О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2014 года № 224 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 654
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2014 года № 224 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2014 год» следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе «Цель 5.1. Формирование, сохранение и укрепление здоровья граждан путем координации деятельности государственных, общественных и бизнес-структур»:
в графе 4 строки, порядковый номер 1, цифры «8 590» заменить цифрами «8 931»;
в разделе «Цель 5.1.4. Снижение безвозвратных потерь среди пострадавших при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера»:
в графе 4:
в строке, порядковый номер 1, цифры «1 377 467» заменить цифрами «1 819 420»;
в строке, порядковый номер 2, цифры «732 053» заменить цифрами «751 225»;
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
«
3
Оснастить службу медицины катастроф многопрофильным госпиталем
МЧС
322 556
»;
в строке «Всего» цифры «2 868 744» заменить цифрами «3 652 766».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2014 жылға қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 224 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 654 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2014 жылға арналған қаражатты бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 224 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«5.1-мақсат. Мемлекеттік, қоғамдық және бизнес құрылымдардың қызметін үйлестіру арқылы азаматтардың денсаулығын қалыптастыру, сақтау және нығайту» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолдың 4-бағандағы «8 590» деген сандар «8 931» деген сандармен ауыстырылсын;
«5.1.4-мақсат. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде зардап шеккендер арасында қайтымсыз шығындарды азайту» деген бөлімде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «1 377 467» деген сандар «1 819 420» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «732 053» деген сандар «751 225» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
«
3
Апаттар медицинасы қызметін көп бейінді госпитальмен жарақтандыру
ТЖМ
322 556
»;
«Барлығы» деген жолдағы «2 868 744» деген сандар «3 652 766» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов