О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 308 "Об утверждении отраслевой Программы по противодействию коррупции в Республике Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2014 года № 999. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 234
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2015 № 234.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 308 «Об утверждении отраслевой Программы по противодействию коррупции в Республике Казахстан на 2011 – 2015 годы» следующее изменение:
в отраслевой Программе по противодействию коррупции в  Республике Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденной вышеуказанным постановлением:
в разделе «7. План мероприятий по реализации Программы»:
строку, порядковый номер 60-2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі 2011 - 2015 жылдарға арналған салалық бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 308 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 999 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 234 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.04.2015 № 234 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі 2011 - 2015 жылдарға арналған салалық бағдарламаны бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 308 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі 2011 - 2015 жылдарға арналған салалық бағдарламада:
«7. Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары» деген бөлімде:
реттік нөмірі 60-2-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов