Об утверждении Правил формирования и ведения базы данных товаров, работ, услуг и их поставщиков
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 636. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 73
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.02.2016 № 73 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 1107.
В соответствии с пунктом 2 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила формирования и ведения базы данных товаров, работ, услуг и их поставщиков.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2012 года № 636
Правила
формирования и ведения базы данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков
1. Общие положения
1. Настоящие Правила формирования и ведения базы данных товаров, работ, услуг и их поставщиков (далее - Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности» и определяют порядок формирования и ведения базы данных товаров, работ, услуг и их поставщиков.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) поставщики товаров, работ и услуг (поставщики) – отечественные товаропроизводители и отечественные поставщики работ и услуг;
2) электронная копия бумажного документа - электронный документ, полностью воспроизводящий информацию (данные реквизитов) соответствующего подлинного бумажного документа в электронно-цифровой форме и удостоверенный электронной цифровой подписью лица, обладающего полномочиями на заверение данного документа.
2. Порядок формирования и ведения базы данных
3. База данных товаров, работ, услуг и их поставщиков (далее – база данных) формируется и ведется национальным институтом развития в области развития местного содержания (далее – институт) в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 636 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.02.2016 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
БАСПАСӨЗ ХАБАРЛАМАСЫ
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасы Инвестиция және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 26 қарашадағы № 1107 бұйрығын қараңыз.
«Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының 24-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 17 мамырдағы
№ 636 қаулысымен
бекітілген
Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды
берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу қағидалар (бұдан әрі – Қағидалар) «Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының 24-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді берушілер (берушілер) – отандық тауар өндірушілер және жұмыстар мен қызметтерді отандық берушілер;
2) қағаздағы құжаттың электрондық көшірмесі - тиісті түпнұсқа қағаздағы құжаттың ақпаратын (деректемелердің мәліметтерін) электрондық-цифрлық нысанда толық баяндайтын және осы құжатты растауға өкілеттігі бар адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат.
1. Дерекқорды қалыптастыру және жүргізу тәртібі
3. Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын (бұдан әрі – дерекқор) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Жергілікті қамтуды дамыту саласындағы ұлттық даму институт (бұдан әрі – институт) қалыптастырады және жүргізеді.

4. Сведения, содержащиеся в базе данных, размещаются на интернет-ресурсе по адресу www.ks.gov.kz и доступны для ознакомления всем заинтересованным лицам на безвозмездной основе. Информационная система интернет-портал «Казахстанское содержание» (далее - портал) ведется на государственном и русском языках.
5. База данных включает:
1) товары, производимые отечественными производителями, работы и услуги, оказываемые отечественными поставщиками;
2) перечень отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ и услуг;
3) товары, на которые выданы сертификаты казахстанского происхождения формы «CT-KZ»;
4) товары, работы и услуги для применения законодательства о государственных закупках в части реализации мер государственной поддержки отдельных категорий отечественных потенциальных поставщиков.
6. База данных формируется на основании сведений, представленных в институт отечественными производителями товаров, работ и услуг.
7. Ведение базы данных включает:
1) внесение сведений о товарах, работах, услугах и их поставщиков в базу данных;
2) актуализацию (обновление) сведений, внесенных в базу данных, в соответствии с данными, представленными отечественными поставщиками, а также исключение товаров, работ, услуг и их поставщиков из базы данных;
3) размещение базы данных на портале.
8. Для внесения в базу данных отечественный поставщик на добровольной основе представляет в институт на государственном и русском языках в электронном виде следующие документы:
1) анкету поставщиков по форме согласно приложениям 1 и 2 к настоящим Правилам;
2) информацию о товарах по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам и/или информацию о работах и/или услугах согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
3) для товаров:
сертификат соответствия - документ, удостоверяющий соответствие продукции требованиям, установленным техническими регламентами, положениями стандартов;
сертификат о происхождении товара формы «CT-KZ», который оформляется, удостоверяется и выдается на товары, произведенные или подвергнутые достаточной переработке в соответствии с Правилами по определению страны происхождения товара, составлению и выдаче акта экспертизы о происхождении товара и оформлению, удостоверению и выдаче сертификата о происхождении товара, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2009 года № 1647;
4) для поставщиков товаров:
документ, удостоверяющий факт регистрации/перерегистрации юридического лица или индивидуального предпринимателя;
свидетельство налогоплательщика (РНН) (до 1 января 2013 года);
лицензию на производство товара, с которым поставщик претендует на внесение в базу данных, при условии, если производство такого/таких товаров является лицензируемым видом деятельности в соответствии с законодательством Республики Казахстан;

4. Дерекқордағы мәліметтер www.ks.gov.kz мекенжайы бойынша Интернет-ресурста орналастырылады және барлық мүдделі тұлғаларға өтеусіз негізде танысу үшін қолжетімді. «Қазақстандық қамту» интернет-порталының (бұдан әрі – портал) ақпараттық жүйесі мемлекеттік және орыс тілдерінде жүргізіледі.
5. Дерекқор мыналарды қамтиды:
1) отандық өндірушілер өндіретін тауарлар, отандық берушілер көрсететін жұмыстар және қызметтер;
2) отандық тауар өндірушілер және жұмыстар мен қызметтерді отандық берушілердің тізбесі;
3) Қазақстанда шығарылған «CT-KZ» нысанындағы сертификаттар берілген тауарлар;
4) отандық әлеуетті өнім берушілердің жекелеген санаттарын мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру бөлігінде мемлекеттік сатып алу туралы заңнаманы қолдануға арналған тауарлар, жұмыстар және көрсетілетін қызметтер.
6. Дерекқор тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді отандық өндірушілердің институтқа ұсынған мәліметтері негізінде қалыптастырылады.
7. Дерекқор жүргізу мыналарды қамтиды:
1) тауарлар, жұмыстар, қызметтер және олардың берушілері туралы мәліметтерді дерекқорға енгізу;
2) отандық берушілер ұсынған деректерге сәйкес дерекқорға енгізілген мәліметтерді өзектілендіру (жаңарту), сондай-ақ, тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді және оларды берушілерді дерекқордан алып тастау;
3) дерекқорды порталға орналастыру.
8. Дерекқорға енгізу үшін отандық беруші институтқа мемлекеттік және орыс тілдерінде электронды нұсқада мынадай құжаттарды ерікті негізде ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша берушілер сауалнамасы;
2) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысанда тауарлар туралы ақпарат және/немесе осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес жұмыстар және/немесе көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат;
3) тауарлар үшін:
сәйкестік сертификаты – өнімнің техникалық регламенттерде, стандарттар ережелерінде белгіленген сәйкестігін куәландыратын құжат;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 қазандағы № 1647 қаулысымен бекітілген Тауар шығарылған елді анықтау, тауардың шығу тегі туралы сараптама актісін жасау және беру әрі тауардың шығу тегі туралы сертификатты ресімдеу, куәландыру және беру жөніндегі ережеге сәйкес өндірілген немесе жеткілікті қайта өңдеуге ұшыраған тауарларға ресімделетін, куәландырылатын және берілетін «CT-KZ» нысанындағы тауардың шығу тегі туралы сертификат;
4) тауарларды берушілер үшін:
заңды тұлғаны немесе дара кәсіпкерді тіркеу/қайта тіркеу фактісін куәландыратын құжат;
салық төлеушінің куәлігі (СТН) (2013 жылдың 1 қаңтарына дейін);
егер осындай тауарлар өндірісі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лицензияланатын қызмет түрі болып табылады деген шартпен, берушінің дерекқорға енгізуге үміттенетін тауар өндірісіне лицензия;

5) для поставщиков работ и услуг:
документ, удостоверяющий факт регистрации/перерегистрации юридического лица или индивидуального предпринимателя;
свидетельство налогоплательщика (РНН) (до 1 января 2013 года);
лицензию на производство работ/оказание услуг, с которыми поставщик претендует на внесение в базу данных, при условии, если производство такого/таких работ или оказание такой/таких услуг является лицензируемым видом деятельности в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
при наличии документ, подтверждающий сертификацию системы менеджмента качества в соответствии с требованиями национальных стандартов;
информацию поставщика работ, услуг, являющегося резидентом Республики Казахстан, об использовании им не менее девяноста пяти процентов местных трудовых ресурсов Республики Казахстан при выполнении работ, оказании услуг согласно приложению 5 к настоящим Правилам.
Электронные копии бумажных документов, указанные в подпунктах 3)-5) настоящего пункта, за исключением документа, предусмотренного абзацем шестым подпункта 5) настоящего пункта.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 735.
9. Институт:
1) в течение десяти рабочих дней с момента получения необходимых документов от поставщика осуществляет их проверку на соответствие требованиям настоящих Правил, в том числе посредством использования иных государственных информационных систем;
2) по результатам проверки в течение двух рабочих дней:
в случае соответствия пакета документов, а также товаров, работ и услуг и их поставщика требованиям, установленным настоящими Правилами, вносит соответствующие сведения в базу данных и направляет на электронный адрес, указанный в анкете поставщика, уведомление о внесении (включении) в базу данных соответствующих сведений с указанием присвоенного номера;
в случае неполного или ненадлежащим образом оформленного пакета документов, либо несоответствия товаров, работ и услуг их поставщика требованиям, установленным настоящими Правилами, направляет на электронный адрес, мотивированный отказ о внесении в базу данных.
10. Актуализация/обновление сведений, внесенных в базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, производится на основании представленных документов поставщика и/или информации, полученной о товарах, работах и услугах и их поставщиках.
11. Не позднее десяти рабочих дней после истечения срока действия документов, явившихся основанием для внесения в базу данных, поставщик направляет в институт актуализированные/обновленные документы, предусматривающие новые сроки их действия.

5) жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің берушілері үшін:
заңды тұлғаны немесе дара кәсіпкерді тіркеу/қайта тіркеу фактісін куәландыратын құжат;
салық төлеушінің куәлігі (СТН) (2013 жылдың 1 қаңтарына дейін);
егер осындай жұмыс өндірісі немесе осындай қызмет/қызметтер көрсету Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лицензияланатын қызмет түрі болып табылады деген шартпен, берушінің дерекқорға енгізуге үміттенетін жұмыстар өндірісіне/қызмет көрсетуге лицензия;
ұлттық стандарттардың талаптарына сәйкес сапа менеджментінің жүйесін сертификаттауды растайтын құжат болған кезде;
осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының резиденті болып табылатын жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді берушінің жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде Қазақстан Республикасының жергілікті еңбек ресурстарының кемінде тоқсан бес пайызын пайдалану туралы ақпараты.
Осы тармақтың 5-тармақшасының алтыншы абзацында көзделген құжаттарды қоспағанда, осы тармақтың 3)-5) тармақшаларында көрсетілген құжаттар қағаздағы құжаттардың электрондық көшірмелерінде ұсынылады.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 735 қаулысымен.
9. Институт:
1) берушіден қажетті құжаттарды алған сәттен бастап он жұмыс күні ішінде олардың осы Қағидалардың талаптарына сәйкестігін тексеруді, оның ішінде өзге мемлекеттік ақпараттық жүйелерді пайдалану арқылы жүзеге асырады;
2) тексеру нәтижелері бойынша екі жұмыс күні ішінде:
құжаттар пакетінің, сондай-ақ тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келген жағдайда, дерекқорға тиісті мәліметтер енгізеді және берушінің сауалнамасында көрсетілген электрондық мекенжайға берілген нөмірді көрсете отырып, дерекқорға тиісті мәліметтердің енгізілгені (қосылғаны) туралы хабарлама жібереді;
құжаттар пакеті толық немесе тиісінше ресімделмеген жағдайда немесе тауарлар, жұмыстар және көрсетілетін қызметтер және олардың берушілер осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, өндірушінің сауалнамасында көрсетілген электрондық мекенжайға дерекқорға енгізу туралы дәлелді бас тарту жібереді.
10. Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорына енгізілген мәліметтерді өзектілендіру/жаңарту берушінің ұсынған құжаттары және/немесе тауарлар, жұмыстар және көрсетілетін қызметтер және олардың берушілері туралы алынған ақпараты негізінде жүргізіледі.
11. Дерекқорға енгізуге негіз болып табылған құжаттардың қолдану мерзімі аяқталған соң он жұмыс күнінен кешіктірмей беруші институтқа олардың қолданылуының жаңа мерзімін көздейтін өзектілендірілген/жаңартылған құжаттарды жібереді.

Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 735.
1.
Код товара по КП ВЭД (на уровне
6 символов)*
2.
Единица измерения в
соответствии с кодом МКЕИ*
3.
Краткая характеристика товара
(типы, размеры, материалы,
цвет, мощность, рабочее
давление, грузоподъемность и
прочее) на государственном
языке*
4.
Краткая характеристика товара
(типы, размеры, материалы,
цвет, мощность, рабочее
давление, грузоподъемность и
прочее) на русском языке*
5.
Цена товара за единицу, тенге
6.
Применяемая технология на
государственном языке
7.
Применяемая технология на
русском языке
8.
Номер и срок действия лицензии
производителя товара
9.
Соответствие товаров
установленным стандартам (ГОСТ;
СТ РК, СТ РК ИСО, API, ASTM) на
государственном языке
10.
Соответствие товаров
установленным стандартам (ГОСТ;
СТ РК, СТ РК ИСО, API, ASTM) на
русском языке
11.
Номер сертификата CT-KZ
11.1
Серия сертификата СТ-KZ
11.2
Код органа выдачи сертификата
СТ-KZ
11.3
Дата выдачи сертификата
11.4
Казахстанское содержание (%) в
товаре, указанное в сертификате
CT-KZ
11.5
Срок действия сертификата
12.
Дополнительная информация о
технических, качественных и
эксплуатационных
характеристиках товара
________________________________ ________________
(Ф.И.О. первого руководителя        (подпись)
или лица, его замещающего)
М.П.
Примечание:
*Поля, обязательные для заполнения.
Расшифровка аббревиатур:
КП ВЭД - классификатор продукции по видам экономической деятельности;
МКЕИ - межгосударственный классификатор единиц измерений и счета;
ГОСТ – международный стандарт;
СТ РК – национальный стандарт Республики Казахстан;
ИСО - Международная организация по стандартизации, ИСО (International Organization for Standardization, ISO);
API - стандарт Американского института нефти (American Petroleum Institute, API);
ASTM - ASTM International (American Society for Testing and Materials) — американская международная добровольная организация, разрабатывающая и издающая стандарты для материалов, продуктов, систем и услуг.
Приложение 4
к Правилам формирования
и ведения базы данных товаров,
работ, услуг и их поставщиков
Перечень работ/услуг
1.
Код выполняемой (оказываемой) работы (услуги) по
КПВЭД*
2.
Краткая характеристика работы (услуги) (типы,
размеры, материалы, цвет, мощность, рабочее давление,
грузоподъемность и прочее) на государственном языке*
3.
Краткая характеристика работы (услуги) (типы,
размеры, материалы, цвет, мощность, рабочее давление,
грузоподъемность и прочее) на русском языке*
4.
Доля местного содержания в выполняемой (оказываемой)
работе (услуге), %*
5.
Цена выполняемой (оказываемой) работы (услуги)
6.
Номер и срок действия лицензии
7.
Гарантийный срок на результаты работ (услуг)
8.
Срок годности результатов работ (услуг)
9.
Дополнительная информация о технических, качественных
и эксплуатационных характеристиках работ/ услуг
_________________________________ ________________
(Ф.И.О. первого руководителя        (подпись)
или лица, его замещающего)
М.П.
Примечание:
*Поля, обязательные для заполнения.
Расшифровка аббревиатуры:
КП ВЭД - классификатор продукции по видам экономической деятельности.
Приложение 5
к Правилам формирования
и ведения базы данных товаров,
работ, услуг и их поставщиков
Информация о поставщиках
работ/услуг
1.
Общая численность работников:*
из них резиденты Республики Казахстан:*
из них нерезиденты Республики Казахстан:*
________________________________ ________________
(Ф.И.О. первого руководителя         (подпись)
или лица, его замещающего)
М.П.
Примечание:
*Поля, обязательные для заполнения.

Ескерту. 3-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 735 қаулысымен.
1
ЭҚТ ӨЖ бойынша тауар коды (6 нышан деңгейінде)*
2
МӨБЖ кодына сәйкес өлшем бірлігі*
3
Тауардың мемлекеттік тілдегі қысқаша сипаттамасы (типтері, өлшемі, материалдары, түсі, қуаты, жұмыс қысымы, жүккөтерімділігі және басқалары)*
4
Тауардың орыс тіліндегі қысқаша сипаттамасы (типтері, өлшемі, материалдары, түсі, қуаты, жұмыс қысымы, жүккөтерімділігі және басқалары)*
5
Тауар бірлігінің бағасы, теңге
6
Қолданылатын технология мемлекеттік тілде
7
Қолданылатын технология орыс тілінде
8
Тауар өндіруші лицензиясының нөмірі және қолданылу мерзімі
9
Тауарлардың белгіленген стандарттарға (МСТ, ҚР СТ, ҚРСТ ИСО, API,ASTM) сәйкестігі мемлекеттік тілде
10
Тауарлардың белгіленген стандарттарға (МСТ, ҚР СТ, ҚРСТ ИСО, API, ASTM) сәйкестігі орыс тілінде
11
CT-KZ сертификатының нөмірі
11.1
CT-KZ сертификатының нөмірі
11.2
CT-KZ сертификатын берген органның коды
11.3
Сертификат берілген күн
11.4
CT-KZ сертификатында көрсетілген тауардағы қазақстандық қамту (%)
11.5
Сертификаттың қолданылу мерзімі
12
Тауардың техникалық, сапалық және пайдалану сипаттамасы туралы қосымша ақпарат
________________________________             ________________
(Бірінші басшының                               (қолы)
немесе оны ауыстыратын адамның Т.А.Ә.)
М.О.
Ескертпе:
* Міндетті түрде толтырылуы тиіс жолдар;
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭҚТ ӨЖ – экономикалық қызмет түрлері бойынша өнімдер жіктеуіші;
МӨБЖ – мемлекетаралық өлшем бірліктері және есепшоттар жіктеуіші;
МЕМСТ - халықаралық стандарт;
ҚР СТ – Қазақстан Республикасының ұлттық стандарты;
ИСО – Стандарттау жөніндегі халықаралық ұйым, ИСО (International Organization for Standardization, ISO):
API – Американдық мұнай институты стандарты (American Petroleum Institute, API)
ASTM – ASTM International (American Society for Testing and Materials) Материалдар, өнімдер, жүйелер және қызметтерге арналған стандарттарды әзірлеуші және шығарушы америкалық халықаралық ерікті ұйым.
Тауарлардың, жұмыстардың,
көрсетілетін қызметтердің және
оларды берушілердің
дерекқорын қалыптастыру
және жүргізу қағидаларына
4-қосымша
Жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің тізбесі
1
ЭҚТ ӨЖ бойынша тауар коды (6 нысан деңгейінде)*
2
Тауардың мемлекеттік тілдегі қысқаша сипаттамасы (типтері, өлшемі, материалдары, түсі, қуаты, жұмыс қысымы, жүккөтерімділігі және басқалары)*
3
Тауардың орыс тіліндегі қысқаша сипаттамасы (типтері, өлшемі, материалдары, түсі, қуаты, жұмыс қысымы, жүккөтерімділігі және басқалары)*
4
Орындалатын (көрсетілетін) жұмыстағы (қызметтегі) жергілікті қамту үлесі, %*
5
Орындалатын (көрсетілетін) жұмыстың (қызметтер) бағасы
6
Лицензияның нөмірі және қолданылу мерзімі
7
Жұмыс (көрсетілетін қызметтер) нәтижелеріне кепілдік мерзімі
8
Жұмыс (көрсетілетін қызметтер) нәтижелерінің жарамдылық мерзімі
9
Жұмыстардың/ көрсетілетін қызметтердің сапалық және пайдалану сипаттамалары туралы қосымша ақпарат
________________________________             ________________
(Бірінші басшының                               (қолы)
немесе оны ауыстыратын адамның Т.А.Ә.)
М.О.
Ескертпе:
* Міндетті түрде толтырылуы тиіс жолдар;
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭҚТ ӨЖ – экономикалық қызмет түрлері бойынша өнімдер жіктеуіші
Тауарлардың, жұмыстардың,
көрсетілетін қызметтердің және
оларды берушілердің
дерекқорын қалыптастыру
және жүргізу қағидаларына
5-қосымша
Жұмыстарды/көрсетілетін қызметтерді беруші туралы ақпарат
1
Жұмыскерлердің жалпы саны:*
2
оның ішінде Қазақстан Республикасының резиденттері:*
3
оның ішінде Қазақстан Республикасының резиденті еместері:*
________________________________             ________________
(Бірінші басшының                               (қолы)
немесе оны ауыстыратын адамның Т.А.Ә.)
М.О.
Ескертпе:
* Міндетті түрде толтырылуы тиіс жолдар