О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1510 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Назарбаев Интеллектуальные школы" на 2011 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 158
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1510 «Об утверждении Стратегии развития акционерного общества «Назарбаев Интеллектуальные школы» на 2011 - 2020 годы».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов

"Назарбаев Зияткерлік мектептері" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1510 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 158 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Назарбаев Зияткерлік мектептері» акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1510 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов