О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2011 года № 1301. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 957.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 32-33, ст. 399) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Юридическое лицо в течение 7 дней со дня приобретения оружия получает в органе внутренних дел разрешение на его хранение согласно приложению 11 к настоящим Правилам.";
часть четвертую пункта 22 изложить в следующей редакции:
"Разрешения на хранение и ношение служебного оружия выдаются органами внутренних дел сроком на пять лет с проставлением в них штампа "Действительно при исполнении служебных обязанностей" согласно приложению 12 к настоящим Правилам.";
дополнить пунктом 25-1 следующего содержания:
"25-1. Разрешение на перевозку оружия и патронов к нему выдается органом внутренних дел сроком на 15 дней и действует на всей территории Республики Казахстан согласно приложению 13 к настоящим Правилам.";
пункт 75 изложить в следующей редакции:
"75. Право на приобретение гражданского оружия имеют граждане Республики Казахстан, достигшие 18-летнего возраста, после получения разрешения на приобретение конкретного вида оружия в органах внутренних дел по месту жительства согласно приложению 14 к настоящим Правилам.";
пункт 87 изложить в следующей редакции:
"87. Приобретенное гражданское оружие в семидневный срок со дня приобретения регистрируется в органе внутренних дел по месту жительства владельца с получением разрешения на его хранение или хранение и ношение, которое выдается органами внутренних дел сроком на пять лет, согласно приложению 12 к настоящим Правилам.";
главу 20 изложить в следующей редакции:
"20. Порядок открытия и функционирования стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов
124. Стрелковые тиры (стрельбища) и стенды открываются юридическими и физическими лицами по разрешениям, выданным органом внутренних дел согласно приложению 11 к настоящим Правилам.

"Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 1301 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 32-33, 399-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы қару мен оның патрондары айналымының ережесінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Заңды тұлға қаруды сатып алған күннен бастап 7 күннің ішінде осы Ережеге 11-қосымшаға сәйкес оны сақтауға ішкі істер органынан рұқсат алады";
22-тармақтың төртінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызметтік қаруды сақтауға және алып жүруге рұқсатты ішкі істер органдары осы Ережеге 12-қосымшаға сәйкес "Қызметтік міндеттерін орындау кезінде қолданылады" деген мөртабан қоя отырып, бес жыл мерзімге береді.";
мынадай мазмұндағы 25-1-тармақпен толықтырылсын:
"25-1. Осы Ережеге 13-қосымшаға сәйкес қару мен оның патрондарын тасымалдауға рұқсатты ішкі істер органы 15 күн мерзімге береді және ол Қазақстан Республикасының барлық аумағында қолданылады.";
75-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"75. Осы Ережеге 14-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының 18 жасқа толған азаматтарының тұрғылықты жеріндегі ішкі істер органдарынан қарудың нақты түрін сатып алу үшін рұқсат алғаннан кейін азаматтық қаруды сатып алуға құқығы бар.";
87-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"87. Сатып алынған азаматтық қару сатып алған күнінен бастап жеті күн мерзімде оны сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге ішкі істер органдары бес жыл мерзімге беретін рұқсатты ала отырып, иесінің тұрғылықты мекенжайы бойынша осы Ережеге 12-қосымшаға сәйкес ішкі істер органында тіркеледі.";
20-тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділерін ашу және олардың жұмыс істеу тәртібі
124. Жеке және заңды тұлғалар атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділерін осы Ережеге 11-қосымшаға сәйкес ішкі істер органы берген рұқсаттар бойынша ашады.

125. Для получения разрешения на открытие стрелкового тира (стрельбища) и стенда в органы внутренних дел представляются следующие документы:
1) ходатайство за подписью руководителя организации, в ведении которого находится стрелковый тир (стрельбище) и стенд, о выдаче разрешения на открытие;
2) сведения о лицах, ответственных за функционирование стрелкового тира (стрельбища) и стенда (администратор, инструктор) и имеющих доступ к оружию, с приложением: полных анкетных данных (личного листка по учету кадров); медицинских заключений об отсутствии противопоказаний к владению оружием, установленных уполномоченным органом в области здравоохранения; справок об отсутствии судимости и проверке знания Правил безопасного обращения с оружием;
3) копия устава и свидетельства о государственной регистрации организации в качестве юридического лица - для юридического лица;
4) копия удостоверения личности гражданина Республики Казахстан - для физического лица;
5) копия свидетельства о государственной регистрации физического лица в качестве индивидуального предпринимателя - для индивидуального предпринимателя;
6) копия свидетельства о постановке юридического лица, индивидуального предпринимателя на учет в налоговом органе;
7) копия плана производственно-технической базы с отражением формы собственности, включающей схемы:
территории для открытых стрелковых тиров (стрельбищ);
расположения специализированных зданий (для стрелковых тиров (стрельбищ), стенда);
размещения помещений с краткой пояснительной запиской, в том числе о технической укрепленности, наличии охранной и пожарной сигнализаций, пропускного режима, условий хранения оружия и патронов к нему.
Копии документов заверяются печатью и подписью первого руководителя организации или лица, его замещающего - для юридического лица.
Для физических лиц и индивидуальных предпринимателей копии документов предоставляются с оригиналами.
126. Разрешение выдается (отказывается) сотрудником органов внутренних дел в течение:
1) пятнадцати календарных дней - при обращении юридического лица, для рассмотрения которого не требуется получение информации от иных субъектов, должностных лиц, либо проверка с выездом на место;
2) тридцати календарных дней - при обращении юридического лица, для рассмотрения которого требуется получение информации от иных субъектов, должностных лиц, либо проверка с выездом на место.
127. В выдаче разрешения отказывается в случаях:
1) если не представлены документы в соответствии с требованиями пункта 125 настоящих Правил;
2) несоответствия хранилищ требованиям настоящих Правил.

125. Атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділерін ашуға рұқсат алу үшін ішкі істер органдарына мынадай құжаттар ұсынылады:
1) қарамағында атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділері бар ұйым басшысының қолы қойылған ашуға рұқсат беру туралы қолдаухат;
2) мыналарды: толық сауалнамалық деректерді (кадрларды есепке алу жөніндегі жеке парақты); денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган белгілеген қаруды ұстауға қарсы көрсетілімдер жоқтығы туралы медициналық қорытындыларды; соттылығының жоқтығы және қаруды қауіпсіз ұстаудың ережелерін білетіндігін тексеру туралы анықтамаларды қоса бере отырып, атыс тирінің (атыс орнының) және стендінің жұмыс істеуі үшін жауапты және қаруға рұқсаты бар адамдар (әкімші, нұсқаушы) туралы мәліметтер;
3) заңды тұлға үшін - жарғының және ұйымының заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркелгені туралы куәлігінің көшірмесі;
4) жеке тұлға үшін — Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігінің көшірмесі;
5) жеке кәсіпкер үшін - жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркелгені туралы куәлігінің көшірмесі;
6) заңды тұлғаның салық органында есепке қойылғаны туралы куәліктің көшірмесі;
7) мыналардың схемасын қоса отырып, меншік нысаны көрсетілген өндірістік-техникалық база жоспарының көшірмесі:
ашық атыс тирлері (атыс орындары) үшін аумақтар;
мамандандырылған ғимараттардың орналасуы (атыс тирлері, (атыс орындары), стенділер үшін);
қысқаша, оның ішінде техникалық нығайтылуы, күзет және өрт сигнализациясының бар-жоғы, өткізу режимі, қару мен оның патрондарын сақтау шарттары туралы түсіндірме жазбасымен үй-жайдың орналастырылуы.
Заңды тұлғалар үшін - құжаттардың көшірмелері ұйымының мөрімен және ұйымының бірінші басшысының немесе оны алмастыратын адамның қолымен расталады.
Жеке тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін құжат көшірмелері түпнұсқаларымен бірге ұсынылады.
126. Рұқсатты ішкі істер органдарының қызметкері:
1) қарау үшін өзге де субъектілерден, лауазымды адамдардан ақпарат алу не орынға шыға отырып тексеру қажет болмаған жағдайда заңды тұлға өтініш білдірген кезде - күнтізбелік он бес күн;
2) қарау үшін өзге де субъектілерден, лауазымды адамдардан ақпарат алу не орынға шыға отырып тексеру қажет болған жағдайда заңды тұлға өтініш білдірген кезде - күнтізбелік отыз күн ішінде береді (бас тартады).
127. Рұқсат беруден:
1) егер осы Ереженің 125-тармағының талаптарына сәйкес құжаттар ұсынылмаса;
2) сақтау орындары осы Ереженің талаптарына сәйкес келмеген жағдайда бас тартылады.

128. Разрешение подлежит аннулированию в установленном законодательством порядке в случае, если заявитель представил недостоверную информацию в соответствии с требованиями настоящих Правил.
129. При перемене адреса стрелкового тира (стрельбища) и стенда, смене ответственного лица, изменении состава ответственных лиц в течение трех рабочих дней об этом сообщается руководителем организации в орган внутренних дел, выдавший разрешение на открытие стрелкового тира (стрельбища) и стенда.
130. Стрелковые тиры (стрельбища) и стенды открываются юридическими и физическими лицами по разрешениям органов внутренних дел при соблюдении условий, обеспечивающих безопасность для окружающих:
1) запрещается оборудование открытых тиров, предназначенных для стрельбы из малокалиберного оружия, на расстоянии ближе 2 км от населенных пунктов, а тиров для стрельбы из крупнокалиберного оружия - 6 км.
Полуоткрытые тиры запрещается размещать в городах и поселках городского типа;
2) в зависимости от характера внешних ограждений огневой зоны и устройства перехвата пуль установлено несколько типов сооружений для стрелкового спорта: открытые стрелковые тиры (стрельбища) располагаются на открытых участках местности, имеющих пулеприемники, боковые земляные валы и необходимые зоны безопасности; стрельбища-комплексы, состоящие из нескольких открытых тиров; крытые (закрытые) тиры, имеющие непробиваемые стены и потолок, где поперечные и боковые перехваты не предусмотрены; полуоткрытые тиры, имеющие пуленепробиваемые стены и поперечные перехваты поверху.
131. Пригодность стрелкового тира (стрельбища) и стенда для эксплуатации определяется актами, составленными представителями органов внутренних дел, органов государственной противопожарной службы.
132. Хранение огнестрельного оружия и патронов к нему в спортивно-стрелковых клубах, детско-юношеских спортивных школах, тирах, принадлежащих спортивным обществам, расположенным в городах Астане и Алматы, областных центрах, крупных промышленных городах с районным делением, допускается в специально оборудованном хранилище, отвечающем требованиям пунктов 7, 8 и 9 настоящих Правил, при наличии охранной сигнализации в несколько рубежей, выведенной на пульт централизованной охраны или подключенной на пульт централизованного наблюдения фирм-операторов, имеющих выносные рабочие места в дежурных частях органов внутренних дел, установлении вооруженной охраны в рабочее время, когда сигнализация отключена, и осуществлении администрацией строгого пропускного режима. Охрана помещения тира устанавливается для обеспечения сохранности оружия в нем, отражения нападения с целью завладения огнестрельным оружием и вооружается служебным оружием (пистолетами или револьверами).

128. Егер осы Ереженің талаптарына сәйкес өтініш иесі дұрыс емес ақпаратты ұсынған жағдайда, берілген рұқсат заңнамада белгіленген тәртіппен күшін жоюға жатады.
129. Атыс тирінің (атыс орнының) және стендінің мекенжайы, жауапты адам ауысқан, жауапты адамдардың құрамы өзгерген кезде ұйым басшы атыс тирін (атыс орнын) және стендіні ашуға рұқсат берген ішкі істер органына бұл туралы үш жұмыс күні ішінде хабарлайды.
130. Жеке және заңды тұлғалар атыс тирлері мен стенділерін, айналасындағылар үшін қауіпсіздікті қамтамасыз ету шарттары сақталған жағдайда ішкі істер органдарының рұқсаттары бойынша ашады:
1) шағын калибрлі қарудан атуға арналған ашық тирлерді елді мекендерге 2 шақырымнан жақын қашықтықта, ал ірі калибрлі қарудан атуға арналған тирлерді 6 шақырымнан жақын қашықтықта жабдықтауға тыйым салынады.
Жартылай ашық тирлерді қалаларда және қала үлгісіндегі кенттерде орналастыруға тыйым салынады;
2) атыс аймағының сыртқы қоршаулары мен оқтарды ұстап қалу құрылғыларының сипатына қарай нысана ату спортына арналған құрылыстардың бірнеше үлгілері белгіленген: ашық тирлер (атыс орындары) оқ қабылдағыштары және бүйірінде топырақ үйінділері мен қажетті қауіпсіздік аймақтары бар ашық жер учаскелерінде орналасады, бірнеше ашық тирлер тұратын атыс алаңдары-кешендері; көлденең және бүйірінен ұстап қалатын қалқандар көзделмеген оқ өтпейтін қабырғалары мен төбесі бар жабылған (жабық) тирлер; оқ өтпейтін қабырғалары, төбесінде көлденең ұстап қалатын қалқаны бар жартылай ашық тирлер.
131. Тир (атыс орындары) мен стендінің пайдаланылу жарамдылығы ішкі істер органдарының, мемлекеттік өртке қарсы қызмет өкілдері жасаған актілерде айқындалады.
132. Атыс қаруы мен оның патрондарын Астана және Алматы қалаларында, облыс орталықтарында, аудандарға бөлінетін ірі өнеркәсіпті қалаларда орналасқан спорт қоғамдарының қарамағындағы спорттық-атыс клубтарындағы, балалар-жасөспірімдер спорт мектептеріндегі тирлердегі ішкі істер органдарының кезекші бөлімдеріне шығарылған жұмыс орындары бар оператор-фирмалардың орталықтандырылған күзет пультіне тартылған немесе орталықтандырылған бақылау пультіне қосылған бірнеше шепті күзету белгі беру құралдары бар, жұмыс уақытында белгі беру құралдары ажыратылған кезде қарулы күзет қойылатын және әкімшілік қатаң өткізу режимі жүзеге асырылатын, осы Ереженің 7, 8 және 9-тармақтарының талаптарына сай келетін арнайы жабдықталған қоймаларында сақтауға жол беріледі. Тир үй-жайының күзеті ондағы қарудың сақталуын қамтамасыз ету, атыс қаруын иелену мақсатындағы шабуылға тойтарыс беру үшін қойылады және қызметтік қарумен (тапаншалармен немесе револьверлермен) қаруланады.

133. Инструкция по пропускному и внутриобъектовому режиму разрабатывается администрацией тира с учетом особенностей охраняемого объекта, согласовывается с территориальным органом внутренних дел и утверждается руководителем вышестоящей организации. Пропускной режим в тир должен предусматривать установление строгого порядка входа и выхода, вноса, выноса (вывоза) оружия, патронов и других материальных ценностей. Внутриобъектовый режим включает мероприятия, обеспечивающие соблюдение внутреннего распорядка работы тира (режим рабочего времени сотрудников, порядок выдачи и сдачи оружия, патронов, введение постоянных и разовых материальных пропусков). В целях обеспечения пропускного и внутриобъектового режима входные двери в стрелковый тир (стрелковую галерею) оборудуются надежными запорами, электрозвонком и глазком. Пропуск в тир сотрудников, стрелков-спортсменов производится через контрольно-пропускной пункт, который должен быть оснащен необходимыми ящиками для хранения ключей и документации, стендами с образцами пропусков, инструкциями, графиками занятий в секциях.
134. Стрелковая галерея и оружейная комната, если они находятся в одном здании, отделяются от вспомогательных помещений (учебных классов, комнат отдыха, кабинетов тренеров и хозяйственных помещений) стальными решетчатыми перегородками. В этих перегородках оборудуются решетчатые двери, которые должны быть постоянно закрыты на замок и опечатаны или опломбированы. Перегородки изготавливаются из стального прута диаметром не менее 15 мм. Прутья решетчатых перегородок свариваются в каждом перекрестии, образуя ячейки размером не более 150х150 мм. Концы прутьев решеток заделываются в стену, потолок, пол на глубину не менее чем 80 мм и заливаются бетоном.
135. Запрещается хранение огнестрельного оружия в стрелковых галереях, тирах во время перерыва между стрельбами, а также оставление оружия и патронов на огневом рубеже без надзора.
136. Разрешения на открытие стрелкового тира (стрельбища) и стенда выдаются органами внутренних дел на имя их руководителя сроком на пять лет.
137. Без разрешения органов внутренних дел функционируют стрелковые тиры для стрельбы из пневматического оружия не более 7,5 Дж. и калибра до 4,5 мм.";
дополнить приложениями 11, 12, 13 и 14 к указанным Правилам согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2011 года № 1301
Приложение 11
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему в
Республике Казахстан
КОРЕШОК РАЗРЕШЕНИЯ № ___
"__" _______________ 20__ г.
Выдано _______________________
(фамилия, инициалы руководителя
предприятия или физического лица,
________________________________
адрес и служебный или домашний
телефон)
под персональную ответственность
_________________________________
(фамилия, инициалы ответственного
_________________________________
лица, служебный телефон, № приказа
и дата о назначении ответственного
лица)
на право открытия,
функционирования, хранения,
(ненужное зачеркнуть) ___________
(указывается объект, либо
________________________________
наименование оружия, охотничьего
пороха, патронов, его количество,
вес разрешенных к хранению)
________________________________
Действительно до "__" ____ 20_ г.
Начальник _______________________
(подпись)
Срок разрешения продлен до
"___" __________ 20__ г.
Начальник _____________________
(подпись)
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
___________________________________
(наименование органа внутренних дел)
РАЗРЕШЕНИЕ № ____
Выдано ____________________________
(фамилия, инициалы руководителя
предприятия или физического лица,
___________________________________
адрес и служебный или домашний
телефон)
под персональную ответственность
__________________________________
(фамилия, инициалы ответственного
____________________________________
лица, служебный телефон, № приказа и
дата о назначении ответственного
лица)
на право открытия, функционирования,
хранения (ненужное зачеркнуть)
_________________________________
(указывается объект, либо
наименование оружия, охотничьего
пороха, патронов, его количество,
вес разрешенных к хранению)
____________________________________
Действительно до
"___" _________ 20__ г.
Начальник _________________________
(подпись)
Срок разрешения продлен до
"__" _______ 20__ г.
Начальник __________________________
(подпись)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2011 года № 1301
Приложение 12
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему в
Республике Казахстан
Лицевая сторона
МВД Республики Казахстан
_____________________________
(наименование органа внутренних
дел)
Разрешение № ___
Место для
фотокарточки

133. Өткізу және объект ішіндегі режим жөніндегі нұсқаулықты тир әкімшілігі күзетілетін объект ерекшеліктерін ескере отырып әзірлейді, ол аумақтық ішкі істер органымен келісіледі және жоғары тұрған ұйымның басшысы бекітеді. Тирге өткізу режимі кіру мен шығудың, қаруды, патрондарды және басқа материалдық құндылықтарды алып кірудің, алып шығудың, (әкетудің) қатаң тәртібін орнатуды көздеуі керек. Объект ішіндегі режим тир жұмысының ішкі тәртібін сақтауды (қызметкерлердің жұмыс уақытының режимін, қаруды, патрондарды беру мен тапсырудың тәртібін, тұрақты және бір жолғы материалдық рұқсаттамалар енгізуді) қамтамасыз ететін іс-шараларды қамтиды. Өткізу және объект ішіндегі режимді қамтамасыз ету мақсатында атыс тиріне (атыс галереясына) кіру есіктері берік ілмекпен, электр қоңыраумен және көру саңылауымен жабдықталады. Қызметкерлерді, атқыш-спортшыларды тирге өткізу кілттер мен құжаттарды сақтауға арналған қажетті жәшіктермен, рұқсаттамалардың, нұсқаулықтардың, секциялардағы сабақ кестелерінің үлгілері бар стендтермен жабдықталатын бақылау-өткізу пункті арқылы жүргізіледі.
134. Егер атыс галереясы мен қару-жарақ бөлмесі бір ғимаратта орналасқан болса, олар қосалқы үй-жайлардан (оқу сыныптарынан, демалыс бөлмелерінен, жаттықтырушылардың кабинеттері мен шаруашылық үй-жайлардан) болат торлы қалқандармен бөлінеді. Бұл қалқандар үнемі құлыппен жабылуға тиіс торлы есіктермен жабдықталады және сүргіленеді немесе пломба салынады. Қалқандар диаметрі кемінде 15 мм болатын болат шыбықтардан жасалады. Торлы қалқандардың шыбықтары көлемі 150x150 мм-ден аспайтын тор көз құрып, олардың әрбір қиылысқан жері дәнекерленеді. Top шыбықтарының ұштары қабырғаға, төбеге, еденге кемінде 80 мм тереңдікке бекітіліп, бетонмен құйылады.
135. Атыс арасындағы үзіліс кезінде атыс галереяларында, тирлерде атыс қаруын сақтауға, сондай-ақ қару мен патрондарды атыс шебінде қадағалаусыз қалдыруға тыйым салынады.
136. Атыс тирі (атыс орындары) мен стендті ашуға рұқсатты ішкі істер органдары тек қана олардың басшыларының атына бес жыл мерзімге береді.
137. 7,5 Дж-дан аспайтын және калибрі 4,5 мм-ге дейінгі пневматикалық қарудан атуға арналған атыс тирлер ішкі істер органдарының рұқсатынсыз жұмыс істейді.";
осы қаулыға 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес көрсетілген Ережеге 11, 12, 13, 14-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қарашадағы
№ 1301 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының
ережесіне 11-қосымша
№____ РҰҚСАТ ТҮБІРШЕГІ
20____жылғы "___"_____________
_________________________________
(кәсіпорын бастығының немесе жеке тұлғаның тегі, аты-жөні
________________________________
мекенжайы, қызметтік немесе үйінің телефоны)
жеке жауапкершілігіне_______________
(жауапты адамның тегі, аты-жөні.
_______________________________
қызметтік телефоны, жауапты адамды тағайындау туралы бұйрықтың № және күні)
________________________________
ашу, жұмыс, істеу, сақтау құқығына (керексізі сызылып тасталсын)
________________________________
(объектінің немесе қарудың, аңшылық-
________________________________
оқ дәрінің, патрондардың атауы, оның саны, сақтауға рұқсат берілген салмағы көрсетіледі)
_________________________берілді
20__жылғы "___"_____дейін жарамды.
Бастық_________________________
(қолы)
Рұқсат мерзімі 20___жылғы "____"_________дейін ұзартылды.
Бастық_________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
___________________________________________
(ішкі істер органының атауы)
№ ____ РҰҚСАТ
___________________________________________
(кәсіпорын бастығының немесе жеке тұлғаның тегі, аты-жөні
___________________________________________
мекенжайы, қызметтік немесе үйінің телефоны)
жеке жауапкершілігіне____________________
(жауапты адамның тегі, аты-жөні.
___________________________________________
қызметтік телефоны, жауапты адамды тағайындау туралы бұйрықтың № және күні)
___________________________________________
ашу, жұмыс, істеу, сақтау құқығына (керексізі сызылып тасталсын)
___________________________________________
(объектінің немесе қарудың, аңшылық -
___________________________________________
оқ дәрінің, патрондардың атауы, оның саны, сақтауға рұқсат берілген салмағы көрсетіледі)
__________________________ берілді
20__жылғы "___"_____дейін жарамды.
Бастық_________________________________
(қолы)
Рұқсат мерзімі 20___жылғы "____"_________дейін ұзартылды.
Бастық_________________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қарашадағы
№ 1301 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының
ережесіне 12-қосымша
алдыңғы беті
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі
__________________________
(ішкі істер органының атауы)
№ ____ Рұқсат

3х4
Выдано ________________________
(Ф.И.О.)
Проживающему __________________
_______________________________
(домашний адрес)
Работающему ___________________
_______________________________
(наименование организации)
М.П.
В должности ______________________
На право хранения, хранения и
ношения (ненужное зачеркнуть)
__________________________________
(марка, калибр, номер каждой
__________________________________
единицы оружия)
Разрешение действительно по
__ "__" __________ 20___ г.
Начальник ________________________
__________________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Дата выдачи "__" ______ 20__ г.
размер 9,5 х 6,5 сантиметров
Оборотная сторона
Срок разрешения продлен
До "__" ______________ 20__ г.
Начальник _____________________
(подпись)
Срок разрешения продлен
До "__" ______________ 20__ г.
Начальник _____________________
(подпись)
Срок разрешения продлен
До "__" ______________ 20__ г.
Начальник ________________________
(подпись)
Срок разрешения продлен
До "__" ______________ 20__ г.
Начальник _______________________
(подпись)
размер 9,5 х 6,5 сантиметров
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2011 года № 1301
Приложение 13
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему в
Республике Казахстан
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
_________________________________
(наименование органа внутренних дел)
КОРЕШОК РАЗРЕШЕНИЯ №
Выдано ____________________________
(наименование организации,
учреждения)
находящемуся ______________________
(адрес)
на перевозку ______________________
(вид транспорта)
от ________________________________
до ________________________________
следующего груза __________________
(наименование груза и количество
предметов
___________________________________
указывается цифрами и прописью)
Ответственным за перевозку является
___________________________________
(Ф.И.О., серия, номер уд. личности
или паспорта)
Лица, охраняющие груз в пути
следования
1. ________________________________
2. ________________________________
3. ________________________________
Действительно по
"__" _________________ 20__ г.
Начальник _________________________
(подпись)
М.П.
"___" __________________ 20__ г.
