О возложении исполнения обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2014 года № 828
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
возложить на Бекшина Жандарбека Мухтаровича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей исполнение обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының міндеттерін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 828 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының міндеттерін атқару Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі төрағасының орынбасары Жандарбек Мұхтарұлы Бекшинге жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                    К. Мәсімов