О распределении объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между историческими поставщиками на 2014 год (2-й этап)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2014 года № 689
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Тарихи өнiм берушiлер арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге 2014 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін бөлу туралы (2-кезең)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 689 қаулысы
«Еттiң жекелеген түрлерiн әкелуге арналған тарифтiк квоталар көлемiн бөлудiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемое распределение объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между историческими поставщиками на 2014 год (2-й этап).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2014 года № 689
Распределение
объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса
между историческими поставщиками

1. Қоса беріліп отырған тарихи өнiм берушiлер арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге 2014 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін бөлу (2-кезең) бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 20 маусымдағы
№ 689 қаулысымен
бекiтiлген