Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 025 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 456
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 025 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2012 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2012 года № 456
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также проведения
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований,
консультативного сопровождения концессионных проектов которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 025 «Разработка или корректировка, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
консультативное сопровождение концессионных проектов»
Министерства экономического развития и торговли
Республики Казахстан на 2012 год
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 26.11.2012 № 1492.
№ п/п
Наименование
проекта
Объем
финансирования
разработки или
корректировки,
а также
проведения
необходимых
экспертиз
технико-эконо-мических
обоснований
республикански
бюджетных
инвестиционных
проектов
(тыс. тенге)
Объем
финансиро-
вания
разработки
или
корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов
(тыс.тенге)
Объем
финансирования
консультативного
сопровождения
концессионных
проектов
(тыс. тенге)
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Интеграционная
информационная
система «Единое окно
по экспортно-импортным операциям»

Техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 456 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларын консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 13 сәуірдегі
№ 456 қаулысымен
бекітілген
Техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе
түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамаларын
жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда
министрлігінің 2012 жылға арналған бөлінетін 025 «Бюджеттік
инвестициялық және концессиялық жобалардың,
техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету,
сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды
консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты
есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және
концессиялық жобалардың
тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.26 № 1492 Қаулысымен.
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобалардың техника-экономикалық негiздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
«Экспорттық-импорттық операциялар бойынша бірыңғай терезе» интеграцияланған ақпараттық жүйесі

18 530,00
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
12
Создание специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области» (корректировка)
26 278,00
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
13
Многопрофильная клиническая больница на 300 коек при РГП «Карагандинский государственный медицинский университет» в городе Караганде
7 639,00
14
Многопрофильная больница на 300 коек при РГКП «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова» в городе Алматы
6 858,00
Итого:
579 658,24
14 497,00

18 530,00
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
12
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағын құру» (түзету)
26 278,00
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
13
Қарағанды қаласында «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК жанында 300 төсектік көп салалы аурухананы салу және пайдалану
7 639,00
14
Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМҚК жанында 300 төсектік көп салалы аурухананы салу және пайдалану
6 858,00
Жиыны:
579 658,24
14 497,00