О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 208
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать путем разделения в установленном законодательством порядке государственное учреждение «Управление юстиции города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан» на государственные учреждения «Управление юстиции Аль-Фарабийского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан», «Управление юстиции Енбекшинского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан» и «Управление юстиции Абайского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан» (далее – учреждения) в пределах утвержденного лимита штатной численности.
2. Установить, что финансирование учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству юстиции Республики Казахстан.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить утверждение положений учреждений и их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532):
в положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
в разделе 1. Министерство:
строку, порядковый номер 214, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 214-1, 214-2, 214-3, следующего содержания:
«214-1. Управление юстиции Аль-Фарабийского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
214-2. Управление юстиции Енбекшинского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
214-3. Управление юстиции Абайского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.».
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    С. Ахметов

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 208 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілген штат санының лимиті шегінде «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шымкент қаласының әдiлет басқармасы» мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы әл-Фараби ауданының әділет басқармасы», «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданының әділет басқармасы» және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданының әділет басқармасы» мемлекеттiк мекемелері (бұдан әрі – мекемелер) болып бөліну арқылы қайта ұйымдастырылсын.
2. Мекемелерді қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мекемелердің ережелерін бекітуді және олардың әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат.):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің және оның ведомстволарының қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесінде:
«Министрлік» деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 214-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 214-1, 214-2, 214-3-жолдармен толықтырылсын:
«214-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы әл-Фараби ауданының әділет басқармасы.
214-2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданының әділет басқармасы.
214-3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданының әділет басқармасы.».
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                 С. Ахметов