О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2011 года № 1608
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 010 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по программе 029 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений":
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
в разделе "Акмолинская область":
строку:
"
Реконструкция канала Нура–Ишим
в Акмолинской области
2 567 972
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция канала Нура–Ишим
в Акмолинской области
2 867 142
";
в разделе "Актюбинская область":
строку:
"
Строительство плотины на реке Жекендысай
Уилского района Актюбинской области
88 667
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство плотины на реке Жекендысай
Уилского района Актюбинской области
81 128
";
в разделе "Алматинская область":
строку:
"
Объединенный гидроузел "Достык" на р. Хоргос с
подключением магистральных каналов в
Панфиловском районе Алматинской области.
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос
300 000
479 590
"
изложить в следующей редакции:
"
Объединенный гидроузел "Достык" на р. Хоргос с
подключением магистральных каналов в
Панфиловском районе Алматинской области.
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос
260 000
479 590
";
строку:
"
Реконструкция магистрального трубопровода от
насосной станции I-го подъема до бассейна и от
насосной станции II-го подъема до полей орошения
в Шенгельдинском массиве с. Кербулак Алматинской
области.2-очередь. Насосные станции I-го и II-го
подъемов с бассейном емкостью 25000 куб.м.
595 531
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция магистрального трубопровода от
насосной станции I-го подъема до бассейна и от
насосной станции II-го подъема до полей орошения
в Шенгельдинском массиве с. Кербулак Алматинской
области. 2-очередь. Насосные станции I-го и
II-го подъемов с бассейном емкостью 25000 куб.м.

"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 1608 Қаулысы
«2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
010 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер» функционалдық тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» әкімшісі бойынша:
029 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» бағдарламасы бойынша:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
«Ақмола облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
Ақмола облысы Нұра-Есiл каналын реконструкциялауы
2 567 972
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысындағы Нұра-Есiл каналын реконструкциялау
2 867 142
»;
«Ақтөбе облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
Ақтөбе облысы Ойыл ауданындағы Жекендiсай өзенiндегi бөгеттiң құрылысы
88 667
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Жекендiсай өзенiнде бөгет салу
81 128
»;
«Алматы облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторапты магистральды арналарға қосу. Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторабы
300 000
479 590
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысы Панфилов ауданындағы магистралдық арналарға қосылған Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторабы. Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторабы
260 000
479 590
»;
мына:
«
Алматы облысы Кербұлақ ауылындағы 1-ші көтерме сорғы станциясынан бассейнге дейін және 2-ші көтерме сорғы станциясынан Шеңгелдi алабындағы суармалы егістігіне дейінгі магистральды құбырларын қайта жаңғырту
595 531
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысы Кербұлақ ауылының Шеңгелдi алқабында I көтеру сорғы станциясынан бассейнге дейiнгi және II көтеру сорғы станциясынан суару даласына дейiнгi магистралдық су құбырларын реконструкциялау. 2-кезек. Сыйымдылығы 25000 текше метр бассейнi бар I және II көтеру сорғы станциялары

536 361
";
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строку:
"
Реконструкция сооружений водохранилища на реке
Каракол Урджарского района Восточно-
Казахстанской области (I - пусковой комплекс
строительства 2006 года)
40 273
"
исключить;
строку:
"
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища
с гидроузлом и магистральным каналом
"Центральный" Жарминского района
Восточно-Казахстанской области.
Разработка ПСД
900
"
исключить;
строку:
"
Реконструкция плотинного гидроузла на
р. Кельды-Мурат с МК "Актоган" Урджарского
района Восточно-Казахстанской области.
Разработка ПСД
871
"
исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строку:
"
Реконструкция северной ветки Каменского
группового водопровода 2 очередь (водопровод
Балаган-Переметное) Западно-Казахстанской
области (корректировка)
427 509
327 509
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция северной ветки Каменского
группового водопровода 2 очередь (водопровод
Балаган-Переметное) Западно-Казахстанской области
(корректировка)
419 011
327 509
";
строку:
"
Реконструкция Урдинского группового водопровода
Западно-Казахстанской области (4-я очередь
строительства)
503 768
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Урдинского группового водопровода
Западно-Казахстанской области (4-я очередь
строительства)
293 116
";
в разделе "Карагандинская область":
строку:
"
Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-
Токрауского месторождения города Балхаш
Карагандинской области
222 824
"
исключить;
строку:
"
Реконструкция основного технологического
оборудования насосных станций №№ 1 (2-й агрегат),
8(3), 15(1), 22(1) канала имени К. Сатпаева
1 625 927
717 630
1 891 199
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция основного технологического
оборудования насосных станций №№ 1 (2-й агрегат),
8(3), 15(1), 22(1) канала имени К. Сатпаева
1 989 162
717 630
1 891 199
";
строку:
"
Реконструкция основного технологического
оборудования насосных станций №№ 1 (4), 6(3),
9(3), 19(3), 21(3) канала имени К. Сатпаева
53 544
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция основного технологического
оборудования насосных станций №№ 1 (4), 6(3), 9(3),
19(3), 21(3) канала имени К. Сатпаева

536 361
»;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзенiндегi су қоймасы имараттарын қайта жаңғырту (құрылыстың 2006 жылғы 1 қосылатын кешенi)
40 273
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы имараттары гидроторабымен және «Центральный» магистралды каналын қайта жаңарту. ЖСҚ әзiрлеу
900
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданындығы Келдi-Мұрат өзенiндегi бөгеттiк гидроторабын «Ақтоғай» магистралды каналымен қайта жаңарту. ЖСК әзiрлеу
871
»
деген жол алынып тасталсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
Батыс Қазақстан облысы Камен топтық су құбырының 2-кезек солтүстiк тармағын (Балаган-Переметное су құбыры) реконструкциялау
427 509
327 509
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Батыс Қазақстан облысы Каменский топтық су құбырының солтүстiк тармағын реконструкциялау, 2-кезек (Балаган-Переметное су құбыры)
419 011
327 509
»;
мына:
«
Батыс Қазақстан облысының Орда бiрiктiрiлген су құбырын қайта реконструкциялау (IV құрылыс кезегi)
503 768
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Батыс Қазақстан облысының Орда топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың IV кезегi)
293 116
»;
«Қарағанды облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
Қарағанды облысының Балқаш қаласының Төменгi Тоқырау кен орнының су қабылдағыш ғимараттарын реконструкциялау
222 824
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Қаныш Сатпаев атындағы №№ 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) насостық станцияларының негiзгi технологиялық жабдықтарын реконструкциялау
1 625 927
717 630
1 891 199
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қ. Сәтпаев атындағы №№ 1
(2-агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негiзгi технологиялық жабдықтарын реконструкциялау
1 989 162
717 630
1 891 199
»;
мына:
«
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың №№ 1 (4), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21 (3) сорғы станцияларының негiзгi технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
53 544
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қ. Сәтпаев атындағы каналдың №№ 1 (4), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21 (3) сорғы станцияларының негiзгi технологиялық жабдықтарын реконструкциялау

641 537
";
в разделе "Южно-Казахстанская область":
строку:
"
Разработка проектно-сметной документации рабочего
проекта "Строительство магистрального водовода для
подпидки Сарыагашского группового водопровода с
подключением близлежащих сельских населенных
пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской
области"
44 730
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка проектно-сметной документации рабочего
проекта "Строительство магистрального водовода для
подпидки Сарыагашского группового водопровода с
подключением близлежащих сельских населенных пунктов
Сарыагашского района Южно-Казахстанской области"
37 107
";
строку:
"
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизации,
водоучета и водораспределения на основных каналах
Мактаральского района ЮКО. 1-я очередь
264 757
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизации,
водоучета и водораспределения на основных каналах
Мактаральского района ЮКО. 1-я очередь
194 757
";
строку:
"
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала и
автоматизация водоучета и водораспределения в
Арысском и Шардаринском районах Южно-Казахстанской
области
843 905
250 000
344 415
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала и
автоматизация водоучета и водораспределения в
Арысском и Шардаринском районах Южно-Казахстанской
области
752 075
250 000
344 415
";
строку:
"
Строительство катастрофического водосброса из
Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе
Южно-Казахстанской области.
Разработка проектно-сметной документаций
40 692
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство катастрофического водосброса из
Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе
Южно-Казахстанской области.
Разработка проектно-сметной документаций
33 000
";
строку:
"
Реконструкция коллекторов Банный, Межаульный,
Токсанбай, Западный и К-20-57 в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
212 269
162 269
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция коллекторов Банный, Межаульный,
Токсанбай, Западный и К-20-57 в Мактаральском
районе Южно-Казахстанской области
196 820
162 269
";
строку:
"
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода
Сузакского района Южно-Казахстанской области
9 447
"
исключить;
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 010 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по программе 017 "Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения":
в графе "2011 год":

641 537
»;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген бөлiмде:
мына:
«
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы елдi мекендерiн Сарыағаш топтық су құбырына қосылуымен магистральды су құбырының құрылысы» жобалық-сметалық құжаттамалар әзiрлеу
44 730
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын орналасқан елдi мекендерiн қосып, Сарыағаш топтық су құбырын күшейту үшін магистральды суаққысын салу» жұмыс жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
37 107
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы негiзгi каналдардағы су өлшегiш имараттарды автоматтандыруды, суды есепке алуды және су бөлгiштердi реконструкциялау
264 757
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
ОҚО Мақтарал ауданының негiзгi каналдардағы су өлшегiш құрылыстарды автоматтандыруды, суды есепке алуды және су таратуды реконструкциялау
194 757
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральды каналын суды бөлудi және суды есептеудi автоматтандырып реконструкциялау (бiрiншi кезек)
843 905
250 000
344 415
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс және Шардара аудандарындағы Қызылқұм магистральды каналын реконструкциялау және суды есепке алу мен таратуды автоматтандыру
752 075
250 000
344 415
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданындағы Шардара су қоймасының апатты су тастағыштың құрылысын салу. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзiрлеу
40 692
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданындағы Шардара су қоймасынан апатты су тастағыш салу. Жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
33 000
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы Банный, Ауыларалық, Тоқсанбай, Западный және К-20-57 коллекторларын реконструкциялау
212 269
162 269
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы Банный, Ауыларалық, Тоқсанбай, Западный және К-20-57 коллекторларын реконструкциялау
196 820
162 269
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы Тасты-Шу топтық су торабын қайта жаңарту
9 447
»
деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
010 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» әкімшісі бойынша:
017 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi» бағдарламасы бойынша:
«2011 жылы» деген бағанда:

в строке "Алматинская область" цифры "2 459 914" заменить цифрами "2 443 983";
в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "1 785 433" заменить цифрами "1 801 364".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Алматы облысы» деген жолдағы «2 459 914» деген сандар «2 443 983» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «1 785 433» деген сандар «1 801 364» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов