О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 1888 "Об утверждении Правил организации и проведения закупа медицинских услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1703. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2012 года № 1358
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.10.2012 № 1358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 1888 "Об утверждении Правил организации и проведения закупа медицинских услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 41, ст. 467) следующие изменения и дополнения:
в Правилах организации и проведения закупа медицинских услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, утвержденных указанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила организации и проведения закупа медицинских услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее – Правила) определяют порядок организации и проведения закупа медицинских услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее – ГОБМП) гражданам Республики Казахстан и оралманам у медицинских организаций, имеющих лицензию на соответствующий вид медицинской деятельности, за исключением государственных учреждений, пилотных организаций, определяемых уполномоченным органом в области здравоохранения и вновь вводимых объектов здравоохранения.
Вновь вводимым объектам здравоохранения, построенным за счет бюджетных средств, впервые подавшим заявку на размещение ГОБМП после введения в эксплуатацию, комиссией осуществляется размещение ГОБМП при условии соответствия их требованиям пунктов 7 и 8 настоящих Правил и признании их допущенными к процедуре размещения ГОБМП.";
пункты 23 изложить в следующей редакции:
"2. На основании плана финансирования по обязательствам, утвержденного Администратором, заказчик разрабатывает и утверждает годовой план государственных закупок в порядке и по форме, определенными правилами осуществления государственных закупок.
Заказчик в течение пяти рабочих дней со дня утверждения годового плана государственных закупок направляет либо представляет его Администратору.

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру мен жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қарашадағы № 1888 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1703 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қазандағы № 1358 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.25 № 1358 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қарашадағы № 1888 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 41, 467-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу ережесінде:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру мен жүргізу ережесі (бұдан әрі - Ереже) Қазақстан Республикасының азаматтарына және оралмандарға мемлекеттік мекемелерді, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган айқындайтын пилоттық ұйымдарды және жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін қоспағанда, медициналық қызметтің тиісті түрлеріне лицензиясы бар медициналық ұйымдарда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін (бұдан әрі - ТМККК) көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру мен жүргізу тәртібін айқындайды.
Бюджет қаражаты есебінен салынған, пайдалануға берілгеннен кейін ТМККК-ні орналастыруға алғаш рет өтінім берген жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілеріне комиссия ТМККК-ні орналастыруды олар осы Ереженің 7 және 8-тармақтарының талаптарына сәйкес болған және оларға ТМККК орналастыру рәсіміне рұқсат етілген деп таныған жағдайда жүзеге асырады.";
23-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Әкімші бекіткен міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспарының негізінде тапсырыс беруші мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережелерінде айқындалған тәртіппен және нысан бойынша мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарын әзірлейді және бекітеді.
Тапсырыс беруші мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарын бекіткен күнінен бастап бес күн ішінде оны Әкімшіге жібереді немесе ұсынады.

3. Решение об осуществлении закупа медицинских услуг по оказанию ГОБМП принимается заказчиком на основании утвержденного либо уточненного годового плана государственных закупок на соответствующий год.";
часть вторую пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Закуп медицинских услуг по оказанию ГОБМП за счет средств местного бюджета, включая целевые текущие трансферты из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, осуществляют управления здравоохранения областей, городов Астаны и Алматы.";
часть вторую пункта 5 изложить в следующей редакции:
"За счет средств местного бюджета, включая целевые текущие трансферты из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, осуществляется закуп медицинских услуг по оказанию ГОБМП, за исключением медицинских услуг по оказанию ГОБМП, осуществляемых за счет средств республиканского бюджета.";
в пункте 8:
в подпункте 2):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"ИИН, БИН, удостоверения личности или паспорта (для физического лица);";
дополнить абзацем следующего содержания:
"утвержденной структуры юридического лица;";
подпункт 3) дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"гарантийное письмо о соответствии медицинской организации положению, утвержденному уполномоченным органом в области здравоохранения;";
в пункте 26:
часть вторую изложить в следующей редакции:
"Договоры с поставщиками заключаются на объемы, размещенные комиссией, и в пределах средств, выделенных Администратором, согласно утвержденному индивидуальному плану финансирования по обязательствам на соответствующий финансовый год.";
дополнить частью третьей следующего содержания:
"Поставщики, заключившие договоры, предоставляют Заказчику структуру расходов в порядке и сроки, утвержденные Администратором.";
пункт 28 дополнить частью следующего содержания:
"Оплата за случаи оказания медицинской помощи в рамках ГОБМП в соответствии с договором, не предъявленные к оплате в течение действия договора в связи с проведением контроля качества, а также не вошедшие в счет-реестр с 1 декабря года, в котором действует договор, до даты окончания срока действия договора, производится в году, следующем за годом действия договора.";
в приложении 4 к указанным Правилам:
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) Банковские реквизиты потенциального поставщика (ИИН, БИН, ИИК), а также полное наименование и адрес банка или его филиала, в котором потенциальный поставщик обслуживается;";
в приложении 7 к указанным Правилам:

3. Тапсырыс беруші тиісті жылға арналған мемлекеттік сатып алудың бекітілген не нақтыланған жылдық жоспары негізінде ТМККК көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімді қабылдайды.";
4-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді қоса алғанда, жергілікті бюджет қаражаты есебінен ТМККК көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармалары жүзеге асырады";
5-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ТМККК көрсету бойынша медициналық қызметтерді қоспағанда, облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді қоса алғанда, жергілікті бюджет қаражаты есебінен ТМККК көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алу жүзеге асырылады.";
8-тармақта:
2) тармақшада:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖСН, БСН, жеке басының куәлігі немесе паспорттың (жеке тұлғалар үшін);";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"заңды тұлғаның бекітілген құрылымы;";
3) тармақша мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"медициналық ұйымның денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекіткен ережеге сәйкестігі туралы кепілдік хат;";
26-тармақта:
екінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Өнім берушілермен шарттар тиісті қаржы жылына міндеттемелер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес комиссия орналастырған көлемге және Әкімші бөлген қаражат шегінде жасалады";
мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
"Шарт жасасқан өнім берушілер Тапсырыс берушіге Әкімші бекіткен тәртіппен және мерзімде шығыстардың құрылымын ұсынады.";
28-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
"Сапаға бақылау жүргізуге байланысты шарттың қолданылу ішінде ақы төлеуге ұсынылмаған, сондай-ақ шарт қолданылу мерзімі аяқталған күнге дейін шарт қолданылған жылдың 1 желтоқсанынан бастап шот-тізілімге енбеген шартқа сәйкес ТМКК шеңберінде медициналық көмек көрсету жағдайына ақы төлеу шарттың қолданылу жылынан кейінгі жылы жүргізіледі.";
көрсетілген Ережеге 4-қосымшада:
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) әлеуетті өнім берушінің банктік деректемелері (ЖСН, БЖН, ЖСК), сондай-ақ әлеуетті өнім берушіге қызмет көрсететін банктің немесе оның филиалының толық атауы және мекен-жайы;";
көрсетілген Ережеге 7-қосымшада:

пункт 1.3. изложить в следующей редакции:
"1.3. Сумма договора подлежит корректировке в соответствии с пунктами 2.1., 2.5. и 4.2. настоящего Договора.";
пункт 2.1. изложить в следующей редакции:
"2.1. Заказчик осуществляет оплату Поставщику по тарифам, утвержденным администратором бюджетных программ.
По перечню нозологий, утвержденному администратором бюджетных программ и в случае превышения стоимости оказанной медицинской помощи от тарифа, утвержденного администратором бюджетных программ в разы, Заказчик осуществляет оплату Поставщику за фактически оказанную медицинскую помощь в пределах средств, предусмотренных планами финансирования бюджетных программ (подпрограмм) по обязательствам и платежам администратора бюджетных программ, в порядке, определяемом администратором бюджетных программ.";
пункт 2.2. исключить;
пункт 2.5. изложить в следующей редакции:
"2.5. Оплата подлежит корректировке (уменьшение/увеличение) с учетом пункта 2.1. настоящего Договора и результатов контроля качества и объема медицинской помощи при ее проведении.";
в пункте 3.1:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"оказывать услуги в соответствии с объемами и сроками оказания медицинских услуг в рамках ГОБМП в разрезе года (помесячно), указанными в приложении (приложениях) 3 и (или) 4 к настоящему Договору;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"предоставлять Заказчику структуру расходов в порядке и сроки, утвержденные администратором бюджетных программ;";
дополнить пунктом 4.2.-1. следующего содержания:
"4.2.-1. Нарушение пункта 3.1 настоящего Договора, в части оказания услуг в соответствии с объемами и сроками оказания медицинских услуг в рамках ГОБМП в разрезе года (помесячно), указанными в приложении (приложениях) 3 и (или) 4 к настоящему Договору может привести к изменению поправочного коэффициента*, утверждаемого уполномоченным органом в области здравоохранения, в порядке, утвержденном уполномоченным органом в области здравоохранения.
Примечание: *поправочный коэффициент – коэффициент уровня стационара, экологический коэффициент, региональный коэффициент, коэффициент сельской территории и другие коэффициенты.";
пункт 4.5 исключить;
пункт 7.1-1 изложить в следующей редакции:
"7.1-1. Заказчик вправе в любое время проверять ход и качество оказываемых услуг, в том числе путем проведения у Поставщика в форме анкетирования оценки удовлетворенности пациента медицинскими услугами в рамках ГОБМП, не вмешиваясь в деятельность Поставщика, в том числе с выездом на место оказания услуг и другими, не противоречащими законодательству Республики Казахстан способами.";
в приложении 2 к Типовому договору на оказание медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи:
пункт 2 изложить следующей редакции:

1.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1.3. Осы Шарттың 2.1., 2.5. және 4.2.-тармақтарына сәйкес шарт сомасы түзетілуге жатады.";
2.1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2.1. Тапсырыс беруші Өнім берушіге бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бекіткен тариф бойынша ақы төлейді.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бекіткен нозологиялардың тізбесі бойынша және көрсетілген медициналық көмектің құны бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бекіткен тарифтен бірнеше есе асқан жағдайда, тапсырыс беруші өнім берушіге нақты көрсетілген медициналық көмек үшін ақы төлеуді бюджеттік бағдарламалар әкімшісі айқындайтын тәртіппен бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің міндеттемелер мен төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) қаржыландыру жоспарларында көзделген қаражат шегінде жүзеге асырады.";
2.2-тармақ алып тасталсын;
2.5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2.5. Ақы төлеу осы Шарттың 2.1-тармағын және медициналық көмектің сапасы мен көлеміне бақылау жүргізген жағдайда оның нәтижелерін ескере отырып, түзетуге (азайтуға/ұлғайтуға) жатады.";
3.1-тармақта:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Шарттың 3 және (немесе) 4-қосымшасында (қосымшаларында) көрсетілген жыл бөлінісінде (ай бойынша) ТМККК шеңберінде медициналық қызметтерді көрсету көлеміне және мерзіміне сәйкес қызмет көрсетуге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Тапсырыс берушіге бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бекіткен тәртіппен және мерзімде шығыстардың құрылымын ұсынады;";
мынадай мазмұндағы 4.2-1-тармақпен толықтырылсын:
"4.2-1. Осы Шартқа 3 және (немесе) 4-қосымшада (қосымшаларда) көрсетілген жыл бөлінісінде (ай бойынша) ТМККК шеңберінде медициналық қызметтерді көрсету көлеміне және мерзіміне сәйкес қызмет көрсету бөлігінде осы Шарттың бұзылуы денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекітетін түзету коэффициентінің* денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекіткен тәртіппен өзгеруіне әкелуі мүмкін.
Ескертпе: *түзету коэффициенті - стационар деңгейінің коэффициенті, экологиялық коэффициент, өңірлік коэффициент, ауылдық аумақ және тағы да басқа коэффициенттер.";
4.5-тармақ алып тасталсын;
7.1-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7.1-1. Тапсырыс беруші кез келген уақытта Өнім берушінің қызметіне араласпай, көрсетілетін қызметтердің барысы мен сапасын, оның ішінде Өнім берушіде пациенттің ТМККК шеңберінде медициналық қызметтерге қанағаттануын бағалауға сауалнама жүргізу нысанында, оның ішінде қызметтер көрсетілетін жерге барып және Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін басқа да тәсілдермен тексеру жүргізуге құқылы.";
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызметтерді көрсетуге арналған үлгі шартқа 2-қосымшада:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"2. Поставщик настоящей заявкой выражает согласие на удержание ранее выплаченного аванса ежемесячно равными долями с _______ по _______ месяцы включительно из сумм, подлежащих к оплате по актам выполненных работ, и подтверждает о расходовании аванса в соответствии с указанным в настоящей заявке планируемым распределением сумм аванса.
№ п/п
Наименование расходов
Сумма
1.
Оплата труда медицинских работников
2.
Приобретение продуктов питания
3.
Приобретение лекарственных средств
4.
Коммунальные расходы
5.
Прочие расходы
";

"2. Өнім беруші осы өтінімде орындалған жұмыстар актісі бойынша төлеуге жататын сомалардан ______ бастап _________ айын қоса алғанда, ай сайын тең үлестермен төленген авансты ұстап қалуына келісімін білдіреді және осы өтінімде көрсетілген жоспарланған аванс сомаларын бөлуге сәйкес аванстың жұмсалғанын растайды.
Р/с №
Шығыстар атауы
Сома
1.
Медициналық қызметкерлердің еңбекақысы
2.
Тамақ өнімдерін сатып алу
3.
Дәрілік заттарды сатып алу
4.
Коммуналдық шығыстар
5.
Басқа шығыстар
";

приложение 3 и 4 к Типовому договору на оказание медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1703
Приложение 3
к Типовому договору на оказание
медицинских услуг в рамках
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи
Объемы и сроки
оказания стационарной и стационарозамещающей помощи в рамках
ГОБМП в разрезе года (помесячно)
Бюджетная программа: ________________________________________________
(Номер и наименование бюджетной программы)
Наименование поставщика: ____________________________________________
(Наименование медицинской организации)
Договор № __________ от "__" ______________ ____ года
Планируемое количество случаев оказания медицинской помощи (далее -
случаев) ____________________________________________________________
Сумма Договора на ________ год составляет ______ тенге,
в том числе:
Стационарная помощь: случаев ___ ______________, ____________________
тенге,
в том числе высокоспециализированная медицинская помощь:
случаев _________________, ___________________ тенге.
Стационарозамещающая медицинская помощь: случаев _________________,
___________________ тенге.
Помесячное распределение обязательств по договору:
№ п/п
Наименование
___
год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
Планируемое
количество
случаев
оказания
медицинской
помощи
2.
Сумма
(тенге)
в том числе:
Аванс
(тенге),
основной
Аванс
(тенге),
дополнитель-
ный
План
финансирова-
ния по
платежам
Помесячное распределение обязательств по стационарной помощи:
№ п/п
Наименование
___
год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
Планируемое
количество
случаев
оказания
медицинской
помощи
2.
Сумма (тенге)
в том числе:
Аванс (тенге),
основной
Аванс (тенге),
дополнитель-
ный
План финан-
сирования по
платежам
Помесячное распределение обязательств по высокоспециализированной медицинской помощи (из стационарной помощи):
№ п/п
Наименование
___
год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
Планируемое
количество
случаев
оказания
медицинской
помощи
2.
Сумма (тенге)
в том числе:
Аванс (тенге),
основной
Аванс (тенге),
дополнитель-
ный
План финан-
сирования по
платежам
Помесячное распределение обязательств по стационарозамещающей помощи:
№ п/п
Наименование
___
год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
Планируемое
количество
случаев
оказания
медицинской
помощи
2.
Сумма (тенге)
в том числе:
Аванс (тенге),
основной
Аванс (тенге),
дополнитель-
ный
План финан-
сирования по
платежам
ЗАКАЗЧИК                             ИСПОЛНИТЕЛЬ
ГУ "Департамент КОМУ МЗ РК            Руководитель медицинской
по городу _______/______ области"     организации ______/____________
Директор __________/____________                 (подпись) (Ф.И.О.)
(подпись) (Ф.И.О.)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1703
Приложение 4
к Типовому договору на оказание
медицинских услуг в рамках
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи
Объемы и сроки оказания диагностических услуг в рамках
ГОБМП в разрезе года (помесячно)
Бюджетная программа: ________________________________________________
(Номер и наименование бюджетной программы)
Наименование поставщика: ____________________________________________
(Наименование медицинской организации)
Договор № __________ от "__" ______________ ____ года
Объем диагноситческих услуг (количество) ____________________________
Сумма Договора на ________ год составляет ______ тенге
Помесячное распределение обязательств по договору:
№ п/п
Наименование
___ год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
Объем диагностических
услуг (количество)
2.
Сумма (тенге)
в том числе:
Аванс (тенге),
основной
Аванс (тенге),
дополнительный
План финансирования
по платежам
ЗАКАЗЧИК                              ИСПОЛНИТЕЛЬ
ГУ "Департамент КОМУ МЗ РК            Руководитель медицинской
по городу _______/______ области"     организации ______/____________
Директор __________/____________                 (подпись) (Ф.И.О.)
