О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2014 года № 823
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
по администратору 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
в программе 033 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»:
в графе «2014 год»:
в строке «Карагандинская область» цифры «3338089» заменить цифрами «3543711»;
в строке «Костанайская область» цифры «2144117» заменить цифрами «2328643»;
в строке «Кызылординская область» цифры «1493255» заменить цифрами «1826271»;
в строке «Прочие» цифры «723164» заменить цифрой «0».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 шілдедегі № 823 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» деген 7-функционалдық топта:
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» деген әкімші бойынша:
033 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Қарағанды облысы» деген жолдағы «3338089» деген сандар «3543711» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «2144117» деген сандар «2328643» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысы» деген жолдағы «1493255» деген сандар «1826271» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «723164» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов