О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 751
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год» следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 46-3, следующего содержания:
«
46-3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оборота оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ
МО
январь
март
декабрь
Сапаров О.Б.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 751 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 9-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 46-3-жолмен толықтырылсын:
«
46-3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар айналымы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
қаңтар
наурыз
желтоқсан
О.Б. Сапаров
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов