О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2013 года № 113 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2013 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 960
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2013 года № 113 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2013 год» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе «Цель 5.1.5. Снижение безвозвратных потерь среди пострадавших при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «10 610 048» заменить цифрами «10 714 048»;
в строке, порядковый номер 2, цифры «883 146» заменить цифрами «1 189 741»;
в разделе «Цель 5.1.6. Снижение уровня заболеваемости и смертности от туберкулеза и ВИЧ/СПИД в пенитенциарной системе»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «1 163 168» заменить цифрами «847 029»;
в строке «Всего» цифры «16 451 741» заменить цифрами «16 546 197».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2013 жылға арналған қаражатты бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 113 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 960 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2013 жылға арналған қаражатты бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 113 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«5.1.5-мақсат. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде зардап шеккендер арасындағы қайтымсыз шығындарды азайту» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолдағы «10 610 048» деген сандар «10 714 048» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «883 146» деген сандар «1 189 741» деген сандармен ауыстырылсын;
«5.1.6-мақсат. Пенитенциарлық жүйеде туберкулезбен және АИТВ/ЖИТС-пен сырқаттанушылық пен өлім-жітім деңгейін төмендету» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолдағы «1 163 168» деген сандар «847 029» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолдағы «16 451 741» деген сандар «16 546 197» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов