Об утверждении реестра государственных услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый реестр государственных услуг.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.

Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімі бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 2013 года № 983
Реестр государственных услуг
Сноска. Реестр государственных услуг с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 09.02.2015 № 45 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 08.09.2015 № 756 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 31.12.2015 № 1189 (порядок введения в действие см. п. 2); от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2); от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 07.06.2017 № 339 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 12.10.2017 № 637 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 29.12.2018 № 913 (порядок введения в действие см. п.2); от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 30.09.2019 № 726 (порядок введения в действие см. п. 2).
№ п/п
Код государственной услуги
Наименование государственной услуги
Сведения об услугополучателе (физическое и (или) юридическое лицо)
Наименование центрального государственного органа, разрабатывающего стандарт государственной услуги
Наименование услугодателя
Наименования организаций, осуществляющих прием заявлений и выдачу результатов оказания государственной услуги, и (или) указание на веб-портал "электронного правительства"
Платность/бесплатность
Форма оказания государственной услуги (электронная/бумажная)
2
3
4
5
6
7
8
9
001. Документирование
00101. Получение документов/справок, удостоверяющих личность и статус
1.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 983 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімі
Ескерту. Тізілім жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.02.2015 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 756 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 31.12.2015 № 1189 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 15.12.2016 № 816 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 07.06.2017 № 339 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 12.10.2017 № 637 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз ); 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2018 № 913 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.09.2019 № 726 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т.қараңыз) қаулыларымен.
Р/с №
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің коды
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы
Көрсетілетін қызметті алушы (жеке және (немесе) заңды тұлға) туралы мәліметтер
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын әзірлейтін орталық мемлекеттік органның атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Өтініштер қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді жүзеге асыратын ұйымдардың атаулары және (немесе) "электрондық үкіметтің" веб-порталын көрсету
Ақылы/тегін
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны (электронды/ қағаз түрінде)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
001. Құжаттандыру
00101. Жеке басты куәландыратын құжаттарды/анықтамаларды және мәртебе алу
1.

00101001
Выдача паспортов, удостоверений личности гражданам Республики Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства
Платно
Электронная/бумажная
2.
00101002
Выдача временного удостоверения личности гражданам Республики Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
3.
00101003
Выдача призывникам удостоверений о приписке к призывным участкам и дубликатов удостоверений
Физические лица
МО
Местные органы военного управления МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
4.
00101004
Выдача военных билетов или их дубликатов (временных удостоверений взамен военных билетов) офицерам, сержантам, солдатам запаса
Физические лица
МО
Местные органы военного управления МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
5.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
6.
00101006
Выдача удостоверений участникам Великой Отечественной войны
Физические лица
МО
МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
7.
00101007
Выдача справки о наличии либо отсутствии судимости
Физические и юридические лица
ГП
КПССУ ГП, территориальные управления КПССУ ГП
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
8.
00101008
Прием документов и препровождение их на изготовление паспортов гражданам Республики Казахстан, находящимся за границей, и внесение в их паспорта необходимых записей
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МВД
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
9.
00101009
Выдача справок лицам, имеющим льготы (участникам Великой Отечественной войны, ликвидаторам Чернобыльской аварии, воинам-интернационалистам)
Физические лица
МО
МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
10.
00101010
Выдача справок о подтверждении прохождения воинской службы
Физические лица
МО
МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
11.
00101011
Выдача справок об отношении гражданина к воинской службе
Физические лица
МО
МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
12.
00101012
Представление сведений, подтверждающих регистрацию по постоянному месту жительства в населенном пункте приграничной территории
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
13.

00101001
Қазақстан Республикасының азаматтарына паспорттар, жеке куәліктер беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
2.
00101002
Қазақстан Республикасының азаматтарына уақытша жеке куәлік беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
3.
00101003
Әскерге шақырылғандарға шақыру учаскелеріне тіркеу туралы куәліктер және куәліктердің телнұсқаларын беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
4.
00101004
Запастағы офицерлерге, сержанттарға, сарбаздарға әскери билеттер (әскери билеттердің орнына уақытша куәліктер) немесе олардың телнұсқаларын беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
5.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
6.
00101006
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына куәліктер беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
7.
00101007
Сотталғандығы болуы не болмауы туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
БП
БП ҚСАЕК, БП ҚСАЕК аумақтық басқармалары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
8.
00101008
Құжаттарды қабылдау және оларды Қазақстан Республикасының шет елдерде жүрген азаматтарына паспорттар жасауға жіберу және олардың паспорттарына қажетті жазбалар енгізу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, ІІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
9.
00101009
Жеңілдігі бар тұлғаларға (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Чернобыль авариясын жоюшыларға, жауынгер-интернационалистерге) анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
10.
00101010
Әскери қызмет өткеруді растау туралы анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
11.
00101011
Азаматтың әскери қызметке қатынасы туралы анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
12.
00101012
Шекара маңындағы аумақтың елді мекенінде тұрақты тұратын жері бойынша тіркелуін растайтын мәліметтерді беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
13.

00101013
Подготовка граждан по военно-техническим и другим военным специальностям
Физические лица
МО
МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
13-1
00101014
Запись в паспорт гражданина Республики Казахстан о детях в возрасте до шестнадцати лет в случаях выезда совместно с родителями за границу с вклеиванием их фотографий
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
13-2
00101015
Выдача сведений по учетам Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан о совершении лицом административного правонарушения
Физические лица
ГП
Комитет по правовой статистике и специальным учетам ГП РК и его территориальные органы
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
13-3
00101016
Выдача справок гражданам, выезжающим за пределы Республики Казахстан на постоянное местожительство
Физические лица
МО
Местные органы военного управления МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
00102. Получение документов, обеспечивающих права, не связанные с предпринимательской деятельностью
14.
00102001
Выдача водительских удостоверений
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
15.
00102002
Выдача удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости
Физические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства
Платно
Электронная/бумажная
16.
00102003
Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами
Физические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
17.
00102004
Дипломирование лиц командного состава судов
Физические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
17-1
00102005
Выдача удостоверений личности моряка Республики Казахстан
Физические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Морская администрация порта
Платно
Бумажная

00101013
Азаматтарды әскери-техникалық және басқа да әскери мамандықтар бойынша даярлау
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
13-1.
00101014
Қазақстан Республикасы азаматының паспортына ата-аналарымен бірге шетелге шыққан жағдайларда он алты жасқа дейінгі балалар туралы фотосуреттері жапсырылған жазба
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
13-2.
00101015
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің есептері бойынша тұлғаның әкімшілік құқық бұзушылық жасағаны туралы мәлімет беру
Жеке тұлғалар
БП
ҚР БП Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
13-3
00
10
10
16
Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұру үшін шығатын азаматтарға анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
00102. Кәсіпкерлік қызметпен байланысты емес құқықтарды қамтамасыз ететін құжаттарды алу
14.
00102001
Жүргізуші куәліктерін беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
15.
00102002
Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру
Жеке тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
16.
00102003
Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
17.
00102004
Кемелердiң командалық құрамының адамдарына диплом беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
17-1.
00102005
Қазақстан Республикасы теңізшісінің жеке куәлігін беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Порттың теңіз әкімшілігі
Ақылы
Қағаз түрінде

17-2
00102006
Выдача мореходной книжки
Физические лица
МИИР
Морская администрация порта
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
002. Регистрация Физических лиц и граждан
00201. Регистрация/смена статуса, места жительства, Ф. И. О. и других данных физических лиц
18.
00201001
Регистрация по месту жительства населения Республики Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
19.
00201002
Снятие с регистрации по месту жительства населения Республики Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
20.
00201003
Регистрация приема, восстановления и выхода из гражданства Республики Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Платно
Бумажная
21.
00201004
Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
22.
00201005
Регистрация смерти, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
23.
00201006
Восстановление записей актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
24.

17-2.
00102006
Теңiзде жүзу кiтапшасын беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
002. Жеке тұлғалар мен азаматтарды тіркеу
00201. Жеке тұлғаларды тіркеу/мәртебесін, тұрғылықты жерін, Т.А.Ә. және басқа деректерін ауыстыру
18.
00201001
Қазақстан Республикасының халқын тұрғылықты жері бойынша тіркеу
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
19.
00201002
Қазақстан Республикасының халқын тұрғылықты жері бойынша тіркеу есебінен шығару
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды
20.
00201003
Қазақстан Республикасының азаматтығын алуды, қалпына келтіруді және одан шығуды тіркеу
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Ақылы
Қағаз түрінде
21.
00201004
Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
22.
00201005
Қайтыс болуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
23.
00201006
Азаматтық хал актілерінің жазбаларын қалпына келтіру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
24.

00201007
Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
25.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
26.
00201009
Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность
Физические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
27.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
28.
00201011
Регистрационный учет лица, занимающегося частной практикой
Физические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
29.
00201012
Оформление документов на выезд за пределы Республики Казахстан на постоянное место жительства
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
30.
00201013
Присвоение или продление статуса оралмана
Физические лица
МТСЗН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
30-1
00201014
Постановка и снятие с воинского учета военнообязанных и призывников
Физические лица
МО
Местные органы военного управления МО
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
30-2
00201015
Аннулирование записей актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

00201007
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайталама куәліктер немесе анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/ тегін
Электронды/ қағаз түрінде
25.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
26.
00201009
Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу
Жеке тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
27.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
28.
00201011
Жеке практикамен айналысатын адамды тiркеу есебi
Жеке тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
29.
00201012
Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұру үшін шығуға арналған құжаттарды ресімдеу
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
30.
00201013
Оралман мәртебесін беру немесе ұзарту
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
30-1.
00201014
Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке қою және одан шығару
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
30-2.
00201015
Азаматтық хал актілері жазбаларын жою
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

30-3
00201016
Предоставление отсрочки от призыва
Физические лица
МО
МИО районов и городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
30-4
00201017
Освобождение граждан от призыва на воинскую службу
Физические лица
МО
МИО районов, городов областного значения, областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
00202. Пребывание за рубежом
31.
00202001
Оформление загранучреждениями Республики Казахстан документов по выходу из гражданства Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
32.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
33.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
33-1
00202003
Прием и направление документов граждан Республики Казахстан, выехавших за пределы Республики Казахстан по временным делам и изъявивших желание остаться там на постоянное место жительство
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МВД
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-2
00202004
Государственная регистрация рождения ребенка за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
33-3
00202005
Государственная регистрация установления отцовства (материнства) за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
33-4
00202006
Государственная регистрация заключения брака (супружества) за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-5
00202007
Государственная регистрация расторжения брака (супружества) за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-6
00202008
Государственная регистрация усыновления (удочерения) ребенка за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
33-7
00202009
Государственная регистрация перемены имени, отчества, фамилии за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
33-8
00202010
Государственная регистрация смерти за рубежом
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Бесплатно
Бумажная

30-3
00201016
Әскери қызметке шақыруды кейiнге қалдыру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағазтүрінде
30-4
00201017
Азаматтарды әскери қызметке шақырудан босату
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағазтүрінде
00202. Шетелде болу
31.
00202001
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелерінің Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу жөніндегі құжаттарды ресімдеуі
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қағаз түрінде
32.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
33.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
33-1.
00202003
Қазақстан Республикасынан тыс жерге уақытша жұмыстармен кеткен және сол жерде тұрғылықты тұруға ниет білдірген Қазақстан Республикасы азаматтарының құжаттарын қабылдау және жолдау
Жеке тұлға
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, ІІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қағаз түрінде
33-2
00202004
Шетелде баланың тууын мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы/те
гін
Қа
ғаз түрінде
33-3
0020
2005
Шетелде әке (ана) болуды анықтауды
мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы/те
гін
Қа
ғаз
түрінде
33-4
00202006
Шетелде неке қиюды (ерлі-зайыпты болуды) мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қа
ғаз түрінде
33-5
00202007
Шетелде некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қа
ғаз түрінде
33-6
00202008
Шетелде бала асырап алуды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы/тегін
Қа
ғаз түрінде
33-7
00202009
Шетелде атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қа
ғаз түрінде
33-8
00202010
Шетелде қайтыс болуды мемлекеттік тіркеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Те
гін
Қа
ғаз түрінде

33-9
00202011
Постановка на учет граждан Республики Казахстан, постоянно и временно проживающих за пределами Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
33-10
00202012
Снятие с учета граждан Республики Казахстан, постоянно и временно проживающих за пределами Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МИД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
33-11
00202013
Постановка на учет лиц, являющихся гражданами Республики Казахстан, постоянно проживающих за пределами Республики Казахстан, иностранцев, желающих усыновить детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, являющихся гражданами Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения РК
Загранучреждения РК
Платно
Бумажная
00203. Прибытие в Республику Казахстан
34.
00203001
Присвоение и продление статуса беженца в Республике Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
35.
00203002
Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
36.
00203003
Выдача разрешения иностранцам и лицам без гражданства на постоянное жительство в Республике Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
37.
00203004
Выдача удостоверений лицам без гражданства и видов на жительство иностранцам, постоянно проживающим в Республике Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
38.
00203005
Выдача, продление виз на въезд в Республику Казахстан и транзитный проезд через территорию Республики Казахстан
Физические лица
МИД
МИД, Загранучреждения Республики Казахстан
МИД, Загранучреждения Республики Казахстан
Платно/бесплатно
Бумажная
38-1
00203006
Выдача и продление разрешений трудовым иммигрантам
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
38-2
00203007
Выдача ходатайства на получение инвесторской визы для лиц, являющихся нерезидентами Республики Казахстан и осуществляющих инвестиционную деятельность на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИД
Комитет по инвестициям МИД
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

33-9.
00202011
Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты және уақытша тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарын есепке қою
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қағаз түрінде
33-10.
00202012
Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты және уақытша тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарын есептен алу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республика
сының шетелдегі мекемелері, СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, СІМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қағаз түрінде
33-11.
00202013
Жетім балаларды, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды асырап алуға тілек білдірген,
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты тұратын адамдарды, шетелдіктерді есепке қою
Жеке тұлғалар
СІМ
ҚР шетелдердегі мекемелері
ҚР шетелдердегі мекемелері
Ақылы
Қағазтүрінде
00203. Қазақстан Республикасына келу
34.
00203001
Қазақстан Республикасында босқын мәртебесін беру және ұзарту
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
35.
00203002
Қазақстан Республикасына уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
36.
00203003
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға рұқсат беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
37.
00203004
Азаматтығы жоқ адамдарға куәліктер және Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктердің тұруына ыхтиярхат беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
38.
00203005
Қазақстан Республикасына кіруге және Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттік өтуге визалар беру, олардың мерзімін ұзарту
Жеке тұлғалар
СІМ
СІМ, Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
СІМ, Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
38-1.
00203006
Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру және ұзарту
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері, Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
38-2.
00203007
Қазақстан Республикасының бейрезиденті болып табылатын және Қазақстан Республикасының аумағында инвестициялық қызметті жүзеге асыратын тұлғалар үшін инвесторлық визаны алуға өтінішхат беру
Жеке және заңды тұлғалар
СІМ
СІМ Инвестициялар комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

38-3
00203008
Прием и согласование приглашений принимающих лиц по выдаче виз Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД
Платно/бесплатно
Бумажная
38-4
00203009
Оформление свидетельства на возвращение
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
38-5
00203010
Выдача проездного документа беженца
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
38-6
00203011
Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
003. Регистрация Физических и юридических лиц
00301. Прочие государственные услуги в сфере регистрации Физических и юридических лиц
39.
00301001
Регистрация налогоплательщиков
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
40.
00301002
Постановка на учет или переучет периодических печатных изданий, информационных агентств и сетевых изданий
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет информации МИОР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
41.
00301003
Постановка на учет, переучет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет информации МИОР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
42.
00301004
Согласование деятельности иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан, назначения иностранными религиозными центрами руководителей религиозных объединений в Республике Казахстан
Юридические лица
МИОР
Комитет по делам религий МИОР
Государственная корпорация, Комитет по делам религий МИОР
Бесплатно
Бумажная
43.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
44.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
45.

38-3
00203008
Қазақстан Республикасының визаларын беру бойынша қабылдаушы тұлғалардың шақыруларын қабылдау және келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
38-4
00203009
Қайтып оралуға куәлікті ресімдеу
Жеке тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қағаз түрінде
38-5
00203010
Босқынның жол жүру құжатын беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
38-6
00203011
Қазақстан Республикасына уақытша болатын шетелдіктерге жеке сәйкестендiру нөмiрiн қалыптастыру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
003. Жеке және заңды тұлғаларды тіркеу
00301. Жеке және заңды тұлғаларды тіркеу саласындағы өзге де да мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
39.
00301001
Салық төлеушілерді тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
40.
00301002
Мерзімді баспасөз басылымдарын, ақпараттық агенттіктерді және желілік басылымдарды есепке қою немесе қайта есепке алу
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Ақпарат комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
41.
00301003
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке қою, қайта есепке қою
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Ақпарат комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
42.
00301004
Қазақстан Республикасы аумағындағы шетелдік діни бірлестіктердің қызметін, шетелдiк дiни орталықтардың Қазақстан Республикасындағы дiни бiрлестiктерінің басшыларын тағайындауын келiсу
Заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Дін істері комитеті
Мемлекеттік корпорация, АҚДМ Дін істері комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
43.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
44.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
45.

00301007
Регистрационный учет плательщиков налога на добавленную стоимость
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Бесплатно
Электронная/бумажная
46.
00301008
Регистрационный учет в качестве электронного налогоплательщика
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
47.
00301009
Присвоение персонального идентификационного номера (ПИН-код) производителям (импортерам) отдельных видов нефтепродуктов, а также на товары производителей и импортеров некоторых видов подакцизной продукции, авиационного топлива и мазута
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Государственная корпорация
Бесплатно
Электронная/бумажная
48.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
004. Семья и дети
00401. Создание семьи
49.
00401001
Регистрация заключения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
50.
00401002
Регистрация расторжения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
00402. Рождение, опекунство и воспитание ребенка
51.

00301007
Қосылған құн салығын төлеушілерді тіркеу есебі
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
46.
00301008
Электрондық салық төлеуші ретінде тіркеу есебі
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
47.
00301009
Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндірушілерге (импорттаушыларға), сондай-ақ акцизделетін өнімдердің кейбір түрлерін, авиациялық отын мен мазут өндірушілер мен импорттаушылардың тауарларына дербес сәйкестендіру нөмірін (ДСН-код) беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
48.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
004. Отбасы және балалар
00401. Отбасын құру
49.
00401001
Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
50.
00401002
Некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
00402. Бала туу, қамқоршылық және бала тәрбиелеу
51.

00402001
Регистрация рождения ребенка, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
52.
00402002
Регистрация установления отцовства, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
Платно/бесплатно
Бумажная
53.
00402003
Регистрация усыновления (удочерения), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов городов областного значения
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
Платно/бесплатно
Бумажная
54.
00402004
Выдача справок по опеке и попечительству
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
55.
00402005
Установление опеки или попечительства над ребенком- сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
56.
00402006
Выдача справок для распоряжения имуществом несовершеннолетних
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
57.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
58.
00402008
Постановка на учет детей, являющихся гражданами Республики Казахстан, переданных на усыновление (удочерение) иностранцам
Физические лица
МИД
МИД
МИД
Бесплатно
Бумажная
59.

00402001
Бала тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
52.
00402002
Әкелікті анықтауды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
53.
00402003
Бала асырап алуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
54.
00402004
Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
55.
00402005
Жетім балаға (жетім балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгілеу
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
56.
00402006
Кәмелетке толмағандардың мүлкіне иелік ету үшін анықтамалар беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
57.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
58.
00402008
Шетелдіктерге асырап алуға берілген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын балаларды (қыздарды) есепке алу
Жеке тұлғалар
СІМ
СІМ
СІМ
Тегін
Қағаз түрінде
59.

00402009
Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями
Физические лица
МОН
Психолого-медико-педагогическая консультация
Психолого-медико-педагогическая консультация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
60.
00402010
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
Физические лица
МОН
Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции
Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
61.
00402011
Назначение пособий на рождение ребенка и по уходу за ребенком
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
62.
00402012
Назначение пособия матери или отцу, усыновителю (удочерителю), опекуну (попечителю), воспитывающему ребенка- инвалида
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
62-1
00402013
Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
62-2
00402014
Назначение государственного пособия многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня", награжденным орденами "Материнская слава" I и II степени
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
62-3
00402015
Назначение пособия по уходу за инвалидом первой группы с детства
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
62-4
00402016
Выдача решения органа опеки и попечительства об учете мнения ребенка, достигшего десятилетнего возраста
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная

00402009
Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету
Жеке тұлғалар
БҒМ
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
60.
00402010
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
Жеке тұлғалар
БҒМ
Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттерi
Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттерi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
61.
00402011
Бала туғанда берілетін және бала күтімі бойынша жәрдемақыларды тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
62.
00402012
Мүгедек баланы тәрбиелеп отырған анаға немесе әкеге, бала асырап алушыға, қорғаншыға (қамқоршыға) жәрдемақы тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, Еңбекминінің Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
62-1.
00402013
Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
62-2.
00402014
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көп балалы аналарға мемлекеттік жәрдемақыны тағайындау
Жеке тұлға
лар
Еңбек
мині
Еңбекмині
нің Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
62-3.
00402015
Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектің күтіміне байланысты жәрдемақы тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекминінің Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағазтүрінде
62-4.
00402016
Он жасқа толған баланың пікірін есепке алу туралы қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының шешімін беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде

00403. Образование и досуг для ребенка
63.
00403001
Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 6 лет) для направления в детские дошкольные организации
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
64.
00403002
Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования
Физические лица
МОН
Дошкольные организации всех типов и видов
Дошкольные организации всех типов и видов, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
65.
00403003
Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования
Физические лица
МОН
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
66.
00403004
Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования
Физические лица
МОН
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
67.
00403005
Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам
Физические лица
МОН
Специальные организации образования
Специальные организации образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
68.
00403006
Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования
Физические лица
МОН
Организации дополнительного образования для детей, организации общего среднего образования
Организации дополнительного образования для детей, организации общего среднего образования, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
69.

00403. Балаға білім беру және бос уақыт
63.
00403001
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (6 жасқа толмаған) балаларды кезекке қою
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
64.
00403002
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар
Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
65.
00403003
Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
66.
00403004
Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
67.
00403005
Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Арнайы білім беру ұйымдары
Арнайы білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
68.
00403006
Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдары, жалпы орта білім беру ұйымдары
Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдары, жалпы орта білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
69.

00403007
Предоставление бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах
Физические лица
МОН
Аким поселка, села, сельского округа
Государственная корпорация, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
70.
00403008
Предоставление бесплатного и льготного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, организации образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
71.
00403009
Прием документов и выдача направлений на предоставление отдыха в загородных и пришкольных лагерях отдельным категориям обучающихся и воспитанников государственных учреждений образования
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов, организации образования
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов, организации образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
72.
00403010
Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего и общего среднего образования
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
73.
00403011
Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями
Физические лица
МОН
Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции
Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
73-1
00403012
Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования, высшие учебные заведения
Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования, высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
73-2
00403013
Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием
Юридические лица
МОН
МОН, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

00403007
Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және кейін үйлеріне тегін тасымалдауды ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі
Мемлекеттік корпорация, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
70.
00403008
Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
71.
00403009
Мемлекеттік білім беру мекемелеріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
72.
00403010
Негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
73.
00403011
Мүмкіндіктері шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету
Жеке тұлғалар
БҒМ
Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттері
Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттерi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
73-1.
00403012
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, жоғары оқу орындары
Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
73-2.
00403013
Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау
Заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрін
де

73-3
00403014
Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей
Физические лица
МКС
Республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей
Республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей
Бесплатно
Бумажная
73-4

73-3
00403014
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
МСМ
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждері және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттар
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждері және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттар
Тегін
Қағазтүрінде
73-4

00403015
Прием документов в детско-юношеские спортивные школы, спортивные школы для инвалидов
Физические лица
МКС
Детско-юношеские спортивные школы, спортивные школы для инвалидов
Детско-юношеские спортивные школы, спортивные школы для инвалидов
Бесплатно
Бумажная
73-5
00403016
Прием документов для перевода или обмена детей между дошкольными организациями образования
Физические лица
МОН
Дошкольные организации всех типов и видов
Дошкольные организации всех типов и видов
Бесплатно
Бумажная
73-6
00403017
Прием документов для перевода детей между общеобразовательными учебными заведениями
Физические лица
МОН
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования
Бесплатно
Бумажная
73-7
00403018
Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Физические лица
МОН
АОО "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
АОО "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
Бесплатно
Бумажная
00404. Содержание и обеспечение ребенка
74.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
75.
00404002
Возмещение затрат на обучение на дому детей-инвалидов
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
76.
00404003
Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
77.
00404004
Передача ребенка (детей) на патронатное воспитание и назначение выплаты денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
78.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
79.
00404006
Постановка на учет лиц, желающих усыновить детей
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
80.

00403015
Балалар-жасөспірімдер спорт мектептеріне, мүгедектерге арналған спорт мектептеріне құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
МСМ
Балалар-жасөспірімдер спорт мектептері, мүгедектерге арналған спорт мектептері
Балалар-жасөспірімдер спорт мектептері, мүгедектерге арналған спорт мектептері
Тегін
Қағазтүрінде
73-5
00403016
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының арасында балалардың ауысуы немесе ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар
Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
73-6
00403017
Балаларды жалпы білім беретін оқу орындарының арасында ауыстыру үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
73-7
00403018
Дарынды балалардың "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарында оқуы ақысын төлеу үшін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының "Өркен" білім беру грантын беруге арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
Тегін
Қағаз түрінде
00404. Баланы бағу және қамтамасыз ету
74.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
75.
00404002
Мүгедек балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
76.
00404003
Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
77.
00404004
Баланы (балаларды) патронаттық тәрбиелеуге беру және патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
78.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
79.
00404006
Бала асырап алуға тілек білдірген адамдарды есепке қою
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
80.

00404007
Аккредитация или продление срока аккредитации агентства по усыновлению
Физические и юридические лица
МОН
Комитет по охране прав детей МОН
Комитет по охране прав детей МОН, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
81.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
82.
00404009
Назначение единовременной денежной выплаты в связи с усыновлением ребенка-сироты и (или) ребенка, оставшегося без попечения родителей
Физические лица
МОН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
82-1
00404010
Передача ребенка (детей) на воспитание в приемную семью и назначение выплаты денежных средств на их содержание
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
005. Права на имущество и интеллектуальную собственность
00501. Движимое имущество
83.
00501001
Регистрация залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
84.
00501002
Выдача выписки из реестра регистрации залога движимого имущества
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
85.
00501003
Государственная регистрация судов внутреннего водного плавания, судов плавания "река-море" и прав на них в Государственном судовом реестре
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
86.
00501004
Государственная регистрация арендованных судов внутреннего водного плавания и судов плавания "река-море" в реестре арендованных иностранных судов
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
87.
00501005
Государственная регистрация маломерных судов и прав на них
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
88.
00501006
Государственная регистрация залога подвижного состава
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, банки второго уровня, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
89.

00404007
Бала асырап алу агенттігін аккредиттеу немесе аккредиттеу мерзімін ұзарту
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ Балалардың құқықтарын қорғау комитетi
БҒМ Балалардың құқықтарын қорғау комитетi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
81.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
82.
00404009
Жетім баланы және (немесе) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы асырап алуға байланысты біржолғы ақшалай төлемді тағайындау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
82-1.
00404010
Баланы (балаларды) қабылдаушы отбасына тәрбиелеуге беру және оларды асырауға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
005. Мүлік және зияткерлік меншік құқығы
00501. Жылжымалы мүлік
83.
00501001
Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілдігін тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
84.
00501002
Жылжымалы мүлік кепілінің тізілімінен үзінді беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
85.
00501003
Мемлекеттік кеме тізілімінде ішкі суда жүзетін кемелерді, "өзен-теңіз" суларында жүзетін кемелерді және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
86.
00501004
Жалға алынған шетел кемелерінің тізілімінде жалға алынған ішкі суда жүзетін кемелерді және "өзен-теңіз" суларында жүзетін кемелерді мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
87.
00501005
Шағын көлемді кемелерді және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
88.
00501006
Жылжымалы құрам кепiлiн мемлекеттік тiркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, екінші деңгейдегі банктер, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
89.

00501007
Государственная регистрация (перерегистрация) подвижного состава
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
90.
00501008
Государственная регистрация, учет и снятие с учета отдельных видов транспортных средств по идентификационному номеру транспортного средства, а также выдача свидетельств о регистрации транспортных средств и государственных регистрационных номерных знаков
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
91.
00501009
Выдача регистрационного документа (дубликата) и государственного номерного знака для тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин, а также специальных машин повышенной проходимости
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
92.
00501010
Государственная регистрация залога (снятие с регистрации) тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных, сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
93.
00501011
Государственная регистрация ипотеки судна, маломерного судна, строящегося судна
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
94.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
95.
00501013
Выдача свидетельств о государственной регистрации гражданских воздушных судов Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
96.

00501007
Жылжымалы құрамды мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
90.
00501008
Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі бойынша көлік құралдарының жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу, есепке алу және есептен шығару, сондай-ақ көлік құралдарын тіркеу туралы куәлік және мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерін беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
91.
00501009
Тракторлар және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдер, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелері, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналар үшін тіркеу құжатын (телнұсқасын) және мемлекеттік нөмірлік белгі беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
92.
00501010
Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдердің, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін мемлекеттік тіркеу (тіркеуден алу)
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
93.
00501011
Кеменің, шағын көлемді кеменің, жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
94.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
95.
00501013
Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерiн мемлекеттiк тiркеу туралы куәліктер беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
96.

00501014
Выдача информации о государственной регистрации ипотеки судна, маломерного судна или строящегося судна
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
97.
00501015
Государственная регистрация прав собственности на строящееся судно в реестре строящихся судов
Физические и юридические лица
МИИР
Морская администрация порта
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
98.
00501016
Государственная регистрация судов в Государственном судовом реестре морских судов
Физические и юридические лица
МИИР
Морская администрация порта
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
99.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
100.
00501018
Государственная регистрация судов в международном судовом реестре Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
Морская администрация порта
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
101.
00501019
Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта
Физические и юридические лица
МИИР
МИО городов Алматы, Павлодара, Усть-Каменогорска и Темиртау
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
101-1
00501020
Выдача дубликата государственного регистрационного номерного знака для транспортных средств
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
платно
Электронная/бумажная
00502. Недвижимое имущество
102.
00502001
Государственная регистрация прав (обременений) на недвижимое имущество
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
103.
00502002
Выдача дубликата правоустанавливающего документа на недвижимое имущество
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
104.
00502003
Внесение в правовой кадастр идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, выдача технического паспорта объектов недвижимости и заключения об установлении расхождений идентификационных и технических сведений по итогам проведенного государственного технического обследования вновь созданного объекта недвижимости
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

00501014
Кеменің, шағын көлемді кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы ақпарат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
97.
00501015
Жасалып жатқан кемелер тiзiлiмiнде жасалып жатқан кемеге меншiк құқығын мемлекеттік тiркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Порттың теңіз әкімшілігі
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
98.
00501016
Кемелерді Теңiз кемелерінің мемлекеттік кеме тiзiлімiнде мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Порттың теңіз әкімшілігі
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
99.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
100.
00501018
Қазақстан Республикасының халықаралық мемлекеттік кеме тізілімінде кемелерді мемлекеттiк тiркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Порттың теңіз әкімшілігі
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
101.
00501019
Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Алматы, Павлодар, Өскемен және Теміртау қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
101-1.
00501020
Көлік құралдарының мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісіне телнұсқа беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
00502. Жылжымайтын мүлік
102.
00502001
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
103.
00502002
Жылжымайтын мүлікке құқық белгілейтін құжаттың телнұсқасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
104.
00502003
Ғимараттардың, құрылыстардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу, жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде

105.
00502004
Выдача дубликата технического паспорта объектов недвижимости
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
106.
00502005
Выдача копий документов регистрационного дела, заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы) объектов недвижимости
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
107.
00502006
Выдача справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
108.
00502007
Выдача справки об отсутствии (наличии) недвижимого имущества
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
109.
00502008
Выдача справок о зарегистрированных и прекращенных правах на недвижимое имущество
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
110.
00502009
Выдача приложения к техническому паспорту, содержащему сведения о собственнике (правообладателе) недвижимого имущества
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
110-1
00502010
Государственная регистрация объекта кондоминиума
Физические и юридические лица
МЮ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
00503. Интеллектуальная собственность
111.
00503001
Внесение сведений и их изменений в Государственный реестр прав на объекты, охраняемые авторским правом
Физические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
112.
00503002
Регистрация предоставления права на использование товарного знака, селекционного достижения и объекта промышленной собственности
Физические и юридические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
113.
00503003
Регистрация передачи исключительного прав на товарный знак, селекционное достижение и объект промышленной собственности
Физические и юридические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
114.
00503004
Аккредитация организаций, управляющих имущественными правами на коллективной основе
Юридические лица
МЮ
МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

105.
00502004
Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортының телнұсқасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
106.
00502005
Жылжымайтын мүлік объектілері жоспарын (схемасын) қоса алғанда, тіркеу органы куәландырған тіркеу ісі құжаттарының көшірмелерін беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрондық/қағаз түрінде
107.
00502006
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
108.
00502007
Жылжымайтын мүліктің болмауы (болуы) туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
109.
00502008
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамалар беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
110.
00502009
Жылжымайтын мүлік иесі (құқық иеленушісі) туралы мәліметті қамтитын техникалық паспортқа қосымшаны беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
110-1.
00502010
Кондоминиум объектiсiн мемлекеттік тiркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
00503. Зияткерлік меншік
111.
00503001
Авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізіліміне мәліметтерді және олардың өзгерістерін енгізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
112.
00503002
Тауар таңбасын, селекциялық жетiстiктердi және өнеркәсiптiк меншiк объектiсiн пайдалану құқығын беруді тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
113.
00503003
Тауар таңбасына, селекциялық жетістікке және өнеркәсіптік меншік объектісіне айрықша құқықты беруді тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
114.
00503004
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын ұйымдарды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

122-1
00503012
Регистрация топологий интегральных микросхем
Физические и юридические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
122-2
00503013
Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров
Физические и юридические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
122-3
00503014
Выдача свидетельства патентного поверенного
Физические лица
МЮ
МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
00504. Прочие государственные услуги в сфере прав на имущество и интеллектуальную собственность
123.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
006. Здоровье, медицина и здравоохранение
0060. Медицинская помощь
124.
00601001
Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
125.
00601002
Запись на прием к врачу
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
126.
00601003
Вызов врача на дом
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
127.
00601004
Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, организации здравоохранения, осуществляющие деятельность в сфере профилактики ВИЧ-инфекции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, организации здравоохранения, осуществляющие деятельность в сфере профилактики ВИЧ-инфекции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" МЗ
Платно/бесплатно
Бумажная
128.
00601005
Выдача справки с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

122-1
00503012
Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
122-2
00503013
Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақы
лы
Электронды
122-3.
00503014
Патенттік сенім білдірілген өкіл куәлігін беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділет
мині
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
00504. Мүлік және зияткерлік меншік құқығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін басқа қызметтер
123.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
006. Денсаулық, медицина және денсаулық сақтау
00601. Медициналық көмек
124.
00601001
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдарға тіркелу
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
125.
00601002
Дәрігердің қабылдауына жазылу
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
126.
00601003
Дәрігерді үйге шақыру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
127.
00601004
АИТВ-инфекциясының болуына ерікті анонимді және міндетті құпия медициналық тексерілу
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдар, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖИТС-тың профилактикасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдары мен ДСМ "Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдар, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖИТС-тың профилактикасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдары мен ДСМ "Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
128.
00601005
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

129.
00601006
Выдача листа о временной нетрудоспособности
Физические лица
МЗ
Субъекты здравоохранения
Субъекты здравоохранения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
130.
00601007
Выдача справки о временной нетрудоспособности
Физические лица
МЗ
Субъекты здравоохранения
Субъекты здравоохранения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
131.
00601008
Выдача выписки из медицинской карты стационарного больного
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие стационарную помощь
Медицинские организации, оказывающие стационарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
132.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
132-1
00601010
Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
132-2
00601011
Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и /или обязательного социального медицинского страхования предъявляемым требованиям для включения в базу данных субъектов здравоохранения, претендующих на оказание медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Физические и юридические лица
МЗ
Филиалы некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте
Филиалы некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" в областях городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте
Бесплатно
Бумажная
132-3
00601012
Вызов скорой медицинской помощи
Физические лица
МЗ
Субъекты здравоохранения
Субъекты здравоохранения
Бесплатно
Бумажная
132-4
00601013
Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации
Физические лица
МЗ
Субъекты здравоохранения
Субъекты здравоохранения
Бесплатно
Бумажная
132-5
00703111
Прием и рассмотрение документов на возможность направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств
Физические лица
МЗ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Субъекты здравоохранения
Бесплатно
Бумажная

129.
00601006
Еңбекке уақытша жарамсыздық парағын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау субъектілері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
130.
00601007
Уақытша еңбекке жарамсыздық туралы анықтаманы беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау субъектілері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
131.
00601008
Стационарлық науқастың медициналық картасынан үзінді көшірме беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
132.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
132-1.
00601010
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру және қайтарып алуды тіркеу
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық- санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
132-2.
00601011
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық қызметтерді көрсетуге үміткер медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің және / немесе міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру қызметінің әлеуетті өнім берушісінің денсаулық сақтау субъектілерінің деректер базасына енгізу үшін қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес келмеуін) айқындау
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары
Тегін
Қағазтүрінде
132-3.
00601012
Жедел медициналық көмекті шақыру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағазтүрінде
132-4.
00601013
Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы пациенттерге тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға емделуге жатқызуға жіберу жолдамасын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағазтүрінде
132-5
00703111
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу мүмкіндігіне құжаттарды қабылдау және қарастыру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағаз түрінде

00602. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере здравоохранения
133.
00602001
Выдача разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий
Физические и юридические лица
МЗ
МЗ
МЗ
Бесплатно
Бумажная
134.
00602002
Выдача сертификата специалиста для допуска к клинической практике
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
135.
00602003
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с медицинским образованием
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
136.
00602004
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории для специалистов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
137.
00602005
Аккредитация медицинских организаций в целях признания соответствия их деятельности стандартам аккредитации
Юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, организация, аккредитованная уполномоченным органом в области здравоохранения
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
138.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
139.
00602007
Аттестация судебно-медицинских, судебно-психиатрических, судебно-наркологических экспертов
Физические лица
МЮ
РГКП "Центр судебных экспертиз МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
140.
00602008
Присвоение квалификации на право производства определенного вида судебно-медицинской, судебно-психиатрической и судебно-наркологической экспертиз
Физические лица
МЮ
РГКП "Центр судебных экспертиз МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
141.
00602009
Выдача документов о прохождении повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения
Физические лица
МЗ
Организации образования в области здравоохранения
Организации образования в области здравоохранения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
142.
00602010
Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз (вывоз) зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

00602. Денсаулық сақтау саласындағы рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
133.
00602001
Медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргізуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ
ДСМ
Тегін
Қағаз түрінде
134.
00602002
Клиникалық практикаға жіберу үшін маман сертификатын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
135.
00602003
Медициналық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
136.
00602004
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мамандар үшін біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
137.
00602005
Медициналық ұйымдар қызметінің аккредиттеу стандарттарына сәйкестігін тану мақсатында оларды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган аккредиттеген ұйым
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
138.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
139.
00602007
Сот-медициналық, сот-психиатриялық, сот-наркологиялық сарапшыларды аттестаттау
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Сот сараптамасы орталығы" РМҚК
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
140.
00602008
Сот-медициналық, сот-психиатриялық және сот-наркологиялық сараптамалардың белгілі түрін жүргізу құқығына біліктілік беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Сот сараптамасы орталығы" РМҚК
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
141.
00602009
Денсаулық сақтау саласы кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдары
Денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
142.
00602010
Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды әкелуге (әкетуге) келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

143.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
144.
00602012
Выдача лицензии на медицинскую деятельность
Физические и юридические лица
МЗ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
145.
00602013
Выдача лицензии на фармацевтическую деятельность
Физические и юридические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
146.
00602014
Выдача лицензии на осуществление деятельности в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения
Юридические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
147.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
148.
00602016
Выдача разрешения на проведение клинического исследования и (или) испытания фармакологических и лекарственных средств, медицинских изделий
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
149.
00602017
Государственная регистрация, перерегистрация и внесение изменений в регистрационное досье лекарственного средства или медицинского изделия
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
150.
00602018
Государственная регистрация или перерегистрация продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище, генетически модифицированных объектов, красителей, средств дезинфекции, дезинсекции и дератизации, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
151.
00602019
Выдача лицензии на ввоз на территорию Республики Казахстан и (или) вывоз с территории Республики Казахстан органов (части органов) и (или) тканей человека, крови и ее компонентов
Юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

143.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
144.
00602012
Медициналық қызметке лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
145.
00602013
Фармацевтикалық қызметке лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
146.
00602014
Денсаулық сақтау саласында есiрткi құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметтерге лицензия беру
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
147.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
148.
00602016
Фармакологиялық және дәрiлік заттарды, медициналық бұйымдарды клиникалық зерттеуді және (немесе) сынауды жүргізуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
149.
00602017
Дәрілік затты немесе медициналық бұйымды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және оның тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
150.
00602018
Балалар тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық белсенді қоспаларды, генетикалық түрлендірілген объектілерді, бояғыштарды, дезинфекция, дезинсекция және дератизация құралдарын, сумен және тамақ өнімдерімен жанасатын материалдар мен бұйымдарды, адам денсаулығына зиянды әсер ететін химиялық заттарды, өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу немесе қайта тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
151.
00602019
Адам ағзаларын (ағзаларының бөлiктерiн) және (немесе) адам тіндерін, қан мен оның компоненттерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және (немесе) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге лицензия беру
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

152.
00602020
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан гемопоэтических стволовых клеток, костного мозга в случае их перемещения с целью проведения неродственной трансплантации, а также образцов клеток, тканей, биологических жидкостей и секретов, в том числе продуктов жизнедеятельности человека, физиологических и патологических выделений, мазков, соскобов, смывов, предназначенных для диагностических целей или полученных в процессе проведения биомедицинских исследований
Юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
153.

152.
00602020
Туыстас емес транспланттауды жүргізу мақсатында гемопоэздік дің жасушаларын, сүйек кемігін өткізген жағдайда, оларды, сондай-ақ диагностикалық мақсаттарға арналған немесе биомедициналық зерттеулер жүргізу процесінде алынған жасушалардың, тіндердің, биологиялық сұйықтықтар мен сөлдердің, оның ішінде адамның тіршілік әрекеті өнімдерінің, физиологиялық және патологиялық шығындылардың, сүртінділердің, қырындылардың, шайындылардың үлгілерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжаттарын) беру
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
153.

Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
153-1
00602022
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с фармацевтическим образованием
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
153-2
00602023
Допуск иностранных специалистов к клинической практике, за исключением лиц, приглашенных к осуществлению профессиональной медицинской деятельности в Национальном холдинге в области здравоохранения и его дочерних организациях, а также Назарбаев Университете или его медицинских организациях, медицинских организациях Управления Делами Президента Республики Казахстан
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
153-3
00602024
Выдача заключения о безопасности, качестве и эффективности лекарственных средств и медицинских изделий
Физические и юридические лица
МЗ
РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
153-1.
00602022
Фармацевтикалық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
153-2.
00
60
20
23
Денсаулық сақтау саласындағы ұлттық холдингте және оның еншілес ұйымдарында, сондай-ақ Назарбаев Университетінде немесе оның медициналық ұйымдарында, Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының медициналық ұйымдарында кәсіптік медициналық қызметті жүзеге асыруға шақырылған тұлғаларды қоспағанда, шетелдік мамандарды клиникалық практикаға жіберу
Жеке тұлға
лар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
153-3.
00602024
Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі, сапасы мен тиімділігі туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде

153-4
00602025
Выдача сертификата на фармацевтический продукт
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
153-5
00602026
Аккредитация субъекта здравоохранения, осуществляющего оценку профессиональной подготовленности и подтверждение соответствия квалификации специалистов в области здравоохранения
Юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

153-4.
00602025
Фармацевтикалық өнімге арналған сертификатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
153-5.
00602026
Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың кәсіптік даярлығын бағалауды және біліктілігінің сәйкестігін растауды жүзеге асыратын денсаулық сақтау субъектісін аккредиттеу
Заңды тұлға
лар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қағаз түрінде

154.
00603001
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения о соответствии (несоответствии) объекта высокой эпидемической значимости нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и гигиеническим нормативам
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
155.

154.
00603001
Эпидемиялық маңыздылығы жоғары объектінің халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерге және гигиеналық нормативтерге сәйкестігі (сәйкес еместігі) туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
155.

00603002
Присвоение учетного номера объекту производства (изготовления) пищевой продукции
Физические и юридические лица
МЗ
Территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
156.
00603003
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты нормативной документации по предельно допустимым выбросам и предельно допустимым сбросам вредных веществ и физических факторов в окружающую среду, зонам санитарной охраны и санитарно-защитным зонам, на сырье и продукцию
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
157.
00603004
Выдача разрешения на работу с микроорганизмами I-IV группы патогенности и гельминтами
Юридические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства
Бесплатно
Электронная
158.
00603005
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения о согласовании сроков годности и условий хранения пищевой продукции
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
159.
00603006
Выдача санитарно-эпидемиологических заключений о соответствии (несоответствии) объекта государственного санитарно-эпидемиологического надзора нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и гигиеническим нормативам на объектах, расположенных на территории военных городков и учебных центров Министерства обороны Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МО
Подразделения Вооруженных Сил Республики Казахстан, осуществляющие деятельность в сфере санитарно- эпидемиологического благополучия населения
РГУ "Войсковая часть 64615", РГУ "Войсковая часть 01826", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
160.
00603007
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты, работы и услуги на объектах, расположенных на территории военных городков и учебных центров Министерства обороны Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МО
Подразделения Вооруженных Сил Республики Казахстан, осуществляющие деятельность в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения

00603002
Тамақ өнімін өндіру (дайындау) объектісіне есептік нөмір беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
156.
00603003
Қоршаған ортаға, санитариялық қорғау аймақтарына және санитариялық-қорғаныш аймақтарға, шикізатқа және өнімге зиянды заттардың және физикалық факторлардың рұқсат етілетін шекті шығарындылары мен рұқсат етілетін шекті төгінділері жөніндегі нормативтік құжаттама жобаларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
157.
00603004
І-ІV патогенді топтардың микроорганизмдерімен және гельминттермен жұмыс істеуге рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
158.
00603005
Тамақ өнімінің жарамдылық мерзімдерін және оны сақтау шарттарын келісу туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
159.
00603006
Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау объектісінің халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерге және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери қалашықтары мен оқу орталықтарының аумағында орналасқан объектілердегі гигиеналық нормативтерге сәйкестігі (сәйкес еместігі) туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытындылар беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қорғанысмині
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелері
"64615 әскери бөлімі" РММ, "01826 әскери бөлімі" РММ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
160.
00603007
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери қалашықтары мен оқу орталықтарының аумағында орналасқан объектілерде жобаларға, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қорғанысмині
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің халықтың санитариялық-эпидемиоло-гиялық саламаттылығы саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелері

РГУ "Войсковая часть 64615", РГУ "Войсковая часть 01826", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
160-1
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
00604. Прочие государственные услуги в сфере здоровья, медицины и здравоохранения
161.
00604001
Выдача справки с психоневрологической организации
Физические лица
МЗ
Организации здравоохранения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
162.
00604002
Выдача справки с наркологической организации
Физические лица
МЗ
Организации здравоохранения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
163.
00604003
Выдача справки с противотуберкулезной организации
Физические лица
МЗ
Организации здравоохранения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
163-1
00604004
Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров
Физические лица
МЗ
Медицинские организации
Медицинские организации
Платно
Бумажная
163-2
00604005
Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством
Физические лица
МЗ
Медицинские организации
Медицинские организации
Платно
Бумажная
007. Труд и социальная защита населения
00701. Занятость населения
164.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
165.
00701002
Оказание содействия лицам, ищущим работу, и безработным
Физические лица
МТСЗН
Центр занятости населения, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, Центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
00702. Выдача разрешительных документов в сфере занятости населения
166.
00702001
Выдача и (или) продление разрешения работодателям на привлечение иностранной рабочей силы
Физические и юридические лица
МТСЗН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
166-1
00702002
Выдача или продление справки иностранцу или лицу без гражданства о соответствии квалификации для самостоятельного трудоустройства
Физические лица
МТСЗН
МТСЗН
Государственная корпорация, МТСЗН
Бесплатно
Бумажная
00703. Социальное обеспечение, в том числе пенсионное обеспечение и социальное страхование
167.
00703001
Назначение пенсионных выплат по возрасту
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

"64615 әскери бөлімі" РММ, "01826 әскери бөлімі" РММ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
160-1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
00604. Денсаулық, медицина және денсаулық сақтау саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
161.
00604001
Психоневрологиялық ұйымнан анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау ұйымдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
162.
00604002
Наркологиялық ұйымнан анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау ұйымдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
163.
00604003
Туберкулезге қарсы ұйымнан анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау ұйымдары
"Электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды
163-1.
00604004
Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық ұйымдар
Медициналық ұйымдар
Ақылы
Қағаз түрінде
163-2.
00604005
Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық ұйымдар
Медициналық ұйымдар
Ақылы
Қағаз түрінде
007. Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
00701. Халықты жұмыспен қамту
164.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
165.
00701002
Жұмыс іздеп жүрген адамдар мен жұмыссыздарға жәрдемдесу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Халықты жұмыспен қамту орталығы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
00702. Халықты жұмыспен қамту саласында рұқсат құжаттарын беру
166.
00702001
Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және (немесе) ұзарту
Жеке және заңды тұлғалар
Еңбекмині
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
166-1.
00702002
Өз бетінше жұмысқа орналасуы үшін шетелдікке немесе азаматтығы жоқ адамға біліктілігінің сәйкестігі туралы анықтама беру немесе ұзарту
Жеке тұлға
лар
Еңбекмині
Еңбекмині
Мемлекеттік корпорация, Еңбекмині
Тегін
Қағаз түрінде
00703. Әлеуметтік қамсыздандыру, оның ішінде зейнетақымен қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру
167.
00703001
Жасына байланысты зейнетақы төлемдерін тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

168.
00703002
Назначение государственной базовой пенсионной выплаты
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
169.
00703003
Назначение социальной выплаты на случаи социальных рисков: утраты трудоспособности; потери кормильца; потери работы; потери дохода в связи с беременностью и родами; потери дохода в связи с усыновлением (удочерением) новорожденного ребенка (детей); потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
Физические лица
МТСЗН
Государственный фонд социального страхования и его филиалы
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
170.
00703004
Назначение государственных специальных пособий
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
171.
00703005
Назначение государственных социальных пособий по инвалидности и по случаю потери кормильца
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
171-1
00703006
Выплата разницы между суммой фактически внесенных обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции и суммой пенсионных накоплений
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
171-2
00703007
Выдача информации о перечисленных суммах отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
Физические лица
МЗ
Государственная корпорация
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
171-3
00703108
Выдача справок об участии в системе обязательного социального медицинского страхования в качестве потребителя медицинских услуг
Физические лица
МЗ
Фонд социального медицинского страхования
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
171-4
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

168.
00703002
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерін тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
169.
00703003
Мынадай әлеуметтік тәуекелдер жағдайларына әлеуметтік төлемдер тағайындау: еңбекке қабілеттілігін жоғалту, асыраушысынан айырылу, жұмысынан айырылу, жүкті болу мен босануға байланысты табысынан айырылу, жаңа туған баланы асырап алуға байланысты табысынан айырылу, бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" және оның филиалдары
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
170.
00703004
Мемлекеттік арнайы жәрдемақылар тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
171.
00703005
Мүгедектігі бойынша және асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
171-1.
00703006
Инфляцияның деңгейін ескере отырып, нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы мен зейнетақы жинақтарының сомасы арасындағы айырма төлемі
Жеке тұлға
лар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
171-2.
00703007
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру аударымдарының және (немесе) жарналардың аударылған сомалары туралы ақпарат беру
Жеке тұлға
лар
ДСМ
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қа
ғаз түрінде
171-3.
00703008
Медициналық көрсетілетін қызметтерді тұтынушы ретінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіне қатысуы туралы анықтамалар беру
Жеке тұлға
лар
ДСМ
Әлеуметтік медицина
лық сақтандыру қоры
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қа
ғаз түрінде
171-4.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.

171-5
00703110
Осуществление пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов из единого накопительного пенсионного фонда
Физические лица
МТСЗН
ЕНПФ
Государственная корпорация, ЕНПФ
Бесплатно
Бумажная
171-6
00703111
Выдача участнику системы обязательного социального страхования информации о состоянии и движении социальных отчислений
Физические лица
МТСЗН
Государственный фонд социального страхования и его филиалы, Государственная корпорация
Государственная корпорация, Государственный фонд социального страхования и его филиалы, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
00704. Социальная поддержка отдельных категорий граждан
172.
00704001
Назначение единовременной выплаты на погребение
Физические и юридические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
173.
00704002
Назначение государственной адресной социальной помощи
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Аким поселка, села, сельского округа, Центр занятости населения
Бесплатно
Бумажная
174.
00704003
Назначение специального государственного пособия
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства
Бесплатно
Электронная/бумажная
175.
00704004
Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
176.
00704005
Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, по приобретению топлива
Физические лица
МТСЗН
МИО районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа
Бесплатно
Бумажная
177.
00704006
Регистрация граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплата единовременной государственной денежной компенсации, выдача удостоверений
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная

171-5.
00703110
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіби зейнетақы жарналары есебінен қалыптасқан зейнетақы жинақтарынан зейнетақы төлемдерін жүзеге асыру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
БЖЗҚ
Мемлекеттік корпорация, БЖЗҚ
Тегін
Қағазтүрінде
171-6
00703111
Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушыға әлеуметтік аударымдардың жағдайы және қозғалысы туралы ақпарат беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры және оның филиалдары, Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры және оның филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
00704. Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
172.
00704001
Жерлеуге арналған біржолғы төлем тағайындау
Жеке және заңды тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
173.
00704002
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, Халықты жұмыспен қамту орталығы
Тегін
Қағаз түрінде
174.
00704003
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
175.
00704004
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
176.
00704005
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі
Тегін
Қағаз түрінде
177.
00704006
Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу, біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу, куәлік беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде

178.
00704007
Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Физические лица
МНЭ
Уполномоченные органы в области развития сельских территорий МИО районов и городов областного значения
Государственная корпорация, уполномоченные органы в области развития сельских территорий МИО районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
178-1

178.
00704007
Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету
Жеке тұлғалар
ҰЭМ
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы уәкiлеттi органдары
Мемлекеттік корпорация, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы уәкiлеттi органдары
Тегін
Қағаз түрінде
178-1.

00704008
Назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
178-2
00704009
Выдача удостоверения реабилитированному лицу
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
00705. Социальные услуги
179.
00705001
Установление инвалидности и/или степени утраты трудоспособности и/или определение необходимых мер социальной защиты
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства
Бесплатно
Электронная/бумажная
180.
00705002
Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
181.
00705003
Обеспечение инвалидов сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
182.
00705004
Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
183.
00705005
Предоставление инвалидам кресла-колясок
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
184.
00705006
Обеспечение инвалидов санаторно-курортным лечением
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная

00704008
Банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалар қызметкерлердiң өмiрi мен денсаулығына келтiрген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердi капиталдандыру кезеңi аяқталғаннан кейiн Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдер түрінде әлеуметтік көмекті тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
178-2.
00704009
Ақталған адамға куәлік беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
00705. Әлеуметтік көрсетілетін қызметтер
179.
00705001
Мүгедектікті және/немесе еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесін белгілеу және/немесе қажетті әлеуметтік қорғау шараларын айқындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
180.
00705002
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
181.
00705003
Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
182.
00705004
Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
183.
00705005
Мүгедектерге кресло-арбалар беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
184.
00705006
Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде

185.
00705007
Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
186.
00705008
Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
186-1
00705009
Выдача заключения о нуждаемости в санаторно-курортном лечении
Физические лица
МЗ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Бесплатно
Бумажная
00706. Прочие государственные услуги в сфере труда и социальной защиты населения
187.
00706001
Выдача информации о поступлении и движении средств вкладчика единого накопительного пенсионного фонда
Физические лица
МТСЗН
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

185.
00705007
Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
186.
00705008
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
186-1
00705009
Санаторлық-курорттық емдеу қажеттілігі туралы қорытынды беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
00706. Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
187.
00706001
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры салымшысы қаражатының түсуі және қозғалысы туралы ақпарат беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

188.
00706002
Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи
Физические лица
МТСЗН
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
189.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
190.

188.
00706002
Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
189.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
190.

00706004
Постановка на учет нуждающихся в служебном жилище военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан
Физические лица
МО
Районные эксплуатационные части МО
Районные эксплуатационные части МО, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
190-1
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
190-2
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
190-3

00706004
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң қызметтік тұрғын үйге мұқтаж әскери қызметшілерін есепке қою
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің аудандық пайдалану бөлімдері
Қорғанысминінің аудандық пайдалану бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
190-1.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
190-2.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
190-3.

00706007
Выдача справки о регистрации в качестве безработного
Физические лица
МТСЗН
Центр занятости населения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
008. Образование и наука
00801. Высшее и послевузовское образование
191.
00801001
Прием документов для участия в конкурсе на присуждение международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
192.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
193.
00801003
Прием документов и зачисление в высшие учебные заведения для обучения по образовательным программам высшего образования
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
194.
00801004
Прием документов и зачисление в высшие учебные заведения для обучения по образовательным программам послевузовского образования
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
195.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
196.
00801006
Присуждение образовательных грантов, а также оказание социальной поддержки обучающимся в организациях высшего образования
Физические лица
МОН
МОН
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
197.
00801007
Выдача справки о статусе стипендиата международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
198.
00801008
Предоставление гарантийного письма для выезжающих на обучение в качестве стипендиата международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
199.
00801009
Возмещение расходов стипендиатам международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
АО "Центр международных программ"
Бесплатно
Бумажная
200.
00801010
Авансирование стипендиатов международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
201.
00801011
Выдача договора залога недвижимого имущества, предоставленного в качестве обеспечения исполнения обязательств стипендиатов международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

00706007
Жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Халықты жұмыспен қамту орталығы
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
008. Білім және ғылым
00801. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім
191.
00801001
"Болашақ" халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
192.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
193.
00801003
Жоғары білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
194.
00801004
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
195.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
196.
00801006
Білім беруге гранттарды тағайындау, сондай-ақ жоғары білім беру ұйымдарында білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
197.
00801007
"Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиатының мәртебесі туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
198.
00801008
"Болашақ" халықаралық стипендиясының стипендиаты ретінде оқуға баратындар үшін кепілдік хатын беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
199.
00801009
"Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиаттарына шығыстарды өтеу
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
Тегін
Қағаз түрінде
200.
00801010
"Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиаттарына аванс беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
201.
00801011
"Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиаттарының міндеттемелерін орындауын қамтамасыз ету ретінде ұсынылған жылжымайтын мүлікке кепіл шартын беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

202.
00801012
Выдача уведомления о прекращении залога с недвижимого имущества при исполнении обязательств стипендиатом международной стипендии "Болашак"
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
203.
00801013
Прием документов для участия в конкурсе на обучение за рубежом в рамках международных договоров в области образования
Физические лица
МОН
АО "Центр международных программ"
АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
203-1
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
203-2
00801015
Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
203-3
00801016
Прием документов для участия в конкурсе на обучение за рубежом в рамках академической мобильности
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
00802. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере образования и науки
204.
00802001
Выдача лицензии на занятие образовательной деятельностью
Юридические лица
МОН
Комитет по контролю в сфере образования и науки МОН, территориальные департаменты Комитета по контролю в сфере образования и науки МОН
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная
205.
00802002
Аккредитация субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
Физические и юридические лица
МОН
Комитет науки МОН
Государственная корпорация, Комитет науки МОН
Бесплатно
Бумажная
206.
00802003
Выдача экспертного заключения авторам и авторскому коллективу на учебные издания дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования
Физические и юридические лица
МОН
РГКП "Республиканский научно-практический центр "Учебник"
Государственная корпорация
Платно/бесплатно
Бумажная
206-1
00802004
Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования
Физические лица
МОН
РГКП "Национальный центр тестирования", высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

202.
00801012
"Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиатының міндеттемелерін орындау кезінде жылжымайтын мүлік кепілін тоқтату туралы хабарлама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
203.
00801013
Білім беру саласындағы халықаралық шарттар шеңберінде шетелде оқу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
203-1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
203-2
00801015
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру
Жеке тұлға
лар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
203-3.
00801016
Шетелде академиялық ұтқырлық шеңберінде оқу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлға
лар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қа
ғаз түрінде
00802. Білім және ғылым саласында рұқсат ету құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
204.
00802001
Білім беру қызметімен айналысуға лицензия беру
Заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті, БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды
205.
00802002
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін аккредиттеу
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ Ғылым комитеті
Мемлекеттік корпорация, БҒМ Ғылым комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
206.
00802003
Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің оқулық басылымдары бойынша авторларға және авторлар ұжымына сараптамалық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
"Оқулық" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
Мемлекеттік корпорация
Ақылы/тегін
Қағаз түрінде
206-1.
00802004
Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК, жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде

206-2
00802005
Выдача лицензии на экспорт коллекционных материалов по минералогии, палеонтологии, костей ископаемых животных
Физические и юридические лица
МОН
Комитет науки МОН
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
206-3
00802006
Выдача лицензии на экспорт культурных ценностей, документов национальных архивных фондов, оригиналов архивных документов
Физические и юридические лица
МКС
МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
00803. Прочие государственные услуги в сфере образования и науки
207.
00803001
Предоставление общежития обучающимся в высших учебных заведениях
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
208.
00803002
Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального образования
Организации технического и профессионального образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
209.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
210.
00803004
Проведение государственной научно-технической экспертизы
Физические и юридические лица
МОН
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
211.
00803005
Признание и нострификация документов об образовании
Физические лица
МОН
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности" МОН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
212.
00803006
Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании
Физические лица
МОН
Организации основного среднего и общего среднего образования
Государственная корпорация, организации основного среднего и общего среднего образования
Бесплатно
Бумажная
213.
00803007
Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального образования
Государственная корпорация, организации технического и профессионального образования
Бесплатно
Бумажная

206-2.
00802005
Минералогия, палеонтология, қазба жануарлардың сүйектері бойынша коллекциялық материалдардың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ Ғылым комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
206-3.
00802006
Мәдени құндылықтардың, ұлттық архив қорлары құжаттарының, архив құжаттары түпнұсқаларының экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
"Электрондық үкіметтің"
веб-порталы
Тегін
Электронды
00803. Білім және ғылым саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
207.
00803001
Жоғары оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
208.
00803002
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға жатақхана беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсiптік білім беру ұйымдары
Техникалық және кәсiптік білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
209.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
210.
00803004
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама өткізу
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми техникалық сараптама орталығы" АҚ
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
211.
00803005
Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ "Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РМК
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
212.
00803006
Негізгі орта, жалпы орта білім беру туралы құжаттардың телнұсқаларын беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
213.
00803007
Техникалық және кәсiптік бiлiм туралы құжаттардың телнұсқаларын беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде

214.
00803008
Выдача дубликатов документов о высшем и послевузовском образовании
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
215.
00803009
Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Организации технического и профессионального, послесреднего образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

214.
00803008
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бiлiм беру туралы құжаттардың телнұсқаларын беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
215.
00803009
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

216.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
217.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
218.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
219.
00803013
Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная

216.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
217.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
218.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
219.
00803013
Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде

220.
00803014
Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования республиканского значения
Физические лица
МОН
МОН
Государственная корпорация, МОН
Бесплатно
Бумажная
221.
00803015
Прием работ на соискание премий в области науки, государственных научных стипендий
Физические лица
МОН
Комитет науки МОН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
222.
00803016
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, финансируемых из государственного бюджета, и отчетов по их выполнению
Физические и юридические лица
МОН
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
222-1
00803017
Выдача справки лицам, не завершившим техническое-профессиональное, послесреднее образование
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования
Бесплатно
Бумажная
222-2
00803018
Перевод и восстановление обучающихся по типам организаций образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Организации технического и профессионального, послесреднего образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
222-3
00803019
Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Бесплатно
Бумажная
222-4
00803020
Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам республиканских подведомственных организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
МОН, республиканские подведомственные организации образования
Государственная корпорация, МОН, республиканские подведомственные организации образования
Бесплатно
Бумажная

220.
00803014
Республикалық маңызы бар мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ
Мемлекеттік корпорация, БҒМ
Тегін
Қағаз түрінде
221.
00803015
Ғылым саласындағы сыйлықтарды, мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға ұсынылған жұмыстарды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ Ғылым комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
222.
00803016
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды және олардың орындалуы жөніндегі есептерді мемлекеттік есепке алу
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
Мемлекеттік ұлттық ғылыми техникалық сараптама орталығы" АҚ
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
222-1.
00803017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім алуды аяқтамаған адамдарға анықтама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-2.
00803018
Білім алушыларды білім беру ұйымдарының түрі бойынша ауыстыру және қайта қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
222-3.
00803019
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-4.
00803020
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғаларм
БҒМ
БҒМ, республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Мемлекеттік корпорация, БҒМ, республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде

222-5
00803021
Предоставление дополнительного образования для взрослых по повышению квалификации педагогических кадров
Физические лица
МОН
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы", АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" и его филиалы
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы", АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" и его филиалы
Бесплатно
Бумажная
222-6
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
222-7

222-5.
00803021
Ересектерге педагог кадрлардың біліктілігін арттыру бойынша қосымша білім беруді ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ, "Өрлеу" Ұлттық біліктілікті арттыру орталығы" АҚ және оның филиалдары
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ, "Өрлеу" Ұлттық біліктілікті арттыру орталығы" АҚ және оның филиалдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-6.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
222-7.

00803023
Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг
Физические лица
МОН
Психолого-медико-педагогическая консультация
Психолого-медико-педагогическая консультация
Бесплатно
Бумажная
009. Бизнес и предпринимательство
00901. Начало бизнеса или частного предпринимательства
223.
00901001
Государственная регистрация юридических лиц, учетная регистрация их филиалов и представительств
Юридические лица
МЮ
МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
224.
00901002
Государственная перерегистрация юридических лиц, учетная перерегистрация их филиалов и представительств
Юридические лица
МЮ
МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
225.
00901003
Выдача справки о регистрации (перерегистрации) юридических лиц, учетной регистрации (перерегистрации) их филиалов и представительств
Юридические лица
МЮ
МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
226.
00901004
Государственная регистрация внесенных изменений и дополнений в учредительные документы юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, положения об их филиалах (представительствах)
Юридические лица
МЮ
МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
227.
00901005
Выдача дубликата устава (положения) юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, их филиалов и представительств
Юридические лица
МЮ
МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
228.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
229.
Исключена постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 756 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
229-1
00901007
Предоставление информации о категории субъекта предпринимательства
Физические и юридические лица
МНЭ
МНЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
00902. Прекращение деятельности частного предпринимателя или юридического лица

00803023
Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация
Тегін
Қағаз түрінде
009. Бизнес және кәсіпкерлік
00901. Бизнестің немесе жеке кәсіпкерлікті бастау
223.
00901001
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
224.
00901002
Заңды тұлғаларды мемлекеттік қайта тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік қайта тіркеу
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
225.
00901003
Заңды тұлғаларды тіркеу (қайта тіркеу) туралы, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама беру
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
226.
00901004
Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын заңды тұлғаның, сондай-ақ акционерлік қоғамның құрылтай құжаттарына, олардың филиалдары (өкілдіктері) туралы ережелерге енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды мемлекеттік тіркеу
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
227.
00901005
Жеке кәсіпкерлік субъектілеріне жатпайтын заңды тұлғаның, сондай-ақ акционерлік қоғамның, олардың филиалдары мен өкілдіктерінің жарғысының (ережесінің) телнұсқасын беру
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
228.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
229.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 756 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
229-1
00901007
Кәсіпкерлік субъектілерінің санаттары туралы ақпарат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
00902. Жеке кәсіпкердің немесе заңды тұлғаның қызметін тоқтату

230.
00902001
Государственная регистрация прекращения деятельности юридического лица, снятие с учетной регистрации филиала и представительства
Юридические лица
МЮ
МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
00903. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) на занятие определенными видами деятельности
231.
00903001
Выдача лицензии на занятие судебно-экспертной деятельностью, в том числе судебно-медицинской, судебно-наркологической и судебно-психиатрической экспертизами
Физические лица
МЮ
МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
232.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
233.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
234.
00903004
Проведение аттестации лиц, претендующих на занятие адвокатской деятельностью
Физические лица
МЮ
Территориальные органы юстиции
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
235.
00903005
Выдача лицензии на занятие адвокатской деятельностью
Физические лица
МЮ
МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
236.
00903006
Проведение аттестации на право занятия нотариальной деятельностью
Физические лица
МЮ
Территориальные органы юстиции
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
237.
00903007
Выдача лицензии на право занятия нотариальной деятельностью
Физические лица
МЮ
МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
238.
00903008
Проведение аттестации лиц, прошедших стажировку и претендующих на право занятия деятельностью частного судебного исполнителя
Физические лица
МЮ
Территориальные органы юстиции областей, города республиканского значения и столицы
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
239.
00903009
Выдача лицензии на занятие деятельностью частного судебного исполнителя
Физические лица
МЮ
МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
240.
00903010
Выдача лицензии на деятельность по осуществлению археологических и (или) научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры
Физические и юридические лица
МКС
МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
241.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
242.
00903012
Выдача лицензии на занятие деятельностью казино
Юридические лица
МКС
Комитет индустрии туризма МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

230.
00902001
Заңды тұлға қызметінің тоқтатылуын мемлекеттік тiркеу, филиал мен өкілдікті есептік тіркеуден шығару
Заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
00903. Белгілі бір қызмет түрлерімен айналысуға рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
231.
00903001
Сот-сараптама қызметімен, оның ішінде сот-медициналық, сот-наркологиялық және сот-психиатриялық сараптамалармен айналысуға арналған лицензия беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды түрінде
232.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
233.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
234.
00903004
Адвокаттық қызметпен айналысуға үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Аумақтық әділет органдары
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
235.
00903005
Адвокаттық қызметпен айналысуға лицензия беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
236.
00903006
Нотариаттық қызметпен айналысу құқығына аттестаттау
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Аумақтық әділет органдары
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
237.
00903007
Нотариаттық қызметпен айналысу құқығына лицензия беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
238.
00903008
Тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Облыстардың, республикалық маңызы бар қала мен астананың аумақтық әділет органдары
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
239.
00903009
Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға лицензия беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
240.
00903010
Тарих және мәдениет ескерткiштерiндегі археологиялық және (немесе) ғылыми-реставрациялық жұмыстарды жүзеге асыру жөнiндегi қызметке лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
241.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
242.
00903012
Казино қызметімен айналысу үшін лицензия беру
Заңды тұлғалар
МСМ
МСМ Туризм индустриясы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

243.
00903013
Выдача лицензии на занятие деятельностью зала игровых автоматов
Юридические лица
МКС
Комитет индустрии туризма МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
244.
00903014
Выдача лицензии на занятие деятельностью букмекерской конторы
Юридические лица
МКС
Комитет индустрии туризма МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
245.
00903015
Выдача лицензии на занятие деятельностью тотализатора
Юридические лица
МКС
Комитет индустрии туризма МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
246.
00903016
Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
Физические и юридические лица
МТИ
МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
247.
00903017
Выдача лицензии на право занятия деятельностью товарных бирж
Юридические лица
МТИ
МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
248.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
249.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
250.
00903020
Выдача разрешения на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территорию Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МТИ
МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
251.
00903021
Аттестация судебных экспертов
Физические лица
МЮ
РГКП "Центр судебных экспертиз МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
252.
00903022
Присвоение квалификации судебного эксперта
Физические лица
МЮ
РГКП "Центр судебных экспертиз МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
00904. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) на производство отдельных видов продукции
253.
00904001
Выдача лицензии на производство табачных изделий
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
254.
00904002
Выдача лицензии на производство этилового спирта
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
255.
00904003
Выдача лицензии на производство алкогольной продукции
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
00905. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) на приобретение, реализацию и хранение отдельных видов продукции
256.
00905001
Выдача лицензии на хранение и оптовую реализацию алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению и оптовой реализации алкогольной продукции на территории ее производства
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

243.
00903013
Ойын автоматтары залы қызметімен айналысу үшін лицензия беру
Заңды тұлғалар
МСМ
МСМ Туризм индустриясы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
244.
00903014
Букмекер кеңсесі қызметімен айналысу үшін лицензия беру
Заңды тұлғалар
МСМ
МСМ Туризм индустриясы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
245.
00903015
Тотализатор қызметімен айналысу үшін лицензия беру
Заңды тұлғалар
МСМ
МСМ Туризм индустриясы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
246.
00903016
Жекелеген тауар түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
СИМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
247.
00903017
Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
СИМ
СИМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
248.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
249.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
250.
00903020
Қазақстан Республикасының аумағына жекелеген тауарлар түрлерiн экспорттауға және (немесе) импорттауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
СИМ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
251.
00903021
Сот сарапшыларын аттестаттау
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Сот сараптамалары орталығы" РМҚК
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
252.
00903022
Сот сарапшысы біліктілігін беру
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Сот сараптамалары орталығы" РМҚК
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
00904. Өнімдердің жекелеген түрлерін өндіруге рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
253.
00904001
Темекі өнімдерінің өндірісіне лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
254.
00904002
Этил спиртінің өндірісіне лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
255.
00904003
Алкоголь өнімінің өндірісіне лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
00905. Өнімдердің жекелеген түрлерін сатып алуға, өткізуге және сақтауға (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда) рұқсат құжаттарын беру
256.
00905001
Алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау және көтерме саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтауға және көтерме саудада сатуға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

257.
00905002
Выдача лицензии на хранение и розничную реализацию алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению и розничной реализации алкогольной продукции на территории ее производства
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
00906. Поддержка предпринимательской деятельности
258.
00906001
Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Физические и юридические лица
МНЭ
АО "ФРП "Даму"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
259.
00906002
Предоставление гарантий по кредитам субъектов малого и среднего предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Физические и юридические лица
МНЭ
АО "ФРП "Даму"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
260.
00906003
Предоставление государственных грантов субъектам малого предпринимательства для реализации новых бизнес-идей и индустриально-инновационных проектов в рамках бизнес-инкубирования в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Физические и юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
261.
00906004
Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Физические и юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
262.
00906005
Обучение субъектов предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Физические и юридические лица
МНЭ
АОО "Назарбаев Университет", Национальная палата предпринимателей "Атамекен"
АО "ФРП "Даму", центры обслуживания предпринимателей, центры поддержки предпринимательства, оператор нефинансовой поддержки, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
010. Туризм
01001. Прочие государственные услуги в сфере туризма
263.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

257.
00905002
Алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау және бөлшек саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтауға және бөлшек саудада сатуға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
00906. Кәсіпкерлік қызметті қолдау
258.
00906001
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
"Даму" КДҚ" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
259.
00906002
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
"Даму" КДҚ" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
260.
00906003
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды және бизнес-инкубациялау шеңберінде индустриялық-инновациялық жобаларды іске асыру үшін шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекеттік гранттар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
261.
00906004
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
262.
00906005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Назарбаев Университеті" ДБҰ, "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы
Даму" КДҚ" АҚ, кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталықтары, кәсіпкерлікті қолдау орталықтары, қаржылай емес қолдау операторы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
010. Туризм
01001. Туризм саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
263.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

264.
01001002
Выдача лицензии на туристскую операторскую деятельность (туроператорская деятельность)
Физические и юридические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
265.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
265-1
01001004
Прием документов на подготовку и повышение квалификации специалистов в области туристской деятельности
Юридические лица
МКС
Организации, осуществляющие деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров
Организации, осуществляющие деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров
Бесплатно
Бумажная
011. Транспорт и коммуникации
01101. Автомобильный транспорт
266.
01101001
Выдача международного сертификата взвешивания грузовых транспортных средств
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
267.
01101002
Выдача удостоверения о допуске к осуществлению международных автомобильных перевозок и карточки допуска на автотранспортные средства
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
268.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
269.
01101004
Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
270.
01101005
Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и (или) крупногабаритных автотранспортных средств
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР, таможенные органы в пунктах пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан, совпадающую с таможенной границей Таможенного союза
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета транспорта МИИР, таможенные органы в пунктах пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан, совпадающую с таможенной границей Таможенного союза, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

264.
01001002
Туристік операторлық қызметті (туроператорлық қызмет) жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
265.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
265-1.
01001004
Туристік қызмет саласындағы мамандарды даярлауға және біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау
Заңды тұлғалар
МСМ
Кадрларды даярлау, қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру қызметін жүзеге асыратын ұйымдар
Кадрларды даярлау, қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру қызметін жүзеге асыратын ұйымдар
Тегін
Қағазтүрінде
011. Көлік және коммуникация
01101. Автомобиль көлігі
266.
01101001
Халықаралық жүк көлік құралдарын өлшеу сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
267.
01101002
Халықаралық автомобильмен тасымалдауды жүзеге асыруға рұқсат беру туралы куәлік және автокөлік құралына рұқсат карточкасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
268.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
269.
01101004
Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметiмен айналысу үшін лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
270.
01101005
Ауыр салмақты және (немесе) ірі көлемді автокөлік құралдарының жүруіне арнайы рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, Кеден одағының кедендік шекарасымен тұспа-тұс келетін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттеріндегі кеден органдары
Мемлекеттік корпорация, ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, Кеден одағының кедендік шекарасымен тұспа-тұс келетін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттеріндегі кеден органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде

271.
01101006
Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
272.

271.
01101006
Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
272.

Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
272-1
01101008
Согласование графика проведения обязательного технического осмотра механических транспортных средств и прицепов к ним в пределах региона деятельности
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Бесплатно
Бумажная
272-2
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
272-3

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
272-1.
01101008
Қызмет өңірі шегінде механикалық көлік құралдары мен олардың тіркемелерін міндетті техникалық қарап-тексеруден өткізу кестесін келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
272-2.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
272-3.

01101010
Свидетельство, выданное в соответствии с Соглашением о международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о специальных транспортных средствах, предназначенных для этих перевозок
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная /бумажная
272-4
01101011
Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
272-5
01101012
Утверждение маршрутов и расписания движений регулярных городских (сельских), пригородных и внутрирайонных автомобильных перевозок пассажиров и багажа
Физические и юридические лица
МИИР
МИО районов, городов областного значения
МИО районов, городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
272-6
01101013
Выдача свидетельства на переоборудование автотранспортного средства и (или) прицепов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
01102. Воздушный транспорт
273.
01102001
Выдача свидетельств авиационному персоналу
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
274.
01102002
Выдача сертификата эксплуатанта
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
275.
01102003
Выдача разрешения на выполнение международных нерегулярных полетов
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет гражданской авиации МИИР
Комитет гражданской авиации МИИР
Бесплатно
Бумажная
276.
01102004
Выдача сертификата летной годности воздушного судна сверхлегкой авиации
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
277.
01102005
Выдача удостоверения соответствия экземпляра гражданского воздушного судна нормам летной годности
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
278.
01102006
Выдача сертификата летной годности гражданского воздушного судна
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
АО "Авиационная администрация Казахстана", веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

01101010
Тез бұзылатын тамақ өнімдерін халықаралық тасымалдау және осы тасымалдарға арналған арнайы көлік құралдары туралы келісімге сәйкес берілген куәлік
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
ИИДМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қағаз түрінде
272-4.
01101011
Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы қатынастарда әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша автомобильмен жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Те
гін
Қағаз түрінде
272-5.
01101012
Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік тұрақты тасымалдау
маршруттарын және қозғалыс кестелерiн бекiту
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
272-6.
01101013
Автокөлік құралын және (немесе) олардың тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
01102. Әуе көлігі
273.
01102001
Авиация персоналына куәлiктер беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
274.
01102002
Пайдаланушы сертификатын беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
275.
01102003
Халықаралық тұрақты емес ұшуларды орындауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Азаматтық авиация комитеті
ИИДМ Азаматтық авиация комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
276.
01102004
Аса жеңiл авиация әуе кемесiнiң ұшуға жарамдылығы сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
277.
01102005
Азаматтық әуе кемесі данасының ұшуға жарамдылық нормаларына сәйкестігі куәлігін беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
278.
01102006
Азаматтық әуе кемесiнiң ұшуға жарамдылығы сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде

279.
01102007
Выдача решения о признании сертификата летной годности гражданских воздушных судов, выданных иностранным государством
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
280.
01102008
Выдача сертификата авиационного учебного центра гражданской авиации
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
281.
01102009
Выдача сертификата по организации досмотра службой авиационной безопасности аэропорта
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
АО "Авиационная администрация Казахстана", веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
282.
01102010
Выдача свидетельства на право выполнения авиационных работ
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
283.
01102011
Выдача свидетельства об аккредитации иностранных перевозчиков, осуществляющих свою деятельность на территории Республики Казахстан
Юридические лица
МИИР
Комитет гражданской авиации МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
284.
01102012
Выдача сертификата организации по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники гражданской авиации
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
285.
01102013
Выдача свидетельства на право выполнения полетов (эксплуатант авиации общего назначения)
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
286.
01102014
Выдача сертификата воздушного судна по шуму
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
287.
01102015
Выдача сертификата годности аэродрома (вертодрома)
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная
288.
01102016
Выдача разрешения на использование радиопередающей аппаратуры
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
289.
01102017
Выдача разрешения на выполнение специального полета
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

279.
01102007
Азаматтық әуе кемелерінің шет мемлекет берген ұшуға жарамдылығы сертификатын тану туралы шешім беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
280.
01102008
Азаматтық авиацияның авиациялық оқу орталығының сертификатын беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
281.
01102009
Әуежайдың авиациялық қауiпсiздiк қызметiнiң қарап тексеруді ұйымдастыруы жөнiнде сертификат беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
282.
01102010
Авиациялық жұмыстарды орындау құқығына арналған куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
283.
01102011
Қазақстан Республикасының аумағында өз қызметін жүзеге асыратын шетелдік тасымалдаушыларды аккредиттеу туралы куәлік беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Азаматтық авиация комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
284.
01102012
Азаматтық авиацияның авиациялық техникасына техникалық қызмет көрсету және оны жөндеу ұйымына сертификат беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
285.
01102013
Ұшуларды орындау құқығына куәлiк беру (жалпы мақсаттағы авиация пайдаланушы)
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
286.
01102014
Шуыл бойынша әуе кемесінің сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
287.
01102015
Әуе айлағының (тiкұшақ айлығының) жарамдылығы сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды
288.
01102016
Радиомен хабарлау аппаратурасын пайдалануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
289.
01102017
Арнайы ұшуды орындауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

290.
01102018
Выдача экспортного сертификата летной годности
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
291.
01102019
Выдача удостоверения члена экипажа
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
292.
01102020
Выдача сертификата типа гражданского воздушного судна
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
АО "Авиационная администрация Казахстана", веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
293.
01102021
Выдача сертификата поставщика аэронавигационного обслуживания
Юридические лица
МИИР
АО "Авиационная администрация Казахстана"
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
294.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
294-1
01102023
Выдача специального разрешения на пролет над территорией запретных зон и зон ограничения полетов после согласования со Службой государственной охраны Республики Казахстан и с органами национальной безопасности
Физические и юридические лица
МО
МО
МО, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная /бумажная
294-2
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
01103. Железнодорожный и водный транспорт
295.
01103001
Государственная регистрация морских судов в "бербоут-чартерном реестре
Физические и юридические лица
МИИР
Морская администрация порта
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
296.
01103002
Выдача свидетельства о минимальном составе экипажа судна
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
297.
01103003
Выдача разрешения на эксплуатацию судна, плавающего под флагом иностранного государства, в казахстанском секторе Каспийского моря
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет транспорта МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
298.
01103004
Проведение технического освидетельствования организаций и испытательных лабораторий
Физические и юридические лица
МИИР
РГКП "Регистр судоходства Казахстана" МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
299.
01103005
Аттестация лиц командного состава судов
Физические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

290.
01102018
Ұшу жарамдылығының экспорттық сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
291.
01102019
Экипаж мүшесінің куәлігін беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
292.
01102020
Азаматтық әуе кемесi үлгiсінің сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
293.
01102021
Аэронавигациялық қызмет көрсетуді берушінің сертификатын беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
294.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
294-1.
01102023
Тыйым салынатын аймақтар мен ұшуларды шектеу аймақтарының үстімен ұшуға Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметімен және ұлттық қауіпсіздік органдарымен келіскеннен кейін арнайы рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Қорғанысмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
294-2.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
01103. Теміржол және су көлігі
295.
01103001
Бербоут-чартер тізілімінде теңіз кемелерін мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Порттың теңіз әкімшілігі
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
296.
01103002
Кеме экипаждың ең аз құрамы туралы куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
297.
01103003
Шет мемлекеттiң туын көтерiп жүзетiн кеменi Каспий теңізінің қазақстандық секторында пайдалануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
298.
01103004
Ұйымдарды және сынақ зертханаларын техникалық куәландыруды жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ "Қазақстан кеме қатынасының тіркемесі" РМҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
299.
01103005
Кемелердiң командалық құрамының адамдарын аттестаттау
Жеке тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

300.
01103006
Выдача лицензии на перевозку грузов в сфере железнодорожного транспорта
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
01104. Прочие государственные услуги в сфере транспорта и коммуникаций
301.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
302.
01104002
Согласование размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения
Физические и юридические лица
МИИР
Областные филиалы "АО "НК "ҚазАвтоЖол"
Веб портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
303.
01104003
Согласование размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, районов и городов областного значения
Веб портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
304.
01104004
Выдача разрешения на пересечение автомобильных дорог международного и республиканского значения каналами, линиями связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами, водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями и коммуникациями
Физические и юридические лица
МИИР
Областные филиалы "АО "НК "ҚазАвтоЖол"
Веб портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
305.
01104005
Согласование строительства подъездных дорог и примыканий к автомобильным дорогам общего пользования
Физические и юридические лица
МИИР
Областные филиалы "АО "НК "ҚазАвтоЖол"
Веб портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
306.
01104006
Выдача разрешения на проезд по территории иностранного государства перевозчикам Республики Казахстан в соответствии с международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
307.
01104007
Выдача специального разрешения на перевозку опасного груза классов 1, 6 и 7
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета транспорта МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
308.
01104008
Выдача свидетельства о допущении транспортного средства к перевозке опасных грузов в международном сообщении
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

300.
01103006
Теміржол көлігі саласында жүктерді тасымалдауға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
01104. Көлік және коммуникация саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
301.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
302.
01104002
Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлiнген белдеуде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруды келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"ҚазАвтоЖол" ҰК" АҚ-ның облыстық филиалдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
303.
01104003
Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлiнген белдеуде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруды келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
304.
01104004
Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының арналармен, байланыс және электр беру жүйелерімен, мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және теміржолдармен және басқа инженерлік желілермен және коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"ҚазАвтоЖол ҰК" АҚ-ның облыстық филиалдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
305.
01104005
Кiрме жолдарды және жалпыға ортақ пайдаланылатын жолдарға жалғасатын жолдарды салуға келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"ҚазАвтоЖол" ҰК" АҚ-ның облыстық филиалдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
306.
01104006
Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық шарттарға сәйкес Қазақстан Республикасының тасымалдаушыларына шет мемлекет аумағы арқылы жүріп өтуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
307.
01104007
1, 6 және 7-сыныптағы қауіпті жүкті тасымалдауға арнайы рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
308.
01104008
Көлік құралына халықаралық қатынаста қауіпті жүктерді тасымалдауға рұқсат беру туралы куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

308-1
01104009
Выдача разрешения на въезд (выезд) на территорию (с территории) иностранного государства перевозчикам Республики Казахстан, осуществляющим регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в международном сообщении
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИИР
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета транспорта МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
308-2

308-1.
01104009
Халықаралық қатынаста жолаушыларды және багажды автомобильмен тасымалдауды тұрақты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының тасымалдаушыларына шет мемлекеттің аумағына (аумағынан) кіруге (кетуге) рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
308-2.

Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
012. Охрана окружающей среды и животного мира, природные ресурсы
01201. Охрана окружающей среды
309.
01201001
Выдача лицензии на выполнение работ и оказание услуг в области охраны окружающей среды
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
310.
01201002
Выдача лицензии на ввоз на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Таможенный союз, и вывоз с территории Республики Казахстан в эти страны озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
311.
01201003
Выдача разрешения на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
312.
01201004
Выдача экологических разрешений для объектов I категории
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
313.
01201005
Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов I категории
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
012. Қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін, табиғи ресурстарды қорғау
01201. Қоршаған ортаны қорғау
309.
01201001
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы жұмыстарды орындауға және қызметтерді көрсетуге лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
310.
01201002
Озонды бұзатын заттарды және құрамында озонды бұзатын заттар бар өнiмдердi Кеден одағына кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан осы елдерге әкетуге лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
311.
01201003
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып, жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттары бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
312.
01201004
I санаттағы объектілер үшін экологиялық рұқсаттар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Электронды
313.
01201005
I санаттағы объектілер үшін мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

314.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
315.
01201007
Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов II, III и IV категорий
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
316.
01201008
Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов II, III и IV категорий
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

314.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
315.
01201007
II, III және IV санаттардағы объектілер үшін қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
316.
01201008
II, III және IV санаттардағы объектілер үшін мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

321.
01201013
Предоставление экологической информации
Физические и юридические лица
МЭГПР
РГП "Информационно-аналитический центр охраны окружающей среды"
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
321-1
01201014
Выдача Комплексного экологического разрешения
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
01202. Пользование водными ресурсами
322.
01202001
Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная

321.
01201013
Экологиялық ақпарат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
"Қоршаған ортаны қорғау ақпараттық-талдамалық орталығы" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
321-1.
01201014
Кешенді экологиялық рұқсатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағазтүрінде
01202. Су ресурстарын пайдалану
322.
01202001
Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде

323.
01202002
Согласование размещения предприятий и других сооружений, а также условий производства строительных и других работ на водных объектах, водоохранных зонах и полосах
Физические и юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР
веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
324.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
325.

323.
01202002
Су объектілерінде, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар мен басқа да құрылыстарды орналастыруды, сондай-ақ құрылыс және басқа да жұмыстарды жүргізу шарттарын келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
324.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
325.

01202007
Разрешение на специальное водопользование
Физические и юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР
веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
329.
01202008
Выдача путевки на проведение любительского (спортивного) рыболовства, разрешаемого для нужд местного населения, проживающего в охранной зоне Маркакольского государственного природного заповедника
Физические и юридические лица
МЭГПР
Маркакольский государственный природный заповедник
Маркакольский государственный природный заповедник, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
330.
01202009
Согласование режима судоходства в запретный для рыболовства нерестовый период, а также в запретных для рыболовства водоемах и (или) участках
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
331.
01202010
Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
332.
01202011
Согласование водоохранных мероприятий, направленных на предотвращение водных объектов от истощения
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета геологии МЭГПР
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
333.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
334.
01202013
Выдача заключения на строительство, реконструкцию (расширение, модернизацию, техническое перевооружение, перепрофилирование), эксплуатацию, консервацию, ликвидацию (постутилизацию) объектов, влияющих на состояние водных объектов
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета геологии МЭГПР
Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета геологии МЭГПР
Бесплатно
Бумажная
335.
01202014
Аттестация организаций на право проведения работ в области безопасности плотин
Юридические лица
МЭГПР
Комитет по водным ресурсам МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
335-1
01202015
Регистрация декларации безопасности плотины для присвоения регистрационных шифров
Юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

01202007
Арнайы су пайдалануға арналған рұқсат
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
329.
01202008
Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығының қорғау аймағында тұратын жергілікті халықтың мұқтажы үшін рұқсат етілетін әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүргізуге жолдама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығы
Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
330.
01202009
Балық аулауға тыйым салынған уылдырық шашу кезеңінде, сондай-ақ балық аулауға тыйым салынған су айдындарында және (немесе) учаскелерде кеме жүргізу режиміне келісім беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
331.
01202010
Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
332.
01202011
Су объектілерінің сарқылуына жол бермеуге бағытталған су қорғау іс-шараларын келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Геология комитетінің аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
333.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
334.
01202013
Су объектілерінің жай-күйіне әсер ететін объектілерді салу, реконструкциялау (кеңейту, жаңғырту, техникалық қайта жарақтандыру, қайта бейіндеу), пайдалану, консервациялау, жою (кейіннен кәдеге жарату) қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Геология комитетінің аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ЭГТРМ Геология комитетінің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
335.
01202014
Бөгеттердің қауіпсіздігі саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына ұйымдарды аттестаттау
Заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Су ресурстары комитетi
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
335-1.
01202015
Тіркеу шифрларын беру үшін бөгеттердің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу
Заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

335-2
01202016
Пломбирование приборов учета вод, устанавливаемых на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод физическими и юридическим и лицами, осуществляющими право специального водопользования
Физические и юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
01203. Пользование лесными ресурсами
336.
01203001
Выдача лесорубочного и лесного билета
Физические и юридические лица
МЭГПР
Государственные лесовладельцы
Государственные лесовладельцы, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
337.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
338.
01203003
Государственная регистрация договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
339.
01203004
Согласование мест строительства объектов, влияющих на состояние и воспроизводство лесов
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
340.
01203005
Согласование на проведение в государственном лесном фонде работ, не связанных с ведением лесного хозяйства
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
341.
01203006
Возмещение расходов на закладку и выращивание плантаций быстрорастущих древесных и кустарниковых пород, создание и развитие частных лесных питомников
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
01204. Пользование животным миром
342.
01204001
Выдача административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
343.
01204002
Выдача разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы объектов растительного мира, их частей или дериватов, в том числе видов растений, отнесенных к категории редких и находящихся под угрозой исчезновения
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

335-2.
01202016
Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарын пломбалау
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
01203. Орман ресурстарын пайдалану
336.
01203001
Ағаш кесу және орман билетін беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Мемлекеттік орман иелері
Мемлекеттік орман иелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
337.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
338.
01203003
Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
339.
01203004
Орманның жай-күйі мен молықтырылуына әсер ететін объектілерді салу орындарын келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
340.
01203005
Мемлекеттік орман қорында орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес жұмыстарды жүргізуге келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
341.
01203006
Тез өсетін ағаш және бұта тұқымдылар плантацияларын отырғызуға және өсіруге, жекеше орман питомниктерін құруға және дамытуға жұмсалатын шығыстарды өтеу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Мемлекеттік корпорациясы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
01204. Жануарлар дүниесін пайдалану
342.
01204001
Әкімшілік органның Жабайы флора мен фаунаның құрып кету қаупi төнген түрлерiнің халықаралық саудасы туралы конвенция қолданылатын жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасының аумағында әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге рұқсат беруі
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
343.
01204002
Өсімдіктер әлемінің объектілерін, олардың бөліктерін немесе дериваттарын, оның ішінде сирек және құрып кету қаупі төнген өсімдіктер санатына жататын өсімдіктер түрлерін Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

344.
01204003
Выдача разрешения на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
345.
01204004
Распределение квот на изъятие объектов животного мира на основании утвержденных лимитов
Физические и юридические лица
МЭГПР
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, республиканские ассоциации общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
346.
01204005
Выдача марки икры осетровых видов рыб для торговли на внутреннем рынке Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
347.
01204006
Согласование установки рыбозащитных устройств водозаборных сооружений
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
348.
01204007
Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей и районов, городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
349.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
350.
01204009
Выдача разрешения на осуществление любительского (спортивного) рыболовства, мелиоративного лова, научно-исследовательского лова, лова в воспроизводственных целях на водных объектах, расположенных на особо охраняемых природных территориях со статусом юридического лица, на основании биологического обоснования при наличии положительного заключения государственной экологической экспертизы
Физические и юридические лица
МЭГПР
Природоохранные учреждения
Природоохранные учреждения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
351.
01204010
Выдача справки о происхождении вылова
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

344.
01204003
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялауды және будандастыруды жүргізуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
345.
01204004
Бекітілген лимиттер негізінде жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға квоталар бөлу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары, сондай-ақ балық аулаушылар мен балық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
346.
01204005
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында сауда үшін бекіре тұқымдас балық түрлері уылдырығының таңбасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
347.
01204006
Су тарту құрылыстарының балық қорғау құрылғыларын орнатуды келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
348.
01204007
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың және аудандардың облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
349.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
350.
01204009
Мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы болған жағдайда биологиялық негіздеме негізінде заңды тұлға мәртебесі бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орналасқан су объектілерінде әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, мелиоративтік аулауды, ғылыми-зерттеу мақсатында аулауды, өсімін молайту мақсатындағы аулауды жүзеге асыруға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Табиғат қорғау мекемелері
Табиғат қорғау мекемелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
351.
01204010
Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

352.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
353.
01204012
Выдача разрешения на пользование животным миром
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО, Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная
354.
01204013
Выдача разрешения на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
354-1
01204014
Аккредитация республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, а также общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
Юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
354-2
01204015
Выдача удостоверения охотника
Физические лица
МЭГПР
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
01205. Недропользование
355.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1189 (порядок введения в действие см. п. 2).
356.
01205002
Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу на подземные воды, лечебные грязи и твердые полезные ископаемые
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
Веб портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
357.
01205003
Выдача лицензии на осуществление деятельности по эксплуатации горных и химических производств
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
358.
01205004
Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
359.
01205005
Выдача разрешения на использование ликвидационного фонда
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
МИИР
Бесплатно
Бумажная
360.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
361.
01205007
Выдача справки о постановке на специальный учет юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, осуществляющих операции с драгоценными металлами, за исключением изделий из них, и сырьевыми товарами, содержащими драгоценные металлы
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

352.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
353.
01204012
Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЖАО, ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды
354.
01204013
Саны реттеуге жататын жануарлар түрлерін алып қоюға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
354-1
01204014
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің, сондай-ақ балық аулаушылар мен балық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
354-2
01204015
Аңшы куәлiгiн беру
Жеке тұлғалар
ЭГТРМ
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
01205. Жер қойнауын пайдалану
355.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1189 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз).
356.
01205002
Жер асты суларын, емдік балшықты және қатты пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, бірлесіп барлау мен өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
357.
01205003
Тау-кен және химия өндiрiстерiн пайдалану қызметін жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
358.
01205004
Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
359.
01205005
Таратылған қорды пайдалануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
ИИДМ
Тегін
Қағаз түрінде
360.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
361.
01205007
Құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарлары мен олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда, бағалы металдармен операцияларды жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді арнайы есепке қою туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

362.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
363.
01205009
Выдача заключения об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
364.

362.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
363.
01205009
Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
364.

01205010
Выдача заключения о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
365.
01205011
Выдача акта государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
366.
01205012
Выдача акта государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

01205010
Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың экономикалық орындылығы (орынсыздығы) және мүмкіндігі (мүмкін еместігі) туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
365.
01205011
Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде мемлекеттік бақылау актісін беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
366.
01205012
Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдары қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерге Қазақстан Республикасының аумағынан әкету кезінде мемлекеттік бақылау және құнын бағалау актісін беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

367.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 913 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
368.
01205014
Выдача заключения об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

367.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 913 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
368.
01205014
Болашақ құрылыс учаскесі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

01205022
Проверка знаний руководителей юридических лиц, декларирующих промышленную безопасность, а также членов постоянно действующих экзаменационных комиссий указанных юридических лиц
Юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
376-2
01205023
Выдача заключения (разрешительного документа) на помещение минерального сырья под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

01205022
Өнеркәсіптік қауіпсіздікті декларациялайтын заңды тұлғалардың басшылары, сондай-ақ аталған заңды тұлғалардың тұрақты жұмыс істейтін емтихан комиссиялары мүшелерінің білімін тексеру
Заң
ды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
376-2.
01205023
Минералды шикізатты кеден аумағынан тыс жерде қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастыруға қорытынды (рұқсат құжатын) беру
Жеке және заңды тұлға
лар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды

376-7
01205027
Заключение (подписание) дополнительных соглашений к контрактам на недропользование по углеводородам и добыче урана
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
МЭ
Бесплатно
Бумажная
376-8
01205028
Заключение (подписание) контрактов на недропользование по углеводородам и добыче урана
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
МЭ
Бесплатно
Бумажная
376-9
01205029
Выдача лицензии на старательство
Физические лица
МИИР
МИО областей
МИО областей, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
376-10
01205029
Выдача лицензии на использование пространства недр
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет геологии МЭГПР
Комитет геологии МЭГПР
Платно
Бумажная
376-11
01205030
Заключение соглашения о переработке твердых полезных ископаемых
Юридические лица
МИИР
МИИР
МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
376-12
01205031
Заявление на преобразование участка недр
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
376-13
01205032
Выдача разрешения на извлечение горной массы и (или) перемещение почвы на участке разведки в объеме, превышающем одну тысячу кубических метров
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
013. Сельское хозяйство
01301. Прочие государственные услуги в сфере сельского хозяйства
377.
01301001
Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции
Физические и юридические лица
МСХ
МСХ
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
378.
01301002
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
379.
01301003
Государственное испытание сельскохозяйственных растений на хозяйственную полезность
Физические и юридические лица
МСХ
МСХ
Государственная комиссия по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур
Бесплатно
Бумажная
380.
01301004
Выдача удостоверения качества хлопка-сырца
Физические и юридические лица
МСХ
Аккредитованные испытательные лаборатории (центры)
Аккредитованные испытательные лаборатории (центры)
Бесплатно
Бумажная
381.
01301005
Государственная регистрация пестицидов (ядохимикатов)
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
382.
01301006
Выдача регистрационных удостоверений на ветеринарные препараты, кормовые добавки с их государственной регистрацией
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

376-7
01205027
Көмірсутектер мен уранды өндіру бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттарға қосымша келісімдерді жасасу (қол қою)
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
ЭМ
Тегін
Қағаз
түрінде
376-8
01205028
Көмірсутектер мен уранды өндіру бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттарды жасасу (қол қою)
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
ЭМ
Тегін
Қағаз
түрінде
376-9
01205029
Кен іздеушілікке арналған лицензияны беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың ЖАО
Облыстардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
376-10
01205029
Жер қойнауы кеңістігін пайдалануға арналған лицензияны беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Геология комитеті
ЭГТРМ Геология комитеті
Ақылы
Қағаз түрінде
376-11
01205030
Пайдалы қатты қазбаларды қайта өңдеу туралы келісім жасасу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
ИИДМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
376-12
01205031
Жер қойнауы учаскесін түрлендіруге арналған өтініш
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
ИИДМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
376-13
01205032
Барлау учаскесінде бір мың текше метрден асатын көлемде тау-кен массасын алуға және (немесе) топырақты ауыстыруға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
013. Ауыл шаруашылығы
01301. Ауыл шаруашылығы саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
377.
01301001
Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
378.
01301002
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
379.
01301003
Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің шаруашылыққа жарамдылығын мемлекеттік сынау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сұрыптарын сынау жөніндегі мемлекеттік комиссия
Тегін
Қағаз түрінде
380.
01301004
Шитті мақта сапасының куәлігін беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Аккредиттелген сынақ зертханалары (орталықтар)
Аккредиттелген сынақ зертханалары (орталықтар)
Тегін
Қағаз түрінде
381.
01301005
Пестицидтерді (улы химикаттарды) мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
382.
01301006
Мемлекеттік тіркей отырып, ветеринариялық препараттарға, жемшөптік қоспаларға тіркеу куәліктерін беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті
АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

383.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
384.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
385.
01301009
Присвоение учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

383.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
384.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
385.
01301009
Жануарларды өсіруді, жануарларды союға дайындауды (союды), сақтауды, өңдеуді және сатуды жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жем және жемазық қоспаларын өндіру, сақтау және сату бойынша өндіріс объектілеріне тіркеу нөмірлерін беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

386.
01301010
Выдача ветеринарного сертификата на перемещаемые (перевозимые) объекты при экспорте
Физические и юридические лица
МСХ
Главный государственный ветеринарно-санитарный инспектор городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения и его заместители; государственные и ветеринарно-санитарные инспектора на основании утвержденного списка Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения и его заместителем
Территориальные инспекции городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
387.

386.
01301010
Экспорттау кезінде орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілерге ветеринариялық сертификат беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасарлары; Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары бекіткен тізім негізінде бас мемлекеттік және ветеринариялық-санитариялық инспекторлар
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
387.

01301011
Выдача карантинного сертификата на перемещение подкарантинной продукции на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МСХ
Территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
388.
01301012
Выдача фитосанитарного сертификата на вывоз подкарантинной продукции за пределы Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МСХ
Территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Государственная корпорация, территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
389.
01301013
Выдача ветеринарно-санитарного заключения на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора
Физические и юридические лица
МСХ
Государственные ветеринарные врачи на основании утвержденного списка МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
390.
01301014
Выдача охранного документа на селекционное достижение
Физические и юридические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
391.
01301015
Выдача акта экспертизы (протокол испытаний), выдаваемой ветеринарными лабораториями
Физические и юридические лица
МСХ
Областные и районные филиалы РГП "Республиканская ветеринарная лаборатория", РГП "Национальный референтный центр по ветеринарии" и его филиал
Территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
392.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
393.
01301017
Выдача ветеринарной справки
Физические и юридические лица
МСХ
Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
394.
01301018
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

01301011
Карантинге жатқызылған өнімді Қазақстан Республикасының аумағында тасуға карантиндiк сертификат беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
388.
01301012
Карантинге жатқызылған өнiмді Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге әкетуге фитосанитариялық сертификат беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық инспекциялары
Мемлекеттік корпорация, АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
389.
01301013
Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектілеріне ветеринариялық-санитариялық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО бекіткен тізімнің негізінде мемлекеттік ветеринариялық дәрігерлер
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
390.
01301014
Селекциялық жетістікке қорғау құжатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
391.
01301015
Ветеринариялық зертханалар (сынау хаттамалары) беретін сараптама актiлерiн беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Республикалық ветеринариялық зертхана" РМК облыстық және аудандық филиалдары, "Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық" РМК және оның филиалы
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкет қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
392.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
393.
01301017
Ветеринариялық анықтамалар беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
394.
01301018
Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

395.
01301019
Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
396.
01301020
Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
397.
01301021
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
398.
01301022
Субсидирование развития семеноводства
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
399.
01301023
Субсидирование стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
Физические и юридические лица
МСХ
МИО Туркестанской области
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
400.
01301024
Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
401.
01301025
Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
402.
01301026
Проведение идентификации сельскохозяйственных животных, с выдачей ветеринарного паспорта
Физические и юридические лица
МСХ
Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственные ветеринарные организации, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная/бумажная
403.
01301027
Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

395.
01301019
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
396.
01301020
Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
397.
01301021
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
398.
01301022
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
399.
01301023
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына арналған шығындардың құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Түркістан облысының ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
400.
01301024
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
401.
01301025
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
402.
01301026
Ауыл шаруашылығы жануарларын ветеринариялық паспорт бере отырып бірдейлендіруді жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы", Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Ақылы/тегін
Электронды/қағаз түрінде
403.
01301027
Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

404.
Исключена постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 756 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
405.
01301029
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз образцов незарегистрированных средств защиты растений (пестицидов) для проведения регистрационных (мелкоделяночных и производственных) испытаний и (или) научных исследований в соответствии с решениями Коллегии Евразийской экономической комиссии
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406.

404.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 756 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
405.
01301029
Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының шешіміне сәйкес тіркеу (ұсақмөлдекті және өндірістік) сынақтарын және (немесе) ғылыми-зерттеулер жүргізу үшін өсімдіктерді қорғаудың тіркелмеген құралдарының (пестицидтердің) үлгілерін әкелуге арналған қорытынды (рұқсат құжаты) беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406.

01301030
Согласование ввоза карантинных объектов (карантинных вредных организмов) в научно-исследовательских целях
Физические и юридические лица
МСХ
Территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-1
01301031
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
Юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-2
01301032
Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса
Юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-3
01301033
Проведение апробации ветеринарного препарата и кормовых добавок
Физические и юридические лица
МСХ
РГП "Национальный референтный центр по ветеринарии"
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Платно
Бумажная
406-4
01301034
Согласование нормативно-технической документации на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, кормовые добавки
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Бесплатно
Бумажная
406-5
01301035
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-6
01301036
Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
406-7
01301037
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-8
01301038
Регистрация лазерных станций, изделий (средств) и атрибутов для проведения идентификации сельскохозяйственных животных и их производителей в базе данных по эмиссии индивидуальных номеров
Физические и юридические лица
МСХ
Процессинговый центр
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

01301030
Ғылыми-зерттеу мақсатында карантиндік объектілерді (карантиндік зиянды организмдерді) әкелуді келісу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-1.
01301031
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-2.
01301032
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-3.
01301033
Ветеринариялық препараттарға және жемшөптік қоспаларға апробация жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
"Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық" РМК
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
Ақылы
Қағаз түрінде
406-4.
01301034
Жаңа жетілдірілген ветеринариялық препараттарға, жемшөп қоспаларына нормативтік техникалық құжаттаманы келісу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
406-5.
01301035
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-6.
01301036
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
406-7.
01301037
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-8.
01301038
Лазерлік станцияларды, ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге арналған бұйымдар (құралдар) мен атрибуттарды және оларды өндірушілерді эмиссия жөніндегі дерекқорда тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Процессингтік орталық
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

406-9
01301039
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
Юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-10
01301040
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-11
01301041
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-12
01301042
Субсидирование операционных расходов микрофинансовых организаций
Юридические лица
МСХ
МИО областей
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-13
01301043
Комиссия по гарантированию микрокредитов
Юридические лица
МСХ
МИО областей
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
01302. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере сельского хозяйства
407.
01302001
Выдача лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
408.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
409.
01302003
Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
410.
01302004
Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
411.
01302005
Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок
Юридические лица
МСХ
МИО областей
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

406-9.
01301039
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-10.
01301040
Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-11.
01301041
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау
Жеке және заңды тұлға
лар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды
406-12
01301042
Микроқаржы ұйымдарының операциялық шығыстарын субсидиялау
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-13
01301043
Микрокредиттерге кепілдік бойынша комиссия
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
01302. Ауыл шаруашылығы саласында рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
407.
01302001
Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
408.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
409.
01302003
Бiрегей және элиталық тұқымдар, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтiлген тұқым өндiрушiлердi, тұқым өткізушілерді аттестаттау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
410.
01302004
Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
411.
01302005
Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

412.
01302006
Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок
Юридические лица
МСХ
МИО Туркестанской области
МИО Туркестанской области, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
413.
01302007
Выдача разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории
Физические и юридические лица
МСХ
Главный государственный ветеринарно-санитарный инспектор Республики Казахстан или его заместители
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
414.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
414-1
01302009
Выдача лицензии на импорт средств защиты растений (пестицидов)
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
414-2
01302010
Выдача лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

412.
01302006
Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
Заңды тұлғалар
АШМ
Түркістан облысының ЖАО
Түркістан облысының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
413.
01302007
Тиiстi аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiлердiң экспортына, импортына және транзитiне рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы немесе оның орынбасарлары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
414.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
414-1.
01302009
Өсімдіктерді қорғау құралдарының (пестицидтерді) импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
414-2.
01302010
Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

414-3
01302011
Выдача лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

414-3.
01302011
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы тірі жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
АШМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Ақылы
Электронды

014. Промышленность, индустрия и технологии
01401. Топливо и энергетика
415.
01401001
Согласование проектирования и строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций
Юридические лица
МЭ
МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
416.
Исключена постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 756 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
417.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).

014. Өнеркәсіп, индустрия және технология
01401. Отын және энергетика
415.
01401001
Қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды жобалауды және салуды келісу
Заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
416.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 756 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
417.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

418.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
419.
01401005
Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям к работе в осенне-зимний период
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, территориальные подразделения Комитета атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, территориальные подразделения Комитета атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

418.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
419.
01401005
Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын беру
Заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi, ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетiнің аумақтық бөлімшелері, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi, ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетiнің аумақтық бөлімшелері, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

424.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
425.
01401011
Квалификационная проверка знаний правил технической эксплуатации и правил техники безопасности у руководителей, специалистов организаций, осуществляющих производство, передачу электрической и тепловой энергии, для контроля технического состояния и безопасности эксплуатации электроустановок
Физические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
425-1

424.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
425.
01401011
Электр қондырғыларының техникалық жай-күйін және оларды пайдалану қауіпсіздігін бақылау үшін электр және жылу энергиясын өндіруді, беруді жүзеге асыратын ұйымдар басшыларының, мамандарының техникалық пайдалану қағидалары мен қауіпсіздік техникасы қағидаларын білуіне біліктілік тексеру
Жеке тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
425-1.

01401012
Аттестация кандидатов в энергоаудиторы
Физические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
425-2
01401013
Аттестация персонала, занятого на объектах использования атомной энергии
Физические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
01402. Технологии
426.
01402001
Выдача сертификата об утверждении типа средств измерений
Физические и юридические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
427.
01402002
Выдача сертификата о метрологической аттестации средств измерений
Физические и юридические лица
МТИ
РГП на ПХВ "КазИнМетр"
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
427-1
01402003
Регистрация в реестре Государственной системы измерений Республики Казахстан методики выполнения измерений, разработанной и аттестованной в странах Содружества Независимых Государств
Физические и юридические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
01403. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере промышленности, индустрии и технологий
428.
01403001
Выдача разрешения на транзит продукции, подлежащей экспортному контролю
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР, Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
429.
01403002
Аттестация эксперта-аудитора по подтверждению соответствия, определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара
Физические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
430.
01403003
Выдача лицензии на осуществление деятельности по изготовлению Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
431.

01401012
Энергия аудиторларына кандидаттарды аттестаттау
Жеке тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
425-2.
01401013
Атом энергиясы пайдаланылатын объектілерде жұмыс істейтін персоналды аттестаттау
Жеке тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
01402. Технологиялар
426.
01402001
Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат беру
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
427.
01402002
Өлшем құралдарын метрологиялық аттестаттау туралы сертификат беру
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
""ҚазИнМетр" ШЖҚ РМК
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
427-1.
01402003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік өлшемдер жүйесі тізілімінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдерінде әзірленген және аттестатталған өлшемдерді орындау әдістемесін тіркеу
Жеке және заңды тұлға
лар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкімет" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қа
ғаз түрінде
01403. Өнеркәсіп, индустрия және технологиялар саласындағы рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
428.
01403001
Экспорттық бақылауға жататын өнiмнің транзитіне рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
429.
01403002
Сәйкестікті растау, тауардың шығарылған елін, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау
Жеке тұлғалар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
430.
01403003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туын және Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасын жасау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
431.

01403004
Выдача лицензии на выполнение работ, связанных с этапами жизненного цикла объектов использования атомной энергии
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
432.
01403005
Выдача лицензии на осуществление деятельности по обращению ядерными материалами
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
433.
01403006
Выдача лицензии на осуществление деятельности по обращению с радиоактивными веществами, приборами и установками, содержащими радиоактивные вещества
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
434.
01403007
Выдача лицензии на обращение с приборами и установками, генерирующими ионизирующее излучение
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
435.
01403008
Выдача лицензии на осуществление деятельности по предоставлению услуг в области использования атомной энергии
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
436.
01403009
Выдача лицензии на деятельность по обращению с радиоактивными отходами
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
437.
01403010
Выдача лицензии на транспортировку, включая транзитную, ядерных материалов, радиоактивных веществ, радиоизотопных источников ионизирующего излучения, радиоактивных отходов в пределах территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
438.
01403011
Выдача лицензии на деятельность на территориях бывших испытательных ядерных полигонов и других территориях, загрязненных в результате проведенных ядерных испытаний
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
439.
01403012
Выдача лицензии на физическую защиту ядерных установок и ядерных материалов
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
440.
01403013
Выдача лицензии на осуществление деятельности по специальной подготовке персонала, ответственного за обеспечение ядерной и радиационной безопасности
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

01403004
Атом энергиясын пайдалану объектілерінің тіршілік циклінің кезеңдеріне байланысты жұмыстарды орындауға лицензия беру
Заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
432.
01403005
Ядролық материалдармен жұмыс істеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
433.
01403006
Радиоактивті заттармен, құрамында радиоактивті заттар бар аспаптармен және қондырғылармен жұмыс істеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
434.
01403007
Иондаушы сәуле шығаруды генерациялайтын аспаптармен және қондырғылармен жұмыс істеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
435.
01403008
Атом энергиясын пайдалану саласында қызметтер көрсету жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
436.
01403009
Радиоактивті қалдықтармен жұмыс істеу жөніндегі қызметке лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
437.
01403010
Ядролық материалдарды, радиоактивті заттарды, иондаушы сәуле шығарудың радиоизотопты көздерін, радиоактивті қалдықтарды транзиттік тасымалдауды қоса алғанда, Қазақстан Республикасы аумағының шегінде тасымалдауға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
438.
01403011
Бұрынғы ядролық сынақ полигондары аумақтарында және жүргізілген ядролық сынақтардың салдарынан ластанған басқа аумақтарда қызметтерді жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
439.
01403012
Ядролық қондырғылар мен ядролық материалдарды физикалық қорғауға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
440.
01403013
Ядролық және радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге жауапты персоналды арнайы даярлау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

441.
01403014
Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
442.
01403015
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
443.
01403016
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, приобретению, реализации, хранению взрывчатых и пиротехнических (за исключением гражданских) веществ и изделий с их применением
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
444.
01403017
Выдача лицензии на осуществление деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
445.
01403018
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, приобретению боевого ручного стрелкового оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
446.
01403019
Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
447.
01403020
Выдача лицензии на экспорт и импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
448.
01403021
Выдача разрешения на переработку продукции вне территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
449.
01403022
Выдача разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

441.
01403014
Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
442.
01403015
Оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
443.
01403016
Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды (азаматтықты қоспағанда) әзірлеу, өндіру, сатып алу, өткізу, сақтау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
444.
01403017
Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды жою (жою, тазарту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу қызметін жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
445.
01403018
Жауынгерлік қол атыс қаруы мен оның патрондарын әзірлеу, жасау, жөндеу, сату, сатып алу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
446.
01403019
Жекелеген тауарлар түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
447.
01403020
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және импорттауға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
448.
01403021
Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде қайта өңдеуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
449.
01403022
Экспорттық бақылауға жататын өнімді кері экспорттауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

449-1
01403023
Аккредитация организаций, осуществляющих экспертизу ядерной, радиационной и ядерной физической безопасности
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
449-2
01403024
Утверждение конструкций транспортных упаковочных комплектов, а также распространение действия сертификатов-разрешений на них, утвержденных уполномоченными органами других стран, на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
449-3
01403025
Согласование методик расчетов, относящихся к обеспечению ядерной, радиационной и ядерной физической безопасности, представленных экспертной организацией
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Бесплатно
Бумажная
449-4
01403026
Выдача заключений на ввоз на территорию Республики Казахстан радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, в случаях, отличных от импорта, и (или) выдача лицензии на их импорт
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет телекоммуникаций МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная
449-5
01403027
Выдача лицензии на экспорт и импорт опасных отходов
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
449-6
01403028
Выдача лицензии на экспорт информации о недрах по районам и месторождениям топливно-энергетического и минерального сырья
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет геологии МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
01404. Прочие государственные услуги в сфере промышленности, индустрии и технологий
450.
01404001
Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
451.
01404002
Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, подлежащей экспортному контролю
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

449-1.
01403023
Ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздік сараптамасын жүзеге асыратын ұйымдарды аккредиттеу
Заң
ды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
449-2.
01 40 30 24
Көліктік қаптама комплектілерінің конструкциясын бекіту, сондай-ақ басқа елдердің уәкілетті органдары бекіткен Қазақстан Республикасының аумағында оларға сертификаттар-рұқсаттар күшін қолдану
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетика
лық қадағалау мен бақылау комитетi
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
449-3.
01403025
Сараптама ұйымы ұсынған ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге қатысты есеп-қисаптар әдістемесін келісу
Заң
ды тұлға
лар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
449-4.
01403026
Импорттан өзгеше жағдайларда, азаматтық мақсаттағы, оның ішінде басқа тауарлардың құрамына кіріктірілген не кіретін радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге қорытындылар және (немесе) олардың импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Телекоммуникациялар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды
449-5.
01403027
Қауіпті қалдықтардың экспорты мен импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
449-6.
01403028
Отын-энергетикалық және минералды шикізат аудандары мен кен орындары бойынша жер қойнауы туралы ақпараттың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Геология комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
01404. Өнеркәсіп, индустрия және технологиялар саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
450.
01404001
Кепілдік міндеттемені (түпкілікті пайдаланушының сертификатын) беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
451.
01404002
Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

452.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2019 № 726 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
453.
01404004
Регистрация и учет химической продукции
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
454.
01404005
Возмещение затрат на разработку и/или экспертизу комплексного плана индустрально-инновационного проекта
Юридические лица
МИИР
АО "Казахстанский институт развития индустрии"
Государственная корпорация, АО "Казахстанский институт развития индустрии" и центры обслуживания предпринимателей, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

452.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2019 № 726 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
453.
01404004
Химиялық өнімді тіркеу және есепке алу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
454.
01404005
Индустриялық-инновациялық жобаның кешенді жоспарын әзірлеу және/немесе сараптама жасау шығындарын өтеу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" АҚ"
Мемлекеттік корпорация, "Қазақстандық индустрияны дамыту институты" АҚ және кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталықтары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

455.
01404006
Предоставление инновационных грантов на коммерциализацию технологий
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
456.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

455.
01404006
Технологияларды коммерцияландыруға арналған инновациялық гранттарды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" АҚ
"QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
456.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
466.
01404017
Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
467.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 913 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
468.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
468-1

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
466.
01404017
Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
467.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 913 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
468.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
468-1.

01404019
Заключение уполномоченного органа государств - членов Евразийского экономического союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Евразийского экономического союза
Физические и юридические лица
МЭГПР
МЭГПР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
468-2
01404020
Постановка на учет и снятие с учета опасных технических устройств
Физические и юридические лица
МИИР
Территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИИР, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
468-3
01404021
Допуск к применению стандартного образца зарубежного выпуска
Физические и юридические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
468-4
01404022
Утверждение государственного стандартного образца
Физические и юридические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
468-5
01404022
Выдача разрешения на вырубку деревьев
Физические и юридические лица
МИИР
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

01404019
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтардың транзитіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысы
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрон
ды/
қағаз түрін
де
468-2.
01404020
Қауіпті техникалық құрылғыларды есепке қою және есептен шығару
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
468-3.
01404021
Шетелде шығарылған стандарттық үлгіні қолдануға рұқсат ету
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
468-4.
01404022
Мемлекеттік стандарттық үлгіні бекіту
Жеке және заңды тұлғалар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
468-5
01404022
Ағаштарды кесуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

015. Нефтегазовая сфера
01501. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в нефтегазовой сфере
469.
01501001
Выдача разрешения на сжигание в факелах сырого газа
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
470.
01501002
Выдача разрешения на создание и размещение морских объектов
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

015. Мұнай-газ саласы
01501. Мұнай-газ саласындағы рұқсат ету құжаттарын беру
(лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
469.
01501001
Шикі газды алау етіп жағуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
470.
01501002
Теңiздегі объектілерді құруға және орналастыруға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды

471.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
472.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
473.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
474.
01501006
Лицензия на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных производств (углеводороды), нефтехимических производств, эксплуатацию магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов в сфере углеводородов
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

471.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
472.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
473.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
474.
01501006
Көмірсутектер саласындағы тау-кен өндірістерін (көмірсутектер), мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнімдері құбырларын пайдалануға арналған лицензия
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

475.
01501007
Аккредитация газосетевых организаций
Юридические лица
МЭ
МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
01502. Прочие государственные услуги в нефтегазовой сфере
476.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
477.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
016. Налоговое администрирование, бухгалтерский учет и финансовая отчетность, аудиторская деятельность
01601. Налоговое администрирование
478.
01601001
Представление сведений об отсутствии (наличии) задолженности, учет по которым ведется в органах государственных доходов
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
479.
01601002
Выдача справки о суммах полученных доходов из источников в Республике Казахстан и удержанных (уплаченных) налогов
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
480.
01601003
Подтверждение резидентства Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
481.
01601004
Выдача учетно-контрольных марок на алкогольную продукцию (за исключением виноматериала, пива и пивного напитка)
Физические и юридические лица
МФ
РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан"
РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан"
Бесплатно
Электронная/бумажная
482.
01601005
Выдача акцизных марок на табачные изделия
Физические и юридические лица
МФ
РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан"
РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан"
Бесплатно
Электронная/бумажная
483.
01601006
Приостановление (продление, возобновление) представления налоговой отчетности
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

475.
01501007
Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
01502. Мұнай-газ саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
476.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
477.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
016. Салықтық әкімшілендіру, бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп, аудиторлық қызмет
01601. Салықтық әкімшілендіру
478.
01601001
Есебі мемлекеттік кірістер органында жүргізілетін берешектің жоқ (бар) екендігі туралы мәлiметтердi беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
479.
01601002
Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған кірістердің және ұстап қалған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
480.
01601003
Қазақстан Республикасының резинденттігін растау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
481.
01601004
Алкоголь өніміне (шарап материалы, сыра мен сыра сусынын қоспағанда) есепке алу-бақылау таңбаларын беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
482.
01601005
Темекі бұйымдарына акциздік таңбалар беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
483.
01601006
Салықтық есептілікті ұсынуын тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау)
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

484.
01601007
Внесение новых моделей контрольно-кассовых машин в Государственный реестр контрольно-кассовых машин
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Комитет государственных доходов МФ
Бесплатно
Бумажная
485.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
486.
01601009
Прием налоговой отчетности
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
487.
01601010
Отзыв налоговой отчетности
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
488.
01601011
Проведение зачетов и возвратов налогов, платежей в бюджет, пени, штрафов
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
489.
01601012
Возврат налога на добавленную стоимость из бюджета
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
490.
01601013
Возврат подоходного налога, удержанного у источника выплаты
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Бесплатно
Бумажная
491.
01601014
Изменение сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов и (или) плат
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

484.
01601007
Бақылау-касса машиналарының мемлекеттік тізіліміне бақылау-касса машиналарының жаңа модельдерін енгізу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
485.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
486.
01601009
Салықтық есептілікті қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
487.
01601010
Салықтық есептілікті керi қайтарып алу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
488.
01601011
Салықтарды, бюджетке төленетін төлемдерді, өсімпұл мен айыппұлдарды есепке жатқызуды және қайтаруды жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
489.
01601012
Бюджеттен қосылған құн салығын қайтару
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
490.
01601013
Төлем көзінен ұсталған табыс салығын қайтару
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
491.
01601014
Салықтарды және (немесе) төлемақыларды төлеу бойынша салықтық міндеттемені орындау мерзімдерін өзгерту
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

01601017
Постановка и снятие с учета контрольно-кассовых машин (ККМ)
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
495.
01601018
Проведение квалификационного экзамена лиц, претендующих на право осуществлять деятельность администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
Физические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
495-1
01601019
Выдача выписок из лицевого счета о состоянии расчетов с бюджетом, а также по социальным платежам
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
01602. Бухгалтерский учет и финансовая отчетность
496.
01602001
Выдача свидетельства об аккредитации профессиональной организации бухгалтеров
Юридические лица
МФ
Комитет внутреннего государственного аудита МФ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
497.
01602002
Выдача свидетельства об аккредитации организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
Юридические лица
МФ
Комитет внутреннего государственного аудита МФ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
01603. Аудиторская деятельность
498.
01603001
Выдача свидетельства об аккредитации профессиональной аудиторской организации
Юридические лица
МФ
Комитет внутреннего государственного аудита МФ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
499.
01603002
Выдача лицензии на осуществление аудиторской деятельности
Юридические лица
МФ
Комитет внутреннего государственного аудита МФ
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
017. Государственное регулирование, контроль и надзор финансового рынка и финансовых организаций
01701. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере деятельности банков
500.
01701001
Выдача лицензии организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на инкассацию банкнот, монет и ценностей
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

01601017
Бақылау-касса машиналарын (БКМ) есепке қою және есептен шығару
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
495.
01601018
Әкімшінің (уақытша әкімшінің, оңалтушы, уақытша және банкроттықты басқарушының) қызметін жүзеге асыру құқығына үміткер адамдардың біліктілік емтиханын өткізу
Жеке тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
495-1.
01601019
Бюджетпен есеп айырысулар жай-күйі туралы, сондай-ақ әлеуметтік төлемдер бойынша жеке шоттан үзінді көшірме беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
01602. Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік
496.
01602001
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымын аккредиттеу туралы куәлік беру
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
497.
01602002
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау бойынша ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
01603. Аудиторлық қызмет
498.
01603001
Кәсіби аудиторлық ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
499.
01603002
Аудиторлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
017. Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу, бақылау және қадағалау
01701. Банктер қызметі саласында рұқсат беру құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
500.
01701001
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банкноталарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

501.
01701002
Выдача согласия на приобретение статуса крупного участника банка или банковского холдинга
Физические и юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
502.
01701003
Выдача разрешения на открытие банка
Физические и юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
503.
01701004
Выдача лицензии банкам на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
504.
01701005
Выдача лицензии, организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на банковские операции
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
505.
01701006
Выдача лицензии на проведение банковских и иных операций, осуществляемых исламскими банками
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
506.
01701007
Выдача разрешения на создание или приобретение банком и (или) банковским холдингом дочерней организации и (или) значительное участие банка и (или) банковского холдинга в уставном капитале организаций
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
507.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
508.
01701009
Выдача разрешения на добровольную реорганизацию банка (банковского холдинга)
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
509.
01701010
Выдача разрешения на добровольную ликвидацию банка
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
01702. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере деятельности пенсионных фондов
510.
01702001
Выдача согласия на приобретение статуса крупного участника управляющего инвестиционным портфелем
Физические и юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
511.
01702002
Выдача разрешения на реорганизацию добровольного накопительного пенсионного фонда
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
512.
01702003
Выдача разрешения на добровольную ликвидацию добровольного накопительного пенсионного фонда
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
01703. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере рынка страховых услуг

501.
01701002
Банктің немесе банк холдингінің ірі қатысушысы мәртебесін иеленуге келісім беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
502.
01701003
Банк ашуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
503.
01701004
Банктерге банк операцияларын және Қазақстан Республикасының банк заңнамасында көзделген өзге де операцияларды жүргізуге лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
504.
01701005
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банк операцияларына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/ қағаз түрінде
505.
01701006
Ислам банктері жүзеге асыратын банктік және өзге операцияларды жүргізуге арналған лицензияны беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
506.
01701007
Банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйым құруына немесе сатып алуына және (немесе) банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
507.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
508.
01701009
Банкті (банк холдингін) ерікті түрде қайта ұйымдастыруға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
509.
01701010
Банкті ерікті түрде таратуға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
01702. Зейнетақы қорларының қызметі саласында рұқсат құжаттарын беру
(лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
510.
01702001
Инвестициялық портфельді басқарушының iрi қатысушысы мәртебесін иеленуге келісім беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
511.
01702002
Ерікті жинақтаушы зейнетақы қорын қайта ұйымдастыруға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
"Электронды
512.
01702003
Ерікті жинақтаушы зейнетақы қорын ерікті түрде таратуға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
01703. Сақтандыру қызметтері нарығы саласында рұқсат құжаттарын беру
(лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)

513.
01703001
Выдача согласия на приобретение статуса страхового холдинга или крупного участника страховой (перестраховочной) организации
Физические и юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
514.
01703002
Выдача разрешения на создание страховой (перестраховочной) организации
Физические и юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
515.
01703003
Выдача лицензии на осуществление страховой деятельности или право осуществления исламской страховой деятельности по отрасли "страхование жизни
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
516.
01703004
Выдача лицензии на право осуществления страховой (перестраховочной) деятельности или исламской страховой (перестраховочной) деятельности по отрасли "общее страхование"
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
517.
01703005
Выдача лицензии на виды обязательного страхования, установленные законами Республики Казахстан и являющиеся отдельными классами страхования, или право осуществления исламской страховой деятельности по видам обязательного страхования, установленным законами Республики Казахстан и являющимся отдельными классами страхования
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
518.
01703006
Выдача лицензии на деятельность по перестрахованию или право осуществления деятельности по исламскому перестрахованию
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
519.
01703007
Выдача лицензии на право осуществления деятельности страхового брокера
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
520.
01703008
Выдача разрешения на создание или приобретение дочерней организации страховой (перестраховочной) организацией и (или) страховым холдингом, значительное участие страховой (перестраховочной) организации и (или) страхового холдинга в капитале организаций
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

513.
01703001
Сақтандыру холдингінің немесе сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының ірі қатысушысы мәртебесін иеленуге келісім беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
514.
01703002
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын құруға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
515.
01703003
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша сақтандыру қызметін жүзеге асыруға немесе исламдық сақтандыру қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
516.
01703004
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін немесе исламдық сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
517.
01703005
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген және сақтандырудың жекелеген сыныптары болып табылатын міндетті сақтандырудың түрлеріне немесе Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген және сақтандырудың жекелеген сыныптары болып табылатын міндетті сақтандырудың түрлері бойынша исламдық сақтандыру қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
518.
01703006
Қайта сақтандыру жөніндегі қызметке немесе исламдық қайта сақтандыру жөніндегі қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
519.
01703007
Сақтандыру брокерінің қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
520.
01703008
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және (немесе) сақтандыру холдингінің еншілес ұйымды құруына немесе иеленуіне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және (немесе) сақтандыру холдингінің ұйымдардың капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

521.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
522.
01703010
Выдача разрешения на добровольную реорганизацию страховой (перестраховочной) организации и (или) страхового холдинга
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
523.
01703011
Выдача разрешения на добровольную ликвидацию страховой (перестраховочной) организации
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

521.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
522.
01703010
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын және (немесе) сақтандыру холдингін ерікті қайта ұйымдастыруға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
523.
01703011
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын ерікті таратуға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

527.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 913 (вводится в действие с 01.07.2019).
528.
01704003
Выдача лицензии на осуществление деятельности по организации обменных операций с наличной иностранной валютой уполномоченным организациям
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
529.
01704004
Выдача согласия на назначение (избрание) руководящих работников финансовых организаций, банковских, страховых холдингов, акционерного общества "Фонд гарантирования страховых выплат"
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная
530.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
531.

527.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 913 (01.07.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
528.
01704003
Уәкілетті ұйымдарға қолма-қол шетел валютасымен айырбастау операцияларын ұйымдастыру бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
529.
01704004
Қаржы ұйымдарының, банк, сақтандыру холдингтерінің, "Сақтандыру төлемдеріне кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамының басшы қызметкерлерін тағайындауға (сайлауға) келісім беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды
530.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
531.

01704006
Государственная регистрация выпуска объявленных акций
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
532.
01704007
Государственная регистрация выпуска негосударственных облигаций
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
533.
01704008
Государственная регистрация выпуска паев паевых инвестиционных фондов
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

01704006
Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
532.
01704007
Мемлекеттiк емес облигациялар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
533.
01704008
Инвестициялық пай қорлары пайларының шығарылымын мемлекеттік тіркеу
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

01704015
Выдача разрешения на право осуществления деятельности кредитного бюро и акта о соответствии кредитного бюро требованиям, предъявляемым к кредитному бюро по защите и обеспечению сохранности базы данных кредитных историй, используемых информационных систем и помещений
Юридические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
541.
01704016
Выдача лицензии на осуществление актуарной деятельности
Физические лица
НБ
НБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

01704015
Кредиттік бюро қызметін жүзеге асыру құқығына рұқсат және кредиттік тарихтардың деректер базасын, пайдаланылатын ақпараттық жүйелерді қорғау және олардың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі кредиттік бюроға және үй-жайларға қойылатын талаптарға кредиттік бюроның сәйкестігі туралы актіні беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
541.
01704016
Актуарлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке тұлғалар
ҰБ
ҰБ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 913 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
553-2
01704030
Включение в реестр платежных организаций, прошедших учетную регистрацию в Национальном Банке Республики Казахстан
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
553-3
01704031
Выдача согласия на проведение добровольной реорганизации (присоединение, слияние, разделение, выделение, преобразование) платежных организаций
Юридические лица
НБ
НБ
НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
553-4
01704032
Учетная регистрация коллекторских агентств
Юридические лица
НБ
Территориальные филиалы НБ
Территориальные филиалы НБ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
018. Таможенное дело
01801. Прочие государственные услуги в сфере таможенного дела
554.
01801001
Включение объектов авторских прав и смежных прав, товарных знаков, знаков обслуживания и наименований мест происхождения товаров в таможенный реестр объектов интеллектуальной собственности
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Комитет государственных доходов МФ
Бесплатно
Бумажная
555.
01801002
Включение в реестр уполномоченных экономических операторов
Юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Комитет государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
556.
01801003
Включение в реестр таможенных представителей
Юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ
Комитет государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
557.
01801004
Включение в реестр таможенных перевозчиков
Юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 913 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
553-2.
01704030
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде есептік тіркеуден өткен төлем ұйымдарының тізіліміне енгізу
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
553-3.
01704031
Төлем ұйымдарын ерікті түрде қайта ұйымдастыруды (біріктіруді, қосуды, бөлуді, бөліп шығаруды, қайта құруды) жүргізуге келісім беру
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ
ҰБ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
553-4.
01704032
Коллекторлық агенттіктерді есептік тіркеу
Заңды тұлға
лар
ҰБ
ҰБ-ның аумақтық филиалдары
ҰБ-ның аумақтық филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
018. Кеден ісі
01801. Кеден ісі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
554.
01801001
Авторлық құқық пен сабақтас құқық объектілерiн, тауар белгілерін, қызмет көрсету белгілері мен тауарлардың шығарылған жерлерінің атауларын зияткерлік меншік объектілерінің кедендік тізіліміне енгізу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
555.
01801002
Уәкілетті экономикалық операторлардың тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
556.
01801003
Кеден өкiлдерiнiң тiзiлiмiне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
557.
01801004
Кедендік тасымалдаушылардың тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

558.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
559.
01801006
Принятие предварительных решений о происхождении товаров
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
560.

558.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
559.
01801006
Тауардың шығарылған жері туралы алдын ала шешім қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
560.

571.
01801018
Регистрация исполнения обязанности по уплате таможенных пошлин, налогов, специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин, а также обеспечение исполнения обязанностей юридического лица, осуществляющего деятельность в сфере таможенного дела, и (или) уполномоченного экономического оператора
Физические и юридические лица
МФ
Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Бесплатно
Бумажная
572.

571.
01801018
Кедендік баждарды, салықтарды, арнайы, демпингке қарсы, өтем баждарды төлеу жөніндегі міндеттерді орындауды, сондай-ақ кеден ісі саласында қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаның және (немесе) уәкілетті экономикалық оператордың міндеттерінің орындалуын қамтамасыз етуді тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
572.

01801019
Изменение сроков уплаты ввозных таможенных пошлин
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
572-1
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
572-2
01801021
Прием таможенной декларации на транспортное средство
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Бесплатно
Бумажная
572-3
01801022
Прием пассажирской таможенной декларации
Физические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Бесплатно
Бумажная
572-4
01801023
Прием транзитной декларации
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Бесплатно
Электронная/бумажная
019. Безопасность, оборона и правосудие
01901. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере безопасности, правосудия и обороны
573.
01901001
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
574.
01901002
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, торговле, использованию гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
575.
01901003
Выдача лицензии для занятия деятельностью по разработке, производству, ремонту и реализации специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
576.
01901004
Выдача лицензии на разработку средств криптографической защиты информации
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

01801019
Кедендік әкелу баждарын төлеу мерзімдерін өзгерту
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
572-1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
572-2
01801021
Көлік құралына арналған кедендік декларацияны қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
572-3
01801022
Жолаушылар кедендік декларациясын қабылдау
Жеке тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
572-4
01801023
Транзиттік декларацияны қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
019. Қауіпсіздік, қорғаныс және сот әділдігі
01901. Қауіпсіздік, сот әділдігі және қорғаныс саласында рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
573
01901001
Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, жасау, жөндеу, сату, коллекцияға жинау, экспонаттау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
574.
01901002
Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, жасау, сату, пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
575.
01901003
Жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарды әзірлеу, өндіру, жөндеу және сату бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
576.
01901004
Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын әзірлеуге лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

577.
01901005
Выдача лицензии на оказание услуг по выявлению технических каналов утечки информации и специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
578.
01901006
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
579.
01901007
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
580.
01901008
Выдача лицензии на право занятия охранной деятельностью
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
581.
01901009
Определение уполномоченным органом специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должности руководителя и охранника в частной охранной организации
Юридические лица
МВД
МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
582.
01901010
Согласование уполномоченного органа на учреждение охранной организации национальной компанией
Юридические лица
МВД
МВД
МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
583.
01901011
Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
584.
01901012
Выдача направления физическим и юридическим лицам на комиссионную продажу гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
585.
01901013
Выдача заключения на ввоз на территорию Республики Казахстан, вывоз с территории Республики Казахстан и транзит через территорию Республики Казахстан гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
586.
01901014
Выдача разрешения физическим и юридическим лицам на приобретение, хранение, хранение и ношение, перевозку гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

577.
01901005
Ақпарат таралып кететін арналарды және жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарды анықтау бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
578.
01901006
Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
579.
01901007
Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
580.
01901008
Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
581.
01901009
Уәкілетті органның жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі арнайы оқу орталығын айқындауы
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
582.
01901010
Ұлттық компанияның күзет ұйымын құруын уәкілетті органмен келісу
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ
ІІМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
583.
01901011
Азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
584.
01901012
Жеке және заңды тұлғаларға азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын комиссиялық сатуға жолдама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
585.
01901013
Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге және Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеуге қорытындылар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
586.
01901014
Жеке және заңды тұлғаларға азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын сатып алуға, сақтауға, сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

587.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
588.
01901016
Выдача разрешения на приобретение, хранение гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
589.
01901017
Выдача разрешения на открытие и функционирование стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
590.
01901018
Выдача лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
Юридические лица
МВД
МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
591.
01901019
Выдача лицензии на экспорт и импорт товаров, содержащих наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры
Юридические лица
МВД
МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
592.
01901020
Выдача разрешения на ввоз, вывоз и транзит наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
Юридические лица
МВД
МВД
МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
592-1
01901021
Выдача разрешения на реализацию (в том числе иную передачу) средств криптографической защиты информации
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
01902. Прочие государственные услуги в сфере безопасности, правосудия и обороны
593.
01902001
Выдача архивных справок и/или копий архивных документов в пределах архивов Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальных управлений
Физические и юридические лица
ГП
КПССУ ГП, территориальные управления КПССУ ГП
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
594.
01902002
Проведение технического исследования на предмет отнесения товаров к средствам криптографической защиты информации и специальным техническим средствам, предназначенным для проведения оперативно-розыскных мероприятий
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
595.
01902003
Регистрация нотификаций о характеристиках товаров (продукции), содержащих шифровальные (криптографические) средства
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
596.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

587.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
588.
01901016
Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды сатып алуға, сақтауға рұқсаттар беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
589.
01901017
Атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділерін ашуға және олардың жұмыс істеуіне рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
590.
01901018
Есірткі құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар айналымына байланысты қызметке лицензия беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
591.
01901019
Құрамында есірткі құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар бар тауарлардың экспорты мен импортына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды түрінде
592.
01901020
Есірткі құралдарын, психотроптық заттар мен прекурсорларды әкелуге, әкетуге және транзиттеуге рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ
ІІМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
592 - 1
01901021
Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын өткізуге (оның ішінде өзгеше беруге) рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
01902. Қауіпсіздік, сот әділдігі және қорғаныс саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
593.
01902001
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті мен оның аумақтық басқармаларының архивтері шегінде архивтік анықтамалар және/немесе архивтік құжаттардың көшірмелерін беру
Жеке және заңды тұлғалар
БП
БП ҚСАЕК, БП ҚСАЕК аумақтық басқармалары
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
594.
01902002
Тауарларды ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарына және жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарға жатқызу тұрғысынан техникалық зерттеу жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
595.
01902003
Шифрлау (криптографиялық) құралдарын қамтитын тауарлардың (өнімдердің) сипаттамасы туралы нотификацияларды тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
596.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.

597.
01902005
Выдача, восстановление или продление на территории Республики Казахстан иностранцам и лицам без гражданства виз на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Платно
Бумажная
598.
01902006
Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
599.
01902007
Принятие заявлений, регистрация и выдача печатей нотариусов
Физические и юридические лица
МЮ
Департаменты юстиции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, департаменты юстиции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Бесплатно
Бумажная
600.
01902008
Возбуждение исполнительного производства на основании исполнительного документа по заявлению взыскателя
Физические и юридические лица
МЮ
Территориальные органы юстиции
Государственная корпорация, территориальные органы юстиции, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
601.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
602.
01902010
Выдача разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе
Физические и юридические лица
КНБ
Воинские части Пограничной службы КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
603.
01902011
Выдача пропуска на въезд и пребывание в пограничной полосе
Физические и юридические лица
КНБ
Воинские части Пограничной службы КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
604.
01902012
Выдача пропуска на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
Физические и юридические лица
КНБ
Воинские части Пограничной службы КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
604-1
01902013
Прием документов на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан
Физические лица
ДОДСВС
Академия правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан
Академия правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
020. Защита конкуренции
02001. Прочие государственные услуги в сфере защиты конкуренции

597.
01902005
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына келу және Қазақстан Республикасынан кету құқығына Қазақстан Республикасының аумағында визаны беру, қалпына келтіру және ұзарту
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Ақылы
Қағаз түрінде
598.
01902006
Шетел азаматтарына және азаматтығы жоқ адамдарға шекаралық аймаққа келуге рұқсаттаманы беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
599.
01902007
Нотариустардың өтініштерін қабылдау, мөрлерін тіркеу және беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
600.
01902008
Өндіріп алушының өтініші бойынша атқарушылық құжаттың негізінде атқарушылық іс жүргізуді қозғау
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, аумақтық әділет органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
601.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
602.
01902010
Аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін қазақстандық кемелердің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК Шекара қызметінің әскери бөлімдері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
603.
01902011
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК Шекара қызметінің әскери бөлімдері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
604.
01902012
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК Шекара қызметінің әскери бөлімдері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
604-1
01902013
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
ЖССҚҚД
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
020. Бәсекелестікті қорғау
02001. Бәсекелестікті қорғау саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер

605.
02001001
Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию
Физические и юридические лица
МНЭ
Комитет по защите и развитию конкуренции МНЭ
Комитет по защите и развитию конкуренции МНЭ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
021. Религия
02101. Прочие государственные услуги в сфере религии
606.
02101001
Проведение религиоведческой экспертизы
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет по делам религий МИОР
Комитет по делам религий МИОР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
607.
02101002
Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Физические и юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
608.
02101003
Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)
Юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
022. Земельные отношения, геодезия и картография
02201. Земельные отношения
609.
02201001
Предоставление сведений из государственного земельного кадастра
Физические и юридические лица
МСХ
Государственная корпорация
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
610.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
611.
02201003
Определение кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка
Физические и юридические лица
МСХ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
612.
02201004
Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
613.
02201005
Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

605.
02001001
Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттарды қарау
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті
ҰЭМ Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
021. Дін
02101. Дін саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
606.
02101001
Дінтану сараптамасын жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Дін істері комитеті
АҚДМ Дін істері комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
607.
02101002
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасатын жерін бекіту туралы шешім беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
608.
02101003
Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру
Заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
022. Жер қатынастары, геодезия және картография
02201. Жер қатынастары
609.
02201001
Мемлекеттік жер кадастрынан мәліметтер беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Мемлекеттік корпорация
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
610.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
611.
02201003
Жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын айқындау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
612.
02201004
Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
613.
02201005
Жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларын бекiту
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

614.
02201006
Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким города районного значения, поселка, села, сельского округа
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
615.
02201007
Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

614.
02201006
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
615.
02201007
Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
624.
02201016
Выдача окончательного решения на перевод сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
Физические и юридические лица
МСХ
МИО районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
625.
02201017
Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, акимы городов районного значения, поселков, сел, сельских округов
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
625-1
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
625-2
02201019
Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
625-3
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
625-4
02201021
Согласование проектируемого земельного участка графическим данным автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра
Физические и юридические лица
МСХ
Государственная корпорация
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
625-5
02201022
Определение делимости и неделимости земельных участков
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
625-6
02201023
Согласование и выдача проекта рекультивации нарушенных земель
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
625-7
02201024
Продажа в частную собственность земельного участка, ранее предоставленного в землепользование
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа
Бесплатно
Бумажная

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
624.
02201016
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыруға түпкiлiктi шешiм беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
625.
02201017
Елді мекендер шегінде объектілер салу үшін жер учаскелерін беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
625-1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
625-2.
02201019
Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
625-3.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
625-4.
02201021
Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің графикалық дерегімен жобаланып отырған жер учаскесін келісу
Жеке және заңды тұлға
лар
АШМ
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
625-5.
02201022
Жер учаскелерінің бөлінетіндігі мен бөлінбейтіндігін айқындау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
625-6.
02201023
Бүлінген жерлерді қалпына келтіру жобасын келісу және беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
625-7
02201024
Бұрын жер пайдалануға берілген жер учаскесін жекеменшікке сату
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Тегін
Қағазтүрінде

625-8
02201025
Продажа земельного участка в частную собственность в рассрочку
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная
625-9
02201026
Заключение договоров купли-продажи земельного участка
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная
625-10
02201027
Заключение договоров аренды земельного участка
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная
625-11
02201028
Постановка на очередь на получение земельного участка
Физические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа
Бесплатно
Бумажная
02202. Геодезия и картография
626.
02202001
Регистрация, учет и выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет геодезии и картографии МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
627.
02202002
Выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос) геодезических пунктов
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет геодезии и картографии МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
628.
02202003
Выдача субъектам геодезической и картографической деятельности сведений о геодезической и картографической изученности местности на участках планируемых работ
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет геодезии и картографии МЦРИАП
Комитет геодезии и картографии МЦРИАП, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
023. Культура, информация и связь
02301. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере организации и предоставления связи

625-8
02201025
Жер учаскесін жекеменшікке бөліп төлеуге сату
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
625-9
02201026
Жер учаскелерін сатып алу-сату шарттарын жасасу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
625-10
02201027
Жер учаскесін жалға алу шарттарын жасасу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
625-11
02201028
Жер учаскесін алу үшін кезекке қою
Жеке тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Тегін
Қағазтүрінде
02202. Геодезия және картография
626.
02202001
Аэротүсiрiлiм жұмыстарын жүргiзудi тiркеу, есепке алу және оларға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Геодезия және картография комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
627.
02202002
Геодезиялық пункттердi бұзуға немесе қайта салуға (ауыстыруға) рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Геодезия және картография комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
628.
02202003
Геодезиялық және картографиялық қызмет субъектiлерiне жоспарланып отырған жұмыс учаскелерiнде жергiлiктi жерлердiң геодезиялық және картографиялық жағынан зерделенгендiгi туралы тиiстi мәлiметтер беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Геодезия және картография комитеті
ЦДИАӨМ Геодезия және картография комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
023. Мәдениет, ақпарат және байланыс
02301. Байланысты ұйымдастыру және ұсыну саласында рұқсат құжаттарын беру (лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)

629.
02301001
Выдача, аннулирование, продление и переоформление разрешения на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет телекоммуникаций МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
630.
02301002
Выдача лицензии на предоставление услуг в области связи
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет телекоммуникаций МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
631.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
632.
02301004
Распределение ресурса нумерации и выделение номеров, а также их изъятие
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет телекоммуникаций МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
02302. Информация
633.
02302001
Аккредитация удостоверяющих центров
Юридические лица
МЦРИАП
Комитет телекоммуникаций МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

629.
02301001
Қазақстан Республикасының радиожиілілік спектрін пайдалануға рұқсат беру, жою, ұзарту және қайта ресімдеу
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДҚАӨМ Телекоммуникациялар комитеті
ЦДИАӨМ Телекоммуникациялар комитеті
Ақылы
Электронды
630.
02301002
Байланыс саласындағы қызметтерді көрсетуге лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Телекоммуникациялар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
631.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
632.
02301004
Нөмірлеу ресурсын бөлу және нөмірлерді беру, сондай-ақ оларды алып қою
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Телекоммуникациялар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
02302. Ақпарат
633.
02302001
Куәландыру орталықтарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Телекоммуникациялар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

634.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
635.
02302003
Выдача архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок
Физические и юридические лица
МКС
РГУ "Национальный архив Республики Казахстан", центральные государственные архивы, государственные архивы областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, городов, районов
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
636.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).

634.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
635.
02302003
Архивтік анықтамалар, архивтік құжаттардың көшірмелерін немесе архивтік үзінділер беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" РММ, орталық мемлекеттік архивтер, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
636.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

637.
02302005
Выдача акта по результатам испытаний на соответствие требованиям информационной безопасности
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Комитет по информационной безопасности МЦРИАП
Комитет по информационной безопасности МЦРИАП, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
638.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
639.
02302007
Выдача и отзыв регистрационного свидетельства Национального удостоверяющего центра Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЦРИАП
АО "Национальные информационные технологии"
Государственная корпорация, АО "Национальные информационные технологии", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
02303. Культура
640.
02303001
Выдача лицензии для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет информации МИОР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
641.
02303002
Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного теле-, радиоканала
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет информации МИОР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
642.
02303003
Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет информации МИОР
Комитет информации МИОР, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
643.
02303004
Выдача прокатного удостоверения на фильм
Физические и юридические лица
МКС
МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
644.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
645.
02303006
Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей
Физические и юридические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
646.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2016 № 816 (порядок введения в действие см. п.2 ).
646-1
02303008
Выдача разрешения на временный вывоз за пределы Республики Казахстан документов Национального архивного фонда, находящихся в государственной собственности
Физические и юридические лица
МКС
МКС
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
646-2
02303009
Прием заявок на присвоение звания "Народный" (образцовый) коллективам художественной самодеятельности
Физические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

637.
02302005
Ақпараттық қауіпсіздік талаптарына сәйкестікті сынау нәтижелері бойынша акт беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті
ЦДИАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
638.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
639.
02302007
Қазақстан Республикасының Ұлттық куәландыру орталығының тіркеу куәлігін беру және қайтарып алу
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
"Ұлттық ақпараттық технологиялар" АҚ
Мемлекеттік корпорация, "Ұлттық ақпараттық технологиялар" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
02303. Мәдениет
640.
02303001
Теле-, радиоарналарды тарату жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Ақпарат комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды түрінде
641.
02303002
Отандық теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Ақпарат комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
642.
02303003
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Ақпарат комитеті
АҚДМ Ақпарат комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
643.
02303004
Фильмге прокаттау куәлiгiн беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
644.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
645.
02303006
Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлiк беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды түрінде
646.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.12.2016 № 816 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
646-1.
02303008
Ұлттық архив қорының мемлекеттік меншіктегі құжаттарын Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге уақытша әкетуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
646-2
02303009
Көркемөнерпаздар ұжымдарына "Халықтық" (үлгілі) атағын беруге өтінімдерді қабылдау
Жеке тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

646-3
02303010
Выдача разрешения на установление мемориальных досок
Физические и юридические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
024. Чрезвычайные ситуации
02401. Прочие государственные услуги в сфере чрезвычайных ситуаций
647.
02401001
Выдача разрешений на применение технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
648.
02401002
Регистрация деклараций промышленной безопасности опасного производственного объекта
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
649.
02401003
Аттестация юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности
Юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
650.
02401004
Выдача разрешений на производство взрывных работ
Юридические лица
МИИР
Территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
651.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
652.
02401006
Выдача разрешения на постоянное применение взрывчатых веществ и изделий на их основе
Юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
653.
02401007
Согласование проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных производственных объектов
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР, территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИИР
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
654.
02401008
Аттестация негосударственных противопожарных служб на право проведения работ по предупреждению и тушению пожаров, обеспечению пожарной безопасности и проведению аварийно-спасательных работ в организациях, населенных пунктах и на объектах
Юридические лица
МВД
Комитет по чрезвычайным ситуациям МВД
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

646-3
02303010
Мемориалдық тақталарды орнатуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
024. Төтенше жағдайлар
02401. Төтенше жағдайлар саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
647.
02401001
Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, техникалық құрылғыларды, материалдарды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
648.
02401002
Қауіпті өндіріс объектісінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларацияларын тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
649.
02401003
Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
650.
02401004
Жарылыс жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
651.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
652.
02401006
Жарылғыш заттар мен олардың негізінде жасалған бұйымдарды ұдайы қолдануға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
653.
02401007
Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
654.
02401008
Мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтерді ұйымдардағы, елді мекендердегі және объектілердегі өрттердің алдын алу және сөндіру, өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу жөніндегі жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ Төтенше жағдайлар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

655.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
655-1
02401010
Аккредитация экспертных организаций по аудиту в области пожарной безопасности
Физические и юридические лица
МВД
Комитет по чрезвычайным ситуациям МВД Республики Казахстан
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
025. Физическая культура и спорт
02501. Прочие государственные услуги в сфере физической культуры и спорта
656.
02501001
Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций
Юридические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
657.
02501002
Аккредитация местных спортивных федераций
Юридические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
658.
02501003
Выплата пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам
Физические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
659.
02501004
Присвоение спортивных званий: "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", "мастер спорта Республики Казахстан", "Заслуженный тренер Республики Казахстан" и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации высшей категории, тренер среднего уровня квалификации высшей категории, методист высшего уровня квалификации высшей категории, методист среднего уровня квалификации высшей категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации высшей категории, национальный спортивный судья высшей категории, национальный спортивный судья
Физические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
660.
02501005
Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор- спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории
Физические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

655.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
655-1.
02401010
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын аккредиттеу
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
Қазақстан Республикасы ІІМ Төтенше жағдайлар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
025. Дене шынықтыру және спорт
02501. Дене шынықтыру және спорт саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
656.
02501001
Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
657.
02501002
Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
658.
02501003
Спортшылар мен жаттықтырушыларға өмір бойы ай сайынғы материалдық қамсыздандыруды төлеу
Жеке тұлғалар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
659.
02501004
"Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегi спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген жаттықтырушысы" спорттық атақтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты әдіскер, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты әдiскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты нұсқаушы-спортшы, жоғары санатты ұлттық спорт төрешiсi, ұлттық спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру
Жеке тұлғалар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
660.
02501005
Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бірінші санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi бірінші санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бірінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi бірінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы, бiрiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру
Жеке тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

661.
02501006
Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья
Физические лица
МКС
МИО районов и городов областного значения, акимы районов в городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
661-1

661.
02501006
2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру
Жеке тұлғалар
МСМ
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы аудандардың әкімдері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
661-1.

02501007
Присвоение статусов "специализированная" спортивным школам и "специализированное" отделениям спортивных школ
Юридические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
661-2
02501008
Компенсационная выплата членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) при получении ими спортивных травм и увечий на международных спортивных соревнованиях
Физические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
661-3
02501009
Выдача жилища чемпионам и призерам Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских игр
Физические лица
МКС
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
661-4
02501010
Признание видов спорта, спортивных дисциплин
Юридические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Бесплатно
Бумажная
661-5
02501011
Прием документов на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта
Физические и юридические лица
МКС
Организации, осуществляющие деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров
Организации, осуществляющие деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров
Бесплатно
Бумажная
026. Архитектурно-градостроительная деятельность
02601. Выдача разрешительных документов (включая лицензирование, регистрацию, сертификацию) в сфере архитектуры и строительства
662.
02601001
Выдача лицензии на проектную деятельность
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
663.
02601002
Выдача лицензии на изыскательскую деятельность
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
664.
02601003
Выдача лицензии на строительно-монтажные работы
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
665.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
666.
02601005
Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения
Физические и юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная

02501007
Спорт мектептеріне және спорт мектептерінің бөлімшелеріне "мамандандырылған" деген мәртебе беру
Заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
661-2.
02501008
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелеріне олардың халықаралық спорттық жарыстарда жарақаттар алуы және мертігуі кезінде өтемақы төлемдерін төлеу
Жеке тұлға
лар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
661-3.
02501009
Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарының чемпиондары мен жүлдегерлеріне тұрғын үй беру
Жеке тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қа
ғаз түрін
де
661-4.
02501010
Спорт түрлерін, спорт салаларын тану
Заңды тұлға
лар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
661-5
02501011
Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйымдар
Кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
026. Сәулет-қала құрылысы қызметі
02601. Сәулет-қала құрылысы саласында рұқсат құжаттарын беру
(лицензиялауды, тіркеуді, сертификаттауды қоса алғанда)
662.
02601001
Жобалау қызметіне лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
663.
02601002
Іздестіру қызметіне лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
664.
02601003
Құрылыс-монтаждау жұмыстарына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
665.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
666.
02601005
Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау туралы шешім беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

667.
02601006
Выдача решения о перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)
Физические и юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
667-1
02601007
Выдача решения на проведение комплекса работ по постутилизации объектов (снос строений)
Физические и юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
02602. Прочие государственные услуги в сфере архитектурно-градостроительной деятельности
668.
02602001
Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИИР
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
669.
02602002
Предоставление исходных материалов при разработке проектов строительства и реконструкции (перепланировки и переоборудования)
Физические и юридические лица
МИИР
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
670.
02602003
Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Физические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
671.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
671-1
02602005
Аккредитация юридических лиц, претендующих на проведение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства объектов
Юридические лица
МИИР
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МИИР
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
671-2
02602006
Согласование эскиза (эскизного проекта)
Физические и юридические лица
МИИР
МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
671-3
02602007
Аккредитация негосударственных аттестационных центров по аттестации инженерно-технических работников, участвующих в процессе проектирования и строительства
Юридические лица
МИИР
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

667.
02601006
Үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
667-1
02601007
Объектілерді кейіннен кәдеге жарату (құрылыстарды бұзу) жөніндегі жұмыстар кешенін жүргізуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрондық/қағазтүрінде
02602. Сәулет-қала құрылысы қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін өзге де қызметтер
668.
02602001
Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
669.
02602002
Құрылыс және реконструкция (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) жобаларын әзірлеу кезінде бастапқы материалдарды ұсыну
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
670.
02602003
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі салаларында сарапшылық жұмыстарды және инжинирингтік көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
671.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
671-1.
02602005
Объектілер құрылысының жобаларына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге үміткер заңды тұлғаларды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
671-2.
02602006
Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
671-3.
02602007
Жобалау және құрылыс салу процесіне қатысушы инженер-техник жұмыскерлерді аттестаттау жөніндегі мемлекеттік емес аттестаттау орталықтарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

671-4
02602008
Аккредитация юридических лиц осуществляющих технический надзор и техническое обследование по объектам первого и второго уровней ответственности
Юридические лица
МИИР
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
671-5
02602009
Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства
Юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
671-6
02602010
Выдача разрешения на привлечение денег дольщиков
Юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/ бумажная
671-7
02602011
Выдача выписки об учетной записи договора о долевом участии в жилищном строительстве
Юридические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
671-8
02602012
Субсидирование ставок вознаграждения по выдаваемым кредитам банками второго уровня субъектам частного предпринимательства для целей жилищного строительства
Юридические лица
МИИР
АО "ФРП "Даму"
АО "ФРП "Даму"
Бесплатно
Бумажная
027. Жилищно-коммунальное хозяйство
02701. Прочие государственные услуги в сфере жилищно-коммунального хозяйства
672.
02701001
Назначение жилищной помощи
Физические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
673.
02701002
Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде
Физические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
674.
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
674-1
02701004
Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда
Физические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

671-4.
02602008
Бірінші және екінші жауапкершілік деңгейіндегі объектілер бойынша техникалық қадағалауды және техникалық зерттеп-қарауды жүзеге асыратын заңды тұлғаларды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
671-5.
02602009
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
671-6.
02602010
Үлескерлердің ақшасын тартуға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
671-7.
02602011
Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы шарттың есептік жазбасы туралы үзінді беру
Заңды тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
671-8.
02602012
Тұрғын үй құрылысы мақсаттары үшін жеке кәсіпкерлік субьектілеріне екінші деңгейдегі банктер беретін кредиттер бойынша
сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
Заң
ды тұлғалар
ИИДМ
"Даму" КДҚ" АҚ
"Даму" КДҚ" АҚ
Те
гін
Қа
ғаз түрінде
027. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
02701. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
672.
02701001
Тұрғын үй көмегін тағайындау
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
673.
02701002
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
674.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 22.04.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
674-1.
02701004
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

02801005
Составление акта о морском протесте в случае кораблекрушения судов Республики Казахстан, находящихся за границей
Физические и юридические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
680.
Исключена постановлением Правительства РК от 12.10.2017 № 637 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
029. Регулирование естественных монополий

02801005
Қазақстан Республикасының шетелде орналасқан кемелері апатқа ұшыраған жағдайда теңiз наразылығы туралы акт жасау
Жеке және заңды тұлғалар
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қағаз түрінде
680.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.10.2017 № 637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
029. Табиғи монополияларды реттеу

02901. Прочие государственные услуги в сфере регулирования естественных монополий
681.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1189 (порядок введения в действие см. п. 2).
682.
02901002
Выдача лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения
Физические и юридические лица
МНЭ
Территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

02901. Табиғи монополияларды реттеу саласындағы өзге де мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
681.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1189 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз).
682.
02901002
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу қызметіне лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

683.
02901003
Выдача согласия на совершение сделок с имуществом субъекта естественной монополии, если балансовая стоимость имущества, в отношении которого совершается сделка, учтенная в бухгалтерском балансе на начало текущего года превышает 0,05 процента от балансовой стоимости его активов в соответствии с бухгалтерским балансом на начало текущего года
Юридические лица
МНЭ
Комитет по регулированию естественных монополий МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная

683.
02901003
Егер мәміле жасалатын мүліктің ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк баланста ескерілген баланстық құны ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк балансқа сәйкес оның активтерiнiң баланстық құнының 0,05 пайызынан асатын болса, табиғи монополия субъектiсiнiң мүлкiне қатысты өзге мәмiлелер жасасуға келісім беру
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды

689-1
02901010
Включение и исключение из Государственного регистра субъектов естественных монополий
Физические и юридические лица
МНЭ
Комитет по регулированию естественных монополий МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
689-2
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
030. Государственная служба
03001. Прочие государственные услуги в сфере государственной службы
690.
03001001
Зачисление в кадровый резерв административной государственной службы
Физические лица
АДГС
АДГС, территориальные подразделения АДГС
АДГС, территориальные подразделения АДГС, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
691.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
692.
03001003
Тестирование государственных служащих, претендентов на занятие вакантной административной государственной должности и граждан, впервые поступающих на правоохранительную службу
Физические лица
АДГС
АДГС, территориальные подразделения АДГС
Государственная корпорация, АДГС, территориальные подразделения АДГС, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
693.
03001004
Прием документов и зачисление в Академию государственного управления при Президенте Республики Казахстан по образовательным программам послевузовского образования, по программам повышения квалификации
Физические лица
АДГС
АГУ
АГУ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
694.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 548 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
031. Другие
03101. Использование космического пространства
695.
03101001
Выдача лицензии на осуществление деятельности в сфере использования космического пространства
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Аэрокосмический комитет МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
696.
03101002
Государственная регистрация космических объектов и прав на них
Физические и юридические лица
МЦРИАП
Аэрокосмический комитет МЦРИАП
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
03102. Апостилирование
697.
03102001
Апостилирование архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок, исходящих из государственных архивов Республики Казахстан и направляемых за рубеж
Физические и юридические лица
МКС
МКС
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

689-1.
02901010
Мемлекеттiк тiркелiмге табиғи монополиялар субъектiлерiн енгiзу және одан шығару
Заңды және жеке тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
689-2.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
030. Мемлекеттік қызмет
03001. Мемлекеттік қызмет саласындағы басқа мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
690.
03001001
Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық резервіне қабылдау
Жеке тұлғалар
МҚІА
МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері
МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
691.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
692.
03001003
Мемлекеттiк қызметшiлерді, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымға орналасуға үміткерлерді және құқық қорғау қызметіне алғаш рет кіретін азаматтарды тестілеу
Жеке тұлғалар
МҚІА
МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері
МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
693.
03001004
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша, біліктілікті арттыру бағдарламалары бойынша құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
МҚІА
МБА
МБА, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
694.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
031. Басқа
03101. Ғарыш кеңістігін пайдалану
695.
03101001
Ғарыш кеңістігін пайдалану саласындағы қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Аэроғарыш комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
696.
03101002
Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ЦДИАӨМ
ЦДИАӨМ Аэроғарыш комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
03102. Апостиль қою
697.
03102001
Қазақстан Республикасының мемлекеттік архивтерінен шығатын және шетелге жіберілетін архивтік анықтамаларға, архивтік құжаттардың көшірмелеріне немесе архивтік үзінділерге апостиль қою
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде

698.
03102002
Апостилирование официальных документов, исходящих из органов юстиции и иных государственных органов, а также нотариусов Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЮ
МЮ, департаменты юстиции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
699.
03102003
Апостилирование документов об образовании (оригиналов)
Физические лица
МОН
Территориальные департаменты Комитета по контролю в сфере образования и науки МОН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
700.
03102004
Апостилирование официальных документов, исходящих из структурных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан и (или) их территориальных подразделений
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту
Платно
Бумажная
701.
03102005
Апостилирование архивных справок и копий архивных документов, исходящих из Центрального архива Министерства обороны Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МО
МО
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
702.
03102006
Апостилирование официальных документов, исходящих из органов прокуратуры, органов следствия и дознания
Физические лица
ГП
КПССУ ГП, территориальные управления КПССУ ГП
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
703.
03102007
Апостилирование официальных документов, исходящих из судебных органов
Физические и юридические лица
ДОДСВС
ДОДС ВС, территориальные органы ДОДС ВС в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте
Государственная корпорация, ДОДС ВС, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
704.
03102008
Апостилирование архивных справок и копий архивных документов, исходящих из специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его территориальных подразделений
Физические и юридические лица
МВД
МВД, территориальные подразделения, учебные заведения МВД
Государственная корпорация, МВД, территориальные подразделения, учебные заведения МВД
Платно
Бумажная
03103. Представление статистической информации
705.
03103001
Предоставление статистической информации, не предусмотренной графиком распространения официальной статистической информации
Физические и юридические лица
МНЭ
РГП на ПХВ "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике МНЭ" и его филиалы в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте
Государственная корпорация, РГП на ПХВ "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике МНЭ" и его филиалы в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная

698.
03102002
Қазақстан Республикасының әділет органдарынан және өзге мемлекеттік органдарынан, сондай-ақ нотариустардан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
699.
03102003
Білім туралы құжаттарды (түпнұсқаларды) апостильдеу
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
700.
03102004
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелерінен және (немесе) олардың аумақтық бөлімшелерінен шығатын ресми құжаттарға апостиль қою
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Ақылы
Қағаз түрінде
701.
03102005
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Орталық мұрағатынан шығатын мұрағаттық анықтамаларға және мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою
Жеке және заңды тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
702.
03102006
Прокуратура органдарынан, тергеу және анықтау органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою
Жеке тұлғалар
БП
БП ҚСАЕК, БП ҚСАЕК аумақтық басқармалары
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
703.
03102007
Сот органдарынан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою
Жеке және заңды тұлғалар
ЖССҚҚД
ЖС СҚҚД, ЖС СҚҚД облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы аумақтық органдары
Мемлекеттік корпорация, ЖС СҚҚД, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
704.
03102008
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арнайы мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөлімшелерінен шығатын мұрағаттық анықтамаларға және мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ, ІІМ аумақтық бөлімшелері, оқу орындары
Мемлекеттік корпорация, ІІМ, ІІМ аумақтық бөлімшелері, оқу орындары
Ақылы
Қағаз түрінде
031003. Статистикалық ақпаратты ұсыну
705.
03103001
Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигінде көзделмеген статистикалық ақпаратты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы" ШЖҚ РМК және оның облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары
Мемлекеттік корпорация, "ҰЭМ Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы" ШЖҚ РМК және оның облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 44, ст. 401).
2. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан
от 7 октября 2010 года № 1036 "Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 54, ст. 521).
3. Подпункт 2) постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 197 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 2105 и от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 276).
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.05.2014 № 553.
4. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 301 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 215 и от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 28, ст. 336).
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.05.2014 № 553.
5. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2011 года № 351 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация, перерегистрация и внесение изменений в регистрационное досье лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники" и внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 29, ст. 361).
6. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 403 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области лесного и охотничьего хозяйства и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 399).
7. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 430).
8. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 485 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области фитосанитарной безопасности и семеноводства и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 451).

1. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 401-құжат).
2. "Мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 1036 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 54, 521-құжат) 2-тармағы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 2105 және 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 197 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 276-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 215 және 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 301 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 28, 336-құжат) 2-тармағы.
5. "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және олардың тіркеу құжатына өзгерістер енгізу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 351 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 29, 361-құжат) 2-тармағы.
6. "Орман және аңшылық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 403 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 399-құжат) 2-тармағы.
7. "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 430-құжат) 2-тармағы.
8. "Фитосанитариялық қауіпсіздік және тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 мамырдағы № 485 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 451-құжат) 2-тармағы.

9. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 560 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация и перерегистрация продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище, генетически модифицированных объектов, красителей, средств дезинфекции, дезинсекции и дератизации, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека" и внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 488).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 567 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 493).
11. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 579 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере интеллектуальной собственности и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 501).
12. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2011 года № 596 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 508).
13. Пункт 10 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 736 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1317 "Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия "Информационно-производственный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 586).
14. Пункт 19 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 820 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 643).
15. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 842 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2315 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 и об утверждении стандартов государственных услуг" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 49, ст. 658).

9. "Балалар тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық белсенді қоспаларды, генетикалық түрлендірілген объектілерді, бояғыштарды, дезинфекция, дезинсекция және дератизация құралдарын, сумен және тамақ өнімдерімен жанасатын материалдар мен бұйымдарды, адам денсаулығына зиянды әсер ететін химиялық заттарды, өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу және қайта тіркеу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 560 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 488-құжат) 2-тармағы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 567 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 493-құжат).
11. "Зияткерлік меншік саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 579 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 501-құжат) 2-тармағы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 мамырдағы № 596 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 508-құжат) 1-тармағының 3) тармақшасы.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақпараттық-өндірістік орталық" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1317 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 736 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 586-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 10-тармағы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 820 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 643-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 19-тармағы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы және мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2315 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 842 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 49, 658-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.

16. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2011 года № 888 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам религий" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 51, ст. 690).
17. Подпункт 9) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 778).
18. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2011 года № 1498 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации" и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 7, ст. 138).
19. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 83 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области культуры и внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 343).
20. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2012 года № 211 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность" и о внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 33, ст. 426).
21. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 231 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1669 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача адресных справок с места жительства" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 433).

16. "Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 тамыздағы № 888 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 51, 690-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы.
17. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 778-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9) тармақшасы.
18. "Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкімшісінің қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тіркеу және оларды тіркеуден алу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж. № 7, 138-құжат) толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1498 қаулысының 2-тармағы.
19. "Мәдениет саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 83 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 343-құжат) 2-тармағы.
20. "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 ақпандағы № 211 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 33, 426-құжат) 2-тармағы.
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" 2009 жылғы 26 қазандағы № 1669 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 231 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 433-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.

22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2012 года № 273 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 455).
23. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 865 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством экономического развития и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 60, ст. 825).
24. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 869 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 830).
25. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2012 года № 1021 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 65, ст. 918).
26. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 1059 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 944).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2012 года № 1072 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 953).
28. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 973).
29. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1110 "О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия "Национальный аккредитационный центр" Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 975).

22. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 ақпандағы № 273 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 455-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 865 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 60, 825-құжат) 2-тармағы.
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы № 869 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 830-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы.
25. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 1021 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 65, 918-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы.
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 1059 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 66, 944-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
27. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № 1072 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 953-құжат).
28. "Ауыл шаруашылығы саласында мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 973-құжат) 2-тармағы.
29. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ұлттық аккредиттеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1110 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 975-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.

30. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 984).
31. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1127 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством нефти и газа Республики Казахстан, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 989).
32. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1130 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области промышленности и экспортного контроля и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 992).
33. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 70, ст. 1007).
34. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2012 года № 1160 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 70, ст. 1009).
35. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2012 года № 1195 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере гражданской авиации и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1027).

30. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 984-құжат) 2-тармағы.
31. "Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1127 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 989-құжат) 2-тармағы.
32. "Өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1130 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 992-құжат) 2-тармағының 2) тармақшасы.
33. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 70, 1007-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.
34. "Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі № 1160 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 70, 1009-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.
35. "Азаматтық авиация саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 1195 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1027-құжат) 2-тармағы.

36. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2012 года № 1241 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере информационных технологий и о внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 30 декабря 2009 года № 2280 "Об утверждении Правил проведения аттестации государственных информационных систем и негосударственных информационных систем, интегрируемых с государственными информационными системами, на соответствие их требованиям информационной безопасности и принятым на территории Республики Казахстан стандартам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1047).
37. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 1265 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Присвоение и продление статуса беженца в Республике Казахстан" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 72-73, ст. 1058).
38. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 1266 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону и пребывание в ней" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 72-73, ст. 1059).
39. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1315 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и местных исполнительных органов в сфере автомобильных дорог и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1089).
40. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 77-78, ст. 1136).

36. "Ақпараттық технологиялар саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Мемлекеттік ақпараттық жүйелерді және мемлекеттік ақпараттық жүйелермен интеграцияланатын мемлекеттік емес ақпараттық жүйелерді олардың ақпараттық қауіпсіздік талаптарына және Қазақстан Республикасының аумағында қабылданған стандарттарға сәйкестігіне аттестаттау жүргізу ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2280 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 1241 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1047-құжат) 2-тармағының 1) тармақшасы.
37. "Қазақстан Республикасында босқын мәртебесін беру және ұзарту" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 1265 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 72-73, 1058-құжат) 2-тармағы.
38. "Шекаралық аймаққа келуге және онда болуға рұқсаттаманы беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 1266 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 72-73, 1059-құжат) 2-тармағы.
39. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі мен жергілікті атқарушы органдардың автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1315 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, 1089-құжат) 2-тармағының 2) тармақшасы.
40. "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 1392 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 77-78, 1136-құжат) 2-тармағы.

41. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 3, ст. 54).
42. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1741 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2223 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 141).
43. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1755 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 149).
44. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1788 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 8, ст. 173).
45. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1790 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 8 июня 2012 года № 764 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия охранной деятельностью" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 8, ст. 175).
46. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1815 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 28 июня 2012 года № 865 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством экономического развития и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 10, ст. 195).

41. "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 3, 54-құжат) 2-тармағы.
42. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2223 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1741 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 141-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.
43. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1755 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 149-құжат) 2-тармағы.
44. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1788 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 8, 173-құжат) 3-тармағы.
45. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" 2012 жылғы 8 маусымдағы № 764 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1790 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 8, 175-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
46. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 28 маусымдағы № 865 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1815 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 10, 195-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.

47. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 2013 года № 6 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства иностранных дел Республики Казахстан" и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 201).
48. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2013 года № 29 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 813 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление аудиторской деятельности" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 214).
49. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 49 "О некоторых вопросах государственной технической службы" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 226).
50. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2013 года № 67 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 8 декабря 2011 года № 1498 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих и (или) администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации" и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 13, ст. 239).
51. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2013 года № 120 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 4 апреля 2011 года № 351 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация, перерегистрация и внесение изменений в регистрационное досье лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники" и внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 15, ст. 267).

47. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 6 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 201-құжат) 2-тармағы.
48. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Аудиторлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" 2012 жылғы 21 маусымдағы № 813 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 29 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 214-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.
49. "Мемлекеттік техникалық қызметтің кейбір мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 49 Қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 226-құжат) 7-тармағы.
50. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 және "Оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылардың және (немесе) сырттай байқау әкiмшiсiнiң қызметiн жүзеге асыруға құқығы бар тұлғаларды тiркеу және оларды тiркеуден алу" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту" және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1498 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 67 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 13, 239-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
51. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және олардың тіркеу құжатына өзгерістер енгізу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 351 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 120 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 15, 267-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.

52. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2013 года № 129 "Об утверждении Правил субсидирования по возмещению ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 275).
53. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2013 года № 156 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 8 октября 2012 года № 1262 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 291).
54. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2013 года № 157 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 23 мая 2011 года № 560 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация и перерегистрация продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище, генетически модифицированных объектов, красителей, средств дезинфекции, дезинсекции и дератизации, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека" и внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 292).
55. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2013 года № 158 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 10 сентября 2012 года № 1173 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 293).
56. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2013 года № 202 "Об утверждении Правил субсидирования систем управления производством и рынка сельскохозяйственной продукции и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 18, ст. 315).

52. "Ауыл шаруашылығын қолдауға арналған кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы ставкасын өтеу бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 13 ақпандағы № 129 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 275-құжат) 2-тармағының 1) тармақшасы.
53. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 8 қазандағы № 1262 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 156 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 291-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
54. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Балалар тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық белсенді қоспаларды, генетикалық түрлендірілген объектілерді, бояғыштарды, дезинфекция, дезинсекция және дератизация құралдарын, сумен және тамақ өнімдерімен жанасатын материалдар мен бұйымдарды, адам денсаулығына зиянды әсер ететін химиялық заттарды, өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу және қайта тіркеу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 23 мамырдағы № 560 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 157 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 292-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
55. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 1173 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 158 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 293-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
56. "Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін және нарығын басқару жүйелерін субсидиялау қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 202 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 18, 315-құжат) 2-тармағының 1) тармақшасы.

57. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2013 года № 222 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 8 октября 2012 года № 1271 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 19, ст. 329).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 283 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 22, ст. 362).
59. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 309 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 23, ст. 378).
60. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2013 года № 320 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности и внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 24, ст. 385).
61. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 348 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 398).
62. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2013 года № 378 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 22 августа 2012 года № 1068 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 26, ст. 416).
63. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2013 года № 388 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 422).

57. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 8 қазандағы № 1271 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 наурыздағы № 222 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 19, 329-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
58. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 283 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 362-құжат).
59. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 309 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 23, 378-құжат) 1-тармағы.
60. "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 320 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 24, 385-құжат) 2-тармағы.
61. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 348 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 398-құжат) 1-тармағы.
62. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 22 тамыздағы № 1068 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 378 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 26, 416-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
63. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 және "Жеке және заңды тұлғаларына көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 388 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 422-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.

64. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 391 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам учета государственного имущества" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 425).
65. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 434 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 452).
66. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 473 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2223 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
67. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 487 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
68. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 507 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
69. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 508 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2013 года № 513 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
71. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 533 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

64. "Мемлекеттік мүлікті есепке алу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 391 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 425-құжат) 1-тармағы.
65. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 434 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 452-құжат) 3-тармағы.
66. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2223 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 473 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
67. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 487 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
68. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 507 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
69. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 508 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.
70. "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 мамырдағы № 513 қаулысы.
71. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 533 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.

72. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 580 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
73. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2013 года № 587 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 31 августа 2012 года № 1129 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан, в области технического регулирования и метрологии".
74. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2013 года № 591 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
75. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 647 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
76. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 699 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и от 31 августа 2012 года № 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки".
77. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

72. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 580 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы.
73. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі техникалық реттеу және метрология саласында көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1129 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 маусымдағы № 587 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
74. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 591 қаулысының 3-тармағы.
75. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 647 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
76. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 және "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 699 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
77. "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 қаулысының 2-тармағы.