Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1161
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1161 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 4, подпунктом 24-2) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2012 года № 652
Перечень товаров и услуг,
предусмотренных законодательством
Республики Казахстан о выборах
№ п/н
Наименование
Товары, необходимые для организации и деятельности
избирательных комиссий
1.
Государственная символика для размещения на избирательных участках и пунктах
для голосования
2.
Ткани для изготовления кабин для голосования
3.
Кабины для голосования
4.
Бумага для изготовления избирательных бюллетеней для голосования
5.
Нагрудный знак Президента, депутата маслихата и документ к нему
6.
Стационарные и переносные урны для голосования
7.
Комплектующие для урн:
фиксаторы для опечатывания или опломбирования, клеющийся стикер (герб
Республики Казахстан), металлические уголки
8.
Приспособления для опечатывания или опломбирования избирательных урн (пломбы)
9.
Сейф металлический для хранения избирательных документов
10.
Печати и штампы для избирательных комиссий
11.
Канцелярские товары
12.
Полиграфическая и печатная продукция:
информационные плакаты избирательных комиссий, агитационные материалы
кандидатов, информационные плакаты о кандидатах, открепительные удостоверения
на право голосования, бланки подписных листов для сбора подписей избирателей в
поддержку кандидатов в президенты и депутаты, бланки избирательных бюллетеней
для голосования, удостоверения кандидатов в президенты, депутаты Парламента,
маслихатов, международных наблюдателей, доверенных лиц кандидатов в
президенты, депутаты Парламента, маслихатов, политических партий, выдвинувших
партийные списки, брошюры, памятки, книги, календари, ежедневники, планинги,
приглашение на выборы для избирателей, иные избирательные документы
13.
Агитационные видео, аудио ролики, фильмы
14.
Оргтехника для оснащения избирательных участков и пунктов для голосования:
компьютеры, принтеры, ксероксы, факсы, телефонные аппараты, аудио-видео
аппаратура
15.
Расходные материалы для принтера, копировального и факсимильного аппарата
16.
Бумага формата А-4, А-З
17.
Настольные флажки иностранных государств
18.
Секьюрити пакеты
19.
Сувениры
20.
Портфели, папки
21.
Карты-схемы дорог Казахстана для международных наблюдателей
22.
Горюче-смазочные материалы
Услуги, необходимые для организации и деятельности
избирательных комиссий
23.
Услуги аренды помещений (в том числе складских):
для размещения избирательных комиссий, хранение компьютерной техники,
избирательных документов
24.
Автотранспортные услуги
25.
Услуги аренды оборудования для избирательных комиссий
26.
Услуги связи:
интернет, кабельная телевизионная, телефонная, почтовая
27.
Услуги по информационной поддержке через терминалы самообслуживания и платежей
28.
Услуги операторов сотовой связи по отправке информационных смс сообщений
29.
Услуги по профилактическому и сервисному обслуживанию оборудования и
технических систем
30.
Услуги по организации и проведению политических дебатов
31.
Услуги по размещению информационно-агитационных видео, аудио и печатных
материалов в СМИ
32.
Услуги наружной визуальной рекламы:
информационные баннеры, билборды, стенды
33.
Услуги по трансляции информационного видео материала на объектах электронной
визуальной рекламы
34.
Услуги по проведению кофе-брейка

Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1161 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1161 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңы 4-бабының 15) тармақшасына, 13-бабының  24-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 22 мамыр
№ 652 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында
көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесі
Р/с
Атауы
Сайлау комиссияларын ұйымдастыру және олардың қызметі үшін қажетті тауарлар
1.
Сайлау учаскелері мен дауыс беру пункттерінде орналастыруға арналған мемлекеттік рәміздер
2.
Дауыс беруге арналған кабиналарды дайындауға арналған мата
3.
Дауыс беруге арналған кабиналар
4.
Дауыс беруге арналған сайлау бюллетеньдерін дайындауға арналған қағаз
5.
Президенттің, мәслихат депутатының омырау белгісі және оның құжаты
6.
Дауыс беруге арналған тұрақты және тасымалданатын жәшіктер
7.
Жәшіктерге арналған жиынтықтаушылар:
мөрлеуге немесе пломбалауға арналған бекіткіштер, желімделетін стикер (Қазақстан Республикасының елтаңбасы), металл бұрыштар
8.
Сайлау жәшіктерін мөрлеуге немесе пломбалауға арналған құрылғылар (пломбалар)
9.
Сайлау құжаттарын сақтауға арналған металл сейф
10.
Сайлау комиссияларының мөрлері мен мөртабандары
11.
Кеңсе тауарлары
12.
Полиграфиялық және баспа өнімдері:
сайлау комиссияларының ақпараттық плакаттары, кандидаттардың үгіт материалдары, кандидаттар туралы ақпараттық плакаттар, дауыс беру құқығына арналған есептен шығару куәліктері, президенттікке және депутаттыққа кандидаттарды қолдайтын сайлаушылардың қолдарын жинауға арналған қол қою парақтарының бланкілері, дауыс беруге арналған сайлау бюллетеньдерінің бланкілері, президенттікке, Парламент, мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың, халықаралық байқаушылардың, президенттікке, Парламент, мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың, партиялық тізімдерін ұсынған саяси партиялардың сенім білдірілген адамдарының куәліктері, брошюралар, жаднамалар, кітаптар, күнтізбелер, күнделіктер, планингтер, сайлаушыларды сайлауға шақыру қағаздары, өзге де сайлау құжаттары
13.
Үгіттеу бейне, аудиороликтері, фильмдер
14.
Сайлау учаскелері мен дауыс беру пункттерін жарақтандыруға арналған ұйымдастыру техникасы:
компьютерлер, принтерлер, ксерокстер, факстар, телефон аппараттары, аудио және бейнеаппаратура
15.
Принтерге, көшіргіш және факсимиле аппаратына арналған шығыс материалдары
16.
А4, А3 форматты қағаз
17.
Шет мемлекеттердің үстел үстіне қойылатын жалаушалары
18.
Секьюрити пакеттері
19.
Кәдесыйлар
20.
Портфельдер, папкалар
21.
Халықаралық байқаушылар үшін Қазақстан жолдарының карта-схемалары
22.
Жанар-жағармай материалдары
Сайлау комиссияларын ұйымдастыру және олардың қызметі үшін қажетті қызметтер
23.
Үй-жайды (соның ішінде қойманы) жалдау қызметтері:
сайлау комиссияларын орналастыру, компьютерлік техниканы, сайлау құжаттарын сақтау үшін
24.
Автокөлік қызметтері
25.
Сайлау комиссиялары үшін жабдықтарды жалдау қызметтері
26.
Байланыс қызметтері:
интернет, кәбілді телевизия, телефон, пошта
27.
Өзіне-өзі қызмет көрсету және төлемдер терминалдары арқылы ақпараттық қолдау жөніндегі қызметтер
28.
Ұялы байланыс операторларының ақпараттық смс-хабарлар жіберу жөніндегі қызметтері
29.
Жабдықтар мен техникалық жүйелерге профилактикалық және сервистік қызмет көрсету жөніндегі қызметтер
30.
Саяси пікірсайыстар ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметтер
31.
Ақпараттық-үгіттеу бейне, аудио және баспа материалдарын БАҚ-та орналастыру жөніндегі қызметтер
32.
Сыртқы көрнекі жарнама қызметтері:
ақпараттық баннерлер, билбордтар, стенділер
33.
Ақпараттық бейнематериалды электрондық көрнекі жарнама объектілерінде көрсету жөніндегі қызметтер
34.
Кофе-брейк өткізу жөніндегі қызметтер