Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2012 года и использовании (доиспользовании) в 2013 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 189
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьями 104111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2012 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2013-2015 годы, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5 331 510 413 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 736 035 959 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 58 833 042 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 450 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 517 191 412 тысяч тенге;
2) затраты – 6 034 808 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 322 863 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 116 487 080 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 89 164 217 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 615 194 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 80 052 694 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 14 437 500 тысяч тенге;
5) дефицит – -796 236 557 тысяч тенге или 2,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 796 236 557 тысяч тенге.»;
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе «2013 год»:
в строке «Всего:» цифры «1 112 384 714» заменить цифрами «1 122 037 126»;
в строке «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты» цифры «571 733 050» заменить цифрами «581 385 462»;
в графе «2013 год»:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» цифры «15 128 100» заменить цифрами «15 204 101»;

2012 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2012 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2013 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 189 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 44-бабы 5-тармағына104111-баптарына және «Бюджеттiң атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2012 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебiнен тиiстi бюджеттiк бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2013 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет мынадай көлемде атқаруға қабылдансын, оның ішінде 2013 жылға:
1) кiрiстер – 5 331 510 413 мың теңге, оның iшiнде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер – 3 736 035 959 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 833 042 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 19 450 000 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 1 517 191 412 мың теңге;
2) шығындар – 6 034 808 913 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 27 322 863 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 116 487 080 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 89 164 217 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 65 615 194 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 80 052 694 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 14 437 500 мың теңге;
5) тапшылық – -796 236 557 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнiң 2,2 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 796 236 557 мың теңге.»;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Барлығы:» деген жолда «1 112 384 714» деген сандар «1 122 037 126» деген сандармен ауыстырылсын;
«І. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген жолда «571 733 050» деген сандар «581 385 462» деген сандармен ауыстырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» деген функционалдық топта «15 128 100» деген сандар «15 204 101» деген сандармен ауыстырылсын;

по администратору 204 «Министерство иностранных дел Республики Казахстан» цифры «4 159 950» заменить цифрами «4 235 951»;
в программе 009 «Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан» цифры «4 159 950» заменить цифрами «4 235 951»;
в подразделе «Прочие» цифры «4 159 950» заменить цифрами «4 235 951»;
после строки «Приобретение здания с земельным участком для размещения резиденции Посла РК в США 719 970» дополнить строками следующего содержания:
«
Строительство комплекса зданий Посольства РК в Узбекистане
76 001
»;
в графе «2013 год»:
в функциональной группе 02 «Оборона» цифры «29 904 744» заменить цифрами «34 133 999»;
по администратору 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» цифры «7 269 873» заменить цифрами «11 499 128»;
в программе 003 «Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций» цифры «4 934 215» заменить цифрами «9 163 470»;
в подразделе «Акмолинская область» цифры «2 296 455» заменить цифрами «6 525 710»;
в строке «Для служебного пользования» цифры «2 000 000» заменить цифрами «6 229 255»;
в графе «2013 год»:
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» цифры «28 674 971» заменить цифрами «29 311 570»;
по администратору 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан» цифры «7 652 336» заменить цифрами «7 795 765»;
в программе 007 «Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно-исполнительной системы» цифры «7 118 396» заменить цифрами «7 261 825»;
в подразделе «Кызылординская область» цифры «807 568» заменить цифрами «950 997»;
в строке «Строительство объектов для размещения военнослужащих внутренних войск по охране исправительных учреждений в г. Кызылорда, Кызылординской области» цифры «486 562» заменить цифрами «629 991»;
по администратору 410 «Комитет национальной безопасности Республики Казахстан» цифры «9 135 215» заменить цифрами «9 628 385»;
в программе 002 «Программа развития системы национальной безопасности» цифры «9 135 215» заменить цифрами «9 628 385»;
в подразделе «Прочие» цифры «9 135 215» заменить цифрами «9 628 385»;
в строке «Программа развития системы национальной безопасности» цифры «9 135 215» заменить цифрами «9 628 385»;
в графе «2013 год»:

204 «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі» деген әкімші бойынша «4 159 950» деген сандар «4 235 951» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін сатып алу және салу» деген бағдарламада «4 159 950» деген сандар «4 235 951» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген кіші бөлімде «4 159 950» деген сандар «4 235 951» деген сандармен ауыстырылсын;
«ҚР АҚШ-тағы Елші резиденциясын орналастыру үшін жер учаскесімен ғимарат сатып алу 719 970» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
ҚР Өзбекстандағы Елшілігінің ғимараттар кешенін салу
76 001
»;
«2013 жыл» деген бағанда:
02 «Қорғаныс» деген функционалдық топта «29 904 744» деген сандар «34 133 999» деген сандармен ауыстырылсын;
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi» деген әкімші бойынша «7 269 873» деген сандар «11 499 128» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «4 934 215» деген сандар «9 163 470» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген кіші бөлімде «2 296 455» деген сандар «6 525 710» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызмет бабында пайдалану үшін» деген жолда «2 000 000» деген сандар «6 229 255» деген сандармен ауыстырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» деген функционалдық топта «28 674 971» деген сандар «29 311 570» деген сандармен ауыстырылсын;
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» деген әкімші бойынша «7 652 336» деген сандар «7 795 765» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік және қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу, реконструкциялау» деген бағдарламада «7 118 396» деген сандар «7 261 825» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысы» деген кіші бөлімде «807 568» деген сандар «950 997» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысының Қызылорда қаласындағы түзеу мекемелерін күзету жөніндегі ішкі әскерлердің әскери қызметшілерін орналастыру үшін объектілерді салу» деген жолда «486 562» деген сандар «629 991» деген сандармен ауыстырылсын;
410 «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi» деген әкімші бойынша «9 135 215» деген сандар «9 628 385» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы» деген бағдарламада «9 135 215» деген сандар «9 628 385» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген кіші бөлімде «9 135 215» деген сандар «9 628 385» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы» деген жолда «9 135 215» деген сандар «9 628 385» деген сандармен ауыстырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:

в функциональной группе 04 «Образование» цифры «10 328 290» заменить цифрами «10 552 325»;
после строки «Образование 10 328 290» дополнить администратором бюджетной программы следующего содержания:
«
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
3 254
007
Строительство и реконструкция объектов образования в сфере сельского хозяйства
3 254
в том числе на инвестиционные проекты:
Город Астана
3 254
Строительство учебного корпуса технического факультета Казахстанского аграрно-технического университета им. С. Сейфуллина
3 254
»;

04 «Бiлiм беру» деген функционалдық топта «10 328 290» деген сандар «10 552 325» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бiлiм беру 10 328 290» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
«
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
3 254
007
Ауыл шаруашылығы саласындағы білім беру объектiлерін салу және реконструкциялау
3 254
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
3 254
С. Сейфуллин атындағы Қазақстан аграрлық-техникалық университетінің техникалық факультетінің оқу корпусын салу
3 254
»;

по администратору 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан» цифры «10 328 290» заменить цифрами «10 514 486»;
в программе 005 «Строительство и реконструкция объектов образования и науки» цифры «7 783 445» заменить цифрами «7 969 641»;
в подразделе «Южно-Казахстанская область» цифры «1 389 191» заменить цифрами «1 575 387»;
в строке «Строительство общежития на 588 мест на собственной территории учебного корпуса № 9 и студенческого общежития № 2 в городе Шымкенте Южно-Казахстанского государственного университета имени М. Ауезова» цифры «653 960» заменить цифрами «840 156»;
в графе «2013 год»:
по администратору 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан» дополнить цифрами «34 585»;
в программе 026 «Строительство и реконструкция объектов образования» дополнить цифрами «34 585»;
в подразделе «Восточно-Казахстанская область» дополнить цифрами «5 465»;
в строке «Строительство общежития на 1000 мест при РГП «Государственный медицинский университет г. Семей» в г. Семее» дополнить цифрами «5 465»;
в подразделе «Город Алматы» дополнить цифрами «29 120»;
в строке «Строительство общежития на 1000 мест при РГП «Казахский национальный университет им. С.Д. Асфендиярова» в г. Алматы» дополнить цифрами «29 120»;
в графе «2013 год»:
в функциональной группе 05 «Здравоохранение» цифры «16 370 833» заменить цифрами «18 070 088»;
по администратору 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан» цифры «4 572 754» заменить цифрами «5 857 377»;
в программе 039 «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения» цифры «4 572 754» заменить цифрами «5 857 377»;
в подразделе «Город Астана» цифры «4 572 754» заменить цифрами «5 857 377»;
в строке «Cтроительство госпиталя на 200 койко-мест с поликлиникой на 250 посещений в сутки МВД РК (г. Астана)» цифры «4 572 754» заменить цифрами «5 857 377»;

225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген әкімші бойынша «10 328 290» деген сандар «10 514 486» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «7 783 445» деген сандар «7 969 641» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде «1 389 191» деген сандар «1 575 387» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шымкент қаласында № 2 студенттік жатақхана мен № 9 оқу корпусының меншікті аумағында 588 орындық М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы» деген жолда «653 960» деген сандар «840 156» деген сандармен ауыстырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша «34 585» деген сандармен толықтырылсын;
026 «Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарлама «34 585» деген сандармен толықтырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген кіші бөлім «5 465» деген сандармен толықтырылсын;
«Семей қаласындағы «Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы» деген жол «5 465» деген сандармен толықтырылсын;
«Алматы қаласы» деген кіші бөлім «29 120» деген сандармен толықтырылсын;
«Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы» деген жол «29 120» деген сандармен толықтырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта «16 370 833» деген сандар «18 070 088» деген сандармен ауыстырылсын;
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» деген әкімші бойынша «4 572 754» деген сандар «5 857 377» деген сандармен ауыстырылсын;
039 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «4 572 754» деген сандар «5 857 377» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген кіші бөлімде «4 572 754» деген сандар «5 857 377» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы ІІМ тәулігіне 250 адамның келуіне арналған емханасы бар 200 керуерт-орындық госпиталь салу» деген жолда «4 572 754» деген сандар «5 857 377» деген сандармен ауыстырылсын;

по администратору 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан» цифры «11 798 079» заменить цифрами «12 212 711»;
в программе 016 «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения» цифры «2 422 110» заменить цифрами «2 808 242»;
после строки «Завершение работ по расширению существующего здания областного центра санитарно-эпидемиологической экспертизы в г. Кызылорде 98 679» дополнить строками следующего содержания:
«
Павлодарская область

226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша «11 798 079» деген сандар «12 212 711» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «2 422 110» деген сандар «2 808 242» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда қаласында облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының жұмыс істеп тұрған ғимаратын кеңейту бойынша жұмыстарды аяқтау 98 679» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Павлодар облысы

373 843
Павлодарский региональный кардиохирургический центр
360 439
Строительство регионального кардиохирургического центра на 50 коек в городе Павлодар. Корректировка. Сети электроснабжения 10 кВ
13 404
»;
в подразделе «Город Астана» цифры «1 898 798» заменить цифрами «1 911 087»;
после строки «Строительство Центра судебной медицины по проспекту Кабанбай батыра в г. Астане 1 898 798» дополнить строками следующего содержания:
«
Разработка и проведение государственной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации и восстановление поврежденных кабельных линий от ПС «Новая» до РПК-88 для АО «Национальный медицинский холдинг»
2 608
Строительство многопрофильной больницы на 300 коек при АО «Национальный научный медицинский центр» в городе Астане
9 681
»;
в программе 019 «Создание информационных систем здравоохранения» цифры «3 002 944» заменить цифрами «3 031 444»;
в подразделе «Прочие» цифры «3 002 944» заменить цифрами «3 031 444»;
в строке «Создание Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан» цифры «3 002 944» заменить цифрами «3 031 444»;

373 843
Павлодар өңірлік кардиохирургия орталығы
360 439
Павлодар қаласында 50 керуеттік өңірлік кардиохирургия орталығын салу. Түзету. 10 кВ электрмен жабдықтау желілері
13 404
»;
«Астана қаласы» деген кіші бөлімде «1 898 798» деген сандар «1 911 087» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласында Қабанбай батыр даңғылы бойында Сот медицинасы орталығының құрылысы 1 898 798» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
«Ұлттық медицина холдингі» АҚ үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және ведомстводан тыс мемлекеттік сараптамасын жүргізу, «Новая» ҚС-тен 88-ЖҮП дейінгі бүлінген кәбіл желілерін қалпына келтіру
2 608
Астана қаласындағы «Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ жанындағы 300 керуеттік көп бейінді аурухананың құрылысы
9 681
»;
019 «Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру» деген бағдарламада «3 002 944» деген сандар «3 031 444» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген кіші бөлімде «3 002 944» деген сандар «3 031 444» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтаудың бірыңғай ақпараттық жүйесін құру» деген жолда «3 002 944» деген сандар «3 031 444» деген сандармен ауыстырылсын;

после строки «Реформирование системы здравоохранения 5 529 984» дополнить функциональной группой следующего содержания:
«
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
75 000
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
75 000
033
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
75 000
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
75 000
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы в соответствии со Стратегическим планом Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в 2011 – 2013 годах
75 000
»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» цифры «12 752 559» заменить цифрами «12 823 229»;
после строки «Культура, спорт, туризм и информационное пространство 12 752 559» дополнить администратором бюджетной программы следующего содержания:
«
235
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
70 670
016
Строительство, реконструкция объектов культуры
70 670
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанской области
70 670
Строительство государственного историко-культурного заповедника-музея «Берель» в Катон-Карагайском районе Восточно-Казахстанской области
70 670
»;
в графе «2013 год»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифры «26 736 661» заменить цифрами «29 078 903»;
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан» цифры «26 064 061» заменить цифрами «27 610 147»;
в программе 029 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений» цифры «21 596 130» заменить цифрами «22 209 065»;
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников» цифры «21 596 130» заменить цифрами «22 209 065»;
после строки «в том числе на инвестиционные проекты:» дополнить строками следующего содержания:
«
Акмолинская область
5 452
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
1 172
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Атырауская область

«Денсаулық сақтау жүйесін реформалау 5 529 984» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы функционалдық топпен толықтырылсын:
«
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
75 000
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
75 000
033
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін және Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін дамыту
75 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
75 000
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2013 жылдарға арналған стратегиялық жоспарына сәйкес Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін және Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін дамыту
75 000
»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» деген функционалдық топта «12 752 559» деген сандар «12 823 229» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк 12 752 559» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
«
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
70 670
016
Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
70 670
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
70 670
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданында мемлекеттік «Берел» тарихи-мәдени қорық мұражайын салу
70 670
»;
«2013 жыл» деген бағанда:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген функционалдық топта «26 736 661» деген сандар «29 078 903» деген сандармен ауыстырылсын;
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» деген әкімші бойынша «26 064 061» деген сандар «27 610 147» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «21 596 130» деген сандар «22 209 065» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Топтық су құбырлары» деген жол «Ішкі көздер есебінен» деген жолмен және осы кіші бағдарламадағы «21 596 130» деген сандар «22 209 065» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде инвестициялық жобаларға:» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ақмола облысы
5 452
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың 2-кезегі
1 172
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізе отырып, Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Атырау облысы

47 498
Строительство Кояндинского группового водопровода 3-й очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Контыртерек, Батырбек, Егинкудук - 2 этап
46 968
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области
530
Восточно-Казахстанская область
900
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом «Центральный» Жарминского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
900
Западно-Казахстанская область
24 764
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
24 764
Карагандинская область
54 909
Строительство группового водовода «Жайрем - Каражал» (Тузкольский водозабор)
54 909
Кызылординская область
25 928
Проект подключения 8 аулов Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилисай Аральского района к АСГВ
25 928
Павлодарская область
290 555
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
290 555
Северо-Казахстанская область
94 500
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
94 500
Южно-Казахстанская область
68 429
Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
25 059
Реконструкция межреспубликанского канала «Ханым» в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
30 025
Реконструкция магистрального канала «Караспан» с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1-ая очередь)
149
Разработка проектно-сметной документации рабочего проекта «Строительство магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области»
7 623
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района, подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области»
2 073
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района, подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области»
3 500
»;
после строки «Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска 435 027» дополнить программой следующего содержания:
«

47 498
Атырау облысының Құрманғазы ауданындағы Қонтыртерек, Батырбек, Егінқұдық елді мекендерін қоса отырып, 3-кезектегі Қоянды топтық су құбырының құрылысы - 2-кезең
46 968
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру каналын қалпына келтіру
530
Шығыс Қазақстан облысы
900
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Шар су қоймасы құрылымын гидроторабымен және «Центральный» магистральды каналымен қоса реконструкциялау. Жобалау–сметалық құжаттамасын әзірлеу
900
Батыс Қазақстан облысы
24 764
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Жаңажол кенті маңында Сарыөзен өзеніндегі су айдау бөгетінің құрылысы
24 764
Қарағанды облысы
54 909
«Жайрем-Қаражал» топтық су тартқыш құрылысы (Тұзкөл су тартқышы)
54 909
Қызылорда облысы
25 928
Арал ауданының Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай деген 8 ауылын Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырына қосу
25 928
Павлодар облысы
290 555
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
290 555
Солтүстік Қазақстан облысы
94 500
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын реконструкциялау
94 500
Оңтүстік Қазақстан облысы
68 429
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Қошқарата ауылдық округінің ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Дарбаза топтық су құбырынан магистральды су тартқыш салу
25 059
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» республикааралық каналын реконструкциялау
30 025
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы «Қараспан» магистральды каналын ПК0+00 бастап ПК10+00 дейін реконструкциялау (1-кезек)
149
«Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш топтық су құбырын сумен қамтамасыз ету үшін жақын маңдағы елді мекендерді қоса отырып, магистральды су тартқышын салу» жұмыс жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
7 623
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Шәуілдір топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақын маңдағы елді мекендерiнің сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және жаңғырту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
2 073
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданы елдi мекендерiнің суды тазалау құрылыстарын, су құбыры желiлерiн реконструкциялау және жаңғырту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
3 500
»;
«Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру 435 027» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
«

041
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
350 075
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
350 075
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
»;
в программе 220 «Строительство объектов в сфере ветеринарии» цифры «1 200 783» заменить цифрами «1 783 859»;
в подразделе «Акмолинская область» цифры «236 432» заменить цифрами «236 433»;
в строке «Ветеринарная лаборатория в селе Астраханка Астраханского района Акмолинской области» цифры «21 295» заменить цифрами «21 296»;
после строки «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области 18 719» дополнить строками следующего содержания:
«
Алматинская область
47 918
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кеген Раимбекского района Алматинской области
5 110
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Каскелен Карасайского района Алматинской области
4 958
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Баканас Балхашского района Алматинской области
4 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
5 074
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шелек Енбекшиказахского района Алматинской области
5 268
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жансугурова Аксуского района Алматинской области
5 457
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Сарыозек Кербулакского района Алматинской области
5 941
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Уштобе Караталского района Алматинской области
5 435
»;
в подразделе «Атырауская область» цифры «61 927» заменить цифрами «73 906»;
после строки «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области 19 770» дополнить строками следующего содержания:
«
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория c виварием в с. Ганюшкино Курмангазинского района Атырауской области
5 868
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Аккистау Исатайского района Атырауской области
6 111
Восточно-Казахстанская область
265 653
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Георгиевка Жарминского района Восточно-Казахстанской области

041
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
350 075
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
350 075
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
»;
220 «Ветеринария саласында объектілер салу» деген бағдарламада «1 200 783» деген сандар «1 783 859» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген кіші бөлімде «236 432» деген сандар «236 433» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы Астрахан ауданы Астраханка селосында ветеринариялық зертхана» деген жолда «21 295» деген сандар «21 296» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана 18 719» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Алматы облысы
47 918
Алматы облысы Райымбек ауданының Кеген ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 110
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 958
Алматы облысы Балқаш ауданының Бақанас ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 785
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 074
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 268
Алматы облысы Ақсу ауданының Жансүгіров кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 457
Алматы облысы Кербұлақ ауданының Сарыөзек кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 941
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 435
»;
«Атырау облысы» деген кіші бөлімде «61 927» деген сандар «73 906» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы 19 770» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ганюшкино ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 868
Атырау облысы Исатай ауданының Аққыстау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 111
Шығыс Қазақстан облысы
265 653
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Георгиевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана

24 532
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кайнар Абралинского района Восточно-Казахстанской области
37 394
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Акжар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
31 641
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Курчум Курчумского района Восточно-Казахстанской области
31 612
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Теректы Курчумского района Восточно-Казахстанской области

24 532
Шығыс Қазақстан облысы Абыралы ауданының Қайнар ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
37 394
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Ақжар ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
31 641
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Күршім ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
31 612
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Теректі ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана

42 457
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в с. Большенарымское Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
45 422
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Зыряновск Зыряновского района Восточно-Казахстанской области
40 471
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Маканчи Урджарского района Восточно-Казахстанской области
4 041
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области

42 457
Шығыс Қазақстан облысы Қатонқарағай ауданының Үлкен Нарын ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
45 422
Шығыс Қазақстан облысы Зырянов ауданының Зыряновск қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
40 471
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Мақаншы ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
4 041
Шығыс Қазақстан облысы Қатонқарағай ауданының Қатонқарағай ауылындағы бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана

4 042
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Самарское Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
4 041
»;
в подразделе «Карагандинская область» цифры «162 681» заменить цифрами «293 761»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области» цифры «20 634» заменить цифрами «22 558»;

4 042
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
4 041
»;
«Қарағанды облысы» деген кіші бөлімде «162 681» деген сандар «293 761» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы Бұхар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «20 634» деген сандар «22 558» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области» цифры «20 177» заменить цифрами «22 133»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области» цифры «19 346» заменить цифрами «52 482»;
в строке «Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области» цифры «18 802» заменить цифрами «49 942»;
в строке «Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Киевка, Нуринского района, Карагандинской области» цифры «17 977» заменить цифрами «46 723»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области» цифры «17 728» заменить цифрами «19 066»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области» цифры «17 092» заменить цифрами «49 932»;
в подразделе «Костанайская область» цифры «40 681» заменить цифрами «138 186»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, п. Денисовка Денисовский район» цифры «20 868» заменить цифрами «45 636»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района» цифры «19 813» заменить цифрами «51 808»;
после строки «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района 19 813» дополнить строками следующего содержания:
«
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Убаганское Алтынсаринского района Костанайской области

«Қарағанды облысы Осакаровка ауданының Осакаровка үлгідегі модульді аудан ветеринариялық зертхана» деген жолда «20 177» деген сандар «22 133» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «19 346» деген сандар «52 482» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудан ветеринариялық зертхана» деген жолда «18 802» деген сандар «49 942» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы Нұра ауданының Киевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудан ветеринариялық зертхана» деген жолда «17 977» деген сандар «46 723» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудан  ветеринариялық зертхана» деген жолда «17 728» деген сандар «19 066» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудан ветеринариялық зертхана» деген жолда «17 092» деген сандар «49 932» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген кіші бөлімде «40 681» деген сандар «138 186» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка кентінде орналасқан «Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «20 868» деген сандар «45 636» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан «Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «19 813» деген сандар «51 808» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан «Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана 19 813» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Обаған ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана

4 761
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узунколь Узункольского района Костанайской области
5 343
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Карабалык Карабалыкского района Костанайской области
5 426
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карасу Карасуского района Костанайской области
4 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Караменды Наурзумского района Костанайской области
5 178
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области
5 161
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тарановское Тарановского района Костанайской области
4 794
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория п. Амангельды Амангельдинского района Костанайской области
5 092
»;
в подразделе «Мангистауская область» цифры «59 709» заменить цифрами «71 428»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области» цифры «21 186» заменить цифрами «25 348»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области» цифры «19 600» заменить цифрами «23 414»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области» цифры «18 923» заменить цифрами «22 666»;
в подразделе «Павлодарская область» цифры «142 414» заменить цифрами «159 635»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Успенка Успенского района Павлодарской области» цифры «20 616» заменить цифрами «37 082»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области» цифры «20 514» заменить цифрами «21 269»;
в графе «2013 год»:
по администратору 234 «Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан» цифры «672 600» заменить цифрами «1 468 756»;
после строки «Разработка ПСД «Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны 672 600» дополнить программами следующего содержания:
«

4 761
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 343
Қостанай облысы Қарабалық ауданының Қарабалық кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 426
Қостанай облысы Қарасу ауданының Қарасу ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 987
Қостанай облысы Наурызым ауданының Қараменді ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 178
Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 161
Қостанай облысы Таран ауданының Таран ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 794
Қостанай облысы Амангелді ауданының Амангелді кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 092
»;
«Маңғыстау облысы» деген кіші бөлімде «59 709» деген сандар «71 428» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «21 186» деген сандар «25 348» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «19 600» деген сандар «23 414» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана» деген жолда «18 923» деген сандар «22 666» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген кіші бөлімде «142 414» деген сандар «159 635» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы, Успенка ауданы, Успенка ауылында орналасқан «Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)» деген жолда «20 616» деген сандар «37 082» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан «Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)» деген жолда «20 514» деген сандар «21 269» деген сандармен ауыстырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
234 «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi» деген әкімші бойынша «672 600» деген сандар «1 468 756» деген сандармен ауыстырылсын;
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу 672 600» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
«

