Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2020 года № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.10.2020 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства;
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2013 года № 734
Правила
выдачи пропусков на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства (далее – Правила) разработаны в соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 16 января 2013 года "О Государственной границе Республики Казахстан" и определяют порядок выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства.
2. Въезд иностранцев и лиц без гражданства в пограничную зону разрешается по пропускам, выдаваемым органами внутренних дел, согласно форме приложения 1 к настоящим Правилам.
3. Изготовление бланков пропусков осуществляют департаменты внутренних дел областей, городов Астаны, Алматы (далее – ДВД).
2. Порядок выдачи пропусков на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
4. Пропуски на право въезда в пограничную зону выдаются иностранцам и лицам без гражданства управлениями миграционной полиции ДВД по месту временного или постоянного пребывания в Республике Казахстан.
5. Пропуски выдаются иностранцам и лицам без гражданства:
1) въезжающим для постоянного жительства – на основании разрешения на постоянное место жительства, выдаваемого органами внутренних дел, или визы соответствующей категории;
2) въезжающим с целью туризма – при наличии визы соответствующей категории или подтверждения от осуществляющей туроператорскую или турагентскую деятельность организации на основании ходатайства;

Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 қазандағы № 663 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.10.2020 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидалары;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 23 шілдедегі
№ 734 қаулысымен
бекітілген
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" 2013 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес әзірленді және шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру тәртібін айқындайды.
2. Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне осы Қағидаларға 1-қосымшадағы нысанға сәйкес ішкі істер органдары беретін рұқсаттамалар бойынша рұқсат етіледі.
3. Рұқсаттамалардың бланкілерін дайындауды облыстардың, Астана, Алматы қалаларының ішкі істер департаменттері (бұдан әрі – ІІД) жүзеге асырады.
2. Шетелдіктердің азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру тәртібі
4. Шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға шекаралық аймаққа кіру құқығына рұқсаттамаларды Қазақстан Республикасында уақытша немесе тұрақты болатын жері бойынша ІІД көші-қон полициясы басқармалары береді.
5. Шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға рұқсаттамалар:
1) тұрақты тұру үшін келетіндерге – ішкі істер органдары беретін тұрақты тұруға арналған рұқсаттың немесе тиісті санаттағы визаның негізінде;
2) туризм мақсатында келетіндерге – тиісті санаттағы виза немесе туроператорлық немесе турагенттік қызметті жүзеге асыратын ұйымның растауы болған кезде қолдаухат негізінде;

3) въезжающим с целью учебы – при наличии ходатайства учебного заведения Республики Казахстан или уполномоченного органа Республики Казахстан по вопросам образования;
4) въезжающим с целью работы – на основании ходатайства работодателя при наличии разрешения на привлечение иностранной рабочей силы, полученного согласно действующему законодательству, а для граждан государств-членов Евразийского экономического союза (далее государства-члены) и членов их семей на основании трудового или гражданско-правового договора, заключенного трудящимся государства-члена с работодателем или заказчиком работ (услуг);
5) въезжающим на лечение – на основании подтверждающих документов, заверенных медицинскими организациями, или путевок в санаторно-курортные организации, расположенные в пограничной зоне;
6) въезжающим по частным делам – на основании приглашения граждан Республики Казахстан, проживающих в пограничной зоне.
Без оформления пропуска в пограничную зону въезжают иностранцы и лица без гражданства по случаю смерти (болезни) близких родственников (в соответствии с действующим законодательством) по документам, удостоверяющим их личность, и заверенным медицинскими организациями соответствующим телеграммам (справкам), а при следовании к местам захоронения родственников – по сведениям, подтверждающим место захоронения.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 04.02.2016 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
6. Пропуск выдается на срок до 1 месяца и при необходимости продлевается на такой же срок.
В случае необходимости нахождения в пограничной зоне свыше двух месяцев, оформляется новый пропуск.
При въезде с целью учебы пропуск выдается сроком на один учебный год.
При въезде с целью постоянного жительства пропуск выдается на срок, необходимый для оформления вида на жительство иностранца в Республике Казахстан и удостоверения жителя пограничной зоны.
При въезде с целью осуществления трудовой деятельности пропуск выдается на срок действия разрешения, а для граждан государств-членов и членов их семей на срок действия трудового или гражданско-правового договора, заключенного трудящимся государства-члена с работодателем или заказчиком работ (услуг).
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 04.02.2016 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
7. Пропуска выдаются на одно лицо. Сведения о детях до 16-летнего возраста, въезжающих в пограничную зону с родителями или сопровождающими их лицами, вносятся в пропуска этих лиц.

3) оқу мақсатында келетіндерге – Қазақстан Республикасы оқу орнының немесе Қазақстан Республикасының білім беру мәселелері жөніндегі уәкілетті органының қолдаухаты болған кезде;
4) жұмыс мақсатында келетіндерге – қолданыстағы заңнамаға сәйкес алынған шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат болған кезде жұмыс берушінің қолдаухаты негізінде, ал Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің (бұдан әрі – мүше мемлекеттер) азаматтары мен олардың отбасы мүшелері үшін мүше мемлекеттің еңбекшісі жұмыс берушімен немесе жұмыстарға (көрсетілетін қызметтерге) тапсырыс берушімен жасаған еңбек немесе азаматтық-құқықтық шарт негізінде;
5) емделуге келетіндерге – медициналық ұйымдар куәландырған растау құжаттарының немесе шекаралық аймақта орналасқан санаторий-курорт ұйымдарының жолдамалары негізінде;
6) жеке істері бойынша келетіндерге – шекаралық аймақта тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының шақыруы негізінде беріледі.
Жақын туыстары қайтыс болған (ауырған) жағдайда, шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар шекаралық аймаққа (қолданыстағы заңнамаға сәйкес) рұқсаттама ресімдемей, өздерінің жеке басын куәландыратын құжаттары және медициналық ұйымдар куәландырған тиісті жеделхаттар (анықтамалар) бойынша, ал туысқандары жерленген жерлерге барған кезде – жерленген жерін растайтын мәліметтер бойынша кіреді.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 04.02.2016 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Рұқсаттама 1 айға дейінгі мерзімге беріледі және қажет болған жағдайда дәл осындай мерзімге ұзартылады.
Шекаралық аймақта екі айдан астам болу қажет болған жағдайда жаңа рұқсаттама ресімделеді.
Оқу мақсатында келген кезде рұқсаттама бір оқу жылы мерзіміне беріледі.
Тұрақты тұру мақсатында келген кезде рұқсаттама шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты және шекаралық аймақ тұрғынының куәлігін ресімдеу үшін қажетті мерзімге беріледі.
Еңбек қызметін жүзеге асыру мақсатында кірген кезде рұқсаттама рұқсаттың қолданылу мерзіміне, ал мүше мемлекеттердің азаматтары мен олардың отбасы мүшелері үшін мүше мемлекеттің еңбекшісі жұмыс берушімен немесе жұмыстарға (көрсетілетін қызметтерге) тапсырыс берушімен жасаған еңбек немесе азаматтық-құқықтық шарттың қолданылу мерзіміне беріледі.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 04.02.2016 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7. Рұқсаттамалар бір адамға беріледі. Шекаралық аймаққа ата-аналарымен немесе өздерімен ілесіп жүретін адамдармен келетін 16 жасқа дейінгі балалар туралы мәліметтер осы адамдардың рұқсаттамасына енгізіледі.

8. Лица, въезжающие в пограничную зону, по прибытии в пункт назначения в течение пяти календарных дней регистрируются по постоянному или временному место жительству в органах внутренних дел, за исключением случаев, предусмотренных международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан.
9. Пропуски на въезд в пограничную зону выдаются в один определенный населенный пункт. При наличии ходатайства об осуществлении работ, связанных с необходимостью въезда на территорию нескольких районов или областей, пропуска выдаются в несколько населенных пунктов пограничной зоны.
10. Взамен утраченных иностранцами или лицами без гражданства пропусков могут быть выданы новые только после подтверждения выдачи их соответствующим органом внутренних дел.
11. Для получения пропусков на въезд в пограничную зону иностранцы и лица без гражданства за 7 календарных дней до въезда представляют в управления миграционной полиции ДВД по место жительству следующие документы:
1) от физических лиц – письменные заявления по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, и документы, подтверждающие цели въезда, указанные в пункте 5 настоящих Правил;
2) от юридических лиц – ходатайство от имени администрации предприятия или организации по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Если группы граждан направляются для проведения работ в пограничной зоне, списки прилагаются к ходатайству и представляются в трех экземплярах. Первый экземпляр списка заверяется подписью начальника Управления миграционной полиции или его заместителя, скрепляется визовой печатью, вручается руководителю группы, второй экземпляр остается в органе внутренних дел, третий экземпляр направляется для проверки лиц и остается в территориальных подразделениях органов национальной безопасности.
12. Иностранцы и лица без гражданства, въезжающие в пограничную зону, проверяются по учетам органов внутренних дел и Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Дети, не достигшие 16-летнего возраста, въезжающие в пограничную зону самостоятельно, а также вместе с родителями или лицами, их сопровождающими по оперативным учетам не проверяются.
13. При положительном рассмотрении заявлений или ходатайств физическому лицу или представителю юридического лица выдается пропуск на въезд в пограничную зону. Пропуски им выдаются после проверки документов, удостоверяющих личность физического лица или подтверждающих полномочия представителя юридического лица, под расписку в книге учета выданных пропусков на въезд в пограничную зону по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
При вручении пропуска сотрудники миграционной полиции ознакамливают под роспись получателя с правилами, изложенными на оборотной стороне пропуска.

8. Шекаралық аймаққа кіретін адамдар межеленген жерге келген соң Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық шарттарда көзделген жағдайларды қоспағанда, тұрақты немесе уақытша тұратын жеріндегі ішкі істер органдарында күнтізбелік бес күн ішінде тіркеледі.
9. Шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттамалар белгілі бір елді мекенге беріледі. Бірнеше аудандардың немесе облыстардың аумағына кіру қажеттілігіне байланысты жұмыстарды жүзеге асыру туралы қолдаухат болған кезде рұқсаттамалар шекаралық аймақтың бірнеше елді мекеніне беріледі.
10. Шетелдіктер немесе азаматтығы жоқ адамдар жоғалтқан рұқсаттамалардың орнына жаңасы тек олардың берілгенін тиісті ішкі істер органы растағаннан кейін берілуі мүмкін.
11. Шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттамалар алу үшін шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар кіргенге дейін күнтізбелік 7 күн бұрын тұрғылықты жеріндегі ІІД көші-қон полициясы басқармасына мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке тұлғалардан – осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазбаша өтініш және осы Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген, кіру мақсатын растайтын құжаттар;
2) заңды тұлғалардан – осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кәсіпорын немесе ұйым әкімшілігінің атынан қолдаухат.
Егер азаматтар тобы шекаралық аймақта жұмыстар жүргізуге жіберілсе, тізімдер қолдаухатқа қоса беріледі және үш данада ұсынылады. Тізімнің бірінші данасы көші-қон полициясы басқармасы бастығының немесе оның орынбасарының қолымен расталады, визалық мөрмен бекітіледі, топ жетекшісіне беріледі, екінші данасы ішкі істер органында қалады, үшінші данасы адамдарды тексеру үшін жолданады және ұлттық қауіпсіздік органдарының аумақтық бөлімшелерінде қалады.
12. Шекаралық аймаққа кіретін шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар ішкі істер органдарының және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің есептері бойынша тексеріледі.
Шекаралық аймаққа өз бетінше, сондай-ақ ата-аналарымен немесе өздерімен ілесіп жүретін адамдармен бірге келетін 16 жасқа толмаған балалар жедел есептер бойынша тексерілмейді.
