О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 - 2016 годы и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1533. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2015 № 238.
В соответствии с пунктом 6 статьи 62 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 – 2016 годы и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 41, ст. 550) следующее изменение:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 – 2016 годы, утвержденном указанным постановлением, раздел 7. «Бюджетные программы» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1533
7. Бюджетные программы
Для достижения сформулированных стратегических направлений, целей и задач на 2012 – 2016 годы определены 15 бюджетных программ с указанием показателей прямого и конечного результатов, качества, эффективности и бюджета. Конечные показатели выполнения бюджетных программ сформулированы исходя из принципов четкости, сравнимости, экономической целесообразности, контролируемости и проверяемости.
Раздел 7. Бюджетные программы
Таблица 7.1.1
Бюджетная
программа
001 – Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта
Описание
Содержание Агентства: разработка государственной политики в областях физической культуры, спорта и игорного бизнеса; обновление и углубление профессиональных знаний и навыков государственных служащих в соответствии с предъявляемыми
квалификационными требованиями; совершенствование системы управления; рассмотрение обращений граждан
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год (отчет)
2011
год (план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого
результата

"Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 - 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1533 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.04.2015 № 238 қаулысымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 62-бабының 6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 41, 550-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспарындағы «Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлім осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1533 қаулысына
қосымша
7. Бюджеттік бағдарламалар
2012 – 2016 жылдарға арналып қалыптастырылған стратегиялық бағыттарға, мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізу үшін тікелей және түпкілікті нәтижелерін, сапа, тиімділік және бюджет көрсеткіштерін көрсете отырып, 15 бюджеттік бағдарлама айқындалды. Бюджеттік бағдарламаларды орындаудың түпкілікті көрсеткіштері нақтылық, салыстырмалылық, экономикалық орындылық, бақыланушылық және тексерілушілік қағидаттары негізге алына отырып қалыптастырылды.
7-бөлім. Бюджеттік бағдарламалар
7.1.1-кесте
Бюджеттік бағдарлама
001 – Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
Сипаты
Агенттікті ұстау; дене шынықтыру, спорт және ойын бизнесі салаларында мемлекеттік саясатты әзірлеу; қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес мемлекеттік қызметшілердің кәсіптік білімдері мен дағдыларын жаңарту және тереңдету; басқару жүйесін жетілдіру; азаматтардың өтініштерін қарау.
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері

1 432
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
1 641 022
1 736 146
2 058 745
2 394 800
2 491 383
2 495 616
2 516 936
Примечание: в 2012 году расходы РГКП «Республиканская детско-юношеская спортивная школа по конному спорту» перенесены из бюджетной программы 005 «Развитие спорта высших достижений» на бюджетную программу 002 «Обучение и воспитание одаренных в спорте детей». Кроме того с 1 сентября 2012 года при школах-интернатах созданы четыре колледжа.

1 432
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
1 641 022
1 736 146
2 058 745
2 394 800
2 491 383
2 495 616
2 516 936
Ескертпе: 2012 жылы «Ат спорты бойынша республикалық балалар мен жасөспірімдер спорттық мектебі» РМҚК шығыстары 005 «Жоғары жетістіктер спортын дамыту» бюджеттік бағдарламасынан 002 «Спортта дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу» бюджеттік бағдарламасына ауыстырылды. Бұдан басқа 2012 жылғы 1 қыркүйектен бастап мектеп-интернаттарының жанынан төрт колледж құрылды.

111
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
104 058
202 818
217 414
217 414
434 222
435 930
435 997
Таблица 7.1.5
Бюджетная
программа
007 – Прикладные научные исследования
Описание
Научно-исследовательские работы в области спорта
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа
реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование мероприятий и
показателей бюджетной программы
ед. изм.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010 год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого результата
Количество научных исследований
для решения вопросов по проблемам спорта
кол-во
6
6
показатели конечного
результата
Доля спортивных организаций и учреждений, использующих
результаты научно-исследовательских работ
%
20
научно-методические программы по физической культуре и спорту
кол-во
показатели качества
Повышение качества подготовки
высококвалифицированных
спортсменов
X
X
Количество внедренных в практику методических пособий и рекомендаций по итогам научно-исследовательских работ
Научно-исследовательского
института по проблемам спорта
кол-во
показатели эффективности
Средняя стоимость 1 научного исследования
тыс.
тенге
7 133
7 067
Объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
42 800
42 400
Таблица 7.1.6
Бюджетная
программа
011 – Формирование туристского имиджа Казахстана
Описание
Формирование туристского имиджа Казахстана; участие и проведение туристских мероприятий в РК и за его пределами; формирование и распространение информации о туристском потенциале Республики Казахстан
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование мероприятий и
показателей бюджетной программы
ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого
результата
1. Участие Казахстана в
международных туристских выставках
кол-во
8
8
2. Увеличение количества
туристских мероприятий по внутреннему туризму
кол-во
4
4
3. Количество рекламно -
информационного материала о туристском потенциале Казахстана, распространенного
на международных (зарубежных) мероприятиях
кол-во не менее
20 000
20 000
4. Количество мировых
телевизионных каналов,
транслирующих
рекламно-информационные
материалы о туристском
потенциале Казахстана
кол-
во
4
4
5. Количество стран и выходов рекламно-информационного
материала о туристском
потенциале Казахстана на мировых телевизионных каналах
кол-во
стран/выходов
показатели конечного результата
Увеличение совокупного дохода организаций, предоставляющих
услуги в сфере туристской

111
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
104 058
202 818
217 414
217 414
434 222
435 930
435 997
7.1.5-кесте
Бюджеттік бағдарлама
007 – Қолданбалы ғылыми зерттеулер
Сипаты
Спорт саласындағы ғылыми-зерттеу жұмыстары
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Спорт проблемалары жөніндегі мәселелерді шешуге арналған ғылыми зерттеулер саны
саны
6
6
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Ғылыми-зерттеу жұмыстарының нәтижелерін пайдаланатын спорттық ұйымдар мен мекемелер үлесі
%
20
Дене шынықтыру және спорт жөніндегі ғылыми-әдістемелік бағдарламалар
сапа көрсеткіштері
Біліктілігі жоғары спортшыларды даярлау сапасын арттыру
Х
Х
ғылыми-зерттеу институтының спорт мәселелері жөніндегі ғылыми-зерттеу жұмыстарының қорытындылары бойынша практикаға енгізілген әдістемелік құралдар мен ұсынымдар саны
%
тиімділік көрсеткіштері
1 ғылыми зерттеудің орташа құны
мың теңге
7 133
7 067
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
42 800
42 400
7.1.6-кесте
Бюджеттік бағдарлама
011 – Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру
Сипаты
Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру, ҚР және оның шегінен тыс жерлерде туристік іс-шараларға қатысу және өткізу, Қазақстан Республикасының туристік әлеуеті туралы ақпаратты қалыптастыру және тарату
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
1. Қазақстанның халықаралық туристік көрмелерге қатысуы
саны
8
8
2. Ішкі туризм бойынша туристік іс-шаралардың санын арттыру
саны
4
4
3. Қазақстанның туристік әлеуеті туралы халықаралық (шетелдік) іс-шараларда кеңінен таралған жарнамалық-ақпараттық материалдар саны
саны кемінде
20 000
20 000
4. Қазақстанның туристік әлеуеті туралы жарнамалық-ақпараттық материалдарды көрсететін әлемдік телевизиялық арналар саны
саны
4
4
5. Қазақстанның туристік әлеуеті туралы жарнамалық-ақпараттық материалдарды елдерде және әлемдік телевизиялық арналарда шығару саны
Елдері/шығу саны
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері

3 940
14 474
381 005
12 376
6 228
4 900
4 900
Таблица 7.1.11
Бюджетная
программа
023 – Организация и проведение 7-х Зимних Азиатских игр 2011 года
Описание
Подготовка и проведение зимних Азиатских Игр в 2011 году
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого результата
Подготовка и проведение 7-х зимних Азиатских игр
кол-во
1
1
показатели конечного результата
Завоевание золотых медалей национальной сборной командой
Казахстана по Зимним видам спорта
кол-во
X
26
X
X
показатели качества
Проведение на высоком уровне 7-х зимних Азиатских игр в городах Астане и Алматы
X
X
показатели эффективности
X
X
X
X
Объем бюджетных расходов
тыс
тенге
33 108 669
1 548 528
Таблица 7.1.12
Бюджетная
программа
009 – Повышение квалификации и переподготовка кадров в области спорта
Описание
Проведение повышения квалификации и переподготовки тренерско-преподавательских кадров и обучение футболистов и футбольной академии «Оле Бразил»
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование мероприятий и
показателей бюджетной программы
ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого
результата

3 940
14 474
381 005
12 376
6 228
4 900
4 900
7.1.11-кесте
Бюджеттік бағдарлама
023 – 2011 жылы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру және өткізу
Сипаты
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу
саны
1
1
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Қазақстанның ұлттық құрама командасының қысқы спорт түрлерінен алтын медальдарды жеңіп алуы
саны
х
26
х
х
сапа көрсеткіштері
Астана және Алматы қалаларында 7-ші қысқы Азия ойындарын жоғары деңгейде өткізу
х
х
тиімділік көрсеткіштері
х
х
х
х
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
33 108 669
1 548 528
7.1.12-кесте
Бюджеттік бағдарлама
009 – Спорт саласындағы кадрлардың біліктілігін көтеру және оларды қайта даярлау
Сипаты
Жаттықтырушы-оқытушылық кадрлардың біліктілігін көтеру және оларды қайта даярлау және «Оле Бразил» футбол академиясында футболшыларды оқыту
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері

3 044
Объем бюджетных расходов
тыс
тенге
96 104
8 157
8 698
8 698
8 698
Таблица 7.1.13
Бюджетная
программа
010 – Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
Описание
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого
результата
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
учителям школ-интернатов для
одаренных в спорте детей с 1 сентября
ставок
168,5
168,5
172,6
показатели конечного
результата
Полное и своевременное
перечисление целевых текущих
трансфертов из
республиканского бюджета
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны, Алматы
%
100
100,0
100,0
показатели качества
показатели эффективности
Объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
2 810
8 431
8 382
*
*
*
* с 2014 года расходы переданы в общий объем субвенций:
2014 год – 8 738 тыс. тенге
2015 год – 9 169 тыс. тенге
2016 год – 9 575 тыс. тенге
Таблица 7.1.14
Бюджетная
программа
104 – Борьба с наркоманией и наркобизнесом
Описание
Организация и проведение спортивно-массовых мероприятий в целях привлечения молодежи и подростков к занятиям физической культуры и спорта
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование мероприятий и
показателей бюджетной программы
ед.
изм
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого результата

3 044
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
96 104
8 157
8 698
8 698
8 698
7.1.13-кесте
Бюджеттік бағдарлама
010 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаты
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттары мұғалімдерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Трансферттері мен бюджеттік субсидиялар ұсыну
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттары мұғалімдерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін 1 қыркүйектен бастап ұлғайту
ставка
168,5
168,5
172,6
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді толық және уақтылы аудару
%
100,0
100,0
100,0
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
2 810
8 431
8 382
*
*
*
* - 2014 жылдан бастап шығыстар субвенциялардың жалпы көлеміне берілді:
2014 жыл – 8 738,0 мың теңге
2015 жыл - 9 169,0 мың теңге
2016 жыл – 9 575,0 мың теңге
7.1.14-кесте
Бюджеттік бағдарлама
104 – Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
Сипаты
Жастар мен жасөспірімдерді дене шынықтырумен және спортпен айналысуға тарту мақсатында спорттық-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері

30 640 578
4 940 462
4 273 987
2 132 509
15 987 062
31 878 490
9 116 217
Таблица 7.1.17
Бюджетная
программа
025 – Развитие и создание инфраструктуры туризма
Описание
Создание условия для развития инфраструктуры туризма
Вид бюджетной
программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости
от способа
реализации
Индивидуальная
текущая/
развитие
Развитие
Наименование мероприятий и
показателей бюджетной
программы
ед.
изм
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого
результата
количество проектируемых
объектов инфраструктуры
туристских центров
(ПСД, ПДП)
ед.
1
3
показатели конечного
результата
количество разработанных
проектов инфраструктуры
туристских центров
(ПСД, ПДП)
ед.
3
показатели
эффективности
Средняя стоимость затрат на разработку 1 проекта
тыс.
тенге
702 839
Объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
100 000
2 108 516
Таблица 7.1.18
Бюджетная
программа
029 – Увеличение уставного капитала АО «Исполнительная дирекция Организационного комитета 7-х зимних Азиатских игр 2011 года»
Описание
Подготовка и проведение зимних Азиатских Игр в 2011 году
Вид бюджетной
программы
в зависимости от содержания
Осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Развитие
Наименование мероприятий и
показателей бюджетной
программы
ед.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010 год
(отчет)
2011 год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого
результата
количество реконструируемых
спортивных объектов
ед.
1
показатели конечного
результата
ввод в эксплуатацию спортивных объектов
ед.
1
Объем бюджетных расходов
тыс
тенге
13 204 800
1 833 530
7.1.19
Бюджетная
программа
013 - Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на изъятие земельных участков под строительство объектов спорта
Описание
Предоставление трансфертов г. Алматы на изъятие земельных участков под строительство объектов спорта
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
Предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый
период
Проектируемый
год
2010
год
(отчет)
2011
год
(план)
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
показатели прямого результата
Количество изымаемых земельных участков
Кол-во
39
показатели конечного результата
Полное и своевременное перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Алматы
%

30 640 578
4 940 462
4 273 987
2 132 509
15 987 062
31 878 490
9 116 217
7.1.17-кесте
Бюджеттік бағдарлама
025 – Туризм инфрақұрылымын дамыту және құру
Сипаты
Туризм инфрақұрылымын дамыту үшін жағдайлар жасау
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
даму
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
туристік орталықтар инфрақұрылымының жобаланатын объектілерінің саны (ЖСҚ, БЖЖ)
бірлік
1
3
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
туристік орталықтар инфрақұрылымының әзірленген жобаларының саны (ЖСҚ, БЖЖ)
бірлік
3
тиімділік көрсеткіштері
1 жобаны әзірлеуге жұмсалатын шығынның орташа құны
мың теңге
702 839
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
100 000
2 108 516
7.1.18-кесте
Бюджеттік бағдарлама
029 – «2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру комитетінің атқарушы дирекциясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
Сипаты
2011 жылғы қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
дара
ағымдағы/даму
даму
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
реконструкцияланатын спорт объектілерінің саны
бірлік
1
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
спорт объектілерін пайдалануға беру
бірлік
1
Бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
13 204 800
1 833 530
7.1.19-кесте
Бюджеттiк бағдарлама
013 – Алматы қаласының бюджетіне спорт объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаты
Алматы қаласына спорт объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға трансферттер ұсыну
Бюджеттiк бағдарлама түрi
мазмұнына қарай
Трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беру
iске асыру тәсiлiне қарай
дара
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттiк бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткiштерiнiң атауы
Өлшем бiрлiгi
Есептi кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
2010 жыл
(есеп)
2011 жыл
(жоспар)
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
тiкелей нәтиже көрсеткiштерi
Алынатын жер учаскелерінің саны
саны
39
түпкiлiктi нәтиже көрсеткiштерi
Республикалық бюджеттен Алматы қаласының бюджетiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi толық және уақтылы аудару
%