Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 1266. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 113
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2014 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги «Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства».
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 октября 2012 года № 1266
Стандарт государственной услуги «Выдача пропуска на въезд в
пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства»
Сноска. Заголовок стандарта в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается подразделениями миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – МВД) и управлениями миграционной полиции департаментов внутренних дел городов Астаны, Алматы и областей (далее – УМП ДВД), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).

"Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 1266 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру» мемлекеттiк қызмет стандарты бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 8 қазандағы
№ 1266 қаулысымен
бекітілген
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық
аймаққа кіруіне рұқсаттама беру» мемлекеттiк қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің (бұдан әрі – ІІМ) көші-қон полициясының бөлімшелері және мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Астана, Алматы қалаларының және облыстардың ішкі істер департаменттерінің көші-қон полициясы басқармалары (бұдан әрі – ІІД КҚПБ) көрсетеді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 40 Закона Республики Казахстан от 15 января 2013 года «О Государственной границе Республики Казахстан»;
2) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года «О миграции населения»;
3) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 19 июня 1995 года «О правовом положении иностранцев».
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
4. Полная информация о государственной услуге и необходимых документах, а также образцы бланков их заполнения располагаются на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан (www.mvd.kz в разделах «О деятельности органов внутренних дел») и департаментов внутренних дел областей и городов Астаны, Алматы (далее – ДВД), согласно приложению 1 к настоящему стандарту, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях миграционной полиции.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача пропуска на въезд в пограничную зону согласно приложению 2 к настоящему стандарту. Пропуск скрепляется печатью и подписью начальника подразделения миграционной полиции МВД или УМП ДВД соответственно.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, в течение 7 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя в день обращения не более 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни шесть дней в неделю (понедельник пятница с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30, в субботу с 9-00 до 13-00 часов). Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Помещения подразделений миграционной полиции, в которых оказывается данная государственная услуга, располагаются на первом этаже здания, имеют отдельный от других подразделений органов внутренних дел вход с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями, зал ожидания, места для заполнения документов, оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы» 2013 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 40-бабының;
2) «Халықтың көші-қоны туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 9-бабының;
3) «Шетелдіктердің құқықтық жағдайы туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы Заңының 24-бабының негізінде көрсетіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Мемлекеттік қызмет және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат, сондай-ақ оларды толтыру бланкілерінің үлгілері Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің (www.mvd.kz «Ішкі істер органдарының қызметі туралы» бөлімінде) және осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес облыстардың, Астана, Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің (бұдан әрі – ІІД) интернет-ресурсында, сондай-ақ көші-қон полициясы бөлімшелерінде орналасқан ресми ақпарат көздері мен стенділерде орналастырылады.
5. Осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттама беру көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады. Рұқсаттама тиісінше ІІМ көші-қон полициясы бөлімшелерінің немесе ІІД КҚПБ бастығының мөрімен және қолымен бекітіледі.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 7 жұмыс күні ішінде;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 15 минуттан аспайды;
3) өтініш берген күні тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері аптасына алты күн (дүйсенбі - жұма сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліс, сенбіде сағат 9-00-ден 13-00-ге дейін) ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Осы мемлекеттік қызмет көрсетілетін көші-қон полициясы бөлімшелерінің үй-жайлары ғимараттың бірінші қабатында орналасады, ішкі істер органдарының басқа бөлімшелерінен бөлек, физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандустары бар кіретін есігі, күту залы, құжаттарды толтыруға арналған орындары болады, қажетті құжаттардың тізбесі мен оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады.

2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения пропусков на въезд в пограничную зону и пребывание в ней физические и юридические лица представляют в органы внутренних дел по месту жительства следующие документы:
1) физические лица – письменные заявления, согласно приложению 3 к настоящему стандарту, и документы, подтверждающие цель въезда (справка местного исполнительного органа о проживании родственников, вызов на учебу);
2) юридические лица – ходатайство от имени администрации предприятия или организации согласно приложению 4 к настоящему стандарту.
Если группы граждан направляются для проведения работ в пограничной зоне, списки представляются в трех экземплярах. Первый экземпляр списка заверяется подписью начальника Управления (отдела) миграционной полиции или его заместителя, скрепляется визовой печатью, вручается руководителю группы; второй экземпляр остается в органе внутренних дел, третий экземпляр направляется для проверки лиц и остается в территориальных подразделениях органов национальной безопасности.
12. Бланки выдаются сотрудниками подразделений миграционной полиции, а также размещаются на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел: www.mvd.kz в разделе «О деятельности органов внутренних дел», ДВД, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему стандарту.
13. Документы, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, сдаются в подразделения миграционной полиции по месту пребывания потребителя согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
Сноска. Пункт 13 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
14. После приема документов сотрудником подразделения миграционной полиции потребителю выдается талон о принятии документов по форме, согласно приложению 5 к настоящему стандарту, с указанием даты выдачи.
15. При положительном рассмотрении заявлений или ходатайств физическому лицу или представителю юридического лица выдается пропуск на въезд в пограничную зону согласно приложению 2 к настоящему стандарту. Пропуски им выдаются после проверки документов, удостоверяющих личность физического лица или подтверждающих полномочия представителя юридического лица, под расписку в книге учета выданных пропусков на въезд в пограничную зону согласно приложению 6 к настоящему стандарту. Пропуск на въезд в пограничную зону выдается в один определенный населенный пункт.
Сноска. Пункт 15 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Шекаралық аймаққа келуге және онда болуға рұқсаттамалар алу үшін жеке адамдар және заңды тұлғалар тұрғылықты жері бойынша ішкі істер органдарына мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке тұлғалар – осы стандартқа 3-қосымшада көрсетілген жазбаша өтініштер және кіру мақсатын растайтын құжаттар (туыстарының тұратыны туралы жергілікті атқарушы органның анықтамасы, оқуға шақыру);
2) заңды тұлғалар – осы стандартқа 4-қосымшада көрсетілген кәсіпорын немесе ұйым әкімшілігінің атынан жолданған жұмысқа шақыру.
Егер азаматтар тобы шекаралық аймақта жұмыстар жүргізуге жіберілсе, тізімдер үш данада ұсынылады. Тізімнің бірінші данасы Көші-қон полициясы басқармасы (бөлімі) бастығының немесе оның орынбасарының қолымен расталады, визалық мөрмен бекітіледі, топтардың жетекшілеріне беріледі; екінші данасы ішкі істер органында қалады; үшінші данасы адамдарды тексеру үшін жолданады және ұлттық қауіпсіздік органдарының аумақтық бөлімшелерінде қалады.
12. Бланкілерді көші-қон полициясы бөлімшелерінің қызметкерлері береді, сондай-ақ Ішкі істер министрлігінің www.mvd.kz интернет-ресурсында «Ішкі істер органдарының қызметі туралы» бөлімде, тізбесі осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген ІІД-нің интернет-ресурстарында орналастырылады.
13. Осы стандарттың 11-тармағында көрсетiлген құжаттар тұтынушының болатын жерi бойынша осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес көшi-қон полициясының бөлімшелеріне өткiзiледi.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
14. Құжаттарды қабылдағаннан кейін көші-қон полициясы бөлімшесінің қызметкері тұтынушыға осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша берілетін күнін көрсете отырып, құжаттарды қабылдағаны туралы талон береді.
15. Өтініштер немесе қолдаухаттар оң қаралған кезде жеке тұлғаға немесе заңды тұлғаның өкіліне осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беріледі. Оларға рұқсаттамалар жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын немесе заңды тұлға өкілінің өкілеттігін растайтын құжаттарды тексергеннен кейін осы стандартқа 6-қосымшаға сәйкес шекаралық аймаққа кіруге берілген рұқсаттамаларды есепке алу кітабында қол қойғыза отырып беріледі. Шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттама белгілі бір елді мекенге беріледі.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

16. Основанием для отказа в выдаче пропуска на въезд в пограничную зону является представление неполного перечня документов, необходимых для въезда в пограничную зону.
Сноска. Пункт 16 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
3. Принципы работы
17. Деятельность подразделений миграционной полиции осуществляется на принципах вежливости, представления исчерпывающей информации, обеспечения сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
18. Результаты работы подразделений миграционной полиции измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 7 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа подразделений миграционной полиции, утверждаются приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Информацию о порядке обжалования результатов государственной услуги можно получить в секретариате ДВД по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, МВД.
Сноска. Пункт 20 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
21. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, потребитель подает жалобу в МВД по адресу: город Астана, улица Тәуелсіздік, 1/1, телефон 71-51-31.
Сноска. Пункт 21 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
22. В случаях некорректного обслуживания, жалоба подается на имя Министра внутренних дел Республики Казахстан по адресу: г. Астана, ул. Тәуелсіздік, 1, телефон 8(7172) 71-40-10, факс 8(7172) 37-06-01, в рабочие дни с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, потребитель может обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба принимается в письменном виде в произвольной форме по почте, электронной почте либо нарочно через канцелярии ДВД, МВД.
В жалобе физического лица указываются его фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, юридического лица - его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба подписывается потребителем.

16. Шекаралық аймаққа кіру үшін қажетті құжаттардың тізбесін толық ұсынбау шекаралыққа аймаққа кіруге рұқсаттама беруден бас тарту үшін негіз болып табылады.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Жұмыс қағидаттары
17. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің қызметі сыпайылық, толық ақпарат ұсыну, құжаттардың сақталуын, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғауды және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің жұмыс нәтижелері осы стандартқа 7-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділігі көрсеткіштерінің нысаналы мәндері Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелеріне шағымдану тәртібі туралы ақпаратты осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша ІІД-нің хатшылығында, ІІМ-де алуға болады.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
21. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы Астана қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 1/1 мекенжайы, 71-51-31 телефон бойынша ІІМ-ге шағым береді.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жұмыс кестесі: сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліспен жұмыс күндері сағат 9-00-ден бастап 18-30-ға дейін.
22. Дөрекі қызмет көрсетілген жағдайларда шағым Астана қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 1, телефон 8(7172) 71-40-10, факс (7172) 37-06-01 мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің атына сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліспен жұмыс күндері сағат 9-00-ден бастап 18-30-ға дейін беріледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Шағым еркін нысанда жазбаша түрде пошта, электрондық пошта бойынша не ІІД-нің, ІІМ-нің кеңсесі арқылы қолма-қол қабылданады.
Жеке адамның шағымында оның тегі, аты, әкесінің аты, пошталық мекенжайы, заңды тұлғаның шағымында – оның атауы, пошталық мекенжайы, шығыс нөмірі және күні көрсетіледі. Шағымға тұтынушы қол қояды.

Сноска. Пункт 24 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета информации органа внутренних дел. Документом, подтверждающим принятие жалобы, являются талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение/жалобу, а также срок и место получения ответа на поданную жалобу и контактные данные должностных лиц, у которых получают информацию о ходе рассмотрения жалобы, по форме согласно приложению 8 к настоящему стандарту.
Жалоба рассматривается в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращения физических и юридических лиц».
26. Дополнительная информация о государственной услуге находится по адресу: 010000, город Астана, улица Тәуелсіздк, 1/1, МВД, на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел: www.mvd.kz в разделе «О деятельности органов внутренних дел», телефон приемной: 8(7172) 71-51-31, департаментов внутренних дел согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
Сноска. Пункт 26 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Приложение 1
к стандарту государственной услуги,
«Выдача пропуска на въезд в
пограничную зону и пребывание в ней»
п/п
Департаменты
внутренних дел
Юридический адрес
Интернет-ресурс
Телефоны
секретариата
департаментов
внутренних
дел
Телефоны
подразделений
миграционной
полиции
1
2
3
4
5
6
1.
Департамент
внутренних дел
города Астаны
г. Астана,
ул.Сейфуллина, 29
www.ast.dvd.mvd.kz

Ескерту. 24-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
25. Қабылданған шағым ішкі істер органдарының ақпаратты есепке алу журналында тіркеледі. Шағымның қабылданған күні мен уақыты, шағымды/арызды қабылдаған адамның тегі және аты-жөні, сондай-ақ берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны және осы стандартқа 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шағымды қарау барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайтын құжат болып табылады.
Шағым «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңында белгіленген тәртіппен қаралады.
26. Мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты 010000, Астана қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 1/1, ІІМ мекенжайы бойынша, ІІМ-нің www.mvd.kz интернет-ресурсында «Ішкі істер органдарының қызметі туралы» бөлімінде, қабылдау бөлмесінің телефоны 8 (7172) 71-51-31, осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес ІІД-лерде алуға болады.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Шекаралық аймаққа келуге және
онда болуға рұқсаттаманы беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Р/с №
Ішкі істер департаменттері
Заңды мекенжайы
Интернет-ресурс
Ішкі істер департаметтері хатшылығының телефондары
Көші-қон полициясы бөлімшелерінің телефондары
1
2
3
4
5
6
1.
Астана қаласының Ішкі істер департаменті
Астана қаласы, Сейфуллин көшесі, 29
www.ast.dvd.mvd.kz

1)
Управление
внутренних дел
города Аркалыка
г. Аркалык,
ул. Байтурсынова, 16
7-10-17
7-27-45
2)
Отдел внутренних
дел города Житикара
и Житикаринского
района
г. Житикара,
мк-н 5в, 18
2-09-09
2-09-22
3)
Управление
внутренних дел
города Костаная
г. Костанай,
ул. Тарана, 36
52-68-00
52-68-37
4)
Отдел внутренних
дел города
Лисаковска
г. Лисаковск, мк-н
3-38-51
3-48-07
5)
Отдел внутренних
дел города Рудного
г. Рудный,
ул. Горняков, 7
4-55-10
2-84-39
6)
Отдел внутренних
дел Алтынсаринского
района
п. Силантьевка,
ул. Ленина, 51
2-12-55
2-15-13
7)
Отдел внутренних
дел
Амангельдинского
района
п. Амангельды,
ул. Дюсенбина, 16
2-11-33
2-11-33
8)
Отдел внутренних
дел Аулиекольского
района
с. Аулиеколь,
ул. Ленина, 34
2-10-35
2-10-38
9)
Отдел внутренних
дел Денисовского
района
п. Денисовка,
ул. Ленина, 16
9-11-72
9-17-51
10)
Отдел внутренних
дел Жангильдинского
района
п. Торгай,
ул. Алтынсарина, 7
2-14-00
2-14-00
11)
Отдел внутренних
дел Камыстинского
района
п. Камысты,
ул. Ержанова, 87
2-14-01
2-20-55
12)
Отдел внутренних
дел Карабалыкского
района
п. Карабалык,
ул. Нечепуренко, 3
3-30-33
3-38-53
13)
Отдел внутренних
дел Карасуского
района
с. Карасу,
ул. Исакова, 80
2-12-68
2-18-42
14)
Отдел внутренних
дел Костанайского
района
п. Затобольск,
ул. Калинина, 78
2-31-61
2-31-62
15)
Отдел внутренних
дел Мендыкаринского
района
п. Боровской,
ул. Ленина, 7
2-13-97
2-15-39
16)
Отдел внутренних
дел Наурзумского
района
п. Караменды,
ул. Аблайхана, 24
2-14-45
2-14-45
17)
Отдел внутренних
дел Сарыкольского
района
п. Сарыколь,
ул. Пушкина, 102

1)
Арқалық қаласының Iшкi iстер басқармасы
Арқалық қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16
7-10-17
7-27-45
2)
Жiтіқара қаласының және Жітiқара ауданының iшкi iстер бөлiмi
Жітіқара қаласы, 5 в-шағын ауданы, 18
2-09-09
2-09-22
3)
Қостанай қаласының ішкі істер басқармасы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 36
52-68-00
52-68-37
4)
Лисаковск қаласының iшкi iстер бөлiмi
Лисаковск қаласы, 1 а-шағын ауданы
3-38-51
3-48-07
5)
Рудный қаласының ішкі істер бөлімі
Рудный қаласы, Горняк көшесі, 7
4-55-10
2-84-39
6)
Алтынсарин ауданының iшкi iстер бөлiмi
Силантьевка кенті, Ленин көшесі, 51
2-12-55
2-15-13
7)
Амангелдi ауданының iшкi iстер бөлiмi
Амангелді кенті, Дүйсенбин көшесі, 16
2-11-33
2-11-33
8)
Әулиекөл ауданының iшкi iстер бөлiмi
Әуликөл ауылы, Ленин көшесі, 34
2-10-35
2-10-38
9)
Денисов ауданының iшкi iстер бөлiмi
Денисовка кенті, Ленин көшесі, 16
9-11-72
9-17-51
10)
Жангелдин ауданының iшкi iстер бөлiмi
Торғай кенті, Алтынскарин көшесі, 7
2-14-00
2-14-00
11)
Қамысты ауданының iшкi iстер бөлiмi
Қамысты кенті, Ержанов көшесі, 87
2-14-01
2-20-55
12)
Қарабалық ауданының iшкi iстер бөлiмi
Қарабалық кенті, Нечепуренко көшесі, 2
3-30-33
3-38-53
13)
Қарасу ауданының iшкi iстер бөлiмi
Қарасу ауылы, Исаков көшесі, 80
2-12-68
2-18-42
14)
Қостанай ауданының iшкi iстер бөлiмi
Затабол кенті, Калинин көшесі, 78
2-31-61
2-31-62
15)
Меңдiқара ауданының iшкi iстер бөлiмi
Боровское кенті, Ленин көшесі, 7
2-13-97
2-15-39
16)
Haуpызым ауданының iшкi iстер бөлiмi
Қарамеңді кенті, Абылай хан көшесі, 24
2-14-45
2-14-45
17)
Сарыкөл ауданының iшкi iстер бөлiмi
Сарыкөл кенті, Пушкин көшесі, 102

7)
Отдел внутренних
дел Арысского
района
г. Арысь,
ул. Аймаутова, 35
2-14-02
2-14-02
8)
Отдел внутренних
дел Байдибекского
района
с. Шаян,
ул. Байдибек, б/н
2-10-76
2-10-76
9)
Отдел внутренних
дел Казыгуртского
района
с. Казыгурт,
ул. Кунаева, б/н
2-12-46
2-12-46
10)
Отдел внутренних
дел Ордабасынского
района
с. Темирлан,
ул. Рыскулова, 3
2-14-13
2-14-13
11)
Отдел внутренних
дел Отрарского
района
с. Шаульдеру
ул. Сарсенбаева, 5
2-12-59
2-12-59
12)
Отдел внутренних
дел Сузакского
района
с. Шолаккорган,
ул. Жибек жолы, 75
4-14-02
4-14-02
13)
Отдел внутренних
дел Толебийского
района
г. Ленгер,
ул. Жамбыла, б/н
6-16-02
6-16-02
14)
Отдел внутренних
дел Тюлькубасского
района
с. Т. Рыскулова
ул. Рыскулова, 198
5-18-14
5-18-14
15)
Отдел внутренних
дел Шардаринского
района
г. Шардара,
ул.Б. Момышулы,16
2-23-82
2-23-82
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропусков на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства»
ФОРМА
ПРОПУСК
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
МИНИСТЕРСТВО
ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
_______________
(область)
_______________
(наименование
органа
внутренних
дел)
"__"_______ 20 г.
М.П.
Разрешается гр-ну (ке) _________________________
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и дата рождения)
въезд __________________________________________
________________________________________________
(указываются точное название города, селения и
состав)
________________________________________________
в какую область этот пункт входит)
Цель поездки ___________________________________
Вместе следуют дети, не достигшие 16 лет _______
________________________________________________
(указываются имя, возраст каждого ребенка)
Действителен при предъявлении документа ________
________________________________________________
________________________________________________
(серия, номер документа, кем, когда выдан)
Срок действия
пропуска _______________________________
Начальник _____________
(оборотная сторона)
ПРАВИЛА
1. Пропуск дает право на въезд в тот населенный пункт, который в
нем указан.
2. Лицо, прибывшее к месту, указанному в пропуске, обязано в трехдневный срок с момента прибытия сдать свой пропуск и паспорт ответственному за прописку (регистрацию (лицу) управляющему домом, коменданту общежития, администрации гостиницы, санатория, дома отдыха или специально на то уполномоченному для представления в орган внутренних дел на прописку.

7)
Арыс ауданының iшкi iстер бөлiмi
Арыс қаласы, Аймауытов көшесі, 35
2-14-02
2-14-02
8)
Бәйдiбек ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шаян ауылы, Бәйдібек көшесі, н/ж
2-10-76
2-10-76
9)
Қазығұрт ауданының iшкi iстер бөлiмi
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ж
2-12-46
2-12-46
10)
Ордабасы ауданының iшкi iстер бөлiмi
Темірлан ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 3
2-14-13
2-14-13
11)
Отырар ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шәуілдір ауылы, Сәрсенбаев көшесі, 5
2-12-59
2-12-59
12)
Созақ ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шолақ Қорған ауылы, Жібек жолы көшесі, 75
4-14-02
4-14-02
13)
Төле би ауданының iшкi iстер бөлiмi
Леңгір қаласы, Жамбыл көшесі, н/ж
6-16-02
6-16-02
14)
Түлкiбас ауданының iшкi iстер бөлiмi
Т. Рысқұлов ауылы, Рысқұлов көшесі, 198
5-18-14
5-18-14
15)
Шардара ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шардара қаласы, Б. Момышұлы көшесі,16
2-23-82
2-23-82
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
НЫСАН
РҰҚСАТТАМА
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРЛІГІ
____________________
(облыс)
____________________
(ішкі істер органының атауы)
20  ж «___» _______.
М.О.
Азамат (ша) ____________________________________________________
________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты және туған күні)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(қаланың, қоныстың нақты атауы және құрамы көрсетіледі)
________________________________________________________________
осы пункт қай облысқа кіреді)
кіруге рұқсат етіледі.
Жол жүру мақсаты _______________________________________________
Өзімен бірге 16 жасқа толмаған балалары бар ____________________
________________________________________________________________
(әрбір баланың аты, жасы көрсетіледі)
Мынадай құжатты ұсынғанда жарамды ______________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(құжаттың сериясы, нөмірі, кім және қашан берді)
Рұқсаттаманың жарамдылық мерзімі _______________________________
Бастық _________________________________________________________
(сыртқы жағы)
ҚАҒИДАЛАР
1. Рұқсаттама онда көрсетілген елді мекенге кіру құқығын береді.
2. Рұқсаттамада көрсетілген жерге келген адам келгеннен кейін өзінің рұқсаттамасы мен паспортын ішкі істер органдарында тіркеуге беру үшін тіркеуге жауапты үй басқарушысына, жатақхана комендантына, қонақ үй, санаторий, демалыс үйі әкімшілігіне немесе осыған арнайы уәкілетті адамға тапсырады.

3. В случае утраты пропуска, об этом должно быть немедленно заявлено в ближайший орган внутренних дел по месту пребывания.
4. Лицо, получившее пропуск, но по каким-либо причинам не выехавшее в указанный в нем населенный пункт, обязано сдать его в орган внутренних дел.
С правилами ознакомлен (а)____________
(подпись)
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропусков на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства»
ФОРМА
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать пропуск на въезд ______________________________________
____________________________________________________________________
(населенный пункт, район, область)
куда я выезжаю _____________________________________________________
(цель поездки)
сроком на __________________________________________________________
О себе сообщаю следующие сведения:
Фамилия __________________________________
Имя ______________________________________
Отчество _________________________________
год и место рождения _____________________
__________________________________________
Место работы ______________________________________________________
(наименование организации и должность)
Местожительство ___________________________________________________
Со мной следуют дети:______________________________________________
(имя и возраст)
Паспорт серия ____ № ________________ "_____"________ 20 _____г.
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(дата и наименование органа, выдавшего паспорт)
Подпись начальника _____________________
_____________________
(дата, месяц и год)
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропусков на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства»
ФОРМА
Сноска. Приложение 4 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
ХОДАТАЙСТВО
Прошу выдать пропуск на въезд в _____________________________________
(населенный пункт, район, область)
Цель поездки ____________________ сроком на _________________________
Следующим лицам:
1. Фамилия ______________________ Имя _______________________________
Отчество _______________________, Дата и место рождения _____________
_____________________________________________________________________
Место работы ________________________________________________________
(где и в качестве кого)
Местожительство __________________________________________________
Паспорт серии _______ № _________________ "_____"___ 20 ________ г.
__________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего паспорт)

3. Рұқсаттама жоғалған жағдайда, бұл туралы болатын жері бойынша жақын жердегі ішкі істер органына дереу хабарлануы тиіс.
4. Рұқсаттама алған, бірақ қандай да бір себептермен онда көрсетілген елді мекенге шықпаған адам оны ішкі істер органдарына тапсыруға міндетті.
Қағидалармен таныстым ________________________________________________________________
(қолы)
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
НЫСАН
ӨТІНІШ
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс)
кіруге рұқсаттама беруіңізді сұраймын.
Онда ________________________________________________________________
(жол жүру мақсаты)
___________________________________________________ мерзімге шығамын.
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын:
Тегі ________________________________________________________________
Аты _________________________________________________________________
Әкесінің аты ________________________________________________________
Туған жылы мен жері _________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Өзіммен бірге балаларым бар: ________________________________________
(аты және жасы)
Паспорт сериясы ____ № ______________________ «___» _________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(күні және паспортты берген органның атауы)
Бастықтың қолы _________________________
_________________________
(күні, айы және жылы)
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
НЫСАН
ҚОЛДАУХАТ
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
__________________________________ кіруге рұқсат беруіңізді сұраймын.
(елді мекен, аудан, облыс)
Жол жүру мақсаты _______________ мерзімі ____________________________
Мынадай адамдарға:
1. Тегі ______________________ Аты __________________________________
Әкесінің аты _______________________, Туған күні мен жері ___________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(қайда және кім ретінде)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Паспорт сериясы _______ № _______________ «___» _____________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы)

2. Фамилия ______________________ Имя ____________________________
Отчество _______________________, Дата и место рождения __________
__________________________________________________________________
Место работы _____________________________________________________
(наименование организации и должность)
Местожительство ___________________________________________________
Паспорт серии _____ № _________________________ "___"______ 20 ___г.
___________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего паспорт)
___________________________________________________________________
М.П.
Подпись начальника ___________________
___________________
(дата, месяц и год)
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропуска на въезд в
пограничную зону и пребывание в ней»
ТАЛОН № __
о принятии документов на оказание государственной услуги
____________________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя или наименование юридического лица)
Перечень принятых документов:
1. ____________________________________________________________
2. ____________________________________________________________
3. ____________________________________________________________
4. ____________________________________________________________
5. ____________________________________________________________
6. ____________________________________________________________
7. ____________________________________________________________
9. ____________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Принял:
________________________________ / _____________ /______________
(Должность сотрудника УМП ДВД)      (подпись)        (Ф.И.О.)
"___" ________ ____ г.
Время и дата выдачи: ____ час __ мин "__" ____________ ____ г.
Приложение 6
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропусков на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства»
ФОРМА
КНИГА
учета выданных пропусков на въезд в пограничную
зону иностранцам и лицам без гражданства
Сноска. Приложение 6 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
п/п
Пропуск
Дата
выдачи
пропуска
Срок
действия
пропуска
Ф.И.О.
Когда и кем
выдано
командировочное
удостоверение,
Куда
выдан
пропуск
Расписка в
получении
серия
номер
Приложение 7
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропуска на въезд в
пограничную зону и пребывание в ней»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

2. Тегі ______________________ Аты __________________________________
Әкесінің аты _______________________, Туған күні мен жері ___________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Паспорттың сериясы _____ № ____________________ «___» _______ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы)
_____________________________________________________________________
М.О.
Бастықтың қолы ________________________
________________________
(күні, айы және жылы)
«Шекаралық аймаққа келуге және
онда болуға рұқсаттаманы беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге
_____________________________________________________________
(тұтынушының Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
құжаттар қабылдау туралы
№ __ТАЛОН
Қабылданған құжаттардың тізбесі:
1. ________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________
4. ________________________________________________________________
5. ________________________________________________________________
6. ________________________________________________________________
7. ________________________________________________________________
8. ________________________________________________________________
9. ________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қабылдаған:
_____________________________ / _____________ / ___________________
(ІІД КҚПБ қызметкерінің лауазымы)   (қолы)            (Т.А.Ә.)
_______ ж. «_____» _____________
Берілген күні және уақыты: ____ ж. «__»_________ ____ сағат __ минут
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
6-қосымша
НЫСАН
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне берілген рұқсаттамаларды есепке алу
КІТАБЫ
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Р/с
Рұқсаттама
Рұқсаттаманың берілген күні
Рұқсаттаманың әрекет мерзімі
Т.А.Ә.
Іссапар куәлігін қашан және кім берді
Рұқсаттама қайда берілді
Алғаны туралы қолхат
сериясы
нөмірі
«Шекаралық аймаққа келуге және
онда болуға рұқсаттаманы беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
7-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткiштерiнiң мәнi
Сапа мен қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің нысаналы келесі жылдағы мәні
Есепті жылдағы көрсеткіштің ағымдағы мәні
1
2
3
4

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления
услуги в установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством процесса
предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и информацией
о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о
которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных жалоб к
общему количеству обслуженных
потребителей по данному виду услуг
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью персонала
Приложение 8
к стандарту государственной услуги
«Выдача пропуска на въезд в
пограничную зону и пребывание в ней»
Талон,
подтверждающий принятие жалобы
_________________________
(наименование субъекта) Обращение принял (а) ___________________________
(Ф.И.О. специалиста) «____»__________20___г.   час. ___ мин.____
(размер 75 мм х 55 мм)

1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап қызметті белгіленген мерзімде ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қол жетімділігі
3.1. Қызмет көрсету сапасы мен оны көрсету туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізді шағымдардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанатын тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Шекаралық аймаққа келуге және
онда болуға рұқсаттаманы беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
8-қосымша
Шағымның қабылданғанын растайтын
талон
_____________________________________________________
(субъектінің атауы)
Өтінішті қабылдаған ______________________________________
(маманның Т.А.Ә.)
20___жылғы «____»__________________ сағ.___мин.____
(өлшемі 75мм х 55мм)