О некоторых вопросах Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1440.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Переименовать республиканские государственные юридические лица согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
3. Определить:
1) Министерство культуры и спорта Республики Казахстан уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении республиканских государственных юридических лиц, указанных в приложении 1 к настоящему постановлению;
2) ведомства Министерства культуры и спорта Республики Казахстан уполномоченными органами по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении республиканских государственных юридических лиц, указанных в приложении 2 к настоящему постановлению.
4. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 1440
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству культуры и спорта Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 224-33-5, 224-33-6, 224-33-7, 224-33-8, исключить;
дополнить подразделом и строками, порядковые номера 224-34, 224-35, 224-36, 224-37, следующего содержания:
"Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
224-34 АО "Казспортинвест"
224-35 АО "Материально-техническое обеспечение индустрии спорта"
224-36 ТОО "Дирекция по строительству объектов спорта"
224-37 АО "Республиканский центр водных видов спорта".

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1440 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес республикалық мемлекеттік заңды тұлғалар қайта аталсын.
3. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі осы қаулыға 1-қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік заңды тұлғаларға қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласын (аясын) басқару жөніндегі уәкілетті орган;
2) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің ведомстволары осы қаулыға 2-қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік заңды тұлғаларға қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласын (аясын) басқару жөніндегі уәкілетті органдар болып айқындалсын.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1440 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 224-33-5, 224-33-6, 224-33-7, 224-33-8-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы кіші бөліммен және реттік нөмірлері 224-34, 224-35, 224-36, 224-37-жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетіне
224-34. "Қазспортинвест" АҚ
224-35. "Спорт индустриясын материалдық-техникалық қамтамасыз ету" АҚ
224-36. "Спорт объектілерінің құрылысын салу жөніндегі дирекция" ЖШС
224-37. "Су спорты түрлерінің республикалық орталығы" АҚ".

2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 3:
в строке "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:": цифры "2937" заменить цифрами "3932";
в строке "государственные учреждения, подведомственные Министерству культуры и спорта Республики Казахстан, в том числе:" цифры "2651" заменить цифрами "3646";
дополнить строками, порядковые номера 28), 29), 30), 31) и 32), следующего содержания:
"
28)
Казахский национальный университет искусств
274*
29)
Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой
103
30)
Казахская национальная академия искусств имени Т.К. Жургенова
256*
31)
Казахская национальная консерватория имени Курмангазы
217*
32)
Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова
145
";
в разделе 6:
в строке "Министерство образования и науки Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:" цифры "2371,5" заменить цифрами "1376,5";
в строке "государственные учреждения, подведомственные Министерству образования и науки Республики Казахстан, в том числе:": цифры "1848,5" заменить цифрами "853,5";
строки, порядковые номера 3), 9), 12), 13) и 15), исключить.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.10.2023 № 865.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 1440
Перечень переименовываемых республиканских государственных
юридических лиц
1. Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная консерватория имени Курмангазы" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная консерватория имени Курмангазы" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
4. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
3-бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген жолдағы "2937" деген сандар "3932" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:": деген жолдағы "2651" деген сандар "3646" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 28), 29), 30), 31) және 32) жолдармен толықтырылсын:
"
28)
Қазақ ұлттық өнер университеті
274*
29)
Күләш Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты
103
30)
Т.К. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы
256*
31)
Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы
217*
32)
А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты
145
";
6-бөлімде:
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген жолдағы "2371,5" деген сандар "1376,5" деген сандармен ауыстырылсын.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:" деген жолдағы: "1848,5" деген сандар "853,5" деген сандармен ауыстырылсын.
реттік нөмірлері 3), 9), 12), 13) және 15) жолдар алып тасталсын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.10.2023 № 865 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1440 қаулысына
1-қосымша
Қайта аталатын республикалық мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

2. Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Т.К. Жургенова" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Т.К. Жургенова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное учреждение "Казахский национальный университет искусств" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Казахский национальный университет искусств" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное учреждение "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени А. Жубанова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени П. Чайковского" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени П. Чайковского" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинское хореографическое училище имени А. Селезнева" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинское хореографическое училище имени А. Селезнева" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
8. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский эстрадно-цирковой колледж имени Ж. Елебекова" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский эстрадно-цирковой колледж имени Ж. Елебекова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства имени О. Тансыкбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства имени О. Тансыкбаева" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 1440
Перечень
переименовываемых республиканских
государственных юридических лиц
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 27.01.2016 № 27.

2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Т.К. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Т. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қазақ ұлттық өнер университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қазақ ұлттық өнер университеті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
4. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Күләш Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Күләш Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
5. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
6. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "П. Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "П. Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
7. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
8. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ж. Елебеков атындағы республикалық эстрадалық-цирк колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Ж. Елебеков атындағы республикалық эстрада-цирк колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
9. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "О. Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "О. Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1440 қаулысына
2-қосымша
Қайта аталатын республикалық мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.01.2016 № 27 қаулысымен.

1. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по водным и прикладным видам спорта" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по водным и прикладным видам спорта" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
2. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский колледж спорта" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский колледж спорта" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной медицины и реабилитации" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной медицины и реабилитации" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция штатных национальных команд и спортивного резерва" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция штатных национальных команд и спортивного резерва" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное казенное предприятие "Антидопинговая лаборатория спортсменов" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Антидопинговая лаборатория спортсменов" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Астане Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Астане Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Су спорты және қолданбалы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Су спорты және қолданбалы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Республикалық спорт колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Республикалық спорт колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі "Спорттық медицина және оңалту орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Спорттық медицина және оңалту орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Ұлттық штаттық командалар және спорт резерві дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Ұлттық штаттық командалар және спорт резерві дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Спортшылардың допингке қарсы зертханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Спортшылардың допингке қарсы зертханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
7. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Астана қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің Астана қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.

8. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Усть-Каменогорске Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Усть-Каменогорске Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по массовым видам спорта" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по массовым видам спорта" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
11. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по боксу" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по боксу" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
12. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по видам борьбы" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по видам борьбы" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
13. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по велосипедному спорту" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по велосипедному спорту" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
14. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по тяжелой атлетике" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по тяжелой атлетике" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

8. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Өскемен қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің Өскемен қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
9. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Олимп" спорттық-сауықтыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Олимп" спорттық-сауықтыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
10. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Бұқаралық спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Бұқаралық спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
11. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Бокстан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Бокстан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
12. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Күрес түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Күрес түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
13. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Велосипед спортынан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Велосипед спортынан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
14. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Ауыр атлетикадан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Ауыр атлетикадан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.

15. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по видам стрельбы" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по видам стрельбы" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
16. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская детско-юношеская спортивная школа по конному спорту" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская детско-юношеская спортивная школа по конному спорту" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
17. Исключена постановлением Правительства РК от 27.01.2016 № 27.
18. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по современному пятиборью и водным видам спорта" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки по современному пятиборью и водным видам спорта" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
19. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по зимним видам спорта "Алатау" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по зимним видам спорта "Алатау" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
20. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной подготовки для лиц с ограниченными физическими возможностями" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной подготовки для лиц с ограниченными физическими возможностями" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
21. Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Хаджимукана Мунайтпасова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Хаджимукана Мунайтпасова" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

15. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Атыс спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Атыс спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
16. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Ат спортынан республикалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Ат спортынан республикалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
17. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.01.2016 № 27 қаулысымен.
18. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қазіргі бессайыстан және су спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Қазіргі бессайыстан және су спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
19. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Алатау" қысқы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Алатау" қысқы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
20. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Дене мүмкіндіктері шектеулі тұлғаларға арналған спорттық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Дене мүмкіндіктері шектеулі тұлғаларға арналған спорттық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына.
21. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

22. Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Каркена Ахметова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Каркена Ахметова" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
23. Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва в городе Риддер" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва в городе Риддер" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
24. Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва в микрорайоне "Шанырак" города Алматы" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва в микрорайоне "Шанырак" города Алматы" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
25. Республиканское государственное учреждение "Национальный антидопинговый центр" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Национальный антидопинговый центр" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
26. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский координационно-методический центр развития языков имени Шайсултана Шаяхметова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский координационно-методический центр развития языков имени Шайсултана Шаяхметова" Комитета по развитию языков и общественно-политической работы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
27. Республиканское государственное учреждение "Международный центр культур и религий" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Международный центр культур и религий" Комитета по делам религий Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
28. Республиканское государственное учреждение "Научно-исследовательский и аналитический центр по вопросам религии" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Научно-исследовательский и аналитический центр по вопросам религии" Комитета по делам религий Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

22. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Кәркен Ахметов атындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Кәркен Ахметов атындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
23. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Риддер қаласындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Риддер қаласындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
24. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
25. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Допингке қарсы ұлттық орталық" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Допингке қарсы ұлттық орталық" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
26. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Шайсұлтан Шаяхметов атындағы тiлдердi дамытудың республикалық үйлестiру-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Тілдерді дамыту және қоғамдық-саяси жұмыс комитетінің "Шайсұлтан Шаяхметов атындағы тiлдердi дамытудың республикалық үйлестiру-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына.
27. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Мәдениеттер мен діндердің халықаралық орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Дін істері комитетінің "Мәдениеттер мен діндердің халықаралық орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
28. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Дін мәселелері жөніндегі ғылыми-зерттеу және талдау орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Дін істері комитетінің "Дін мәселелері жөніндегі ғылыми-зерттеу және талдау орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.