О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 283. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 44, ст. 401) следующие дополнения:
реестр государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 255-1, 353-1, 353-2, 353-3, 353-4, 353-5 и 472-1, следующего содержания:
«
255-1
Разрешение на вывоз
геологической информации
через Государственную
границу Республики
Казахстан в пределах
территории Таможенного
союза
Физические и
юридические лица
МИНТ
МИНТ
Территориальные
подразделения МИНТ
В
бумажном
виде
(разрешение)
»;
«
353-1
Принятие предварительных
решений относительно
определения страны
происхождения товара при
применении
преференциального и
непреференциального
режимов
Физические и
юридические
лица
МФ
МФ
Комитет
таможенного
контроля МФ
В
бумажном
виде
(решение)
353-2
Принятие предварительных
решений по классификации
товаров
Физические и
юридические
лица
МФ
МФ
Комитет
таможенного
контроля МФ
В
бумажном
виде
(решение)
353-3
Подтверждение о наличии
излишне (ошибочно)
уплаченных сумм
таможенных пошлин,
налогов и таможенных
сборов
Физические и
юридические
лица
МФ
МФ
Департаменты
таможенного
контроля и
таможни
В
бумажном
виде
(подтверждение)
353-4
Выдача акта сверки
расчетов по таможенным
пошлинам, налогам,
таможенным сборам и
пеням
Физические и
юридические
лица
МФ
МФ
Департаменты
таможенного
контроля и
таможни
В
бумажном
виде (акт
сверки)
353-5
Выдача решения о
классификации товара в
несобранном или
разобранном виде, в том
числе в некомплектном
или незавершенном виде,
ввоз которого
предполагается
различными партиями в
течение определенного
периода времени
Юридические
лица
МФ
МФ
Комитет
таможенного
контроля МФ
В
бумажном
виде
(решение)
»;
«
472-1
Выдача разрешений на
производство взрывных
работ или работ с
взрывчатыми материалами
Юридические
лица
МЧС
МЧС
Территориальные
подразделения
МЧС
В
бумажном
виде
(разрешение)
»;

"Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 283 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 401-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмi:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 255-1, 353-1, 353-2, 353-3, 353-4, 353-5 және 472-1-жолдармен толықтырылсын:
«
255-1
Кеден одағының аумағы шегінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы геологиялық ақпаратты әкетуге арналған рұқсат
Жеке және заңды тұлғалар
ИЖТМ
ИЖТМ
ИЖТМ-ның аумақтық бөлімшелері
Қағаз түрінде (рұқсат)
»;
«
353-1
Преференциялық және преференциялық емес режимдерді қолдану кезінде тауардың шыққан елін айқындауға қатысты алдын ала шешімдер қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Қағаз түрінде (шешім)
353-2
Тауарларды жіктеу жөнінде алдын ала шешімдер қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Қағаз түрінде (шешім)
353-3
Кедендік баждардың, салықтардың және кедендік алымдардың артық (қате) төленген сомаларының болуын растау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині
Кедендік бақылау және Кеден департаменттері
Қағаз түрінде (растау)
353-4
Кедендік баждар, салықтар, кедендік алымдар мен өсімпұлдар бойынша есептеулерді салыстыру актісін беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині
Кедендік бақылау және Кеден департаменттері
Қағаз түрінде (салыстыру актісі)
353-5
Тауарды құрастырылмаған немесе жиналмаған түрде, оның ішінде белгіленген уақыт кезеңі ішінде әртүрлі партиялармен әкелу көзделген жинақталмаған немесе аяқталмаған түрде жіктеу туралы шешімді беру
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Қағаз түрінде (шешім)
»;
«
472-1
Жарылыс жұмыстарын немесе жарылыс материалдарымен жұмыс жүргізуге рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ
ТЖМ-ның аумақтық бөлімшелері
Қағаз түрінде (рұқсат)
».

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов