О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2013 года № 992
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
по администратору 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
в программе 041 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах»:
наименование программы изложить в следующей редакции:
«Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах»;
в графе «2013 год»:
в строке «Кызылординская область» цифры «3373983» заменить цифрами «3407332»;
в строке «Мангистауская область» цифры «213573» заменить цифрами «180224»;
в строке «Северо-Казахстанская область» цифры «2356029» заменить цифрами «2356028».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 992 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
7 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» деген функционалдық топта:
«Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» деген 214 әкімші бойынша:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттері» деген 041 бағдарламада:
бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
«2013 жыл» деген бағанда:
«Қызылорда облысы» деген жолда «3373983» деген сандар «3407332» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы» деген жолда «213573» деген сандар «180224» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген жолда «2356029» деген сандар «2356028» деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов