О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1265 "Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 63. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1265 «Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 520) следующие дополнения:
в перечне особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. «Групповые системы»:
подраздел «Акмолинская область» дополнить строкой, порядковый номер 2-1, следующего содержания:
«2-1 Групповой водопровод «Тургай – Нижний Тургай – Кайгарлы»»;
подраздел «Южно-Казахстанская область» дополнить строкой, порядковый номер 34-2, следующего содержания:
«34-2 «Дарбазинский» групповой водопровод»»;
подраздел «Восточно-Казахстанская область» дополнить строкой, порядковый номер 43-1, следующего содержания:
«43-1 Групповой водопровод «Акбузау – Каражал – Салкынтобе»»;
дополнить подразделом «Актюбинская область» и строкой, порядковый номер 43-2, следующего содержания:
«43-2 Групповой водопровод «Айыркызыл – Акши – Ыргыз»»;
в разделе 2. «Локальные системы»:
подраздел «Западно-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 123-1, 123-2, 123-3, 123-4, 123-5, 123-6, 123-7, 123-8, 123-9 следующего содержания:
«123-1 Локальный водопровод «Тайпак»;
123-2 Локальный водопровод «Кабыршакты»;
123-3 Локальный водопровод «Махамбет»;
123-4 Локальный водопровод «Набережное»;
123-5 Локальный водопровод «Жамбыл»;
123-6 Локальный водопровод «Достык»;
123-7 Локальный водопровод «Талдыбулак»;
123-8 Локальный водопровод «Булан»;
123-9 Локальный водопровод «Алгабас-Сырым»»;
подраздел «Мангистауская область» дополнить строками, порядковые номера 216-1, 216-2, 216-3, следующего содержания:
«216-1 Локальный водопровод «Баскудык»;
216-2 Локальный водопровод «Баянды»;

"Сумен жабдықтаудын баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1265 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 63 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1265 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 520-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесінде:
"Топтық жүйелер" деген 1-бөлімде:
"Ақмола облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
2-1-жолмен толықтырылсын:
"2-1 "Торғай - Төменгі Торғай - Қайғарлы" топтық су құбыры";
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-2-жолмен толықтырылсын:
"34-2 "Дарбаза" топтық су құбыры";
"Шығыс Қазақстан облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-1-жолмен толықтырылсын:
"43-1 "Ақбұзау - Қаражал - Салқынтөбе" топтық су құбыры";
"Ақтөбе облысы" деген кіші бөлімімен және реттік нөмірі 43-2-жолмен толықтырылсын:
"43-2 "Айырқызыл - Ақши - Ырғыз" топтық су құбыры";
"Оқшау жүйелер" деген 2-бөлімде:
"Батыс Қазақстан облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 123-1, 123-2, 123-3, 123-4, 123-5, 123-6, 123-7, 123-8, 123-9 жолдармен толықтырылсын:
"123-1 "Тайпақ" оқшау су құбыры;
123-2 "Қабыршақты" оқшау су құбыры;
123-3 "Махамбет" оқшау су құбыры;
123-4 "Набережное" оқшау су құбыры;
123-5 "Жамбыл" оқшау су құбыры;
123-6 "Достық" оқшау су құбыры;
123-7 "Талдыбұлақ" оқшау су құбыры;
123-8 "Бұлан" оқшау су құбыры;
123-9 "Алғабас-Сырым" оқшау су құбыры";
"Маңғыстау облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 216-1, 216-2, 216-3 жолдармен толықтырылсын:
"216-1 "Басқұдық" оқшау су құбыры";
"216-2 "Баянды" оқшау су құбыры";

216-3 Локальный водопровод «Курык»»;
подраздел «Северо-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 229-1, следующего содержания:
«229-1 Локальный водопровод «Ленинградское»»;
подраздел «Восточно-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 240-1, 240-2, 240-3, 240-4, 240-5, 240-6, 240-7, 240-8, 240-9, 240-10, 240-11, следующего содержания:
«240-1 Локальный водопровод «Калбатау»;
240-2 Локальный водопровод «Ушбиик»;
240-3 Локальный водопровод «Бескарагай»;
240-4 Локальный водопровод «Баскол»;
240-5 Локальный водопровод «Малая Владимировка»;
240-6 Локальный водопровод «Канонерка»;
240-7 Локальный водопровод «Бозтал»;
240-8 Локальный водопровод «Кривинка»;
240-9 Локальный водопровод «Жана-Ауыл»;
240-10 Локальный водопровод «Манырак»;
240-11 Локальный водопровод «Куйган»»;
дополнить подразделом «Акмолинская область» и строками, порядковые номера 240-12, 240-13, 240-14, 240-15, 240-16, 240-17, 240-18, 240-19, 240-20, 240-21, 240-22, 240-23, 240-24, 240-25, 240-26, 240-27, 240-28, 240-29, 240-30, 240-31, 240-32, 240-33, 240-34, 240-35, следующего содержания:
«240-12 Локальный водопровод «Павловка»;
240-13 Локальный водопровод «Новодолинка»;
240-14 Локальный водопровод «Акмырза»;
240-15 Локальный водопровод «Новомарковка»;
240-16 Локальный водопровод «Койтас»;
240-17 Локальный водопровод «Бозтал»;
240-18 Локальный водопровод «Уленты»;
240-19 Локальный водопровод «Куншалган»;
240-20 Локальный водопровод «Тайбай»;
240-21 Локальный водопровод «Жарык»;
240-22 Локальный водопровод «Малтабар»;
240-23 Локальный водопровод «Ельтай»;
240-24 Локальный водопровод «Балыкты»;
240-25 Локальный водопровод «Олжабай Батыр»;
240-26 Локальный водопровод «Валихановский»;
240-27 Локальный водопровод «Гастелловский»;
240-28 Локальный водопровод «Далабайский»;
240-29 Локальный водопровод «Зерноградский»;
240-30 Локальный водопровод «Костычевский»;
240-31 Локальный водопровод «Львовский»;
240-32 Локальный водопровод «Пригородный»;
240-33 Локальный водопровод «Пятигорский»;
240-34 Локальный водопровод «Тасоткельский»;
240-35 Локальный водопровод «Тассуатский»»;
дополнить подразделом «Южно-Казахстанская область» и строками, порядковые номера 240-36, 240-37, 240-38, 240-39, 240-40, 240-41, 240-42, 240-43, 240-44, 240-45, 240-46, 240-47, 240-48, 240-49, 240-50, 240-51, 240-52, 240-53, 240-54, 240-55, 240-56, следующего содержания:
«240-36 Локальный водопровод «Маякум»;
240-37 Локальный водопровод «Коксарай»;
240-38 Локальный водопровод «Аккум»;
240-39 Локальный водопровод «Каржан»;
240-40 Локальный водопровод «Алтынтобе»;

"216-3 "Құрық" оқшау су құбыры";
"Солтүстік Қазақстан облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 229-1-жолмен толықтырылсын:
"229-1 "Ленинград" оқшау су құбыры";
"Шығыс Қазақстан облысы" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 240-1, 240-2, 240-3, 240-4, 240-5, 240-6, 240-7, 240-8, 240-9, 240-10, 240-11 жолдармен толықтырылсын:
"240-1 "Қалбатау" оқшау су құбыры;
240-2 "Үшбиік" оқшау су құбыры;
240-3 "Бесқарағай" оқшау су құбыры;
240-4 "Баскел" оқшау су құбыры;
240-5 "Кіші Владимировка" оқшау су құбыры;
240-6 "Канонерка" оқшау су құбыры;
240-7 "Бозтал" оқшау су құбыры;
240-8 "Кривинка" оқшау су құбыры;
240-9 "Жаңа ауыл" оқшау су құбыры;
240-10 "Маңырақ" оқшау су құбыры;
240-11 "Құйған" оқшау су құбыры";
"Ақмола облысы" деген кіші бөлімімен және реттік нөмірлері 240-12, 240-13, 240-14, 240-15, 240-16, 240-17, 240-18, 240-19, 240-20, 240-21, 240-22, 240-23, 240-24, 240-25, 240-26, 240-27, 240-28, 240-29, 240-30, 240-31, 240-32, 240-33, 240-34, 240-35-жолдармен толықтырылсын:
"240-12 "Павловка" оқшау су құбыры;
240-13 "Новодолинка" оқшау су құбыры;
240-14 "Ақмырза" оқшау су құбыры;
240-15 "Новомарковка" оқшау су құбыры;
240-16 "Қойтас" оқшау су құбыры;
240-17 "Бозтал" оқшау су құбыры;
240-18 "Үленті" оқшау су құбыры;
240-19 "Күншалған" оқшау су құбыры;
240-20 "Тайбай" оқшау су құбыры;
240-21 "Жарық" оқшау су құбыры;
240-22 "Малтабар" оқшау су құбыры;
240-23 "Елтай" оқшау су құбыры;
240-24 "Балықты" оқшау су құбыры;
240-25 "Олжабай Батыр" оқшау су құбыры;
240-26 "Уәлихан" оқшау су құбыры;
240-27 "Гастелло" оқшау су құбыры;
240-28 "Далабай" оқшау су құбыры;
240-29 "Зерноград" оқшау су құбыры;
240-30 "Костычев" оқшау су құбыры;
240-31 "Львов" оқшау су құбыры;
240-32 "Пригородный" оқшау су құбыры;
240-33 "Пятигорск" оқшау су құбыры;
240-34 "Тасөткел" оқшау су құбыры;
240-35 "Тассуат" оқшау су құбыры";
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген кіші бөлімімен және реттік нөмірлері 240-36, 240-37, 240-38, 240-39, 240-40, 240-41, 240-42, 240-43, 240-44, 240-45, 240-46, 240-47, 240-48, 240-49, 240-50, 240-51, 240-52, 240-53, 240-54, 240-55, 240-56-жолдармен толықтырылсын:
"240-36 "Маяқұм" оқшау су құбыры;
240-37 "Көксарай" оқшау су құбыры;
240-38 "Аққұм" оқшау су құбыры;
240-39 "Қаржан" оқшау су құбыры;
240-40 "Алтынтөбе" оқшау су құбыры;

240-41 Локальный водопровод «Косагаш»;
240-42 Локальный водопровод «Жанабазар»;
240-43 Локальный водопровод «Жылы Булак»;
240-44 Локальный водопровод «20 лет Казахстану»;
240-45 Локальный водопровод «Тилектес»;
240-46 Локальный водопровод «Казыгурт»;
240-47 Локальный водопровод «Какпак»;
240-48 Локальный водопровод «Ушбулак»;
240-49 Локальный водопровод «Кокибель»;
240-50 Локальный водопровод «Кызыл ата»;
240-51 Локальный водопровод «Майбулак»;
240-52 Локальный водопровод «Шарапхана»;
240-53 Локальный водопровод «Жинишке»;
240-54 Локальный водопровод «Махамбет»;
240-55 Локальный водопровод «Шарбулак»;
240-56 Локальный водопровод «Молбулак»».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

240-41 "Қосағаш" оқшау су құбыры;
240-42 "Жаңабазар" оқшау су құбыры;
240-43 "Жылы Бұлақ" оқшау су құбыры;
240-44 "Қазақстанға 20 жыл" оқшау су құбыры;
240-45 "Тілектес" оқшау су құбыры;
240-46 "Қазығұрт" оқшау су құбыры;
240-47 "Қақпақ" оқшау су құбыры;
240-48 "Үшбұлақ" оқшау су құбыры;
240-49 "Көкібел" оқшау су құбыры;
240-50 "Қызыл ата" оқшау су құбыры;
240-51 "Майбұлақ" оқшау су құбыры;
240-52 "Шарапхана" оқшау су құбыры;
240-53 "Жіңішке" оқшау су құбыры;
240-54 "Махамбет" оқшау су құбыры;
240-55 "Шарбұлақ" оқшау су құбыры;
240-56 "Молбұлақ" оқшау су құбыры".
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов