О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2015 года № 9. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1141 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 «О некоторых вопросах приватизации» следующие изменения:
в перечне организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
строку, порядковый номер 4, исключить;
в разделе «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
строку, порядковый номер 2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 9 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1141 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. «Жешелендірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын  республикалық меншіктегі ұйымдар тізбесінде:
«Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі» деген бөлімде:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын;
«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген бөлімде:
реттік нөмірі 2-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов