О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 186 "Об утверждении Правил регулирования численности животных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2013 года № 593. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 898.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.12.2018 № 898 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 186 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 410) следующие изменения:
в Правилах регулирования численности животных, утвержденных указанным постановлением:
пункты 3, 4 изложить в следующей редакции:
"3. Для регулирования численности животных на территории республики создаются комиссии по регулированию численности животных, за исключением рыбных ресурсов и других водных животных, приказом Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее – Комитет лесного и охотничьего хозяйства), а на территории определенной области – приказами его территориальных подразделений.
4. Для регулирования численности рыбных ресурсов и других водных животных создаются комиссии по регулированию численности рыбных ресурсов и других водных животных приказами территориальных подразделений Комитета рыбного хозяйства Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее – территориальные подразделения Комитета рыбного хозяйства).";
часть первую пункта 5 изложить в следующей редакции:
"5. В состав указанных комиссий входят представители соответствующего Комитета или его территориального подразделения, местных исполнительных органов, государственных органов в области экологического регулирования и контроля, ветеринарно-санитарного контроля и надзора, а также иных государственных органов (в зависимости от оснований созыва комиссии).";
подпункт 1) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"1) письменного обращения физических и юридических лиц, государственных органов экологического регулирования и контроля, ветеринарно-санитарного контроля и надзора, местных представительных, исполнительных и иных государственных органов;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов

"Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 186 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 593 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 898 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.12.2018 № 898 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 186 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 410-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жануарлардың санын реттеу қағидаларында:
3, 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Республика аумағында жануарлардың санын реттеу үшін Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің (бұдан әрі – Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті) бұйрығымен, ал белгілі бір облыстың аумағында – оның аумақтық бөлімшелерінің бұйрықтарымен, балық ресурстарын және басқа да су жануарларының түрлерін қоспағанда, жануарлар санын реттеу жөнінде комиссия құрылады.
4. Балықтың және өзге де су жануарлары түрлерінің санын реттеу үшін Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшелерінің (бұдан әрі – Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшелері) бұйрықтарымен балық ресурстарын және басқа да су жануарлары түрлерінің санын реттеу жөніндегі комиссиялар құрылады.";
5-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Көрсетілген комиссиялардың құрамына тиісті Комитеттің немесе оның аумақтық бөлімшесінің, жергілікті атқарушы органдардың, экологиялық реттеу және бақылау, ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау саласындағы мемлекеттік органдардың, сондай-ақ өзге де мемлекеттік органдардың (Комиссияны жинау негізіне байланысты) өкілдері кіреді.";
7-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жеке және заңды тұлғалар, экологиялық реттеу және бақылау, ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау мемлекеттік органдары, жергілікті өкілді, атқарушы және өзге де мемлекеттік органдар жазбаша өтініш жасаған жағдайларда;".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов