О Кырыкбаеве А.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года № 223
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кырыкбаева Армана Оразбаевича вице-министром культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.О.Қырықбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 223 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Арман Оразбайұлы Қырықбаев Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов