О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 491 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности удобрений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2013 года № 987. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 189.
остановлением Правительства РК от 31.03.2021 № 189.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТAНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 491 «Об утверждении технического регламента «Требования к безопасности удобрений» (СAПП Республики Казахстан,
2010 г., № 35, ст. 285) следующие изменения и дополнения:
в техническом регламенте «Требования к безопасности удобрений», утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Перечень удобрений, подпадающих под действие настоящего технического регламента, подлежащих обязательному подтверждению соответствия, и их коды по классификатору в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Таможенного союза (далее - ТН ВЭД ТС) указаны в приложении к настоящему техническому регламенту»;
в приложении к техническому регламенту:
в графе 1 слова «Код ТН ВЭД РК» заменить словами «Код ТН ВЭД ТС»;
строку:
«
3104 90 000 0
- прочие
»
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
«

"Тыңайтқыштардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 491 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 987 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 189 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.03.2021 № 189 қаулысымен.
БAСПAСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тыңайтқыштардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 491 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮAЖ-ы, 2010 ж., № 35, 285-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген «Тыңайтқыштардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентінде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Осы Техникалық регламент қолданылатын, сәйкестікті міндетті растауға жататын тыңайтқыштардың тізбесі және Кеден одағының Сыртқы экономикалық қызметі бірыңғай тауар номенклатурасына (бұдан әрі - КО СЭҚ ТН) сәйкес сыныптамасы бойынша олардың кодтары осы Техникалық регламентке қосымшада көрсетілген»;
2) техникалық регламентке қосымшада:
1-бағандағы «ҚР СЭҚ ТН коды» деген сөздер «КО СЭҚ ТН коды» деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
«
3104 90 000 0
- өзгелері
»
деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«