О вопросах государственной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 433
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2011 года «О статусе «Назарбаев Университет», «Назарбаев Интеллектуальные школы» и «Назарбаев Фонд» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать с баланса Министерства здравоохранения Республики Казахстан республиканское имущество в собственность автономной организации образования «Назарбаев Университет» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Министерству здравоохранения Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 апреля 2012 года № 433
Республиканское имущество, передаваемое в собственность
автономной организации образования «Назарбаев Университет»
1) Имущество в виде зданий Кардиохирургического центра на 180 коек в городе Астане (далее - КЦ), общей площадью 40 338,1 м2
Наименование
Общая
площадь
(м2)
Здание расположено в городе Астане, район Есиль,
проспект Тұран д. 38, в том числе:

Мемлекеттік меншік мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 433 Қаулысы
«Назарбаев Университеті», «Назарбаев Зияткерлік мектептері» және «Назарбаев Қоры» мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 5-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің теңгерімінен «Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 9 сәуірдегі
№ 433 қаулысына
қосымша
«Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының меншігіне
берілетін республикалық мүлік
1) Астана қаласындағы 180 төсектік кардиохирургия орталығының (бұдан әрі - КО) ғимараты түріндегі жалпы алаңы 40 338,1 м2 мүлкі
Атауы
Жалпы алаңы
2)
Астана қаласы, Есіл ауданы, Тұран даңғылы, 3 үй орналасқан ғимарат, соның ішінде:

Щит силовой подстанции РУ 10/0,4 кВ
шт.
1
Модуль щита удаленного контроля (внедренная в силовую
подстанцию)
шт.
1
Соединение м/у секциями ggbt (комплект)
комплект
3
Электронная централь защиты трансформатора
шт.
2
Электрогенная группа и UPS
Электрогенераторная группа в 1600 КВА с контролером
оборотов мотора
комплект
1
Электрический щит силовой для электрогенератора
комплект
1
Щит автоматического управления электpoгенератором
комплект
1
Разрядники перенапряжения
шт.
3
Системы бесперебойного питания 200 KVA
(параллельная 3-х фазная)
шт.
3
Системы бесперебойного питания 10 KVA (автономность 3-х
фазная)
шт.
6
Диспетчерская освещения
Модуль S-ILON 100-FTT10A
шт.
1
Модуль S-OTTO 8IN/8ОUT Цифровой
шт.
6
МОДУЛЬ S-OUATTRO 4IN/4ОUT Цифровой
шт.
1
Персональный компьютер в комплекте с монитором и
клавиатурой
шт.
1
Программное обеспечение контроля за освещением
шт.
1
Установка обнаружения пожара
Оборудование системы автоматической пожарной
сигнализации
шт.
1
Установка оповещения при пожаре
шт.
1
Установка вызова медсестры
Установка вызова медсестры
шт.
1
Питающее устройство 230/12VCC световой сигнализации
шт.
6
Окуляр зеленый с лампочкой
шт.
52
Дисплей 60 звонков с принадлежностями
шт.
2
Телевидение
Установка ТВ с замкнутым контуром
шт.
1
Устройство получения телевизионных программ
шт.
1
Телефонизация
Оборудование АТС
шт.
1
Видеонаблюдение
Оборудование системы видеонаблюдения
шт.
1
Часофикация
Основные часы
шт.
1
Часы настенные
шт.

РУ 10/0,4 кВ қуаттылықтың қосымша станциясының тұстамасы
дана
1
Алыстан бақылау модулінің тұстамасы (енгізілген қуаттылықтың қосымша станциясы)
дана
1
м/у ggbt секцияларды ұштастыру құралы
дана
3
Электронды трансформатор қорғау орталығы
дана
2
Электрогендік топ және UPS
Электрогенераторлық топ 1600КВА, мотор айналымдарын бақылау
жиынтық
1
Электр генераторына арналған қуатты электр тұстамасы
жиынтық
1
Электр генераторын автоматты басқару тұстамасы
жиынтық
1
Артық жүктемені азайту құралдары
дана
3
Үздіксіз қуаттандыру жүйелері 200 KVA (параллельді 3 фазалы)
дана
3
Үздіксіз қуаттандыру жүйелері 10 KVA (автономдылығы 3 фаза)
дана
6
Диспечерлік жарықтандыру
МодульS-ILON 100-FTT10A
дана
1
МодульS-OTTO 8IN/8OUT сандық
дана
6
МодульS-OUATTRO 4IN/4OUT сандық
дана
1
Мониторы мен клавиатурасы бар тасымалданатын компьютер
дана
1
Жарықтандыруды бақылау бағдарламасы
дана
1
Өртті анықтау қондырғылары
Өрт дабылының автоматты жүйесі жабдықтары
дана
1
Өрт кезіндегі жарықтандыру
дана
1
Мейірбикені шақыру қондырғысы
Мейірбикені шақыру қондырғысы
дана
1
Қуаттандыру қондырғылары 230/12VCC жарық дабылы
дана
6
Шамы бар жасыл окуляр
дана
52
Қосалқы құралдары бар 60 шақыруға арналған дисплей
дана
2
Телевизия
Жабық контурдағы ТВ орнату
дана
1
Телевизиялық бағдарламаларды алу қондырғысы
дана
1
Телефондандыру
АТС жабдықтары
дана
1
Бейнебақылау
Бейнебақылау жүйесінің жабдықтары
дана
1
Сағат санағы
Негізгі сағаттар
дана
1
Қарапайым қабырға сағаты
дана

126
Специальные установки
Программное обеспечение дистанционного управления и
контроля
шт.
1
Устройство ночной сигнализации
шт.
70
Шкаф передачи данных
шт.
10
Кислородная станция
Оборудование кислородной станции
комплект
1
Компьютерные сети
Коммутатор ядра сети
комплект
1
Коммутатор доступа 48 портов
комплект
1
Коммутатор доступа 24 порта
комплект
1
Домофон
Установка домофона
шт.
17
Мусоросжигательная установка «PS 3» Серии «PIROSTATIC»
шт.
1
Лифты
Лифты грузопод = 1000 кг
шт.
2
Водоснабжение и отопление
Циркуляционный насос радиаторного отопления «WILO»
шт.
2
Расширительный бак на 750 литров «АКВА System»
шт.
1
Прибор учета тепла со шкафом управления «Теплоком»
шт.
1
Теплообменники «Функе»
шт.
4
Насос рециркуляции системы водопровода «WILO»
шт.
1
Расширительный бак на 150 литров «ELBI»
шт.
1
Повысительные насосы хозяйственной питьевой воды со
шкафом управления «WILO»
шт.
3
Станция умягчения воды для радиаторного отопления: а)
бак для хлора б) фильтр для умягчения воды с панелью
управления в) бак для соли
шт.
1
Вытяжной вентилятор
шт.
2
Освещение и силовое электрооборудование
Вводно-распределительное устройство цокольного этажа
шт.
1
Пункт распределительный ПР блок А и В
шт.
2
Щит этажный ЩЭ блок А
шт.
7
Щит этажный ЩЭ блок В
шт.
7
Слабые токи и пожарная сигнализация
Модуль входа
шт.
2
Телефонная установка
шт.
1
Установка домофона
шт.
49
Антенна для приема TV сигнала
комплект
1

126
Арнайы қондырғылар
Қашықтықтан басқару және бақылау бағдарламалары
дана
1
Түнгі дабыл қондырғысы
дана
70
Ақпарат беру шкафы
дана
10
Оттегі станциясы
Оттегі станциясын жабдықтау
жиынтық
1
Компьютерлік желілер
Жүйе ядросының коммутаторы
жиынтық
1
48 портты жеткізу коммутаторы
жиынтық
1
24 портты жеткізу коммутаторы
жиынтық
1
Домофон
Домофон орнату
дана
17
«PS 3 Серии PIROSTATIC» сериялы қоқыс өртеу қондырғысы
дана
1
Лифттер
Жүк көтеру лифттері-1000 кг
жиынтық
2
Су жабдықтау және жылыту
«WILO» радиаторлы жылумен қамтамасыз ету жүйесінің циркуляциялық сорғысы
дана
2
«АКВА System» 750 л арналған кеңейту багі
дана
1
«Теплоком» басқару шкафы бар жылуды есептеу құралы
дана
1
«Функе» жылуалмастырғышы
дана
4
«WILO» су құбырлары жүйесінің қайта айналу сорғысы
дана
1
«ELBI» 150 л арналған кеңейту багі
дана
1
«WILO» басқару шкафы бар шаруашылық тұщы суды жоғарылату сорғылары
дана
3
Радиаторлы жылуға арналған суды жұмсарту станциясы:
а) хлорға арналған бак
б)басқару панелі бар суды жұмсарту фильтрі
в) тұзға арналған бак
дана
1
Сорып шығаратын желдеткіш
дана
2
Жарықтандыру және қуаттандыру электр қондырғылары
Жер асты қабаты енгізу тарату қондырғысы
дана
1
Блок А және В тарту пункті
дана
2
Блок А қабат тұстамасы
дана
7
Блок В қабат тұстамасы
дана
7
Әлсіз тоқ және өрт сигнализациясы
Кіру модулі
жиынтық
2
Телефон қондырғысы
жиынтық
1
Домофон орнату
дана
49
TV сигналдарын қабылдау антеннасы
жиынтық
1