О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220" и от 26 декабря 2006 года № 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2012 года № 10
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 518):
в Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Вопросы управления АО "Холдинг "КазАгро":
в части третьей слова "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан," исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы № 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1247 және "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қантардағы № 10 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы № 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1247 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 49, 518-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы қызметінің негізгі қағидаттары туралы меморандумда:
"ҚазАгро" холдингі" АҚ-ны басқару мәселелері" деген 5-бөлімде:
үшінші бөліктегі "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары," деген сөздер алынып тасталсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі                           К. Мәсімов