О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 647. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 «Об утверждении стандартов государственных услуг» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 519):
стандарт государственной услуги «Регистрация залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, и выдача дубликата свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2013 года № 647
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2009 года № 2121
Стандарт государственной услуги
«Регистрация залога движимого имущества, не подлежащего
обязательной государственной регистрации, и выдача дубликата
свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не
подлежащего обязательной государственной регистрации» 1. Общие положения
1. Государственная услуга «Регистрация залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, и выдача дубликата свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации» (далее – государственная услуга) оказывается республиканскими государственными казенными предприятиями «Центры по недвижимости областей, городов Астаны и Алматы» и их филиалами (далее – уполномоченный орган) через центры обслуживания населения (далее – центр), адреса которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту, а также посредством информационной системы «Банков второго уровня» (далее – ИС БВУ) в случае заключения физическими или юридическими лицами договора о залоге или иного договора, содержащего сведения о залоге с банком второго уровня (далее – электронная регистрация).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 647 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 519-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген «Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы куәліктің телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 24 маусымдағы
№ 647 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2009 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 2121 қаулысымен
бекiтiлген
«Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк
кепiлiн тiркеу және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын
жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын
беру» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын беру» мемлекеттiк қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) «Облыстар, Астана және Алматы қалаларының жылжымайтын мүлiк орталықтары» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындары және олардың филиалдары (бұдан әрi – уәкiлеттi орган), мекенжайлары осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетiлген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – орталық) арқылы көрсетедi, сондай-ақ жеке немесе заңды тұлғалар екінші деңгейдегі банкпен кепіл туралы шарт немесе кепіл туралы мәліметтер қамтылған өзге шарт жасасқан жағдайда «Екінші деңгейдегі банктер» ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ЕДБ АЖ) арқылы жүзеге асырылады (бұдан әрі – электрондық тіркеу).

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 1998 года «О регистрации залога движимого имущества» (далее – Закон) и статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
4. Информация о государственной услуге размещена:
1) на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан: электронный адрес www.minjust.kz в разделе «Информационные материалы»;
2) на интернет-ресурсе республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – РГП «Центр») www.con.gov.kz;
3) в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в зданиях центров, согласно приложению 2 к настоящему стандарту, на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, также в зданиях уполномоченных органов;
4) информация о порядке оказания государственной услуги, также предоставляется по телефону call-центра (1414).
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является:
через центр:
1) договор залога или иной договор, содержащий условия залога с отметкой о регистрации и свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации (на бумажном носителе);
2) дубликат свидетельства о регистрации залога движимого имущества взамен утраченного в отношении выданных свидетельств (на бумажном носителе);
3) письменный мотивированный отказ в предоставлении услуги по основаниям, предусмотренным Законом (на бумажном носителе);
посредством ИС БВУ:
1) свидетельство о регистрации залога движимого имущества в форме электронного документа;
2) мотивированный ответ об отказе в регистрации, удостоверенные электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного органа в форме электронного документа.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
через центр:
1) государственная услуга оказывается в течение двух рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимальное допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов (подачи заявления для получения государственной услуги) – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 20 минут;

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет «Жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы» 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 29-бабына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң интернет-ресурсында: электрондық мекенжайы www.minjust.kz «Ақпараттық материалдар» бөлімінде;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметті көрсетуді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру жөніндегі комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – «Орталық» РМК) www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
3) ресми ақпарат көздерінде және осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес орталықтың үй-жайларындағы стенділерде, www.con.gov.kz интернет-ресурсында, сондай-ақ уәкілетті органдардың үй-жайларында орналасқан;
4) мемлекеттік көрсетілетін қызмет тәртібі туралы ақпаратты, сондай-ақ call-орталықтың телефоны (1414) бойынша да алуға болады.
5. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң аяқталу нәтижесi:
орталық арқылы:
1) кепіл шарты немесе тіркеу туралы белгі қойылған кепіл талаптары қамтылған өзге шарт және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiк (қағаз жеткізгіште);
2) берілген куәліктерге қатысты жоғалған жылжымалы мүлiк кепiлiн тіркеу туралы куәліктің орнына оның телнұсқасы (қағаз жеткізгіште);
3) заңмен көзделген негіздер бойынша қызмет көрсетуден жазбаша дәлелді бас тарту;
ЕДБ АЖ арқылы:
1) электрондық құжат нысанында жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы куәлік;
2) уәкілетті органның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында тіркеуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
6. Мемлекеттiк қызмет заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрi – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi:
орталық арқылы:
1) мемлекеттік қызмет екі жұмыс күні ішінде көрсетіледі (құжаттарды қабылдау және беру күні мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзіміне кірмейді);
2) құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің ең ұзақ уақыты (мемлекеттiк көрсетілген қызметтi алу үшiн өтiнiш беру) 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;

4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении готовых документов – не более 20 минут.
Посредством ИС БВУ государственная услуга оказывается в течение одного рабочего дня с момента поступления в информационную систему регистрирующего органа подтверждения об уплате сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества или об освобождении от уплаты сбора.
8. Государственная услуга предоставляется платно по наличному и (или) безналичному расчету.
За оказание государственной услуги установлен регистрационный сбор. Сумма регистрационного сбора исчисляется по ставкам, установленным в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)».
9. График работы:
1) в центрах, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) посредством ИС БВУ, согласно графику работы банков второго уровня.
10. Государственная услуга оказывается в здании центра по месту проживания потребителя и в банках второго уровня.
В центрах предусмотрены условия для обслуживания потребителей с ограниченными возможностями (пандусы). В зале располагаются справочное бюро, терминал электронной очереди, кресла для ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации получатель государственной услуги, представляет следующие документы:
через центр:
1) заявление на регистрацию залога движимого имущества, установленной формы, согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя;
3) документ, подтверждающий полномочия представителя (для уполномоченного представителя);
4) документ, подтверждающий уплату в бюджет суммы регистрационного сбора;
5) договор о залоге или иной договор, содержащий условия залога.
Сведения о документах, указанных в подпункте 2), являющихся государственным электронным информационным ресурсом, работник центра получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центра в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью уполномоченного лица.
Для получения дубликата свидетельства о регистрации залога движимого имущества получатель государственной услуги, представляет следующие документы:

4) дайын құжаттарды алу кезiнде кезекте күтудің ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды.
ЕДБ АЖ арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет жылжымалы мүлік кепілін мемлекеттік тіркегені үшін алымның төленгені туралы немесе алым төлеуден босатылғаны туралы растау тіркеуші органның ақпараттық жүйесіне келіп түскен кезден бастап бір жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
8. Мемлекеттiк қызмет ақылы түрде қолма-қол ақшалай және (немесе) қолма-қол ақшасыз көрсетiледi.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету үшін тіркеу алымы белгіленген. Тiркеу алымының сомасы «Салық және басқа да бюджетке төленетін міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес белгіленген мөлшерлемелер бойынша есептеледі.
9. Жұмыс кестесі:
1) орталықтарда еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мейрам күндерiн қоспағанда, орталықтың белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес күн сайын дүйсенбiден бастап сенбiні қоса алғанда, сағат 9.00-ден сағат 20.00-ге дейiн түскі үзiлiссiз.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiлген қызмет көрсетусiз, «электрондық» кезек тәртiбiмен жүзеге асырылады;
2) ЕДБ АЖ арқылы екінші деңгейдегі банктердің жұмыс кестесіне сәйкес.
10. Мемлекеттiк қызмет алушының тұрғылықты жерiндегi Орталықтың ғимаратында және екінші деңгейдегі банктерде көрсетіледі.
Орталықтарда мүмкiндiгi шектеулi тұтынушылар үшiн қызмет көрсетуге жағдайлар (пандустар) көзделген. Залда анықтама бюросы, электрондық кезек терминалы, күту креслолары, толтырылған бланк үлгiлерi бар ақпараттық стендiлер орналасқан.
2. Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет тәртiбi
11. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы мiндеттi мемлекеттік тiркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу үшiн мынадай құжаттарды ұсынады:
орталық арқылы:
1) осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес белгiленген нысандағы жылжымалы мүлік кепілін тіркеуге өтiнiш;
2) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат;
3) өкiлдің өкiлеттiгiн растайтын құжат (уәкілетті өкіл үшін);
4) тiркеу алымы сомасының бюджетке төленгенiн растайтын құжат;
5) кепiл туралы шартты немесе кепiл талаптары қамтылған өзге де шарт.
Орталықтың қызметкері 2) тармақшада көрсетілген құжаттар туралы мемлекеттік электрондық ақпараттық жүйелердің ресурсы болып табылатын мәліметтерді тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат нысанында алады.
Жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын алу үшiн мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы мынадай құжаттарды ұсынады:

1) заявление о получении дубликата свидетельства о регистрации залога движимого имущества;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя;
3) документ, подтверждающий полномочия представителя (для уполномоченного представителя);
4) документ, подтверждающий уплату в бюджет суммы регистрационного сбора.
Сведения о документах, указанных в подпункте 2), являющихся государственным электронным информационным ресурсом, работник центра получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центра в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью уполномоченного лица.
Посредством ИС БВУ:
1) заявление (запрос) в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП залогодержателя;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя;
3) документ, подтверждающий полномочия представителя (для уполномоченного представителя);
4) письменное согласие физического и юридического лица на отправление заявления на регистрацию залога движимого имущества в информационную систему уполномоченного органа, удостоверенное ЭЦП залогодержателя;
5) документ, подтверждающий уплату в бюджет суммы регистрационного сбора;
6) договор о залоге или иной договор, содержащий условия залога, в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП залогодателя и залогодержателя.
Сведения о документах, указанных в подпункте 2), являющихся государственным электронным информационным ресурсом, залогодержатель получает из соответствующих государственных информационных систем через ИС БВУ в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью уполномоченного лица.
12. Для получения государственной услуги бланки размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у работников центра, а также на интернет-ресурсе РГП «Центра»: www.con.gov.kz.
13. В центрах прием документов осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного» обслуживания.
При электронной регистрации в банках второго уровня документы подаются сотруднику банка, имеющему доступ к ИС БВУ.
14. В центре получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты, времени и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества заявителя, уполномоченного представителя, и их контактных телефонов;
6) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов.
При электронной регистрации государственной услуги информационная система уполномоченного органа направляет в ИС БВУ и личный кабинет залогодателя на веб-портал «электронного правительства» уведомление о принятии запроса.

1) жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын алу туралы өтiнiш;
2) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат;
3) өкiлдің өкiлеттiгiн растайтын құжат (уәкілетті өкіл үшін);
4) тiркеу алымы сомасының бюджетке төленгенiн растайтын құжат.
Орталықтың қызметкері 2) тармақшада көрсетілген құжаттар туралы мемлекеттік электрондық ақпараттық жүйелердің ресурсы болып табылатын мәліметтерді тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат нысанында алады.
ЕДБ АЖ арқылы:
1) кепіл ұстаушының ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініш (сұрау салу);
2) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат;
3) өкiлдің өкiлеттiгiн растайтын құжат (уәкілетті өкіл үшін);
4) уәкілетті органның ақпараттық жүйесіне жылжымалы мүлік кепілін тіркеуге арналған, кепіл ұстаушының ЭЦҚ куәландырылған өтінішті жіберуге жеке немесе заңды тұлғаның жазбаша келісім;
5) тiркеу алымы сомасының бюджетке төленгенiн растайтын құжат;
6) кепіл беруші мен кепіл ұстаушының ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысанында кепіл туралы шарт немесе кепіл шарты қамтылған өзге шарт.
Орталықтың қызметкері 2) тармақшада көрсетілген құжаттар туралы мемлекеттік электрондық ақпараттық жүйелердің ресурсы болып табылатын мәліметтерді тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті адамның электрондық цифрлық қолымен куәландырылған электрондық құжат нысанында алады.
12. Мемлекет көрсетілетін қызметті алу үшін бланкiлер күту залындағы арнайы тағанда не орталықтың қызметкерлерінде, сондай-ақ «Орталық» РМК-ның www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.
13. Орталықтарда құжаттарды қабылдау операциялық залда «тосқауылсыз» қызмет көрсету арқылы жүзеге асырылады.
Екінші деңгейдегі банктерде электрондық тіркеу кезінде, құжаттар ЕДБ АЖ-ға қол жетімділігі бар банк қызметкеріне тапсырылады.
14. Орталықта мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы төмендегілерді көрсете отырып:
1) сұрау салудың нөмiрi және қабылдау күнi;
2) сұратылып отырған мемлекеттiк көрсетілетін қызметтiң түрi;
3) қоса берiлген құжаттардың саны мен атауы;
4) құжаттарды беру күнi, уақыты және орны;
5) өтініш берушінің, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары;
6) құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған Орталық қызметкерінің тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетілген қолхат беріледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті электрондық тіркеу кезінде уәкілетті органның ақпараттық жүйесі ЕДБ АЖ-не және «электрондық үкіметтің» веб-порталындағы кепіл берушінің жеке кабинетіне сұрау салудың қабылданғаны туралы хабарлама жібереді.

15. В центре посредством «окон» ежедневно на основании расписки указанный в ней срок выдача готовых документов осуществляется путем передачи непосредственно получателю государственной услуги или его уполномоченному представителю при предъявлении доверенности, оформленной соответствующим образом.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает в уполномоченный орган.
Доставка готовых документов из уполномоченного органа в центр осуществляется посредством курьерской службы.
При электронной регистрации уполномоченный орган направляет в ИС БВУ и веб-портал «электронного правительства» залогодателю результат в форме электронного документа, удостоверенный ЭЦП уполномоченного органа.
16. Центр отказывает в приеме документов в случае непредставления получателем государственной услуги одного из документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
Уполномоченный орган отказывает в предоставлении государственной услуги в следующих случаях:
1) если в договоре о залоге или ином договоре, содержащим условия залога, не указаны предмет залога и его оценка, существо, размер и срок исполнения обязательства, обеспечиваемого залогом и сведения о том, у какой из сторон находится заложенное имущество и допустимость его использования;
2) отсутствие письменной формы договора о залоге или иного договора, содержащего условия залога;
3) при представлении на регистрацию заявления по форме и содержанию не соответствующего требованиям законодательства;
4) с заявлением о регистрации залога обратилось ненадлежащее лицо;
5) отсутствие документа, подтверждающего уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна.
3. Принципы работы
17. Уполномоченный орган осуществляет свою деятельность на принципах:
1) вежливости;
2) предоставления исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге;
3) соблюдения конституционных прав человека;
4) законности при исполнении служебного долга;
5) обеспечения защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги;
6) обеспечения сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателю государственной услугами измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.

15. Орталықта «терезе» арқылы күн сайын дайын құжаттарды мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға онда мерзімі көрсетілген қолхат негізінде тікелей беру немесе оның уәкілетті өкіліне тиісті түрде ресімделген сенімхатты ұсынған кезде беру арқылы жүзеге асырылады.
Егер мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы қызмет көрсетудің нәтижесін көрсетілген мерзімде алмаған жағдайларда, орталық оның 1 ай бойы сақталуын қамтамасыз етеді, содан соң оны уәкілетті органға қайтарады.
Уәкілетті органнан орталыққа дайын құжаттарды жеткізу курьерлік қызмет арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті орган электрондық тіркеу кезінде ЕДБ АЖ-не және кепіл берушіге «электрондық үкіметтің» веб-порталына ЭЦҚ-ның уәкілетті органы нәтижесiн куәландырған электрондық құжат нысанында жібереді.
16. Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың бірін мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді алушы бермеген жағдайда, орталық құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Уәкілетті орган мемлекеттік қызметті көрсетуден:
1) егер кепiл туралы шартта немесе кепiл талаптары қамтылған өзге де шартта кепiлдiң нысанасы мен оны бағалау, кепiл қамтамасыз етiлетiн мiндеттеменiң мәнi, мөлшерi және орындалу мерзiмi және кепiлге қойылған мүлiк тараптардың қайсысында екендiгi және оны пайдалануға болатындығы туралы мәліметтер көрсетiлмеген;
2) кепiл туралы шарт немесе кепiл талаптары қамтылған өзге де шарттың жазбаша нысаны болмаған;
3) нысаны мен мазмұны бойынша заңнама талаптарына сәйкес келмейтiн өтiнiшті тiркеуге ұсынған;
4) кепiлдi тiркеу туралы өтiнiшпен тиiстi емес адамға жүгінген;
5) жылжымалы мүлiк кепiлiн және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасын мемлекеттiк тiркеу үшiн бюджетке алымның төленгенiн растайтын құжат болмаған жағдайларда бас тартады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкiлеттi орган өзінің қызметін мына:
1) әдептiлiк;
2) мемлекеттік көрсетілетін қызмет туралы толық ақпарат ұсыну;
3) адамның конституциялық құқықтарын сақтау;
4) қызметтiк борышты атқару кезiнде заңдылық;
5) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуын, құпиялылығын қамтамасыз ету;
6) мемлекеттік қызметті алушының белгіленген мерзімде алмаған құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырады.
4. Жұмыс нәтижелерi
18. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелері осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.

19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги по которым оценивается работа Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан и уполномоченных органов, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Министра юстиции Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) работника центра, а также оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги обращается к руководителям центра, телефоны которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра 1414 либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги, жалоба подается на имя руководителя уполномоченного органа в рабочие дни с 9.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов. Адреса и телефоны руководителей уполномоченных органов указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
Жалоба на действия (бездействие) уполномоченных органов подается в Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан в рабочие дни с 9.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
22. В случае некорректного обслуживания работником центра жалоба подается на имя руководителя центра или РГП «Центр». Адреса и телефоны руководителей центров указаны в приложении 2 к настоящему стандарту, адрес и телефон РГП «Центр» указан в пункте 26 настоящего стандарта.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги обращается в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалобы принимаются в устной или в письменной форме по почте или в электронном виде (адрес электронной почты Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан: krs.opp@minjust.kz) в случаях, предусмотренных действующим законодательством, либо нарочно в рабочие дни через канцелярию организаций, указанных в пунктах 21 и 22 настоящего стандарта.
В необходимых случаях получателями государственной услуги к жалобе прилагаются документы, подтверждающие некачественное предоставление государственной услуги уполномоченным органом или некорректное обслуживание сотрудником центра.

19. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi және құқықтық көмек көрсету комитетi мен уәкiлеттi органдардың жұмысы бағаланатын мемлекеттiк көрсетілетін қызметтің сапасы мен тиімділік көрсеткiштерiнiң нысаналы мәнi жыл сайын Қазақстан Республикасының Әдiлет министрiнің тиiстi бұйрығымен бекiтiледі.
5. Шағымдану тәртiбi
20. Орталық қызметкерінің іс-әрекеттерiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбiн түсiндiру, сондай-ақ шағымдарды дайындауда жәрдемдесу үшiн мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы осы стандарттың 2-қосымшасында телефондары көрсетiлген орталық басшыларына жүгiнедi.
Орталық қызметкерінің іс-әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты call-орталықтың ақпараттық-анықтамалық қызметінің 1414 телефоны не осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы алуға болады.
21. Көрсетілген қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін уәкілетті орган басшысының атына шағым беріледі. Уәкілетті органдар басшыларының мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Уәкiлеттi органдардың іс-әрекеттерiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің Тiркеу қызметi және құқықтық көмек көрсету комитетiне демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, жұмыс күндерi сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 17.00-ге дейiн берiледi.
22. Орталық қызметкерi тиісті деңгейде қызмет көрсетпеген жағдайда шағым орталықтың немесе «Орталық» РМК басшысының атына беріледі. Орталықтар басшыларының мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетiлген, «Орталық» РМК-ның мекенжайы мен телефоны осы стандарттың 26-тармағында көрсетiлген.
23. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету нәтижелерiмен келiспеген жағдайда мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы заңнамада белгiленген тәртiппен сотқа жүгiнеді.
24. Қолданыстағы заңнамада көрсетiлген жағдайларда шағымдар ауызша немесе жазбаша нысанда пошта арқылы немесе электронды түрде (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi және құқықтық көмек көрсету комитетiнiң электронды мекенжайы: krs.opp@minjust.kz) не осы стандарттың 21 және 22-тармақтарында көрсетiлген ұйымдардың кеңсесi арқылы жұмыс күндерi қолма-қол қабылданады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушылар қажетті жағдайларда шағымға уәкiлеттi органның мемлекеттiк қызметтi сапасыз көрсеткенін немесе Орталық қызметкерiнің тиісті деңгейде қызмет көрсетпегенiн растайтын құжаттарды қоса бередi.

25. Принятая жалоба регистрируется в книге учета жалоб и обращений и рассматривается в порядке и сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц». Подтверждением принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и по почте является ее регистрация в журнале обращений физических и юридических лиц (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии уполномоченного органа или центра.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных. О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.
Ответ от уполномоченного органа предоставляется в соответствии с Законом Республики Казахстан «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц».
26. Адрес Министерства юстиции Республики Казахстан: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом № 8.
Адрес РГП «Центр»: 010000, город Астана, проспект Республики, дом № 43А, телефон: 87172-94-99-95, интернет-ресурс: www.con.gov.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Регистрация залога движимого
имущества, не подлежащего обязательной
государственной регистрации, и выдача
дубликата свидетельства о регистрации
залога движимого имущества, не подлежащего
обязательной государственной регистрации»
Список и адреса уполномоченных органов
п/п
Наименование
уполномоченного органа
Адрес месторасположения
Номер телефона
Номер
телефона
руководителя
1
2
3
4
5
1
Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по Акмолинской области»
г. Кокшетау,
ул. Сатпаева, 9
8 (7162) 23-32-58

25. Қабылданған шағымдар өтініштер мен шағымдарды есепке алу кітабында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен және мерзімде қаралады. Қолма-қол, сондай-ақ пошта арқылы келіп түскен шағымның қабылданғанын растау оны уәкiлеттi органның немесе орталықтың кеңсесiнде жеке және заңды тұлғалар өтiнiштері журналында тiркеу болып табылады (шағымның екiншi данасында немесе шағымға iлеспе хатта мөртабан, кiрiс нөмiрi және тiркеу мерзiмi қойылады).
Шағымды қабылдаған адам мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға оның шағымының қабылдағанын растау үшін оған нөмiрi, күнi, шағымды қабылдаған адамның тегi, байланыс деректерiн көрсете отырып талон беріледi. Шағымның қаралу нәтижелері туралы мемлекеттік қызметті алушыға пошта арқылы жазбаша түрде хабарлайды.
Уәкілетті органнан жауабы «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес беріледі.
26. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесi, № 8 үй.
«Орталық» РМК-ның мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, № 43А үй, телефоны: 8-7172-94-99-95, www.con.gov.kz интернет-ресурсы.
«Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын беру»
мемлекеттiк қызмет стандартына
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізімі мен мекенжайы
Р/с
Уәкiлеттi органның атауы
Орналасқан мекенжайы
Телефон нөмiрi
Басшының телефон нөмiрi
1
2
3
4
5
1
«Ақмола облысы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесi, 9-үй
(87162) 23-32-58
қабылдау бөлмесi

33-96-30
приемная
14
Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по Южно-Казахстанской области»
г. Шымкент,
ул. Оспанова, 61
8 (7252) 54-12-72
53-50-53
приемная
15
Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по городу Алматы»
г. Алматы,
ул. Толе би, 155
8 (727) 378-46-58
378-46-50
приемная
16
Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по городу Астаны»
г. Астана,
ул. Иманова, 149
8 (7172) 37-99-12
37-65-58
приемная
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Регистрация залога движимого
имущества, не подлежащего обязательной
государственной регистрации, и выдача
дубликата свидетельства о регистрации
залога движимого имущества, не подлежащего
обязательной государственной регистрации»
Список и адреса центров обслуживания населения
п/п
Наименование
центров (филиалы,
отделы, отделения)
Адрес
месторасположения
Контактные
данные
1
2
3
4
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
г. Кокшетау,
ул. Ауэзова, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
1)
Кокшетауский городской отдел
г. Кокшетау,
ул. Биржан Сал, 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
2)
Районный отдел с.Красный Яр
г. Кокшетау,
с. Красный Яр,
ул. Ленина, 65
8 (7162) 40-43-27
3)
Аккольский районный отдел
Аккольский район,
г. Акколь,
ул. Нурмагамбетова, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
4)
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район,
п. Аршалы,
ул. М. Маметовой, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
5)
Атбасарский районный отдел
Атбасарский район,
г. Атбасар,
ул. Валиханова, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
6)
Астраханский районный отдел
Астраханский район,
с. Астраханка,
ул. Аль-Фараби, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
7)
Буландынский районный отдел
Буландынский район,
г. Макинск,
ул. Сейфуллина, 18б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
8)
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район,
г. Щучинск,
ул. Абылай хана, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
9)
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь,
ул. Победы, 7
8 (71642) 2-12-57
10)
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район,
г. Ерейментау,
ул. Мусабаева, 15
8 (71633) 2-44-92
11)
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский район,
г. Степняк,
ул. Сыздыкова, 2а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
12)
Есильский районный отдел
Есильский район,
г. Есиль,
ул. Победы, 56
8 (71647) 2-22-07
13)
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район,
г. Державинск,
ул. Габдуллина, 104

33-96-30
14
«Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Шымкент қаласы, Оспанов көшесi, 61-үй
(87252) 54-12-72
қабылдау бөлмесi
53-50-53
15
«Алматы қаласы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Алматы қаласы, Төле би көшесi, 155-үй
(8727) 378-46-58
қабылдау бөлмесi
378-46-50
16
«Астана қаласы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
Астана қаласы, Иманов көшесi, 149-үй
(87172) 37-99-12
қабылдау бөлмесi
37-65-58
«Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын беру»
мемлекеттiк қызмет стандартына
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі мен мекенжайлары
Р/с
Орталықтардың атауы (филиалдары, бөлімдер, бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
1)
Көкшетау қалалық бөлімшесі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
2)
Красный Яр с. аудандық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 65
8 (7162) 40-43-27
3)
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
4)
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы ауылы, М. Мәметова көшесі, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
5)
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
6)
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Әл-Фараби көшесі, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
7)
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 18 б
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
8)
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
9)
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 7
8 (71642) 2-12-57
10)
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15
8 (71633) 2-44-92
11)
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2 а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
12)
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56
8 (71647) 2-22-07
13)
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104

8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
14)
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район,
с. Жаксы,
ул. Ленина, 8
8 (71635) 2-17-10
15)
Зерендинский районный отдел
Зерендинский район,
с. Зеренда,
ул. Мира, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
16)
Коргалжынский районный отдел
Коргалжынский район,
с. Коргалжын,
ул. Абая, 44а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)2-20-36
17)
Степногорский городской отдел
г. Степногорск,
4 мкр., 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
18)
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район,
с. Балкашино,
ул. Абылай хана, 119
8 (71640) 9-26-66
19)
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район,
с. Акмол,
ул. Гагарина, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
20)
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район,
п. Шортанды,
переулок Безымянный, 1
8 (71631) 2-17-97
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
2
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
г. Актобе,
ул. Тургенева, 109
8 (7132) 56-57-87
1)
Актобинский городской отдел № 1
г. Актобе,
ул. Тургенева, 109
8 (7132) 57-80-27
2)
с. Каргалинское (Жилянка)
г. Актобе,
Каргалинский район,
с. Каргалинское (Жилянка),
ул. Сатпаева, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
3)
Алгинский районный отдел
Алгинский район,
г. Алга,
ул. Кирова, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
4)
Мартукский районный отдел
Мартукский район,
п. Мартук
ул. Байтурсынова, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
5)
Хромтауский районный отдел
Хромтауский район,
г. Хромтау
ул. Абая, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
6)
Кандыагашский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш,
мкр. Молодежный, 47 «Б»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
7)
Эмбенский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Эмба
ул. Амирова, 10
8 (71334) 23-9-83
8)
Темирский районный отдел № 8
Темирский район,
п. Шубаркудук,
Байганина, 15 «А»
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
9)
Кобдинский районный отдел
Кобдинский район,
п. Кобда
пер. Нурымжанова, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
10)
Каргалинский районный отдел с. Бадамша
Каргалинский район,
с. Бадамша
ул. Айтеке-би, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
11)
Уилский районный отдел
Уилский район,
с. Уил
ул. Кокжар, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
12)
Айтекебийский районный отдел № 12
Айтекебийский район,
с. Комсомольское,
ул. Балдырган, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
13)
Байганинский районный отдел
Байганинский район,
с. Карыуылкелди,
ул. Барак батыра, 41 «А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
14)
Иргизский районный отдел
Иргизский район,
с. Иргиз
ул. Жангельдина, 7
8 (71343) 21-8-28
15)
Шалкарский районный отдел
Шалкарский район,
г. Шалкар,
ул. Айтеке би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
3.
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсиздик, 67 Б

8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
14)
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы қаласы, Ленин көшесі, 8
8 (71635) 2-17-10
15)
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді а., Мир көшесі, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
16)
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын қаласы, Абай көшесі, 44а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
17)
Степногор қалалық бөлімі
Степногор қаласы, 4 шағын ауданы, 7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
18)
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 119
8 (71640) 9-26-66
19)
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
20)
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Аты аталмаған тұйық көше, 1
8 (71631) 2-17-97
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
2.
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109
8 (7132) 56-57-87
1)
Ақтөбе қалалық № 1 бөлімі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109
8 (7132) 57-80-27
2)
Қарғалы с. (Жилянка)
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Қарғалы ауылы (Жилянка), Сәтпаев көшесі, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
3)
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесі, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
4)
Мортық аудандық бөлімшесі
Мортық ауданы, Мортық ауылы, Байтұрсынов көшесі, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
5)
Хромтау аудандық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесі, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
6)
Қандыағаш аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный ш/а, 47 «Б»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
7)
Ембі аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы, Әмір көшесі, 10
8 (71334) 23-9-83
8)
Темір аудандық № 8 бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылы, Байғанин көшесі, 15 «А»
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
9)
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Нұрымжанов тұйық көшесі, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
10)
Қарғалы аудандық бөлімі Бадамша с.
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
11)
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
12)
Әйтеке би аудандық № 12 аудандық бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
13)
Байғанин аудандық бөлімі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41 «А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
14)
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Жангелді көшесі, 7
8 (71343) 21-8-28
15)
Шалқар аудандық бөлімі
Шалқар ауданы, Шалқар ауылы, Әйтеке би көшесі, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
3.
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б

8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
1)
Аксуский районный отдел
п. Жансугурова,
ул. Кабанбай батыра, 20
8 (72832) 2-14-51
2)
Отделение Капал
с. Капал,
ул. Алпысбаева, 3
8 (72841) 2-17-60
3)
Алакольский районный отдел
г. Ушарал,
ул. 8 марта, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
4)
Отделение Кабанбай
п. Кабанбай,
ул. Абылайхана, 237
8 (72837) 4-13-85
5)
Балхашский районный отдел
с. Баканас,
ул. Бижанова, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
6)
Енбекшиказахский районный отдел
г. Есик,
ул. Абая, 314 А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
7)
Отделение Шелек
с. Шелек,
ул. Бижанова, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
8)
Ескельдинский районный отдел
п. Карабулак,
ул. Оразбекова, 52
8 (72836) 3-22-16
9)
Жамбылский районный отдел
п. Узынагаш,
ул. Мажитова, 1
8 (72770) 2-30-90
10)
Илийский районный Отдел
п. Отеген батыра,
мкр. Куат,
ул. Тауелсиздик, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
11)
Отделение Боролдай
с. Боролдай,
ул. Вокзальная, 6 «А»
8 (72738) 7-82-42
12)
Отделение Караой
с. Караой,
ул. Тындала, 9
8 (7275) 24-88-10
13)
Отделение Акши
с. Акши,
ул. Конаева, 29
14)
Карасайский районный отдел
г. Каскелен,
ул. Жангозина, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
15)
Отделение Тау Самалы
п. Тау Самалы,
ул. Рыскулова, 129
8 (727) 391-38-58
16)
Отделение Шамалган
ст. Шамалган,
ул. Конаева, 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
17)
Караталский районный отдел
г. Уштобе,
ул. Абылай хана, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
18)
Кербулакский районный отдел
г. Сарыозек,
ул. Момышулы, б/н
8 (72840) 3-25-88
19)
Отделение Когалы
п. Когалы,
ул. Желтоксан, 45
8 (72842) 9-10-59
20)
Коксуский районный отдел
п. Балпык би,
ул. Измайлова, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
21)
Капшагайский городской отдел
г. Капшагай,
ул. Кунаева, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
22)
Отделение Шенгелды
с. Шенгелды,
ул. Сейфуллина, 34
8 (72772) 7-11-94
23)
Саркандский районный отдел
г. Сарканд,
ул. Жамбыла, б/н
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
24)
Отделение Лепсы
ст. Лепсы,
ул. Толебаева, 1
8 (72843) 2-10-16
25)
Райымбекский районный отдел
с. Кеген,
ул. Момышулы, б/н
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
26)
Отделение Нарынкол
с. Нарынкол,
ул. Райымбека, б/н
8 (72779) 2-11-65
27)
Панфиловский районный отдел
г. Жаркент,
ул. Головацкого, б/н
8 (72831) 5-51-11
28)
Талгарский районный отдел
г. Талгар,
ул. Лермонтова, 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
29)
Отделение Нура
с. Нура,
ул. Школьная, 10
8 (72774) 5-80-62
30)
Талдыкорганский городской отдел
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсиздик, 67 Б

8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
1)
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі, 2
8 (72832) 2-14-51
2)
Қапал бөлімшесі
Қапал ауылы, Алпысбай көшесі, 3
8 (72841) 2-17-60
3)
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қаласы, 8 наурыз көшесі, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
4)
Қабанбай бөлімшесі
Қабанбай ауылы, Абылай хан көшесі, 237
8 (72837) 4-13-85
5)
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
6)
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314 А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
7)
Шелек бөлімшесі
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
8)
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ ауылы, Оразбеков көшесі, 52
8 (72836) 3-22-16
9)
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі, 1
8 (72770) 2-30-90
10)
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр ауылы, Қуат ш/а, Тәуелсіздік көшесі, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
11)
Боралдай бөлімшесі
Боралдай ауылы, Вокзал көшесі, 6 «А»
8 (72738) 7-82-42
12)
Қараой бөлімшесі
Қараой ауылы, Тыңдала көшесі, 9
8 (7275) 24-88-10
13)
Ақши бөлімшесі
Ақши ауылы, Қонаев көшесі, 29
14)
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелен ауылы, Жанғозин көшесі, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
15)
Тау Самалы бөлімшесі
Тау Самалы ауылы, Рысқұлов көшесі, 129
8 (727) 391-38-58
16)
Шамалған бөлімшесі
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
17)
Қаратал аудандық бөлімі
Үштөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
18)
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек ауылы, Момышұлы көшесі, н/ж
8 (72840) 3-25-88
19)
Қоғалы бөлімшесі
Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі, 45
8 (72842) 9-10-59
20)
Көксу аудандық бөлімі
Балпық би ауылы, Измайлов көшесі, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
21)
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
22)
Шеңгелді бөлімшесі
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34
8 (72772) 7-11-94
23)
Сарқанд аудандық бөлімі
Сарқанд ауылы, Жамбыл көшесі, н/ж
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
24)
Лепсі бөлімшесі
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі, 1
8 (72843) 2-10-16
25)
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі, н/ж
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
26)
Нарынқол бөлімшесі
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі, н/ж
8 (72779) 2-11-65
27)
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, н/ж
8 (72831) 5-51-11
28)
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
29)
Нұра бөлімшесі
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10
8 (72774) 5-80-62
30)
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б

8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
31)
Текелийский городской отдел
г. Текели,
ул. Октябрьская, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
32)
Уйгурский районный отдел
с. Чунджа,
ул. Касымбекова, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
4.
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
г. Атырау,
пр. Сатпаева, 23
8 (7122) 21-34-67
1)
Областной отдел
г. Атырау,
пр. Сатпаева, 23
8 (7122) 21-29-42
2)
городской отдел № 1
г. Атырау,
ул. Баймуханова, 16 а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
3)
городской отдел № 2
г. Атырау,
Балыкшы,
ул. Байжигитова, 80 а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4)
Индерский районный отдел
Индерский район,
пос. Индерборский,
ул. Мендыгалиева, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
5)
Махамбетский районный отдел
Махамбетский район,
с. Махамбет,
ул. Абая, 10
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
6)
Кызылкогинский районный отдел
Кызылкогинский район,
с. Миялы,
ул. Абая, дом 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
7)
Жылыойский районный отдел
Жылыойский район,
г. Кульсары,
ул. Бейбитшилик, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
8)
Курмангазинский районный отдел
Курмангазинский район,
с. Ганюшкино,
ул. Есболаева, 66 а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
9)
Макатский районный отдел
Макатский район,
п. Макат,
ул. Центральная, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
10)
Исатайский районный отдел
Исатайский район,
с. Аккыстау,
ул. Егеменды Казахстан, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
5.
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
г. Усть-Каменогорск,
ул. Белинского, 37 а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
1)
Усть-Каменогорский городской отдел № 1
г. Усть-Каменогорск,
пр. Сатпаева, 20/1
8 (7232) 60-39-22
2)
Усть- Каменогорский городской отдел № 2
г. Усть-Каменогорск,
ул. Казахстан, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
3)
Глубоковский районный отдел
Глубоковский район,
п. Глубокое,
ул. Поповича, 22
8 (72331) 2-23-35
4)
Зайсанский городской отдел
Зайсанский район, г. Зайсан, ул. Жангельдина, 52 а
8 (72340) 2-67-81
5)
Зыряновский районный отдел
Зыряновский район,
г. Зыряновск,
ул. Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
6)
Катон-Карагайский районный отдел
Катон-Карагайский район,
с. Улкен–Нарын,
ул. Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
7)
Курчумский районный отдел
Курчумский район,
с. Курчум,
ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
8)
Риддерский районный отдел
г. Риддер,
ул. Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
9)
Тарбагатайский районный отдел
Тарбагатайский район,
с. Аксуат,
ул. Абылайхана, 23
8 (72346) 2-24-96
10)
Уланский районный отдел
Уланский район,
п. Молодежный, 9
8 (72338) 2-78-96
11)
Шемонаихинский городской отдел
Шемонаихинский район,

8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
31)
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қаласы, Октябрь көшесі, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
32)
Ұйғыр аудандық бөлімі
Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
4.
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-34-67
1)
Облыстық бөлімі
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8 (7122) 21-29-42
2)
№ 1 қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Баймұқанов көшесі, 16 а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
3)
№ 2 қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Балықшы, Байжігітов көшесі, 80 а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4)
Индер аудандық бөлімі
Индер ауданы, Индербор ауылы, Меңдіғалиев көшесі, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
5)
Махамбет аудандық бөлімі
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 10
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
6)
Қызылқоға аудандық бөлімі
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
7)
Жылыой аудандық бөлімі
Жылыой ауданы, Құлсары ауылы, Бейбітшілік көшесі, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
8)
Құрманғазы аудандық бөлімі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Есболаев көшесі, 66 а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
9)
Мақат аудандық бөлімі
Мақат ауданы, Мақат ауылы, Орталық көшесі, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
10)
Исатай аудандық бөлімі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
5.
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37 а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
1)
Өскемен қалалық № 1 бөлімі
Өскемен қаласы, Сәтпаев көшесі, 20/1
8 (7232) 60-39-22
2)
Өскемен қалалық № 2 бөлімі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
3)
Глубоков аудандық бөлімі
Глубоков ауданы, Глубокое ауылы, Попович көшесі, 22
8 (72331) 2-23-35
4)
Зайсан қалалық бөлімі
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі, 52 а
8 (72340) 2-67-81
5)
Зырянов аудандық бөлімі
Зырянов ауданы, Зырянов қаласы, Стаханов көшесі, 39
8 (72335) 6-02-39
6)
Катон-Қарағай аудандық бөлімі
Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 96
8 (72341) 2-23-60
7)
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 77
8 (72339) 2-13-10
8)
Риддер аудандық бөлімі
Риддер қаласы, Семей көшесі, 12
8 (72336) 4-62-62
9)
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылай хан көшесі, 23
8 (72346) 2-24-96
10)
Ұлан аудандық бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный ауылы, 9
8 (72338) 2-78-96
11)
Шемонаиха қалалық бөлімі

г. Шемонаиха, 3 мкр, 12
8 (72332) 3-41-00
12)
Семейский городской отдел № 1
г. Семей,
408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
13)
Семейский городской отдел № 2
г. Семей,
ул. Найманбаева, 161 А
8 (7222) 52-69-29
14)
Абайский районный отдел
Абайский район,
с. Карауыл,
ул. Кунанбаева, 12
8 (72252) 2-22-64
15)
Аягозский городской отдел
Аягозский район,
г. Аягоз,
ул. Дуйсенова, 84
8 (72237) 5-24-32
16)
Бескарагайский районный отдел
Бескарагайский район,
с. Бескарагай,
ул. Пушкина, 2 А
8 (72236) 9-06-30
17)
Бородулихинский районный отдел
Бородулихинский район, с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48
18)
Жарминский районный отдел
Жарминский район,
с. Калбатау,
ул. Достык, 98
8 (72347) 6-54-00
19)
Курчатовский районный отдел
Курчатовский район,
г. Курчатов,
ул. Абая, 12
8 (72251) 2-21-66
20)
Кокпектинский районный отдел
Кокпектинский район,
с. Кокпекты,
ул. Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
21)
Урджарский районный отдел
Урджарский район,
с. Урджар,
ул. Абылайхана, 116
8 (72230) 2-19-85
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
6.
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
г. Тараз,
пр. Абая, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
1)
Таразский городской отдел
г. Тараз,
ул. К. Койгелды, 158 «а»
8 (7262) 43-84-21
2)
Таразский городской отдел № 1
г. Тараз,
ул. Сатпаева, 1 «б»
8 (7262) 56-90-27
3)
Таразский городской отдел № 2
г. Тараз,
мкр. Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
4)
Таразский городской отдел № 3
г. Тараз,
пр. Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
5)
Байзакский районный отдел
с. Сарыкемер,
ул. Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
6)
Жамбылский районный отдел
с. Аса,
ул. Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
7)
Жуалынский районный отдел
с. Б. Момышулы,
ул. Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
8)
Кордайский районный отдел
с. Кордай,
ул. Домалак ана, 215
8 (72636) 2-13-52
9)
Меркенский районный отдел
с. Мерке,
ул. Исмаилова, 232
8 (72632) 4-42-54
10)
Мойынкумский районный отдел
с. Мойынкум,
ул. Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
11)
Сарысуский районный отдел
г. Жанатас,
ул. Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
12)
Таласский районный отдел
г. Каратау,
ул. Молдагулова, 51
8 (72644) 6-33-93
13)
Отдел Т. Рыскуловского района
с. Кулан,
ул. Жибек жолы, 71
8 (72631) 2-18-10
14)
Шуский районный отдел
г. Шу, ул. Автобазовская, 1
8 (72643) 2-17-97
15)
Отдел с. Гродеково
с. Гродеково,
ул. Мира, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
Филиал РГП «ЦОН по Западно-Казахстанской области»
7.
Филиал РГП «ЦОН по Западно-Казахстанской области»
г. Уральск.
ул. Жамбыла, 81/2
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
1)
Отдел по Акжаикскому району
Акжаикский район,
с. Чапаев,
переулок Акжаикский, 2

Шемонаиха ауданы, Шемонайха қаласы, 3 ш/а, 12
8 (72332) 3-41-00
12)
Семей қалалық № 1 бөлімі
Семей қаласы, 408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
13)
Семей қалалық № 2 бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161 А
8 (7222) 52-69-29
14)
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 12
8 (72252) 2-22-64
15)
Аягөз қалалық бөлімі
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84
8 (72237) 5-24-32
16)
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2 А
8 (72236) 9-06-30
17)
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25
8 (72351) 2-20-48
18)
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98
8 (72347) 6-54-00
19)
Курчатов аудандық бөлімі
Курчатов ауданы, Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12
8 (72251) 2-21-66
20)
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38
8 (72348) 2-21-71
21)
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан көшесі, 116
8 (72230) 2-19-85
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
6.
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
1)
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Қ. Қойгелді көшесі, 158 «а»
8 (7262) 43-84-21
2)
№ 1 бөлімі
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 «б»
8 (7262) 56-90-27
3)
№ 2 бөлімі
Тараз қаласы, Талас ш/а, 2
8 (72622) 6-17-78
4)
№ 3 бөлімі
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-04
5)
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33
8 (72637) 2-28-04
6)
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай көшесі, 127
8 (72633) 2-11-99
7)
Жуалы аудандық бөлімі
Б. Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, 49
8 (72635) 5-02-46
8)
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215
8 (72636) 2-13-52
9)
Мерке аудандық бөлімі
Мерке ауылы, Исмаилов көшесі, 232
8 (72632) 4-42-54
10)
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215
8 (72642) 2-47-93
11)
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас ауылы, Жібек жолы көшесі, 1
8 (72634) 6-33-00
12)
Талас аудандық бөлімі
Қаратау ауылы, Молдағұлов көшесі, 51
8 (72644) 6-33-93
13)
Т. Рысқұлбеков аудандық бөлімі
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 71
8 (72631) 2-18-10
14)
Шу аудандық бөлімі
Шу қаласы, Автобаза көшесі, 1
8 (72643) 2-17-97
15)
Гродеково ауылдық бөлімі
Гродеково ауылы, Бейбітшілік көшесі, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
7.
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81/2
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
1)
Ақжайық аудандық бөлімі
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Ақжайық тұйық көшесі, 2

10)
Отдел по Таскалинскому району
Таскалинский район,
с. Таскала,
ул. Вокзальная, 6
8-711-39-22-398
8-711-39-21-979
11)
Отдел по Теректинскому района
Теректинский район,
с. Федоровка,
ул. Юбилейная, 24
8-711-32-23-378
8-711-32-23-379
12)
Отдел по Чингирлаускому району
Чингирлауский район,
с. Чингирлау,
ул. Тайманова, 95
8-711-37-33-311
8-711-37-34-420
13)
Отдел по Казталовскому району
Казталовский район,
с. Жалпактал,
ул. С. Датулы, 23
8-711-38-21-044
8-711-38-21-045
14)
Отдел по Дарьинскому сельскому округу
Зеленовский район,
с. Дарьинское,
ул. Балдырган, 27/1
8-711-31-24-080
8-711-31-24-082
15)
Отдел по Тайпакскому сельскому округу Акжайыкского района
Акжайыкский район,
с. Тайпак,
ул. Шемякина, 13
8-711-42-21-884
16)
Отдел по Акжайыкскому сельскому округу Теректинского района
Теректинский район,
с. Акжайык,
ул. Акжайык, 5
8-711-43-91-316
Филиал РГП «ЦОН по Карагандинской области»
8.
Филиал РГП «ЦОН по Карагандинской области»
г. Караганда,
ул. Чкалова, 7
8 (7212) 41-63-10
1)
Городской отдел № 1
г. Караганда,
ул. Ержанова, 47/3
8 (7212) 33-13-10
2)
Городской отдел № 2
г. Караганда,
ул. Чкалова, 7
8 (7212) 41-03-92
3)
Городской отдел № 3
г. Караганда,
ул. Муканова, 5
8 (7212) 77-26-57
4)
Городской отдел № 4
г. Караганда,
ул. Архитектурная, 8
8 (7212) 45-71-01
5)
Городской отдел № 5
г. Караганда,
21 мкр., 6/7
8 (7212) 32-92-51
6)
Городской отдел № 6
г. Караганда,
ул. Серова, 73
8 (7212) 93-16-94
7)
Отдел № 1 г. Темиртау
г. Темиртау,
ул. Блюхера, 23
8 (7213) 44-67-45
8)
Отдел № 2 г. Темиртау
г. Темиртау,
пр. Республики,128
8 (7213) 99-79-96
9)
Абайский районный отдел № 1
г. Абай,
ул. Абая, 54
8 (72131) 4-77-07
10)
Абайский районный отдел № 2
г. Абай,
п. Топар,
ул. Казыбек би, 3
8 (72153) 3-04-46
11)
Отдел г. Сарань
г. Сарань,
ул. Жамбыла, 85
8 (72137) 4-25-26
12)
Отдел № 1 г. Шахтинск
г. Шахтинск,
пр. А. Кунанбаева 65 Б
8 (72156) 5-21-25
13)
Отдел № 2 г. Шахтинск
г. Шахтинск,
п. Шахан,
Квартал 10/16, 16
8 (72156) 3-20-99
14)
Осакаровский районный отдел № 1
п. Осакаровка,
ул. Пристационная, 12
8 (72149) 4-32-62
15)
Осакаровский районный отдел № 2
р-н. Осакаровка,
п. Молодежный,
ул. Абая, 13
8 (72148) 2-22-46
16)
Отдел г. Сатпаева
г. Сатпаев,
проспект Сатпаева, 111
8 (71063) 4-03-47
17)
Отдел г. Балхаш
г. Балхаш,
ул. Бокейхана, 20 а
8 (71036) 6-83-37
18)
Шетский районный отдел
село Аксу–Аюлы,
ул. Жапакова, 23/1,
п. Агадырь,
ул. Тауелсиз Казахстан, 4
8 (71031) 2-21-88
19)
Отдел г. Жезказган
г. Жезказган,
Б. Момышулы, 9
8 (7102) 73-81-09
20)
Жанааркинский районный отдел
Жанааркинский район,
п. Атасу,
ул. А. Оспанова, 40
8 (71030) 2-69-09
21)
Отдел г. Каражал
г. Каражал,
ул, Ленина, 18
8 (71032) 2-70-21

10)
Тасқала аудандық бөлімі
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Вокзал көшесі, 6
8-711-39-22-398 8-711-39-21-979
11)
Теректі аудандық бөлімі
Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 24
8-711-32-23-378
8-711-32-23-379
12)
Шыңғырлау аудандық бөлімі
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 95
8-711-37-33-311 8-711-37-34-420
13)
Казталов аудандық бөлімі
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С. Датұлы көшесі, 23
8-711-38-21-044 8-711-38-21-045
14)
Дарьинское ауылдық округі бөлімі
Зеленов ауданы, Дарьинское ауылы, Балдырған көшесі, 27/1
8-711-31-24-080 8-711-31-24-082
15)
Ажар ауданының Тайпақ ауылдық округі бөлімі
Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Шемякин көшесі, 13
8-711-42-21-884
16)
Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі бөлімі
Теректі ауданы, Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесі, 5
8-711-43-91-316
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
8.
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7
8 (7212) 41-63-10
1)
№ 1 қалалық бөлімі
Ержанов көшесі, 47/3
8 (7212) 33-13-10
2)
№ 2 қалалық бөлімі
Чкалов көшесі, 7
8 (7212) 41-03-92
3)
№ 3 қалалық бөлімі
Мұқанов көшесі, 5
8 (7212) 77-26-57
4)
№ 4 қалалық бөлімі
Архитектурная көшесі, 8
8 (7212) 45-71-01
5)
№ 5 қалалық бөлімі
21 ш/а, 6/7
8 (7212) 32-92-51
6)
№ 6 қалалық бөлімі
Серов көшесі, 73
8 (7212) 93-16-94
7)
Теміртау қаласы № 1 бөлімі
Блюхер көшесі, 23
8 (7213) 44-67-45
8)
Теміртау қаласы № 2 бөлімі
Республика даңғылы, 128
8 (7213) 99-79-96
9)
Абай аудандық № 1 бөлімі
Абай қаласы, Абай көшесі, 54
8 (72131) 4-77-07
10)
Абай аудандық № 2 бөлімі
Абай қаласы, Топар ауылы, Қазыбек би көшесі, 3
8 (72153) 3-04-46
11)
Саран қаласы бөлімі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85
8 (72137) 4-25-26
12)
Шахтинск қаласы № 1 бөлімі
Шахтинск қаласы, А. Құнанбаев даңғылы, 65 Б
8 (72156) 5-21-25
13)
Шахтинск қаласы № 2 бөлімі
Шахтинск қаласы, Шахан ауылы, квартал 10/16, 16
8 (72156) 3-20-99
14)
Осакаров аудандық № 1 бөлімі
Осакаровка ауылы, Пристационная көшесі, 12
8 (72149) 4-32-62
15)
Осакаров аудандық № 2 бөлімі
Осакаров ауданы, Молодежный ауылы, Абай көшесі, 13
8 (72148) 2-22-46
16)
Сәтпаев қаласы бөлімі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111
8 (71063) 4-03-47
17)
Балқаш қаласы бөлімі
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20 а
8 (71036) 6-83-37
18)
Шет аудандық бөлімі
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов көшесі, 23/1 үй,
Ағадыр ауылы, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 4 үй
8 (71031) 2-21-88
19)
Жезқазған қаласы бөлімі
Жезқазған қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 9
8 (7102) 73-81-09
20)
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, Атасу ауылы, А. Оспанов көшесі, 40
8 (71030) 2-69-09
21)
Қаражал қаласы бөлімі
Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18
8 (71032) 2-70-21

22)
Отдел г. Приозерск
г. Приозерск,
ул. Балхашская, 7
8 (71039)5-27-37
23)
Бухаржырауский районный отдел № 1
Бухаржырауский район,
п. Ботакара,
ул. Абылай хана, 37
8 (72154) 2-23-73
24)
Бухаржырауский районный отдел № 2
Бухаржырауский район,
ул. Мира, 24
8 (72138) 3-15-62
25)
Актогайский районный отдел № 1
п. Актогай,
ул. Бокейхана, 10
8 (71037) 2-11-05
26)
Актогайский районный отдел № 2
п. Сарышаган,
ул. Абая, 12
8 (71038)22-3- 39
27)
Нуринский районный отдел
п. Киевка,
ул. Сулейменовых, 2
8 (721-44)2-11-11
28)
Улытауский районный отдел
Улытауский район,
п. Улытау,
ул. Амангельды, 29 а
8 (71035) 2-13-06
29)
Каркаралинский районный отдел
г. Каркаралинск,
ул. Аубакирова, 21
8 (72146) 3-17-03
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
9.
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
г. Костанай,
ул. Тарана, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
1)
Костанайский городской отдел
г. Костанай,
ул. Гашика, 14
8 (7142) 26-45-51
2)
Алтынсаринский отдел
п. Силантьевка,
ул. Ленина, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
3)
Амангельдинский отдел
с. Амангельды,
ул. Майлина, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
4)
Аркалыкский отдел
г. Аркалык,
ул. Абая, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
5)
Аулиекольский отдел
с. Аулиеколь,
ул. Ленина, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
6)
Денисовский отдел
с. Денисовка,
ул. Советская, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
7)
Жангельдинский отдел
Жангельдинский р-он,
с. Торай, ул. 8 марта, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
8)
Житикаринский отдел
г. Житикара,
ул. Ленина, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
9)
Камыстинский отдел
Камыстинский р-он,
с. Камысты,
ул. Ержанова, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
10)
Карабалыкский отдел
Карабалыкский р-он,
п. Карабалык,
ул. Космонавтов, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
11)
Карасуский отдел
Карасуский р-он,
с. Карасу,
ул. Комсомольская, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
12)
Лисаковский отдел
г. Лисаковск,
мкр. № 4, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
13)
Мендыкаринский отдел
Мендыкаринский р-он,
с. Боровское,
ул. Королева, 4 А
8 (714-43) 22-4-60
14)
Наурзумский отдел
Наурзумский р-он,
п. Караменды,
ул. Шакшак Жанибека, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
15)
Рудненский отдел № 1
г. Рудный,
пр. Космонавтов, 12
8 (714-31) 49-8-02
16)
Рудненский отдел № 2
г. Рудный,
ул. Корчагина, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
17)
Сарыкольский отдел
Сарыкольский р-он,
п. Сарыколь,
ул. Ленина, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
18)
Тарановский отдел
Тарановский р-он,
с. Тарановское,
ул. Калинина, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
19)
Узункольский отдел
Узункольский р-он,
с. Узынколь,
ул. Абая, 79

22)
Приозерск қаласы бөлімі
Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7
8 (71039) 5-27-37
23)
Бұхар жырау аудандық № 1 бөлімі
Бұхар жырау ауданы, Ботақара ауылы, Абылай хан көшесі, 37
8 (72154) 2-23-73
24)
Бұхар жырау аудандық № 2 бөлімі
Бұхар жырау ауданы, Бейбітшілік көшесі, 24
8 (72138) 3-15-62
25)
Ақтоғай аудандық № 1 бөлімі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Бөкейхан көшесі, 10
8 (71037) 2-11-05
26)
Ақтоғай аудандық № 2 бөлімі
Сарышаған ауылы, Абай көшесі, 12
8 (71038) 22-3-39
27)
Нұра аудандық бөлімі
Киевка ауылы, Сүлейменов көшесі, 2
8 (721-44) 2-11-11
28)
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Амангелді көшесі, 29 а
8 (71035) 2-13-06
29)
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21
8 (72146) 3-17-03
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
9.
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
1)
Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай қаласы, Гашик көшесі, 14
8 (7142) 26-45-51
2)
Алтынсарин бөлімі
Силантьевка ауылы, Ленин көшесі, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
3)
Амангелді бөлімі
Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
4)
Арқалық бөлімі
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
5)
Әулиекөл бөлімі
Әулиекөл ауылы, Ленин көшесі, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
6)
Денисовка бөлімі
Денисовка ауылы, Советская көшесі, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
7)
Жангелді бөлімі
Жангелді ауданы, Торғай ауылы, 8 наурыз көшесі, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
8)
Жітіқара бөлімі
Жітіқара ауылы, Ленин көшесі, 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
9)
Қамысты бөлімі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
10)
Қарабалық бөлімі
Қарабалық ауданы, Қарабалық ауылы, Космонавттар көшесі, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
11)
Қарасу бөлімі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомольская көшесі, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
12)
Лисаковск бөлімі
Лисаковск қаласы, 4 ш/а, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
13)
Меңдіқара бөлімі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4 А
8 (71443) 22-4-60
14)
Науырзым бөлімі
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылы, Шақшақ Жәнібек көшесі, 5
8 (71454) 21-0-53
8 (71454) 21-0-15
15)
Рудный № 1 бөлімі
Рудный қаласы, Космонавттар көшесі, 12
8 (71431) 49-8-02
16)
Рудный № 2 бөлімі
Рудный қаласы, Корчагин көшесі, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
17)
Сарыкөл бөлімі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл ауылы, Ленин көшесі, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
18)
Таран бөлімі
Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин көшесі, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
19)
Ұзынкөл бөлімі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай көшесі, 79

8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
20)
Федоровский отдел
Федоровский р-он,
с. Федоровка,
ул. Красноармейская, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
21)
Отдел Костанайского района
Костанайский р-он,
п. Затабольск,
ул. Калинина, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
10.
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
г. Кызылорда,
ул. Г. Муратбаева, 2 Е
8 (7242) 23-07-16
1)
городской отдел № 1
г. Кызылорда,
п. Тасбогет,
ул. Амангельды б/н
8 (7242) 21-66-64
2)
городской отдел № 2
г. Кызылорда,
ул. Жанкожа батыр, 82
8 (7242) 25-60-57
3)
городской отдел № 3
г. Кызылорда,
мкр. Шугыла, 45
8 (7242) 24-86-11
4)
городской отдел № 4
г. Кызылорда,
мкр. Акмешит, 1 б
8 (7242) 22-48-27
5)
Байконырский городской отдел
город Байконыр,
ул. Максимова, 17 а
8 (3362) 27-54-81
6)
Аральский районный отдел
г. Аральск,
ул. Карасакал, б/н
8 (72433) 25-0-02
7)
Казалинский районный отдел
г. Казалинск,
ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438) 26-1-27
8)
Кармакшинский районный отдел
п. Жосалы,
ул. Абая, б/н
8 (72437) 2-11-62
9)
Жалагашский районный отдел
п. Жалагаш,
ул. Желтоксан, б/н
8 (72431) 32-3-03
10)
Сырдарьинский районный отдел
п. Теренозек,
ул. Амангельди, № 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
11)
Шиелинский районный отдел
п. Шиели,
ул. Рыскулова, б/н
8 (72432) 4-15-59
12)
Жанакорганский районный отдел
п. Жанакорган,
ул. Сыганак, б/н
8 (72435) 21-4-51
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
11.
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
г. Актау, 15 мкр.,
зд. 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
1)
Актауский городской отдел № 1
г.Актау, 15 мкр.,
зд. 67 б
8 (7292) 42-23-17
2)
Жанаозенский городской отдел № 2
г. Жанаозен,
мкр. Оркен,
зд. Дом творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
3)
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район,
с. Мангистау,
зд. Общественных организаций
8 (7292) 46-56-83
4)
Бейнеуский районный отдел № 4
с. Бейнеу,
ул. Косай ата,
зд. Центр молодежи
8 (72932) 2-55-35
5)
Боранкулское отделение № 9 Бейнеуского района
с. Боранкул, 7 аул,
зд. ГУ «Боранкулмадениет»
8 (72932) 3-16-95
6)
Мангистауский районный отдел № 5
с. Шетпе,
ул. Центральная, 15,
здание Казпочта
8 (72931) 22-0-79
7)
Каракиянский районный отдел № 6
с. Курык,
ул. Валиханова, 15
8 (72937) 22-2-10
8)
Тупкараганский районный отдел № 7
г. Форт-Шевченко
ул. Маяулыз, 6-д
8 (72938) 2-30-38
9)
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
с. Акшукур,
зд. ТОО «Жайлау»,
ул. Уштерек, 5
8 (72938)33-28-44
10)
Жетыбайский районный отдел № 8
п. Жетыбай,
ул. Жанакурылыс,
здание 10
8 (72935) 26-9-33
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
12.
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
г. Павлодар,
ул. Павлова, 48

8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
20)
Федоров бөлімі
Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейск көшесі, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
21)
Қостанай аудандық бөлімі
Затабольск ауылы, Калинин көшесі, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
10.
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК
Қызылорда қаласы, Ғ. Мұратбаев көшесі, 2
8 (7242) 23-07-16
1)
№ 1 қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Тасбөгет ауылы, Амангелді көшесі, н/ж
8 (7242) 21-66-64
2)
№ 2 қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, 82
8 (7242) 25-60-57
3)
№ 3 қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Шұғыла ш/а, 45
8 (7242) 24-86-11
4)
№ 4 қалалық бөлімі
Қызылорда қаласы, Ақмешіт ш/а, 1 б
8 (7242) 22-48-27
5)
Байқоңыр қалалық бөлімі
Байқоңыр қаласы, Максимов көшесі, 17 а
8 (3362) 27-54-81
6)
Арал аудандық бөлімі
Арал қаласы, Қарасақал көшесі, н/ж
8 (72433) 25-0-02
7)
Қазалы аудандық бөлімі
Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесі, н/ж
8 (72438) 26-1-27
8)
Қармақшы аудандық бөлімі
Жосалы кенті, Абай көшесі, н/ж
8 (72437) 2-11-62
9)
Жалағаш аудандық бөлімі
Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі, н/ж
8 (72431) 32-3-03
10)
Сырдария аудандық бөлімі
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі, 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
11)
Шиелі аудандық бөлімі
Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі, н/ж
8 (72432) 4-15-59
12)
Жаңақорған аудандық бөлімі
Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі, н/ж
8 (72435) 21-4-51
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
11.
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтау қаласы, 15 ш/а, 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
1)
Ақтау қалалық № 1 бөлімі
Ақтау қаласы, 15 ш/а, 67 б
8 (7292) 42-23-17
2)
Жаңаөзен қалалық № 2 бөлімі
Жаңаөзен қаласы, Өркен ш/а, Оқушылардың шығармашылық үйінің ғимараты
8 (72934) 5-03-90
3)
Мұнайлы аудандық № 3 бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, Қоғамдық ұйымдар ғимараты
8 (7292) 46-56-83
4)
Бейнеу аудандық № 4 бөлімі
Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты
8 (72932) 2-55-35
5)
Бейнеу ауданы Боранқұл ауылдық № 9 бөлімшесі
Боранқұл ауылы, Боранқұл мәдениет ММ ғимараты
8 (72932) 3-16-95
6)
Маңғыстау аудандық № 5 бөлімі
Шетпе ауылы, Орталық көшесі, Қазпошта ғимараты
8 (72931) 22-0-79
7)
Қарақия аудандық № 6 бөлімі
Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі, 15
8 (72937) 22-2-10
8)
Түпқараған аудандық № 7 бөлімі
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесі, 6-д
8 (72938) 2-30-38
9)
Түпқараған ауданы Ақшүкір № 10 бөлімшесі
Ақшүкір ауылы, Үштерек көшесі, 5
8 (72938) 33-28-44
10)
Жетібай аудандық № 8 бөлімі
Жетібай ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, № 10 ғимарат
8 (72935) 26-9-33
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
12.
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48

8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
1)
Павлодарский городской отдел
г. Павлодар,
ул. Кутузова, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
2)
Павлодарский городской отдел № 1
г. Павлодар,
ул. Исиналиева, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
3)
Павлодарский районный отдел
г. Павлодар,
ул. Толстого, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
4)
Экибастузский городской отдел
г. Экибастуз,
ул. Машхур-Жусупа, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
5)
Аксусский городской отдел
г. Аксу,
ул. Ленина, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
6)
Актогайский районный отдел
с. Актогай,
ул. Абая, 72
8 (71841) 2-21-66
7)
Баянаульский районный отдел
с. Баянаул,
ул. Сатпаева, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
8)
Железинский районный отдел
с. Железинка,
ул. Торайгырова, 58
8 (71831) 2-25-86
9)
Щербактинский районный отдел
с. Щербакты,
ул. В. Чайко, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
10)
Качирский районный отдел
с. Теренколь,
ул. Тургенева, 85
8 (71833) 2-24-79
11)
Лебяжинский районный отдел
с. Акку,
ул. Ташимова, 114
8 (71839) 2-11-07
12)
Иртышский районный отдел
с. Иртышск,
ул. Исы Байзакова, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
13)
Майский районный отдел
с. Майск,
ул. Сейфуллина, 13
8 (71838) 9-21-44
14)
Успенский районный отдел
с. Успенка,
ул. 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
13.
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
г. Петропавловск,
ул. Ауэзова, 157
8 (7152) 33-12-57
1)
Городской отдел
г. Петропавловск,
ул. Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 33-02-26
2)
Отдел по Айыртаускому району
Айыртауский район,
ул. Д. Сыздыкова, 4
8 (71533) 2-01-84
3)
Отдел по Акжарскому району
Акжарский район,
ул. Победы, 67
8 (71546) 2-21-08
4)
Отдел по Аккайынскому району
Аккайынский район,
ул. Труда, 11
8 (71532) 2-25-86
5)
Отдел по Есильскому району
Есильский район,
ул. Ленина, 6
8 (71543) 2-20-03
6)
Отдел по Жамбылскому району
Жамбылский район,
ул. Переулок Горького, 10 Г
8 (71544) 2-29-16
7)
Отдел по району им. Г.Мусрепова
район им. Г. Мусрепова,
ул. Ленина, 7
8 (71535) 2-22-19
8)
Отдел по Кызылжарскому району
Кызылжарский район,
ул. Институтская, 1 А
8 (71538) 2-17-46
9)
Отдел по району М. Жумабаева
район им. М. Жумабаева,
ул. Юбилейная, 62
8 (71531) 2-03-76
10)
Отдел по Мамлютскому району
г. Мамлютка,
ул. С. Муканова, 11
8 (71541) 2-27-48
11)
Отдел по Тайыншинскому району
г. Тайынша,
ул. Конституции Казахстана, 208
8 (71536) 2-36-03
12)
Отдел по Тимирязевскому району
Тимирязевский район,
ул. Уалиханова, 17
8 (71537) 2-03-02
13)
Отдел по Уалихановскому району
Уалихановский район,
ул. Уалиханова, 80

8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
1)
Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
2)
Павлодар қалалық № 1 бөлімі
Павлодар қаласы, Исиналиев көшесі, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
3)
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
4)
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр-Жүсіп көшесі, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
5)
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
6)
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72
8 (71841) 2-21-66
7)
Баянауыл аудандық бөлімі
Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
8)
Железинка аудандық бөлімі
Железинка ауылы, Торайғыров көшесі, 58
8 (71831) 2-25-86
9)
Шербақты аудандық бөлімі
Шербакты ауылы, В. Чайко көшесі, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
10)
Қашыр аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенов көшесі, 85
8 (71833) 2-24-79
11)
Лебяжі аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Ташимов көшесі, 114
8 (71839) 2-11-07
12)
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
13)
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин көшесі, 13
8 (71838) 9-21-44
14)
Успенский аудандық бөлімі
Успенка ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
13.
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Петропавл қаласы, Әуезов көшесі 157
8 (7152) 33-12-57
1)
Қалалық бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 2
8 (7152) 33-02-26
2)
Айыртау ауданы бойынша бөлімі
Айыртау ауданы, Д. Сыздықов көшесі, 4
8 (71533) 2-01-84
3)
Ақжар ауданы бойынша бөлімі
Ақжар ауданы, Жеңіс көшесі, 67
8 (71546) 2-21-08
4)
Аққайын ауданы бойынша бөлімі
Аққайын ауданы, Еңбек көшесі, 11
8 (71532) 2-25-86
5)
Есіл ауданы бойынша бөлімі
Есіл ауданы, Ленин көшесі, 6
8 (71543) 2-20-03
6)
Жамбыл ауданы бойынша бөлімі
Жамбыл ауданы, Горький тұйық көшесі, 10 Г
8 (71544) 2-29-16
7)
Ғ. Мүсірепов ауданы бойынша бөлімі
Ғ. Мүсірепов ауданы, Ленин көшесі, 7
8 (71535) 2-22-19
8)
Қызылжар ауданы бойынша бөлімі
Қызылжар ауданы, Институт көшесі, 1 А
8 (71538) 2-17-46
9)
М. Жұмабаев ауданы бойынша бөлімі
М. Жұмабаев ауданы, Юбилейная көшесі, 62
8 (71531) 2-03-76
10)
Мамлют ауданы бойынша бөлімі
Мамлют ауданы, С. Мұқанов көшесі, 11
8 (71541) 2-27-48
11)
Тайыншы ауданы бойынша бөлімі
Тайыншы қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
8 (71536) 2-36-03
12)
Тимирязев ауданы бойынша бөлімі
Тимирязев ауданы, Уәлиханов көшесі, 17
8 (71537) 2-03-02
13)
Уәлиханов ауданы бойынша бөлімі
Уәлиханов ауданы, Уәлиханов көшесі, 80

8 (71542) 2-28-11
14)
Отдел по району Шал акына
район Шал акына,
ул. Желтоксана, 31
8 (71534) 2-73-90
Филиал РГП «ЦОН Южно-Казахстанской области»
14.
Филиал РГП «ЦОН по Южно- Казахстанской области»
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
1)
Городской отдел № 1 г.Шымкента
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
2)
Городской отдел № 2 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 99-72-31
3)
Городской отдел № 3 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Оспанова, 61
8 (7252) 30-01-35
4)
Городской отдел № 4 г.Шымкента
г. Шымкент,
ул. Сайрамская
8 (7252) 52-50-84
5)
Городской отдел № 5 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Республики, 15
8 (7252) 56-52-84
6)
Арысский городской отдел
г. Арыс,
ул. Ергобек, б/н
8 (72540) 2-31-18
7)
Байдибекский районный отдел
с. Шаян,
ул. Мынбулак, б/н
8 (72548) 21-443
8)
Кентауский городской отдел
г. Кентау,
ул.Абылай хана, 10
8 (72536) 36-456
9)
Казыгуртский районный отдел
с. Казыгурт,
ул. Конаева, б/н
8 (72539) 22-757
10)
Мактаральский районный отдел
г. Жетисай,
ул. Жайшыбекова, б/н
8 (72534) 61-343
11)
Отырарский районный отдел
с. Шауилдир,
пр. Жибек жолы, б/н
8 (72544) 22-616
12)
Ордабасинский районный отдел
с. Темирлан,
ул. Кажымухана, б/н.
8 (72530) 22-670
13)
Туркестанский городской Отдел
г. Туркестан,
ул. Тылеулы мынбасы, б/н
8 (72533) 41679
14)
Толебийский районный отдел
г. Ленгер,
ул. Толе би, б/н
8 (72547) 61-90-56
15)
Тулькубасский районный отдел
с. Тулькубас,
ул.Т. Рыскулова, 189
8 (72538) 52-709
16)
Сайрамский районный отдел
с. Аксукент,
ул. Кыстаубаева, б/н
8 (72531) 77-079
17)
Созакский районный отдел
с. Шолаккорган,
ул. Кожанова, б/н
8 (72546) 43-329
18)
Сарыагашский районный отдел
с. Сарыагаш,
ул. Шораулы, б/н
8 (72537) 27-020
19)
Абайский сельский отдел
с. Абай,
ул. А. Жылкишиева, б/н
8 (72532) 31-629
20)
Шардаринский районный отдел
г. Шардара,
тупик Шардара, б/н
8 (72535) 21-583
Филиал РГП «ЦОН по городу Алматы»
15.
Филиал РГП «ЦОН по г. Алматы»
г. Алматы,
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-28
1)
Отдел Ауэзовского района
г. Алматы,
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-27
2)
отдел Алмалинского района
г. Алматы,
ул. Богенбай батыра, 221
8 (727) 378-09-09
3)
отдел Алатауского района
г. Алматы,
мкр. Шанырак-2,
ул. Жанкожа батыра, 24
8 (727) 395-36-10
4)
отдел Бостандыкского района
г. Алматы,
мкр. Алмагуль, 9 а
8 (727) 396-37-00
5)
отдел Жетысуского района
г. Алматы,
ул. Толе би, 155
8 (727) 330-72-43
6)
отдел Медеуского района
г. Алматы,
ул. Маркова, 44

8 (71542) 2-28-11
14)
Шал ақын ауданы бойынша бөлімі
Шал ақын ауданы, Желтоқсан көшесі, 31
8 (71534) 2-73-90
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
14.
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
1)
Шымкент қаласы № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
2)
Шымкент қаласы № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8 (7252) 99-72-31
3)
Шымкент қаласы № 3 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі, 61
8 (7252) 30-01-35
4)
Шымкент қаласы № 4 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі, н/ж
8 (7252) 52-50-84
5)
Шымкент қаласы № 5 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Республика көшесі, 15
8 (7252) 56-52-84
6)
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, н/ж
8 (72540) 2-31-18
7)
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі, н/ж
8 (72548) 21-443
8)
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, 10
8 (72536) 36-456
9)
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ж
8 (72539) 22-757
10)
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қаласы, Жайшыбеков көшесі, н/ж
8 (72534) 61-343
11)
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы, н/ж
8 (72544) 22-616
12)
Ордабасы аудандық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, н/ж
8 (72530) 22-670
13)
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қаласы, Тілеулі мыңбасы көшесі, н/ж
8 (72533) 41679
14)
Төле би аудандық бөлімі
Леңгір қаласы, Төле би көшесі, н/ж
8 (72547) 61-90-56
15)
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас қаласы, Т. Рысқұлов көшесі, 189
8 (72538) 52-709
16)
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі, н/ж
8 (72531) 77-079
17)
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов көшесі, н/ж
8 (72546) 43-329
18)
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы көшесі, н/ж
8 (72537) 27-020
19)
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А. Жылқышиев көшесі
8 (72532) 31-629
20)
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қаласы, Шардара тұйық көшесі, н/ж
8 (72535) 21-583
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
15.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-28
1)
Әуезов аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51
8 (727) 247-16-27
2)
Алмалы аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 221
8 (727) 378-09-09
3)
Алатау аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ш/а, Жанқожа батыр көшесі, 24
8 (727) 395-36-10
4)
Бостандық аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Алмагүл, 9 а ш/а
8 (727) 396-37-00
5)
Жетісу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 155
8 (727) 330-72-43
6)
Медеу аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Марков көшесі, 44

8 (727) 239-65-52
7)
отдел Турксибского района
г. Алматы,
ул. Рихарда Зорге, 9
8 (727) 234-09-74
Филиал РГП «ЦОН по г. Астана»
16.
Филиал РГП «Центр обслуживания населения по городу Астане»
г. Астана,
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 57-07-74
1)
Отдел по Алматинскому району
г. Астана,
ул. Мирзояна, 25
8(7172) 61-84-11
2)
Отделение № 1
г. Астана,
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 32-80-10
3)
Отделение № 2
г. Астана,
ул. Абая, 53
8 (7172) 21-10-27
4)
Отделение № 3
г. Астана,
пос. Железнодорожный,
ул. Актасты, 20
8 (7172) 94-71-80
5)
Отдел по Сарыаркинскому району
г. Астана,
пр. Республики, 43
8 (7172) 32-46-97
6)
Отделение «Тлендиева»
г. Астана,
пр. Богенбая, 6 а
8 (7172) 94-99-96
7)
Отделение «Акжайык»
г. Астана,
ул. Есенберлина, 16/2
(в здании АО «Темирбанк»)
8 (7172) 59-28-33
8)
Отделение «Ондирис»
г. Астана,
ул. Кеменгерулы, 6/1
8 (7172) 30-40-70
9)
Отделение «Кенесары»
г. Астана,
пр. Сарыарка, 12
(в здании АО «БТА-банк»)
8 (7172) 23-79-03
10)
Отделение «Женис»
г. Астана,
пр. Женис, 34
8 (7172) 31-70-37
11)
Отдел по Есильскому району
г. Астана,
ул. Сауран, 7
8 (7172) 50-13-70
12)
Отделение по Есильскому району
г. Астана,
пр. Кабанбай батыра, 5/1, вп. № 1
8(7172) 50-91-95
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Регистрация залога движимого
имущества, не подлежащего обязательной
государственной регистрации, и выдача
дубликата свидетельства о регистрации
залога движимого имущества, не подлежащего
обязательной государственной регистрации»
____________________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление № ______
Залогодатель
Ф.И.О., место жительства, дата и год рождения физического лица; место
нахождения, наименование и peгистрационный номер юридического лица:
__________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _______ серия _______ № ______
выдан ______________________________ дата выдачи ___________________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон ____________________________________________
От имени которого действует _________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Залогодержатель
Ф.И.О., и дата и год рождения физического лица; наименование и
регистрационный номер юридического лица:
__________________________________________________________________
документ, удостоверяющий личность: вид ________ серия _________ № ___
выдан __________________________________ дата выдачи _______________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон ____________________________________________
__________________________________________________________________
От имени которого действует _________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ______________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу зарегистрировать договор залога движимого имущества:
___________
Дата заключения договора ___________________________________________
Место заключения договора __________________________________________
Сведения о предмете залога (описание движимого имущества) ___________
__________________________________________________________________
Денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом ____________
Срок действия договора _____________________________________________
Заложенное имущество остается во владении и пользовании:
залогодателя ___________________ залогодержателя ____________________
Допустимость его использования: Да / Нет
Сведения о перезалоге: Да / Нет (ненужное зачеркнуть)
К заявлению прилагаю: (наименование документа, серия, номер, когда и
кем выдан)

8 (727) 239-65-52
7)
Түрксіб аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Рихард Зорге көшесі, 9
8 (727) 234-09-74
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
16.
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 57-07-74
1)
Алматы ауданы бойынша бөлімі
Астана қаласы, Мирзоян көшесі, 25
8 (7172) 61-84-11
2)
№ 1 бөлімше
Астана қаласы, Республика даңғылы, 12/2
8 (7172) 32-80-10
3)
№ 2 бөлімше
Астана қаласы, Абай даңғылы, 53
8 (7172) 21-10-27
4)
№ 3 бөлімше
Астана қаласы, Железнодорожный кенті, Ақтасты көшесі, 20
8 (7172) 94-71-80
5)
Сарыарқа ауданы бойынша бөлімі
Астана қаласы, Республика даңғылы, 43
8 (7172) 32-46-97
6)
«Тілендиев» бөлімшесі
Астана қаласы, Бөгенбай даңғылы, 6 а
8 (7172) 94-99-96
7)
«Ақжайық» бөлімшесі
Астана қаласы, Есенберлин көшесі 16/2, («Темірбанк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 59-28-33
8)
«Өндіріс» бөлімшесі
Астана қаласы, Кемеңгерұлы көшесі, 6/1
8 (7172) 30-40-70
9)
«Кенесары» көшесі
Астана қаласы, Сарыарқа көшесі, 12 («БТА-банк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 23-79-03
10)
«Жеңіс» бөлімшесі
Астана қаласы, Жеңіс көшесі, 34
8 (7172) 31-70-37
11)
Есіл ауданы бойынша бөлім
Астана қаласы, Сауран көшесі, 7
8 (7172) 50-13-70
12)
Есіл ауданы бойынша бөлімше
Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы, 5/1, № 1 кіреберіс
8 (7172) 50-91-95
«Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын беру»
мемлекеттiк қызмет стандартына
3-қосымша
________________________________________________
тіркеуші органның атауы
Өтініш № ____________________________________________________________
Кепіл беруші
Жеке тұлғаның Т.А.Ә., тұратын жері, туған күні мен жылы;
заңды тұлғаның орналасқан жері, атауы, тіркеу №: ____________________
_____________________________________________________________________
Жеке басты куәландыратын құжаты: түрі _______ сериясы _______ № _____
________________________________ берілген, берген күні ______________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефоны ________________________________________
________________________________________________ атынан жұмыс істейді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
___________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Кепіл ұстаушы
Жеке тұлғаның Т.А.Ә., тұратын жері, туған күні мен жылы;
заңды тұлғаның орналасқан жері, атауы, тіркеу №: ____________________
_____________________________________________________________________
Жеке басты куәландыратын құжаты: түрі _______ сериясы _______ № _____
_______________________________ берілген, берген күні _______________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефоны ________________________________________
________________________________________________ атынан жұмыс істейді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
___________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
_____________________________________________________________________
жылжымалы мүлік кепілі шартын тіркеуді сұраймын
Шартты жасаған күні _________________________________________________
Шартты жасаған жері _________________________________________________
Кепіл мәні туралы мәліметтер (жылжымалы мүлік сипаттамасы) __________
_____________________________________________________________________
Кепілмен қамтамасыз етілген міндеттемелердің ақшалай баламасы _______
Шарттың қолдану мерзімі _____________________________________________
Кепілге берілген мүлік:
кепіл берушінің _________ кепіл ұстаушының _____________ иесінде және
пайдалануында қалады.
Оны пайдалануға болатыны: Иә/Жоқ
Қайта кепілге салу туралы мәлімет: Иә/Жоқ (керек емесін сызып
тастау).
Өтінішке қоса беремін: (құжаттың атауы, сериясы, нөмірі, қашан және
кім берген)

1. Документ об оплате: вид ____________ № ___________ на сумму ______
2. ________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Необходимо ли свидетельство о государственной регистрации:
Да/Нет (ненужное зачеркнуть) ________________________________________
Дата подачи заявления: ______________ 20 __ г.
Дата приема заявления: ______________ 20 __ г.
Подпись заявителя: __________________________
Время: __________________ час _____________ мин.
Ф.И.О. и подпись регистратора _____________________
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Регистрация залога движимого
имущества, не подлежащего обязательной
государственной регистрации, и выдача
дубликата свидетельства о регистрации
залога движимого имущества, не подлежащего
обязательной государственной регистрации»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных вежливостью персонала

1. Төлем туралы құжат: түрі ____________ № _________ сомасы _________
2. __________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу туралы куәлік қажет пе: Иә/Жоқ (керек емесін сызып
тастау) _____________________________________________________________
Өтінішті берген күні: _______________________________________ 20__ ж.
Өтінішті қабылдаған күні: ___________________________________ 20__ ж.
Өтініш берушінің қолы: ______________________________________________
Уақыты: ______________________________ сағат _________________ минут.
Тіркеушінің Т.А.Ә. және қолы ________________________________________
«Мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу және мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн
тiркеу туралы куәлiктiң телнұсқасын беру»
мемлекеттiк қызмет стандартына
4-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылғы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есептік жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған мемлекеттік қызмет алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қол жетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған мемлекеттік қызмет алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған мемлекеттік қызмет алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған мемлекеттік қызмет алушылардың %-ы (үлесі)