне мыналар кiредi:
1) объектiнiң (кешеннiң) пайдалануға беруге дайындығына кешендi тексеру жүргiзу;
2) жұмыстарды орындаушының нормативтiк талаптарды, бекiтiлген жобаны сақтауы жөнiндегi әрекеттерiн не болған ауытқушылықтарды тексеру және оларды мемлекеттік нормативтерде белгiленген тәртiппен келiсу;
3) iске қосылатын объектi (кешен) қуатының (сыйымдылығының, өткiзу қабiлетiнiң) бекiтiлген жобадағы көрсеткiштерiмен сәйкестiгiн тексеру;

4) возврат документации, полученной от заказчика (инвестора, застройщика) или генерального подрядчика, после завершения полномочий.
4. В обязательный состав приемочной комиссии включаются:
1) заказчик (инвестор, застройщик), либо ответственный представитель заказчика (инвестора, застройщика), который является председателем приемочной комиссии;
2) представитель органа государственного архитектурно-строительного контроля и надзора, который является заместителем председателя комиссии;
3) представители генерального подрядчика, субподрядных организаций, генерального проектировщика либо разработчика проектной (проектно-сметной) документации, субпроектировщиков (разработчиков разделов проекта), местных исполнительных органов архитектуры и градостроительства, органов государственной противопожарной службы, государственного санитарно-эпидемиологического надзора, эксплуатационных организаций (предприятий, учреждений), других заинтересованных государственных органов в зависимости от профиля (назначения) вводимого в эксплуатацию объекта (комплекса).
2. Полномочия, обязанности и обязательный состав
рабочей комиссии
5. В полномочия рабочей комиссии входят:
1) проведение комплексной проверки полной готовности объектов (комплексов) к их приемке государственной приемочной комиссией, предусмотренных статьей 75 Закона;
2) проведение контрольного испытания технологического оборудования и инженерных систем;
3) предоставление заказчику замечаний о неполной готовности объекта (комплекса) к вводу в эксплуатацию для устранения выявленных нарушений, с предложениями по привлечению в установленном законодательством порядке к ответственности лиц, допустивших невыполнение либо некачественное выполнение проектных, изыскательских и (или) строительно-монтажных работ;
4) оформление по результатам комплексной проверки положительного заключения о полной готовности объекта (комплекса) для предъявления ее результатов государственной приемочной комиссии.
6. Полномочия рабочей комиссии распространяются только на объект (комплекс), для проведения комплексной проверки готовности которого рабочая комиссия была назначена.
Полномочия рабочей комиссии начинаются с момента ее назначения заказчиком (инвестором, застройщиком) и заканчиваются после передачи оформленного в установленном законодательством порядке положительного заключения по комплексной проверке вводимого в эксплуатацию объекта с указанием о готовности объекта (комплекса) к вводу в эксплуатацию.
7. В обязанности рабочей комиссии входит:
1) проверка соответствия выполненных строительно-монтажных работ и смонтированного технологического, инженерного или иного оборудования утвержденной в установленном порядке проектной (проектно-сметной) документации, нормативным требованиям (условиям, ограничениям);

4) тапсырыс берушіден (инвестордан, құрылыс салушыдан) немесе бас мердiгерден алынған құжаттамаларды өкiлеттiктерi аяқталғаннан кейiн қайтарып беру.
4. Қабылдау комиссиясының міндетті құрамына мыналар кiредi:
1) қабылдау комиссиясының төрағасы болатын тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) не тапсырыс берушінің (инвестордың, құрылыс салушының) жауапты өкiлi;
2) комиссия төрағасының орынбасары болып табылатын мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау органының өкілі;
3) бас мердігердің, қосалқы мердігерлік ұйымның не жобалау (жобалау-смета) құжаттамасын әзiрлеушiнiң, қосалқы жобалаушылардың (жобаның бөлімдерін әзірлеушілердің), жергiлiктi атқарушы сәулет және қала құрылысы, мемлекеттік өртке қарсы қызмет, мемлекеттiк санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау органдарының, пайдаланушы ұйымдардың (кәсіпорындардың, мекемелердің), пайдалануға берiлетiн объектiнiң (кешеннiң) бейiнiне (мақсатына) қарай басқа да мүдделi мемлекеттiк органдардың өкiлдерi.
2. Жұмыс комиссиясының өкілеттіктері, міндеттерімен, міндетті құрамы
5. Жұмыс комиссиясының өкілеттігіне мыналар кiредi:
1) Заңның 75-бабында көзделген мемлекеттiк қабылдау комиссиясының объектiлердің (кешендердің) оларды қабылдауға толық дайындығына кешендi тексеру жүргiзу;
2) технологиялық жабдық пен инженерлiк жүйелерге бақылау сынақтарын жүргiзу;
3) жобалау, іздестiру және (немесе) құрылыс-монтаж жұмыстарының орындалмауына немесе сапасыз орындалуына жол берген адамдарды заңнамада белгiленген тәртiппен жауапқа тарту жөнiнде ұсыныстары бар, анықталған бұзушылықтарды жою үшін тапсырыс берушіге пайдалануға берiлетiн объектiнiң (кешеннiң) толық дайын еместiгi туралы қорытынды беру;
4) кешендi тексеру нәтижелерi бойынша оның нәтижелерiн мемлекеттiк қабылдау комиссиясына ұсыну үшiн объектiнiң (кешеннiң) дайын екендiгi туралы қорытындыны ресiмдеу.
6. Жұмыс комиссиясының өкiлеттiктерi дайындыққа кешенді тексеру жүргізу үшiн жұмыс комиссиясы тағайындалған объектiге (кешенге) ғана қолданылады.
Жұмыс комиссиясының өкiлеттiктерi тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) оны тағайындаған кезден басталады және пайдалануға берiлетiн объектiнi кешендi тексеру бойынша объектiнiң (кешеннiң) пайдалануға беру дайындығы туралы көрсете отырып, заңнамада белгiленген тәртiппен ресiмделген қорытындыны бергеннен кейiн аяқталады.
7. Жұмыс комиссиясының мiндетiне мыналар кiредi:
1) орындалған құрылыс-монтаж жұмыстарының және құрастырылған технологиялық, инженерлiк немесе өзге де жабдықтың белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау (жобалау-смета) құжаттамаларына, нормативтiк талаптарға (шарттарға, шектеулерге) сәйкестiгiн тексеру;

2) установление готовности либо неготовности объекта (комплекса) к началу эксплуатации;
3) возврат документации, полученной от генерального подрядчика, после завершения полномочий.
8. В обязательный состав рабочей комиссии включаются:
1) заказчик (инвестор, застройщик), либо ответственный представитель заказчика (инвестора, застройщика), который является председателем комиссии;
2) представители генерального проектировщика либо разработчика проектной (проектно-сметной) документации, субпроектировщиков (разработчиков разделов проекта), генерального подрядчика, субподрядных организаций, органов государственного архитектурно-строительного контроля и надзора, местных исполнительных органов архитектуры и градостроительства, органов государственной противопожарной службы, государственного санитарно-эпидемиологического надзора, государственного органа социальной защиты населения, эксплуатационных организаций (предприятий, учреждений), других заинтересованных государственных органов в зависимости от профиля (назначения) объекта (комплекса).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 1277
Форма
Заключение рабочей комиссии
г. _______________ "___" ______________ 20__ г.
Рабочая комиссия, назначенная ________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации заказчика, фамилия, имя, отчество заказчика
назначивших рабочую комиссию)
решением от "__" __________ 20__ года № ________ в составе:
председателя-представителя заказчика _______________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
членов комиссии - представителей:
генерального проектировщика __________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
субпроектировщиков ___________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
генерального подрядчика ______________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
субподрядных организаций _____________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственного архитектурно-строительного контроля и
надзора ____________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
местных исполнительных органов архитектуры и градостроительства
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственной противопожарной службы ________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственного санитарно-эпидемиологического надзора
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов социальной защиты населения ___________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
эксплуатационной организации: _________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
представителей других заинтересованных органов государственного
контроля и надзора __________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
УСТАНОВИЛА:

2) пайдалана бастауға объектiнiң (кешеннiң) дайындығын не дайын еместiгiн анықтау;
3) бас мердiгерден алынған құжаттамаларды өкiлеттiктерi аяқталғаннан кейiн қайтарып беру.
8. Жұмыс комиссиясының міндетті құрамына мыналар:
1) қабылдау комиссиясының төрағасы болып табылатын тапсырыс беруші (инвестор, құрылыс салушы) не тапсырыс берушінің (инвестордың, құрылыс салушының) жауапты өкiлi;
2) жобалау (жобалау-смета) құжаттамасын әзiрлеушiнiң, қосалқы жобалаушылардың (жобаның бөлімдерін әзірлеушілердің), бас мердігердің, қосалқы мердігерлік ұйымның, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау органдарының, жергiлiктi атқарушы сәулет және қала құрылысы, өртке қарсы мемлекеттік қызмет, мемлекеттiк санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау органдарының, мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау органының, пайдаланушы ұйымдардың (кәсіпорынның, мекеменің), объектiнiң (кешеннiң) бейiнiне (мақсатына) қарай басқа да мүдделi мемлекеттiк органдарының өкiлдерi кiредi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қарашадағы
№ 1277 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Жұмыс комиссиясының қорытындысы
___________ қ. 20__ жылғы "__"____________
20__ жылғы "___"___________№____________ шешіммен тағайындалған
жұмыс комиссиясы ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жұмыс комиссиясын тағайындаған тапсырыс беруші ұйымның атауы,
тапсырыс берушінің, аты, әкесінің аты)
құрамында:
төраға-тапсырыс берушінің өкілі _______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
комиссия мүшелері - өкілдер:
бас жобалаушы _________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қосалқы жобалаушылар __________________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
бас мердігер __________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қосалқы мердігер ұйымдар ______________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау органдары ___
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
жергілікті атқарушы мемлекеттік сәулет және қала құрылысы органдары
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
өртке қарсы мемлекеттік қызмет органдары ______________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік санитарлық-эпидемиялогиялық қадағалау органдары ___
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау органдары _______________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
пайдаланушы ұйымдар ___________________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
басқа да мүдделі мемлекеттік бақылау және қадағалау
органдарының өкілдері _______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
АНЫҚТАДЫ:

1. Генеральным подрядчиком ____________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации и ее ведомственная подчиненность)
предъявлен к приемке в эксплуатацию построенный _____________________
_____________________________________________________________________
(наименование объекта, его местоположение или адрес)
2. Строительство осуществлялось генеральным подрядчиком,
выполнившим _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(виды работ)
и его субподрядными организациями ___________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименования организаций и их ведомственная подчиненность)
3. Проектная (проектно-сметная) документация на строительство
разработана проектными организациями ________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименования организаций и их ведомственная подчиненность)
4. Строительство осуществлялось по проекту ____________________
_____________________________________________________________________
(номер проекта, номер серии по типовым проектам)
5. Проектная (проектно-сметная) документация утверждена _______
_____________________________________________________________________
(наименование органа, утвердившего документацию на объект в целом)
"___" __________ 20 __ года.
6. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки:
начало работ ______________________;
(месяц и год)
окончание работ ___________________;
(месяц и год)
7. Рабочей комиссии представлена следующая документация: ______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(перечень документов или номер приложения к акту)
Указанные документы являются обязательным приложением к
настоящему акту.
8. Объект (комплекс) имеет следующие показатели: ______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мощность, производительность, производственная площадь,
протяженность, вместимость и т.п.)

1. Бас мердігер _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы және оның ведомстволық бағыныстылығы)
салынған объектіні __________________________________________________
_____________________________________________________________________
(объектінің атауы, оның орналасқан жері немесе мекенжайы)
пайдалануға қабылдауға ұсынды.
2. Құрылысты __________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жұмыстар түрлерін)
орындаған бас мердігер және _________________________________________
(жұмыстар түрлерін)
орындаған қосалқы мердігер ұйымдар __________________________________
(ұйымдардың атауы, олардың ведомствовалық бағыныстылығы)
жүзеге асырды.
3. Құрылыстың жобалау-сметалық құжаттамасын
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ұйымдардың атаулары және олардың ведомстволық бағыныстылығы)
жобалау ұйымдары әзірлеген.
4. Құрылыс ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жобаның нөмірі, үлгілік жобалар бойынша сериясының нөмірі)
жоба бойынша жүзеге асырылды.
5. Жобалау-сметалық құжаттама 20__жылғы "___"____________№____
____________________________________________________________________
(тұтастай объектіге құжаттаманы бекіткен ұйымның атауы)
бекітілген.
6. Құрылыс-монтаж жұмыстары мына мерзімде жүзеге асырылған:
жұмыстың басталуы____________________;
(айы және жылы)
жұмыстың аяқталуы____________________
(айы және жылы)
7. Жұмыс комиссиясына мынадай құжаттамалар ұсынылды:___________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(құжаттар тізбесі немесе актіге қосымшаның нөмірі)
Көрсетілген құжаттар осы актінің міндетті қосымшасы болып табылады.
8. Объектінің (кешеннің), құрылыстар мынадай көрсеткіштері бар:
_____________________________________________________________________
(қуаты, өнімділігі, өндірістік алаңы, ұзындығы, сыйымдылығы және т.б.)

9. Технологические и архитектурно-строительные решения по
объекту (комплексу) характеризуются следующими данными:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(краткие технические характеристики по планировке, этажности,
основным материалам и конструкциям, инженерному и
технологическому оборудованию)
10. Оборудование установлено согласно актам о его приемке после
индивидуального испытания и комплексного опробования рабочими
комиссиями (перечень актов приведен в приложении ___ к настоящему
акту) в количестве:
по проекту ___________________ единиц;
фактически __________________ единиц.
11. Мероприятия по охране труда, обеспечению
взрывобезопасности, пожаробезопасности, охране окружающей среды и
антисейсмические мероприятия, предусмотренные проектом ______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(сведения о выполнении)
Характеристика мероприятий приведена в приложении ___ к акту.
12. Сметная стоимость по утвержденной проектно-сметной
документации:
всего ________ тыс. тенге, в том числе строительно-монтажных
работ _________ тыс. тенге, оборудования, инструмента и инвентаря
___________ тыс. тенге.
Решение рабочей комиссии:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование объекта (комплекса)
СЧИТАТЬ ПРИНЯТЫМ от генерального подрядчика и готовым для
предъявления Государственной приемочной комиссии.
Председатель рабочей комиссии _________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, подпись, дата, печать)
Члены рабочей комиссии:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилии, имена, отчества, подписи, даты, печати)
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 1277
Форма
Акт приемочной комиссии
г. _______________ "___" ______________ 20__ г.
Приемочная комиссия, назначенная _____________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации заказчика, фамилия, имя, отчество
заказчика, назначивших приемочную комиссию)
решением от "__" __________ 20__ года № ________ в составе:
председателя комиссии - ответственный представитель заказчика
(инвестора, застройщика) ___________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
заместителя председателя комиссии - представителя органа
государственного архитектурно-строительного контроля и надзора _____
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
членов комиссии - представителей:
генерального подрядчика ______________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
субподрядных организаций _____________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
генерального проектировщика __________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
субпроектировщиков ___________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
местных исполнительных органов архитектуры и градостроительства
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственной противопожарной службы _______________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственного санитарно-эпидемиологического надзора
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
эксплуатационной организации _________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
представителей других заинтересованных органов государственного
контроля и надзора _________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
УСТАНОВИЛА:

9. Объект (кешен) бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс
шешімдері мынадай деректермен сипатталады:
_____________________________________________________________________
(жоспарлау, қабаттар, негізгі материалдар мен конструкциялар,
_____________________________________________________________________
инженерлік және технологиялық жабдықтар бойынша қысқаша техникалық
сипаттамалар)
10. Жабдық жұмыс комиссиялары жеке сынақтан және кешенді
байқаудан өткеннен кейін (актілер тізбесі осы актінің____қосымшасында
келтірілген) оны қабылдау туралы актіге сәйкес орнатылды:
жоба бойынша_________бірлік;
нақты _________бірлік.
11. Жобада көзделген еңбекті қорғау, жарылыс қауіпсіздігін, өрт
қауіпсіздігін қамтамасыз ету, қоршаған табиғи ортаны қорғау және
сейсмикаға қарсы іс-шаралар _________________________________________
_____________________________________________________________________
(орындалғаны туралы мәліметтер)
Іс-шаралар сипаты актінің ____қосымшасында келтірілген.
12. Бекітілген жобалау-сметалық құжаттама бойынша сметалық құны:
барлығы ________ мың теңге, соның ішінде: құрылыс-монтаж
жұмыстары: ________ мың теңге, жабдықтар, құралдар мен
құрал-саймандар ________ мың теңге.
Жұмыс комиссиясының шешімі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(ғимараттың, құрылыстың атауы)
Бас мердігерден ҚАБЫЛДАНДЫ және Мемлекеттік қабылдау
комиссиясына ұсынуға дайын ДЕП САНАЛСЫН.
Жұмыс комиссиясының төрағасы__________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
Жұмыс комиссиясының мүшелері:
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қарашадағы
№ 1277 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Қабылдау комиссиясының актісі
____________ қ. 200_ жылғы "___"____________
20___ жылғы "___"___________№___________ шешіммен тағайындалған
қабылдау комиссиясы_________________________________________________
____________________________________________________________________
(қабылдау комиссиясын тағайындаған тапсырыс беруші ұйымның атауы,
тапсырыс берушінің тегі, аты, әкесінің аты)
құрамында:
комиссия төрағасы-тапсырыс берушінің (инвестордың, құрылыс
салушының) өкілі ___________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
комиссия төрағасының орынбасары – мемлекеттік сәулет-құрылыс
бақылау және қадағалау органының өкілі ______________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
комиссия мүшелері - өкілдер:
бас мердігер _________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қосалқы мердігер ұйымдар _____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
бас жобалаушы ________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қосалқы мердігер ұйымдар _____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қосалқы жобалаушылар _________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
жергілікті атқарушы мемлекеттік сәулет және қала құрылысы органдары
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
өртке қарсы мемлекеттік қызмет органдары _____________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік санитарлық-эпидемиялогиялық қадағалау органдары __
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік өртті қадағалау органдары ________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
пайдаланушы ұйымдар __________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
басқа да мүдделі мемлекеттік бақылау және қадағалау
органдарының өкілдері ______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
АНЫҚТАДЫ:

1. Генеральным подрядчиком ___________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации и ее ведомственная подчиненность)
предъявлен к приемке в эксплуатацию построенный объект _____________
____________________________________________________________________
(наименование объекта, его местоположение или адрес)
2. Строительство произведено на основании решения
(постановления, распоряжения) о предоставлении соответствующего права
на землю от "__" ___________ 20__ года № ___________________________
____________________________________________________________________
(наименование органа, вынесшего решение)
Разрешение на производство строительно-монтажных работ от "__"
_________ 20 ___ года № ____________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование органа выдавшего разрешение)
3. Строительство осуществлялось генеральным подрядчиком,
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организаций)
выполнившим __________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(виды работ)
и субподрядными организациями ______________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организаций)
выполнившими _______________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(виды работ)
4. Проектная (проектно-сметная) документация на строительство
разработана ________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование проектных организаций)
5. Строительство осуществлялось по проекту ___________________
____________________________________________________________________
(номер проекта, номер серии (по типовым проектам)
6. Проектная (проектно-сметная) документация утверждена ______
____________________________________________________________________
(наименование организации утвердившей проектно-сметную
документацию на объект в целом)
"___" __________ 20 __ года № ________.
7. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки:
начало работ _________________________________________________
(месяц и год)
окончание работ ______________________________________________
(месяц и год)
при продолжительности строительства, мес.:
по норме или по проекту организации строительства ____________
фактически ___________________________________________________
8. Приемочной комиссии представлена следующая документация:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(перечень документов или номер приложения к акту)
9. Предъявленный к приемке в эксплуатацию объект имеет
следующие основные показатели мощности, производительности,
производственной площади, протяженности, вместимости, объема,
пропускной способности, провозной способности, число рабочих мест и
т.п. (заполняется по всем объектам (кроме жилых домов) в единицах
измерения соответственно целевой продукции или основным видам услуг):
Мощность,
производи-
тельность и т.д
Ед.
измерения
По проекту
Фактически
общая
(с учетом
ранее
принятых)
в том
числе
пускового
комплекса
или
очереди
общая
(с учетом
ранее
принятых)
в том числе
пускового
комплекса или
очереди
Выпуск продукции (оказание услуг), предусмотренной проектом в
объеме, соответствующем нормам освоения проектных мощностей в
начальный период ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(факт начала выпуска продукции с указанием объема)
Предъявленный к приемке в эксплуатацию жилой дом имеет
следующие показатели:
Показатели
Единица
измерения
По проекту
Фактически
Общая площадь
м2
Число этажей
этаж
Общий строительный объем
м3
В том числе подземной части
м3
Площадь встроенных, встроенно-
пристроенных и пристроенных
помещений
м2
Показатели
По проекту
Фактически
Число
квартир
Площадь
квартир, м2
Число
квартир
Площадь квартир, м2
общая
жилая
общая
жилая
Всего квартир,
в том числе:
однокомнатных
двухкомнатных
трехкомнатных
четырехкомнатных
и более

1. Бас мердігер_______________________________________________
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы және оның ведомстволық бағыныстылығы)
салынған объектіні _________________________________________________
____________________________________________________________________
(объектінің атауы, оның орналасқан жері немесе мекенжайы)
пайдалануға қабылдауға ұсынды.
2. Құрылыс 20___жылғы "___"____________№_______________________
(шешім шығарған органның атауы)
шешімнің (қаулының, өкімнің, бұйрықтың) негізінде жүргізілген.
Құрылыс-монтаж жұмыстарын өндіруге 20__жылғы "__"______________
№ ___________________________ рұқсат.
(рұқсат берген органнның атауы)
3. Құрылысты __________________________________________________
(жұмыстар түрлерін)
орындаған бас мердігер ______________________________________________
(жұмыстар түрлерін)
және орындаған қосалқы мердігер ұйымдар _____________________________
(ұйымдардың атауы)
жүзеге асырды.
4. Құрылыстың жобалау-сметалық құжаттамасын
_____________________________________________________________________
(жобалау ұйымдарының атауы)
әзірленген.
5. Құрылыс ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жобаның нөмірі, сериясының нөмірі (үлгілік жобалар бойынша)
жоба бойынша жүзеге асырылды.
6. Жобалау-сметалық құжаттама 20_ жылғы "__"___________№______
____________________________________________________________________
(тұтастай объектіге жобалау-сметалық құжаттаманы бекіткен ұйымның атауы)
бекітілген.
7. Құрылыс-монтаж жұмыстары мына мерзімде жүзеге асырылған:
жұмыстың басталуы________________;
(айы және жылы)
жұмыстың аяқталуы________________
(айы және жылы)
құрылыстың ұзақтығы, ай:
норма бойынша немесе құрылысты ұйымдастыру жобасы бойынша _____
нақты ______________________________________________________
8. Қабылдау комиссиясына мынадай құжаттамалар ұсынылды:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(құжаттар тізбесі немесе актіге қосымшаның нөмірі)
9. Пайдалануға беруге ұсынылған объектiнiң мынадай қуаттылық,
өнiмдiлiк, өндiрiстiк алаң, ұзындық, сыйымдылық, көлем, өткiзу
мүмкiндiгi, кiре мүмкiндiгi, жұмыс орындары саны және с.с. негiзгi
көрсеткiштерi бар (мақсатты өнiмдерге немесе негiзгi қызмет көрсету
түрлерiне сәйкес барлық объектi (тұрғын үйлерден басқа) бойынша өлшем
бiрлiктерiмен толтырылады):
Қуаттылық, өнімділік және т.б.
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезектегі
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезектегі
Бастапқы кезеңде жобалық қуатты игеру нормаларына сәйкес жобада
көзделген көлемде өнiм шығару (қызмет көрсету) ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(көлемiн көрсете отырып, өнiмдердi шығарудың нақты басталуы)
Пайдалануға қабылдауға ұсынылған тұрғын үйдiң мынадай
көрсеткiштерi бар:
Көрсеткіштер
Өлшем
бірлігі
Жоба
бойынша
Нақты
Жалпы алаңдар
м2
Қабаттар саны
қабат
Құрылыстың жалпы көлемi
м3
Оның iшiнде жер асты бөлiгi
м3
Жапсарла салынған, жапсарлас-жанаса салынған және жанаса салынған үй-жайлар
м2
Көрсеткiштер
Жоба бойынша
Нақты
пәтер
саны
Пәтер алаңы, м2
пәтер саны
Пәтер алаңы, м2
жалпы
тұрғын
жалпы
тұрғын
Барлық пәтер,
оның ішінде:
бір бөлмелі
екі бөлмелі
үш бөлмелі
төрт бөлмелі және одан көп

10. Технологические и архитектурно-строительные решения по
объекту характеризуются следующими данными:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(краткие технические характеристики по основным материалам и
конструкциям, инженерному и технологическому оборудованию)
11. Оборудование установлено согласно актам о его приемке после
индивидуального испытания и комплексного опробования (перечень актов
приведен в приложении ___ к настоящему акту) в количестве:
по проекту ____________________ единиц;
фактически ____________________ единиц.
12. Мероприятия по охране труда, обеспечению
взрывобезопасности, пожаробезопасности, охране окружающей среды и
антисейсмические мероприятия, предусмотренные проектом
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(сведения о выполнении)
Характеристика мероприятий приведена в приложении ___ к акту.
13. Внешние наружные коммуникации холодного и горячего
водоснабжения, канализации, теплоснабжения, газоснабжения,
энергоснабжения и связи обеспечивают нормальную эксплуатацию здания,
сооружения, помещения и приняты городскими эксплуатационными
организациями. Перечень справок городских эксплуатационных
организаций приведен в приложении ___ к акту.
14. Сметная стоимость по утвержденной проектно-сметной
документации:
всего _________ тыс. тенге, в том числе строительно-монтажных
работ _______ тыс. тенге, оборудования, инструмента и инвентаря
____________ тыс. тенге.
Решение приемочной комиссии:
Предъявленный к приемке ______________________________________
____________________________________________________________________
(наименование объекта (комплекса)
ПРИНЯТЬ В ЭКСПЛУАТАЦИЮ.
Председатель приемочной комиссии _____________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, подпись, дата, печать)
Заместитель председателя приемочной комиссии _________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, подпись, дата, печать)
Члены приемочной комиссии:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилии, имена, отчества, подписи, даты, печати)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 1277
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2001 года № 1328
Единая форма
Акт государственной приемочной
комиссии о приемке построенного объекта
в эксплуатацию
От "___"_________ 20___ г. ________________________
(местонахождение объекта)
Государственная приемочная комиссия, назначенная решением (приказом,
постановлением и др.) от "___"______________ 20__ г. № ________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование органа, назначившего комиссию)
в составе:
председателя - представителя местного исполнительного органа
(при приемке в эксплуатацию объектов производственного назначения
председателем назначается представитель государственного органа
управления, назначившего комиссию) __________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
заместителя председателя - представителя органа
государственного архитектурно-строительного контроля (при приемке в
эксплуатацию объектов производственного назначения заместителем
председателя назначается представитель генеральной проектной
организации) ________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
членов комиссии - представителей:
заказчика _____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
эксплуатационной организации __________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
генерального подрядчика _______________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
генерального проектировщика (при приемке в эксплуатацию
объектов жилищно-гражданского и коммунального назначения) ___________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
субпроектировщиков (при приемке в эксплуатацию объектов
производственного назначения) _______________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственного архитектурно-строительного контроля и
надзора (при приемке в эксплуатацию объектов производственного
назначения)__________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственного санитарно-эпидемиологического надзора
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
органов государственной противопожарной службы ________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
уполномоченного государственного органа в области охраны
окружающей среды (при приемке в эксплуатацию объектов
производственного назначения) _______________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
УСТАНОВИЛА:

10. Объект бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешiмi
мынадай деректермен сипатталады:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(негiзгi материалдар мен конструкциялар, инженерлiк және техникалық
жабдықтар бойынша қысқаша техникалық сипаттамалар)
11. Жабдық жеке сынақтан және кешенді байқаудан өткеннен кейін
(актілер тізбесі осы актінің____қосымшасында келтірілген) оны
қабылдау туралы актіге сәйкес орнатылған:
жоба бойынша_________бірлік;
нақты _________бірлік.
12. Жобада көзделген еңбекті қорғау, жарылыс қауіпсіздігін, өрт
қауіпсіздігін қамтамасыз ету, қоршаған табиғи ортаны қорғау және
сейсмикаға қарсы іс-шаралар ________________________________________
(орындалғаны туралы мәліметтер)
Іс-шаралар сипаты актінің ____қосымшасында келтірілген.
13. Суық су және ыстық сумен қамтамасыз ету, кәріз, жылумен
жабдықтау, газбен жабдықтаудың, энергиямен жабдықтау және байланыс
сыртқы коммуникациялары ғимараттардың, құрылыстардың, үй-жайлардың
қалыпты пайдаланылуын қамтамасыз етеді және қалалық пайдалану
ұйымдары қабылдаған. Қалалық пайдалану ұйымдары анықтамаларының
тізбесі актінің ____қосымшасында келтірілген.
14. Бекітілген жобалау-смета құжаттама бойынша сметалық құны:
барлығы _______ мың теңге, соның ішінде: құрылыс-монтаж
жұмыстары: _______ мың теңге, жабдықтар, құралдар мен
құрал-саймандар________ мың теңге.
Қабылдау комиссиясының шешімі
Қабылдануға ұсынылған
____________________________________________________________________
(объектінің атауы)
ПАЙДАЛАНУҒА ҚАБЫЛДАНСЫН.
Қабылдау комиссиясының төрағасы________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
Қабылдау комиссиясы төрағасының орынбасары ____________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
Қабылдау комиссиясының мүшелері:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолдары, күні, мөр)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қарашадағы
№ 1277 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 15 қазандағы
№ 1328 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының салынған объектіні пайдалануға қабылдау туралы актісі
20 __жылғы "__"_______ №____ _________________________
(объектiнiң орналасқан жерi)
____________________________________________________________________
(комиссияны тағайындаған органның атауы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
200 жылғы "____"_________ № ____ шешiмiмен (бұйрығымен, қаулысымен
және т.б.) тағайындалған мемлекеттiк қабылдау комиссиясы мына құрамда:
төраға – жергілікті атқарушы органының өкілі (өндірістік
мақсаттағы объектілерді пайдалануға қабылдау кезінде комиссия
тағайындаған мемлекеттік басқару органның өкілі төрағаның болып
тағайындалады) _____________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
төрағаның орынбасары – мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
органының өкілі (өндірістік мақсаттағы объектілерді пайдалануға
қабылдау кезінде бас жобалау ұйымның өкілі төраға орынбасары болып
тағайындалады)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
комиссия мүшелері - өкілдер:
тапсырыс беруші ______________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
пайдаланушы ұйымдар __________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
бас мердігер _________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
бас жобалаушы (тұрғын үй-азаматтық және коммуналдық мақсаттағы
объектілерді пайдалануға қабылдау кезінде) _________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қосалқы жобалаушылар (өндірістік мақсаттағы объектілерді
пайдалануға қабылдау кезінде) ______________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау органдары
(өндірістік мақсаттағы объектілерді пайдалануға қабылдау кезінде) __
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
мемлекеттік санитарлық-эпидемиялогиялық қадағалау органдары __
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
өртке қарсы мемлекеттік қызмет органдары _____________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
қоршаған ортаны қорғау саласында уәкілетті мемлекеттік орган
(өндірістік мақсаттағы объектілерді пайдалануға қабылдаған кезде) ___
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
АНЫҚТАДЫ:

1. Заказчиком (совместно с подрядчиком) _______________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации)
предъявлен к приемке в эксплуатацию ___________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование объекта и вид строительства (новое, расширение,
реконструкция, техническое перевооружение)
по адресу: ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(область, район, населенный пункт, микрорайон, квартал, улица,
номер дома (корпуса)
2. Строительство осуществлено на основании решения
(постановления, распоряжения) о предоставлении соответствующего права
на землю от "__"___________ 20__ г. № _______________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование органа, вынесшего решение)
и в соответствии с разрешением на производство строительно-монтажных
работ от "___" __________ 20__ г. № _________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего разрешение)
3. Строительство осуществлено генеральным подрядчиком _________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации)
выполнившим ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(виды работ)
и субподрядными организациями _________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организаций, виды работ, выполненных каждой
организацией (при числе организаций свыше трех перечень их
указывается в приложении ___ к акту)
4. Проектная (проектно-сметная) документация на строительство
разработана генеральным проектировщиком _____________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации)
выполнившим ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование частей или разделов документации)
и субподрядными проектными организациями ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организаций, выполненные части и разделы
документации (при числе организаций свыше трех перечень их
указывается в приложении ___ к акту)

1. Тапсырыс беруші (мердiгермен бiрлесіп) _____________________
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы)
____________________________________________________________________
(облыс, аудан, елдi мекен, шағын аудан, орам, көше, үйдiң (корпустың)
нөмiрi)
__________________________________________________мекенжайы бойынша
____________________________________________________________________
(объектiнiң атауы және құрылыстың түрi (жаңадан салу, кеңейту, қайта
____________________________________________________________________
жаңарту, техникалық қайта жарақтандыру)
______________________________________пайдалануға қабылдауды ұсынды.
2. Құрылыс 20___жылғы "___"____________№_______________________
(шешім шығарған органның атауы)
жерге тиісті құқық беру туралы шешімнің (қаулының, өкімнің) негізінде
жүргізілген және құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге
_______________________________________________________________
(рұқсат берген органның атауы)
20___жылғы "__"_____________ № _____________________ рұқсаты.
3. Құрылысты _________________________________________________
(жұмыстар түрлері)
орындаған бас мердігер ______________________________________________
(ұйымның атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
және орындаған қосалқы мердігер ұйымдар______________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ұйымдардың атауы, әрбiр ұйым (үштен артық ұйым болған кезде олардың
тiзбесi актiнiң қосымшасында көрсетiледi) орындаған жұмыстың түрлерi)
жүзеге асырды.
4. Құрылыстың жобалау-сметалық құжаттамасын ___________________
(ұйымның атауы)
_____________________________________________________________________
орындаған бас жобалаушы _____________________________________________
_____________________________________________________________________
(құжаттамалардың бөлiктерiнiң немесе бөлімдерінің атауы)
орындаған қосалқы мердігер жобалаушы ұйыммен ________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, орындалған құжаттама бөлімдерінің немесе тарауларының
атауы (үштен артық ұйым болған кезде олардың тiзбесi актiнiң...
қосымшасында көрсетiледi)
әзірлеген.

5. Исходные данные для проектирования выданы __________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование научно-исследовательских и изыскательских
организаций, тематика исходных данных (при числе организаций
свыше трех перечень их указывается в приложении ___ к акту)
6. Строительство осуществлялось по проекту (типовому,
индивидуальному, повторно применяемому) _____________________________
_____________________________________________________________________
(номер проекта, номер серии)
7. Проектная (проектно-сметная) документация утверждена _______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование органа, утвердившего (переутвердившего)
документацию на объект (очередь, пусковой комплекс)
от "__" __________ 20__ г. № ____.
8. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки:
начало работ __________________________;
(месяц, год)
окончание работ _______________________;
(месяц и год)
при продолжительности строительства, мес.:
по норме или по проекту организации строительства ____________;
фактически ___________________________________________________.
9. Государственной приемочной комиссии представлена следующая
документация: _______________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(перечень документов)
Указанные документы являются обязательным приложением к
настоящему акту.
10. Предъявленный к приемке в эксплуатацию объект имеет следующие основные показатели мощности, производительности, производственной площади, протяженности, вместимости, объема, пропускной способности, провозной способности, число рабочих мест и т.п. (заполняется по всем объектам (кроме жилых домов) в единицах измерения соответственно целевой продукции или основным видам услуг):
Мощность,
производи-
тельность и т.д
Ед.
измерения
По проекту
Фактически
общая
(с учетом
ранее
принятых)
в том
числе
пускового
комплекса
или
очереди
общая
(с учетом
ранее
принятых)
в том числе
пускового
комплекса или
очереди
Выпуск продукции (оказание услуг), предусмотренной проектом в объеме, соответствующем нормам освоения проектных мощностей в начальный период ______________________________________________________________
____________________________________________________________________
(факт начала выпуска продукции с указанием объема)
Предъявленный к приемке в эксплуатацию жилой дом имеет следующие показатели:
Показатели
Единица
измерения
По проекту
Фактически
Общая площадь
м2
Число этажей
этаж
Общий строительный объем
м3
В том числе подземной части
м3
Площадь встроенных, встроенно-
пристроенных и пристроенных
помещений
м2
Показатели
По проекту
Фактически
Число
квартир
Площадь
квартир, м2
Число
квартир
Площадь квартир, м2
общая
жилая
общая
жилая
Всего квартир,
в том числе:
однокомнатных
двухкомнатных
трехкомнатных
четырехкомнатных
и более

5. Жобалауға арналған бастапқы деректердi берген ______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ғылыми-зерттеу және iздестiру ұйымдарының атауы, бастапқы
деректердiң тақырыбы (үштен артық ұйым болған кезде олардың тiзбесi
актiнiң қосымшасында көрсетiледi)
6. Құрылыс ____________________________________________________
(жобаның нөмiрi, серияның нөмiрi)
жобасы (үлгi, жеке, қайта қолданылған) бойынша жүзеге асырылған.
7. Жобалау-сметалық құжаттамасын ______________________________
_____________________________________________________________________
(объектiге (кезегi, iске қосу кешенi) арналған құжаттаманы бекiтушi
(қайта бекiтушi) органның атауы)
_____________________ 200__ жылғы "___"____________ № ____ бекiткен.
8. Құрылыс-монтаж жұмыстары мына мерзімде жүзеге асырылған:
жұмыстың басталуы________________
(айы және жылы)
жұмыстың аяқталуы________________
(айы және жылы)
құрылыстың ұзақтығы, ай:
норма бойынша немесе құрылысты жобалау ұйымы бойынша __________
нақты _________________________________________________________
9. Мемлекеттік қабылдау комиссиясына мына құжаттамалар ұсынылды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(құжаттар тізбесі немесе актіге қосымшаның нөмірі)
10. Пайдалануға беруге ұсынылған объектiнiң мынадай қуаттылық,
өнiмдiлiк, өндiрiстiк алаң, ұзындық, сыйымдылық, көлем, өткiзу
мүмкiндiгi, кiре мүмкiндiгi, жұмыс орындары саны және с.с. негiзгi
көрсеткiштерi бар (мақсатты өнiмдерге немесе негiзгi қызмет көрсету
түрлерiне сәйкес барлық объектi (тұрғын үйлерден басқа) бойынша өлшем
бiрлiктерiмен толтырылады):
Қуаттылық, өнімділік және т.б.
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезектегі
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезектегі
Бастапқы кезеңде жобалық қуатты игеру нормаларына сәйкес жобада
көзделген көлемде өнiм шығару (қызмет көрсету) ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(көлемiн көрсете отырып, өнiмдердi шығарудың нақты басталуы)
Пайдалануға қабылдауға ұсынылған тұрғын үйдiң мынадай көрсеткiштерi бар:
Көрсеткіштер
Өлшем
бірлігі
Жоба
бойынша
Нақты
Жалпы алаңдар
м2
Қабаттар саны
қабат
Құрылыстың жалпы көлемi
м3
Оның iшiнде жер асты бөлiгi
м3
Жапсарла салынған, жапсарлас-жанаса салынған және жанаса салынған үй-жайлар
м2
Көрсеткiштер
Жоба бойынша
Нақты
пәтер
саны
Пәтер алаңы, м2
пәтер саны
Пәтер алаңы, м2
жалпы
тұрғын
жалпы
тұрғын
Барлық пәтер,
оның ішінде:
бір бөлмелі
екі бөлмелі
үш бөлмелі
төрт бөлмелі және одан көп

11. Технологические и архитектурно-строительные решения по
объекту характеризуются следующими данными: _________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(краткие технические характеристики по особенностям его
размещения, по основным материалам и конструкциям, инженерному
и технологическому оборудованию)
12. На объекте установлено предусмотренное проектом
оборудование в количестве согласно актам о его приемке после
индивидуального испытания и комплексного опробования (перечень
указанных актов приведен в приложении ___ к настоящему акту).
13. Мероприятия по охране труда, обеспечению
взрывобезопасности, пожаробезопасности, охране окружающей природной
среды и антисейсмические мероприятия, предусмотренные проектом ______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(сведения о выполнении)
Характеристика мероприятий приведена в приложении к акту.
14. Внешние наружные коммуникации холодного и горячего
водоснабжения, канализации, теплоснабжения, газоснабжения,
энергоснабжения и связи обеспечивают нормальную эксплуатацию объекта
и приняты городскими эксплуатационными организациями. Перечень
справок городских эксплуатационных организаций приведен в приложении
___ к акту.
. Работы по озеленению, устройству верхнего покрытия
подъездных дорог к зданиям, тротуаров, хозяйственных, игровых и
спортивных площадок, а также отделке элементов фасадов зданий должны быть выполнены:
Виды работ
Единица измерения
Объем работ
Срок выполнения
16. Сметная стоимость по утвержденной проектно-сметной
документации:
всего ______ тыс. тенге, в том числе: строительно-монтажных
работ ______ тыс. тенге, оборудования, инструмента и инвентаря _____
тыс. тенге.
17. Сметная стоимость основных фондов, принимаемых в
эксплуатацию ________ тыс. тенге, в том числе:
стоимость строительно-монтажных работ ______ тыс тенге;
стоимость оборудования, инструмента и инвентаря ______ тыс.
тенге.
18. На основании осмотра объекта и ознакомления с
соответствующей документацией даны оценки прогрессивности
решений технологических ____________________________________________
____________________________________________________________________
(по жилым домам не заполняется)
архитектурно-строительных (включая объемно-планировочные и по
применению материалов и конструкций)________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Решение Государственной приемочной комиссии:
Предъявленный к приемке ______________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование объекта (комплекса)
ПРИНЯТЬ В ЭКСПЛУАТАЦИЮ.
Председатель государственной приемочной комиссии _____________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, подпись, дата, печать)
Заместитель председателя государственной приемочной комиссии
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, подпись, дата, печать)
Члены государственной приемочной комиссии:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(фамилии, имена, отчества, подписи, даты, печати)

11. Объект бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешімдері
мына деректермен сипатталады: _______________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(негізгі материалдар мен конструкциялар, инженерлік және
_____________________________________________________________________
технологиялық жабдықтар бойынша қысқаша техникалық сипаттамалар)
12. Объектiде жобада көзделген, жеке сынағаннан және кешендi
байқап көргеннен кейiн оны қабылдау туралы актiлер (көрсетiлген
актiлердiң тiзбесi осы актiнiң ____қосымшасында берiлген) сәйкес
мөлшерде жабдық орнатылған.
13. Жобада көзделген еңбекті қорғау, жарылыс қауіпсіздігін, өрт
қауіпсіздігін қамтамасыз ету, қоршаған табиғи ортаны қорғау және
сейсмикаға қарсы іс-шаралар _________________________________________
_____________________________________________________________________
(орындалғаны туралы мәліметтер)
Іс-шаралар сипаты актінің ____қосымшасында келтірілген.
14. Суық су және ыстық сумен қамтамасыз ету, кәріз, жылумен
жабдықтау, газбен жабдықтаудың, энергиямен жабдықтаудың және
байланыстың сыртқы коммуникациялары ғимараттардың, құрылыстардың,
үй-жайлардың қалыпты пайдаланылуын қамтамасыз етеді және қалалық
пайдалану ұйымдары қабылданған. Қалалық пайдалану ұйымдары
анықтамаларының тізбесі актінің ____қосымшасында келтірілген.
15. Көгалдандыру, ғимараттарға, жаяужолдарға, шаруашылық, ойын
және спорт алаңдарына кiрме жолдардың бетiн жабу жөнiндегi жұмыстар,
сондай-ақ ғимараттардың қасбетiн әрлеу элементтерi орындалуы тиiс:
Жұмыстың түрлері
Өлшем бірлігі
Жұмыстың көлемі
Орындалу мерзімі
16. Бекітілген жобалау-смета құжаттама бойынша сметалық құны:
барлығы _______ мың теңге, соның ішінде: құрылыс-монтаж
жұмыстары: ________ мың теңге, жабдықтар, құралдар мен
құрал-саймандар ________ мың теңге.
17. Пайдалануға қабылданатын негiзгi қорлардың сметалық құны:
______ мың теңге, оның ішiнде: құрылыс-монтаж жұмыстары ______ мың
теңге, жабдықтар, құралдар мен құрал-саймандар ____ мың теңге.
18. Объектiнi тексеру және тиiстi құжаттамалармен танысу
негiзiнде: технологиялық ___________________________________________
(тұрғын үйлер бойынша толтырылмайды)
сәулет-құрылыс (көлем-жоспарлық және материалдар мен конструкцияларды
қолдануды қоса алғанда) шешiмнiң озықтығына баға берiлдi.
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының шешімі:
Қабылдануға ұсынылған _________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(объектінің атауы)
ПАЙДАЛАНУҒА ҚАБЫЛДАНСЫН.
Мемлекеттік қабылдау комиссиясының төрағасы ___________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
Мемлекеттік қабылдау комиссиясы төрағасының орынбасары ________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, күні, мөр)
Қабылдау комиссиясының мүшелері:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолдары, күні, мөр)