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
______________________________
(наименование органа внутренних
дел)
РАЗРЕШЕНИЕ №
Выдано ___________________________
(наименование организации,
учреждения)
находящемуся _____________________
(адрес)
на перевозку _____________________
(вид транспорта)
от _______________________________
до _______________________________
следующего груза _________________
(наименование груза и количество
предметов
___________________________________
указывается цифрами и прописью)
Ответственным за перевозку
является
___________________________________
(Ф.И.О., серия, номер уд. личности
или паспорта)
Лица, охраняющие груз в пути
следования
1. ________________________________
2. ________________________________
3. ________________________________
Действительно по
"__" __________________ 20__ г.
Начальник _________________________
(подпись)
М.П.
"___" __________________ 20__ г.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2011 года № 1301
Приложение 14
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему в
Республике Казахстан
"__" ________ 20__ г.
Корешок разрешения №
Выдано _______________
( Ф.И.О. лица,
получившего
______________________
разрешение, его адрес)
______________________
на приобретение ______
______________________
(количество марка,
калибр каждой единицы
оружия)
Действительно в
течение 3 (трех)
месяцев со дня
выдачи.
М.П.
Начальник ____________
(подпись)
Продлено по
"__" _____ 20___ г.
М.П.
Начальник ____________
(подпись)
Примечание.Остается в
органе внутренних дел,
выдавшем разрешение
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан
___________________
(наименование
органа внутренних
дел)
"__" ______ 20__ г. Дубликат разрешения
№ ___
Выдано ____________
( Ф.И.О. лица
получившего
разрешение,
его адрес)
на приобретение
___________________
(количество марка,
калибр каждой
единицы оружия)
Действительно в
течение 3 (трех)
месяцев со дня
выдачи.
М.П.
Начальник _________
(подпись)
Продлено по
"__" _____ 20__ г.
М.П.
Начальник _________
(подпись)
Примечание.Остается
на руках покупателя
При покупке оружия
заполняется на
обороте торгующей
организацией и
предъявляется при
регистрации в
органах внутренних
дел.
Министерство внутренних
дел Республики
Казахстан
__________________________
(наименование органа
внутренних дел)
"__" _________ 20__ г.
Разрешение № _______
Выдано ___________________
( Ф.И.О. лица получившего
__________________________
разрешение, его адрес)
на приобретение
__________________________
(количество марка, калибр
каждой единицы оружия)
Действительно в течение
3 (трех) месяцев со дня
выдачи.
М.П.
Начальник ________________
(подпись)
Продлено по
"__" ______ 20___ г.
М.П.
Начальник ________________
(подпись)
Примечание.Остается в
торгующей организации и
заполняется на обороте при
продаже оружия.
(оборотная сторона)
Вид оружия
(служебное,
гражданское)
С
и
с
т
е
м
а
К
а
л
и
б
р
Н
о
м
е
р
Год
вы-
пуска
Наимено-
вание
завода-
изгото-
вителя
Вид оружия
(служебное,
гражданское)
С
и
с
т
е
м
а
К
а
л
и
б
р
Н
о
м
е
р
Год
вы-
пуска
Наимено-
вание
завода-
изгото-
вителя
___________________________________|________________________________
___________________________________|________________________________
___________________________________|________________________________
___________________________________|________________________________
________________ 20_____ г. | _________________ 20_____ г.
Штамп торгующей | Штамп торгующей
организации ________________ | организации _________________
(подпись ответственного лица) | (подпись ответственного лица)

3х4
фотосурет орны
_____________________берілді
(Т.А.Ә.)
___________________________
____________________ тұрады
(үйінің мекенжайы)
__________________________
___________________________
______________ жұмыс істейді
(кәсіпорын атауы)
М.О.
______________________лауазымында
Сақтау, сақтау және алып жүру құқығына (керексізі сызылып тасталсын)
_____________________________
(қарудың әрбір бірлігінің маркасы, калибрі, нөмірі)
_____________________________
Рұқсат 20_жылғы "_" __дейін жарамды.
Бастық_______________________
_____________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Берілген күні 20_жылғы "__" _____
Өлшемі 9,5 х 6,5 сантиметр
Сыртқы беті
Рұқсат мерзімі 20_жылғы "___" _____ дейін ұзартылды.
Бастық______________________
(қолы)
Рұқсат мерзімі 20_жылғы "___" _____ дейін ұзартылды.
Бастық______________________
(қолы)
Рұқсат мерзімі 20_жылғы "___"
_______________ дейін ұзартылды.
Бастық_______________________
(қолы)
Рұқсат мерзімі 20_жылғы "___"
_____________ дейін ұзартылды.
Бастық_______________________
(қолы)
Өлшемі 9,5 х 6,5 сантиметр
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қарашадағы
№ 1301 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының
ережесіне 13-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
_______________________________
(ішкі істер органының атауы)
№ РҰҚСАТ ТҮБІРШЕГІ
__________________________ берілді
(мекеме, кәсіпорын атауы)
________________________ орналасқан
(мекенжайы)
Мынадай жүкті____________________
(жүктің атауы және заттардың саны)
_________________________________
(санмен және жазбаша көрсетіледі)
Тасымалдауға______________________
(көлік түрі)
______________________________ ден
_____________________________ дейін
Тасымалдауға____________________
_____________жауапты болып табылады
(Т.А.Ә.
___________________________________
жеке куәлігінің немесе паспортының сериясы, нөмірі)
Жол жүргенде жүкті күзететін адамдар:
1._________________________________
2.________________________________
3.________________________________
20___жылғы "___"_____дейін жарамды.
Бастық____________________________
(қолы)
М.О.
20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
_________________________________
(ішкі істер органының атауы)
№ РҰҚСАТ
_____________________________ берілді
(мекеме, кәсіпорын атауы)
____________________________орналасқан
(мекенжайы)
Мынадай жүкті_______________________
(жүктің атауы және заттардың саны)
_____________________________________
(санмен және жазбаша көрсетіледі)
Тасымалдауға________________________
(көлік түрі)
________________________________ ден
_______________________________ дейін
Тасымалдауға _______________________
______________жауапты болып табылады
(Т.А.Ә.
_____________________________________
жеке куәлігінің немесе паспортының сериясы, нөмірі)
Жол жүргенде жүкті күзететін адамдар:
1.___________________________________
2.__________________________________
3.___________________________________
20___жылғы "___"_______дейін жарамды.
Бастық______________________________
(қолы)
М.О.
20__жылғы "____" ______________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қарашадағы
№ 1301 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының
ережесіне 14-қосымша
20__жылғы "__"____
№ рұқсат түбіршегі
_________________
(рұқсатты алған адамның Т.А.Ә.,
__________________
оның мекенжайы)
___________________
(әрбір қарудың бірлігінің маркасы, калибрі, саны)
сатып алуға берілді
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
__________________
(ішкі істер органының атауы)
20 жылғы "__"_____
№____рұқсаттың
төлнұсқасы
___________________
(рұқсатты алған адамның Т.А.Ә. оның мекенжайы)
____________________
(әрбір қарудың бірлігінің маркасы, калибрі, саны)
сатып алуға берілді
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
_____________________
(ішкі істер органының атауы)
20 жылғы "___"_______
№___ рұқсат
______________________
(рұқсатты алған адамның Т.А.Ә. оның мекенжайы)
_________________
(әр бірлік қарудың маркасі, калибрі, саны)
сатып алуға берілді
Берілген күннен бастап 3 (үш) ай ішінде жарамды
М.О.
Бастық_______________
(қолы)
20 жылғы "__" ___ дейін жарамды.
М.О.
Бастық_______________
(қолы)
Берілген күннен бастап 3 (үш) ай ішінде жарамды
М.О.
Бастық_______________
(қолы)
20 жылғы "__" _____ дейін жарамды.
М.О.
Бастық_______________
(қолы)
Берілген күннен бастап 3 (үш) ай ішінде жарамды
М.О.
Бастық_______________
(қолы)
20 жылғы "__" ______ дейін жарамды.
М.О.
Бастық_______________
(қолы)
Ескерту. Рұқсатты берген ішкі істер органында қалады
Ескерту. Сатып алушының қолында қалады.
Қаруды сатып алған кезде сатушы ұйым сыртқы бетін толтырады және тіркеу кезінде ішкі істер органына ұсынылады
Ескерту. Сатушы ұйымда қалады және қаруды сатқан кезде сыртқы бетінде толтырылады
(сыртқы беті)
Қарудың түрі (қызметтік, азаматтық)
жүйесі
Калибрі
Нөмірі
Шығарылған жылы
Шығарушы зауыттың атауы
Қарудың түрі (қызметтік, азаматтық)
жүйесі
Калибрі
Нөмірі
Шығарылған жылы
Шығарушы зауыттың атауы
_______________________________
_______________________________
_______________________________
_______________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
20 жылғы__________________
Сатушы ұйымның мөртаңбасы
_______________________
(жауапты адамның қолы)
20 жылғы__________________
Сатушы ұйымның мөртаңбасы
______________________
(жауапты адамның қолы)