О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 831
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать республиканское имущество, закрепленное за республиканскими государственными предприятиями на праве хозяйственного ведения «Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан» Управления Делами Президента Республики Казахстан», «Дирекция государственных резиденций Управления Делами Президента Республики Казахстан», «Автохозяйство ХОЗУ Парламента Республики Казахстан» (далее - имущество), в оплату акций акционерных обществ «Астана қонақ үйі» и «Астана-Өнім» (далее - общества) согласно приложениям 1 и 2 соответственно к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 13.02.2014 № 87.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:

Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 831 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тиісінше осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы», «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы», «Қазақстан Республикасының Парламенті Шаруашылық басқармасының Автошаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындарына бекітіліп берілген республикалық мүлік (бұдан әрі - мүлік) «Астана қонақ үйі» және «Астана-Өнім» акционерлік қоғамдарының (бұдан әрі - қоғамдар) акцияларын төлеуге берілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 13.02.2014 № 87 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:

Исключен постановлением Правительства РК от 13.02.2014 № 87.

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.02.2014 № 87 қаулысымен.