О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 - 2014 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 360. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1783
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2012 № 1783.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перспективный план законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 - 2014 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам обеспечить своевременное выполнение Плана.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 267 «О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 - 2013 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 318).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2012 года № 360
Перспективный план законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2013 - 2014 годы
п/п
Наименование законопроекта
Государственный
орган -
разработчик
Срок представления
МЮ
Прави-
тельство
Парламент
1
2
3
4
5
6
1.
Уголовный кодекс Республики
Казахстан (новая редакция)
ГП
(по согласованию)
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
2.
Уголовно-процессуальный
кодекс Республики Казахстан
(новая редакция)
ГП
(по согласованию)
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
3.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам совершенствования
уголовно-процессуального
законодательства
ГП
(по согласованию)
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
4.
Уголовно-исполнительный
кодекс Республики Казахстан
(новая редакция)
МВД
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
5.
Кодекс Республики Казахстан
об административных
правонарушениях (новая
редакция)
МЮ
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
6.
Предпринимательский кодекс
Республики Казахстан
МЮ
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
7.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам предпринимательства
МЮ
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
1 квартал
2013 года
8.
О миротворческой деятельности
МО
2 квартал
2013 года
2 квартал
2013 года
2 квартал
2013 года
9.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам поощрения
спортсменов за достижение
высоких спортивных
результатов
АДСиФК
2 квартал
2013 года
2 квартал
2013 года
2 квартал
2013 года
10.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам недропользования
МНГ
2 квартал
2013 года
2 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
11.
Об объемах трансфертов общего
характера между
республиканским и областными
бюджетами, бюджетами города
республиканского значения,
столицы на 2014-2016 годы
МЭРТ
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
12.
О республиканском бюджете на
2014 - 2016 годы
МФ
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
13.
О гарантированном трансферте
из Национального фонда
Республики Казахстан на
2014-2016 годы
МЭРТ
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
14.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам лотереи и лотерейной
деятельности
АДСиФК
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
15.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам правового
регулирования сферы
интеллектуальной
собственности
МЮ
3 квартал
2013 года
3 квартал
2013 года
4 квартал
2013 года
16.
О внесении изменений и
дополнений в Закон
Республики Казахстан «О
геодезии и картографии»
АУЗР
4 квартал
2013 года
4 квартал
2013 года
4 квартал
2013 года
17.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам регулирования
торговой деятельности
МЭРТ
2 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
18.
О республиканском бюджете на
2015 - 2017 годы
МФ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
19.
О гарантированном трансферте
из Национального фонда
Республики Казахстан на
2015-2017 годы
МЭРТ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
АУЗР - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МО — Министерство обороны Республики Казахстан
АДСиФК — Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
МНГ - Министерство нефти и газа
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013-2014 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 360 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1783 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2012 № 1783 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 - 2014 жылдарға арналған перспективалық жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттік органдар Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 - 2013 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 267 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 318-құжат) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 28 наурыздағы
№ 360 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2013 - 2014 жылдарға арналған перспективалық жоспары
Р/с
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексі (жаңа редакция)
БП (келісім бойынша)
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексі (жаңа редакция)
БП (келісім бойынша)
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық іс жүргізу заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша)
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
4.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексі (жаңа редакция)
ІІМ
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
5.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексі (жаңа редакция)
Әділетмині
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
6.
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексі
Әділетмині
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
7.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
8.
Бітімгершілік қызмет туралы
Қорғанысмині
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
9.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне спортшыларды жоғары спорттық нәтижеге қол жеткізгені үшін көтермелеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СДА
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
10.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МГМ
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
11.
Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің 2014 - 2016 жылдарға арналған көлемі туралы
ЭДСМ
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
12.
2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
13.
Қазақстан Республикасының Үлттық қорынан 2014 - 2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭДСМ
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
14.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лотерея және лотерея қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СДА
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
15.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік саласын құқықтық реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
16.
"Геодезия және картография туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖРА
2013 жылғы 4-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
17.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сауда-саттық қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
2014 жылғы 2-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
18.
2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
19.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭДСМ
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БП               - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ЖРА              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттігі
Қаржымині        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қорғанысмині     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
СДА              - Қазақстан Республикасы Спорт және дене
шынықтыру істері агенттігі
МГМ              - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
министрлігі
ІІМ              - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі
ЭДСМ             - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
және сауда министрлігі