О лимитах долга местных исполнительных органов на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2013 года № 1062
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2014 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 қазандағы № 1062 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 210-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2014 жылға арналған лимиттері белгіленсін.