О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1439 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 473. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 223
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.04.2015 № 223.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1439 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 473 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.04.2015 № 223 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1439 «О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан 2013 г., № 76, ст. 996) следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в Стратегическом направлении 5. «Повышение качества государственных услуг, предоставляемых органами юстиции, правовой культуры граждан и обеспечение доступности к квалифицированной юридической помощи»:

1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1439 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 76, 996-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бақыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген бөлімде:
«3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген кіші бөлімде:
«Әдiлет органдары ұсынатын мемлекеттiк қызметтердiң сапасын, азаматтардың құқықтық мәдениетiн арттыру және бiлiктi заң көмегiне қолжетiмдiлiктi қамтамасыз ету» деген 5-стратегиялық бағытта:

в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «8 753 880» заменить цифрами «8 869 003»;
в бюджетной программе 002 «Проведение судебных экспертиз»:
в графе «2014 год»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «3 539 229» заменить цифрами «3 619 961»;
в бюджетной программе 009 «Правовая пропаганда»:
в графе «2014 год»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «516 909» заменить цифрами «528 701»;
в бюджетной программе 013 «Обеспечение исполнения судебных актов»:
в графе «2014 год»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «4 256 226» заменить цифрами «4 280 597»;
в бюджетной программе 022 «Капитальные расходы органов юстиции»:
в графе «2014 год»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «2 352 346» заменить цифрами «2 651 597»;
в бюджетной программе 047 «Представление и защита интересов государства, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств и юридическая экспертиза проектов контрактов на недропользование и инвестиционных договоров»:
в графе «2014 год»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «7 088 945» заменить цифрами «8 695 435»;
в бюджетной программе 055 «Обеспечение деятельности Института законодательства Республики Казахстан»:
в графе «2014 год»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «333 225» заменить цифрами «355 976»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе 2014 год:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «30 359 746» заменить цифрами «32 520 256»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «29 996 297» заменить цифрами «32 156 807».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «8 753 880» деген сандар «8 869 003» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Сот сараптамаларын жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «3 539 229» деген сандар «3 619 961» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Құқықтық насихат» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «516 909» деген сандар «528 701» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Сот актілерінің орындалуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 256 226» деген сандар «4 280 597» деген сандармен ауыстырылсын;
022 «Әділет органдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2 352 346» деген сандар «2 651 597» деген сандармен ауыстырылсын;
047 «Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот немесе төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларының құқықтық сараптамасы» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «7 088 945» деген сандар «8 695 435» деген сандармен ауыстырылсын;
055 «Қазақстан Республикасы Заң шығару институтының қызметін қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «333 225» деген сандар «355 976» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджеттік шығыстардың жиыны» деген кіші бөлімде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «30 359 746» деген сандар «32 520 256» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «29 996 297» деген сандар «32 156 807» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                   К. Мәсімов