Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1275.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 55 Закона Республики Казахстан от 16 января 2013 года "О Государственной границе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
C. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2013 года № 1275
Правила выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе
Сноска. Правила в редакции постановления Правительства РК от 11.02.2019 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе (далее – Правила) определяют порядок выдачи Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (далее – Пограничная служба) пропусков на въезд и пребывание в пограничной полосе (далее – пропуск).
2. Порядок выдачи пропусков
2. Для получения пропуска физическое лицо подает заявление в электронном формате через веб-портал "электронного правительства" (далее – портал) в Пограничную службу по форме согласно приложению 1 к Правилам.
3. Физические и юридические лица для получения пропуска на ведение хозяйственной, промысловой или иной деятельности, проведение общественно-политических, культурных или иных мероприятий в пограничной полосе представляют в электронном формате через портал в Пограничную службу следующие документы:
1) представление на получение пропуска по форме, согласно приложению 2 к Правилам, в котором указывают сведения о характере, месте, участниках, времени производства работ или проведения мероприятий, используемых промысловых и иных судах, транспортных и иных технических средствах, а в необходимых случаях – месте и времени пересечения Государственной границы, если это оговорено в международных договорах Республики Казахстан с сопредельным государством;
2) копии разрешительных документов соответствующих уполномоченных органов на ведение хозяйственной, промысловой или иной деятельности, проведение общественно-политических, культурных или иных мероприятий в пограничной полосе.
4. Срок рассмотрения заявления или представления и выдача пропуска Пограничной службой через портал составляют не более десяти рабочих дней с момента внесения заявления или представления.

Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1275 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" 2013 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 55-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі C. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 қарашадағы
№ 1275 қаулысымен
бекітілген
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидалары
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 11.02.2019 № 51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің (бұдан әрі – Шекара қызметі) шекаралық белдеуге кіруге, онда болуға рұқсаттамаларды (бұдан әрі – рұқсаттама) беру тәртібін айқындайды.
2. Рұқсаттамалар беру тәртібі
2. Жеке тұлға рұқсаттама алу үшін Шекара қызметіне Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы электронды форматта өтініш береді.
3. Жеке және заңды тұлғалар шекаралық белдеуде шаруашылық, кәсіпшілік немесе өзге де қызметті жүргізуге, қоғамдық-саяси, мәдени немесе өзге де іс-шараларды өткізуге рұқсаттама алу үшін Шекара қызметіне веб-портал арқылы электронды форматта мынадай құжаттарды ұсынады:
1) Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша рұқсаттамалар алуға ұсыну, онда жұмыс жүргізудің немесе іс-шаралар өткізудің сипаты, орны, қатысушылары, уақыты, пайдаланылатын кәсіпшілік және өзге де кемелер, көлік және өзге де техникалық құралдар туралы, ал қажет болған жағдайларда, егер бұл шектес мемлекетпен Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарында ескертілсе, Мемлекеттік шекараны кесіп өту орны мен уақыты туралы мәліметтер көрсетіледі;
2) тиісті уәкілетті органдардың шекаралық белдеуде шаруашылық, кәсіпшілік немесе өзге де қызметті жүргізуге, қоғамдық-саяси, мәдени немесе өзге іс-шараларды жүргізуге рұқсат құжаттарының көшірмесі.
4. Шекара қызметінің портал арқылы өтінішті немесе ұсынуды қарау және рұқсаттама беру мерзімі өтініш немесе ұсыну енгізілген сәттен бастап он жұмыс күнінен аспайды.

5. В случае установления факта указания в заявлении или представлении недостоверных сведений либо представления документов, указанных в пункте 3 Правил, не в полном объеме, Пограничная служба в течение трех рабочих дней дает мотивированный отказ, согласно приложению 3 к Правилам.
6. Выдача пропуска осуществляется Пограничной службой по форме, согласно приложению 4 к Правилам, через портал в электронном формате.
7. Пропуск выдается на указанный в заявлении или представлении срок с учетом сроков действия разрешения соответствующих уполномоченных органов на ведение хозяйственной, промысловой или иной деятельности, проведение общественно-политических, культурных или иных мероприятий, но не более одного календарного года.
По истечении срока действия пропуск утрачивает силу.
8. Пропуск в пограничную полосу лиц, непосредственно проживающих в ней, осуществляется по документам, удостоверяющим личность, при наличии справок о действительном их проживании в данной местности, выданных местными исполнительными органами.
Учащиеся средних школ, студенты учебных заведений, проживающие в пограничной полосе, но обучающиеся за ее пределами, въезжают (выезжают) в пограничную полосу по справкам местных исполнительных органов, подтверждающим их выезд на учебу из населенных пунктов пограничной полосы.
Сведения о детях, не достигших 16-летнего возраста, въезжающих в пограничную полосу с родителями или сопровождающими их лицами, вносятся в пропуска этих лиц.
9. Без оформления пропуска в пограничную полосу въезжают лица по случаю смерти (болезни) близких родственников по документам, удостоверяющим их личность, и соответствующим телеграммам (справкам), заверенным медицинскими организациями, а при следовании к местам захоронения родственников – по сведениям, подтверждающим место захоронения.
10. В случае утери (порчи) пропуска физическими и юридическими лицами представляются через портал в Пограничную службу ходатайство о повторной выдаче пропуска с указанием объяснения по факту его утери (порчи).
Пограничной службой в срок не более трех рабочих дней осуществляется повторная выдача пропуска через портал в электронном формате.
11. Пограничная служба с учетом интересов защиты Государственной границы может вносить ограничения или временно приостанавливать действие пропусков в соответствии с Законом Республики Казахстан "О Государственной границе Республики Казахстан".
Приложение 1
к Правилам выдачи пропусков
на въезд и пребывание в
пограничной полосе
Форма
ӨТІНІШ
(ЗАЯВЛЕНИЕ)
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама беруді сұраймын (Прошу выдать пропуск на въезд и пребывание в пограничную полосу) ___________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс) (населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель) _____________________________________________________
Уақыты (время) _____________________________________________________
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын
(о себе сообщаю следующие сведения)
Тегім (фамилия) _____________________________________________________
Атым (имя) _________________________________________________________
Әкемнің аты (отчество) _______________________________________________
Туған жылым мен жерім (год и место рождения) _________________________
Жұмыс орным (место работы) _________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы) (наименование организации и должность) жеке басын куәландыратын құжаты (документ, удостоверяющего личность) _________________ № __________________ 20 __ ж. "____"_______________ ___________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатты берген органның атауы және күні)
(дата и наименование органа, выдавшего документ, удостоверяющего личность)
Тұрғылықты жерім (местожительство) __________________________________
Өзіммен бірге балаларым барады (со мной следуют дети) _________________
(аты және жасы) (имя и возраст) _______________________________________
Өтініш білдірушінің электрондық мекенжайы (Электронный адрес заявителя) ___________________________________________________________________
Мен ұсынылған деректердің дұрыстығына дербес жауап беремін
(я несу персональную ответственность за достоверность представленных данных) ___________________________________________________________________
(күні, айы және жылы) (дата, месяц, год)
Приложение 2
к Правилам выдачи пропусков
на въезд и пребывание в
пограничной полосе
Форма
ҰСЫНУ
(ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Тізімге сәйкес Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға) _____________________________________________ (елді мекен, аудан, облыс) шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама (лар) беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск (а) на въезд и пребывание в пограничную полосу гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно списку) ______________________________________________________________________ (населенный пункт, район, область) Мақсаты (цель) ________________________________________________________ Уақыты (время) ________________________________________________________
Шекаралық белдеуге рұқсаттамалар алатын Қазақстан Республикасы азаматтарының (шетелдіктердің, азаматтығы жоқ адамдардың) тізімі
(Список граждан Республики Казахстан (иностранцев, лиц без гражданства) на получение пропуска в пограничную полосу)
Р/с
Т.А.Ә.
Туған жылы, айы, күні
Тұратын жерінің мекенжайы
Жұмыс орны, лауазымы
Жеке басын куәландыратын құжаттың №
Азаматтығы
Ескертпе
(№ п/п)
Ф.И.О.
(Число, месяц, год рождения)
(Адрес места жительства)
(Место работы, должность)
(№ документа, удостоверяющего личность)
(Гражданство)
(Примечание)
1
2
3
В пограничной полосе будут задействованы технические средства:
Р/с № № п/п
Техникалық құралдардың атауы (Наименование технического средства)
Техникалық құралдардың атауы (Государственный регистрационный номер)
Жүргізушінің Т.А.Ә. (Ф.И.О. водителя)
Иесі (Владелец)
Ескерту (Примечание)
1
2
Ұсынысқа мынадай құжаттар қоса беріледі (К представлению прилагаются следующие документы) ______________________________________________________________________
Өтініш білдірушінің электрондық мекен-жайы (электронный адрес заявителя) ______________________________________________________________________
Мен ұсынылған деректердің дұрыстығына дербес жауап беремін (я несу персональную ответственность за достоверность представленных данных) ______________________________________________________________________
лауазымы (должность) ______________________________________________________________________
(күні, айы және жылы) (дата, месяц, год)
Приложение 3
к Правилам выдачи пропусков
на въезд и пребывание в
пограничной полосе

5. Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген құжаттардың толық көлемде ұсынылмауы не өтініште немесе ұсынуда дұрыс емес мәліметтерді көрсету фактісі белгіленген жағдайда Шекара қызметі үш жұмыс күні ішінде Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазбаша уәжді бас тартады.
6. Рұқсаттамаларды беруді Шекара қызметі Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша портал арқылы электрондық форматта жүзеге асырады.
7. Рұқсаттама тиісті уәкілетті органдар шаруашылық, кәсіпшілік немесе өзге де қызметті, қоғамдық-саяси, мәдени немесе өзге іс-шараларды жүргізуге берген рұқсаттың қолданылу мерзімдерін ескере отырып, өтініште немесе ұсынуда көрсетілген, бірақ күнтізбелік бір жылдан аспайтын мерзімге беріледі.
Қолданылу мерзімі аяқталғаннан кейін рұқсаттама күшін жояды.
8. Шекаралық белдеуге тікелей сол жерде тұратын адамдарды өткізу сол жергілікті жерде нақты тұратыны туралы жергілікті атқарушы органдар берген анықтамасы болған жағдайда, жеке басын куәландыратын құжаттары бойынша жүзеге асырылады.
Шекаралық белдеуде тұратын, бірақ одан тыс жерде оқитын орта мектеп оқушылары, оқу орындарының студенттері жергілікті атқарушы органдардың олардың шекаралық белдеудің елді мекендерінен оқуға шығатындарын растайтын анықтамалары бойынша шекаралық белдеуден шығады (кіреді).
Шекаралық белдеуге ата-анасымен немесе өздерімен бірге жүретін адамдармен кіретін 16 жасқа дейінгі балалар туралы мәліметтер осы адамдардың рұқсаттамасына енгізіледі.
9. Жақын туыстары қайтыс болған (ауырған) жағдайда адамдар өздерінің жеке басын куәландыратын құжаттар және медицина ұйымдары растаған тиісті жеделхаттар (анықтамалар) бойынша, ал туыстары жерленген жерлерге бара жатқанда жерлеу орнын растайтын мәліметтер бойынша шекаралық белдеуге рұқсаттама ресімдемей кіреді.
10. Рұқсаттамалар жоғалған (бүлінген) жағдайда жеке және заңды тұлға портал арқылы Шекара қызметіне рұқсаттаманы жоғалту фактісі бойынша түсініктемені көрсетіп, оны қайта беру туралы өтінішхатты ұсынады.
Шекара қызметі рұқсаттаманы қайтадан беруді үш жұмыс күнінен аспайтын мерзімде портал арқылы электрондық форматта жүзеге асырады.
11. Шекара қызметі Мемлекеттік шекараны қорғау мүдделерін ескере отырып, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес рұқсаттамалардың қолданылуына шектеу енгізуі немесе оны уақытша тоқтата тұруы мүмкін.
Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
ӨТІНІШ (ЗАЯВЛЕНИЕ)
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск на въезд и пребывание в пограничную полосу)
___________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс) (населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель)___________________________________________________
Уақыты (время)_________________________________________________
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын (о себе сообщаю следующие сведения)
Тегім (фамилия) _____________________________________________________
Атым (имя) _________________________________________________________
Әкемнің аты (отчество) _______________________________________________
Туған жылым мен жерім (год и место рождения) _________________________
Жұмыс орным (место работы) _________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы) (наименование организации и должность)
жеке басын куәландыратын құжаты (документ, удостоверяющего личность)
__________________ № __________________ 20 __ ж. "___"_____________
_________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатты берген органның атауы және күні)
(дата и наименование органа, выдавшего документ, удостоверяющего личность)
Тұрғылықты жерім (местожительство) __________________________________
Өзіммен бірге балаларым барады (со мной следуют дети) ________________
(аты және жасы) (имя и возраст) _____________________________________
Өтініш білдірушінің электрондық мекенжайы (Электронный адрес заявителя)
__________________________________________________________________
Мен ұсынылған деректердің дұрыстығына дербес жауап беремін (я несу персональную ответственность за достоверность представленных данных)
_________________________________________________________________
(күні, айы және жылы) (дата, месяц, год)
Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
ҰСЫНУ (ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Тізімге сәйкес Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға) _____________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс) шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама (лар) беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск (а) на въезд и пребывание в пограничную полосу гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно списку)
_____________________________________________________________________
(населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель)______________________________________________________
Уақыты (время) _____________________________________________________
Шекаралық белдеуге рұқсаттамалар алатын Қазақстан Республикасы азаматтарының (шетелдіктердің, азаматтығы жоқ адамдардың) тізімі
(Список граждан Республики Казахстан (иностранцев, лиц без гражданства) на получение пропуска в пограничную полосу)
Р/с №
Т.А.Ә.
Туған жылы, айы, күні
Тұратын жерінің мекенжайы
Жұмыс орны, лауазымы
Жеке басын куәландыратын құжаттың №
Азаматтығы
Ескертпе
(№ п/п)
Ф.И.О.
(Число, месяц, год рождения)
(Адрес места жительства)
(Место работы, должность)
(№ документа, удостоверяющего личность)
(Гражданство)
(Примечание)
1
2
3
Шекаралық белдеуде техникалық құралдар іске қосылатын болады (В пограничной полосе будут задействованы технические средства):
Р/с № № п/п
Техникалық құралдардың атауы (Наименование технического средства)
Мемлекеттік тіркеу нөмірі (Государственный регистрационный номер)
Жүргізушінің Т.А.Ә. (Ф.И.О. водителя)
Иесі (Владелец)
Ескертпе (Примечание)
1
2
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі (К представлению прилагаются следующие документы) ___________________________________________________________________
Өтініш берушінің электрондық мекенжайы (электронный адрес заявителя)
_____________________________________________________________________
Мен ұсынылған деректердің дұрыстығына дербес жауап беремін (я несу персональную ответственность за достоверность представленных данных)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
лауазымы (должность)
_____________________________________________________________________
(күні, айы және жылы) (дата, месяц, год)
Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Қайда (куда)
___________________
____________________
Кімге (кому)
__________________
бастамашының мекенжайы
және анықтама деректері
(адрес и установочные
данные инициатора)
_________________________

Сноска. Приложение 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2020 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Куда ________________________
_________________________
Кому _______________________
(адрес и установочные
данные инициатора)
УВЕДОМЛЕНИЕ
_______________________________________ на Ваше заявление (представление) от ____ _______________ 20 ___ года уведомляем об отказе в выдаче пропуска на въезд и пребывание в пограничной полосе в связи с представлением документов в не полном объеме либо указанием в заявлении (представлении) недостоверных сведений: _____________________________________________________________
______________________________________________________________________
Начальник территориального подразделения ___________________
подпись, Ф.И.О. должностного лица
"_____" _____________ 20 ___ года. (дата, месяц, год)
М.П.
Приложение 4
к Правилам выдачи пропусков
на въезд и пребывание в
пограничной полосе
Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 29.04.2020 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Пропуск на въезд и пребывание в пограничной полосе
РҰҚСАТТАМА түбіршегінің № ____ (корешок пропуска)
Берілді (выдан) ______________________
Тұрушы (жителю) _____________________
Шекаралық белдеу аумағына кіруге және онда болуға рұқсат берілген (разрешены въезд и пребывание в пограничной полосе в районе)
Кіру мақсаты (цель въезда)
Болу мерзімі (срок пребывания)
Болу уақыты (время пребывания)
Негіздеме (основание)
Берілген күні (дата выдачи)
"____" шекара бөлімшесінің бастығы
(начальник пограничного отделения)
_________________________ _________________________
М.О.
РҰҚСАТТАМА № ____ (пропуск )
Берілді (выдан) ____________________
Тұрушы (жителю) __________________
Шекаралық белдеу аумағына кіруге және онда болуға рұқсат берілген (разрешены въезд и пребывание в пограничной полосе в районе)
Кіру мақсаты (цель въезда)
Болу мерзімі (срок пребывания)
Болу уақыты (время пребывания)
Негіздеме (основание)
Берілген күні (дата выдачи)
Рұқсаттама жеке басын куәландыратын құжат ұсынылған жағдайда жарамды (пропуск действителен при предъявлении документа, удостоверяющего личность)
"____" шекара бөлімшесінің бастығы
(начальник пограничного отделения)
_________________________ _________________________
М.О.

Ескерту. 3-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 29.04.2020 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ХАБАРЛАМА
Сіздің 20___ жылғы ____ __________ өтінішіңізге (ұсынуыңызға), құжаттарды
толық көлемде ұсынбауыңызға немесе өтініште (ұсыныста) дұрыс емес мәліметтерді
_______________________________________________________________________
көрсетуіңізге байланысты шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға
рұқсаттама беруден бас тартатынымыз туралы хабарлаймыз
(На Ваше заявление (представление) от ___ ________ 20 ___ года уведомляем об отказе
в выдаче пропуска на въезд и пребывание в пограничной полосе в связи
представлением документов не полном объеме либо указание в заявлении
(представлении) не достоверных сведений:
________ аумақтық бөлімшесінің бастығы
_______________________________________________________________________
лауазымды тұлғаның Т.А.Ә., қолы 20___ жылғы ____ _______________
(подпись, Ф.И.О. должностного лица) (күні, айы және жылы) (дата, месяц, год)
Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Ескерту. 4-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 29.04.2020 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама
РҰҚСАТТАМА түбіршегінің № _____
(корешок пропуска)
Тұрғын (жителю) _____________________
______________________ берілді. (выдан)
Шекаралық белдеу аумағына кіруге және онда болуға рұқсат беріледі (разрешен въезд и пребывание в пограничной полосе в районе)
Кіру мақсаты (цель въезда)
Болу мерзімі (срок пребывания)
Болу уақыты (время пребывания)
Негіздеме (основание)
Берілген күні (дата выдачи)
"_________" шекара бөлімшесінің бастығы (начальник пограничного отделения) М.О.
РҰҚСАТТАМА № ______________
(пропуск )
Тұрғын (жителю) _____________________
_____________________ берілді. (выдан)
Шекаралық белдеу аумағына кіруге және онда болуға рұқсат беріледі
(разрешен въезд и пребывание в пограничной полосе в районе)
Кіру мақсаты (цель въезда)
Болу мерзімі (срок пребывания)
Болу уақыты (время пребывания)
Негіздеме (основание)
Берілген күні (дата выдачи)
Рұқсаттама жеке басын куәландыратын құжат ұсынылған жағдайда жарамды
(пропуск действителен при предъявлении документа, удостоверяющего личность)
№ "_________" шекара бөлімшесінің бастығы (начальник пограничного отделения) М.О.