О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 947
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственное учреждение «Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Комитет по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан»;
2) государственные учреждения – территориальные органы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан путем присоединения к ним государственных учреждений – территориальных органов Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения:
1) в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 5) пункта 2 исключить;
2) перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан исключить.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2013 года № 947
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений – территориальных
органов Налогового комитета Министерства финансов Республики
Казахстан и государственных учреждений - территориальных
органов Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Акмолинской области».
2. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Актюбинской области».

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 947 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті» мемлекеттік мекемесі «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті» мемлекеттік мекемесін оған қосу жолымен;
2) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерін оларға қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
2-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігi Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесi алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 947 қаулысына
қосымша
Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк
мекемелерiнiң және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тiзбесi
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
2. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.

3. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области».
4. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Атырауской области».
5. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области».
6. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Жамбылской области».
7. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области».
8. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Карагандинской области».
9. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Кызылординской области».
10. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Костанайской области».

3. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнің Алматы облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
4. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
5. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
6. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
7. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
8. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
9. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
10. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.

11. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Мангистауской области».
12. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Павлодарской области».
13. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области».
14. Государственное учреждение «Налоговый департамент по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области».
15. Государственное учреждение «Налоговый департамент по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Алматы».
16. Государственное учреждение «Налоговый департамент по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем присоединения к нему государственного учреждения «Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Астане».

11. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
12. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
13. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
14. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
15. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.
16. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесін қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментi» мемлекеттік мекемесі.