(подпись) (Ф.И.О.)

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызметтерді көрсетуге арналған үлгі шартқа 3 және 4-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1703 қаулысына
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі шеңберінде
медициналық қызметтерді
көрсетуге арналған үлгі шартқа
3-қосымша
ТМККК шеңберінде жыл бөлінісінде (ай бойынша) стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсету көлемі және мерзімдері
Бюджеттік бағдарлама: ______________________________________________
(бюджеттік бағдарламаның нөмірі мен атауы)
Өнім берушінің атауы: __________________________________
(Медициналық ұйым атауы)
_______ жылғы "____" ___________ № _________ шарт
Медициналық көмек көрсету жағдайларының жоспарлы саны (бұдан әрі - жағдайлар) ________________
Шарттың _______ жылға сомасы __________ теңгені құрайды,
оның ішінде:
Стационарлық көмек: ___________, __________ теңге,
оның ішінде:
жоғары мамандандырылған медициналық көмек: жағдайлар ________, _________ теңге.
Стационарды алмастыратын медициналық көмек: жағдайлар _________, __________ теңге.
Шарт бойынша міндеттемелерді ай бойынша бөлу:
Р/с №
Атауы
____
жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Медициналық көмек көрсету жағдайларының жоспарлы саны
2
Сома (теңге),
оның ішінде:
Аванс (теңге), негізгі
Аванс (теңге), қосымша
Төлемдер бойынша қаржыландыру жоспар
Стационарлық көмек бойынша міндеттемелерді ай бойынша бөлу:
Р/с №
Атауы
___
жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Медициналық көмек көрсету жағдайларының жоспарлы саны
2
Сома (теңге),
оның ішінде:
Аванс (теңге), негізгі
Аванс (теңге), қосымша
Төлемдер бойынша қаржыландыру жоспар
Жоғары мамандандырылған медициналық көмек бойынша (стационарлық көмектен) міндеттемелерді ай бойынша бөлу:
Р/с №
Атауы
___
жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Медициналық көмек көрсету жағдайларының жоспарлы саны
2
Сома (теңге),
оның ішінде:
Аванс (теңге), негізгі
Аванс (теңге), қосымша
Төлемдер бойынша қаржыландыру жоспар
Стационарды алмастыратын көмек бойынша міндеттемелерді ай бойынша бөлу:
Р/с №
Атауы
___
жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Медициналық көмек көрсету жағдайларының жоспарлы саны
2
Сома (теңге),
оның ішінде:
Аванс (теңге), негізгі
Аванс (теңге), қосымша
Төлемдер бойынша қаржыландыру жоспар
Тапсырыс беруші                        Орындаушы
"ҚР ДСМ МҚАК __________                Медициналық
қаласы/облысы ________ бойынша         ұйымның басшысы ______/______
департаменті" ММ директоры ____/__________            (қолы) (Т.А.Ә.)
(қолы) (Т.А.Ә.)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1703 қаулысына
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде медициналық
қызметтерді көрсетуге арналған
үлгі шартқа
4-қосымша
ТМККК шеңберінде жыл бөлінісінде (ай бойынша) диагностикалық қызмет көрсету көлемі және мерзімдері
Бюджеттік бағдарлама: ____________________________________________
(бюджеттік бағдарламаның нөмірі мен атауы)
Өнім берушінің атауы: ____________________________________
(Медициналық ұйымның атауы)
____ жылғы "___"_______ № __________ шарт
Диагностикалық қызмет көрсету көлемі (саны) __________________
____________ жылға Шарттың сомасы __________ теңге.
Шарт бойынша міндеттемелерді ай бойынша бөлу:
Р/с
Атауы
____
жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Диагностикалық қызмет көрсету көлемі (саны)
Сома (теңге),
оның ішінде:
Аванс (теңге), негізгі
Аванс (теңге), қосымша
Төлемдер бойынша қаржыландыру жоспар
Тапсырыс беруші                         Орындаушы
"ҚР ДСМ МҚАК __________                 Медициналық
қаласы/облысы _________ бойынша         ұйымның басшысы _____/_______
департаменті" ММ директоры  _____/_______             (қолы) (Т.А.Ә.)
(қолы) (Т.А.Ә.)