в функциональной группе 13 «Прочие» цифры «209 184 842» заменить цифрами «209 484 197»;
по администратору 233 «Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан» цифры «3 000 000» заменить цифрами «3 237 500»;
в программе 055 «Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» цифры «3 000 000» заменить цифрами «3 237 500»;
в подразделе «Город Алматы» цифры «3 000 000» заменить цифрами «3 237 500»;
в строке «Развитие инфраструктуры СЭЗ «ПИТ» цифры «3 000 000» заменить цифрами «3 237 500»;
по администратору 694 «Управление делами Президента Республики Казахстан» цифры «5 420 214» заменить цифрами «5 482 069»;
в программе 008 «Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан» цифры «5 420 214» заменить цифрами «5 482 069»;
после строки «в том числе на инвестиционные проекты:» дополнить строками следующего содержания:
«
Акмолинская область
35 393
Сельскохозяйственный кластер по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области
35 393
»;
в подразделе «Город Астана» цифры «5 420 214» заменить цифрами «5 446 676»;
после строки «Государственная резиденция «Кзыл-Жар», п. Мичурина в г. Астане. Станция водозабора 1 182» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка ПСД «Техническая укрепленность особо охраняемых объектов «Үкімет Үйі», комплекса зданий Парламента и Дома Министерств и прилегающих к ним территорий в г. Астане»

13 «Басқалар» деген функционалдық топта: «209 184 842» деген сандар «209 484 197» деген сандармен ауыстырылсын;
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» деген әкімші бойынша «3 000 000» деген сандар «3 237 500» деген сандармен ауыстырылсын;
055 «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту» деген бағдарламада «3 000 000» деген сандар «3 237 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы» деген кіші бөлімде «3 000 000» деген сандар «3 237 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«ИТП» ААЭ инфрақұрылымын дамыту» деген жолда «3 000 000» деген сандар «3 237 500» деген сандармен ауыстырылсын;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы» деген әкімші бойынша «5 420 214» деген сандар «5 482 069» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектiлерiн салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «5 420 214» деген сандар «5 482 069» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде инвестициялық жобаларға:» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ақмола облысы
35 393
Ақмола облысының Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру, қайта өңдеу және сату жөніндегі ауыл шаруашылығы кластері
35 393
»;
«Астана қаласы» деген кіші бөлімде «5 420 214» деген сандар «5 446 676» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы, Мичурино кентіндегі «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. Су жинау станциясы 1 182» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Астана қаласындағы ерекше қорғалатын «Үкімет үйі», Парламент ғимараттары кешені және Министрліктер үйі мен оған іргелес аумағының объектілерін техникалық нығайту» ЖСҚ әзірлеу

26 462
»;
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования).
3. Местным исполнительным органам в 2013 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

26 462
»;
көрсетілген қаулыға 3-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қызмет бабында пайдалану үшін).
3. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігі сомасына қаржы жылының басына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қалдығы есебінен 2012 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2013 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).

611,3
Строительство школы на 900 мест в селе Коянды Целиноградского района Акмолинской области
573,1
Строительство школы на 900 учащихся в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
38,2
Атырауская область
218 547,6
Строительство средней школы на 624 ученических мест в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
157 782,2
Строительство средней школы на 300 мест в п. Индербор Индерского района Атырауской области
30 517,7
Строительство средней школы на 300 мест в п. Доссор Макатского района Атырауской области
30 247,7
Восточно-Казахстанская область
8 671,6
Строительство средней школы с государственным языком обучения на 600 мест в п. Молодежный Уланского района ВКО
265,8
Строительство средней школы на 320 мест в с. Жана Тилек Урджарского района ВКО
8 405,8
Жамбылская область
186 021,9
Строительство средней школы на 825 учащихся в а. Масанчи Кордайского района Жамбылской области
35 129,3
Строительство детского сада на 280 мест в а. Б. Момышулы Жуалынского района Жамбылской области
150 892,6
Кызылординская область
963 173,2
Строительство школы на 600 мест в ауле Сунаката Жанакорганского района Кызылординской области
20 787,3
Строительство школы на 600 мест в кенте Айтеке би Казалинского района Кызылординской области
3 293,9
Строительство школы на 600 мест в кенте Торетам Кармакшинского района Кызылординской области
170 997,2
Строительство школы на 600 мест в ауле Тугискен Жанакорганского района Кызылординской области
362 780,6
Строительство школы на 600 мест в кенте Шиели Шиелийского района Қызылординской области
315 372,6
Строительство школы на 900 мест в ауле Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области
3 721,8
Строительство средней школы на 1200 мест в кенте Шиели Шиелийского района Кызылординской области
86 219,8
Костанайская область
5 412,5
Строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в с. Федоровка Федоровского района Костанайской области
5 412,5
Павлодарская область
1 629,5
Строительство детского сада на 320 мест в городе Павлодаре Павлодарской области
1 629,5
Южно-Казахстанская область
6 608,3
Расширение средней школы № 52 на 600 мест в с. Куйбышева г. Шымкент ЮКО
2 426,9
Расширение средней школы № 56 на 600 мест в селе Ленино г. Шымкента ЮКО
2 407,3
Строительство средней школы № 48 на 300 мест в поселке "Наурыз" г. Шымкента
1 020,2
Строительство средней школы на 600 мест в населенном пункте "Актас" города Шымкент ЮКО
753,9
Город Алматы
2 449,2
Строительство новой школы со сносом старой школы на закрепленном земельном участке ГУ "Общеобразовательная средняя школа № 76", расположенной по адресу: ул. Чехова, № 15 в Турксибском районе г. Алматы (без наружных сетей)

611,3
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды селосының 900 орындық мектебінің құрылысы
573,1
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосындағы 900 оқушыға арналған мектеп құрылысы
38,2
Атырау облысы
218 547,6
Атырау облысы Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы 624 оқушыға арналған орта мектеп құрылысы
157 782,2
Атырау облысы Индер ауданы Индербор кентіндегі 300 оқушыға арналған орта мектеп құрылысы
30 517,7
Атырау облысы Мақат ауданы Доссор кентіндегі 300 оқушыға арналған орта мектеп құрылысы
30 247,7
Шығыс Қазақстан облысы
8 671,6
ШҚО Ұлан ауданы Молодежный кентіндегі 600 орындық мемлекеттік тілде оқытатын орта мектеп құрылысы
265,8
ШҚО Үржар ауданы Жаңа тілек ауылындағы 320 орындық орта мектеп құрылысы
8 405,8
Жамбыл облысы
186 021,9
Жамбыл облысы Қордай ауданы Масанчи ауылындағы 825 оқушыға арналған орта мектептің құрылысы
35 129,3
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылында 280 орындық балабақша құрылысы
150 892,6
Қызылорда облысы
963 173,2
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сунақата ауылындағы 600 орынға арналған мектеп құрылысы
20 787,3
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кентіндегі 600 орындық мектеп құрылысы
3 293,9
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кентіндегі 600 орындық мектеп құрылысы
170 997,2
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Түгіскен ауылындағы 600 орындық мектептің құрылысы
362 780,6
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі 600 орындық мектеп құрылысы
315 372,6
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылындағы 900 орындық мектеп құрылысы
3 721,8
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі 1200 орындық орта мектеп құрылысы
86 219,8
Қостанай облысы
5 412,5
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров ауылында мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға арналған орта мектеп құрылысы
5 412,5
Павлодар облысы
1 629,5
Павлодар облысы Павлодар қаласы 320 орындық балабақша құрылысы
1 629,5
Оңтүстік Қазақстан облысы
6 608,3
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы Куйбышев ауылындағы № 52 600 орындық орта мектепті ұлғайту
2 426,9
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы Ленин ауылындағы № 56 600 орындық орта мектепті ұлғайту
2 407,3
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласындағы "Наурыз" поселкасындағы 300 орындық № 48 мектептің құрылысы
1 020,2
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы, "Ақтас" елді мекеніндегі 600 орындық орта мектеп құрылысы
753,9
Алматы қаласы
2 449,2
Алматы қаласы Түрксіб ауданы Чехов көшесі, № 15 мекенжайында орналасқан "№ 76 жалпы білім беретін орта мектеп" ММ бекітілген жер теліміндегі ескі мектепті бұзу арқылы жаңа мектеп салу (сыртқы инженерлік желілерінсіз)

362,1
Строительство здания школы на 1200 мест в микрорайоне Алгабас Алатауского района г. Алматы
1 893,4
Строительство здания образования на 1200 мест, расположенного южнее проектируемой пр. Рыскулова, западнее пробиваемой ул. Момышулы в микрорайоне "Акбулак" Алатауского района г. Алматы
193,7
Город Астана
3 000,0
Строительство школы-гимназии № 6 в городе Астане
3 000,0
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 264 311,1
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
1 264 311,1
Акмолинская область
12 003,3
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в с. Акмол Целиноградского района Акмолинской области
11 833,3
Строительство поликлиники на 500 посещений в смену в г. Кокшетау
170,0
Актюбинская область
33 053,6
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в п. Шубаркудук Темирского района Актюбинской области
33 053,6
Алматинская область
6 103,7
Сейсмоусиление с восстановительными работами здания Дома ребенка в селе Шелек Енбекшиказахского района (корректировка)
6 103,7
Атырауская область
410 501,5
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
410 501,5
Восточно-Казахстанская область
1 109,6
Строительство городской многопрофильной больницы на 300 коек в городе Семей Восточно-Казахстанской области
1 109,6
Кызылординская область
241 957,7
Строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в поселе Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
101 748,5
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в пос. Шиели Шиелийского района Кызылординской области
140 209,2
Мангистауская область
49 147,3
Строительство здания врачебной амбулатории в селе Кызылсай города Жанаозен
132,5
Строительство здания врачебной амбулатории в селе Тенге города Жанаозен
161,8
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в Мунайлинском районе Мангистауской области
19 000,0
Строительство здания терапевтического корпуса в г. Жанаозен
29 853,0
Северо-Казахстанская область
506 543,4
Строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в с. Явленка
97 849,2
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в п. Булаево района им. М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
149 991,7
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в п. Сергеевка района им. Шал Акына Северо-Казахстанской области

362,1
Алматы қаласы Алатау ауданы Алғабас шағын ауданында орналасқан 1200 орынға арналған мектеп ғимаратының құрылысы
1 893,4
Алматы қаласы Алатау ауданы "Ақбұлақ" шағын ауданы, жобадағы Рысқұлов даңғылының оңтүстігі, жобадағы Момышұлы көшесінің батысында орналасқан 1200 орынға арналған білім беру ғимаратының құрылысы
193,7
Астана қаласы
3 000,0
Астана қаласындағы № 6 мектеп-гимназиясының құрылысы
3 000,0
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1 264 311,1
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
1 264 311,1
Ақмола облысы
12 003,3
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана
11 833,3
Көкшетау қаласында ауысымына 500 адам қабылдайтын емхана құрылысы
170,0
Ақтөбе облысы
33 053,6
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кентіндегі бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана
33 053,6
Алматы облысы
6 103,7
Еңбекшіқазақ ауданы Шелек селосында Балалар үйінің ғимаратын сейсмикалық төзімділігін күшейте отырып, қалпына келтіру жұмыстары (түзету)
6 103,7
Атырау облысы
410 501,5
Атырау облысы Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы 250 адам қабылдауға арналған емхана салу
410 501,5
Шығыс Қазақстан облысы
1 109,6
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы 300 төсектік қалалық көп салалы аурухана құрылысын салу
1 109,6
Қызылорда облысы
241 957,7
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана құрылысы
101 748,5
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана
140 209,2
Маңғыстау облысы
49 147,3
Жаңаөзен қаласының Қызылсай селосында дәрігерлік амбулатория ғимаратының құрылысы
132,5
Жаңаөзен қаласының Теңге селосында дәрігерлік амбулатория ғимаратының құрылысы
161,8
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданындағы бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана құрылысы
19 000,0
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданындағы бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана құрылысы
29 853,0
Солтүстік Қазақстан облысы
506 543,4
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылындағы бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана құрылысы
97 849,2
Солтүстік Қазақстан облысы М. Жұмабаев ауданы Булаево кентіндегі бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана
149 991,7
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка кентіндегі бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана

188 754,5
Строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в с. Смирново Аккайынского района
69 948,0
Город Алматы
3 891,0
Поликлиника на 500 посещений на закрепленном земельном участке в микрорайоне "Улжан" Алатауского района г. Алматы
314,0
Сейсмоусиление с восстановительными работами здания Городской поликлиники № 1 в г. Алматы
3 415,0
Сейсмоусиление с восстановительными работами здания городской поликлиники № 4 в г. Алматы
31,0
Сейсмоусиление с восстановительными работами Центральной городской клинической больницы в г. Алматы, павильоны № 4,7
131,0
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
275 024,8
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы
275 024,8
Актюбинская область
144 104,9
Строительство подводящего газопровода к с. Карабутак Айтекебийского района
144 104,9
Атырауская область
73 032,0
Магистральный газопровод "Редут - АГРС Финская"-второя нить Атырауской области
73 032,0
Жамбылская область
7 592,1
Строительство газопровода среднего давления аулов Алатау, Терс-Ащибулак, Сурым, Кызыларык, Актобе Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
7 592,1
Западно-Казахстанская область
2 775,9
Газоснабжение с. Базартобе левобережья р. Урал Акжаикского района ЗКО
2 775,9
Южно-Казахстанская область
47 519,9
Подводящий газопровод высокого давления поселка Коссеит Шардаринского района ЮКО
47 519,9
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
461 857,6
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 500,0
Мангистауская область
1 500,0
Строительство инженерной и транспортной инфраструктуры специальная экономическая зона «Морпорт Актау»
1 500,0
048
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
460 357,6
Восточно-Казахстанская область
3,0
Модернизация и реконструкция существующей системы теплоснабжения города Семей Восточно-Казахстанской области
3,0
Мангистауская область
22 902,8
Строительство системы электроснабжения в новых микрорайонах "Жулдыз", "Мерей" в г. Жанаозен Мангистауской области
22 902,8
Павлодарская область
46 891,8
Строительство подстанции «Усольская» и подводящих линий электропередачи в городе Павлодаре
19 260,0
Реконструкция электрических сетей села Уштерек г. Аксу

188 754,5
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Смирнов ауылындағы бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхананың құрылысы
69 948,0
Алматы қаласы
3 891,0
Алматы қаласы Алатау ауданы «Ұлжан» шағын ауданындағы бекітілген жер телімінде орналасқан 500 адам қабылдайтын емхана
314,0
Алматы қаласындағы № 1 қалалық емханасы ғимаратын қалпына келтіру жұмыстары мен сейсмикалық нығайту
3 415,0
Алматы қаласындағы № 4 қалалық емханасы ғимаратын қалпына келтіру жұмыстарымен сейсмикалық нығайту
31,0
Алматы қаласындағы Орталық қалалық клиникалық аурухана ғимаратын қалпына келтіру жұмыстарымен сейсмикалық нығайту. № 4,7 павильондары
131,0
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
275 024,8
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
275 024,8
Ақтөбе облысы
144 104,9
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Қарабұтақ селосындағы жеткізуші газ құбырын салу
144 104,9
Атырау облысы
73 032,0
Атырау облысының "Редут - "Финская" АГТС - екінші желісі" магистральды газ құбыры
73 032,0
Жамбыл облысы
7 592,1
Жамбыл облысы Жуалы ауданының Қызыларық ауылдық округі Алатау, Теріс-Ащыбұлақ, Сұрым, Қызыларық, Ақтөбе ауылдарында орта қысымды газ құбырының құрылысы
7 592,1
Батыс Қазақстан облысы
2 775,9
БҚО Ақжайық ауданы Жайық өзенінің сол жақ жағалауындағы Базартөбе ауылын газбен жабдықтау
2 775,9
Оңтүстік Қазақстан облысы
47 519,9
ОҚО Шардара ауданы Қоссейіт ауылына жоғары қысымды жеткізуші газ құбыры
47 519,9
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
461 857,6
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 500,0
Маңғыстау облысы
1 500,0
«Ақтау теңіз порты» арнайы экономикалық аймағының инженерлік инфрақұрылым объектілерінің құрылысы
1 500,0
048
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
460 357,6
Шығыс Қазақстан облысы
3,0
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында қазіргі жылумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау және жаңғырту
3,0
Маңғыстау облысы
22 902,8
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы «Жұлдыз», «Мерей» жаңа шағын аудандарында электр желісінің құрылысы
22 902,8
Павлодар облысы
46 891,8
Павлодар қаласында электр тасымалдау желілерін жеткізу және «Усольская» ҚС құрылысы
19 260,0
Павлодар облысы Ақсу қаласының ауылдық аймағы Үштерек ауылында электр желілерін реконструкциялау

290 715,7
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений г. Экибастуза, 1 этап
74 932,2
Реконструкция водоподготовительной установки (ВПУ) "Струя" поселка Солнечный г. Экибастуза
215 770,9
Реконструкция главного канализационного коллектора d=1000 мм по ул. Ленина от ул. Лермонтова до ул. Крупская (способ санации)
12,6
Город Астана
408 833,6
Инженерные сети и благоустройство к первоочередным объектам в городе Астане
408 833,6
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
614 871,2
Акмолинская область
69 731,1
Актюбинская область
1 808,5
Алматинская область
10 067,0
Атырауская область
216 680,7
Восточно-Казахстанская область
40 452,2
Карагандинская область
4 188,9
Кызылординская область
6 265,0
Костанайская область
9,0
Мангистауская область
20 148,4
Павлодарская область
155 625,3
Северо-Казахстанская область
72 025,0
Южно-Казахстанская область
11 323,4
Город Алматы
5 850,1
Город Астана
696,6
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
58 223,4
Западно-Казахстанская область
92,8
Строительство и реконструкция объектов электроснабжения с. Яик Теректинского района ЗКО
92,8
Кызылординская область
11 351,6
"Развитие системы электроснабжения районных центров Кызылординской области" в г. Аральск
4 268,6
Реконструкция электрических систем 10/0,4 кВ в пос. Жаксыкылыш Аральского района Кызылординской области
7 083,0
Город Астана
46 779,0
Строительство теплотрассы на участке ул. Орынбор от 23 ул. до объекта "Крытый гараж" с подключением объекта "Детский сад"
46 779,0
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
27 917,5
Город Астана
27 917,5
Реконструкция русла реки Ишим в г. Астане
27 917,5
038
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
360 093,6
Акмолинская область
16 845,1
Реконструкция поселковых сетей водоснабжения и площадки водопроводных сооружений села Коржинколь Егиндыкольского района Акмолинской области
16 845,1
Актюбинская область
13 653,5
Реконструкция систем водоснабжения с. Родниковка Мартукского района
5 509,0
Строительство инженерных сетей водоснабжения в селе Промысел Шубаркудук Актюбинской области
8 144,5
Алматинская область
64 425,2
Реконструкция и строительство систем водоснабжения села Каражота Енбекшиказахского района Алматинской области (2 очередь)

290 715,7
Екібастұз қаласының су құбыры желілері мен құрылыстарын қайта жаңарту. 1-кезең
74 932,2
Екібастұз қаласы Солнечный кентінің "Струя" су дайындау қондырғысын реконструкциялау
215 770,9
Ленин көшесінің бойында Лермонтов көшесінен Крупская көшесіне дейін d=1000 мм бас кәріз коллекторын қайта жаңарту (санация тәсілі)
12,6
Астана қаласы
408 833,6
Астана қаласындағы бірінші кезектегі объектілердің инженерлік желілер және оларды абаттандыру
408 833,6
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
614 871,2
Ақмола облысы
69 731,1
Ақтөбе облысы
1 808,5
Алматы облысы
10 067,0
Атырау облысы
216 680,7
Шығыс Қазақстан облысы
40 452,2
Қарағанды облысы
4 188,9
Қызылорда облысы
6 265,0
Қостанай облысы
9,0
Маңғыстау облысы
20 148,4
Павлодар облысы
155 625,3
Солтүстік Қазақстан облысы
72 025,0
Оңтүстік Қазақстан облысы
11 323,4
Алматы қаласы
5 850,1
Астана қаласы
696,6
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
58 223,4
Батыс Қазақстан облысы
92,8
БҚО Теректі ауданы Жайық селосының электрмен жабдықтау объектілерін салу және реконструкциялау
92,8
Қызылорда облысы
11 351,6
Қызылорда облысының аудандық орталықтарын электрмен жабдықтау жүйесін дамыту, Арал қаласы
4 268,6
Қызылорда облысы Арал ауданының Жақсықылыш кентінде 10/0,4 кВ электр жүйесін реконструкциялау
7 083,0
Астана қаласы
46 779,0
"Бала бақша" объектісін қоса отырып, 23-көшеден "Жабық гараж" объектісіне дейін Орынбор көшесінің учаскесінде жылу трассасын салу
46 779,0
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
27 917,5
Астана қаласы
27 917,5
Астана қаласында Есіл өзенінің арнасын реконструкциялау
27 917,5
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
360 093,7
Ақмола облысы
16 845,1
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Қоржынкөл селосын сумен жабдықтаудың кенттік желілерін және су құбырларының құрылыс алаңдарын реконструкциялау
16 845,1
Ақтөбе облысы
13 653,5
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родниковка селосында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
5 509,0
Ақтөбе облысы Промысел Шұбарқұдық ауылындағы сумен жабдықтаудың инженерлік желілерінің құрылысы
8 144,5
Алматы облысы
64 425,2
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Қаражота ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерінің құрылысы және реконструкциялау. 2-кезек

7 424,8
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Жаналык Талгарского района Алматинской области
57 000,4
Атырауская область
82 739,7
Реконструкция водоочистных сооружений в с. Есбол Индерского района
82 739,7
Жамбылская область
79 741,5
Строительство водопроводной сети а. Юбилейное района Т. Рыскулова Жамбылской области. Корректировка
7 115,5
Водоснабжение а. Ойык Таласского района Жамбылской области. Корректировка
72 626,0
Западно-Казахстанская область
302,7
Водоснабжение села Оян Таскалинского района Западно-Казахстанской области. Корректировка
152,7
Водоснабжение с. Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области. Корректировка
150,0
Кызылординская область
37 737,6
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от НПС № 3 (ПК282+70) до населенного пункта Бирлестик по Шиелийскому району в Кызылординской области. Реконструкция внутрипоселковых разводящих сетей населенного пункта Енбекши
1 771,0
Строительство Жидилинского группового водопровода и веток подключения к нему от НПС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелийскому району в Кызылординской области. Реконструкция внутрипоселковых разводящих сетей по н.п. Жахаева
4 509,9
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов в н.п. Жахаева Шиелийского района Кызылординской области
1 237,1
Реконструкция и расширение системы водоснабжения н.п. Жаксыкылыш Аральского района
30 219,6
Костанайская область
19 518,0
Реконструкция участка Ишимского группового водопровода в Карасуском районе Костанайской области от РЭУ-6 до с. Карасу
19 518,0
Павлодарская область
7 631,5
Реконструкция водовода Екибастуз-Майкаин Павлодарской области
7 631,5
Северо-Казахстанская область
35 096,9
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в с. Андреевка района Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
3 568,6
Строительство отвода от Булаевского группового водопровода с. Каракога-железнодорожная подстанция-с. Ногайбай района М. Жумабаева Северо-Казахстанская область (1 очередь)
18 195,6
Строительство локального водоснабжения из подземных вод с. Шоптыколь района Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
8 350,0
Строительство локального водоснабжения из подземных вод с. Привольное района Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
4 982,7
Южно-Казахстанская область
2 401,9
Строительство водоснабжения сельского населенного пункта Отырар Отырарского района ЮКО. Корректировка 2
2 401,9
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

7 424,8
Алматы облысы Талғар ауданының Жаңалық ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерінің құрылысы және реконструкциялау
57 000,4
Атырау облысы
82 739,7
Индер ауданының Есбол селосындағы су тазарту ғимараттарын реконструкциялау
82 739,7
Жамбыл облысы
79 741,5
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Юбилейное ауылының сумен жабдықтау жүйесін қалпына келтіру
7 115,5
Жамбыл облысы Талас ауданы Ойық ауылын сумен жабдықтау
72 626,0
Батыс Қазақстан облысы
302,7
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы, Оян ауылын сумен жабдықтау (түзету)
152,7
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының Тасқала ауылын сумен жабдықтау (түзету)
150,0
Қызылорда облысы
37 737,6
Қызылорда облысы Шиелі ауданы бойынша Жиделі топтық су құбырының және оған қосылатын № 3 ПНС-тен (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейінгі тармағының құрылысы. Еңбекші елді мекеніндегі кентішілік су тарату тораптарын қайта құрылымдау
1 771,0
Қызылорда облысы Шиелі ауданы бойынша Жиделі топтық су құбырының және оған қосылатын № 3 ПНС-тен (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейінгі тармағының құрылысы. Жақаев елді мекеніндегі кентішілік су тарату желілерін реконструкциялау
4 509,9
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Жақаев елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы
1 237,1
Қызылорда облысы Арал ауданы Жақсықылыш кентінің сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау және кеңейту
30 219,6
Қостанай облысы
19 518,0
Қостанай облысының Қарасу ауданында ЖПУ-6 Қарасу ауылына дейін Есіл топтық су құбыры учаскесін қайта құрылымдау
19 518,0
Павлодар облысы
7 631,5
Павлодар облысы Екібастұз-Майқайың су тартқышын реконструкциялау
7 631,5
Солтүстік Қазақстан облысы
35 096,9
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Андреевка селосында жерасты суынан жергілікті сумен жабдықтау құрылысы
3 568,6
Солтүстік Қазақстан облысы Булаев топтық су құбырынан М. Жумабаев ауданынаң Қарақоға селосы-теміржол шағын станциясы-Ноғайбай селосына бағытталған су тартқыш құрылысы (1-ші кезек).
18 195,6
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Шөптыкөл селосында жерасты суынан жергілікті сумен жабдықтау құрылысы
8 350,0
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданының Привольное селосында жерасты суынан жергілікті сумен жабдықтау құрылысы
4 982,7
Оңтүстік Қазақстан облысы
2 401,9
ОҚО Отырар ауданы Отырар ауылдық елді мекенін сумен жабдықтау құрылысы (Түзету-2)
2 401,9
129
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері