О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 1468
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I. «Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
по администратору 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
в программе 016 «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения»:
в графе «2012 год»:
в строке «Павлодарский региональный кардиохирургический центр» цифры «968 354» заменить цифрами «954 576»;
после строки:
«
Павлодарский региональный
кардиохирургический центр
968 354
»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Строительство регионального
кардиохирургического центра на 50 коек
в г.Павлодар. Корректировка. Сети
электроснабжения 10 кВ
13 778
»;
в разделе III. «Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
по администратору 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
в программе 005 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения»:
в строке «Акмолинская область» цифры «400 000» заменить цифрами «392 400»;
в строке «Актюбинская область» цифры «2 814 981» заменить цифрами «4 134 126»;
в строке «Атырауская область» цифры «798 950» заменить цифрами «719 055»;
в строке «Жамбылская область» цифры «6 128 523» заменить цифрами «6 428 523»;
в строке «Западно-Казахстанская область» цифры «1 400 000» заменить цифрами «1 450 000»;
в строке «Мангистауская область» цифры «5 585 171» заменить цифрами «5 207 757»;
в строке «Северо-Казахстанская область» цифры «1 986 773» заменить цифрами «1 586 773»;
в строке «Южно-Казахстанская область» цифры «3 152 363» заменить цифрами «2 352 363»;

"2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 1468 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген І бөлімде:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша:
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Павлодар өңірлік кардиохирургия орталығы» деген жолдағы «968 354» деген сандар «954 576» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Павлодар өңірлік кардиохирургия орталығы
968 354
»;
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырсын:
«
Павлодар қаласында 50 төсектік өңірлік кардиохирургиялық орталық салу. Түзету. 10 кВ электрмен жабдықтау желілері
13 778
»;
«Нысаналы даму трансферттері» деген ІІІ бөлімде:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша:
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi» деген бағдарламада:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «400 000» деген сандар «392 400» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысы» деген жолдағы «2 814 981» деген сандар «4 134 126» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау облысы» деген жолдағы «798 950» деген сандар «719 055» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысы» деген жолдағы «6 128 523» деген сандар «6 428 523» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «1 400 000» деген сандар «1 450 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы» деген жолдағы «5 585 171» деген сандар «5 207 757» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «1 986 773» деген сандар «1 586 773» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «3 152 363» деген сандар «2 352 363» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «город Алматы» цифры «2 478 313» заменить цифрами «2 474 077»;
приложение 27 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 ноября 2012 года № 1468
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Распределение сумм
целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и
расширение гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи
тыс. тенге
№ п/п
Наименование областей и
городов
Сумма
расходов
в том числе:
на обеспечение и
расширение
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи, финансируемых за
счет местного бюджета
на закуплекарственныхсредств, вакцин идругихиммунобиологических
препаратов
Всего

«Алматы қаласы» деген жолдағы «2 478 313» деген сандар «2 474 077» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 27-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 21 қарашадағы
№ 1468 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
27-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
мың теңге
р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
соның ішінде:
жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
Барлығы: