Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011.
В целях реализации указов Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 875 "О реформе системы государственного управления Республики Казахстан" и 25 августа 2014 года № 898 "О мерах по разграничению полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Положение о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан (далее - Положение);
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Переименовать:
1) государственные учреждения – территориальные органы Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственные учреждения – территориальные органы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) государственные учреждения – противочумные станции Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) республиканские государственные предприятия Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) республиканские государственные предприятия Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан и Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра" в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
7) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике" в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері
"Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесінің реформасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 875 және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы" 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 жарлықтарын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереже (бұдан әрі - Ереже);
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің обаға қарсы станциялары – мемлекеттік мекемелері;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындары;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті мен Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындары;
6) "Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып;
7) "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып;

8) исключен постановлением Правительства РК от 15.11.2016 № 704.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 15.11.2016 № 704.
3. Определить:
1) уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении республиканских государственных предприятий, указанных в приложении 4 к настоящему постановлению, Комитет по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
2) уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении республиканских государственных предприятий, указанных в приложении 5 к настоящему постановлению, Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управлению земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции и государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий путем слияния в государственные учреждения - территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
5. Упразднить:
1) государственные учреждения - территориальные органы Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан с передачей их функций и полномочий местным исполнительным органам согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
2) государственные учреждения - территориальные земельные инспекции Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан с передачей их функций и полномочий местным исполнительным органам согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему постановлению.
7. Министерствам национальной экономики и финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением:
подпункта 74) функций центрального аппарата пункта 16 Положения, который действует до 1 января 2022 года в соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам железнодорожного транспорта";

8) Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.11.2016 № 704 қаулысымен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 15.11.2016 № 704 қаулысымен.
3. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті осы қаулыға 4-қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік мекемелерге қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласын (аясын) басқару жөніндегі уәкілетті орган;
2) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті осы қаулыға 5-қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік мекемелерге қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласын (аясын) басқару жөніндегі уәкілетті орган болып айқындалсын.
4. Осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері мен Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері бірігу жолымен Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері қайта ұйымдастырылсын.
5. Мыналар:
1) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің;
2) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің аумақтық жер инспекциялары – мемлекеттік мекемелерінің функциялары мен өкілеттіктері жергілікті атқарушы органдарға беріліп, таратылсын.
6. Осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
7. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика және Қаржы министрліктері заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
8. Осы қаулы:
Ереженің 16-тармағындағы орталық аппарат функцияларының "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне теміржол көлігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2022 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылатын74) тармақшасын;

подпунктов 262-3) и 262-4) функций центрального аппарата пункта 16 Положения, которые вводятся в действие с 1 июля 2021 года;
подпункта 23-1) функций центрального аппарата пункта 16 Положения, который вводится в действие с 1 января 2024 года.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 12.04.2021 № 233.
Премьер-Министр
Республики Казахстан      К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Положение о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан
Сноска. Положение – в редакции постановления Правительства РК от 24.12.2021 № 928 (порядок введения в действие см. п.2).
Глава 1. Общие положения
1. Министерство национальной экономики Республики Казахстан (далее – Министерство) является центральным исполнительным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство, а также межотраслевую координацию в сферах:
1) государственного планирования, налоговой, бюджетной и таможенной политики, политики по привлечению инвестиций, государственного и гарантированного государством заимствования и долга, государственно-частного партнерства, государственных инвестиционных проектов, рекламы, естественных монополий, за исключением сфер аэронавигации, аэропортов и по предоставлению в имущественный наем (аренду) или пользование кабельной канализации, общественно значимых рынков, управления государственными активами, в том числе повышения качества корпоративного управления, развития системы государственного управления;
2) регионального развития, развития местного самоуправления, развития и поддержки частного предпринимательства, саморегулирования, развития агломераций;
3) государственного регулирования и контроля в сферах естественных монополий, за исключением сфер аэронавигации, аэропортов и по предоставлению в имущественный наем (аренду) или пользование кабельной канализации, общественно значимых рынков, за исключением оказания услуг аэропортов на внутренних рейсах: посадка-высадка пассажиров (посредством телескопического трапа), предоставление в аренду помещений аэропорта, используемых в целях обеспечения перевозочного процесса, обработка грузов, предоставление рабочего места (площади) для регистрации пассажиров, обеспечение воздушных судов авиационными горюче-смазочными материалами, а также государственного контроля за соблюдением энергопроизводящими и энергоснабжающими организациями требований Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике";
4) мобилизационной подготовки и мобилизации;
5) стратегических, контрольных, реализационных и регулятивных функций.

Ереженің 16-тармағындағы орталық аппарат функцияларының 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізілетін 262-3) және 262-4) тармақшаларын;
Ереженің 16-тармағындағы орталық аппарат функцияларының 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 23-1) тармақшасын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 12.04.2021 № 233 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереже
Ескерту. Ереже жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.12.2021 № 928 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) мынадай:
1) мемлекеттік жоспарлау, салық, бюджет және кеден саясаты, инвестициялар тарту жөніндегі саясат, мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу және борыш, мемлекеттік-жекешелік әріптестік, мемлекеттік инвестициялық жобалар, жарнама, аэронавигация, әуежайлар және кәбілді арнаны мүліктік жалдауға (жалға) немесе пайдалануға беру салаларын қоспағанда, табиғи монополиялар, қоғамдық маңызы бар нарықтар, мемлекеттік активтерді басқару, оның ішінде корпоративтік басқару сапасын арттыру, мемлекеттік басқару жүйесін дамыту;
2) өңірлік даму, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, жеке кәсіпкерлікті дамыту және қолдау, өзін-өзі реттеу, агломерацияларды дамыту;
3) аэронавигация, әуежайлар және кәбілді арнаны мүліктік жалдауға (жалға) немесе пайдалануға беру салаларын қоспағанда, табиғи монополиялар салаларында, ішкі рейстерде әуежайлардың мынадай қызметтерін көрсетуді: жолаушыларды отырғызу-түсіру (телескоптық трап арқылы), тасымалдау процесін қамтамасыз ету мақсатында пайдаланылатын әуежайдың үй-жайларын жалға беру, жүктерді өңдеу, жолаушыларды тіркеу үшін жұмыс орнын (алаңдар) ұсыну, әуе кемелерін авиациялық жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз етуді қоспағанда, қоғамдық маңызы бар нарықтарды мемлекеттік реттеу және бақылау, сондай-ақ энергия өндіруші және энергиямен жабдықтаушы ұйымдардың "Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының талаптарын сақтауын мемлекеттік бақылау;
4) жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру;
5) стратегиялық, бақылау, іске асыру және реттеу функциялары салаларындағы басшылықты, сондай-ақ салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органы болып табылады.

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 16.02.2023 № 133; от 13.04.2023 № 297.
Примечание ИЗПИ!
Для служебного пользования
В пункт 2 предусмотрено изменение постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1204.
2. Министерство имеет ведомство: Комитет по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Министерство осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
4. Министерство является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати с изображением Государственного герба Республики Казахстан и штампы со своим наименованием на казахском и русском языках, бланки установленного образца, счета в органах казначейства в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
5. Министерство вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
6. Министерство имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
7. Министерство по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя Министерства и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности Министерства утверждаются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
9. Местонахождение Министерства: 010000, город Астана, Есильский район, проспект Мәңгілік ел, дом 8, административное здание "Дом министерств", 7-подъезд.
Сноска. Пункт 9 – в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2022 № 834 (водится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
10. Настоящее Положение является учредительным документом Министерства.
11. Финансирование деятельности Министерства осуществляется из республиканского бюджета в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
12. Министерству запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся полномочиями Министерства.
Если Министерству законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то полученные доходы направляются в государственный бюджет, если иное не установлено законодательством Республики Казахстан.

Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.02.2023 № 133; 13.04.2023 № 297 қаулыларымен.
2. Министрліктің мынадай ведомствосы бар: Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу комитеті.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
2-тармақты екінші бөлікпен толықтыру көзделген – ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1204 қбп қаулысымен.
3. Министрлік өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
4. Министрлік мемлекеттік мекеме ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, оның рәміздері мен айырым белгілері, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген мөрлері және атауы қазақ және орыс тілдерінде жазылған мөртабандары, белгіленген үлгідегі бланкілері, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары бар.
5. Министрлік азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
6. Егер Министрлікке Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес уәкілеттік берілген болса, ол мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқылы.
7. Министрлік өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Министрлік басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
8. Министрліктің құрылымы мен штат санының лимиті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бекітіледі.
9. Министрліктің орналасқан жері: 010000, Астана қаласы, Есіл ауданы, Мәңгілік ел даңғылы, 8-үй, "Министрліктер үйі" әкімшілік ғимараты, 7-кіреберіс.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2022 № 834 (ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10. Осы Ереже Министрліктің құрылтай құжаты болып табылады.
11. Министрліктің қызметін қаржыландыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес республикалық бюджеттен жүзеге асырылады.
12. Министрліктің өкілеттіктері болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысынан Министрлікке кәсіпкерлік субъектілерімен шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Министрлікке заңнамалық актілермен кіріс әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда алынған кіріс, егер Қазақстан Республикасының заңнамасында өзгеше белгіленбесе, мемлекеттік бюджетке жіберіледі.

Глава 2. Задачи и полномочия государственного органа
13. Задачи:
формирование государственной политики в сферах:
1) налоговой, бюджетной и таможенной политики;
2) лицензирования;
3) разрешений и уведомлений;
4) межбюджетных отношений;
5) государственного контроля (надзора) за деятельностью субъектов частного предпринимательства;
6) привлечения инвестиций;
7) государственного и гарантированного государством заимствования и долга;
8) государственно-частного партнерства;
9) государственных инвестиционных проектов;
10) естественных монополий и организация ее осуществления;
11) общественно значимых рынков;
12) международных экономических и финансовых отношений;
13) управления государственными активами, в том числе повышения качества корпоративного управления;
14) развития системы государственного управления;
15) регионального развития;
16) развития местного самоуправления;
17) развития и государственной поддержки частного предпринимательства;
17-1) государственного регулирования предпринимательства;
18) государственного регулирования и контроля деятельности субъектов естественных монополий в соответствии с Предпринимательским кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О естественных монополиях" и законодательством Республики Казахстан;
19) защиты прав и законных интересов потребителей в сфере осуществления деятельности субъектов естественных монополий и общественно значимых рынков;
20) обеспечения баланса интересов между потребителями и услугодателями в сферах (отраслях) государственного управления, находящихся в ведении Министерства;
21) обеспечения эффективного функционирования субъектов естественных монополий и общественно значимых рынков;
22) саморегулирования;
23) рекламы;
24) мобилизационной подготовки и мобилизации;
25) Исключен постановлением Правительства РК от 16.02.2023 № 133.
26) осуществления иных задач, возложенных на Министерство, в пределах своей компетенции.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 16.02.2023 № 133; от 31.05.2023 № 425.
14. Полномочия:
Примечание ИЗПИ!
Для служебного пользования
В подпункт 1) предусмотрено изменение постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1204.
1) права:
принимать обязательные для исполнения правовые акты в пределах своей компетенции;
запрашивать и получать в установленном законодательством порядке от государственных органов, организаций, их должностных лиц необходимую информацию и материалы;
создавать консультативно-совещательные и экспертные комиссии в пределах своей компетенции;
запрашивать и получать от государственных органов, должностных лиц иных организаций и физических лиц информацию, необходимую для осуществления функций, возложенных на Министерство, с соблюдением установленных законодательными актами Республики Казахстан требований к разглашению сведений, составляющих коммерческую и иную охраняемую законом тайну;
обращаться в суд;
привлекать к проведению проверок и экспертиз специалистов из других организаций;
вносить в пределах своей компетенции в государственные органы предложения об отмене или изменении принятых ими актов, нарушающих законодательство Республики Казахстан;
направлять в органы прокуратуры материалы и нормативные правовые акты, противоречащие законодательству Республики Казахстан;
вносить субъектам естественных монополий предписание об устранении нарушения законодательства Республики Казахстан о естественных монополиях и субъектам общественно значимых рынков об исполнении ими обязательств, предусмотренных Предпринимательским кодексом Республики Казахстан;
делегировать часть своих полномочий и функций ведомству;
осуществлять иные полномочия, предусмотренные законодательными актами, актами Президента Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан;

2-тарау. Мемлекеттік органның міндеттері мен өкілеттіктері
13. Міндеттері:
мынадай салаларда мемлекеттік саясатты қалыптастыру:
1) салық, бюджет және кеден саясаты;
2) лицензиялау;
3) рұқсаттар және хабарламалар;
4) бюджетаралық қатынастар;
5) жеке кәсіпкерлік субъектілерінің қызметін мемлекеттік бақылау (қадағалау);
6) инвестицияларды тарту;
7) мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу және борыш;
8) мемлекеттік-жекешелік әріптестік;
9) мемлекеттік инвестициялық жобалар;
10) табиғи монополиялар және оның жүзеге асырылуын ұйымдастыру;
11) қоғамдық маңызы бар нарықтар;
12) халықаралық экономикалық және қаржылық қатынастар;
13) мемлекеттік активтерді басқару, оның ішінде корпоративтік басқару сапасын арттыру;
14) мемлекеттік басқару жүйесін дамыту;
15) өңірлік даму;
16) жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту;
17) жеке кәсіпкерлікті дамыту және мемлекеттік қолдау;
17-1) кәсіпкерлікті мемлекеттік реттеу;
18) Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексіне, "Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін мемлекеттік реттеу және бақылау;
19) табиғи монополиялар және қоғамдық маңызы бар нарықтар субъектілерінің қызметін жүзеге асыру саласында тұтынушылардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау;
20) Министрліктің қарамағындағы мемлекеттік басқару салаларында (аяларында) тұтынушылар мен көрсетілетін қызметті берушілер арасындағы мүдделердің теңгерімін қамтамасыз ету;
21) табиғи монополиялар және қоғамдық маңызы бар нарықтар субъектілерінің тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
22) өзін-өзі реттеу;
23) жарнама;
24) жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру;
25) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.02.2023 № 133 қаулысымен;
26) өз құзыреті шегінде Министрлікке жүктелген өзге де міндеттерді жүзеге асыру.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.02.2023 № 133; 31.05.2023 № 425 қаулыларымен.
14. Өкілеттіктері:
1) құқықтары:
өз құзыреті шегінде орындау үшін міндетті құқықтық актілерді қабылдау;
мемлекеттік органдардан, ұйымдардан, олардың лауазымды тұлғаларынан заңнамада белгіленген тәртіппен қажетті ақпаратты және материалдарды сұрату және алу;
өз құзыреті шегінде консультативтік-кеңесші және сарапшылық комиссиялар құру;
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен белгіленген коммерциялық және өзге заңмен қорғалатын құпия мәліметтерді жарияламауға қойылатын талаптарды сақтай отырып, мемлекеттік органдардан, өзге ұйымдардың лауазымды тұлғалары мен жеке тұлғалардан Министрлікке жүктелген функцияларды жүзеге асыру үшін қажет ақпаратты сұрату және алу;
сотқа жүгіну;
тексерулер мен сараптамалар жүргізу үшін басқа да ұйымдардан мамандарды тарту;
өз құзыреті шегінде мемлекеттік органдарға олар қабылдаған, Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзатын актілердің күшін жою немесе өзгерту туралы ұсыныстар енгізу;
прокуратура органдарына Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келетін материалдар мен нормативтік құқықтық актілерді жолдау;
табиғи монополиялар субъектілеріне Қазақстан Республикасының табиғи монополиялар туралы заңнамасын бұзушылықты жою туралы және қоғамдық маңызы бар нарықтар субъектілеріне олардың Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінде көзделген міндеттемелерді орындауы туралы нұсқама енгізу;
өзінің өкілеттіктері мен функцияларының бір бөлігін ведомствоға беру;
заңнамалық актілерде, Қазақстан Республикасы Президентінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің актілерінде көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асыру;
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
1) тармақшаны он үшінші абзацпен толықтыру көзделген – ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1204 қбп қаулысымен.

2) обязанности:
не разглашать информацию, составляющую коммерческую, служебную, иную охраняемую законом тайну, полученную при осуществлении своих полномочий, за исключением случаев, установленных законами Республики Казахстан;
принимать и рассматривать обращения физических и юридических лиц в порядке и сроки, установленные Административным процедурно-процессуальным кодексом Республики Казахстан;
размещать на своем интернет-ресурсе:
Государственный регистр субъектов естественных монополий;
правовые акты уполномоченного органа;
заявки с прилагаемыми документами, представленными на электронном носителе, с учетом требования, установленного пунктом 7 статьи 15 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях";
утвержденные, установленные и определенные тарифы;
утвержденные тарифные сметы и инвестиционные программы;
отчеты субъектов естественных монополий об исполнении утвержденных тарифных смет, исполнении утвержденных инвестиционных программ, соблюдении показателей качества и надежности регулируемых услуг и достижении показателей эффективности деятельности субъектов естественных монополий;
реестр выданных согласий на совершение отдельных действий субъектом естественной монополии, а также принятых от субъекта естественной монополии уведомлений об осуществлении деятельности, не относящейся к регулируемым услугам, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях";
постановления о привлечении субъектов естественных монополий и общественно значимых рынков к административной ответственности и предписания об устранении нарушений законодательства Республики Казахстан о естественных монополиях и об исполнении обязательств, предусмотренных Предпринимательским кодексом Республики Казахстан;
решения судов по итогам разбирательств с участием уполномоченного органа;
показатели качества и надежности регулируемых услуг;
достижение показателей эффективности деятельности субъектов естественных монополий;
иную информацию, относящуюся к осуществлению государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий;
принимать решения о включении субъектов, осуществляющих деятельность в сферах естественных монополий, в Государственный регистр субъектов естественных монополий либо исключении из него;
согласовывать планы развития тепловых, электрических, газораспределительных систем, а также сетей водоснабжения и канализации городов, районов и областей;
проводить анализ применения законодательства Республики Казахстан о естественных монополиях, вырабатывать на этой основе методические рекомендации;
координировать работу местных исполнительных органов в регулируемой сфере;
координировать работу территориальных органов и организаций по вопросам основной деятельности, планирования и исполнения республиканского бюджета;
организовывать оказание методологической и консультативной помощи территориальным органам и организациям в регулируемой сфере, юридическим и физическим лицам по вопросам, входящим в компетенцию Министерства;
пропагандировать знания по вопросам в регулируемой сфере;
вести бухгалтерский учет и формировать финансовую отчетность;
проводить анализ применения законодательства Республики Казахстан в регулируемой сфере;
создавать и обеспечивать функционирование электронных информационных ресурсов и информационных систем, информационно-коммуникационных сетей, организовывать доступ к ним физических и юридических лиц в соответствии с законодательством Республики Казахстан в сфере информатизации.
опубликовывать итоги оценки реализации проектов государственно-частного партнерства на веб-портале государственно-частного партнерства с учетом ограничений, установленных законами Республики Казахстан в части защиты информации;

2) міндеттері:
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген жағдайларды қоспағанда, өзінің өкілеттіктерін жүзеге асыру кезінде алынған коммерциялық, қызметтік, өзге де заңмен қорғалатын құпияны құрайтын ақпаратты жария етпеу;
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінде белгiленген тәртiппен және мерзiмде жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерін қабылдау және қарау;
өзінің интернет-ресурсында:
Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркелімін;
уәкілетті органның құқықтық актілерін;
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабының 7-тармағында белгіленген талаптарды ескере отырып, электрондық жеткізгіште ұсынылған, қоса берілген құжаттары бар өтінімдерді;
бекітілген, белгіленген және айқындалған тарифтерді;
бекітілген тарифтік сметаларды және инвестициялық бағдарламаларды;
табиғи монополиялар субъектілерінің бекітілген тарифтік сметалардың орындалуы туралы, бекітілген инвестициялық бағдарламалардың орындалуы туралы, реттеліп көрсетілетін қызметтердің сапа және сенімділік көрсеткіштерін сақтау және табиғи монополиялар субъектілері қызметінің тиімділік көрсеткіштеріне қол жеткізу туралы есептерін;
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес табиғи монополия субъектісінің жекелеген іс-әрекеттер жасауына берілген келісімдердің, сондай-ақ табиғи монополия субъектісінен қабылданған реттеліп көрсетілетін қызметтерге жатпайтын қызметті жүзеге асыру туралы хабарламалардың тізілімін;
табиғи монополиялар және қоғамдық маңызы бар нарықтар субъектілерін әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы қаулыларды және Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінде көзделген міндеттемелерді орындау туралы және Қазақстан Республикасының табиғи монополиялар туралы заңнамасын бұзушылықты жою туралы нұсқамаларды;
уәкілетті органның қатысуымен талқылау қорытындылары бойынша сот шешімдерін;
реттеліп көрсетілетін қызметтердің сапа және сенімділік көрсеткіштерін;
табиғи монополиялар субъектілері қызметінің тиімділік көрсеткіштерінің жетістіктерін;
табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін мемлекеттік реттеуді жүзеге асыруға қатысты өзге де ақпаратты орналастыру;
табиғи монополиялар салаларында қызметін жүзеге асыратын субъектілерді Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркеліміне қосу немесе одан шығару туралы шешім қабылдау;
қалалардың, аудандардың және облыстардың жылу, электр, газ таратушы жүйелерін, сондай-ақ сумен жабдықтау және кәріз желілерін дамыту жоспарларын келісу;
Қазақстан Республикасының табиғи монополиялар туралы заңнамасының қолданылуына талдау жүргізу, оның негізінде әдістемелік ұсынымдар әзірлеу;
реттелетін саладағы жергілікті атқарушы органдардың жұмысын үйлестіру;
аумақтық органдар мен ұйымдардың негізгі қызметі, республикалық бюджетті жоспарлау мен атқару мәселелері бойынша жұмысын үйлестіру;
реттелетін саладағы аумақтық органдар мен ұйымдарға, заңды және жеке тұлғаларға Министрліктің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша әдіснамалық және консультациялық көмек көрсетуді ұйымдастыру;
реттелетін саладағы мәселелер бойынша білімді насихаттау;
бухгалтерлік есепті жүргізу және қаржылық есептілікті қалыптастыру;
реттелетін саладағы Қазақстан Республикасы заңнамасының қолданылуына талдау жүргізу;
электрондық ақпараттық ресурстарды және ақпараттық жүйелерді, ақпараттық-коммуникациялық желілерді құру және олардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының ақпараттандыру саласындағы заңнамасына сәйкес оларға жеке және заңды тұлғалардың қол жеткізуін ұйымдастыру;
мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының іске асырылуын бағалау қорытындыларын Қазақстан Республикасының заңдарында ақпаратты қорғау бөлігінде белгіленген шектеулерді ескере отырып, мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің веб-порталында жариялау.

Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.04.2023 № 297.
15. Функции:
1) реализация государственной политики в сфере государственного планирования;
2) формирование и реализация государственной политики по вопросам саморегулирования;
2-1) реализация основных направлений государственной политики в сфере развития агломераций;
2-2) создание условий для развития саморегулирования;
3) разработка Плана территориального развития страны;
4) разработка, корректировка и мониторинг реализации Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан, плана действий по управлению рисками национальной безопасности Республики Казахстан;
5) согласование проектов документов Системы государственного планирования;
6) мониторинг и оценка реализации документов Системы государственного планирования;
7) выработка предложений по совершенствованию Системы государственного планирования;
8) разработка и утверждение методики разработки, мониторинга, реализации, оценки и контроля Национального плана развития Республики Казахстан, Плана территориального развития страны, концепций, планов развития государственных органов, планов развития области, города республиканского значения, столицы;
9) разработка и утверждение методики разработки, мониторинга, реализации, оценки и контроля Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан;
10) ведение реестра принятых комплексных планов, дорожных карт;
11) разработка и утверждение правил разработки доктрин (стратегий), государственных программ, комплексных планов, дорожных карт по согласованию с уполномоченным органом по стратегическому планированию и Администрацией Президента Республики Казахстан;
12) разработка и утверждение формы и правил составления отчета о результатах мониторинга о реализации документов Системы государственного планирования;
13) разработка перечня национальных проектов по согласованию с уполномоченным органом по стратегическому планированию;
14) утверждение правил разработки, реализации, проведения мониторинга по реализации операционного плана государственного органа;
15) разработка и утверждение совместно с уполномоченным органом по стратегическому планированию по согласованию с Администрацией Президента Республики Казахстан методики по разработке национальных проектов, формата представления документа, формы плана-графика реализации и отчетности исполнителей;
16) разработка и мониторинг реализации общенациональных планов мероприятий, разрабатываемых в целях реализации ежегодных посланий Президента Республики Казахстан;

Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 13.04.2023 № 297 қаулысымен.
15. Функциялары:
1) мемлекеттік жоспарлау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
2) өзін-өзі реттеу мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру;
2-1) агломерацияларды дамыту саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі бағыттарын іске асыру;
2-2) өзін-өзі реттеуді дамыту үшін жағдайлар жасау;
3) Елдің аумақтық даму жоспарын әзірлеу;
4) Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік стратегиясын, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік тәуекелдерін басқару жөніндегі іс-қимыл жоспарын әзірлеу, түзету және іске асырылуын мониторингтеу;
5) Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының жобаларын келісу;
6) Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингтеу және бағалау;
7) Мемлекеттік жоспарлау жүйесін жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
8) Қазақстан Республикасының Ұлттық даму жоспарын, Елдің аумақтық даму жоспарын, тұжырымдамасын, мемлекеттік органдардың даму жоспарларын, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың даму жоспарларын әзірлеу, мониторингтеу, іске асыру, бағалау және бақылау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
9) Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік стратегиясын әзірлеу, мониторингтеу, іске асыру, бағалау және бақылау жүргізу әдістемесін әзірлеу және бекіту;
10) Қабылданған кешенді жоспарлардың, жол карталарының тізілімін жүргізу;
11) стратегиялық жоспарлау жөніндегі уәкілетті органмен және Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігімен келісу бойынша доктриналарды (стратегияларды), мемлекеттік бағдарламаларды, кешенді жоспарларды, жол карталарын әзірлеу қағидаларын әзірлеу және бекіту;
12) Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуы туралы мониторингтің нәтижелері туралы есепті жасау нысаны мен қағидаларын әзірлеу және бекіту;
13) стратегиялық жоспарлау жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша ұлттық жобалардың тізбесін әзірлеу;
14) мемлекеттік органның операциялық жоспарын әзірлеу, іске асыру, іске асыруын мониторингтеу қағидаларын әзірлеу және бекіту;
15) Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігімен келісу бойынша стратегиялық жоспарлау жөніндегі уәкілетті органмен бірлесіп, ұлттық жобаларды әзірлеу жөніндегі әдістемені, оларды ұсыну форматын, іске асыру жоспар-кестесінің нысанын, ұлттық жобалар бойынша есептілік нысандарын әзірлеу және бекіту;
16) Қазақстан Республикасы Президентінің жыл сайынғы жолдауларын іске асыру мақсатында әзірленетін жалпыұлттық іс-шаралар жоспарларын әзірлеу және іске асырылуын мониторингтеу;

17) координация деятельности государственных органов по формированию и реализации экономической политики страны;
18) реализация государственной молодежной политики;
19) разработка прогноза социально-экономического развития республики;
20) совершенствование методологии и инструментария макроэкономического прогнозирования;
21) оценка влияния мер экономической политики на основные макроэкономические показатели;
22) анализ ситуации в мировой экономике, оценка потенциальных внешних рисков и их влияния на социально-экономическое развитие страны;
23) методологическое обеспечение разработки прогноза социально-экономического развития, разработка и утверждение методики прогнозирования основных показателей социально-экономического развития страны и регионов на пятилетний период;
24) утверждение методики по разработке стратегий развития городов республиканского и областного значений;
25) мониторинг и анализ макроэкономических показателей республики;
26) формирование налоговой и бюджетной политики, а также выработка предложений по формированию таможенной политики;
26-1) осуществление анализа эффективности применения налоговых льгот;
26-2) согласование правил уплаты, перечисления единого платежа, пени по единому платежу и распределения их в виде индивидуального подоходного налога и социальных платежей (за исключением обязательных профессиональных пенсионных взносов), пени, а также их возврата;
26-3) согласование перечня произведений искусства, ввозимых негосударственными музеями, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость;
26-4) согласование перечня бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники, а также их компонентов, реализация которых освобождается от налога на добавленную стоимость;
27) выработка предложений по совершенствованию налогового и бюджетного законодательства, а также в сфере таможенного дела;
28) выработка предложений по развитию бюджетной системы;
29) прогнозирование доходов бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы к проекту Закона Республики Казахстан об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами на трехлетний период;
29-1) определение порядка применения повышающего коэффициента к прогнозному объему затрат по бюджетным программам развития при определении трансфертов общего характера на трехлетний период;
30) прогнозирование бюджетных параметров на трехлетний и долгосрочный периоды, включающее прогноз поступлений и расходов консолидированного, государственного и республиканского бюджетов, дефицит бюджета, прогнозирование показателей Национального фонда Республики Казахстан;

17) мемлекеттік органдардың елдің экономикалық саясатын қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметін үйлестіру;
18) мемлекеттік жастар саясатын іске асыру;
19) республиканың әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу;
20) макроэкономикалық болжамдау әдіснамасы мен құралдарын жетілдіру;
21) экономикалық саясат шараларының негізгі макроэкономикалық көрсеткіштерге ықпалын бағалау;
22) әлемдік экономикадағы ахуалды талдау, әлеуетті сыртқы тәуекелдерді және олардың елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына ықпалын бағалау;
23) әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді әдіснамалық қамтамасыз ету, оның ішінде елдің және өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуының негізгі көрсеткіштерін бес жылдық кезеңге болжамдау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
24) республикалық және облыстық маңызы бар қалалардың даму стратегияларын әзірлеу жөніндегі әдістемені бекіту;
25) республиканың макроэкономикалық көрсеткіштерін мониторингтеу және талдау;
26) салық және бюджет саясатын, сондай-ақ кеден ісі саласындағы саясатты қалыптастыру;
26-1) салықтық жеңілдіктерді қолданудың тиімділігін талдауды жүзеге асыру;
26-2) бірыңғай төлемді, бірыңғай төлем бойынша өсімпұлды төлеу, аудару және оларды жеке табыс салығы мен әлеуметтік төлемдер (міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын қоспағанда), өсімпұл түрінде бөлу, сондай-ақ оларды қайтару қағидаларын келісу;
26-3) импорты қосылған құн салығынан босатылатын мемлекеттік емес музейлер әкелетін өнер туындыларының тізбесін келісу;
26-4) өткізілуі қосылған құн салығынан босатылатын тұрмыстық аспаптардың және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарының, сондай-ақ олардың құрамдастарының тізбесін келісу;
27) салық және бюджет заңнамасын, сондай-ақ кеден ісі саласындағы заңнаманы жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
28) бюджет жүйесін дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу;
29) үш жылдық кезеңге арналған республикалық және облыстық бюджеттер арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемдері туралы Қазақстан Республикасы Заңының жобасына облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астананың бюджет кірістерін болжау;
29-1) үш жылдық кезеңге арналған жалпы сипаттағы трансферттерді айқындау кезінде бюджеттік даму бағдарламалары бойынша шығындардың болжамды көлеміне арттыру коэффициентін қолдану тәртібін айқындау;
30) шоғырландырылған, мемлекеттік және республикалық бюджеттердің түсімдері мен шығыстарының болжамын, бюджеттің тапшылығын, Ұлттық қордың көрсеткіштерін болжамдауды қамтитын үш жылдық кезеңге және ұзақ мерзімді кезеңге арналған бюджет параметрлерін болжамдау;

31) разработка и утверждение методики прогнозирования поступлений бюджета;
32) утверждение порядка определения расчетной цены на нефть по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан;
33) разработка и утверждение методики расчетов трансфертов общего характера;
33-1) согласование перечня финансовых инструментов для инвестирования активов фонда социального медицинского страхования;
33-1) составление проекта заключения по расчетам трансфертов общего характера и внесение его на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии;
34) выработка предложений по формированию политики государственного и гарантированного государством заимствования и долга, долга по поручительствам государства, прогнозированию и анализу государственного долга и долга квазигосударственного сектора;
34-1) утверждение перечня субъектов квазигосударственного сектора, в отношении которых определяется предельный объем внешнего займа;
35) определение лимита правительственного долга, лимитов предоставления государственных гарантий и поручительств государства, утверждаемых в законе о республиканском бюджете, и лимитов долга местных исполнительных органов, утверждаемых центральным уполномоченным органом по государственному планированию по согласованию с центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
35-1) утверждение порядка определения лимита правительственного долга, лимитов предоставления государственных гарантий и поручительств государства, утверждаемых в законе о республиканском бюджете, и лимитов долга местных исполнительных органов;
35-2) определение параметров финансовой устойчивости (коэффициенты) Банка Развития, их пороговые значения и методика расчета;
35-3) разработка и утверждение правил определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора;
35-4) определение по согласованию с Правительством Республики Казахстан предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора;
36) по согласованию с центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета и центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию установление требований к разработке или корректировке заключения для предоставления государственных гарантий по поддержке экспорта;
37) установление суммы для определения лимита предоставления государственной гарантии по поддержке экспорта;
37-1) утверждение правил установления суммы для определения лимита предоставления государственной гарантии по поддержке экспорта;
37-2) согласование условий осуществления отдельных видов деятельности Экспортно-кредитного агентства Казахстана, разрабатываемых и утверждаемых уполномоченным органом в области регулирования торговой деятельности;

31) бюджет түсімдерін болжау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
32) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен келісу бойынша мұнайдың есептік бағасын айқындау тәртібін бекіту;
33) жалпы сипаттағы трансферттерді есептеулер әдістемесін әзірлеу және бекіту;
33-1) әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін инвестициялау үшін қаржы құралдарының тізбесін келісу;
33-1) жалпы сипаттағы трансферттердің есеп-қисаптары жөніндегі қорытындының жобасын жасау және оны Республикалық бюджет комисиясының қарауына енгізу;
34) мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу және борыш, мемлекет кепілгерлігі бойынша борыш саясатын қалыптастыру, мемлекеттік борыш пен квазимемлекеттік сектор борышын болжау және талдау жөнінде ұсыныстар әзірлеу;
34-1) оларға қатысты сыртқы борыштың шекті көлемі айқындалатын квазимемлекеттік сектор субъектілерінің тізбесін бекіту;
35) республикалық бюджет туралы заңда бекітілетін үкіметтік борыш лимитін, мемлекеттік кепілдіктер және мемлекет кепілгерлігін беру лимиттерін және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган бекітетін жергілікті атқарушы органдар борышының лимиттерін айқындау;
35-1) республикалық бюджет туралы заңда бекітілетін үкіметтік борыш лимитін, мемлекеттік кепілдіктер және мемлекет кепілгерлігін беру лимиттерін және жергілікті атқарушы органдар борышының лимиттерін айқындау тәртібін бекіту;
35-2) Даму Банкінің қаржылық тұрақтылығының параметрлерін (коэффициенттерін), олардың шекті мәндерін және есептеу әдістемесін айқындау;
35-3) квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау қағидаларын әзірлеу және бекіту;
35-4) Қазақстан Республикасының Үкіметімен келісу бойынша квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау;
36) бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен және бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша экспортты қолдау жөнінде мемлекеттік кепілдіктер беру үшін қорытындыны әзірлеуге немесе түзетуге қойылатын талаптарды белгілеу;
37) экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдік беру лимитін айқындауға арналған соманы белгілеу;
37-1) экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдік беру лимитін айқындауға арналған соманы белгілеу қағидаларын бекіту;
37-2) сауда қызметін реттеу саласындағы уәкілетті орган әзірлейтін және бекітетін Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігі қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыру шарттарын келісу;

37-3) согласование правил формирования системы управления рисками и внутреннего контроля, а также формирования резервов и проведения по ним актуарных расчетов для Экспортно-кредитного агентства Казахстана, разрабатываемых и утверждаемых уполномоченным органом в области регулирования торговой деятельности;
37-4) согласование правил проведения мониторинга гарантированного государством обязательства по поддержке экспорта и финансового состояния Экспортно-кредитного агентства Казахстана, которое имеет государственную гарантию по поддержке экспорта, определяемых центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
38) реализация в пределах своей компетенции государственной политики в сфере создания и функционирования специальных экономических и индустриальных зон;
39) участие в пределах своей компетенции в разработке и согласовании проектов нормативных правовых актов Республики Казахстан, регламентирующих деятельность специальных экономических и индустриальных зон;
40) согласование методики оценки эффективности деятельности специальных экономических и индустриальных зон;
41) согласование перечня приоритетных видов деятельности, на которые распространяется специальный правовой режим специальной экономической зоны;
42) утверждение правил формирования специальной комиссии и положения о специальной комиссии;
43) выработка предложений по конкретным размерам индивидуальной ставки налога на добычу полезных ископаемых по низкорентабельным контрактам;
44) проведение экономической экспертизы проектов контрактов на недропользование, заключенных до введения в действие Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании";
45) проведение экономической экспертизы проектов соглашений о переработке твердых полезных ископаемых;
46) рассмотрение документов по вопросам бюджетного кредитования, за исключением бюджетных кредитов, направляемых на покрытие дефицита наличности нижестоящих бюджетов;
47) формирование политики государственных инвестиционных проектов;
48) формирование лимитов государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов;
49) методологическое обеспечение планирования бюджетных инвестиций, проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов;
50) разработка и утверждение методики определения потребности в объектах образования, здравоохранения, социальной защиты и формирования перечня инвестиционных проектов по согласованию с уполномоченными государственными органами в области образования, здравоохранения, социальной защиты;

37-3) сауда қызметін реттеу саласындағы уәкілетті орган әзірлейтін және бекітетін Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігі үшін тәуекелдерді басқару және ішкі бақылау жүйесін қалыптастыру, сондай-ақ резервтер қалыптастыру және олар бойынша актуарлық есеп-қисаптар жүргізу қағидаларын келісу;
37-4) бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдігі бар Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігінің мемлекет кепілдік берген экспортты қолдау жөніндегі міндеттемесіне және қаржылық жағдайына мониторинг жүргізу қағидаларын келісу;
38) өз құзыреті шегінде арнайы экономикалық және индустриялық аймақтарды құру және олардың жұмыс істеуі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
39) өз құзыреті шегінде арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың қызметін регламенттейтін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің жобаларын әзірлеуге және келісуге қатысу;
40) арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін келісу;
41) арнайы экономикалық аймақтың арнайы құқықтық режимі қолданылатын қызметтің басым түрлерінің тізбесін келісу;
42) арнайы комиссияны қалыптастыру қағидаларын және арнайы комиссия туралы ережені бекіту;
43) рентабелділігі төмен келісімшарттар бойынша пайдалы қазбаларды өндіруге салынатын салықтың жеке мөлшерлемесінің нақты мөлшерлері бойынша ұсыныстар әзірлеу;
44) "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі қолданысқа енгізілгенге дейін жасалған жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардың жобаларына экономикалық сараптама жүргізу;
45) пайдалы қатты қазбаларды өңдеу туралы келісім жобаларына экономикалық сараптама жүргізу;
46) төмен тұрған бюджеттердің қолма-қол ақша тапшылығын жабуға бағытталған бюджеттік кредиттерді қоспағанда, бюджеттік кредиттеу мәселелері жөніндегі құжаттарды қарау;
47) мемлекеттік инвестициялық жобалар саясатын қалыптастыру;
48) Қазақстан Республикасы Үкіметі мен жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттерін қалыптастыру;
49) бюджеттік инвестицияларды, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды жоспарлауды әдіснамалық қамтамасыз ету;
50) білім беру, денсаулық сақтау, әлеуметтік қорғау саласындағы уәкілетті мемлекеттік органдармен келісу бойынша білім беру, денсаулық сақтау, әлеуметтік қорғау объектілеріне қажеттілікті айқындау және инвестициялық жобалардың тізбесін қалыптастыру әдістемесін әзірлеу және бекіту;

50-1) разработка и утверждение типовой формы минимального социального стандарта;
51) разработка и утверждение системы региональных стандартов для населенных пунктов совместно с центральными уполномоченными органами, осуществляющими руководство в сферах образования, здравоохранения, культуры и спорта, информатизации и автомобильных дорог;
51-1) разработка и утверждение методики расчета обеспеченности системы региональных стандартов;
52) подготовка экономических заключений по инвестиционным предложениям государственных инвестиционных проектов, бюджетных инвестиционных проектов и бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц администратора бюджетных программ;
53) осуществление отбора инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий;
54) осуществление отбора проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов для предоставления или увеличения объема поручительств государства;
54-2) определение организации по финансированию концессионных проектов;
54-3) утверждение правил выплаты арендной платы за пользование объектом концессии;
55) рассмотрение проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов на условии софинансирования;
56) утверждение методики определения стоимости объекта концессии и суммарной стоимости государственной поддержки деятельности концессионеров и источников возмещения затрат;
57) привлечение специализированной организации по вопросам концессии для проведения экспертизы документов в области концессий, за исключением случаев, установленных подпунктом 3-2) статьи 13 Закона Республики Казахстан "О концессиях";
58) направление документов для проведения экономической экспертизы республиканских бюджетных инвестиционных проектов, в том числе скорректированных, бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц за счет средств республиканского бюджета, в том числе скорректированных финансово-экономических обоснований, а также для вновь создаваемых, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий, бюджетного кредитования бюджетных инвестиционных проектов, требующих разработки технико-экономического обоснования, и реализации государственной инвестиционной политики финансовыми агентствами за счет средств республиканского бюджета юридическому лицу, определяемому Правительством Республики Казахстан;
59) формирование перечня республиканских бюджетных инвестиционных проектов и проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов, конкурсной (аукционной) документации проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов, консультативного сопровождения проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов, которые осуществляются за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы;

50-1) ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысанын әзірлеу және бекіту;
51) білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет және спорт, ақпараттандыру және автомобиль жолдары салаларында басшылықты жүзеге асыратын орталық уәкілетті органдармен бірлесіп, елді мекендер үшін өңірлік стандарттар жүйесін әзірлеу және бекіту;
51-1) өңірлік стандарттар жүйесінің қамтамасыз етілуін есептеу әдістемесін әзірлеу және бекіту;
52) мемлекеттік инвестициялық жобалардың, бюджеттік инвестициялық жобалардың және бюджеттік бағдарламалар әкімшілері заңды тұлғаларының жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланатын бюджеттік инвестициялардың инвестициялық ұсыныстары бойынша экономикалық қорытындылар дайындау;
53) мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды іріктеуді жүзеге асыру;
54) мемлекет кепілгерліктерін беру немесе көлемін ұлғайту үшін мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды іріктеуді жүзеге асыру;
54-2) концессиялық жобаларды қаржыландыру жөніндегі ұйымды айқындау;
54-3) концессия объектісін пайдаланғаны үшін жалдау ақысын төлеу қағидаларын бекіту;
55) бірлесіп қаржыландыру шартында мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды қарау;
56) концессия объектісінің құнын және концессионерлер қызметін мемлекеттік қолдау мен шығындарды өтеу көздерінің жиынтық құнын айқындау әдістемесін бекіту;
57) "Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 3-2) тармақшасында белгіленген жағдайларды қоспағанда, концессиялар саласындағы құжаттарға экономикалық сараптама жүргізу үшін концессия мәселелері жөніндегі мамандандырылған ұйымды тарту;
58) заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы республикалық бюджет қаражаты есебінен іске асыру жоспарланатын республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың, оның ішінде түзетілген бюджеттік инвестициялардың, Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын заңды тұлғаға республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік кепілдік беру үшін түзетілген, сондай-ақ жаңадан жасалған инвестициялық жобалардың, техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуді талап ететін бюджеттік инвестициялық жобаларды бюджеттік кредиттеудің, мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруының экономикалық сараптамасын жүргізу үшін құжаттарды қаржы агенттеріне жіберу;
59) республикалық бюджеттік инвестициялық және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың тізбесін қалыптастыру, тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламаның қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық (аукциондық) құжаттамасын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу;

60) формирование и утверждение перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию ежегодно сроком на три года на скользящей основе, если объекты относятся к республиканской собственности;
61) оценка реализации бюджетных инвестиционных проектов и бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц, проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов;
62) направление результатов оценки реализации концессионных проектов в уполномоченный государственный орган по осуществлению права распоряжения республиканской собственностью для внесения данных в реестр договоров концессии по объектам концессии, относящимся к республиканской собственности;
63) осуществление межотраслевой координации и методологического руководства в области организации проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов;
64) ведение реестра договоров концессии;
65) утверждение методики определения стоимости проведения экспертизы и оценки документации по вопросам бюджетных инвестиций, государственно-частного партнерства, в том числе концессий, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий, и бюджетного кредитования бюджетных инвестиционных проектов, требующих разработки технико-экономического обоснования, и реализации государственной инвестиционной политики финансовыми агентствами за счет средств республиканского бюджета;
66) утверждение совместно с центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета перечня социально значимых инвестиционных проектов и (или) инвестиционных программ национального оператора в области здравоохранения, национального оператора по управлению автомобильными дорогами и компании, осуществляющей функции управления объектами транспортной инфраструктуры столицы, уполномоченной организации по осуществлению импорта товаров (продукции) военного назначения, товаров (продукции) двойного назначения (применения), работ военного назначения и услуг военного назначения, предназначенных для нужд обороны, обеспечения безопасности и правопорядка и других субъектов квазигосударственного сектора, по которым одним из источников погашения негосударственного займа под государственную гарантию являются выплаты (платежи) из республиканского и местных бюджетов, для реализации инвестиционных проектов;
67) утверждение методики определения стоимости услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов;
68) выработка предложений по совершенствованию механизмов функционирования местного государственного управления;

60) егер объектілер республикалық меншікке жатқызылса, жыл сайын жылжымалы негізде үш жыл мерзімге концессияға беруге ұсынылатын объектілер тізбесін қалыптастыру және бекіту;
61) бюджеттік инвестициялық жобалардың және заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестициялардың, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың іске асырылуын бағалау;
62) концессиялық жобалардың іске асырылуын бағалау нәтижелерін республикалық меншікке жататын концессия объектілері бойынша концессия шарттарының тізіліміне деректерді енгізу үшін республикалық меншікке билік ету құқығын жүзеге асыру жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органға жіберу;
63) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын және концессиялық жобаларды ұйымдастыру саласында салааралық үйлестіру мен әдіснамалық басшылықты жүзеге асыру;
64) концессия шарттарының тізілімін жүргізу;
65) бюджеттік инвестициялар, мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессиялар, мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобалар және техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуді талап ететін бюджеттік инвестициялық жобаларды бюджеттік кредиттеу, қаржы агенттерінің мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруы мәселелері бойынша республикалық бюджет қаражаты есебінен сараптама жүргізу және құжаттаманы бағалау құнын айқындау әдістемесін бекіту;
66) бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп, денсаулық сақтау саласындағы ұлттық оператор, автомобиль жолдарын басқару жөніндегі ұлттық оператор мен астананың көлік инфрақұрылымы объектілерін басқару функцияларын жүзеге асыратын компанияның, қорғаныс мұқтаждарына, қауіпсіздік пен құқықтық тәртіпті қамтамасыз етуге арналған әскери мақсаттағы тауарлардың (өнімдердің), қосарланған мақсаттағы (қолданыстағы) тауарлардың (өнімдердің), әскери мақсаттағы жұмыстар мен әскери мақсаттағы көрсетілетін қызметтердің импортын жүзеге асыру жөніндегі уәкілетті ұйымның және инвестициялық жобаларды іске асыру үшін мемлекет кепілдігімен берілген мемлекеттік емес қарызды өтеу көздерінің бірі республикалық және жергілікті бюджеттерден берілетін төлемақылар (төлемдер) болып табылатын басқа квазимемлекеттік сектор субъектілерінің әлеуметтік маңызы бар инвестициялық жобаларының және (немесе) инвестициялық бағдарламаларының тізбесін бекіту;
67) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту;
68) жергілікті мемлекеттік басқарудың жұмыс істеу тетіктерін жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;

69) формирование перечня заявок на привлечение связанных грантов;
70) утверждение перечня заявок на привлечение связанных грантов;
71) выработка предложений по созданию институциональной и законодательной основы применения механизмов государственно-частного партнерства в отраслях экономики;
72) выработка предложений по распределению целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие регионов;
73) формирование предложений по местным бюджетным инвестиционным проектам, финансируемым за счет целевых трансфертов на развитие и бюджетных кредитов из республиканского бюджета, их соответствию критериям приоритетов региональной политики, определяемым уполномоченным органом в сфере регионального развития;
74) выработка предложений по совершенствованию механизмов формирования, использования и управления Национальным фондом Республики Казахстан;
75) разработка проекта Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан";
76) представление ежегодно в Правительство Республики Казахстан отчетов о состоянии сфер естественных монополий, исполнении утвержденных тарифных смет, исполнении утвержденных инвестиционных программ;
76-1) реализация государственной политики в сферах естественных монополий и организация ее осуществления;
77) утверждение правил формирования тарифов;
78) утверждение правил осуществления деятельности субъектами естественных монополий;
79) утверждение типовых договоров предоставления регулируемых услуг;
80) утверждение перечня регулируемых услуг;
81) Действовал до 01.01.2022, в соответствии с постановлением Правительства РК от 24.12.2021 № 928.
82) утверждение положения о Совете по тарифной политике и его персонального состава;
83) Исключен постановлением Правительства РК от 13.04.2023 № 297 (вводится в действие с 01.01.2024).
84) утверждение типовых форм технических условий на подключение к инженерным сетям;
85) утверждение типовых регламентов оказания услуг с четким порядком действий сотрудников субъектов естественных монополий;
86) утверждение правил определения затрат на технологическое присоединение электрических установок с установленной мощностью до 200 кВт субъектов предпринимательства к электрическим сетям энергопередающих организаций;
87) осуществление государственного регулирования цен и государственного контроля за соблюдением порядка ценообразования и обязанностей субъекта общественно значимого рынка;
88) утверждение правил ценообразования на общественно значимых рынках;

69) байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер тізбесін қалыптастыру;
70) байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер тізбесін бекіту;
71) экономика салаларында мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің тетіктерін қолданудың институционалдық және заңнамалық негізін жасау бойынша ұсыныстар әзірлеу;
72) республикалық бюджеттен өңірлерді дамытуға арналған нысаналы трансферттерді бөлу бойынша ұсыныстар әзірлеу;
73) нысаналы даму трансферттері мен республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер есебінен қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар бойынша, олардың өңірлік даму саласындағы уәкілетті орган айқындаған өңірлік саясат басымдықтарының өлшемшарттарына сәйкес келуі тұрғысынан ұсыныстар қалыптастыру;
74) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру, пайдалану және басқару тетіктерін жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
75) "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу;
76) Қазақстан Республикасының Үкіметіне жыл сайын табиғи монополиялар салаларының жай-күйі туралы, бекітілген тарифтік сметалардың орындалуы туралы, бекітілген инвестициялық бағдарламалардың орындалуы туралы есептерді ұсыну;
76-1) табиғи монополиялар салаларындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және оның жүзеге асырылуын ұйымдастыру;
77) тарифтерді қалыптастыру қағидаларын бекіту;
78) табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін жүзеге асыру қағидаларын бекіту;
79) реттеліп көрсетілетін қызметтерді ұсынудың үлгілік шарттарын бекіту;
80) реттеліп көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту;
81) тарифтік реттеудің ынталандырушы әдісін қолдана отырып, бекітілетін табиғи монополиялар субъектілерінің тізбесін бекіту;
82) Тарифтік саясат жөніндегі кеңес туралы ережені және оның дербес құрамын бекіту;
83) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.04.2023 № 297 қаулысымен;
84) инженерлік желілерге қосуға арналған техникалық шарттардың үлгілік нысандарын бекіту;
85) табиғи монополиялар субъектілері қызметкерлерінің нақты іс-қимылдар тәртібімен қызметтер көрсетуінің үлгілік регламенттерін бекіту;
86) кәсіпкерлік субъектілерінің белгіленген қуаты 200 кВт-қа дейінгі электр қондырғыларын энергия беруші ұйымдардың электр желілеріне технологиялық қосуға жұмсалған шығындарын айқындау қағидаларын бекіту;
87) бағаларды мемлекеттік реттеуді және қоғамдық маңызы бар нарық субъектісінің баға белгілеу тәртібін және міндеттерді сақтауына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
88) қоғамдық маңызы бар нарықтарда баға белгілеу қағидаларын бекіту;

89) международное сотрудничество в пределах компетенции Министерства;
90) координация работы государственных органов по международному экономическому сотрудничеству, взаимодействие с международными финансовыми и экономическими организациями, странами-донорами по вопросам координации внешней помощи и их деятельности, рейтинговыми агентствами;
91) выступление от имени Правительства Республики Казахстан на переговорах с международными экономическими организациями, а также в рамках двусторонних инициатив;
92) разработка предложений и координация деятельности государственных органов по развитию экономического сотрудничества в рамках международных и региональных организаций;
93) мониторинг выполнения международных договоров в экономической сфере, участником которых является Республика Казахстан, и осуществление подготовки предложений по определению приоритетных направлений экономического сотрудничества Республики Казахстан;
93-1) разработка и утверждение положений о Национальном контактном центре и его Секретариате, а также состава Национального контактного центра;
93-2) разработка и утверждение Регламента рассмотрения обращений о нарушениях Руководящих принципов Организации экономического сотрудничества и развития для многонациональных предприятий;
94) разработка и утверждение правил оценки корпоративного управления в контролируемых государством акционерных обществах по согласованию с Национальной палатой предпринимателей Республики Казахстан;
95) разработка и утверждение типового кодекса корпоративного управления в контролируемых государством акционерных обществах, за исключением Фонда национального благосостояния;
96) анализ и оценка управления государственным имуществом;
96-1) определение порядка передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой;
96-2) определение порядка привлечения независимого консультанта;
96-3) утверждение формы заявления собственника (правообладателя) стратегического объекта для получения разрешения на обременение стратегических объектов либо их отчуждение;
96-4) согласование правил пользования имуществом общего пользования;
97) оценка реализации планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
98) утверждение совместно с центральным уполномоченным органом по управлению государственным имуществом правил разработки, утверждения планов развития и планов мероприятий национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, а также мониторинга и оценки их реализации;

89) Министрліктің құзыреті шегіндегі халықаралық ынтымақтастық;
90) мемлекеттік органдардың халықаралық экономикалық ынтымақтастық жөніндегі жұмысын үйлестіру, халықаралық қаржы және экономикалық ұйымдармен, сыртқы көмекті үйлестіру және олардың қызметі мәселелері бойынша донор елдермен, рейтингтік агенттіктермен өзара іс-қимыл жасасу;
91) халықаралық экономикалық ұйымдармен келіссөздерде, сондай-ақ екіжақты бастамалар шеңберінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан өкілдік ету;
92) халықаралық және өңірлік ұйымдар шеңберіндегі экономикалық ынтымақтастықты дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу және мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру;
93) Қазақстан Республикасы қатысушы болып табылатын экономикалық салада халықаралық шарттардың орындалуын мониторингтеу, Қазақстан Республикасы экономикалық ынтымақтастығының басым бағыттарын айқындау бойынша ұсыныстар дайындауды жүзеге асыру;
93-1) Ұлттық байланыс орталығы және оның Хатшылығы туралы ережелерді әзірлеу және бекіту, сондай-ақ Ұлттық байланыс орталығының құрамын бекіту;
93-2) Көпұлтты кәсіпорындарға арналған Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының басшылық қағидаттарының бұзылуы туралы өтініштерді қарау регламентін әзірлеу және бекіту;
94) Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасымен келісу бойынша мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардағы корпоративтік басқаруды бағалау қағидаларын әзірлеу және бекіту;
95) Ұлттық әл-ауқат қорын қоспағанда, мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардағы корпоративтік басқарудың үлгілік кодексін әзірлеу және бекіту;
96) мемлекеттік мүлікті басқаруды талдау және бағалау;
96-1) мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру тәртібін айқындау;
96-2) тәуелсіз консультантты тарту тәртібін айқындау;
96-3) стратегиялық объектілерге ауыртпалық салуға не оларды иеліктен шығаруға рұқсат алу үшін стратегиялық объектінің меншік иесінің (құқық иеленушісінің) өтініш нысанын бекіту;
96-4) ортақ пайдаланылатын мүлікті пайдалану қағидаларын келісу;
97) мемлекет акционері болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарларының іске асырылуын бағалау;
98) мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарларын және даму іс-шараларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингтеу және бағалау тәртібін бекіту;

99) определение порядка разработки, утверждения планов развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, государственных предприятий, а также мониторинг и оценка их реализации, за исключением акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью, акционером (участником, доверительным управляющим) которых является Национальный Банк Республики Казахстан, и созданных им государственных предприятий;
100) определение совместно с центральным уполномоченным органом по управлению государственным имуществом правил разработки и представления отчетов по исполнению планов развития и планов мероприятий национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
100-1) утверждение правил размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда, а также перечня, формы и периодичности размещения отчетности;
101) утверждение порядка разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий, за исключением акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью, акционером (участником, доверительным управляющим) которых является Национальный Банк Республики Казахстан, и созданных им государственных предприятий;
102) разработка и утверждение правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду);
103) определение порядка предоставления государственного имущества в имущественный наем (аренду) без права выкупа на льготных условиях субъектам социального предпринимательства;
104) выработка предложений по совершенствованию системы государственного управления;
105) принятие мер по повышению качества оказания государственных услуг с учетом заключения общественного мониторинга качества оказания государственных услуг;
105-1) проведение анализа и выявление системных проблем, поднимаемых заявителями;
106) проведение функционального анализа деятельности органов государственного управления;
107) разработка и утверждение методики по проведению отраслевых (ведомственных) функциональных обзоров деятельности государственных органов;
108) реализация государственной политики по передаче функций центральных и (или) местных исполнительных органов в конкурентную среду;
109) информирование на ежегодной основе Правительства Республики Казахстан о результатах проводимой работы по передаче функций центральных и (или) местных исполнительных органов в конкурентную среду;

99) акционері (қатысушысы, сенімгерлік басқарушысы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі болып табылатын акционерлік қоғамдарды, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерді және ол құрған мемлекеттік кәсіпорындарды қоспағанда, мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингтеу және бағалау тәртібін айқындау;
100) мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарларын және даму іс-шараларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингтеу және бағалау тәртібін айқындау;
100-1) мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Қордың интернет-ресурсына орналастыру қағидаларын, сондай-ақ есептіліктің тізбесін, нысанын және орналастыру кезеңділігін бекіту;
101) акционері (қатысушысы, сенімгерлік басқарушысы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі болып табылатын акционерлік қоғамдарды, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерді және ол құрған мемлекеттік кәсіпорындарды қоспағанда, мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингтеу және бағалау тәртібін бекіту;
102) мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдау (жалға алу) тәртібін әзірлеу және бекіту;
103) мемлекеттік мүлікті әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілеріне сатып алу құқығынсыз жеңілдікті шарттармен мүліктік жалдау (жалға алу) тәртібін айқындау;
104) мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
105) мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасының қоғамдық мониторингі қорытындысын ескере отырып, мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын арттыру жөнінде шаралар қабылдау;
105-1) өтініш берушілер көтеретін жүйелі проблемаларға талдау жүргізу және оларды анықтау;
106) мемлекеттік басқару органдарының қызметіне функционалдық талдау жүргізу;
107) мемлекеттік органдардың қызметіне салалық (ведомстволық) функционалдық шолу жүргізу жөніндегі әдістемені әзірлеу және бекіту;
108) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын бәсекелес ортаға беру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру;
109) Қазақстан Республикасының Үкіметіне жыл сайынғы негізде орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын бәсекелес ортаға беру бойынша жүргізіліп жатқан жұмыстың нәтижелері туралы ақпарат беру;

110) разработка и утверждение правил осуществления аутсорсинга функций центральных и (или) местных исполнительных органов;
111) разработка и утверждение правил передачи функций центральных и (или) местных исполнительных органов в конкурентную среду;
112) разработка и утверждение методики отбора функций центральных и (или) местных исполнительных органов для передачи в конкурентную среду;
113) разработка и утверждение методики определения стоимости функции центрального и (или) местного исполнительных органов, предлагаемой для передачи в конкурентную среду;
114) разработка и утверждение методики проведения анализа готовности рынка по функциям центральных и (или) местных исполнительных органов, предлагаемым для передачи в конкурентную среду;
115) разработка и утверждение правил проведения мониторинга осуществления функций центральных и (или) местных исполнительных органов, переданных в конкурентную среду;
116) осуществление методической помощи и координации деятельности центральных и (или) местных исполнительных органов по передаче функций центральных и (или) местных исполнительных органов в конкурентную среду;
117) подготовка и выдача экспертных заключений центральным и (или) местным исполнительным органам на проведенные ими анализы готовности рынка;
118) проведение экспертизы результатов отбора функций центральных и (или) местных исполнительных органов, предлагаемых центральными и (или) местными исполнительными органами для передачи в конкурентную среду, в пределах своей компетенции;
119) подготовка и выдача заключения по представленному расчету на предмет оптимизации, проведенному центральными и (или) местными исполнительными органами;
120) выработка предложений по совершенствованию системы оплаты труда работников для всех органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета;
121) разработка единой системы оплаты труда работников для всех органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета;
122) осуществление реализации государственной политики в области науки и научно-технической деятельности и координация работ по проведению научных исследований в соответствующей отрасли в пределах компетенции Министерства;
123) координация работ по проведению исследований в соответствующей отрасли в пределах компетенции Министерства;
124) развитие государственных электронных информационных ресурсов и государственных информационных систем, информационно-коммуникационных сетей государственных органов, обеспечение их совместимости и взаимодействия в едином информационном пространстве Республики Казахстан в пределах компетенции Министерства;

110) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдар функцияларының аутсорсингін жүзеге асыру қағидаларын әзірлеу және бекіту;
111) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын бәсекелес ортаға беру қағидаларын әзірлеу және бекіту;
112) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын бәсекелес ортаға беру үшін іріктеу әдістемесін әзірлеу және бекіту;
113) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың бәсекелес ортаға беру үшін ұсынылатын функциялар құнын айқындау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
114) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың бәсекелес ортаға беру үшін ұсынылатын функциялары бойынша нарықтың дайын болуына талдау жүргізу әдістемесін әзірлеу және бекіту;
115) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың бәсекелес ортаға берілген функцияларының жүзеге асырылуына мониторинг жүргізу қағидаларын әзірлеу және бекіту;
116) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын бәсекелес ортаға беру бойынша орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың қызметіне әдістемелік көмек беруді және үйлестіруді жүзеге асыру;
117) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың нарықтың дайын болуына жүргізген талдауларына сараптамалық қорытындылар дайындау және беру;
118) өз құзыреті шегінде орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдар бәсекелес ортаға беру үшін ұсынатын орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын іріктеу нәтижелеріне сараптама жүргізу;
119) орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдар жүргізген, оңтайландыру тұрғысынан ұсынылған есептеме бойынша қорытынды әзірлеу және беру;
120) мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасының барлық органдары үшін жұмыскерлердің еңбегіне ақы төлеу жүйесiн жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
121) мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасының барлық органдары үшін жұмыскерлерге еңбекақы төлеудiң бірыңғай жүйесiн әзірлеу;
122) Министрліктің құзыреті шегінде ғылым және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды жүзеге асыру және тиісті салада ғылыми зерттеулер жүргізу бойынша жұмыстарды үйлестіру;
123) Министрліктің құзыреті шегінде тиісті салада зерттеулер жүргізу жұмыстарын үйлестіру;
124) Министрліктің құзыреті шегінде мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстар мен мемлекеттік ақпараттық жүйелерді, мемлекеттік органдардың ақпараттық-коммуникациялық желілерін дамыту, олардың Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық кеңістігіндегі үйлесімділігі мен өзара іс-қимылын қамтамасыз ету;

125) разработка правовых актов в пределах компетенции Министерства;
126) согласование проектов правовых актов и дача заключения по ним в пределах компетенции Министерства;
127) организация проведения научной экономической экспертизы проектов законов;
127-1) утверждение совместно с Министерством юстиции правил организации и проведения научной экспертизы, а также отбора научных правовых экспертов;
128) осуществление экономического анализа и выработка предложений по формированию политики в области регионального развития;
129) осуществление межотраслевой координации в сфере развития местного самоуправления;
129-1) утверждение типового регламента акимата области (города республиканского значения, столицы) и района (города областного значения);
129-2) утверждение типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества;
130) выработка предложений по совершенствованию и оптимизации административно-территориального устройства Республики Казахстан;
131) подготовка заключения на бизнес-план к проекту государственно-частного партнерства на основании экспертизы Центра развития государственно-частного партнерства;
132) разработка и утверждение инструкции о проведении местными исполнительными органами мониторинга (скрининга) социально-экономического развития сельских населенных пунктов;
132-1) утверждение критериев для определения потенциала сельских населенных пунктов;
133) проведение анализа текущего состояния социально-экономического развития территорий всех уровней;
134) мониторинг и анализ проблем развития регионов;
135) координация деятельности государственных органов, регионов по формированию и реализации региональной политики страны;
136) координация деятельности регионов по формированию и реализации экономической политики страны;
137) согласование перечня сел с потенциалом развития (опорных и спутниковых, включая стратегические сельские населенные пункты);
138) разработка и оценка эффективности комплексных планов развития отдельных проблемных территорий, населенных пунктов;
139) разработка и утверждение типовых правил погребения и организации дела по уходу за могилами;
140) разработка мер по развитию предпринимательской деятельности, осуществляемой молодежью;
141) разработка и утверждение методики определения стоимости услуг, оказываемых в рамках государственных мер поддержки предпринимательства за счет средств республиканского бюджета;
142) разработка предложений по совершенствованию мер, направленных на финансирование и кредитование субъектов частного предпринимательства;
143) утверждение правил разработки и утверждения годового отчета о состоянии регулирования предпринимательской деятельности в Республике Казахстан;

125) Министрліктің құзыреті шегінде құқықтық актілерді әзірлеу;
126) Министрліктің құзыреті шегінде құқықтық актілердің жобаларын келісу және олар бойынша қорытындылар беру;
127) заң жобаларына ғылыми-экономикалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру;
127-1) Әділет министрлігімен бірлесіп, ғылыми сараптаманы ұйымдастыру және жүргізу, сондай-ақ ғылыми құқықтық сарапшыларды іріктеу қағидаларын бекіту;
128) экономикалық талдауды жүзеге асыру және өңірлік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
129) жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту саласында салааралық үйлестіруді жүзеге асыру;
129-1) облыс (республикалық маңызы бар қала, астана) және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің үлгілік регламентін бекіту;
129-2) жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту;
130) Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мен оңтайландыру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
131) Мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту орталығының сараптамасы негiзiнде мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасына жасалған бизнес-жоспарға қорытынды дайындау;
132) жергілікті атқарушы органдардың ауылдық елді мекендердің әлеуметтік-экономикалық дамуына мониторинг (скрининг) жүргізуі туралы нұсқаулықты әзірлеу және бекіту;
132-1) ауылдық елді мекендердің әлеуетін айқындауға арналған өлшемшарттарды бекіту;
133) барлық деңгейдегі аумақтардың әлеуметтік-экономикалық дамуының ағымдағы жай-күйіне талдау жүргізу;
134) өңірлерді дамыту проблемаларын мониторингтеу және талдау;
135) елдің өңірлік саясатын қалыптастыру және іске асыру бойынша мемлекеттік органдардың, өңірлердің қызметін үйлестіру;
136) елдің экономикалық саясатын қалыптастыру және іске асыру бойынша өңірлердің қызметін үйлестіру;
137) даму әлеуеті бар (стратегиялық ауылдық елді мекендерді қоса алғанда, тірек және серіктес) ауылдардың тізбесін келісу;
138) жекелеген проблемалы аумақтарды, елді мекендерді дамытудың кешенді жоспарларын әзірлеу және бағалау;
139) жерлеудің және зираттарды күтіп-ұстау ісін ұйымдастырудың үлгілік қағидаларын әзірлеу және бекіту;
140) жастар жүзеге асыратын кәсіпкерлік қызметті дамыту жөнінде шаралар әзірлеу;
141) республикалық бюджет қаражаты есебінен кәсіпкерлікті қолдаудың мемлекеттік шаралары шеңберінде көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
142) жеке кәсiпкерлiк субъектiлерiн қаржыландыру және оларға кредит беру жөнiндегi шараларды жетiлдiру туралы ұсыныстар әзiрлеу;
143) Қазақстан Республикасындағы кәсіпкерлік қызметті реттеудің жай-күйі туралы жылдық есепті әзірлеу және бекіту қағидаларын бекіту;

144) разработка предложений по реализации мер, направленных на формирование системы подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области малого предпринимательства, а также их реализация;
145) осуществление взаимодействия и сотрудничества с молодежными организациями по вопросам развития предпринимательской деятельности среди молодежи;
146) осуществление межведомственной координации центральных государственных и местных исполнительных органов в области совершенствования и оптимизации государственной разрешительной системы и государственного контроля и надзора за деятельностью субъектов частного предпринимательства, а также мер поддержки и развития частного предпринимательства;
147) координация деятельности экспертных советов при центральных государственных и местных исполнительных органах;
148) информирование Президента и Правительства Республики Казахстан о нарушениях законодательства Республики Казахстан, регламентирующего деятельность субъектов частного предпринимательства, допускаемых государственными органами и их должностными лицами;
149) осуществление координации системы оценки рисков государственными органами путем совместного утверждения критериев оценки степени рисков, проверочных листов, разрабатываемых уполномоченными государственными органами;
150) разработка и утверждение правил формирования государственными органами системы оценки рисков и формы проверочных листов с учетом специфики и конфиденциальности критериев оценки степени риска;
151) обеспечение деятельности межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности;
152) внесение в Правительство Республики Казахстан предложения по определению приоритетных секторов экономики;
153) Исключен постановлением Правительства РК от 24.03.2022 № 153.
154) разработка и утверждение перечня информационных инструментов;
155) взаимодействие с уполномоченным органом в области правовой статистики и специальных учетов по обмену информацией по учету проверок и профилактического контроля и надзора органов контроля и надзора;
156) координация деятельности других государственных органов в сфере разрешений и уведомлений;
156-1) реализация государственной политики в сфере разрешений и уведомлений;
156-2) формирование и реализация государственной политики в области государственного регулирования предпринимательства;
156-3) согласование правил лицензирования деятельности по цифровому майнингу;
157) разработка и утверждение плана развития Министерства;
158) утверждение правил разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, реализации, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций и определения целесообразности бюджетного кредитования;

144) шағын кәсіпкерлік саласында кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру жүйесін қалыптастыруға бағытталған шараларды іске асыруға ұсыныстар әзірлеу, сондай-ақ оларды іске асыру;
145) жастар ұйымдарымен жастар арасында кәсіпкерлік қызметті дамыту мәселелері бойынша өзара іс-қимылды және ынтымақтастықты жүзеге асыру;
146) мемлекеттік рұқсат беру жүйесін жетілдіру және оңтайландыру бойынша және жеке кәсіпкерлік субъектілерінің қызметін мемлекеттік бақылау және қадағалау, сондай-ақ жеке кәсіпкерлікті қолдау мен дамыту саласын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың қызметін ведомствоаралық үйлестіруді жүзеге асыру;
147) орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың жанындағы сараптамалық кеңестердің қызметін үйлестіру;
148) мемлекеттік органдар мен лауазымды тұлғалар жол берген жеке кәсіпкерлік субъектілерінің қызметін регламенттейтін Қазақстан Республикасы заңнамасының бұзушылықтары туралы Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметін хабардар ету;
149) уәкілетті мемлекеттік органдар әзірлейтін тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемшарттарын, тексеру парақтарын бірлесіп бекіту арқылы мемлекеттік органдардың тәуекелдерді бағалау жүйесін енгізу процесін үйлестіруді жүзеге асыру;
150) тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарының ерекшеліктері мен құпиялылығын ескере отырып, мемлекеттік органдардың тексеру парақтарының нысанын және тәуекелдерді бағалау жүйесін қалыптастыру қағидаларын әзірлеу және бекіту;
151) кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның қызметін қамтамасыз ету;
152) Қазақстан Республикасының Үкіметіне экономиканың басым секторларын айқындау жөнінде ұсыныстар енгізу;
153) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.03.2022 № 153 қаулысымен;
154) ақпараттық құралдардың тізбесін әзірлеу және бекіту;
155) құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы уәкілетті органмен бақылау және қадағалау органдарының тексерулерді және профилактикалық бақылау мен қадағалауды есепке алу жөніндегі ақпаратпен алмасу бойынша өзара іс-қимылы;
156) басқа мемлекеттік органдардың рұқсаттар және хабарламалар саласындағы қызметін үйлестіру;
156-1) рұқсаттар және хабарламалар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
156-2) кәсіпкерлікті мемлекеттік реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру;
156-3) цифрлық майнинг жөніндегі қызметті лицензиялау қағидаларын келісу;
157) Министрліктің даму жоспарын әзірлеу және бекіту;
158) мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, оған қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, іске асыру, іріктеу, іске асырылуын мониторингтеу және бағалау, бюджеттік кредиттеудiң орындылығын айқындау қағидаларын бекіту;

158-1) утверждение правил отбора и определения критериев социальных и экономических проектов;
159) утверждение технических регламентов в регулируемых сферах;
160) разработка проекта Закона Республики Казахстан об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на трехлетний период;
161) утверждение по согласованию с уполномоченным государственным органом по труду типовых норм и нормативов по труду, а также профессиональных стандартов в регулируемой сфере;
162) согласование предельных цен на розничную реализацию нефтепродуктов через стационарные автозаправочные станции, на которые установлено государственное регулирование цен, и на оптовую реализацию нефтепродуктов, предназначенных для реализации на стационарных автозаправочных станциях, на которые установлено государственное регулирование цен;
163) составление административных протоколов в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях;
164) участие в формировании и реализации государственной политики в сфере государственного стимулирования промышленности;
165) установление и утверждение требований, обязательных для исполнения субъектами предпринимательства;
166) выработка предложений по вопросам определения целей и задач, направленных на обеспечение формирования, развития и функционирования агломераций;
166-1) разработка перечня и состава агломераций;
166-2) разработка положения о совете по агломерациям;
166-3) определение требований к содержанию соглашения о совместном решении вопросов местного значения на территории агломерации;
166-4) утверждение правил формирования состава агломерации;
166-5) разработка и утверждение положения о местном совете агломерации;
166-6) оказание содействия местным исполнительным органам столицы, города республиканского значения и области, населенные пункты которой входят в агломерацию, в части вопросов развития агломераций;
166-7) осуществление координации деятельности центральных государственных органов, местных исполнительных органов и местных советов агломераций по вопросам развития агломераций;
166-8) разработка и утверждение перечня моногородов;
167) рассмотрение результатов анализа регуляторного воздействия и выдача заключения о соблюдении регулирующими государственными органами, Национальной палатой предпринимателей Республики Казахстан и другими заинтересованными лицами установленных процедур, за исключением проектов актов регионального значения;
168) разработка и утверждение нормативных правовых актов и нормативных документов, методик, стандартов в рамках компетенции, за исключением устанавливающих требования к субъектам частного предпринимательства;

158-1) әлеуметтік және экономикалық жобаларды іріктеу және олардың өлшемшарттарын айқындау қағидаларын бекіту;
159) реттелетін салаларда техникалық регламенттерді бекіту;
160) үш жылдық кезеңге арналған республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемдері туралы Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу;
161) еңбек жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен келісу бойынша еңбек жөніндегі үлгілік нормалар мен нормативтерді, сондай-ақ реттелетін саладағы кәсіптік стандарттарды бекіту;
162) бағаларды мемлекеттік реттеу белгіленген мұнай өнімдерін стационарлық автожанармай құю станциялары арқылы бөлшек саудада өткізуге және бағаларды мемлекеттік реттеу белгіленген, стационарлық автожанармай құю станцияларында өткізуге арналған мұнай өнімдерін көтерме саудада өткізуге шекті бағаларды келісу;
163) Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес әкімшілік хаттамалар жасау;
164) өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыруға және іске асыруға қатысу;
165) кәсіпкерлік субъектілерінің орындауы үшін міндетті талаптарды белгілеу және бекіту;
166) агломерацияларды қалыптастыруды, дамытуды және олардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге бағытталған мақсаттар мен міндеттерді айқындау мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу;
166-1) агломерациялардың тізбесі мен құрамын әзірлеу;
166-2) агломерациялар жөніндегі кеңес туралы ережені әзірлеу;
166-3) агломерация аумағында жергілікті маңызы бар мәселелерді бірлесіп шешу туралы келісімнің мазмұнына қойылатын талаптарды айқындау;
166-4) агломерация құрамын қалыптастыру қағидаларын бекіту;
166-5) жергілікті агломерация кеңесі туралы ережені әзірлеу және бекіту;
166-6) астананың, республикалық маңызы бар қаланың және елді мекендері агломерацияға кіретін облыстың жергілікті атқарушы органдарына агломерацияларды дамыту мәселелері бөлігінде жәрдем көрсету;
166-7) агломерацияларды дамыту мәселелері бойынша орталық мемлекеттік органдардың, жергілікті атқарушы органдардың және жергілікті агломерациялар кеңестерінің қызметін үйлестіруді жүзеге асыру;
166-8) моноқалалардың тізбесін әзірлеу және бекіту;
167) реттеушілік әсерді талдау нәтижелерін қарау және өңірлік маңызы бар актілердің жобаларын қоспағанда, реттеуші мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасы Ұлттық палатасының және басқа да мүдделі тұлғалардың белгіленген рәсімдерді сақтауы туралы қорытынды беру;
168) жеке кәсiпкерлiк субъектiлерiне қойылатын талаптарды белгiлейтiндерiн қоспағанда, өз құзыреті шеңберінде нормативтiк құқықтық актiлер мен нормативтік құжаттар, әдістемелер, стандарттар әзiрлеу және бекiту;

169) оказание государственных услуг;
170) реализация государственной политики по развитию и государственной поддержке частного предпринимательства;
171) организация и координация выполнения государственных мер поддержки и развития малого и среднего предпринимательства;
171-1) утверждение правил предоставления субъектам малого и среднего предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление неиспользуемых объектов государственной собственности и занимаемых ими земельных участков для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность;
172) проведение анализа предпринимательской среды, инвестиционного климата и инфраструктуры развития частного предпринимательства;
173) организация методологической помощи субъектам частного предпринимательства;
174) ведение реестров субъектов предпринимательства и субъектов социального предпринимательства;
174-1) утверждение правил ведения и использования реестра субъектов предпринимательства;
174-2) утверждение правил расчета среднегодовой численности работников и среднегодового дохода;
175) утверждение реестра субъектов социального предпринимательства;
176) ведение реестра субъектов социального предпринимательства;
177) разработка и утверждение правил ведения реестра субъектов социального предпринимательства;
178) разработка правил формирования специальной комиссии и положения о ней;
179) определение порядка осуществления поддержки инициатив развития социального предпринимательства государственными органами, национальными холдингами, национальными институтами развития и иными организациями;
179-1) определение порядка проведения аккредитации, в том числе формы свидетельства об аккредитации, оснований и порядка отмены аккредитации объединений субъектов частного предпринимательства и иных некоммерческих организаций;
180) аккредитация объединений субъектов частного предпринимательства и иных некоммерческих организаций;
181) направление уведомления в Национальную палату предпринимателей Республики Казахстан и экспертные советы о размещении консультативного документа или соответствующего проекта нормативного правового акта, затрагивающего интересы субъектов предпринимательства, на интернет-портале открытых нормативных правовых актов для получения экспертных заключений, в том числе при каждом последующем их согласовании с заинтересованными государственными органами;
182) осуществление мониторинга эффективности государственного контроля и надзора в области государственного регулирования предпринимательства;

169) мемлекеттік қызметтер көрсету;
170) жеке кәсіпкерлікті дамыту және мемлекеттік қолдау жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру;
171) шағын және орта кәсіпкерлікті қолдау мен дамытудың мемлекеттік шараларының орындалуын ұйымдастыру және үйлестіру;
171-1) өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызмет көрсету саласын дамыту үшін мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектілерін және олар алып жатқан жер учаскелерін кейіннен меншікке өтеусіз бере отырып, шағын және орта кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалдауға (жалға) немесе сенімгерлік басқаруға беру қағидаларын бекіту;
172) кәсiпкерлiк ортаға, инвестициялық ахуалға және жеке кәсiпкерлiктi дамытудың инфрақұрылымына талдау жүргізу;
173) жеке кәсіпкерлік субъектілеріне әдіснамалық көмек көрсетуді ұйымдастыру;
174) кәсіпкерлік субъектілері және әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімдерін жүргізу;
174-1) кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту;
174-2) жұмыскерлердің жылдық орташа санын және жылдық орташа табысты есептеу қағидаларын бекіту;
175) әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін бекіту;
176) әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін жүргізу;
177) әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін жүргізу қағидаларын әзірлеу және бекіту;
178) арнаулы комиссияны қалыптастыру қағидаларын және ол туралы ережені әзірлеу;
179) мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтердің, ұлттық даму институттарының және өзге де ұйымдардың әлеуметтік кәсіпкерлікті дамыту бастамаларын қолдауды жүзеге асыру тәртібін айқындау;
179-1) жеке кәсіпкерлік субъектілерінің бірлестіктері мен өзге де коммерциялық емес ұйымдарды аккредиттеуден өткізу тәртібін, оның ішінде аккредиттеу туралы куәліктің нысанын, аккредиттеудің күшін жою негіздері мен тәртібін айқындау;
180) жеке кәсiпкерлiк субъектілері бірлестіктері мен өзге де коммерциялық емес ұйымдарды аккредиттеу;
181) Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасына және сараптама кеңестеріне кәсіпкерлік субъектілерінің мүдделерін қозғайтын консультативтік құжатты немесе нормативтік құқықтық актінің тиісті жобасын сараптама қорытындыларын алу үшін, оның ішінде оларды мүдделі мемлекеттік органдармен әрбір келесі келісу кезінде ашық нормативтік құқықтық актілердің интернет-порталында орналастырғаны туралы хабарлама жіберу;
182) кәсiпкерлiкті мемлекеттік реттеу саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау тиімділігі мониторингін жүзеге асыру;

183) осуществление международного сотрудничества в области развития частного предпринимательства;
184) пропаганда государственной политики по развитию и поддержке частного предпринимательства;
185) способствование формированию и развитию инфраструктуры малого предпринимательства в регионах республики;
186) осуществление контроля в области поддержки и защиты субъектов частного предпринимательства;
186-1) разработка и утверждение методики осуществления анализа эффективности государственных мер поддержки субъектов частного предпринимательства и населения с предпринимательской инициативой;
187) создание условий для участия малого и среднего предпринимательства в реализации документов Системы государственного планирования в сфере инновационного, инвестиционного и индустриального развития;
188) создание условий для инвесторов, международных организаций-грантодателей в вопросах поддержки и развития частного предпринимательства;
189) организация обучения государственных служащих и иных лиц по вопросам внедрения и осуществления анализа регуляторного воздействия;
190) координация деятельности других государственных органов в области государственного контроля (надзора) за деятельностью субъектов частного предпринимательства;
191) рассмотрение отчетов местных исполнительных органов области, городов республиканского значения, столицы, осуществляющих руководство в сфере предпринимательства, о состоянии работы по анализу регуляторного воздействия;
192) участие в реализации государственной политики по обеспечению равных прав и равных возможностей мужчин и женщин;
193) согласование порядка определения предельной цены на розничную реализацию нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен;
194) согласование предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке, а также предельных цен оптовой и розничной реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки вне товарных бирж;
194-1) согласование предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке для промышленного потребителя-инвестора, приобретающего товарный газ для использования в качестве топлива и (или) сырья в промышленном производстве в целях реализации инвестиционного проекта по производству нефтегазохимической продукции;
194-2) согласование предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке на предстоящий год, предназначенного для последующей реализации крупным коммерческим потребителям и лицам, осуществляющим цифровой майнинг, или лицам по производству электрической энергии для осуществления цифрового майнинга;

183) жеке кәсiпкерлiктi дамыту саласында халықаралық ынтымақтастықты жүзеге асыру;
184) жеке кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдау жөнiндегi мемлекеттiк саясатты насихаттау;
185) республика өңiрлерiнде шағын кәсiпкерлiк инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытуға ықпал ету;
186) жеке кәсіпкерлік субъектілерін қолдау мен қорғау саласындағы бақылауды жүзеге асыру;
186-1) жеке кәсіпкерлік субъектілерін және кәсіпкерлік бастамасы бар халықты мемлекеттік қолдау шараларының тиімділігін талдауды жүзеге асыру әдістемесін әзірлеу және бекіту;
187) шағын және орта кәсiпкерлiктiң Қазақстан Республикасы Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің инновациялық, инвестициялық және индустриялық даму саласындағы құжаттарын iске асыруға қатысуы үшiн жағдайлар жасау;
188) инвесторлар, грант берушi халықаралық ұйымдар үшiн жеке кәсiпкерлiктi қолдау мен дамыту мәселелерiнде жағдайлар жасау;
189) мемлекеттік қызметшілер мен өзге де адамдарды реттеушілік әсерді талдауды енгізу мен жүзеге асыру мәселелері бойынша оқытуды ұйымдастыру;
190) жеке кәсіпкерлік субъектілерінің қызметін мемлекеттік бақылау (қадағалау) саласындағы басқа мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру;
191) облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың кәсіпкерлік саласындағы басшылықты жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының реттеушілік әсерді талдау жөніндегі жұмыстың жай-күйі туралы есептерін қарау;
192) ерлер мен әйелдердің тең құқықтарын және тең мүмкіндіктерін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыруға қатысу;
193) бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерін бөлшек саудада өткізуге арналған шекті бағаны айқындау тәртібін келісу;
194) тауарлық газды ішкі нарықта көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын, сондай-ақ сұйытылған мұнай газын өнім беру жоспары шеңберінде тауар биржаларынан тыс көтерме және бөлшек саудада өткізудің шекті бағаларын келісу;
194-1) мұнай-газ-химия өнімдерін өндіру жөніндегі инвестициялық жобаны іске асыру мақсатында тауарлық газды өнеркәсіптік өндірісте отын және (немесе) шикізат ретінде пайдалану үшін сатып алатын өнеркәсіптік тұтынушы-инвестор үшін ішкі нарықта тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын келісу;
194-2) алдағы жылға ішкі нарықта кейіннен ірі коммерциялық тұтынушыларға және цифрлық майнингті жүзеге асыратын тұлғаларға немесе цифрлық майнингті жүзеге асыру үшін электр энергиясын өндіру жөніндегі тұлғаларға өткізуге арналған тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын келісу;

194-3) согласование плана передачи на баланс и (или) в доверительное управление имущества, используемого в технологическом цикле, при предоставлении регулируемых услуг;
194-4) согласование порядка субсидирования аэропортов, находящихся в коммунальной собственности, не обеспечивающих достаточный уровень доходов для покрытия операционных затрат, с пассажиропотоком менее двухсот тысяч пассажиров в год;
194-5) согласование типового положения об антикоррупционных комплаенс-службах в субъектах квазигосударственного сектора;
195) утверждение порядка оценки деятельности членов наблюдательного совета и определения лимита выплаты вознаграждения членам наблюдательного совета государственного предприятия;
196) утверждение форм заявлений для получения разрешений второй категории, форм разрешений второй категории;
197) утверждение правил осуществления разрешительных процедур и правил осуществления деятельности или действий (операций), для которых Законом введен разрешительный порядок;
198) утверждение форм уведомлений и правил приема уведомлений государственными органами, определение государственных органов, осуществляющих прием уведомлений;
199) согласование правил ведения государственного электронного реестра разрешений и уведомлений;
200) разработка и утверждение правил проведения и использования анализа регуляторного воздействия регуляторных инструментов и (или) требований;
200-1) формирование и ведение реестра обязательных требований в сфере предпринимательства;
200-2) утверждение правил ведения реестра обязательных требований в сфере предпринимательства;
200-3) выработка предложений по определению сфер регулирования предпринимательской деятельности, регуляторные акты которых подлежат включению в реестр обязательных требований в сфере предпринимательства;
200-4) разработка и утверждение правил формирования регулирующими государственными органами системы оценки и управления рисками;
200-5) утверждение типового положения об экспертных советах по вопросам предпринимательства;
200-6) организация рассмотрения экспертными советами разрабатываемых центральными государственными, местными представительными и исполнительными органами проектов нормативных правовых актов, проектов международных договоров Республики Казахстан, а также международных договоров, участницей которых намеревается стать Республика Казахстан, затрагивающих интересы субъектов частного предпринимательства;
200-7) проведение анализа функционирования отраслей экономики в целях устранения препятствий для развития субъектов частного предпринимательства;

194-3) реттеліп көрсетілетін қызметтерді ұсыну кезінде технологиялық циклде пайдаланылатын мүлікті теңгерімге және (немесе) сенімгерлік басқаруға беру жоспарын келісу;
194-4) коммуналдық меншіктегі кемінде жылына екі жүз мың жолаушы легімен операциялық шығындарды жабу үшін кірістердің жеткілікті деңгейін қамтамасыз етпейтін әуежайларды субсидиялау тәртібін бекіту;
194-5) квазимемлекеттік сектор субъектілеріндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтер туралы үлгілік ережені келісу;
195) байқау кеңесі мүшелерінің қызметін бағалау және мемлекеттік кәсіпорынның байқау кеңесі мүшелеріне сыйақы төлеу лимитін айқындау тәртібін бекіту;
196) екінші санаттағы рұқсаттар алуға арналған өтініштер нысандарын, екінші санаттағы рұқсаттар нысандарын бекіту;
197) Заңмен рұқсат беру тәртібі енгізілген рұқсат беру рәсімдерін жүзеге асыру қағидаларын және қызметті немесе іс-әрекеттерді (операцияларды) жүзеге асыру қағидаларын бекіту;
198) хабарламалар нысандарын және мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту, хабарламалар қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау;
199) рұқсаттар мен хабарламалардың мемлекеттік электрондық тізілімін жүргізу қағидаларын келісу;
200) реттегіш құралдардың және (немесе) талаптардың реттеушілік әсеріне талдау жүргізу және пайдалану қағидаларын әзірлеу және бекіту;
200-1) кәсіпкерлік саласындағы міндетті талаптардың тізілімін қалыптастыру және жүргізу;
200-2) кәсіпкерлік саласындағы міндетті талаптар тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту;
200-3) реттеушілік актілері кәсіпкерлік саласындағы міндетті талаптар тізіліміне енгізілуге жататын кәсіпкерлік қызметті реттеу салаларын айқындау жөнінде ұсыныстар тұжырымдау;
200-4) реттеуші мемлекеттік органдардың тәуекелдерді бағалау және басқару жүйесін қалыптастыру қағидаларын әзірлеу және бекіту;
200-5) кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптама кеңестері туралы үлгілік ережені бекіту;
200-6) жеке кәсіпкерлік субъектілерінің мүдделерін қозғайтын, орталық мемлекеттік, жергілікті өкілді және атқарушы органдар әзірлейтін нормативтік құқықтық актілердің жобаларын, Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының жобаларын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы қатысушы болуға ниеттенетін халықаралық шарттарды сараптама кеңестерінің қарауын ұйымдастыру;
200-7) жеке кәсіпкерлік субъектілерін дамыту үшін кедергілерді жою мақсатында экономика салаларының жұмыс істеуіне талдау жүргізу;

200-8) организация предоставления субъектам частного предпринимательства экономической информации о состоянии внутренних и внешних рынков;
200-9) согласование минимальных ставок авторского вознаграждения в случаях, когда практическое осуществление имущественных (исключительных) прав в индивидуальном порядке невозможно в связи с характером произведения или особенностями его использования (публичным исполнением, в том числе на радио и телевидении, воспроизведением произведения посредством механической, магнитной или иной записи, репродуцированием, воспроизведением произведения в личных целях без согласия автора и другими случаями);
200-10) согласование минимальных ставок вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм в случаях, когда практическое осуществление имущественных (исключительных) прав в индивидуальном порядке невозможно в связи с характером использования исполнений или фонограмм (публичным исполнением, в том числе на радио и телевидении, воспроизведением произведения посредством механической, магнитной или иной записи, репродуцированием, воспроизведением в личных целях без согласия исполнителя и производителя фонограммы и другими случаями);
200-11) согласование порядка, форм государственной финансовой поддержки, отрасли (отраслей) экономики, в которой (которых) осуществляют деятельность субъекты частного предпринимательства, подлежащие государственной финансовой поддержке, юридическое (юридические) лицо (лица), привлекаемое (привлекаемые) для оказания государственной финансовой поддержки, размеров финансовой поддержки и других условий, необходимых для оказания государственной финансовой поддержки;
200-12) утверждение порядка, форм государственной финансовой поддержки, отрасли (отраслей) экономики, в которой (которых) осуществляют деятельность субъекты частного предпринимательства, подлежащие государственной финансовой поддержке, юридическое (юридические) лицо (лица), привлекаемое (привлекаемые) для оказания государственной финансовой поддержки, размеров финансовой поддержки и других условий, необходимых для оказания государственной финансовой поддержки;
201) утверждение форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, формы лицензии и (или) приложения к лицензии;
202) разработка и утверждение подзаконных нормативных правовых актов, определяющих порядок оказания государственных услуг в регулируемой Министерством сфере;
203) осуществление контроля и надзора за деятельностью физических и юридических лиц в пределах компетенции Министерства;

200-8) жеке кәсіпкерлік субъектілеріне ішкі және сыртқы нарықтардың жай-күйі туралы экономикалық ақпарат беруді ұйымдастыру;
200-9) туындының сипатына немесе оны пайдалану ерекшелiктерiне (жұртшылық алдында, оның iшiнде радиода және телевизияда орындауға, туындыны механикалық, магниттiк немесе өзге де жазба арқылы қайта шығаруға, көшiрмелеуге, туындыны автордың келісімінсіз жеке мақсатта қайта шығаруға және басқа да жағдайларға) байланысты мүлiктiк (айрықша) құқықтарды жеке тәртіппен iс жүзiнде жүзеге асыру мүмкiн болмаған жағдайларда, авторлық сыйақының ең төмен мөлшерлемелерін келісу;
200-10) орындауларды немесе фонограммаларды пайдалану сипатына (жұртшылық алдында, оның iшiнде радиода және телевизияда орындауға, туындыны механикалық, магниттiк немесе өзге де жазба арқылы қайта шығаруға, көшiрмелеуге, орындаушының және фонограмма шығарушының келісімінсіз жеке мақсатта қайта шығаруға және басқа да жағдайларға) байланысты мүлiктiк (айрықша) құқықтарды жеке тәртiппен iс жүзiнде жүзеге асыру мүмкiн болмаған жағдайларда орындаушылар мен фонограмма шығарушыларға сыйақының ең төмен мөлшерлемелерін келісу;
200-11) мемлекеттік қаржылай қолдау тәртібін, нысандарын, мемлекеттік қаржылай қолдауға жататын жеке кәсіпкерлік субъектілері қызметін жүзеге асыратын экономика саласын (салаларын), мемлекеттік қаржылай қолдау көрсету үшін тартылатын заңды (заңды) тұлғаны (тұлғаларды), қаржылай қолдау мөлшерлерін және мемлекеттік қаржылай қолдау көрсету үшін қажетті басқа да шарттарды келісу;
200-12) мемлекеттік қаржылай қолдау тәртібін, нысандарын, мемлекеттік қаржылай қолдауға жататын жеке кәсіпкерлік субъектілері қызметін жүзеге асыратын экономика саласын (салаларын), мемлекеттік қаржылай қолдау көрсету үшін тартылатын заңды (заңды) тұлғаны (тұлғаларды), қаржылай қолдау мөлшерлерін және мемлекеттік қаржылай қолдау көрсету үшін қажетті басқа да шарттарды бекіту;
201) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны, лицензия нысанын және (немесе) лицензияға қосымшаны алу және қайта ресімдеу үшін өтініштер нысандарын бекіту;
202) Министрлік реттейтін саладағы мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу және бекіту;
203) Министрлік құзыреті шегінде жеке және заңды тұлғалардың қызметіне бақылау мен қадағалауды жүзеге асыру;

204) осуществление координации деятельности центральных и местных исполнительных органов по реализации государственной политики в соответствующей отрасли (сфере);
205) образование общественного совета;
206) рассмотрение рекомендаций общественного совета;
207) определение персонального состава представительства в составе рабочей группы по формированию общественного совета;
208) утверждение состава рабочей группы по формированию общественного совета;
209) представительство в составе рабочей группы по формированию общественного совета;
210) осуществление организационного обеспечения деятельности общественного совета;
211) осуществление контрольных и надзорных функций за деятельностью центральных и местных исполнительных органов по вопросам, относящимся к полномочиям Министерства;
212) осуществление стратегических, регулятивных, реализационных и контрольно-надзорных функций в пределах компетенции Министерства;
213) утверждение системы оценки управления рисками в регулируемой сфере;
214) осуществление внутреннего контроля по направлениям своей деятельности с целью повышения качества и производительности работы;
215) организация и проведение оценки функционирования системы управления в Министерстве, ведомстве и его территориальных подразделениях, подведомственных организациях;
216) привлечение Центра развития государственно-частного партнерства для проведения оценки реализации проектов государственно-частного партнерства, экспертиз бизнес-плана к проекту государственно-частного партнерства при прямых переговорах по определению частного партнера, конкурсной (аукционной) документации проекта государственно-частного партнерства, в том числе при внесении в них соответствующих изменений и (или) дополнений;
216-1) определение целей, задач и видов деятельности Центра развития государственно-частного партнерства;
217) согласование конкурсной (аукционной) документации проекта государственно-частного партнерства по республиканским проектам государственно-частного партнерства, в том числе при внесении в нее соответствующих изменений и (или) дополнений;
217-1) определение порядка проведения экспертизы конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства;
217-2) определение порядка формирования и опубликования перечня социально-экономических задач для формирования предложений по реализации проектов государственно-частного партнерства и порядка информационного обеспечения планируемых и реализуемых проектов государственно-частного партнерства, в том числе посредством использования веб-портала государственно-частного партнерства;

204) орталық және жергілікті атқарушы органдардың тиісті салада (аяда) мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметін үйлестіруді жүзеге асыру;
205) қоғамдық кеңес құру;
206) қоғамдық кеңестің ұсынымдарын қарау;
207) қоғамдық кеңесті қалыптастыру жөніндегі жұмыс тобының құрамындағы өкілдіктің дербес құрамын айқындау;
208) қоғамдық кеңесті қалыптастыру жөніндегі жұмыс тобының құрамын бекіту;
209) қоғамдық кеңесті қалыптастыру жөніндегі жұмыс тобының құрамындағы өкілдік;
210) қоғамдық кеңестің қызметін ұйымдық қамтамасыз етуді жүзеге асыру;
211) министрліктердің өкілеттіктеріне жататын мәселелер бойынша орталық және жергілікті атқарушы органдардың қызметін бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыру;
212) Министрліктің құзыреті шегінде стратегиялық, реттеушілік, іске асыру және бақылау-қадағалау функцияларын жүзеге асыру;
213) реттелетін саладағы тәуекелдерді басқаруды бағалау жүйесін бекіту;
214) жұмыстың сапасы мен өнімділігін арттыру мақсатында өз қызметінің бағыттары бойынша ішкі бақылауды жүзеге асыру;
215) Министрлікте, ведомствода және оның аумақтық бөлімшелерінде, ведомстволық бағынысты ұйымдарда басқару жүйесінің жұмыс істеуін бағалауды ұйымдастыру және жүргізу;
216) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының іске асырылуын бағалау, жекеше әріптесті айқындау жөніндегі тікелей келіссөздер кезінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасына жасалған бизнес-жоспарға, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының конкурстық (аукциондық) құжаттамасына сараптамалар жүргізу үшін, оның ішінде оларға тиісті өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу кезінде Мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту орталығын тарту;
216-1) Мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту орталығының мақсаттарын, міндеттерін және қызмет түрлерін айқындау;
217) республикалық мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша, оның ішінде оған тиісті өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу кезінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының конкурстық (аукциондық) құжаттамасын келісу;
217-1) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының конкурстық құжаттамасына сараптама жүргізу тәртібін айқындау;
217-2) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі ұсыныстарды қалыптастыру үшін әлеуметтік-экономикалық міндеттердің тізбесін қалыптастыру және жариялау тәртібін және мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жоспарланатын және іске асырылатын жобаларын ақпараттық қамтамасыз ету, оның ішінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік веб-порталын пайдалану арқылы тәртібін айқындау;

217-3) разработка перечня объектов государственно-частного партнерства, по отношению к которым конкурс по определению частного партнера может быть закрытым;
217-4) определение порядка согласования и экспертизы конкурсной (аукционной) документации в рамках реализации частной инициативы, утверждаемой центральными уполномоченными государственными органами соответствующей отрасли, местными исполнительными органами;
217-5) согласование конкурсной (аукционной) документации в рамках реализации частной инициативы, утверждаемой центральными уполномоченными государственными органами соответствующей отрасли, местными исполнительными органами;
218) утверждение примерного перечня рисков, возникающих на различных этапах государственно-частного партнерства;
219) утверждение правил планирования и реализации проектов государственно-частного партнерства, включающих вопросы планирования проектов государственно-частного партнерства, проведения конкурса (аукциона) и прямых переговоров по определению частного партнера, проведения мониторинга договоров государственно-частного партнерства, проведения мониторинга и оценки реализации проектов государственно-частного партнерства;
220) Исключен постановлением Правительства РК от 13.04.2023 № 297.
220-1) согласование порядка определения частного партнера и заключения договора государственно-частного партнерства в рамках концепций развития отрасли (сферы), национальных проектов, включая типовые конкурсные документации и типовые договоры государственно-частного партнерства;
220-2) разработка и утверждение методики оценки социально-экономической эффективности проектов государственно-частного партнерства;
220-3) разработка и утверждение методики распределения и оценки рисков проектов государственно-частного партнерства;
220-4) разработка и утверждение методики учета условных государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства;
221) утверждение правил приема объектов государственно-частного партнерства в государственную собственность;
222) ведение перечня недобросовестных потенциальных частных партнеров, формирующегося на основании решений судов, вступивших в законную силу, и размещение данного перечня на интернет-ресурсе Министерства;
223) утверждение критериев отнесения проекта государственно-частного партнерства к проекту государственно-частного партнерства особой значимости;
224) Исключен постановлением Правительства РК от 13.04.2023 № 297.
224-1) определение оператора веб-портала государственно-частного партнерства;
225) формирование перечня инвестиционных проектов и (или) инвестиционных программ, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на соответствующий период;

217-3) мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектілерінің оларға қатысты жекеше әріптесті айқындау жөніндегі конкурс жабық болуы мүмкін тізбесін әзірлеу;
217-4) тиісті саланың орталық уәкілетті органдары, жергілікті атқарушы органдар мемлекеттік бекітетін жеке бастаманы іске асыру шеңберінде конкурстық (аукциондық) құжаттаманы келісу және сараптау тәртібін айқындау;
217-5) тиісті саланың орталық уәкілетті мемлекеттік органдары, жергілікті атқарушы органдар бекітетін жекеше бастаманы іске асыру шеңберіндегі конкурстық (аукциондық) құжаттаманы келісу;
218) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің әртүрлі кезеңдерінде туындайтын тәуекелдердің болжамды тізбесін бекіту;
219) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлау, жекеше әріптесті айқындау жөнінде конкурс (аукцион) және тікелей келіссөздер жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарының мониторингін жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының іске асырылу мониторингін жүргізу және бағалау мәселелерін қамтитын мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлау және іске асыру қағидаларын бекіту;
220) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.04.2023 № 297 қаулысымен;
220-1) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің үлгілік конкурстық құжаттамаларын және үлгілік шарттарын қоса алғанда, саланы (аяны) дамыту тұжырымдамалары, ұлттық жобалар шеңберінде жекеше әріптесті айқындау және мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартын жасасу тәртібін келісу;
220-2) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының әлеуметтік-экономикалық тиімділігін бағалау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
220-3) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын бөлу және олардың тәуекелдерін бағалау әдістемесін әзірлеу және бекіту;
220-4) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша шарттық мемлекеттік міндеттемелерді есепке алу әдістемесін әзірлеу және бекіту;
221) мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектілерін мемлекеттік меншікке қабылдау қағидаларын бекіту;
222) соттардың заңды күшіне енген шешімдері негізінде қалыптастырылатын жосықсыз әлеуетті жекеше әріптестердің тізбесін жүргізу және бұл тізбені өзінің интернет-ресурсында орналастыру;
223) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасын ерекше маңызды мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасына жатқызу өлшемшарттарын бекіту;
224) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.04.2023 № 297 қаулысымен;
224-1) мемлекеттік-жекешелік әріптестік веб-порталының операторын айқындау;
225) тиісті кезеңге арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың және (немесе) инвестициялық бағдарламалардың тізбесін қалыптастыру;

226) разработка и утверждение методики оценки инвестиционной привлекательности регионов и унифицированного инвестиционного стандарта;
227) утверждение типового положения о территориальных советах местного самоуправления;
228) утверждение правил ведения реестра саморегулируемых организаций;
229) ведение реестра саморегулируемых организаций в соответствующей сфере (отрасли);
230) согласование правил и стандартов саморегулируемых организаций, основанных на обязательном членстве (участии);
231) разработка, согласование проектов нормативных правовых актов по вопросам саморегулирования в соответствующей отрасли или сфере государственного управления;
232) Исключен постановлением Правительства РК от 13.04.2023 № 297.
233) оказание методической помощи и координация деятельности регулирующих государственных органов по вопросам осуществления анализа регуляторного воздействия;
234) проведение альтернативного анализа регуляторного воздействия;
235) размещение информации на казахском и русском языках на интернет-портале открытых данных;
236) размещение информации на интернет-портале открытых бюджетов;
237) размещение информации на интернет-портале открытых нормативных правовых актов;
238) согласование нормативного правового акта, устанавливающего порядок размещения информации на интернет-портале открытых бюджетов;
239) проведение внутреннего контроля за качеством и своевременностью представления информации;
240) утверждение типового перечня районного коммунального имущества, передаваемого в состав коммунального имущества города районного значения, села, поселка, сельского округа;
241) определение порядка поступлений от передачи в конкурентную среду активов национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний и их дочерних, зависимых и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, в Национальный фонд Республики Казахстан по перечню, утверждаемому Правительством Республики Казахстан;
241-1) утверждение перечня организаций, более пятидесяти процентов голосующих акций которых принадлежат на праве собственности или доверительного управления национальному управляющему холдингу, в отношении которых не распространяется Закон Республики Казахстан "Об инвестиционных и венчурных фондах";
241-1) утверждение правил формирования Национального доклада по управлению государственными активами и квазигосударственным сектором;
242) утверждение правил согласования объемов внешних займов квазигосударственного сектора совместно с центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;

226) өңірлердің инвестициялық тартымдылығын бағалау әдістемесін және біріздендірілген инвестициялық стандартты әзірлеу және бекіту;
227) жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестері туралы үлгілік ережені бекіту;
228) өзін-өзі реттейтін ұйымдардың тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту;
229) тиісті саладағы (аядағы) өзін-өзі реттейтін ұйымдардың тізілімін жүргізу;
230) міндетті мүшелікке (қатысуға) негізделген өзін-өзі реттейтін ұйымдардың қағидалары мен стандарттарын келісу;
231) тиісті салада немесе мемлекеттік басқару саласында өзін-өзі реттеу мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлеу және келісу;
232) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.04.2023 № 297 қаулысымен;
233) реттеуші мемлекеттік органдарға реттеушілік әсерді талдауды жүзеге асыру мәселелері бойынша әдістемелік көмек көрсету және олардың қызметін үйлестіру;
234) реттеушілік әсерге баламалы талдау жүргізу;
235) ашық деректердің интернет-порталында қазақ және орыс тілдерінде ақпарат орналастыру;
236) ашық бюджеттердің интернет-порталында ақпарат орналастыру;
237) ашық нормативтік құқықтық актілердің интернет-порталында ақпарат орналастыру;
238) ашық бюджеттердің интернет-порталында ақпарат орналастыру тәртібін белгілейтін нормативтік құқықтық актіні келісу;
239) ақпараттың сапасына және уақтылы берілуіне ішкі бақылау жүргізу;
240) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкінің құрамына берілетін аудандық коммуналдық мүліктің үлгілік тізбесін бекіту;
241) ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олардың еншілес, тәуелді және Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін тізбе бойынша олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың активтерін бәсекелес ортаға беруден Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің тәртібін айқындау;
241-1) мемлекеттік активтер мен квазимемлекеттік секторды басқару жөніндегі ұлттық баяндаманы қалыптастыру қағидаларын бекіту;
241-2) дауыс беретін акцияларының елу пайыздан астамы меншік немесе сенімгерлік басқару құқығымен ұлттық басқарушы холдингке тиесілі, оларға қатысты "Инвестициялық және венчурлік қорлар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қолданылмайтын ұйымдардың тізбесін бекіту;
242) квазимемлекеттік сектордың сыртқы қарыздарының көлемін келісу қағидаларын бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп бекіту;

243) разработка и утверждение типового положения об аппарате акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
243-1) определение порядка и размера предоставления мер социальной поддержки, предусмотренных пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";
244) разработка и утверждение типового регламента собрания местного сообщества;
245) разработка и утверждение правил отбора и координации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках рамочных соглашений о партнерстве между Правительством Республики Казахстан и международными финансовыми организациями;
246) разработка и утверждение совместно с центральными уполномоченными органами по бюджетному планированию и в сфере образования и науки правил отбора аналитических и социологических исследований, финансируемых из республиканского бюджета, и совместных исследований с зарубежными организациями, а также определения структуры затрат аналитических и социологических исследований;
247) разработка и утверждение методической рекомендации по реализации Программы совместных экономических исследований, реализуемой Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития;
248) подготовка и внесение предложений о разработке, внесении изменений, пересмотре и отмене национальных, межгосударственных стандартов, национальных классификаторов технико-экономической информации, рекомендаций по стандартизации в уполномоченный орган в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
249) осуществление разработки национальных стандартов и национальных классификаторов технико-экономической информации по согласованию с уполномоченным органом в сфере стандартизации;
250) рассмотрение проектов документов по стандартизации и национального плана стандартизации;
251) подготовка предложений по созданию технических комитетов по стандартизации;
252) разработка и утверждение правил размещения наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в населенных пунктах, в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, на открытом пространстве за пределами помещений вне населенных пунктов и вне полосы отвода автомобильных дорог общего пользования;
253) участие в работе технических комитетов по стандартизации и национального органа по стандартизации, международных организаций по стандартизации;

243) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты туралы үлгі ережені әзірлеу және бекіту;
243-1) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 8-тармағында көзделген әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну тәртібі мен мөлшерін айқындау;
244) жергілікті қоғамдастық жиналысының үлгі регламентін әзірлеу және бекіту;
245) Қазақстан Республикасының Үкіметі мен халықаралық қаржы ұйымдары арасындағы әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуы мен өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобаларды іріктеу және үйлестіру қағидаларын әзірлеу және бекіту;
246) бюджеттік жоспарлау жөніндегі және білім және ғылым саласындағы орталық уәкілетті органдармен бірлесіп, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын талдамалық және әлеуметтанушылық зерттеулерді және шетелдік ұйымдармен бірлескен зерттеулерді іріктеу, сондай-ақ талдамалық және әлеуметтанушылық зерттеулер шығындарының құрылымын айқындау қағидаларын әзірлеу және бекіту;
247) Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі іске асыратын Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын іске асыру жөніндегі әдістемелік ұсынымды әзірлеу және бекіту;
248) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ұлттық, мемлекетаралық стандарттарды, ұлттық техникалық-экономикалық ақпарат сыныптауыштарын, стандарттау жөніндегі ұсынымдарды әзірлеу, өзгерістер енгізу, қайта қарау және күшін жою туралы ұсыныстарды дайындау және уәкілетті органға енгізу;
249) стандарттау саласындағы уәкілетті органмен келісу бойынша ұлттық стандарттарды және ұлттық техникалық-экономикалық ақпарат сыныптауыштарын әзірлеуді жүзеге асыру;
250) стандарттау жөніндегі құжаттар мен ұлттық стандарттау жоспарының жобаларын қарау;
251) стандарттау жөніндегі техникалық комитеттерді құру жөнінде ұсыныстар дайындау;
252) сыртқы (көрнекі) жарнаманы елді мекендердегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте, жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде, елді мекендерден тыс үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнен тыс жерлерде орналастыру қағидаларын әзірлеу және бекіту;
253) стандарттау жөніндегі техникалық комитеттердің және стандарттау жөніндегі ұлттық органның, стандарттау жөніндегі халықаралық ұйымдардың жұмысына қатысу;

254) утверждение перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий;
255) участие в реализации единой государственной политики в области обеспечения единства измерений;
256) разработка с участием государственных органов мобилизационного плана Республики Казахстан и плана производства товаров, выполнения работ и оказания услуг на соответствующий период, согласование мобилизационных планов государственных органов, акиматов областей, городов республиканского значения и столицы;
257) координация деятельности государственных органов в области мобилизационной подготовки;
258) организация научного и методического обеспечения в области мобилизационной подготовки и мобилизации;
259) организация повышения квалификации специалистов мобилизационных органов;
260) внесение предложений в Правительство Республики Казахстан о снятии и передаче установленных мобилизационных заказов при банкротстве, реорганизации, ликвидации, изменении профиля работы организаций, имеющих мобилизационные заказы, по представлениям государственных органов;
261) осуществление оценки мобилизационной готовности Республики Казахстан в порядке, установленном в правилах мобилизационной подготовки и мобилизации в Республике Казахстан и ежегодном докладе Правительству Республики Казахстан;
262) проведение военно-экономических и командно-штабных учений;
263) координация работы государственных органов и организаций по бронированию военнообязанных;
264) осуществление государственного контроля за мобилизационной подготовкой и мобилизацией;
264-1) утверждение типового положения о мобилизационных органах;
264-2) утверждение правил военно-транспортной обязанности на территории Республики Казахстан на период мобилизации, военного положения и в военное время;
264-3) утверждение правил определения мобилизационных потребностей Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных государственных органов из отраслей экономики;
265) координация деятельности в сфере создания и сохранения страхового фонда технической документации на изделия вооружения и военной техники, важнейшую гражданскую продукцию, а также проектной документации на объекты повышенного риска, системы жизнеобеспечения населения и объекты, являющиеся национальным достоянием;
266) разработка правил по созданию и сохранению страхового фонда документации на изделия вооружения и военной техники, важнейшую гражданскую продукцию, а также проектной документации на объекты повышенного риска, системы жизнеобеспечения населения и объекты, являющиеся национальным достоянием;

254) мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту.
255) өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы бірыңғай мемлекеттік саясатты іске асыруға қатысу;
256) Қазақстан Республикасының жұмылдыру жоспарын және тиісті кезеңге арналған тауарларды өндіру, жұмыстарды орындау және қызметтер көрсету жоспарын мемлекеттік органдардың қатысуымен әзірлеу, мемлекеттік органдардың, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар мен астана әкімдіктерінің жұмылдыру жоспарларын келісу;
257) мемлекеттік органдардың жұмылдыру даярлығы саласындағы қызметін үйлестіру;
258) жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласында ғылыми және әдістемелік қамтамасыз етуді ұйымдастыру;
259) жұмылдыру органдары мамандарының біліктілігін арттыруды ұйымдастыру;
260) жұмылдыру тапсырыстары бар ұйымдар банкрот болған, қайта ұйымдастырылған, таратылған, олардың жұмыс бейіні өзгерген кезде мемлекеттік органдардың ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне белгіленген жұмылдыру тапсырыстарын алып тастау және беру туралы ұсыныстар енгізу;
261) Қазақстан Республикасында жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру қағидалары мен Қазақстан Республикасының Үкіметіне жыл сайынғы баяндамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының жұмылдыру дайындығын бағалауды жүзеге асыру;
262) әскери-экономикалық және командалық-штабтық оқулар өткізу;
263) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың әскери міндеттілерді броньдау бойынша жұмысын үйлестіру;
264) жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру саласында мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
264-1) жұмылдыру органдары туралы үлгілік ережені бекіту;
264-2) жұмылдыру, соғыс жағдайы кезеңінде және соғыс уақытында Қазақстан Республикасының аумағындағы әскери-көліктік міндеттілік қағидаларын бекіту;
264-3) экономика салаларынан Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнаулы мемлекеттік органдардың жұмылдыру қажеттіліктерін айқындау қағидаларын бекіту;
265) қару-жарақ пен әскери техника бұйымдарына, аса маңызды азаматтық өнімдерге арналған техникалық құжаттаманың, сондай-ақ қатері жоғары объектілерге, халықтың тіршілігін қамтамасыз ету жүйелеріне және ұлттық игілік болып табылатын объектілерге арналған жобалық құжаттаманың сақтандыру қорын жасау және сақтау саласындағы қызметті үйлестіру;
266) қару-жарақ пен әскери техника бұйымдарына, аса маңызды азаматтық өнімдерге арналған техникалық құжаттаманың, сондай-ақ қатері жоғары объектілерге, халықтың тіршілігін қамтамасыз ету жүйелеріне және ұлттық игілік болып табылатын объектілерге арналған жобалық құжаттаманың сақтандыру қорын жасау және сақтау жөніндегі қағидаларды әзірлеу;

267) в целях информирования Правительства Республики Казахстан по итогам полугодия – до 25 июля отчетного года, по итогам года – до 25 января года, следующего за отчетным, направление информации по учету материальных ценностей государственного материального резерва, лекарственных средств и медицинских изделий мобилизационного резерва, продовольственных товаров;
268) обеспечение деятельности консультативно-совещательных органов в пределах компетенции Министерства;
269) согласование конкурсной (аукционной) документации концессионных проектов и договоров концессии, в том числе при внесении в них изменений и дополнений, за исключением случаев, установленных подпунктом 3-3) статьи 13 Закона Республики Казахстан "О концессиях";
270) Исключен постановлением Правительства РК от 16.02.2023 № 133.
271) Исключен постановлением Правительства РК от 16.02.2023 № 133.
272) разработка и утверждение совместно с центральным уполномоченным органом, осуществляющим руководство в сфере информатизации, перечня объектов информатизации государственных органов и организаций, подлежащих интеграции с реестром бизнес-партнеров, по согласованию с Национальной палатой предпринимателей Республики Казахстан;
273) определение порядка создания, ведения и использования реестра бизнес-партнеров;
273-1) утверждение предельных размеров обязательных членских взносов в Национальную палату предпринимателей Республики Казахстан;
274) утверждение порядка по установлению стоимости исследований, консалтинговых услуг и государственного задания по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию;
275) утверждение порядка определения экономического эффекта от бюджетных субсидий по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию;
275-1) осуществление формирования, мониторинга реализации и оценки результатов государственного социального заказа в порядке, определяемом уполномоченным органом в сфере взаимодействия с неправительственными организациями;
275-2) создание совета по взаимодействию и сотрудничеству с неправительственными организациями;
275-3) представление информации по реализации государственного социального заказа в уполномоченный орган в сфере взаимодействия с неправительственными организациями;
275-4) размещение на своем интернет-ресурсе планируемых тем и информации по реализации государственного социального заказа, а также оценки результатов государственного социального заказа;
275-5) оказание информационной, консультативной, методической поддержки неправительственным организациям, осуществляющим государственный социальный заказ;

267) Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар ету мақсатында жарты жылдың қорытындысы бойынша – есепті жылдың 25 шілдесіне дейін, жылдың қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын, жұмылдыру резервінің дәрілік заттары мен медициналық бұйымдарын, азық-түлік тауарларын есепке алу жөнінде ақпарат жіберу;
268) Министрліктің құзыреті шегінде консультативтік-кеңесші органдар қызметін қамтамасыз ету;
269) "Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 3-3) тармақшасында белгіленген жағдайларды қоспағанда, концессиялық жобалардың және концессия шарттарының конкурстық (аукциондық) құжаттамасын, оның iшiнде оларға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу кезiнде келiсу;
270) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.02.2023 № 133 қаулысымен;
271) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.02.2023 № 133 қаулысымен;
272) ақпараттандыру саласындағы басшылықты жүзеге асыратын орталық уәкілетті органмен бірлесіп, Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасымен келісу бойынша мемлекеттік органдар мен ұйымдардың бизнес-әріптестердің тізілімімен интеграциялануға жататын ақпараттандыру объектілерінің тізбесін әзірлеу және бекіту;
273) бизнес-әріптестердің тізілімін жасау, жүргізу және пайдалану тәртібін айқындау;
273-1) Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасына төленетін міндетті мүшелік жарналардың шекті мөлшерлерін бекіту;
274) зерттеулердің, консалтингтік көрсетілетін қызметтердің және мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу жөніндегі тәртіпті бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша бекіту;
275) бюджеттік субсидиялардың экономикалық әсерін айқындау тәртібін бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша бекіту;
275-1) үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл саласындағы уәкілетті орган айқындайтын тәртіппен мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыруды, оның іске асырылу мониторингін және нәтижелерін бағалауды жүзеге асыру;
275-2) үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл және ынтымақтастық жөнінде кеңес құру;
275-3) үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл саласындағы уәкілетті органға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың асырылуы жөнінде ақпарат беру;
275-4) мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың жоспарланатын тақырыптарын және іске асырылуы жөніндегі ақпаратты, сондай-ақ мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың нәтижелерін бағалауды өзінің интернет-ресурсында орналастыру;
275-5) мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдарға ақпараттық, консультативтік, әдістемелік қолдау көрсету;

275-6) предоставление государственных грантов в пределах своей компетенции через оператора в сфере грантового финансирования неправительственных организаций и рассмотрение отчета оператора о результатах реализации государственных грантов;
275-7) осуществление оценки эффективности государственных грантов с привлечением представителей гражданского общества в соответствии с правилами формирования, предоставления, мониторинга и оценки эффективности государственных грантов;
275-8) на основе рекомендаций Координационного совета по взаимодействию с неправительственными организациями при уполномоченном органе в сфере взаимодействия с неправительственными организациями формирование государственных грантов по направлениям и объемам финансирования;
275-9) проведение конкурсного отбора стратегических партнеров и заключение с ними договоров в соответствии с правилами осуществления государственного заказа на реализацию стратегического партнерства;
275-10) осуществление оценки исполнения стратегическими партнерами обязательств в соответствии с заключенными договорами и правилами осуществления государственного заказа на реализацию стратегического партнерства;
275-11) ежегодно до 1 декабря представление в уполномоченный орган в сфере взаимодействия с неправительственными организациями информации о результатах государственного заказа на реализацию стратегического партнерства в соответствии с правилами осуществления государственного заказа на реализацию стратегического партнерства;
276) осуществление иных функций и направлений, возложенных на центральные исполнительные органы Конституцией, законами, актами Президента и Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 24.03.2022 № 153; от 11.04.2022 № 207 (порядок введения в действие см. п.2); от 18.07.2022 № 487; от 12.10.2022 № 814; от 19.10.2022 № 834 (порядок введения в действие см. п.2); от 16.11.2022 № 908; от 09.02.2023 № 105; от 16.02.2023 № 133; от 03.03.2023 № 186; от 13.03.2023 № 196; от 13.04.2023 № 297 (порядок введения в действие см. п. 3); от 31.05.2023 № 425; от 15.06.2023 № 470; от 07.08.2023 № 653 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.08.2023 № 719 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 10.10.2023 № 890; от 02.11.2023 № 964; от 03.04.2024 № 252 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

275-6) өздерінің құзыреті шегінде үкіметтік емес ұйымдарды гранттық қаржыландыру саласындағы оператор арқылы мемлекеттік гранттар беру және оператордың мемлекеттік гранттардың іске асырылу нәтижелері туралы есебін қарау;
275-7) мемлекеттік гранттарды қалыптастыру, беру, мониторингтеу және олардың тиімділігін бағалау қағидаларына сәйкес азаматтық қоғам өкілдерін тарта отырып, мемлекеттік гранттардың тиімділігін бағалауды жүзеге асыру;
275-8) үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл саласындағы уәкілетті орган жанындағы Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесінің ұсынымдары негізінде бағыттары мен қаржыландыру көлемі бойынша мемлекеттік гранттарды қалыптастыру;
275-9) стратегиялық әріптестерді конкурстық іріктеуді жүргізу және стратегиялық әріптестікті іске асыруға арналған мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру қағидаларына сәйкес олармен шарттар жасасу;
275-10) стратегиялық әріптестердің жасалған шарттарға және стратегиялық әріптестікті іске асыруға арналған мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру қағидаларына сәйкес міндеттемелерді орындауын бағалауды жүзеге асыру;
275-11) жыл сайын 1 желтоқсанға дейін үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл саласындағы уәкілетті органға стратегиялық әріптестікті іске асыруға арналған мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру қағидаларына сәйкес стратегиялық әріптестікті іске асыруға арналған мемлекеттік тапсырыстың нәтижелері туралы ақпарат ұсыну;
276) орталық атқарушы органдарға Қазақстан Республикасының Конституциясымен, заңдарымен, Президенті мен Үкіметінің актілерімен жүктелген өзге де функциялар мен бағыттарды жүзеге асыру.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.03.2022 № 153; 11.04.2022 № 207 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз); 18.07.2022 № 487; 12.10.2022 № 814; 19.10.2022 № 834 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз); 16.11.2022 № 908; 09.02.2023 № 105; 16.02.2023 № 133; 03.03.2023 № 186; 13.03.2023 № 196; 13.04.2023 № 297 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз); 31.05.2023 № 425; 15.06.2023 № 470; 07.08.2023 № 653 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.08.2023 № 719 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.10.2023 № 890; 02.11.2023 № 964; 03.04.2024 № 252 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

Глава 3. Статус, полномочия первого руководителя Министерства
16. Руководство Министерством осуществляется первым руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Министерство задач и осуществление им своих полномочий.
17. Первый руководитель Министерства назначается на должность и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
18. Первый руководитель Министерства имеет заместителей (первый вице-министр, вице-министры), которые назначаются на должности и освобождаются от должностей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
19. Полномочия первого руководителя Министерства:
1) в соответствии с законодательством назначает на должности и освобождает от должностей работников Министерства, решает вопросы трудовых отношений, которые отнесены к его компетенции;
2) определяет компетенцию и порядок взаимодействия ведомств с иными государственными органами;
3) назначает на должности и освобождает от должностей руководителей ведомств, которые подконтрольны ему в своей деятельности;
4) по согласованию с руководителем аппарата назначает на должности и освобождает от должностей заместителей руководителей ведомств в случаях, предусмотренных законодательными актами Республики Казахстан;
5) в установленном законодательством порядке налагает дисциплинарные взыскания и применяет меры поощрения на сотрудников Министерства, вопросы трудовых отношений которых отнесены к его компетенции;
6) отменяет или приостанавливает полностью или в части действие актов ведомств;
7) подписывает приказы Министра.
Исполнение полномочий первого руководителя Министерства в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим, в соответствии с действующим законодательством.
20. Первый руководитель определяет полномочия своих заместителей в соответствии с действующим законодательством.
21. Аппарат Министерства возглавляется руководителем аппарата Министерства.
Глава 4. Имущество государственного органа
22. Министерство может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Министерства формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности, и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
23. Имущество, закрепленное за Министерством, относится к республиканской собственности.
24. Министерство не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.

3-тарау. Министрліктің бірінші басшысының мәртебесі, өкілеттіктері
16. Министрлікті басқаруды бірінші басшы жүзеге асырады, ол Министрлікке жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өз өкілеттіктерін жүзеге асыруына дербес жауапты болады.
17. Министрліктің бірінші басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалады және лауазымнан босатылады.
18. Министрліктің бірінші басшысының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалатын және лауазымнан босатылатын орынбасарлары (бірінші вице-министр, вице-министрлер) болады.
19. Министрліктің бірінші басшысының өкілеттіктері:
1) заңнамаға сәйкес Министрлік қызметкерлерін қызметке тағайындайды және қызметтен босатады, өз құзыретіне жататын еңбек қатынастарының мәселелерін шешеді;
2) ведомстволардың құзыретін және өзге мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау тәртібін айқындайды;
3) қызметінде өзінің бақылауындағы ведомстволардың басшыларын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;
4) Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде көзделген жағдайларда аппарат басшысымен келісу бойынша ведомстволар басшыларының орынбасарларын лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады;
5) заңнамада белгіленген тәртіппен еңбек қатынастарының мәселелері оның құзыретіне жатқызылған Министрліктің қызметкерлеріне тәртіптік жаза мен көтермелеу шараларын қолданады;
6) ведомстволардың актілерінің әрекетін толық немесе бір бөлігінде тоқтатады немесе тоқтата тұрады;
7) Министрдің бұйрықтарына қол қояды.
Министрліктің бірінші басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға жүзеге асырады
20. Бірінші басшы өз орынбасарларының өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес айқындайды.
21. Министрліктің аппаратын Министрліктің аппарат басшысы басқарады.
4-тарау. Мемлекеттік органның мүлкі
22. Министрліктің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болуы мүмкін.
Министрліктің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
23. Министрлікке бекітілген мүлік республикалық меншікке жатады.
24. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Министрлік өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне берілген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.

Глава 5. Реорганизация и упразднение государственного органа
25. Реорганизация и упразднение Министерства осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень организаций, находящихся в ведении Министерства и его ведомства
1. Акционерное общество "Институт экономических исследований".
2. Акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства".
3. Акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек".
Перечень республиканских государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства
Республиканское государственное учреждение "Научно-исследовательский институт микрографии" Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Перечень государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 11.07.2022 № 471; от 13.03.2023 № 196.
1. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Астане.
2. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Алматы.
3. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Шымкенту.
4. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Акмолинской области.
5. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Актюбинской области.
6. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Алматинской области.
7. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Атырауской области.
8. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
9. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Жамбылской области.
10. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Костанайской области.

5-тарау. Мемлекеттік органды қайта ұйымдастыру және тарату
25. Министрлікті қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Министрліктің және оның ведомствосының қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
1. "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы.
2. "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы.
3. "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы.
Министрліктің қарамағындағы республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Микрография ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің мемлекеттік мекемелері – аумақтық бөлімшелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді – ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471; 13.03.2023 № 196 қаулыларымен.
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.

12. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Туркестанской области.
17. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
18. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по области Абай.
19. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по области Жетісу.
20. Департамент Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан по области Ұлытау.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан" исключить;
в разделе "Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Комитету по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 264-9, следующего содержания:
"264-9 Акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства";
в разделе "Агентству Республики Казахстан по защите конкуренции Республики Казахстан (Антимонопольное агентство)":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
раздел "Министерству регионального развития Республики Казахстан" исключить;
дополнить разделом следующего содержания:
"Министерству национальной экономики Республики Казахстан

12. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
18. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Абай облысы бойынша департаменті.
19. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті.
20. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігіне" деген бөлім алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне" деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетіне";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 264-9-жолмен толықтырылсын:
"264-9 "Қазақстанның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігіне (Монополияға қарсы агенттік)" деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетіне";
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне" деген бөлім алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне

360. Акционерное общество "Институт экономических исследований".
361. Акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства".
362. Акционерное общество "Центр развития торговой политики".
363. Акционерное общество "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017.".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 497.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 487 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень переименовываемых государственных учреждений – территориальных органов Агентства Республики Казахстан по статистике
1. Департамент статистики Акмолинской области в Департамент статистики Акмолинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
2. Департамент статистики Актюбинской области в Департамент статистики по Актюбинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Департамент статистики Алматинской области в Департамент статистики Алматинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Департамент статистики Атырауской области в Департамент статистики Атырауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
5. Департамент статистики Восточно-Казахстанской области в Департамент статистики Восточно-Казахстанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
6. Департамент статистики Жамбылской области в Департамент статистики Жамбылской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
7. Департамент статистики Западно-Казахстанской области в Департамент статистики Западно-Казахстанской области Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
8. Департамент статистики Карагандинской области в Департамент статистики Карагандинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
9. Департамент статистики Кызылординской области в Департамент статистики Кызылординской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Кызылординской области.
10. Департамент статистики Костанайской области в Департамент статистики Костанайской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

360. "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы.
361. "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы.
362. "Сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы.
363. "Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 497 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 487 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Статистика агентігінің қайта аталатын аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Ақмола облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Ақмола облысының Статистика департаментіне.
2. Ақтөбе облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Ақтөбе облысының Статистика департаментіне.
3. Алматы облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Алматы облысы Статистика департаментіне.
4. Атырау облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Атырау облысының Статистика департаментіне.
5. Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
6. Жамбыл облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Жамбыл облысы Статистика департаментіне.
7. Батыс Қазақстан облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Батыс Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
8. Қарағанды облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қарағанды облысының Статистика департаментіне.
9. Қызылорда облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қызылорда облысының Статистика департаментіне.
10. Қостанай облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қостанай облысының Статистика департаментіне.

11. Департамент статистики Мангистауской области в Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
12. Департамент статистики Павлодарской области в Департамент статистики Павлодарской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
13. Департамент статистики по Северо-Казахстанской области в Департамент статистики Северо-Казахстанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
14. Департамент статистики по Южно-Казахстанской области в Департамент статистики Южно-Казахстанской области Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
15. Департамент статистики города Астаны в Департамент статистики города Астаны Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
16. Департамент статистики города Алматы в Департамент статистики города Алматы Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень переименовываемых государственных учреждений – территориальных органов Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
1. Департамент по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аккольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аршалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Астраханское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

11. Маңғыстау облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Маңғыстау облысының Статистика департаментіне.
12. Павлодар облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Павлодар облысының Статистика департаментіне.
13. Солтүстiк Қазақстан облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Солтүстік Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
14. Оңтүстiк Қазақстан облысының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Оңтүстік Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
15. Астана қаласының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Астана қаласы Статистика департаментіне.
16. Алматы қаласының Статистика департаментi Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Алматы қаласы Статистика департаментіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің қайта аталатын аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ақкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Аршалы аудандық Тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аршалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Астрахан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Астрахан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

5. Атбасарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Атбасарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
6. Буландынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Буландынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
7. Егиндыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Егиндыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
8. Енбекшильдерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Енбекшильдерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
9. Ерейментауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Ерейментауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
11. Жаксынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жаксынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Атбасар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атбасар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
6. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Бұланды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұланды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
7. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Егіндікөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Егіндікөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
8. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Еңбекшілдер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Еңбекшілдер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
9. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ерейментау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ерейментау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
10. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
11. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жақсы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жақсы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

12. Жаркаинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жаркаинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
13. Зерендинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Зерендинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
14. Коргалжынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Коргалжынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
15. Сандыктауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сандыктауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
16. Степногорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Степногорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
17. Кокшетауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кокшетауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

12. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жарқайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарқайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
13. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Зеренді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеренді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
14. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қорғалжын аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қорғалжын аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
15. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сандықтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сандықтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Степногорск аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Степногорск аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
17. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Көкшетау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкшетау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

18. Целиноградское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Целиноградское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
19. Шортандинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шортандинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
20. Бурабайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Бурабайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
21. Департамент по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан в Департамент по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
22. Актобинское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Актобинское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
23. Айтекебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Айтекебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
24. Алгинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Алгинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

18. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Целиноград аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Целиноград аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
19. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Шортанды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шортанды аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
20. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Бурабай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бурабай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
21. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
22. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ақтөбе қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
23. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Әйтеке би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әйтеке би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
24. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

25. Байганинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Байганинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
26. Иргизское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Иргизское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
27. Каргалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей по Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Каргалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
28. Кобдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кобдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
29. Мартукское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мартукское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
30. Мугалжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мугалжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
31. Темирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Темирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

25. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Байғанин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Байғанин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
26. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ырғыз аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ырғыз аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
27. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қарғалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарғалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
28. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қобда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қобда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
29. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Мәртөк аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мәртөк аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
30. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Мұғалжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұғалжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
31. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Темір аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Темір аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

32. Уилское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уилское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
33. Хромтауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Хромтауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
34. Шалкарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шалкарское районное управление защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
35. Департамент по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан в Департамент по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
36. Аксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
37. Алакольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Алакольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
38. Балхашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Балхашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

32. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ойыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ойыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
33. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Хромтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Хромтау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
34. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Шалқар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шалқар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
35. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
36. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ақсу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
37. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алакөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алакөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
38. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Балқаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

39. Енбекшиказахское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Енбекшиказахское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
40. Ескельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Ескельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
41. Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
42. Илийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Илийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
43. Карасайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Карасайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
44. Каратальское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Каратальское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
45. Кербулакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кербулакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

39. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Еңбекшіқазақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
40. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ескелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ескелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
41. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
42. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Іле аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Іле аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
43. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қарасай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
44. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қаратал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
45. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Кербұлақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кербұлақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

46. Коксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Коксуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
47. Панфиловское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Панфиловское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
48. Райымбекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Райымбекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
49. Саркандское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Саркандское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
50. Талгарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Талгарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
51. Уйгурское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уйгурское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
52. Капшагайское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Капшагайское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

46. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Көксу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көксу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
47. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Панфилов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Панфилов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
48. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Райымбек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Райымбек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
49. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Сарқант аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарқант аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
50. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Талғар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талғар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
51. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ұйғыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұйғыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
52. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қапшағай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қапшағай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

53. Талдыкорганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Талдыкорганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
54. Текелийское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Текелийское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
55. Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
56. Атырауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Атырауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
57. Жылыойское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жылыойское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
58. Индерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Индерское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
59. Исатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Исатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

53. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Талдықорған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талдықорған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
54. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Текелі қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Текелі қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
55. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
56. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Атырау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
57. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жылыой аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жылыой аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
58. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Индер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Индер аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
59. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Исатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Исатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

60. Кзылкугинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кзылкугинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
61. Курмангазинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Курмангазинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
62. Макатское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Макатское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
63. Махамбетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Махамбетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
64. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области в Департамент по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
65. Усть-Каменогорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Усть-Каменогорское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
66. Семейское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Семейское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

60. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
61. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Құрманғазы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Құрманғазы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
62. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Мақат аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақат аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
63. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Махамбет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Махамбет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
64. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
65. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Өскемен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Өскемен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
66. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Семей қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Семей қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

67. Аягозское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аягозское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
68. Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
69. Бескарагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей по Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан защите прав потребителей в Бескарагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
70. Бородулихинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Бородулихинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
71. Глубоковское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Глубоковское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
72. Жарминское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жарминское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

67. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Аягөз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аягөз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
68. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
69. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Бесқарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бесқарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
70. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Бородулиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бородулиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
71. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Глубокое аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Глубокое аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
72. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жарма аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жарма аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

73. Зайсанское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Зайсанское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
74. Зыряновское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Зыряновское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
75. Катон-Карагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Катон-Карагайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
76. Кокпектинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кокпектинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
77. Курчатовское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Курчатовское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
78. Курчумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Курчумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

73. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Зайсан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зайсан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
74. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Зырян аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зырян аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
75. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Катон-Қарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Катон-Қарағай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
76. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Көкпекті аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкпекті аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
77. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Курчатов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Курчатов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
78. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Күршім аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Күршім аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

79. Риддерское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Риддерское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
80. Тарбагатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Тарбагатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
81. Уланское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уланское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
82. Урджарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Урджарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
83. Шемонайхинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шемонайхинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
84. Департамент по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
85. Таразское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Таразское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

79. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Риддер қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Риддер қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
80. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Тарбағатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тарбағатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
81. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ұлан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлан аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
82. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Үржар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Үржар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
83. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Шемонаиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шемонаиха аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
84. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
85. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Тараз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тараз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

86. Байзакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Байзакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
87. Управление по защите прав потребителей района имени Т. Рыскулова Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей района имени Т. Рыскулова Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
88. Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
89. Жуалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жуалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
90. Кордайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кордайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
91. Меркенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Меркенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
92. Мойынкумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мойынкумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

86. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Байзақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Байзақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
87. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Т. Рысқұлов атындағы ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Т. Рысқұлов атындағы ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
88. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
89. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жуалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жуалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
90. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қордай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қордай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
91. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Мерке аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мерке аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
92. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Мойынқұм аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мойынқұм аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

93. Сарысуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сарысуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
94. Таласское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Таласское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
95. Шуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
96. Департамент по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан в Департамент по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
97. Уральское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уральское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
98. Акжаикское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Акжаикское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
99. Бокейординское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Бокейординское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

93. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Сарысу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарысу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
94. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Талас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Талас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
95. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Шу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
96. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
97. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Орал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Орал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
98. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Ақжайық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжайық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
99. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Бөкейорда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөкейорда аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

100. Бурлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Бурлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
101. Жангалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жангалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
102. Жанибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жанибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
103. Зеленовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Зеленовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
104. Казталовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Казталовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
105. Каратобинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Каратобинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

100. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Бөрлі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөрлі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
101. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Жаңақала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
102. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жәнібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жәнібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
103. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеленов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Зеленов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
104. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Казталов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Казталов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
105. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратөбе аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаратөбе аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

106. Сырымское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сырымское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
107. Таскалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Таскалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
108. Теректинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Теректинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
109. Чингирлауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Чингирлауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
110. Департамент по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан в Департамент по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
111. Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
112. Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

106. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
107. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тасқала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тасқала аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
108. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теректі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теректі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
109. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шыңғырлау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шыңғырлау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
110. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
111. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
112. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

113. Бухаржырауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Бухаржырауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
114. Жанааркинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жанааркинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
115. Каркаралинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Каркаралинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
116. Управление по защите прав потребителей района имени Казыбек би города Караганда Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в управление по защите прав потребителей района имени Казыбек би города Караганда Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
117. Управление по защите прав потребителей Октябрьского района города Караганда Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в управление по защите прав потребителей Октябрьского района города Караганда Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
118. Нуринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Нуринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

113. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұқар жырау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бұқар жырау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
114. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
115. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарқаралы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарқаралы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
116. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
117. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Октябрь ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды қаласы Октябрь ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
118. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Нұра аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Нұра аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

119. Осакаровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Осакаровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
120. Улытауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Улытауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
121. Шетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
122. Балхашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Балхашское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
123. Жезказганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жезказганское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
124. Каражалское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Каражалское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

119. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Осакаров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Осакаров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
120. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлытау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұлытау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
121. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
122. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Балқаш қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
123. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жезқазған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жезқазған қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
124. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаражал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қаражал қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

125. Приозерскское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Приозерскское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
126. Саранское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Саранское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
127. Сатпаевское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сатпаевское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
128. Темиртауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Темиртауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
129. Шахтинское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шахтинское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
130. Департамент по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
131. Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

125. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Приозерск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Приозерск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
126. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Саран қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Саран қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
127. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сәтбаев қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сәтбаев қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
128. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теміртау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Теміртау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
129. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шахтинск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шахтинск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
130. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
131. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

132. Амангельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Амангельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
133. Аулиекольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аулиекольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
134. Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
135. Жангельдинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жангельдинское районное Управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
136. Житикаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Житикаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
137. Камыстинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Камыстинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

132. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Амангелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Амангелді аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
133. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әулиекөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әулиекөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
134. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
135. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жангелдин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жангелдин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
136. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жітіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жітіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
137. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қамысты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қамысты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

138. Карабалыкское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Карабалыкское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
139. Карасуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Карасуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
140. Мендыкаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мендыкаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
141. Наурзумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Наурзумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
142. Сарыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сарыкольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
143. Тарановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Тарановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

138. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарабалық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарабалық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
139. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарасу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
140. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Меңдіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Меңдіқара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
141. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Наурызым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Наурызым аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
142. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
143. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Таранов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Таранов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

144. Узункольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Узункольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
145. Федоровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Федоровское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
146. Аркалыкское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аркалыкское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
147. Костанайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Костанайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
148. Управление по защите прав потребителей города Костанай Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в управление по защите прав потребителей города Костанай Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
149. Лисаковское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Лисаковское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

144. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұзынкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ұзынкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
145. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Федоров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Федоров аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
146. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арқалық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арқалық аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
147. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
148. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
149. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лисаковск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лисаковск қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

150. Рудненское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Рудненское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
151. Департамент по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
152. Аральское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аральское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
153. Казалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Казалинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
154. Кармакшинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кармакшинское районное Управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
155. Жалагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жалагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
156. Сырдарьинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сырдарьинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

150. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Рудный қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Рудный қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
151. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
152. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
153. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
154. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қармақшы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қармақшы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
155. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жалағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жалағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
156. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырдария аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сырдария аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

157. Шиелийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шиелийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
158. Жанакорганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жанакорганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
159. Кызылординское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кызылординское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
160. Департамент по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
161. Актауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Актауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
162. Жанаозенское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жанаозенское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
163. Мангистауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мангистауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

157. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шиелі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шиелі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
158. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақорған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңақорған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
159. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
160. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
161. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
162. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаөзен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаөзен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
163. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

164. Тупкараганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Тупкараганское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
165. Бейнеуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Бейнеуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
166. Каракиянское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Каракиянское районное Управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
167. Мунайлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мунайлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
168. Департамент по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
169. Павлодарское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Павлодарское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
170. Аксуское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аксуское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

164. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түпқараған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түпқараған аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
165. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бейнеу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бейнеу аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
166. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарақия аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарақия аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
167. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұнайлы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мұнайлы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
168. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
169. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
170. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақсу қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

171. Экибастузское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Экибастузское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
172. Баянаульское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Баянаульское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
173. Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
174. Железинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Железинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
175. Иртышское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Иртышское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
176. Качирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Качирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

171. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Екібастұз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Екібастұз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
172. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Баянауыл қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Баянауыл қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
173. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
174. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Железин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Железин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
175. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ертіс аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ертіс аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
176. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қашыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қашыр аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.

177. Лебяжинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Лебяжинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
178. Майское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Майское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
179. Павлодарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Павлодарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
180. Успенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Успенское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
181. Щербактинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Щербактинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
182. Департамент по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
183. Петропавловское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Петропавловское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

177. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лебяжі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Лебяжі аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
178. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Май аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Май аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
179. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
180. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Успен аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Успен аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
181. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шарбақты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шарбақты аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
182. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
183. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Петропавл қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Петропавл қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

184. Айыртауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Айыртауское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
185. Акжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Акжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
186. Аккайынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Аккайынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
187. Управление по защите прав потребителей района имени Габита Мусрепова Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в управление по защите прав потребителей района имени Габита Мусрепова Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
188. Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Есильское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
189. Кызылжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кызылжарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

184. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Айыртау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Айыртау аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
185. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
186. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аққайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аққайың аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
187. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның тұтынушылар құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданныңтұтынушылар құқықтарын қорғау басқармасына.
188. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Есіл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
189. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылжар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

190. Управление по защите прав потребителей района Магжана Жумабаева Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в управление по защите прав потребителей района Магжана Жумабаева Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
191. Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жамбылское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
192. Мамлютское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мамлютское районное управление Департамента Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
193. Тайыншинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Тайыншинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
194. Тимирязевское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Тимирязевское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
195. Уалихановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уалихановское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

190. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
191. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
192. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мамлют аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мамлют аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
193. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тайынша аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тайынша аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
194. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тимирязев аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тимирязев аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
195. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Уәлиханов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Уәлиханов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

196. Управление по защите прав потребителей района Шал акына Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей района Шал акына Департамента по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
197. Департамент по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
198. Арысское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Арысское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
199. Байдибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Байдибекское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
200. Казыгуртское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Казыгуртское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
201. Махтааральское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Махтааральское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

196. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шал ақын аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шал ақын аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
197. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
198. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арыс аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Арыс қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
199. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бәйдібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бәйдібек аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
200. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазығұрт аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қазығұрт аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
201. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақтаарал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақтаарал аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

202. Отрарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Отрарское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
203. Ордабасинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Ордабасинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
204. Сайрамское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сайрамское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
205. Сарыагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сарыагашское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
206. Сузакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Сузакское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
207. Толебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Толебийское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

202. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Отарар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Отырар аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
203. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ордабасы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ордабасы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
204. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сайрам аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сайрам аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
205. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Сарыағаш аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
206. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Созақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Созақ аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
207. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Төле би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Төле би аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

208. Тюлькубасское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Тюлькубасское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
209. Шардаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шардаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
210. Управление по защите прав потребителей Абайского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Абайского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
211. Управление по защите прав потребителей Аль-Фарабийского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Аль-Фарабийского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
212. Управление по защите прав потребителей Енбекшинского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Енбекшинского района города Шымкент Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
213. Кентауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кентауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

208. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түлкібас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түлкібас аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
209. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шардара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шардара аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
211. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Әл-Фараби аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
212. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
213. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кентау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Кентау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

214. Туркестанское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Туркестанское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Южно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
215. Департамент по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
216. Управление по защите прав потребителей Алатауского района города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Алатауского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
217. Управление по защите прав потребителей Ауэзовского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Ауэзовского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
218. Управление по защите прав потребителей Алмалинского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Алмалинского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
219. Управление по защите прав потребителей Бостандыкского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Бостандыкского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
220. Управление по защите прав потребителей Жетысуского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Жетысуского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

214. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түркістан қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Түркістан қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
215. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласының Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Алматы қаласының Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
216. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алатау ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алатау ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
217. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алматы қаласы Әуезов ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Әуезов ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
218. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алматы қаласы Алмалы ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Алмалы ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
219. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алматы қаласы Бостандық ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Бостандық ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
220. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алматы қаласы Жетісу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Жетісу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

221. Управление по защите прав потребителей Медеуского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Медеуского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
222. Управление по защите прав потребителей Турксибского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Управление по защите прав потребителей Турксибского района города Алматы Департамента по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
223. Департамент по защите прав потребителей города Астаны Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей города Астаны Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
224. Департамент по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Департамент по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
225. Актюбинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Актюбинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
226. Алматинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Алматинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
227. Атбасарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Атбасарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

221. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алматы қаласы Медеу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Медеу ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
222. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Алматы қаласы Түрксіб ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы қаласы Түрксіб ауданы тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
223. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Астана қаласы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Астана қаласының Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
224. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментіне.
225. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтөбе бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
226. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алматы бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
227. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атбасар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атбасар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

228. Атырауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Атырауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
229. Жамбылское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жамбылское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
230. Жана-Аркинское отделенческое Управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жана-Аркинское отделенческое Управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
231. Защитинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Защитинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
232. Карагандинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Карагандинское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
233. Кокшетауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кокшетауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

228. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
229. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жамбыл бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
230. Қазақстан Республикасы Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
231. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Защита бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Защита бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
232. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қарағанды бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
233. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкшетау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкшетау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

234. Костанайское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Костанайское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
235. Кызылординское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кызылординское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
236. Мангистауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мангистауское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
237. Павлодарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Павлодарское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
238. Семейское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Семейское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
239. Уральское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уральское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

234. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қостанай бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
235. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылорда бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
236. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Маңғыстау бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
237. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Павлодар бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
238. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Семей бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Семей бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
239. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Орал бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Орал бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.

240. Шымкентское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шымкентское отделенческое управление по защите прав потребителей на транспорте Департамента по защите прав потребителей на транспорте Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень переименовываемых государственных учреждений – противочумных станций Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
1. Араломорская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Араломорскую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
2. Актюбинская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Актюбинскую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Атырауская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Атыраускую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Жамбылская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Жамбылскую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
5. Кызылординская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Кызылординскую противочумную станцию Комитета по защите Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
6. Мангистауская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Мангистаускую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
7. Уральская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Уральскую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
8. Талдыкорганская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Талдыкорганскую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

240. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Шымкент бөлімшелік көліктегі тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің қайта
аталатын обаға қарсы күрес станциялары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясына.
2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясына.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау обаға қарсы күрес станциясына.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Жамбыл обаға қарсы күрес станциясына.
5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қызылорда обаға қарсы күрес станциясына.
6. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясына.
7. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Орал обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Орал обаға қарсы күрес станциясына.
8. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Талдықорған обаға қарсы күрес станциясына.

9. Шымкентская противочумная станция Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в Шымкентскую противочумную станцию Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень переименовываемых республиканских государственных предприятий Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное казенное предприятие "Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

9. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Шымкент обаға қарсы күрес станциясы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Шымкент обаға қарсы күрес станциясына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 кыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің қайта
аталатын республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
2. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Маңғыстау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Маңғыстау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
3. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Ақмола облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Ақмола облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
4. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Ақтөбе облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Ақтөбе облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
5. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Алматы облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Алматы облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.

6. Республиканское государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное казенное предприятие "Жамбылский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Жамбылский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
8. Республиканское государственное казенное предприятие "Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Западно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное казенное предприятие "Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное казенное предприятие "Костанайский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Костанайский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
11. Республиканское государственное казенное предприятие "Кызылординский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Кызылординский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
12. Республиканское государственное казенное предприятие "Павлодарский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Павлодарский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

6. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Шығыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Шығыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
7. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Жамбыл облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Жамбыл облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
8. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Батыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Батыс Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
9. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Қарағанды облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Қарағанды облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
10. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Қостанай облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Қостанай облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
11. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Қызылорда облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Қызылорда облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
12. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Павлодар облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Павлодар облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.

13. Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
14. Республиканское государственное казенное предприятие "Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Южно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
15. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
16. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астана" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астана" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
17. Республиканское государственное казенное предприятие "Уральская городская дезинфекционная станция" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Уральская городская дезинфекционная станция" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
18. Республиканское государственное казенное предприятие "Петропавловская городская дезинфекционная станция" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Петропавловская городская дезинфекционная станция" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
19. Республиканское государственное казенное предприятие "Дезинфекционная станция города Алматы" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Дезинфекционная станция города Алматы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

13. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Солтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
14. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Оңтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Оңтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
15. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
16. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
17. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Орал қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Орал қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
18. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Петропавл қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Петропавл қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
19. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Алматы қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Алматы қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.

20. Республиканское государственное казенное предприятие "Шымкентская городская дезинфекционная станция" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Шымкентская городская дезинфекционная станция" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
21. Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
22. Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
23. Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей в республиканское государственное казенное предприятие "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень переименовываемых республиканских государственных предприятий Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан и Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" (РГП "Госэкспертиза") Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" (РГП "Госэкспертиза") Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

20. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Шымкент қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Шымкент қалалық дезинфекция станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
21. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
22. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
23. Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері комитетінің және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің қайта аталатын
республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің "Жобаларды мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптау" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны ("Мемсараптау РМК") Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жобаларды мемлекеттік ведомстводан тыс сараптау" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнына ("Мемсараптама" РМК).

2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное предприятие "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий (ГИСХАГИ)" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий (ГИСХАГИ)" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Казгеодезия" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Казгеодезия" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный картографо-геодезический фонд" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Национальный картографо-геодезический фонд" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень реорганизуемых государственные учреждений - территориальных органов Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции и государственных учреждений - территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий путем слияния в государственные учреждения - территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Акмолинской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Акмолинской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Акмолинской области;

2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндiрiстiк орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндiрiстiк орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына.
3. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің "Ауыл шаруашылығы аэрофотогеодезиялық іздестіру мемлекеттік институты (АЭІМИ)" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Ауыл шаруашылығы аэрофотогеодезиялық іздестіру мемлекеттік институты (АЭІМИ)" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
4. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
5. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің "Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері мен Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелеріне бірігу жолымен қайта ұйымдастырылатын тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.

2. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Актюбинской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Актюбинской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Актюбинской области;
3. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Алматинской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Алматинской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Алматинской области;
4. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Атырауской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Атырауской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Атырауской области;
5. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Восточно-Казахстанской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области;
6. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Жамбылской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Жамбылской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Жамбылской области;
7. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Западно-Казахстанской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Западно-Казахстанской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области;
8. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Карагандинской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Карагандинской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Карагандинской области;

2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
3. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Алматы облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
4. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
5. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
6. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
7. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
8. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.

9. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Костанайской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Костанайской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Костанайской области;
10. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Кызылординской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Кызылординской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Кызылординской области;
11. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Мангистауской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Мангистауской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Мангистауской области;
12. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Павлодарской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Павлодарской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Павлодарской области;
13. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Северо-Казахстанской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Северо-Казахстанской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области;
14. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по Южно-Казахстанской области и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Южно-Казахстанской области путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области;
15. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по городу Астане и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Астане путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Астане;

9. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
10. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
11. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
12. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Павлодар облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Павлодар облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
13. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
14. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
15. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Астана қаласы бойынша департаментіне бірігу жолымен.

16. Департамент Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции по городу Алматы и Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Алматы путем их слияния в Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Алматы.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень упраздняемых государственных учреждений – территориальных органов Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
1. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по городу Астане Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
2. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по городу Алматы Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
3. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Акмолинской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
4. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Актюбинской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
5. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Алматинской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
6. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Атырауской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
7. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Восточно-Казахстанской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
8. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Жамбылской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
9. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Западно-Казахстанской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.

16. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментіне бірігу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 кыркүектегі
№ 1011қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің таратылатын аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.

10. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Карагандинской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
11. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Костанайской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
12. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Кызылординской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
13. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Мангистауской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
14. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Павлодарской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
15. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Северо-Казахстанской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
16. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Южно-Казахстанской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень упраздняемых государственных учреждений – территориальных земельных инспекций Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан
1. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по городу Алматы.
4. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Алматинской области.

10. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару
комитетінің таратылатын аумақтық жер инспекциялары –
мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Ақмола облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Ақтөбе облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
3. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
4. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Алматы облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.

5. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по городу Астана.
6. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
8. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Карагандинской области.
10. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Костанайской области.
11. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Кызылординской области.
12. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Мангистауской области.
13. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
14. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
15. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Павлодарской области.
16. Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 2014 года № 1011
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 528).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 683).

5. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Астана қаласы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
6. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Атырау облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
7. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
8. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Жамбыл облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
9. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Қарағанды облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
10. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Қостанай облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
11. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Қызылорда облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
12. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Маңғыстау облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
13. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
14. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
15. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Павлодар облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
16. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., №41, 528-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 683-құжат).

3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2005 года № 814 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 32, ст. 435).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2005 года № 1010 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 518).
5. Пункты 9, 23 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан 27 февраля 2006 года № 134 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 7, ст. 58).
6. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2006 года № 982 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 37, ст. 414).
7. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года № 1290 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 и от 18 августа 2006 года № 781" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 536).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2007 года № 39 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 13).
9. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2007 года № 61 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт экономических исследований" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 2, ст. 26).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2007 года № 926 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 428).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2007 года № 928 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 431).

3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 тамыздағы № 814 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 32, 435-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қазандағы № 1010 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 37, 518-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы № 134 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9, 23-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 7, 58-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 қазандағы № 982 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 37, 414-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 және 2006 жылғы 18 тамыздағы № 781 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы № 1290 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 536-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы № 39 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 13-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң "Экономикалық зерттеулер институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы № 61 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 2, 26-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 қазандағы № 926 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37, 428-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 қазандағы № 928 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 431-құжат).

12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 439).
13. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 79).
14. пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 237 "Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 127).
15. Подпункт 2) пункта 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2008 года № 763 "Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 374).
16. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 693 "О создании специализированной организации по вопросам концессии" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 33, ст. 343).
17. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года № 1063 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике".
19. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1127 "О создании акционерного общества "Центр развития и защиты конкурентной политики" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 515).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года № 124 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 141" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 10, ст. 52).

12. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 439-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 қаулысы 3-тармағының 1)-тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 79-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 237 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 127-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № 763 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 374-құжат).
16. "Концессия мәселелері жөнінде мамандандырылған ұйым құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 693 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 33, 343-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы № 1063 қаулысы.
19. "Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығы" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1127 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 45, 515-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 ақпандағы № 124 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 10, 52-құжат).

21. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 237 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 92).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 1540 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан, от 15 февраля 2008 года № 141" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 41, ст. 402).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2292 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 42).
24. Пункт 19 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 48 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 102).
26. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 254 "О некоторых вопросах Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 200).
27. Пункты 5, 12 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 600 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 338).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 1192 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 60, ст. 592).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 1372 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 141" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 6, ст. 70).

21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 237 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 92-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қазандағы № 1540 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 41, 402-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2292 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 42-құжат).
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 19-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 48 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 102-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 254 қаулысы 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 200-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 600 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 5, 12-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 338-құжат).
28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 1192 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 60, 592-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 1372 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 6, 70-құжат).

30. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 544 "О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия "Научно-методический центр специальных программ" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 480).
31. Пункт 15 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 820 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 643).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 861 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 50, ст. 673).
33. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 858 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 50, ст. 671).
34. Подпункт 3) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 778).
35. Пункты 1, 3 и 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2011 года № 1204 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 820).
36. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1224 "О передаче пакетов акций некоторых акционерных обществ в доверительное управление и права владения и пользования государственным органам" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 835).

30. "Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің "Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 544 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 480-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 820 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 15-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 643-құжат).
32. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 861 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 50, 673-құжат).
33. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 858 қаулысы 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 50, 671-құжат).
34. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардын 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 778-құжат).
35. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 1204 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1, 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 820-құжат).
36. "Кейбір акционерлік қоғамдар акцияларының пакеттерін мемлекеттік органдарға сенімгерлік басқаруға және иелену мен пайдалану құқығын беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1224 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 835-құжат).

37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1244 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 843).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2011 года № 1335 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 42).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2011 года № 1743 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 20, ст. 299).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1817 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 10, ст. 197).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1808 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 9, ст. 188).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1818 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 10, ст. 198).
43. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 11 "О создании акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 202).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109 "Вопросы Министерства регионального развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 259).
45. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2013 года № 126 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 15, ст. 271).

37. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1244 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 843-құжат).
38. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 1335 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 42-құжат).
39. "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 1743 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 20, 299-құжат).
40. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1817 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 10, 197-құжат).
41. "Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1808 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 9, 188-құжат).
42. "Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi қорғау агенттiгiнің (Монополияға қарсы агенттiк) мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1818 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 10, 198-құжат).
43. "Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 11 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 202-құжат).
44. "Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 259-құжат).
45. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 126 қаулысы 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 15, 271-құжат).

46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2013 года № 154 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 289).
47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2013 года № 484 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 32, ст. 494).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 556 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 527).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2013 года № 693 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 594).
50. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2013 года № 694 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" и от 20 февраля 2013 года № 159 "Об утверждении Правил ценообразования на товары, производимые и реализуемые субъектом государственной монополии" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 595).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 767 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109 "Вопросы Министерства регионального развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 43, ст. 636).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 790 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 44, ст. 652).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2013 года № 1051 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 58, ст. 795).

46. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 154 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 289-құжат).
47. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 14 мамырдағы № 484 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 32, 494-құжат).
48. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 556 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 527-құжат).
49. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 693 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 594-құжат).
50. "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 және "Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және өткізетін тауарларға баға белгiлеу қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 20 ақпандағы № 159 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 694 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 595-құжат).
51. "Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 767 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 43, 636-құжат).
52. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 790 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 44, 652-құжат).
53. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қазандағы № 1051 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 58, 795-құжат).

54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1267 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 67, ст. 900).
55. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2013 года № 1305 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 69, ст. 920).
56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2013 года № 1343 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109 "Вопросы Министерства регионального развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 71, ст. 943).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1475 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 77, ст. 1009).
58. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1538 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 79, ст. 1049).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1538 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 79, ст. 1049).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 303 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 25, ст. 198).
61. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 427 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 31, ст. 276).

54. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1267 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 67, 900-құжат).
55. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 1305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 69, 920-құжат).
56. "Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 1343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 71, 943-құжат).
57. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1475 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 77, 1009-құжат).
58. "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1538 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 79, 1049-құжат).
59. "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1538 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 79, 1049-құжат).
60. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 303 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 25, 198-құжат).
61. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 427 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 31, 276-құжат).

62. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2014 года № 455 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1538 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 300).
63. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2014 года № 489 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 314).
64. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 736 "О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра" Министерства регионального развития Республики Казахстан" и внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 428).

62. "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1538 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 455 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 300-құжат).
63. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2014 жылғы 14 мамырдағы № 489 қаулысы 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 314-құжат).
64. "Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің "Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 736 қаулысы 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 428 - құжат).