13. Өтініштер немесе қолдаухаттар оң қаралған кезде жеке тұлғаға немесе заңды тұлғаның өкіліне шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттама беріледі. Рұқсаттамалар жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын немесе заңды тұлға өкілінің өкілеттілігін растайтын құжаттарды тексергеннен кейін осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шекаралық аймаққа кіруге берілген рұқсаттамаларды есепке алу кітабында қол қоя отырып беріледі.
Рұқсаттаманы берген кезде көші-қон полициясының қызметкерлері алушыны рұқсаттаманың сыртқы жағында жазылған ережелермен қолын қойғыза отырып таныстырады.

14. Основанием для отказа в выдаче пропуска на въезд в пограничную зону является представление неполного перечня документов, необходимых для въезда и пребывания в пограничной зоне.
В случае принятия решения об отказе в выдаче пропусков, иностранцы и лица без гражданства ставятся об этом в известность уполномоченным лицом.
15. Срок принятия решения о выдаче или отказе в выдаче пропуска на въезд в пограничную зону с момента сдачи необходимых документов составляет 7 рабочих дней.
Решения о выдаче или отказе в выдаче пропуска на въезд в пограничную зону, а также продлении срока действия пропусков подтверждаются начальниками подразделений миграционной полиции ДВД.
Приложение 1
к Правилам выдачи пропусков
на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
ФОРМА
ПРОПУСК
МИНИСТЕРСТВО
ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
_______________
(область)
_______________
(наименование
органа
внутренних
дел)
"__"________
20 г.
М.П.
Разрешается гр-ну (ке) _________________________
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и дата рождения)
въезд __________________________________________
________________________________________________
(указываются точное название города, селения и
состав)
_______________________________________________
в какую область этот пункт входит)
Цель поездки ___________________________________
Вместе следуют дети, не достигшие 16 лет _______
_______________________________________________
(указываются имя, возраст каждого ребенка)
Действителен при предъявлении документа ________
_______________________________________________
_______________________________________________
(серия, номер документа, кем, когда выдан)
Срок действия
пропуска _______________________________
Начальник _____________
(оборотная сторона)
ПРАВИЛА
1. Пропуск дает право на въезд в тот населенный пункт, который в
нем указан.
2. Лицо, прибывшее к месту, указанному в пропуске, после прибытия сдает свой
пропуск и паспорт ответственному за прописку (регистрацию (лицу) управляющему
домом, коменданту общежития, администрации гостиницы, санатория, дома отдыха или
специально на то уполномоченному для представления в орган внутренних дел на
прописку.
3. В случае утраты пропуска, об этом должно быть немедленно
заявлено в ближайший орган внутренних дел по месту пребывания.
4. Лицо, получившее пропуск, но по каким-либо причинам не
выехавшее в указанный в нем населенный пункт, обязано сдать его
в орган внутренних дел.
С правилами ознакомлен (а)____________
(подпись)
Приложение 2
к Правилам выдачи пропусков
на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
ФОРМА
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать пропуск на въезд _____________________________________
__________________________________________________________________
(населенный пункт, район, область)
куда я выезжаю _____________________________________________________
(цель поездки)
сроком на _________________________________________________________
О себе сообщаю следующие сведения:
Фамилия __________________________________
Имя ______________________________________
Отчество _________________________________
год и место рождения _____________________
__________________________________________
Место работы ______________________________________________________
(наименование организации и должность)
Местожительство __________________________________________________
Со мной следуют дети:______________________________________________
(имя и возраст)
Паспорт серия ____ № ________________ "_____"__________ 20 _____ г.
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(дата и наименование органа, выдавшего паспорт)
Подпись начальника _____________________
_____________________
(дата, месяц и год)
Приложение 3
к Правилам выдачи пропусков
на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
ФОРМА
ХОДАТАЙСТВО
Прошу выдать пропуск на въезд в _____________________
(населенный пункт, район, область)
Цель поездки ____________________ сроком на ______________________
Следующим лицам:

14. Шекаралық аймаққа кіру және онда болу үшін қажетті құжаттар тізбесін толық ұсынбау шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттаманы беруден бас тарту үшін негіз болып табылады.
Рұқсаттаманы беруден бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда, шетелдіктерді және азаматтығы жоқ адамдарды бұл туралы уәкілетті орган хабардар етеді.
15. Қажетті құжаттарды тапсыру сәтінен бастап шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттаманы беру немесе оны беруден бас тарту туралы шешімді қабылдау мерзімі 7 жұмыс күнін құрайды.
Шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттама беру немесе оны беруден бас тарту, сондай-ақ рұқсаттаманың жарамдылық мерзімін ұзарту туралы шешімдерді ІІД көші-қон полициясы бөлімшелерінің бастықтары растайды.
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне
рұқсаттама беру қағидаларына
1-қосымша
НЫСАН
РҰҚСАТТАМА
ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРЛІГІ
____________________
(облыс)
____________________
(ішкі істер органының атауы)
20 ж "___" ______.
М.О.
Азамат (ша) ____________________________________________________
________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты және туған күні)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(қаланың, қоныстың нақты атауы және құрамы көрсетіледі)
________________________________________________________________
осы пункт қай облысқа кіреді)
кіруге рұқсат етіледі.
Жол жүру мақсаты _______________________________________________
Өзімен бірге 16 жасқа толмаған балалар бар _____________________
________________________________________________________________
(әрбір баланың аты, жасы көрсетіледі)
Мынадай құжатты ұсынғанда жарамды ______________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(құжаттың сериясы, нөмірі, кім және қашан берді)
Рұқсаттаманың жарамдылық мерзімі _______________________________
Бастық _________________________________________________________
(сыртқы жағы)
ҚАҒИДАЛАР
1. Рұқсаттама онда көрсетілген елді мекенге кіру құқығын береді.
2. Рұқсаттамада көрсетілген жерге келген адам келгеннен кейін өзінің рұқсаттамасы мен паспортын ішкі істер органдарында тіркеуге беру үшін тіркеуге жауапты үй басқарушысына, жатақхана комендантына, қонақ үй, санаторий, демалыс үйі әкімшілігіне немесе осыған арнайы уәкілетті адамға тапсырады.
3. Рұқсаттама жоғалған жағдайда, бұл туралы болатын жері бойынша жақын жердегі ішкі істер органына дереу хабарлануы тиіс.
4. Рұқсаттама алған, бірақ қандай да бір себептермен онда көрсетілген елді мекенге шықпаған адам оны ішкі істер органдарына тапсыруға міндетті.
Қағидалармен таныстым ________________________________________________________________
(қолы)
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне
рұқсаттама беру қағидаларына
2-қосымша
НЫСАН
ӨТІНІШ
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс)
кіруге рұқсаттама беруіңізді сұраймын.
Онда ________________________________________________________________
(жол жүру мақсаты)
___________________________________________________ мерзімге шығамын.
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын:
Тегі ________________________________________________________________
Аты _________________________________________________________________
Әкесінің аты ________________________________________________________
Туған жылы мен жері _________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Өзіммен бірге балаларым бар: ________________________________________
(аты және жасы)
Паспорт сериясы ____ № _____________________ "___" __________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(күні және паспортты берген органның атауы)
Бастықтың қолы ______________________________
______________________________
(күні, айы және жылы)
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне
рұқсаттама беру қағидаларына
3-қосымша
НЫСАН
ҚОЛДАУХАТ
__________________________________ кіруге рұқсат беруіңізді сұраймын.
(елді мекен, аудан, облыс)
Жол жүру мақсаты _______________ мерзімі ____________________________
Мынадай адамдарға:

1. Фамилия ______________________ Имя ______________________________
Отчество _______________________, Дата и место рождения ____________
__________________________________________________________________
Место работы ______________________________________________________
(где и в качестве кого)
Местожительство __________________________________________________
Паспорт серии _______ № _________________ "_____" ___ 20 ________г.
__________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего паспорт)
2. Фамилия ______________________ Имя _____________________________
Отчество _______________________, Дата и место рождения ___________
__________________________________________________________________
Место работы ______________________________________________________
(наименование организации и должность)
Местожительство ___________________________________________________
Паспорт серии _____ № ___________________________ "___"_______20___г.
__________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего паспорт)
__________________________________________________________________
М.П.
Подпись начальника ___________________
___________________
(дата, месяц и год)
Приложение 4
к Правилам выдачи пропусков
на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
ФОРМА
КНИГА
учета выданных пропусков на въезд в пограничную зону
иностранцам и лицам без гражданства
п/п
Пропуск
Дата
выдачи
пропуска
Срок
действия
пропуска
Ф.И.О.
Когда и кем
выдано
командировочное
удостоверение,
Куда
выдан
пропуск
Расписка в
получении
серия
номер
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2013 года № 734
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.02.2014 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2013 года № 734
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Выдача пропусков на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства"
ФОРМА
ПРОПУСК
МИНИСТЕРСТВО
ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
_______________
(область)
_______________
(наименование
органа
внутренних
дел)
"__"_______ 20 г.
М.П.
Разрешается гр-ну (ке) _________________________
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и дата рождения)
въезд __________________________________________
________________________________________________
(указываются точное название города, селения и
состав)
_______________________________________________
в какую область этот пункт входит)
Цель поездки ___________________________________
Вместе следуют дети, не достигшие 16 лет _______
_______________________________________________
(указываются имя, возраст каждого ребенка)
Действителен при предъявлении документа ________
_______________________________________________
_______________________________________________
(серия, номер документа, кем, когда выдан)
Срок действия
пропуска _______________________________
Начальник _____________
(оборотная сторона)
ПРАВИЛА

1. Тегі ______________________ Аты __________________________________
Әкесінің аты _______________________, Туған күні мен жері ___________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(қайда және кім ретінде)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Паспорт сериясы _______ № _______________ "___" _____________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы)
2. Тегі ______________________ Аты __________________________________
Әкесінің аты _______________________, Туған күні мен жері ___________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Паспорт сериясы _____ № _____________________ "___" _________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы)
_____________________________________________________________________
М.О.
Бастықтың қолы __________________________
__________________________
(күні, айы және жылы)
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне
рұқсаттама беру қағидаларына
4-қосымша
НЫСАН
Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне берілген рұқсаттамаларды есепке алу
КІТАБЫ
Р/с
Рұқсаттама
Рұқсаттаманың берілген күні
Рұқсаттаманың жарамдылық мерзімі
Т.А.Ә.
Іссапар куәлігін қашан және кім берді
Рұқсаттама қайда берілді
Алғаны туралы қолхат
сериясы
нөмірі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 23 шілдедегі
№ 734 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 23 шілдедегі
№ 734 қаулысына
1-қосымша
"Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру"
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
НЫСАН
РҰҚСАТТАМА
ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРЛІГІ
____________________
(облыс)
____________________
(ішкі істер органының атауы)
20 ж "___" _______.
М.О.
Азамат (ша) ____________________________________________________
________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты және туған күні)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(қаланың, қоныстың нақты атауы және құрамы көрсетіледі)
________________________________________________________________
осы пункт қай облысқа кіреді)
кіруге рұқсат етіледі.
Жол жүру мақсаты _______________________________________________
Өзімен бірге 16 жасқа толмаған балалары бар ____________________
________________________________________________________________
(әрбір баланың аты, жасы көрсетіледі)
Мынадай құжатты ұсынғанда жарамды ______________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(құжаттың сериясы, нөмірі, кім және қашан берді)
Рұқсаттаманың жарамдылық мерзімі _______________________________
Бастық _________________________________________________________
(сыртқы жағы)
ҚАҒИДАЛАР